Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-23, 07:48   #631
bambucza86
Raczkowanie
 
Avatar bambucza86
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 177
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Łatwopalni - buuu, dla tych co czytały - tak strasznie mi było przykkro... dla tych co nie czytały - przeczytajcie super książka
Kochane macie może naszych Sinnersów cz. 4 i 5 ? Jeśli tak i podzielić się to ja bardzo poproszę
Pozdrawiam cieplutko i miłego dnia
karczewska.mb@gmail.com
bambucza86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 08:00   #632
zycza
Raczkowanie
 
Avatar zycza
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 203
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez bambucza86 Pokaż wiadomość
Kochane macie może naszych Sinnersów cz. 4 i 5 ? Jeśli tak i podzielić się to ja bardzo poproszę
Pozdrawiam cieplutko i miłego dnia
karczewska.mb@gmail.com
Poszło
__________________
12.02.2009 r. Na Świat przyszedł nasz skarb - Oliwierek



zycza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 08:05   #633
bambucza86
Raczkowanie
 
Avatar bambucza86
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 177
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Dzięki wielkie ;* Pozdrawiam
bambucza86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 08:35   #634
aguha89
Rozeznanie
 
Avatar aguha89
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 541
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez bambucza86 Pokaż wiadomość
Łatwopalni - buuu, dla tych co czytały - tak strasznie mi było przykkro... dla tych co nie czytały - przeczytajcie super książka
Kochane macie może naszych Sinnersów cz. 4 i 5 ? Jeśli tak i podzielić się to ja bardzo poproszę
Pozdrawiam cieplutko i miłego dnia
karczewska.mb@gmail.com
Czy moglabym tez poprosic o 4 i 5 część Sinnersow?
Przeczytalam ostatnia spowiedz i latwopalnych. Dosyc mocne pozycje. Latwopalni do polowy bardzo przewidywalne. No ale dalej zaczelo sie dziac i skonczylo w takim momencie.... wiecie kiedy bedzie kolejna czesc?
Czekam na Sinnersow i z gory dziekuje
aguha891@wp.pl
aguha89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 08:45   #635
kika555
Wtajemniczenie
 
Avatar kika555
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 258
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez Britta2 Pokaż wiadomość
Witaj Kika555. Śmiało pisz i nie przejmuj się, że zanudzasz. Mam podobne odczucia do przeczytanych ksiażek przez Ciebie z tą różnicą, że jeszcze nie czytałam Ostatniej spowiedzi. Podaj swojego maila to podeślę Ci Wbrew zasadom .
Kochana mój mail to aniolekkk@interia.eu i z góry dziękuję i mówię Wam przeczytajcie Ostatnią Spowiedź - MEGA ! Tylko jedna rada - od razu zaopatrzcie się w dwie części bo pierwsza kończy się w takim momencie, że drugą zaczęłam w środku nocy aby wiedzieć co będzie dalej w najbliższych dniach wezmę się za kolejną książkę... jeszcze nie wiem jaką, ale chciałabym aby nie miała dalszych części, bo czekanie mnie dobija spać po nocach przez to nie mogę. Ale od dziś regularnie będę Was odwiedzać i aktywnie uczestniczyć Buziaki i życzę miłego i słonecznego dnia
__________________
„Zawsze trzeba być ostrożnym z książkami i z tym, co w nich jest, bo słowa mają moc zmieniania ludzi.”
kika555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 08:55   #636
zycza
Raczkowanie
 
Avatar zycza
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 203
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Kika555 widziałam, że czytałeś Edukację Kopciuszka więc polecam 2 część czyli Reguły Uległości.
__________________
12.02.2009 r. Na Świat przyszedł nasz skarb - Oliwierek



zycza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 09:01   #637
aPhrodite_21
Raczkowanie
 
Avatar aPhrodite_21
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 52
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez Pati_2013 Pokaż wiadomość
No właśnie tak trochę się ciągnęło na siłę to wszystko... No jasne daj znać jak przeczytasz

Dokończyłam właśnie 3 cześć Starka i zgodzę się z Wami....no niestety miałam wrażenie, że autorka powrzucała fragmenty książek Greya a w szczególności Crossa...(a na niego czekam z niecierpliwością- i mam nadzieję, że nie będzie tak naciągana jak większość trylogii na tym etapie...i nie skończy sięe taka klapą jak Stark)
aPhrodite_21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-23, 09:20   #638
kika555
Wtajemniczenie
 
Avatar kika555
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 258
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez zycza Pokaż wiadomość
Kika555 widziałam, że czytałeś Edukację Kopciuszka więc polecam 2 część czyli Reguły Uległości.

o kurczę to jest druga część?? właśnie to mnie dobija... To znaczy bardzo się cieszę, bo książka mi się bardzo podobała... bo ja wolę jak ta erotyka i ten seks jest wpleciony w piękną historię miłosną i tu taka była, ale jak czytam jedna za drugą różne i potem okazuje się, że jest kolejna część jakiejś, którą czytałam x czasu temu to pierwszą część muszę chociażby "przejrzeć" od nowa A czy masz może te reguły uległości? jeśli tak to byłabym baaardzo wdzięczna - aniolekkk@interia.eu
A czytałaś może tą drugą część? Lepsza, gorsza czy porównywalna z kopciuszkiem?
__________________
„Zawsze trzeba być ostrożnym z książkami i z tym, co w nich jest, bo słowa mają moc zmieniania ludzi.”
kika555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 09:30   #639
aPhrodite_21
Raczkowanie
 
Avatar aPhrodite_21
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 52
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez kika555 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny ostatnio (w sumie to parę lat :P) miałam dość intensywny czas w swoim życiu, co niestety przełożyło się na brak czasu na cokolwiek... ok 4 tygodnie temu ze wszystkim się uporałam i nagle nie wiedziałam jak spożytkować swój wolny czas... wtedy właśnie przypadkiem (brak dostępu do neta) wpadła mi w ręce książka "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Jejku nawet nie wiem jak opisać swoje wrażenia. Całą trylogię przeczytałam w 3 dni, a od tamtej pory wróciłam do niej 4 razy. Od tamtej pory mam za sobą trylogię Greya, trylogię Crossa, Mistrza (wyłam jak bóbr), Edukację Kopciuszka, Uwolnij Mnie, Gracze (nie podobała mi się) oraz Osiemdziesiąt dni żółtych (jedyna, którą przerwałam w trakcie z odruchem wymiotnym). Kurczę, nie wyobrażam sobie swojego obecnego życia bez książek... wciągnęłam się w to tak, że ja wręcz żyję życiem bohaterów. I właśnie dziś lista z pierwszej strony sprawiła, że na mojej twarzy pojawił się uśmiech - tyle książek do przeczytania jeeee
Mam tylko jedno pytanie czy któraś z Was Kochane ma może książkę Wbrew Zasadom? Bo ja mam wersję składającą się tylko z 3 pierwszych rozdziałów :/ grrr

Jeju chce wszystko Wam napisać i dlatego moja wypowiedź jest taka chaotyczna - przepraszam ALE chcę Wam jeszcze napisać o jednej książce, która nie jest ani erotyczna, ani o wampirach itp itd ale o książce, która sprawiła, że moje życie nabrało kolorów.
OSTATNIA SPOWIEDŹ - część I i część II - aż mam ciarki myśląc o niej... treść, historia, język, wstawki oraz sugerowane przez autorki piosenki jako podkład muzyczny sprawiają, że książka jest arcydziełem. Ze względu na to, że nie mogłam jej znaleźć w wersji e-booka kupiłam w wersji papierowej i to były w ostatnim czasie moje najlepiej wydane pieniądze... uwierzcie a nie pożałujecie... Jedyne co mnie dobija, to to, że na kolejną część będzie trzeba poczekać a ja jestem baaardzo niecierpliwa.

Oja chyba Was trochę zanudziłam - jeszcze raz przepraszam i dziękuję za ten wątek i przede wszystkim spis książek - większość mam zamiar przeczytać jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia


Jak bym czytała o sobie Po tym jak, całkiem przez przypadek dostałam Gerya w swoje ręce nie mogłam się oderwać...książka tak samo mnie pochłonęła. Od tamtej pory czytam wszystkie pozycje jaki tu dziewczyny wypisują a jak zakończę jedną to zaraz zaczynam drugą (czasami mam wrażenie,że bliscy mają już dosyć bo wszędzie gdzie się nie pojawię mam tablet w ręku ) a książek ciągle na forum przybywa

Właśnie skończyłam Starka i zastanawiałam się co zacząć, ale jeśli polecasz Ostatnią Spowiedź to będe musiała jej poszukać....


...ta w ogóle to mam pytanie do Was dziewczyny, bo często pojawia się w postach książka "Ruda" ale nie mogę jej znaleźć, możecie mi podać autora, będę wdzięczna

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kika555 Pokaż wiadomość
o kurczę to jest druga część?? właśnie to mnie dobija... To znaczy bardzo się cieszę, bo książka mi się bardzo podobała... bo ja wolę jak ta erotyka i ten seks jest wpleciony w piękną historię miłosną i tu taka była, ale jak czytam jedna za drugą różne i potem okazuje się, że jest kolejna część jakiejś, którą czytałam x czasu temu to pierwszą część muszę chociażby "przejrzeć" od nowa A czy masz może te reguły uległości? jeśli tak to byłabym baaardzo wdzięczna - aniolekkk@interia.eu
A czytałaś może tą drugą część? Lepsza, gorsza czy porównywalna z kopciuszkiem?
Reguły są tak samo wciągające jak Edukacja, polecam na pewno Ci się spodoba... jeśli chcesz to Ci prześlę...
aPhrodite_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 09:47   #640
zycza
Raczkowanie
 
Avatar zycza
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 203
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez kika555 Pokaż wiadomość
o kurczę to jest druga część?? właśnie to mnie dobija... To znaczy bardzo się cieszę, bo książka mi się bardzo podobała... bo ja wolę jak ta erotyka i ten seks jest wpleciony w piękną historię miłosną i tu taka była, ale jak czytam jedna za drugą różne i potem okazuje się, że jest kolejna część jakiejś, którą czytałam x czasu temu to pierwszą część muszę chociażby "przejrzeć" od nowa A czy masz może te reguły uległości? jeśli tak to byłabym baaardzo wdzięczna - aniolekkk@interia.eu
A czytałaś może tą drugą część? Lepsza, gorsza czy porównywalna z kopciuszkiem?
Niestety nie mam tej książki w pdf. Kupiłam w Empiku.
Reguły Uległości są kontynuacją ale dotycza innej pary: Vanessy (przyjaciółki Lucie) i Jacksona (brata Lucie).
__________________
12.02.2009 r. Na Świat przyszedł nasz skarb - Oliwierek



zycza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 10:16   #641
kika555
Wtajemniczenie
 
Avatar kika555
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 258
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

aPhrodite_21 - jesli tylko mogłabyś wysłać to byłabym zobowiązana
aniolekkk@interia.eu może nawet dziś zacznę? chociaż dziś jestem strasznie rozkojarzona bo od rana z chłopakiem na szpitalu byłam

I Kochana co do Ostatniej Spowiedzi to KONIECZNIE musisz ją przeczytać no mówię Wam... mną ta książka zawładnęła i z całego serca chciałabym się nią z Wami wszystkimi podzielić

"Poczuj jak kocha ten, którego kochają tysiące"

Aż dreszcze mam
__________________
„Zawsze trzeba być ostrożnym z książkami i z tym, co w nich jest, bo słowa mają moc zmieniania ludzi.”
kika555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-23, 11:27   #642
anusia1808
Rozeznanie
 
Avatar anusia1808
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 943
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Bardzo proszę o przesłanie:

OSTATNIA SPOWIEDŹ

UP IN THE AIR

Z góry serdecznie dziękuje

anna.felberg@gmail.com
__________________
ŻONA OD 17.06.2006

"Każda łza uczy nas jakiejś prawdy..."
Ugo Foscolo
anusia1808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 11:28   #643
B_oo
Raczkowanie
 
Avatar B_oo
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 125
GG do B_oo
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Macie może 4 część Sinnersów Wicked Beat w wersji PL?

Jeśli tak to proszę o przesłanie na logincarolina90@gmail.com
B_oo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 11:45   #644
Britta2
Zadomowienie
 
Avatar Britta2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez kika555 Pokaż wiadomość
Kochana mój mail to aniolekkk@interia.eu i z góry dziękuję i mówię Wam przeczytajcie Ostatnią Spowiedź - MEGA ! Tylko jedna rada - od razu zaopatrzcie się w dwie części bo pierwsza kończy się w takim momencie, że drugą zaczęłam w środku nocy aby wiedzieć co będzie dalej w najbliższych dniach wezmę się za kolejną książkę... jeszcze nie wiem jaką, ale chciałabym aby nie miała dalszych części, bo czekanie mnie dobija spać po nocach przez to nie mogę. Ale od dziś regularnie będę Was odwiedzać i aktywnie uczestniczyć Buziaki i życzę miłego i słonecznego dnia
Wbrew zasadom - wysłane
Britta2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 11:55   #645
zycza
Raczkowanie
 
Avatar zycza
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 203
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez B_oo Pokaż wiadomość
Macie może 4 część Sinnersów Wicked Beat w wersji PL?

Jeśli tak to proszę o przesłanie na logincarolina90@gmail.com
Wysłane
__________________
12.02.2009 r. Na Świat przyszedł nasz skarb - Oliwierek



zycza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 12:02   #646
sylwusiaw1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 21
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Hejka ,czy mogłaby mi jakaś dobra duszyczka przesłać Ostatnią spowiedź Tom 2 ?? i mam pytanie czy ma ktoś książkę Beauty From Pain - Georgia Cates przetłumaczoną w całości byłabym bardzo wdzięczna :P sylwusiaw1988@onet.pl
sylwusiaw1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 12:37   #647
Masumi11
Zakorzenienie
 
Avatar Masumi11
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 3 486
GG do Masumi11
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez asia20100 Pokaż wiadomość
Dziewczęta skończyłam łatwopalnych. Książka jest fantastyczna!!! teraz z niecierpliwością będę czekaj na jej kontynuację! piękna historia widząc opinie Emi o innych książkach tej autorki stwierdzam, że też przepadłam

Jest , dobrze że juz się pisze druga częśc

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez emi_g Pokaż wiadomość
To tylko z polecenia kochanej Masumi której za to wyznałam publicznie miłość Ale warto było!!
Kochana wiele to dla mnie znaczyło i zapadło głeboko w pamięć

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kika555 Pokaż wiadomość
o kurczę to jest druga część?? właśnie to mnie dobija... To znaczy bardzo się cieszę, bo książka mi się bardzo podobała... bo ja wolę jak ta erotyka i ten seks jest wpleciony w piękną historię miłosną i tu taka była, ale jak czytam jedna za drugą różne i potem okazuje się, że jest kolejna część jakiejś, którą czytałam x czasu temu to pierwszą część muszę chociażby "przejrzeć" od nowa A czy masz może te reguły uległości? jeśli tak to byłabym baaardzo wdzięczna - aniolekkk@interia.eu
A czytałaś może tą drugą część? Lepsza, gorsza czy porównywalna z kopciuszkiem?

Moim zdaniem dużo lepsza
__________________
... You never know how strong you are
Until being strong is the only choice you have...
Masumi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 12:49   #648
kika555
Wtajemniczenie
 
Avatar kika555
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 258
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

aPhrodite_21 oraz Britta2 dziękuję z całego serca maile doszły
Powiem szczerze już miałam zabierać się za Wbrew Zasadom, ale jak zobaczyłam, że nie kończy się ona na jednej książce to zaczęłam drugą część kopciuszka i jestem już na 60 stronie Wbrew Zasadom zostawię sobie pewnie na przyszły tydzień kiedy będę miała trochę więcej czasu i będę mogła poświęcić im większą uwagę

dziewczyny a powiedzcie mi czy czytałyście i jak oceniacie serię "osiemdziesiąt dni". Ja na stronie bodajże 191 pierwszej części wymiękłam totalnie i odstawiłam ją na półkę pt NIGDY WIĘCEJ. Ciekawa jestem jakie były Wasze odczucia? Poza samą treścią nie podobało mi się, że było tam stosunkowo mało dialogów tylko ciągłe nudne opisy, a ja lubię jak akcja jest dynamiczna.
__________________
„Zawsze trzeba być ostrożnym z książkami i z tym, co w nich jest, bo słowa mają moc zmieniania ludzi.”
kika555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 12:52   #649
MILA25*
Wtajemniczenie
 
Avatar MILA25*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 879
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Jeszcze nigdy tyle się nie napłakałam co nad tymi 2 książkami .
Jeszcze żadne książki tak mi się nie podobały .
I nie mogę doczekac sie 3 tomu .

Polecam wszystkim "Ostatnią spowiedz".
MILA25* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-23, 12:59   #650
zycza
Raczkowanie
 
Avatar zycza
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 203
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez kika555 Pokaż wiadomość

dziewczyny a powiedzcie mi czy czytałyście i jak oceniacie serię "osiemdziesiąt dni". Ja na stronie bodajże 191 pierwszej części wymiękłam totalnie i odstawiłam ją na półkę pt NIGDY WIĘCEJ. Ciekawa jestem jakie były Wasze odczucia? Poza samą treścią nie podobało mi się, że było tam stosunkowo mało dialogów tylko ciągłe nudne opisy, a ja lubię jak akcja jest dynamiczna.
Przebrnęłam przez pierwszą część ale bardzo się nad nią męczyłam, więc za kolejne, mimo iż miałam w domu nie sięgnęłam. Dla mnie za dużo brutalnych scen karania itp. Wolę jak przez książkę przelewa się trochę więcej romantyzmu. Nie stronię od tematyki BDSM ale wolę jej lżejsze użycie Dlatego też nie podobał mi się "Pałac", gdzie podczas wymierzania kary główna bohaterka płacze natomiast "Na krawędzi rozkoszy" to co innego, tam klapsy i inne takie rzeczy odnoszą się jedynie do rozkoszy bohaterki.
__________________
12.02.2009 r. Na Świat przyszedł nasz skarb - Oliwierek



zycza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 13:05   #651
aPhrodite_21
Raczkowanie
 
Avatar aPhrodite_21
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 52
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez kika555 Pokaż wiadomość
aPhrodite_21 oraz Britta2 dziękuję z całego serca maile doszły
Powiem szczerze już miałam zabierać się za Wbrew Zasadom, ale jak zobaczyłam, że nie kończy się ona na jednej książce to zaczęłam drugą część kopciuszka i jestem już na 60 stronie Wbrew Zasadom zostawię sobie pewnie na przyszły tydzień kiedy będę miała trochę więcej czasu i będę mogła poświęcić im większą uwagę

dziewczyny a powiedzcie mi czy czytałyście i jak oceniacie serię "osiemdziesiąt dni". Ja na stronie bodajże 191 pierwszej części wymiękłam totalnie i odstawiłam ją na półkę pt NIGDY WIĘCEJ. Ciekawa jestem jakie były Wasze odczucia? Poza samą treścią nie podobało mi się, że było tam stosunkowo mało dialogów tylko ciągłe nudne opisy, a ja lubię jak akcja jest dynamiczna.

Szybko Ci idzie, widzę że Cie wciągnęło na maxa

Co do 80 dni...naczytałam się recenzji, wypowiedzi na forum i kawałek zaczęłam, ale stwierdziłam,że są ciekawsze pozycje,i że zostawię ją sobie na samiutki konie,c jak już nie będzie żadnych książek bo jakoś zniesmacza mnie odrobinkę.

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

I Kochana co do Ostatniej Spowiedzi to KONIECZNIE musisz ją przeczytać no mówię Wam... mną ta książka zawładnęła i z całego serca chciałabym się nią z Wami wszystkimi podzielić

"Poczuj jak kocha ten, którego kochają tysiące"

Aż dreszcze mam [/QUOTE]


Ściągnęłam, sobie już I tom,i zachęcona opiniami na pewno ją dziś zacznę po treningu, ale nie mogę nigdzie znaleźć II tomu ostatniej spowiedzi, jeśli ma któraś z Was, i mogła mi przesłać to byłabym wdzięczna monap21@o2.pl
aPhrodite_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 13:24   #652
Maggie1988
Raczkowanie
 
Avatar Maggie1988
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Islas Baleares
Wiadomości: 361
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cześć kochane
ja dalej zaczytana, robię przerwę tylko na typowe zajęcia kurki domowej Tż się obraża, mówi że spać z nim nie chcę, siłą mnie odciąga od czytania

Wyśle któraś dobra duszyczka kilka pozycji:
- Łatwopalnych
- Rudą
- Ostatnią spowiedź 1 i 2
maqqie1988@gmail.com

dzięki
Maggie1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 14:04   #653
kika555
Wtajemniczenie
 
Avatar kika555
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 258
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez aPhrodite_21 Pokaż wiadomość


Ściągnęłam, sobie już I tom,i zachęcona opiniami na pewno ją dziś zacznę po treningu, ale nie mogę nigdzie znaleźć II tomu ostatniej spowiedzi, jeśli ma któraś z Was, i mogła mi przesłać to byłabym wdzięczna monap21@o2.pl

jeju no mistrzem informatyki to ja raczej nie zostanę... szukałam w necie ostatniej spowiedzi i za cholerę nie mogłam znależć dlatego kupiłam :P ale w sumie nie żałuję tylko zanim zaczniesz czytać włącz komputer lub inne ustrojstwo z dostępnym internetem żeby w trakcie odtwarzać piosenki sugerowane przez autorkę - rewelacyjne odczucia.
Co do drugiego tomu to może być ogólny problem gdyż wyszedł on dopiero 2 miesiące temu... w empiku na zamówienie a w matrasie jak się dowiadywałam nawet nie mają na magazynie aby zamówić
__________________
„Zawsze trzeba być ostrożnym z książkami i z tym, co w nich jest, bo słowa mają moc zmieniania ludzi.”
kika555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 14:44   #654
emi_g
Zakorzenienie
 
Avatar emi_g
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 516
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez Maggie1988 Pokaż wiadomość
Cześć kochane
ja dalej zaczytana, robię przerwę tylko na typowe zajęcia kurki domowej Tż się obraża, mówi że spać z nim nie chcę, siłą mnie odciąga od czytania

Wyśle któraś dobra duszyczka kilka pozycji:
- Łatwopalnych
- Rudą
- Ostatnią spowiedź 1 i 2
maqqie1988@gmail.com

dzięki
Kochana Łatwopalni i Ostatnia spowiedź cz. 1 wysłane

PS. Większość naszych mężów chyba trochę narzeka , hehe
emi_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 14:46   #655
aPhrodite_21
Raczkowanie
 
Avatar aPhrodite_21
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 52
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

hmm to chyba poczekam, aż zdobędę 2 tom bo nie lubię się rozdrabniać

...a macie może jakieś nieoficjalne tłumaczenie 2 tomu Ostatniej Spowiedzi? Albo wiecie gdzie można go zdobyć? jeśli tak to poprosiłabym bardzo monap21@o2.pl
aPhrodite_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 14:47   #656
basia1301
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 101
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Hej dziewczyny Włośnie kończę 3 część Sinersów i już się nie umiem doczekać następnej cześć i dlatego proszę dobre duszyczki żeby mi przesłały 4 i 5 część A i jak by ktoś miał 2 część Ostatniej spowiedzi to też poproszę bo mam zamiar się potem za nią wziąć
perelka1301@interia.pl z góry dziękuje
basia1301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 15:01   #657
Maggie1988
Raczkowanie
 
Avatar Maggie1988
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Islas Baleares
Wiadomości: 361
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez emi_g Pokaż wiadomość
Kochana Łatwopalni i Ostatnia spowiedź cz. 1 wysłane

PS. Większość naszych mężów chyba trochę narzeka , hehe
super, dziękuję
no, ciężki żywot mają ale nikt nie mówił, że będzie łatwo
Maggie1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 15:53   #658
myszkah
Raczkowanie
 
Avatar myszkah
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 168
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez B_oo Pokaż wiadomość
Macie może 4 część Sinnersów Wicked Beat w wersji PL?

Jeśli tak to proszę o przesłanie na logincarolina90@gmail.com
Podłączam się do prośby
Wgusia@gmail.com


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
myszkah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 16:01   #659
B_oo
Raczkowanie
 
Avatar B_oo
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 125
GG do B_oo
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Kochane prosze przeslijcie mi ostatnia spowiedz, od razu tyle czesci ile macie bo poki co nie wiem nawet co to za ksiazka ale po waszych komentarzach musze ja przeczytac heh. Narazie zabieram sie za 4 czesc sinnersow. Czekalam na nia dlugo zeby przeczytac wszystko po kolei. Po zakonczeniu starka nie moge uwierzyc ze tak szybko sie skonczylo. Logincarolina90@gmail.com


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
B_oo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 16:04   #660
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Widzę, że Ostatnia spowiedź to hicior ostatnich dni.. A ja nawet nie wiem o czym.. Oj, opuszczam się, opuszczam.. Idę poszukać opisów

Ja póki co nadal czytam o Johnie Matthew.. Potem z pewnością przerwa na coś innego.. Jeszcze nie zdecydowałam za co się zabiorę.. Myślałam o Łatwopalnych, ale skoro znów trzeba czekać na drugą część, to może się wstrzymam.. Sama nie wiem.. Męczy mnie zaczynanie kolejnych serii.. Przez to długie czekanie potem nie pamiętam dokładnie co się działo, nawet jeżeli książki bardzo mi się podobały..

edit: Tom I Ostatniej spowiedzi mam..
Mogłabym prosić o II jeżeli ktoś posiada po polsku lub angielsku?

sniezynka7@gmail.com
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!

Edytowane przez Yasinisi
Czas edycji: 2013-10-23 o 16:12
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-18 11:42:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.