Zapuszczanie włosów część III - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-17, 12:26   #1411
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
gniewnik fajnie ja się wybieram na mediteranistykę - czyli tradycje i kultury krajów wokół basenu morza śródziemnomorskiego wiem, nazwa dziwna

nie byłam w stanie tego przeczytać
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 12:27   #1412
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
myjesz glowe, nakladasz preparat suszysz prostujesz, myjesz glowe nakladasz suszysz prostujesz

jak robisz tylko keratyne to robisz serie jeden raz
Dziękować
A dasz jeszcze jakiś namiar na allegro?
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 12:31   #1413
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

nie byłam w stanie tego przeczytać
na początku miałam problem z wymówieniem tego słowa
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 15:12   #1414
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Kamiliah na wszystkie pytania odpowiedź to nie.Trochę dziwne jest to,że od 2 miesięcy nie mam okresu :/ mam 16 lat ,a 1.dostałam w grudniu 2010r.Możliwe jest to,że stres przed egzaminami wpłyną na włosy(były w kwietniu)
Dzięki za zainteresowanie

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Zmierzyłam też grubość kucyka 6 albo 7 cm
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 15:33   #1415
donimica
Rozeznanie
 
Avatar donimica
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląskie.
Wiadomości: 800
GG do donimica
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
A ja ostatnio mam jakiś kryzys włosowy. Niby nie jest z nimi źle, ale cóż... bywało lepiej. Mam falowane włosy, to czasami ładnie się układają a czasami nie, jednak po nocy wszystkie są już jakieś takie nijakie, krzywe. Czasami próbowałam 'reanimować', ale nic nie wychodziło. Więc, na co dzień związuje włosy. A taaak podobają mi się ostatnio krótkie włosy (jak w załączniku), jednak wiem, że w dłuższych jest mi bardziej do twarzy, poza tym... przez 1,5 roku włosomaniactwa dbam o włosy, to szkoda by było je nagle ścinać.
ahh bedzie dobrze, u mnie też sie z wlosami nie uklada
Czy ja widze Spencer z PLL na avku?

Cytat:
Napisane przez Karo121 Pokaż wiadomość
Witam
Postanowiłam,że tutaj napiszę bo już nie wytrzymuje z moimi włosami :/ w ciągu ok.4miesięcy strasznie się przerzedziły,a nigdy nie były zbyt gęste tylko normalne.
2 tygodnie temu je podcięłam i teraz wystają z 5cm za ramiona,są brązowe,lekko się falują ale wolę gdy są proste,szybko chłoną wodę i schną w ciągu 2-3h,nie używam suszarki ani prostownicy
Dieta-staram się jeść zdrowo i sporo bo jestem za chuda,zero alkoholu,papierosów,kawy, czasami słodycze
Wysiłek-biegam od lutego(nie wiem czy ma to jakiś wpływ ale wolę napisać)
Od 2 lat nie używam szamponów i innych produktów z sls.Wcześniej używałam szamponów alterra,a od 2 miesięcy hipp.Dawniej stosowałam odżywkę long repair(różnie)+maska alterra granat(raz w tygodniu),teraz tak samo ale odżywkę codziennie na przemiennie z garniera awokado.Zastanawiam się nad piciem pokrzywy bo dawała świetne efekty,niestety na całym ciele +zajady(wystarczy suplementacja witaminą B),jantarem,który jest dostępny w pobliskiej aptece i olejowaniem-nie wiem jak zacząć.
Wczoraj zrobiłam po raz 1.peeling głowy z cukru i szamponu ale dzisiaj trochę swędziała więc raczej już nie spróbuje.Zapomniałam dodać,że nigdy ich nie farbowałam.
Polecicie jakieś sposoby na wypadanie
Witamy!

Cytat:
Napisane przez Inkus97 Pokaż wiadomość
Wróciłam Nałożyłam dziś olej lniany na noc..jutro mam zamiar potraktować włosy lokówką ( już dawno nie używałam, a jutro przydałoby się żebym korzystanie wyglądała ).. Włosy to jeden wielki przesusz..mam ich dość..polećcie coś, błagam. Jakieś domowe sposoby na nawilżenie..a może odżywki kupne?
lokówka Ci ich nie nawilży

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Mysle, ze zacznij od diety. Nie chodzi, by 'starac sie jesc zdrowo', ale faktycznie zjadac codziennie jajko, kawalek kurczaka czy chudego kotleta, troche twarogu, ze 2 obrane marchewki czy banana, salate zielona z oliwa z oliwek czy kilka pomidorow, ciemnego prawdziwego pieczywa, czystego masla, od czasu do czasu wedzona makrele czy tunczyka z oliwy. Chodzi o to, bys dostarczyla cialu cynku, potasu, witamin, wapnia, siarki, kwasow tluszczowych, czystego bialka. Tabletki i kosmetyki sprawy nie zalatwia. A jak jeszcze dolozy sie stres czy zmiany zyciowe, to wszystko odbije Ci sie na wlosach.

Na wlosy najlepsze sa jajka - w postaci odzywek i sadzone na boczku . Sa skondensowana bomba mineralowo-witaminowa.

Najgorsze sa bulki, chleb bialy, makarony, ciasta, slodycze - ktore, jesli jedzone same albo tylko z miesem, tylko maskuja glod, a organizm cierpi od niedoborow.
no ok. a co, jeśli codziennie pije mleko i jem jogurty + mięso (normalka), duzo owoców i twarogu i musli, ciemne pieczywo, zero masła (jem po prostu bez) co najmniej raz na tydzień ryba (nie jestem jej fanką..) a i tak mam problem z włosami?

Cytat:
Napisane przez Karo121 Pokaż wiadomość
Kamiliah na wszystkie pytania odpowiedź to nie.Trochę dziwne jest to,że od 2 miesięcy nie mam okresu :/ mam 16 lat ,a 1.dostałam w grudniu 2010r.Możliwe jest to,że stres przed egzaminami wpłyną na włosy(były w kwietniu)
Dzięki za zainteresowanie
możemy sobie podać ręce, z tym, że ja jestem rok młodsza, pierwszy dostałam w październiku 2010 i też mam raz na jakiś czas


dzisiaj miałam zawody z siatkówki tak o, na koniec roku. przegraliśmy tylko 3 punktami w ostatnim secie ale jestem z siebie bardzo zadowolona za dzisiaj Może jakiś klub w przyszłym roku?
+ alergio, giń. nienawidze tego, że powodujesz u mnie zawroty głowy i nieskończone smarki z nosa
__________________
włosomaniaczka


Stephen King
Lana Del Rey


licealistka
gram w siatkówkę

zwierzęta to nie zabawki!!!

koty najcudowniejsze na świecie
TVD, Gossip Girl, PLL
donimica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 16:03   #1416
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
ahh bedzie dobrze, u mnie też sie z wlosami nie uklada
Czy ja widze Spencer z PLL na avku?



Witamy!



lokówka Ci ich nie nawilży



no ok. a co, jeśli codziennie pije mleko i jem jogurty + mięso (normalka), duzo owoców i twarogu i musli, ciemne pieczywo, zero masła (jem po prostu bez) co najmniej raz na tydzień ryba (nie jestem jej fanką..) a i tak mam problem z włosami?



możemy sobie podać ręce, z tym, że ja jestem rok młodsza, pierwszy dostałam w październiku 2010 i też mam raz na jakiś czas


dzisiaj miałam zawody z siatkówki tak o, na koniec roku. przegraliśmy tylko 3 punktami w ostatnim secie ale jestem z siebie bardzo zadowolona za dzisiaj Może jakiś klub w przyszłym roku?
+ alergio, giń. nienawidze tego, że powodujesz u mnie zawroty głowy i nieskończone smarki z nosa

tak, to Spencer uwielbiam ją. Ahh te krótkie fryzurki taaak kuszą, a po 2 tyg. od obcięcia pewnie bym ryczała.., bo w końcu z takich wycieniowanych trudno potem zapuszczać zdrowe włosy.
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 16:37   #1417
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Też lubię PLL okres mam co miesiąc tylko teraz jakaś taka 2miesięczna przerwa
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-17, 18:27   #1418
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Dziękować
A dasz jeszcze jakiś namiar na allegro?
ja tam zawsze wpisuje encanto i szukam gdzie taniej
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 18:50   #1419
donimica
Rozeznanie
 
Avatar donimica
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląskie.
Wiadomości: 800
GG do donimica
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

tak moje włosy prezentują się na dzień dzisiejszy



Uploaded with ImageShack.us

twarz mogłam wyciąć


i końcóweczki



Uploaded with ImageShack.us
__________________
włosomaniaczka


Stephen King
Lana Del Rey


licealistka
gram w siatkówkę

zwierzęta to nie zabawki!!!

koty najcudowniejsze na świecie
TVD, Gossip Girl, PLL
donimica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 18:55   #1420
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Długie są
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 19:21   #1421
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
tak moje włosy prezentują się na dzień dzisiejszy



Uploaded with ImageShack.us

twarz mogłam wyciąć


i końcóweczki



Uploaded with ImageShack.us
długaśne i zdrowe cudny kolorek
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 19:30   #1422
Inkus97
Rozeznanie
 
Avatar Inkus97
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 949
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
ahh bedzie dobrze, u mnie też sie z wlosami nie uklada
Czy ja widze Spencer z PLL na avku?



Witamy!



lokówka Ci ich nie nawilży



no ok. a co, jeśli codziennie pije mleko i jem jogurty + mięso (normalka), duzo owoców i twarogu i musli, ciemne pieczywo, zero masła (jem po prostu bez) co najmniej raz na tydzień ryba (nie jestem jej fanką..) a i tak mam problem z włosami?



możemy sobie podać ręce, z tym, że ja jestem rok młodsza, pierwszy dostałam w październiku 2010 i też mam raz na jakiś czas


dzisiaj miałam zawody z siatkówki tak o, na koniec roku. przegraliśmy tylko 3 punktami w ostatnim secie ale jestem z siebie bardzo zadowolona za dzisiaj Może jakiś klub w przyszłym roku?
+ alergio, giń. nienawidze tego, że powodujesz u mnie zawroty głowy i nieskończone smarki z nosa
To, że lokówka nie nawilży mi włosów wiem nawet ja, niedoświadczona włosomaniaczka

Ja od 1,5 roku jem te wszystkie produkty, które wymieniłaś ( bo wcześniej to same niezdrowe rzeczy wcinałam ), a włosy i tak są w opłakanym stanie. Ja również się temu dziwię bo fast-foodów nie jadłam już od...i może jeszcze dłużej, a włosy zachowują się gdybym nie dostarczała im wszystkich potrzebnych składników i witamin..
Inkus97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 19:34   #1423
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Piękne są
W jaki olej zainwestować na początku przy nisko porowatych?jedyny jaki posiadam to rzepakowy niestety
kokosowy się sprawdzi?gdzie go dostanę i w jakiej cenie
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 19:37   #1424
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
no ok. a co, jeśli codziennie pije mleko i jem jogurty + mięso (normalka), duzo owoców i twarogu i musli, ciemne pieczywo, zero masła (jem po prostu bez) co najmniej raz na tydzień ryba (nie jestem jej fanką..) a i tak mam problem z włosami?
Kazdy organizm jest inny, ale jesli ktos pisze, ze ma klopoty z wlosami, jest szczuply, ma klopoty z miesiaczka, jest po duzym przezyciu - to wychodza na plan pierwszy niedobory zywieniowe lub problem z hormonami albo kombinacja tychze, okraszone mocna dawka stresu.

Jogurty naturalne, czy te slodzone z dodatekiem zelatyny i barwnikow? Maslo i oliwe z oliwek, orzechy - jak nie ma sie uczulenia, warto spozywac, bo w dobrych tluszczach witaminy A, D, E, K sie przyswajaja - te pochodzace z warzyw, owocow czy ryb np.

Nawet jak sie jada warzywa, duzo zalezy od ilosci. Nie wiem, jak jest w Twoim przypadku. Plasterek pomidora czy lisc salaty to niewiele, ale pol talerza surowki, saltki, gotowanych warzyw czy kiszonej kapusty przy jednym -dwoch ziemniakach i sporym kawalku miesa - to juz super dawka, a kalorii niezbyt wiele. Czy np. na kolacje fasolka szparagowa z sadzonym jajkiem, dwie duze garsci brokulow czy marchewki gotowanych i np. posypanych zoltym serem, salatka z szynki, makaronu i zieleniny

Jak patrze na sladowe ilosci warzyw i owocow jadanych w Szwecji to az zal mi tych dzieci, co wsuwaja jedynie ziemniaki, mleko, mieso i cukierki, a w doroslym zyciu - jedzenie z tacek. 'Na wygnaniu' pokochalam zielen, ze codziennie wcinam pudelko pomidorow koktajlowych albo pol worka kiszonej kapusty, a salata czy gotowane buraczki to juz niemal koniecznosc kilka razy w tygodniu. Jak maz w domciu, to rybka pojawia sie co drugi dzien, bo on rybke ma we krwi, ale zielen musze mu jakos sprytnie przemycac.

Kazdy ma swoj potencjal wlosowy i lepiej osiagnac swoje maksimum, niz probowac sie porownywac do innych. Moje wlosy maja swoje fazy, a wszelkie zawichrowania zyciowe zwykle daja o sobie znac jakies 2-3 miesiace po - wloski leca, choc z natury geste i jakos to sie da zdzierzyc. Paznokcie mi sie bardzo wzmocnily i utwardzily, a to niemal cud, bo sie rozdwajaly az do polowy plytki.

To tak w mozno przeeeeeeeeeeeeeeciaaaaag nietym skrocie

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
tak moje włosy prezentują się na dzień dzisiejszy
Masz piekne i zdrowe wlosy, naprawde nie ma co mowic, ze sa slabiutkie. Wygladaja na miekkie, latwo ukladajace sie, dlugosc i konce piekne
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 19:42   #1425
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
na początku miałam problem z wymówieniem tego słowa
nie dziwię się, pierwszy raz przeczytałam o czymś takim


Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
tak moje włosy prezentują się na dzień dzisiejszy
pięknie wyglądają, zazdroszczę wszystkiego - długości, koloru i fal


Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Kazdy organizm jest inny, ale jesli ktos pisze, ze ma klopoty z wlosami, jest szczuply, ma klopoty z miesiaczka, jest po duzym przezyciu - to wychodza na plan pierwszy niedobory zywieniowe lub problem z hormonami albo kombinacja tychze, okraszone mocna dawka stresu.
tak wprost zapytam - masz jakieś wykształcenie w tym kierunku?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 19:50   #1426
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
ja tam zawsze wpisuje encanto i szukam gdzie taniej
Idę szukać

Oho, to sobie poczekam, nie można w ciąży i przy karmieniu piersią, więc może na nowy rok sobie trzasnę

Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
tak moje włosy prezentują się na dzień dzisiejszy



Uploaded with ImageShack.us

twarz mogłam wyciąć


i końcóweczki



Uploaded with ImageShack.us

Śliczne! I jakie długie!
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days

Edytowane przez matallewar
Czas edycji: 2013-06-17 o 19:54
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 20:23   #1427
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez Karo121 Pokaż wiadomość
Piękne są
W jaki olej zainwestować na początku przy nisko porowatych?jedyny jaki posiadam to rzepakowy niestety
kokosowy się sprawdzi?gdzie go dostanę i w jakiej cenie
tak jak mówiłam - kokosowy. fajna jest Vatika - na allegro spokojnie można zamówić za jakieś 15-20 zł, bo stacjonarnie raczej bardzo trudno

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
nie dziwię się, pierwszy raz przeczytałam o czymś takim
chciałam kultury i religie Bliskiego Wschodu, bo się tym interesuję, ale nie otworzyli tego kierunku medi jest dość podobny i plusem jest to, że będę mieć język arabski ogólnie to bardzo interesują mnie te sfery arabskie, więc szukałam coś w ten deseń. pewnie wiele dziewczyn będzie pukać się w głowę
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 20:44   #1428
donimica
Rozeznanie
 
Avatar donimica
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląskie.
Wiadomości: 800
GG do donimica
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Długie są
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
długaśne i zdrowe cudny kolorek
Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość

Śliczne! I jakie długie!
dziękuję bardzo odpowiem jednak, że dla mnie to nie jest dostateczna długość mam nadzieje, że za rok na koniec gimnazjum musną bioderka

Cytat:
Napisane przez Inkus97 Pokaż wiadomość
To, że lokówka nie nawilży mi włosów wiem nawet ja, niedoświadczona włosomaniaczka

Ja od 1,5 roku jem te wszystkie produkty, które wymieniłaś ( bo wcześniej to same niezdrowe rzeczy wcinałam ), a włosy i tak są w opłakanym stanie. Ja również się temu dziwię bo fast-foodów nie jadłam już od...i może jeszcze dłużej, a włosy zachowują się gdybym nie dostarczała im wszystkich potrzebnych składników i witamin..
to był taki sarkazm

hmm ja się właściwie radziłam guacamole ale mam tak samo jak ty



Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Kazdy organizm jest inny, ale jesli ktos pisze, ze ma klopoty z wlosami, jest szczuply, ma klopoty z miesiaczka, jest po duzym przezyciu - to wychodza na plan pierwszy niedobory zywieniowe lub problem z hormonami albo kombinacja tychze, okraszone mocna dawka stresu.

Jogurty naturalne, czy te slodzone z dodatekiem zelatyny i barwnikow? Maslo i oliwe z oliwek, orzechy - jak nie ma sie uczulenia, warto spozywac, bo w dobrych tluszczach witaminy A, D, E, K sie przyswajaja - te pochodzace z warzyw, owocow czy ryb np.


Nawet jak sie jada warzywa, duzo zalezy od ilosci. Nie wiem, jak jest w Twoim przypadku. Plasterek pomidora czy lisc salaty to niewiele, ale pol talerza surowki, saltki, gotowanych warzyw czy kiszonej kapusty przy jednym -dwoch ziemniakach i sporym kawalku miesa - to juz super dawka, a kalorii niezbyt wiele. Czy np. na kolacje fasolka szparagowa z sadzonym jajkiem, dwie duze garsci brokulow czy marchewki gotowanych i np. posypanych zoltym serem, salatka z szynki, makaronu i zieleniny

Jak patrze na sladowe ilosci warzyw i owocow jadanych w Szwecji to az zal mi tych dzieci, co wsuwaja jedynie ziemniaki, mleko, mieso i cukierki, a w doroslym zyciu - jedzenie z tacek. 'Na wygnaniu' pokochalam zielen, ze codziennie wcinam pudelko pomidorow koktajlowych albo pol worka kiszonej kapusty, a salata czy gotowane buraczki to juz niemal koniecznosc kilka razy w tygodniu. Jak maz w domciu, to rybka pojawia sie co drugi dzien, bo on rybke ma we krwi, ale zielen musze mu jakos sprytnie przemycac.



---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------



Masz piekne i zdrowe wlosy, naprawde nie ma co mowic, ze sa slabiutkie. Wygladaja na miekkie, latwo ukladajace sie, dlugosc i konce piekne
mam kłopoty z miesiączką i włosami, do najszczuplejszych nie należę (i nie, to nie jest mój wymysł. Góra jest świetna, ale nogi... pół tłuszczu bym wzięła ) jednak nie byłabym nastolatką, gdybym choć trochę nie ponarzekała na swój wygląd

Jogurty? Przeważają naturalne. Jedynie, jeśli nie mam takiego w lodówce, to biorę w ostateczności napchany tym wszystkim, ale to rzadko. Zazwyczaj naturalka jem z musli i musem ( ) ze świeżych owoców potraktowanych blenderem. Masła nie jem tylko, gdy sama sobie jem, jednak na śniadanie kanapka z nim jest. Muszę rozważyć hormony, bo moja mama i babcia mają niedoczynność tarczycy


staram się jeść ich jak najwięcej kocham brokuły, wszelkie marchewki, a bez pomidora to dnia nie przeżyję właśnie teraz przez wakacje mam zamiar zacząć robić sobie sałatki z makaronami i cyckami z kurczaka, bo u mnie ogółem w domu trudno o jakiekolwiek pełnowartościowe, zdrowe jedzenie. Moi rodzice... ahh wolę nie wiedzieć jaki mają poziom cholesterolu tak więc staram się jak mogę.

dziękuję za pomoc
ah i dodam jeszcze, że jestem zaawansowanym alergikiem bez możliwości odczulania. Na wszystko, prócz jedzenia; pyłki, kurz, roztocza, zboża, żyto, trawy, sierści zwierząt, no i na poszczególne zwierzęta. Często przez to jest mi słabo i mam zawroty głowy. Napomknę, że bardzo lubię kawę... ale spokojnie! Zastępuję ją pokrzywą, albo koktajlem z owoców

co do moich włosów to bardzo dziękuję właśnie... wyglądają są bardzo wybredne i mają swoje dni... i nie są miękkie
pomimo, dziękuję
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

pięknie wyglądają, zazdroszczę wszystkiego - długości, koloru i fal
ojej, dziękuję ale mi miło!
__________________
włosomaniaczka


Stephen King
Lana Del Rey


licealistka
gram w siatkówkę

zwierzęta to nie zabawki!!!

koty najcudowniejsze na świecie
TVD, Gossip Girl, PLL

Edytowane przez donimica
Czas edycji: 2013-06-17 o 20:49
donimica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 21:35   #1429
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
chciałam kultury i religie Bliskiego Wschodu, bo się tym interesuję, ale nie otworzyli tego kierunku medi jest dość podobny i plusem jest to, że będę mieć język arabski ogólnie to bardzo interesują mnie te sfery arabskie, więc szukałam coś w ten deseń. pewnie wiele dziewczyn będzie pukać się w głowę
ja to jednak ścisły umysł jestem..


Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
ojej, dziękuję ale mi miło!

możesz chociaż kolor oddać w ramach podziękowania
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 22:00   #1430
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

tak wprost zapytam - masz jakieś wykształcenie w tym kierunku?
Wyksztalcenie mam inne, ale mialam w domu 2 lekarzy, polozna i dwoch pracownikow medycznych i trudno byc odpornym na wiedze, ktora wisi w powietrzu.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
d
hmm ja się właściwie radziłam guacamole ale mam tak samo jak ty

mam kłopoty z miesiączką i włosami, do najszczuplejszych nie należę (i nie, to nie jest mój wymysł. Góra jest świetna, ale nogi... pół tłuszczu bym wzięła ) jednak nie byłabym nastolatką, gdybym choć trochę nie ponarzekała na swój wygląd


Jak masz 15-16 lat to jestes w centrum burzy hormonalnej. Ja w wieku 16 lat, przy wzroscie 168 wazylam 56 kilo, a wygladalam pulchniej, niz teraz, gdy mam 60 kg. Po prostu, bylam napuchnieta od hormonow. Piersi wielkie, szczeliny miedzy udami brak, okragla twarz i wieczne rozowienie sie. W wieku 20 lat nie bylo juz sladu po tym tornadzie.

Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
Jogurty? Przeważają naturalne. Jedynie, jeśli nie mam takiego w lodówce, to biorę w ostateczności napchany tym wszystkim, ale to rzadko. Zazwyczaj naturalka jem z musli i musem ( ) ze świeżych owoców potraktowanych blenderem. Masła nie jem tylko, gdy sama sobie jem, jednak na śniadanie kanapka z nim jest. Muszę rozważyć hormony, bo moja mama i babcia mają niedoczynność tarczycy


O, tu moze byc ew. problem. Jak masz sucha skore, suche wlosy, tendencje do meczliwosci, jakies pieczenie skory, suche lokcie i lydki - moze to byc problem z tarczyca. Przy niedoczynnosci raczej sie jest bardziej korpulentnym i ospalym, a przy nadczynnosci - chuda 'tyczka', co sie szybko meczy i poci, no i co zje, to nie widac . Ale wiekszosc przypadkow jest lagodnych i tylko lekarz moze rozpoznac sprawe doglebnie Warto sprawdzic hormony tarczycy

Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
staram się jeść ich jak najwięcej kocham brokuły, wszelkie marchewki, a bez pomidora to dnia nie przeżyję właśnie teraz przez wakacje mam zamiar zacząć robić sobie sałatki z makaronami i cyckami z kurczaka, bo u mnie ogółem w domu trudno o jakiekolwiek pełnowartościowe, zdrowe jedzenie. Moi rodzice... ahh wolę nie wiedzieć jaki mają poziom cholesterolu tak więc staram się jak mogę.


Moze zarazisz rodzicow tymi salatkami? Ja kocham salatke typu Cezar: grilowany lub usmazony cycek polozony na wymieszana z winegretem mieszanke salat, z odrobinka tartej marchewki na grubej tarce, jakims pomidorkiem i garstka sera zoltego po wierzchu , a jak do tego bagietka albo grzanki - cud . Moja mama to milosniczka schabowego, sernika i innych hiciorow kuchni domowej. Ja gotuje glownie egzotyczne jedzenie: jakies indyjskie czy markokanskie, oby duzo warzyw i na ostro . Mama wysiada po 3 dniach mojej kuchni i oczekuje swinki smazonej. Cholesterol.... ehh.


Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
dziękuję za pomoc
ah i dodam jeszcze, że jestem zaawansowanym alergikiem bez możliwości odczulania. Na wszystko, prócz jedzenia; pyłki, kurz, roztocza, zboża, żyto, trawy, sierści zwierząt, no i na poszczególne zwierzęta. Często przez to jest mi słabo i mam zawroty głowy. Napomknę, że bardzo lubię kawę... ale spokojnie! Zastępuję ją pokrzywą, albo koktajlem z owoców
Ja tez jestem uczuleniowcem. Mieszkam na dodatek pod lasem, wiec repertuar brzozowo-topolowo-bukowy nie jest mi obcy . Na dodatek w Szwecji pyli baaaardzo dlugo, bo tu klimat chlodniejszy i wszystko dojrzewa dluzej. za oknem nadal kwitna tu bzy np . Ostatnio, w zwiazku z proba przyspieszenia wzrostu wlosow, kupilam Calcium Panthotenicum i, ku mojemu zdziwieniu, czesc objawow alergicznych ustapila, skora przestala swedziec, a ja dorze spie. mama powiedziala, ze Cp daje sie osobom nerwowym lub alergikom, bo to najprostszy, najtanszy i bez skutkow ubocznych sposob na wzmocnienie kuracji badz stosowany samodzielnie lek.
Jaak sprawdzisz tarczyce, to moze sie okazac, ze czesc tych nadwrazliwosci moze wynikac wlasnie z niej. Wiadomo, sucha skora, wszelkie pokrzywki itp. Masz sucha i piekaca skore, a w zime luszczaca sie i zaden balsam nie daje z nia rady?


Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
co do moich włosów to bardzo dziękuję właśnie... wyglądają są bardzo wybredne i mają swoje dni... i nie są miękkie
pomimo, dziękuję
A wyladaja na mieciutkie ))))
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 22:09   #1431
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Wyksztalcenie mam inne, ale mialam w domu 2 lekarzy, polozna i dwoch pracownikow medycznych i trudno byc odpornym na wiedze, ktora wisi w powietrzu.
to wiele wyjaśnia



Kochane, doradzicie coś lekkiego do mycia włosów? nie chcę i nie lubię BD ani Facelle, BDFM uwielbiam, ale ciężko ostatnio dostać w rossach i chyba chciałabym coś nowego wypróbować
moje lubią SLSy, ale ostatnio coś wypadać zaczęły, chcę im dać trochę odpocząć
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 05:29   #1432
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość



[COLOR="DarkRed"]mam kłopoty z miesiączką i włosami, do najszczuplejszych nie należę (i nie, to nie jest mój wymysł. Góra jest świetna, ale nogi... pół tłuszczu bym wzięła ) jednak nie byłabym nastolatką, gdybym choć trochę nie ponarzekała na swój wygląd


dziękuję za pomoc
ah i dodam jeszcze, że jestem zaawansowanym alergikiem bez możliwości odczulania. Na wszystko, prócz jedzenia; pyłki, kurz, roztocza, zboża, żyto, trawy, sierści zwierząt, no i na poszczególne zwierzęta. Często przez to jest mi słabo i mam zawroty głowy. Napomknę, że bardzo lubię kawę... ale spokojnie! Zastępuję ją pokrzywą, albo koktajlem z owoców
Ja już nie wiem, co ci poradzić poza badaniami hormonów, bo nie jest normalne, byś przy zdrowym trybie życia, świetnych wynikach i zerowych problemach hormonalnych nie miała miesiączki a włosy leciały. Moja dawna współlokatorka też miała taki problem i akurat w jej przypadku nie chodziło o hormony, a o zaawansowany nowotwór. W moim przypadku były to wieloletnie problemy z TSH i prolaktyną. Nie straszę, bo to nie o to chodzi, ale czuję z twojej strony upieranie się, że wszystko jest ok, a dieta w ogóle cacy. Ale widać, że gdzieś jest problem i to może poważny, bo brak miesiączki nie jest normalnym stanem, a w połączeniu z wypadaniem włosów aż nasuwają się hormony. Jestesmy na forum, tu nikt cię nie przebada ani nie zrobi nic więcej, poza zaleceniem, byś udała się do lekarza.
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 06:39   #1433
Mrs Mysza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 426
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

donimica ooo jaaaakie dłuuuugie
Mrs Mysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 12:29   #1434
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
tak moje włosy prezentują się na dzień dzisiejszy



Uploaded with ImageShack.us

twarz mogłam wyciąć


i końcóweczki



Uploaded with ImageShack.us

ja bym jednak cos zrobila z kolorem bo wygladaja zolto
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 13:14   #1435
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Co za ironia. Z jednej strony chcieć dłuuugie włosy, z drugiej krótkie. Czemu tak trudno wytrwać w postanowieniu zapuszczania? . A do swoich włosów nie umiem wymyślić żadnego upięcia, bo są wycieniowane od połowy [po nieudanej wizycie u fryzjera 3 mies. temu] i jedyne co robię to koczek albo taki "kucyk" (włosy nie przełożone w 100% przez gumkę). Nie chcą się układać, warkocz żaden nie trzyma się dłużej niż 10minut. Jedyne co trzyma mnie przy postanowieniu to takie włosy:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zooey+Deschanel+Long+Hairstyles+Long+Curls+pJFBf528kVil.jpg (26,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kstewartfans11091810284.jpg (46,9 KB, 20 załadowań)
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."




Edytowane przez wega1993
Czas edycji: 2013-06-18 o 13:20
wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 13:16   #1436
donimica
Rozeznanie
 
Avatar donimica
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląskie.
Wiadomości: 800
GG do donimica
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

możesz chociaż kolor oddać w ramach podziękowania
w życiu!!


Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Jak masz 15-16 lat to jestes w centrum burzy hormonalnej. Ja w wieku 16 lat, przy wzroscie 168 wazylam 56 kilo, a wygladalam pulchniej, niz teraz, gdy mam 60 kg. Po prostu, bylam napuchnieta od hormonow. Piersi wielkie, szczeliny miedzy udami brak, okragla twarz i wieczne rozowienie sie. W wieku 20 lat nie bylo juz sladu po tym tornadzie.
pewnie tak, oby to przeszło ja przy wzroscie 168 wazyłam 62, potem zeszłam do 57 i teraz ok 58 jak już wcześniej mówiłam, od pasa w górę jest dobrze - szczupła talia, małe piersi (ale to mi nie przeszkadza ) i ogółem taka drobniejsza jestem, a od pasa w dół masywne uda i takie... ble

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
O, tu moze byc ew. problem. Jak masz sucha skore, suche wlosy, tendencje do meczliwosci, jakies pieczenie skory, suche lokcie i lydki - moze to byc problem z tarczyca. Przy niedoczynnosci raczej sie jest bardziej korpulentnym i ospalym, a przy nadczynnosci - chuda 'tyczka', co sie szybko meczy i poci, no i co zje, to nie widac . Ale wiekszosc przypadkow jest lagodnych i tylko lekarz moze rozpoznac sprawe doglebnie Warto sprawdzic hormony tarczycy
pasuje mi raczej niedoczynność, ale też szybko się męczę. Chociaż, co zjem to też nie widać... a nie wiem, jak zrobie badania i przekonam do nich mamę, to zrobię


Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Moze zarazisz rodzicow tymi salatkami? Ja kocham salatke typu Cezar: grilowany lub usmazony cycek polozony na wymieszana z winegretem mieszanke salat, z odrobinka tartej marchewki na grubej tarce, jakims pomidorkiem i garstka sera zoltego po wierzchu , a jak do tego bagietka albo grzanki - cud . Moja mama to milosniczka schabowego, sernika i innych hiciorow kuchni domowej. Ja gotuje glownie egzotyczne jedzenie: jakies indyjskie czy markokanskie, oby duzo warzyw i na ostro . Mama wysiada po 3 dniach mojej kuchni i oczekuje swinki smazonej. Cholesterol.... ehh.
bardzo wątpię, żeby mi się udało. oni wolą zapiekankę, tonę margaryny przy smażeniu i same tłuste rzeczy tata na sałatki patrzeć nie może, ale mama takie je ze mną




Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Ja tez jestem uczuleniowcem. Mieszkam na dodatek pod lasem, wiec repertuar brzozowo-topolowo-bukowy nie jest mi obcy . Na dodatek w Szwecji pyli baaaardzo dlugo, bo tu klimat chlodniejszy i wszystko dojrzewa dluzej. za oknem nadal kwitna tu bzy np . Ostatnio, w zwiazku z proba przyspieszenia wzrostu wlosow, kupilam Calcium Panthotenicum i, ku mojemu zdziwieniu, czesc objawow alergicznych ustapila, skora przestala swedziec, a ja dorze spie. mama powiedziala, ze Cp daje sie osobom nerwowym lub alergikom, bo to najprostszy, najtanszy i bez skutkow ubocznych sposob na wzmocnienie kuracji badz stosowany samodzielnie lek.
Jaak sprawdzisz tarczyce, to moze sie okazac, ze czesc tych nadwrazliwosci moze wynikac wlasnie z niej. Wiadomo, sucha skora, wszelkie pokrzywki itp. Masz sucha i piekaca skore, a w zime luszczaca sie i zaden balsam nie daje z nia rady?
ohh to chyba kupię CP!!! nienawidzę alergii, naprawdę. teraz mam katar już 2 tygodnie i kaszle i takie tam... mam nasilenie ok. 50-60 % o ile się nie mylę, a odczulać się nie mogę


Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
A wyladaja na mieciutkie ))))
ile bym dała, żeby takie były Ale ostatnio jakoś im lepiej i się ciut nawilżyły!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Kochane, doradzicie coś lekkiego do mycia włosów? nie chcę i nie lubię BD ani Facelle, BDFM uwielbiam, ale ciężko ostatnio dostać w rossach i chyba chciałabym coś nowego wypróbować
moje lubią SLSy, ale ostatnio coś wypadać zaczęły, chcę im dać trochę odpocząć
Ja obecnie myję Bambino Kupiłam go, bo nie miałam nic innego, dałam chyba z 7 zł, SLS albo SLES, nie pamiętam ma na 4 miejscu, a już się z nim bardzo polubiłam!

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;41370126]Ja już nie wiem, co ci poradzić poza badaniami hormonów, bo nie jest normalne, byś przy zdrowym trybie życia, świetnych wynikach i zerowych problemach hormonalnych nie miała miesiączki a włosy leciały. Moja dawna współlokatorka też miała taki problem i akurat w jej przypadku nie chodziło o hormony, a o zaawansowany nowotwór. W moim przypadku były to wieloletnie problemy z TSH i prolaktyną. Nie straszę, bo to nie o to chodzi, ale czuję z twojej strony upieranie się, że wszystko jest ok, a dieta w ogóle cacy. Ale widać, że gdzieś jest problem i to może poważny, bo brak miesiączki nie jest normalnym stanem, a w połączeniu z wypadaniem włosów aż nasuwają się hormony. Jestesmy na forum, tu nikt cię nie przebada ani nie zrobi nic więcej, poza zaleceniem, byś udała się do lekarza.[/QUOTE]

nigdzie nie napisałam, że moja dieta wygląda cacy, tylko że się staram, by taka była. Oczywiście czasem mam ochotę na jakieś chipsy, czy coś tłustego, ale to z raz na parę miesięcy. Moja siostra miała tak samo, po 16 roku życia poszła do ginekologa i po zażywaniu tabletek antykoncepcyjnych wszystko jej się unormowało

Cytat:
Napisane przez Mrs Mysza Pokaż wiadomość
donimica ooo jaaaakie dłuuuugie
dzięki

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
ja bym jednak cos zrobila z kolorem bo wygladaja zolto
w życiu. nigdy ich nie zafarbuję
__________________
włosomaniaczka


Stephen King
Lana Del Rey


licealistka
gram w siatkówkę

zwierzęta to nie zabawki!!!

koty najcudowniejsze na świecie
TVD, Gossip Girl, PLL
donimica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 13:20   #1437
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
Co za ironia. Z jednej strony chcieć dłuuugie włosy, z drugiej krótkie. Czemu tak trudno wytrwać w postanowieniu zapuszczania? . A do swoich włosów nie umiem wymyślić żadnego upięcia, bo są wycieniowane od połowy [po nieudanej wizycie u fryzjera 3 mies. temu] i jedyne co robię to koczek albo taki "kucyk" (włosy nie przełożone w 100% przez gumkę). Nie chcą się układać, warkocz żaden nie trzyma się dłużej niż 10minut.
zawsze przechodzę przez te same rozterki!
zazdroszczę, że koczka możesz zrobić, bo ja ledwo co w kitkę moje zwiążę


Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
w życiu!!
bu.


Cytat:
Ja obecnie myję Bambino Kupiłam go, bo nie miałam nic innego, dałam chyba z 7 zł, SLS albo SLES, nie pamiętam ma na 4 miejscu, a już się z nim bardzo polubiłam!
jednak skusiłam się na odżywkę mrs potters, szkoda tylko, że nie było wersji z aloesem. wrócę na jakiś czas do mycia włosów odżywką. kiedyś bardzo im to odpowiadało
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 14:30   #1438
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Wreszcie dostałam okres po dwu miesięcznej przerwie ale to chyba przez stres.Strasznie boli mnie brzuch :/
Ja jestem chuda i wysoka,a normalnie z @ nie mam problemu więc nie wiem w czym był problem
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 15:19   #1439
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
pasuje mi raczej niedoczynność, ale też szybko się męczę. Chociaż, co zjem to też nie widać... a nie wiem, jak zrobie badania i przekonam do nich mamę, to zrobię
Może po prostu powiedz mame o swoich problemach to nie będziesz musiała mamy przekonywać do badań tylko sama stwierdzi jak zdrowo myślący człowiek, że warto takie zrobić.

Karo skoro wcześniej problemów nie było to warto udać się do lekarza.

Emilcia mam szybkie pytanko odnośnie encanto. Już postanowiłam, że sobie zrobię, bo w wakacje nie zawsze mogę mieć czas na stylizację fal, która i tak nie zawsze kończy się sukcesem tylko zastanawiam się czy jeśli chciałabym sobie zrobić loki (lokówką) to na takich włosach się utrzymają i czy nie zepsuje to efektu?
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 15:34   #1440
Inkus97
Rozeznanie
 
Avatar Inkus97
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 949
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Dziewczyny, tak tutaj piszecie o braku miesiączki to może i ja napisze kilka słów o sobie bo również przez to przechodzę. Ponad rok temu zaczęłam się strasznie rygorystycznie odchudzać i skończyło się tak jak się skończyło. Od sierpnia ubiegłego 2011 roku nie mam miesiączki. Przez ten okres dostałam ją może..3-4 razy i teraz znów zanikła. Jem zdrowo, zdarza się, że zjem coś niezdrowego, ale czasami gdy podliczę kalorie to wychodzi 1700-2000 kcal więc jest to ilość taka, jaką powinnam dostarczać organizmowi. Byłam u ginekologa, brałam tabletki, ale to i tak nic nie dało. Leżałam na oddziale endokrynologi w szpitalu i hormonalnie również jest wszystko w porządku. Być może również to przyczynia się do tego, że moje włosy są takie suche?

No właśnie, przyłączam się do pytania koleżanki wyżej. Polecicie jakieś delikatne szampony? Aktualnie kończę HIPP'a i szampon mi bardzo pasuje, ale ja lubię testować nowe kosmetyki więc jestem otwarta na Wasze oferty takich szamponów?
Inkus97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.