Przerwa w zwi±zku.. czyli jest, nie ma i znów jest ;) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-08-16, 22:36   #61
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 10 183
Dot.: Przerwa w zwi±zku.. czyli jest, nie ma i znów jest ;)

Cytat:
Napisane przez manio Poka¿ wiadomo¶æ
jeden dzien nigdy nie zaszkodzi
wieksza rado¶æ z nadchodz±cego spotkania...

My wprowadzilismy (dzisiaj) sobie zasadê, ¿e dwa dni w tygodniu mamy dla siebie dla swoich pasji, nauki, znajomych aczkolwiek bedziemy do siebie dzwoniæ i wymieniac smsy
PRzeciez to, o czym Ty piszesz, to nie jest zadna przerwa w zwiazku Chodzi o takie przerwy w stylu: musimy wszystko przemyslec, odpoczac od siebie na jakis czas bez kontaktowania sie itp.
agniesikk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-16, 22:39   #62
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 24 374
Dot.: Przerwa w zwi±zku.. czyli jest, nie ma i znów jest ;)

w moim t¿ zakocha³am siê niemal¿e od 1 wejrzenia, nie wierzê w takie co¶, ale tak wysz³o, no niewa¿ne. Kocha³am go skrycie przez rok, stwierdzi³ pewnego razu, ¿e mo¿e spróbujemy. Có¿, to by³a farsa. Kompletna klapa. Ja by³am na to zupe³nie nieprzygotowana, on chyba te¿. Postanowi³am to zakoñczyæ, z bol±cym sercem.
¯e tak powiem przez kolejne dwa miesi±ce przy ¿yciu utrzymywa³a mnie tylko determinacja, nie nadzieja, ¿e znów bêdziemy razem. No i byli¶my. Teraz jest o wiele lepiej, takie trze¼we spojrzenie daje bardzo du¿o
chwast jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-17, 09:16   #63
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 3 678
Dot.: Przerwa w zwi±zku.. czyli jest, nie ma i znów jest ;)

Cytat:
Napisane przez agniesikk Poka¿ wiadomo¶æ
PRzeciez to, o czym Ty piszesz, to nie jest zadna przerwa w zwiazku Chodzi o takie przerwy w stylu: musimy wszystko przemyslec, odpoczac od siebie na jakis czas bez kontaktowania sie itp.

u mnie taka mia³a byæ... ale T¿ nie wytrzyma³ i chcia³am napisac co i jak sie rozwinê³o... taka rada dla dziewczyn, które nie potrafi± (tak jak ja nie potrafi³am) wytrzymaæ bez odzywania siê, ¿e warto siê przetrzymaæ i facet sam leci jak mucha do lepui czesto odechciewa siê mu przerwy..na odpoczynek od siebie bo zateskni
manio jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-24, 01:35   #64
kozica6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Przerwa w zwi±zku.. czyli jest, nie ma i znów jest ;)

Kochane kobietki, a co powiecie na typka, który znikn±³ zakochuj±c siê wielce w innej, pomimo tego, ze nasz zwiazek by³ wzorem dla innych... pó¼niej oczywi¶cie siê szybko odkocha³, znów lata³ ze mn±, ale nie chcia³am daæ mu szansy, wiêc pocieszy³ siê u jeszcze jednej pora¿ki, w rezultacie po 1,5 roku znów siê stara, a co jest najgorsze - ja nadal co¶ czujê do tego dupka, tylko nie wiem czy warto wierzyæ, ¿e bêdzie dobrze i ¿yæ w niepewno¶ci, ¿e mo¿e tak sobie znikaæ ca³e ¿ycie, czy daæ sobie spokój.....?eeech czemu to wszystko nie mo¿e byæ prostsze...
kozica6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-24, 01:55   #65
Kaczorowna
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorowna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Przerwa w zwi±zku.. czyli jest, nie ma i znów jest ;)

Cytat:
Napisane przez kozica6 Poka¿ wiadomo¶æ
Kochane kobietki, a co powiecie na typka, który znikn±³ zakochuj±c siê wielce w innej, pomimo tego, ze nasz zwiazek by³ wzorem dla innych... pó¼niej oczywi¶cie siê szybko odkocha³, znów lata³ ze mn±, ale nie chcia³am daæ mu szansy, wiêc pocieszy³ siê u jeszcze jednej pora¿ki, w rezultacie po 1,5 roku znów siê stara, a co jest najgorsze - ja nadal co¶ czujê do tego dupka, tylko nie wiem czy warto wierzyæ, ¿e bêdzie dobrze i ¿yæ w niepewno¶ci, ¿e mo¿e tak sobie znikaæ ca³e ¿ycie, czy daæ sobie spokój.....?eeech czemu to wszystko nie mo¿e byæ prostsze...
Wiesz ze nie powinnas do niego wracac. Co innego jeszcze jakby mial wtedy powod by odejsc, ale z tego co piszesz to go nie mial...
Chcesz to do niego wroc, ale to bardzo ryzykowne
Kaczorowna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-24, 08:42   #66
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 1 452
Dot.: Przerwa w zwi±zku.. czyli jest, nie ma i znów jest ;)

Mo¿e byæ prostsze, je¶li wbijesz sobie do g³owy, ¿e najwa¿niejszy jest szacunek do siebie.
Ivy123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.