Jak???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-08, 21:43   #1
Alexandriaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3
GG do Alexandriaa

Jak????


Hej.Moje zdjecia są na stronie http://olusia15.fotka.pl
Coprawda jestem teraz starsza - mam 17 lat ale dalej tak samo wygladam Nie mam pojecia jak mam sie malowac, chcialabym by moje oczy wydawaly sie wieksze.Zaznacze tu ze nie mam wprawy w malowaniu sie wiec prosze o jakies nieskomplikowane rady
Hmm...jeszcze odnosnie fryzury...Mam teraz taka fryzure jak na drugim zdjeciu...Chcialabym zmienic ale nie wiem na jaka, macie jakies propozycje ze zdjeciami????
Pozdrawiam serdecznie i niecierpliwie czekam na odpowiedz.
Alexandriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-09, 06:16   #2
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Jak????

Hm... W naszym iwkeu 2 lata to kolosalna różnica, ale jeśli twierdzisz, że wyglądasz tak samo...

Dziewczyno, jaką Ty masz piękną, gładką cerę! Odpada podkład, puder, chyba, że się świecisz - to transparentny jakiś. A dalszych rad co do kolorow udzielą już dziewczyny, bo ja się nie znam.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-09, 08:34   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Jak????

Hej
Jesteś śliczną dziewczyną
Jeśli chodzi o makijaż,to pewnie dlatego sprawia Ci to trudność, bo chyba masz opadającą powiekę.( jeśli dobrze widzę na zdjęciach )
Jak malować opadającą powiekę? Przede wszystkim musisz skupić się na podkreśleniu tej ruchomej części powieki. Doskonały do tego właśnie jest eyeliner lub kajal Poza tym rzęsy powinny być bardzo dokładnie i "soczyście" wytuszowane.
Natomiast cieniami powinnaś optycznie odciążyć tę opadającą powiekę, czyli nie używaj na niej bardzo ciemnych kolorów, ani tez bardzo jasnych czy perłowych ( jeszcze bardziej ją podkreślisz). Możesz zrobić to tak, że na ruchoma część nałożysz cień jaśniejszy i swobodnie tutaj może być perłowy. Natomiast delikatnie matowym, średnim odcieniem koloru pokryjesz tę ruchomą część. (czyli tą, która opada)
Zacznij bardzo delikatnie od środka aż do zewnętrznej części oka. I intensywność koloru powinna być największa przy zew. kąciku oka.
Możesz też oko podkreślać swobodnie eyelinerem. najlepiej jak górna kreska była by prowadzona od środka oka na zewnątrz, ale przy samym końcu nie prowadź kreski zgodnie z linią rzęs a odrobinę ją podnieś ku górze. Zaznaczając również dolną powiekę eyelinerem czy kredką ( kajal'em) nie zamknij tego oka. Kreseczka powinna na dzien być naprawdę bardzo cieniutka. Na wieczór nieco szersza.
Przy tak poprowadzonej kresce górnej powieki dobrze jest malując rzęsy zostawić kilka rzęsek niepomalowanych przy zewnętrznym kąciku oka. Żeby nie zepsuć tego efektu.

Innym bardzo prostym trickiem jest pomalowanie wew. części powieki ( nad linią rzęs )białej kreseczki.


Serdecznie pozdrawiam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-09, 14:01   #4
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Jak????

Lejka – piękna, gładka cera? Łojojoj...Mi to wygląda na twarz opatrzoną toną podkładu, ale nic...
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-09, 14:06   #5
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Jak????

Nawet jeżeli, to tak, że nic nie widać.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-09, 16:04   #6
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Jak????

Lejka, przez Twojego posta zaczęłam zastanawiać się czy bynajmniej nie oślepłam do końca O_O... Ja tam aż nazbyt wyraźnie widzę tam od groma i ciut ciut fluidu, wg mnie buźka wygląda nienaturalnie. Cóż albo to wina aparatu, albo faktycznie tak jest, albo znowu powiększyła mi się wada wzroku
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.