Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-03, 16:57   #691
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Echh... druga faza.

Zaciekawiłyście mnie tą mąką z ciecierzycy. Internet mi mówi, że to po prostu zmielona ciecierzyca, a ciecierzyca to roślinka. To jak, można?
I zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz: można na II fazie groszek i kukurydzę z puszki?
kochanie, kukurydzy nie wolno w tej diecie, tzn na pewno w 2 fazie ( kazdym razie nalezy unikac) obok burakow, ziemniakow, gotowanej marchwii, a groszek mozna od 2giej minimalnie, tam bylo cos, ze pol szklanki, sorry about that;(, kuku to zabojstwo, chodzi o index glikemiczny, poprawcie mnie jak sie myle

a truskawek sobie nie odpuszcze, bo na dukanie 2 sezony truskawkowe przegapilam

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

ej, to jak jest w koncu z ta kukurydza i groszkiem, bo sama zglupialam

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

wg 1szego postu, to groszek mozna w ramach porcji skrobii, a kukurydzy unikac, albo jesc bardzo rzadko (2ga faza):P

a ile mozna gorzkiej czekolady, bo ja zjadlam dzisiaj 2 malutkie kosteczki takiej 85 procent kakao
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 17:16   #692
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
kochanie, kukurydzy nie wolno w tej diecie, tzn na pewno w 2 fazie ( kazdym razie nalezy unikac) obok burakow, ziemniakow, gotowanej marchwii, a groszek mozna od 2giej minimalnie, tam bylo cos, ze pol szklanki, sorry about that;(, kuku to zabojstwo, chodzi o index glikemiczny, poprawcie mnie jak sie myle

a truskawek sobie nie odpuszcze, bo na dukanie 2 sezony truskawkowe przegapilam

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

ej, to jak jest w koncu z ta kukurydza i groszkiem, bo sama zglupialam

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

wg 1szego postu, to groszek mozna w ramach porcji skrobii, a kukurydzy unikac, albo jesc bardzo rzadko (2ga faza):P

a ile mozna gorzkiej czekolady, bo ja zjadlam dzisiaj 2 malutkie kosteczki takiej 85 procent kakao
pol szklanki ugotowanego groszku to porcja skrobii

co do czekolady to slodkosci do 100kcal dziennie, musisz obliczyc ile mialy Twoje 2kostki na pewno nie wiecej

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
a ja pytanko mam, WETERANKI :jak Wam sie chudnie, chodzi mi o wymierne rezultaty, na ile mozna liczyc stosujac sie do zasad plus cwiczac (ja biegam, brzuchy robie i na rowerze i skakanc sie udzielam;\).
Chodzi mi o fakty, bo wg ksiazki to niby 0.5-1 kg na tydzien w drugiej fazie... Ile schudlyscie w ciagu 3 miesiecy? jest szansa, ze cwiczac i stosujac sb zleci szybciej i wiecej?
taka ciekawa jestem, bo widze u siebie pomalu, ze rusza,ale jako ex dukanka nie licze na wiele, ale w glebi serca chcialabym schudnac....zrobie wszystko,
za 3 miesiace wybieramy sie na urlop i na wesele szwagra , wiec musze sie w cos zmiescic i ladnie wygladac,
z gory dziekuje
Ja w ciagu 3-4 miesiecy zrzucilam okolo 10-15kg za pierwszym razem.
Teraz chyba organizm sie broni

Chyba zrobie sobie ze trzy dni jedynki, czy to sensu nie ma, sama już nie wiem...

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

zalamalam sie bo znowu sie objadlam, mam taka slaba wole

a kukurydza z puszki ma IG 55 wiec nie jest bardzo wysoki

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

a dzisiaj sie zwazylam.
od dwoch miesiecy nie schudlam nic.
nie wiem co sie dzieje i jest to tak demotywujące, ze nic mi się dalej nie chce.
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 18:21   #693
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

ASMENAA o, dzieki, bo tam jest wymieniona kukurydza, jako warzywko, ktorego lepiej unikac, w ogole nie ma jednego indexu tylko kazdy inaczej wskazuje i badz tu czlowieku madry
zjadlam malo tej czekolady- bardzo kakaowa i gorzka, 85 procent nie chcialam juz wiecej.
No to pieknie schudlas w te 3 mce, a cwiczylas?
Moze teraz masz zatrzymanie wagi tzw efekt plateau, pogoogluj sobie na ten temat i nie przejmuj sie.
Ja mialam na dukanie taki dluzszy zastoj, mimo diety, ale malo sie ruszalam, tutaj wrecz przeciwnie
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 18:31   #694
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
ASMENAA o, dzieki, bo tam jest wymieniona kukurydza, jako warzywko, ktorego lepiej unikac, w ogole nie ma jednego indexu tylko kazdy inaczej wskazuje i badz tu czlowieku madry
zjadlam malo tej czekolady- bardzo kakaowa i gorzka, 85 procent nie chcialam juz wiecej.
No to pieknie schudlas w te 3 mce, a cwiczylas?
Moze teraz masz zatrzymanie wagi tzw efekt plateau, pogoogluj sobie na ten temat i nie przejmuj sie.
Ja mialam na dukanie taki dluzszy zastoj, mimo diety, ale malo sie ruszalam, tutaj wrecz przeciwnie
No to na pewno nie przekroczylas tych 100kcal

Ale jak mam sie nie przejmowac skoro waze tyle samo ile na początku diety??
A TZ powiedzial kilka dni temu, ze schudlam w pracy babka spytala ile schudlam co jest grane...
W tym momencie jestem zalamana
Od jutra zmniejszam porcje skrobi i owocow. Przeciez moja dieta nie ma sensu...

edit.
chodzilam na aerobic
ale wszystkie kg wrocily :P
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!

Edytowane przez asmenaa
Czas edycji: 2012-05-03 o 18:32
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 19:21   #695
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Asmenaa, nie zalamuj mnie

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

u mnie 2 dzien drugiej fazy, jestem najedzona i szczesliwa, mam duuzo energii mimo iz rzucilam kofeine i troche rano przesadzilam z joggingiem, bo biegalam non stop pelna godzine, troche bola mnie miesnie, ale wieczorkiem sie porozciagam i brzuchy porobie, moze kapiel borowinowa mnie uratuje.Staram sie jak moge juz nawet orzechy i migdaly nie robia na mne takiego wrazenia jak na poczatku, wystarczy mi dozwolona dawka.
zauwazylam, ze moj plaszczyk, ktory robil sie przyciasny w ramionach i na plecach, jakos tak luzniej lezy, wiec chyba nie jest zle. pierscionki i obraczka luzniejsze na palcach, a przed dieta paluchy mialam grubasne.nie wiem, czy to bardziej zasluga diety, czy tego mojego biegania, ale ciesze sie, ze wkroczylam na dobra droge i jestescie ze mna
moje kochane dukanki, tez mnie tak wspieraly:roz a:

a jak to jest u Was z porcjami, kontrolujecie ich wielkosc?chodzi mi o to, czy np jak jeszcze jestescie glodne to dopychacie dozwolonymi produktami. Ja bylam na samym poczatku bardziej glodna, a teraz wystarczy mi mniej, moze jest to zwiazane z psychika, i z ta iloscia posilkow, ze zaraz bedzie i tak przekaska
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 19:22   #696
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
Asmenaa, nie zalamuj mnie
Co Cie zalamalo? Ze kg wrocily? To nie dzialo sie z dnia na dzien tylko na przestrzeni 4 -5 lat, spokojnie.

Teraz zastanawiam sie co robic, korygowac swoj jadlospis czy porzucic SB na rzecz czegoś innego
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 19:29   #697
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Co Cie zalamalo? Ze kg wrocily? To nie dzialo sie z dnia na dzien tylko na przestrzeni 4 -5 lat, spokojnie.

Teraz zastanawiam sie co robic, korygowac swoj jadlospis czy porzucic SB na rzecz czegoś innego
ale czy warto? w sumie jest wiele diet dajacych szybkie rezultaty, ale co ze zdrowiem? z tego co widze, to sb wydaje mi sie byc najlepsza i mozna ja stosowac bez uszczerbku dla zdrowia....
nie rob nic glupiego i niezdrowego, kochana, please

p.s. montignac tez wydaje sie byc zdrowa dieta, bardzo podobna do naszej, jest jeszcze dieta strukturalna,..
Ja dlugo nie wiedzialam co po dukanie, bo dukan mial byc ostatni, niestety nie wyszlo jak planowalam;( i ze wszystkich diet ta mi najbardziej pasuje,
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-03, 19:42   #698
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Kurcze, zamarzyła mi się sałatka tuńczykowa z groszkiem i kukurydzą. No ale trudno.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 19:48   #699
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Kurcze, zamarzyła mi się sałatka tuńczykowa z groszkiem i kukurydzą. No ale trudno.
w drugiej fazie spoko nie chce Cie kusic do zlego, ale moze troche kuku nie zaszkodzi w 2giej fazie, tam bylo unikac albo jesc bardzo rzadko, wiec jak bardzo rzadko to zrobcie sobie wyjatek w 2giej fazie.
P.S. a do tego majonezik?

A jak u Was z majonezem na 2giej- jakiego uzywacie i ile, nich zgadnie 2 lyzki to max light, a 1 normalnego?

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Kurcze, zamarzyła mi się sałatka tuńczykowa z groszkiem i kukurydzą. No ale trudno.
pierwsza faza minie jak z procy strzelil!!!!!
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 20:37   #700
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
w drugiej fazie spoko nie chce Cie kusic do zlego, ale moze troche kuku nie zaszkodzi w 2giej fazie, tam bylo unikac albo jesc bardzo rzadko, wiec jak bardzo rzadko to zrobcie sobie wyjatek w 2giej fazie.
P.S. a do tego majonezik?

A jak u Was z majonezem na 2giej- jakiego uzywacie i ile, nich zgadnie 2 lyzki to max light, a 1 normalnego?

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------



pierwsza faza minie jak z procy strzelil!!!!!
Nie no wiem, ja od razu pytałam o II fazę.
Myślałam, żeby dać te dwie łyżki dozwolonego lajtowego majonezu i do tego jogurcik. Aaaaa, pycha... Ale chyba się nie skuszę, bo ja mam zjeść szklankę sałatki to wolę nie jeść w ogóle.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość

pierwsza faza minie jak z procy strzelil!!!!!
To dobrze, ale boję się, że zgubią mnie dobrodziejstwa dwójeczki. Wiesz, taka dukanowa trójka.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 20:53   #701
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Nie no wiem, ja od razu pytałam o II fazę.
Myślałam, żeby dać te dwie łyżki dozwolonego lajtowego majonezu i do tego jogurcik. Aaaaa, pycha... Ale chyba się nie skuszę, bo ja mam zjeść szklankę sałatki to wolę nie jeść w ogóle.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------


To dobrze, ale boję się, że zgubią mnie dobrodziejstwa dwójeczki. Wiesz, taka dukanowa trójka.
nie boj sie, dukanowa 3ka to byl jakby na to nie patrzec duzy skok weglowodanowy, stwierdzam po czasie, a tu startujemy delikatnie do 2ki,
jak mi tu wszystko smakuje, a szklanka salatki to co malo, zawsze mozesz dopchac jakims warzywkiem
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-03, 21:08   #702
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

cały dzień dzisiaj głodna chodzę
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 21:24   #703
thisriveriswild
Rozeznanie
 
Avatar thisriveriswild
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 725
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

ja dzisiaj caly dzien w domu wiec tylko kombinowanie co by tu zjesc wrzucilam wiec zamrozone truskawki do blendera, troche sera emilki i slodzik i wyszly pyszne lody

a potem jeszcze zrobilam masloorzechowe ciasteczka i generalnie niby nic niedozwolonego a czuje jakas taka rozpuste :P

za tydzien jade na krotkie wczasy wiec pewnie wpadnie troche %...


Asmena diety nie zmieniaj, bo podswiadomie wiesz, ze SB jest najfajniejsza tylko potrzebujesz jakiegos kopa do dzialania, a brak spadkow Cie nie zacheca pewnie. ale uwierz ze jak przejdziesz na restrykcyjniejsza diete to Ci sie nie poprawi, bo tymbardziej Cie bedzie ciagnelo do niedozwolonych pysznosci. Trzymaj sie SB tylko w miare mozliwosci bez wpadkowo i mysle ze nie ma sily zeby cos nie ruszylo.

Mi pomaga ogladanie zdjec celebrities w bikini i potem pacze w lustro... od razu sie odechciewa jesc

Edytowane przez thisriveriswild
Czas edycji: 2012-05-03 o 21:27
thisriveriswild jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 21:54   #704
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
nie boj sie, dukanowa 3ka to byl jakby na to nie patrzec duzy skok weglowodanowy, stwierdzam po czasie, a tu startujemy delikatnie do 2ki,
jak mi tu wszystko smakuje, a szklanka salatki to co malo, zawsze mozesz dopchac jakims warzywkiem
Rozważę.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 23:16   #705
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Rozważę.
ale przedtem zapoznaj sie z jakims fajnym lekarzem lub farmaceuta

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez thisriveriswild Pokaż wiadomość
ja dzisiaj caly dzien w domu wiec tylko kombinowanie co by tu zjesc wrzucilam wiec zamrozone truskawki do blendera, troche sera emilki i slodzik i wyszly pyszne lody

a potem jeszcze zrobilam masloorzechowe ciasteczka i generalnie niby nic niedozwolonego a czuje jakas taka rozpuste :P

za tydzien jade na krotkie wczasy wiec pewnie wpadnie troche %...


Asmena diety nie zmieniaj, bo podswiadomie wiesz, ze SB jest najfajniejsza tylko potrzebujesz jakiegos kopa do dzialania, a brak spadkow Cie nie zacheca pewnie. ale uwierz ze jak przejdziesz na restrykcyjniejsza diete to Ci sie nie poprawi, bo tymbardziej Cie bedzie ciagnelo do niedozwolonych pysznosci. Trzymaj sie SB tylko w miare mozliwosci bez wpadkowo i mysle ze nie ma sily zeby cos nie ruszylo.

Mi pomaga ogladanie zdjec celebrities w bikini i potem pacze w lustro... od razu sie odechciewa jesc
PSEPISIKI PLIS na ciasteczka i lody
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 06:41   #706
Xnesca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 225
GG do Xnesca Send a message via Skype™ to Xnesca
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Ja w poniedziałek kończę pierwszą fazę, schudłam 3 kg, ale już od 5 dni waga stoi w miejscu, z jednorazowym skokiem o 1 kg w górę, ale się unormowało. Dużo się ruszam, jem wszystko jak trzeba, tzn. nie grzeszę. Może to dieta nie dla mnie
Xnesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 07:04   #707
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

tyle sie napisalam a wszystko zniknelo!!
jeszcze raz...

dzien dobry chudzniki

przemyslalam wszystko na "trzeźwo"
co z tego, ze zmienię dietę jak po tygodniu, dwóch znowu wrócę do SB bo mi najbardziej odpowiada?
już probowalam dukana, onz i jest mi po prostu strasznie ciezko

Nie jest mozliwe to abym nic nie zrzucila przez dwa miesiace dietkowania! ale waga wskazala tyle samo ile przed rozpoczęciem diety- wtf??

1) babka w pracy się mnie spytala ile kg zrzucilam? (a nikomu nie mowilam, ze sie odchudzam)

2) TZ powiedzial, ze widac, ze duzo schudlam (a jakis czas temu stwierdzil, ze dla niego wygladam ciagle tak samo mimo, ze na przestrzeni roku moja waga się wahala o 10kg)

3) dopinam sie w plaszczyk, w ktory sie ledwo dopinalam dwa miesiace temu

4) caly tydzien pracuje, mam prace stojącą, opuchniete nogi i rece (bo czuje)- czy jest mozliwe aby ta opuchlizna coś wazyla?

Wprowadzam zmiany w jadlospisie i co najwazniejsze!
Bede sie wazyc co tydzien. Boje sie wagi ale to jedyne dobre rozwiązanie.

---------- Dopisano o 07:04 ---------- Poprzedni post napisano o 06:58 ----------

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
ale czy warto? w sumie jest wiele diet dajacych szybkie rezultaty, ale co ze zdrowiem? z tego co widze, to sb wydaje mi sie byc najlepsza i mozna ja stosowac bez uszczerbku dla zdrowia....
nie rob nic glupiego i niezdrowego, kochana, please

p.s. montignac tez wydaje sie byc zdrowa dieta, bardzo podobna do naszej, jest jeszcze dieta strukturalna,..
Ja dlugo nie wiedzialam co po dukanie, bo dukan mial byc ostatni, niestety nie wyszlo jak planowalam;( i ze wszystkich diet ta mi najbardziej pasuje,
Wlasnie mi tez bardzo odpowiada. Np ja i dukan to byla porażka. Jak mialam jesc samo bialko (bez warzyw) to wolalam nic nie jeść.

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
A jak u Was z majonezem na 2giej- jakiego uzywacie i ile, nich zgadnie 2 lyzki to max light, a 1 normalnego?

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------



pierwsza faza minie jak z procy strzelil!!!!!
Ja uzywalam jednej normalnego

Cytat:
Napisane przez thisriveriswild Pokaż wiadomość


Asmena diety nie zmieniaj, bo podswiadomie wiesz, ze SB jest najfajniejsza tylko potrzebujesz jakiegos kopa do dzialania, a brak spadkow Cie nie zacheca pewnie. ale uwierz ze jak przejdziesz na restrykcyjniejsza diete to Ci sie nie poprawi, bo tymbardziej Cie bedzie ciagnelo do niedozwolonych pysznosci. Trzymaj sie SB tylko w miare mozliwosci bez wpadkowo i mysle ze nie ma sily zeby cos nie ruszylo.

Mi pomaga ogladanie zdjec celebrities w bikini i potem pacze w lustro... od razu sie odechciewa jesc
Zniechęcilo mnie to do dietowania do braku slodyczy, lodow. Po co odmawiać skoro to nie skutkuje??

Ach mi to nie pomaga bo wiem, ze i tak nigdy nie bede tak wygladac

Cytat:
Napisane przez Xnesca Pokaż wiadomość
Ja w poniedziałek kończę pierwszą fazę, schudłam 3 kg, ale już od 5 dni waga stoi w miejscu, z jednorazowym skokiem o 1 kg w górę, ale się unormowało. Dużo się ruszam, jem wszystko jak trzeba, tzn. nie grzeszę. Może to dieta nie dla mnie
Przeciez nie bedzie Ci spadal 1kg dziennie!
Zdrowe chudniecie to 0.5-1 kg tygodniowo!
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 07:08   #708
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

asmenaa

przeciez u Ciebie to ewidentnie zatrzymywanie wody widze, opuchlizna wazy, a jak, dlatego te wahania na wadze, a rozmiarowo chudniesz, to woda, nie przejmuj sie, pij herbate zielona i skrzyp polny, i jedz pomidory, pij sok pomidorowy i wygoogluj sobie jeszvze jakies inne sposoby na likwidacje obrzekow,

a jeszcze uwazaj ma sol
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb

Edytowane przez d666666
Czas edycji: 2012-05-04 o 07:16
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 07:15   #709
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
asmenaa

przeciez u Ciebie to ewidentnie zatrzymywanie wody widze, opuchlizna wazy, a jak, dlatego te wahania na wadze, a rozmiarowo chudniesz, to woda, nie przejmuj sie, pij herbate zielona i skrzyp polny, i jedz pomidory, pij sok pomidorowy i wygoogluj sobie jeszvze jakies inne sposoby na likwidacje obrzekow,
Hmmm a dużo może ważyć taka opuchlizna??

Nawet TZ jakieś trzy dni temu się spytal czy w ciązy jestem, ze mam taki duży brzuch (mily, nie?)
Przemyslalam wszystko racjonalnie i czuję, ze mam napuchniete nogi, palce u rąk się ciężej zginają- po prostu jestem zmęczona bo mam pracę stojącą ale jeszcze tylko dzisiaj i wolne
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 07:32   #710
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Hmmm a dużo może ważyć taka opuchlizna??

Nawet TZ jakieś trzy dni temu się spytal czy w ciązy jestem, ze mam taki duży brzuch (mily, nie?)
Przemyslalam wszystko racjonalnie i czuję, ze mam napuchniete nogi, palce u rąk się ciężej zginają- po prostu jestem zmęczona bo mam pracę stojącą ale jeszcze tylko dzisiaj i wolne
oj, nie wiem teraz co powiedziec, brzuch rosnie...
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 07:34   #711
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Nie jest mozliwe to abym nic nie zrzucila przez dwa miesiace dietkowania! ale waga wskazala tyle samo ile przed rozpoczęciem diety- wtf??

1) babka w pracy się mnie spytala ile kg zrzucilam? (a nikomu nie mowilam, ze sie odchudzam)

2) TZ powiedzial, ze widac, ze duzo schudlam (a jakis czas temu stwierdzil, ze dla niego wygladam ciagle tak samo mimo, ze na przestrzeni roku moja waga się wahala o 10kg)

3) dopinam sie w plaszczyk, w ktory sie ledwo dopinalam dwa miesiace temu

4) caly tydzien pracuje, mam prace stojącą, opuchniete nogi i rece (bo czuje)- czy jest mozliwe aby ta opuchlizna coś wazyla?

Wprowadzam zmiany w jadlospisie i co najwazniejsze!
Bede sie wazyc co tydzien. Boje sie wagi ale to jedyne dobre rozwiązanie.
Di ma rację co do opuchlizny, ale ja dodatkowo radzę zmienić baterie w wadze.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 07:52   #712
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

STWIERDZAM SCHUDNIECIE!!!!!!!!!!!!!

przymierzylam spodnie, ktore 3 tyg temu byly ciasne, a teraz lekki luzik czuje. ale nie waze sie, zeby sie nie zalamac.zlazlo mi z brzucha, ud i bioder, no i w ramionkach i na buzi, a to dopiero 3 tydzien ( w tym 3ci dzien 2giej fazy)

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

u nas jeszcze 8-ej nie ma, a ja zaraz wskakowuje na rower stacjonarny, puszcze sobie jakis film albo program o grubasach, zeby sie zmotywowac i tak z godzinke pokrece, do tego 8 min abs na brzuch, bo znalazlam gdzies info, ze przed lekkimi aerobami tpu spacer, jogging, czy rowerek to nie trzeba jesc , tylko na czczo mozna i rano najlepiej,
postanawiam do tych aerobow dorzucic jeszcze 8 min abs ale 3 razy dziennie?

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=Be-gOSbjpzk

o prosze

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

http://vitalia.pl/index.php/mid/25/f.../116852/page/0

o prosz.......... chyba warto
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 08:20   #713
moose1979
Rozeznanie
 
Avatar moose1979
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 676
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
STWIERDZAM SCHUDNIECIE!!!!!!!!!!!!!

przymierzylam spodnie, ktore 3 tyg temu byly ciasne, a teraz lekki luzik czuje. ale nie waze sie, zeby sie nie zalamac.zlazlo mi z brzucha, ud i bioder, no i w ramionkach i na buzi, a to dopiero 3 tydzien ( w tym 3ci dzien 2giej fazy)

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

u nas jeszcze 8-ej nie ma, a ja zaraz wskakowuje na rower stacjonarny, puszcze sobie jakis film albo program o grubasach, zeby sie zmotywowac i tak z godzinke pokrece, do tego 8 min abs na brzuch, bo znalazlam gdzies info, ze przed lekkimi aerobami tpu spacer, jogging, czy rowerek to nie trzeba jesc , tylko na czczo mozna i rano najlepiej,
postanawiam do tych aerobow dorzucic jeszcze 8 min abs ale 3 razy dziennie?

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=Be-gOSbjpzk

o prosze

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

http://vitalia.pl/index.php/mid/25/f.../116852/page/0

o prosz.......... chyba warto
Widzę, że Diiii idzie, jak burza Ja jakos po tych kilku dniach różnicy nie widzę. No, ale zobaczymy po skończeniu pierwszej fazy

Za dużo brzuszka nie ma co katować. To są mięśnie, które łatwo spalić i potrzebują regeneracji Lepiej zwiększyć sobie czas, w którym ćwiczysz, ale też not too much Z tymi aerobami na czczo też są bardzo różne opinie. Ja bym nie biegał bez śniadanka na pewno Jak wyrobisz się kondycyjnie, to pobaw się w HIIT (zmienne tempo ćwiczeń). Genialnie pali tłuszcz, zajmuje około 20 minut czasu. Możesz popróbować na rowerku. Ale ogólnie to bardzo ciężki trening.
__________________
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Qp_JSZDHvnw
Taki będzie mój syneczek
moose1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 08:59   #714
thisriveriswild
Rozeznanie
 
Avatar thisriveriswild
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 725
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Przepisiki na lody bardzo prosty: paczke zamrozonych truskawek do blendera, 2-3 lyzki slodzika, gdzies 1/2 serka emilki, wszystko sie blenduje, trzeba jesc od razu bo sie roztapia

Ciasteczka: http://blog.polskiesouthbeach.pl/201...pieczenia.html

ja sie nadal nie waze, i nie jem skrobii poki co bo to moja zguba


gratuluje schudnieciaaaaaaa szkoda ze nie mozna tak przez noc zrzucic z 10kg...

Edytowane przez thisriveriswild
Czas edycji: 2012-05-04 o 09:00
thisriveriswild jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 09:08   #715
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez moose1979 Pokaż wiadomość
Widzę, że Diiii idzie, jak burza Ja jakos po tych kilku dniach różnicy nie widzę. No, ale zobaczymy po skończeniu pierwszej fazy

Za dużo brzuszka nie ma co katować. To są mięśnie, które łatwo spalić i potrzebują regeneracji Lepiej zwiększyć sobie czas, w którym ćwiczysz, ale też not too much Z tymi aerobami na czczo też są bardzo różne opinie. Ja bym nie biegał bez śniadanka na pewno Jak wyrobisz się kondycyjnie, to pobaw się w HIIT (zmienne tempo ćwiczeń). Genialnie pali tłuszcz, zajmuje około 20 minut czasu. Możesz popróbować na rowerku. Ale ogólnie to bardzo ciężki trening.
wlasniem zeszla z droweru- 30 km godzinka i kilka minutek, robilam interwaly, a teraz 8 min abs, bo mam niedosyt tych cwiczen, a ten pan na you tube;Phm......dzieki))) na pewno zobaczysz roznice, Emi tez, ja nie cwiczylam codziennie, a widze, ze cos juz spada, a dopiero 17ty dzien

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez thisriveriswild Pokaż wiadomość
Przepisiki na lody bardzo prosty: paczke zamrozonych truskawek do blendera, 2-3 lyzki slodzika, gdzies 1/2 serka emilki, wszystko sie blenduje, trzeba jesc od razu bo sie roztapia

Ciasteczka: http://blog.polskiesouthbeach.pl/201...pieczenia.html

ja sie nadal nie waze, i nie jem skrobii poki co bo to moja zguba


gratuluje schudnieciaaaaaaa szkoda ze nie mozna tak przez noc zrzucic z 10kg...
dziekowac zrobie sobie deserrki do mojej bezkofeinowej kafki

p.s wiem, ze nie pisze sie Drower, tylko rower, ale chyba mi wzrok tez chudnie;P
a moze D-rower to rower Diiii
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb

Edytowane przez d666666
Czas edycji: 2012-05-04 o 09:09
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 09:17   #716
vertele
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 37
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

hej, od dziś zaczynam pierwszą fazę diety
Mogę się dołączyć do wątku , w kupie siła
aha i mam pytanie, czy w ciągu tych pierwszych 14 dni, ćwiczyłyście ?
__________________
start: 78 kg (21.04.12r)
cel 1: 75 kg
cel 2: 72 kg
cel 3: 68 kg
cel 4: 65 kg
cel 5: 62 kg
cel 6: 58 kg
zdrowo jeść i ruszać się, ot co !
vertele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 09:20   #717
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez moose1979 Pokaż wiadomość
Widzę, że Diiii idzie, jak burza Ja jakos po tych kilku dniach różnicy nie widzę. No, ale zobaczymy po skończeniu pierwszej fazy

Za dużo brzuszka nie ma co katować. To są mięśnie, które łatwo spalić i potrzebują regeneracji Lepiej zwiększyć sobie czas, w którym ćwiczysz, ale też not too much Z tymi aerobami na czczo też są bardzo różne opinie. Ja bym nie biegał bez śniadanka na pewno Jak wyrobisz się kondycyjnie, to pobaw się w HIIT (zmienne tempo ćwiczeń). Genialnie pali tłuszcz, zajmuje około 20 minut czasu. Możesz popróbować na rowerku. Ale ogólnie to bardzo ciężki trening.
A co do bruszka to pochwalę się co mi wczoraj powiedziałeś: cytuję - ale Ci brzuchol spadł. Koniec cytatu.
Naprawdę mam mniejszy i czuję luz w spodniach, a to dopiero piąty dzień.

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
p.s wiem, ze nie pisze sie Drower, tylko rower, ale chyba mi wzrok tez chudnie;P
a moze D-rower to rower Diiii
Hihihi, ja też muszę się wybrać na jakiś E-sport.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 09:26   #718
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez vertele Pokaż wiadomość
hej, od dziś zaczynam pierwszą fazę diety
Mogę się dołączyć do wątku , w kupie siła
aha i mam pytanie, czy w ciągu tych pierwszych 14 dni, ćwiczyłyście ?
ja ćwiczyłam
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 09:32   #719
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
A co do bruszka to pochwalę się co mi wczoraj powiedziałeś: cytuję - ale Ci brzuchol spadł. Koniec cytatu.
Naprawdę mam mniejszy i czuję luz w spodniach, a to dopiero piąty dzień.


Hihihi, ja też muszę się wybrać na jakiś E-sport.
alez ten Rodzynek romantyczny....
jak ja sciagam bielizne spodnia to tez mi spada- do kolan

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
ja ćwiczyłam
ja tez, ale nie codziennie teraz mam zamiar sie bardziej przylozyc

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Normalnie wszystko mi smakuje na tej diecie)))
jeszcze jak ktos mi potwierdzi, ze mozna czasem zgrzeszyc kukurydza i majonezem na 2giej fazie np do salatki, to udusze z radosci

cos slyszalam, ze kuku z puszki ma 55 GI, ( to chyba z puszka raczej, czy bez?) jak to jest
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 09:44   #720
Xnesca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 225
GG do Xnesca Send a message via Skype™ to Xnesca
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez vertele Pokaż wiadomość
hej, od dziś zaczynam pierwszą fazę diety
Mogę się dołączyć do wątku , w kupie siła
aha i mam pytanie, czy w ciągu tych pierwszych 14 dni, ćwiczyłyście ?

Ja trochę ćwiczyłam, ale np. na trwającym 1,5 godziny aerobiku kręciło mi się w głowie z braku cukru na początku, w końcu pierwsza faza, więc się lekko leniłam z tyłu w szeregach;p
Xnesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.