Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy? - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-01, 13:17   #451
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

a czy któraś z Was słyszała o jakichś lakierach z trwałością przybliżoną do hybrydy, ale bez potrzeby kupowania tego całego ekwipunku? marzą mi się takie pazurki, ale leń ze mnie, a i kosztuje to wszystko nie mało
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 16:50   #452
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

też właśnie szukam rozwiązania które sprawdzi się w domowym zaciszu, ale jak pomyślę o zakupie tych lamp i tym podobnych to aż mi szkoda mojej skarbonki
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 19:35   #453
karchola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 26
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Naprawdę myślicie, że wydajemy pieniądze bo takie mamy hobby? Nie można zjeść ciastka i mieć ciastko albo chcę i płacę albo marzę i tyle Jedyne o czym słyszałam, że ma znośną trwałość to sally hansen niby o trwałości hybyrdy, jest w drogeriach koszt to chyba ponad 30zł z tego co pamiętam - z racji ceny ale oszczędność nie? )
karchola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 06:52   #454
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

jednorazowy koszt podstawowy z lapmpa uv wyniosl mnie z przesylka ok 170 zl (baza, color , top ,aceton, lampa 36w , cleaner ,bzdety do manicure i plyn do skorek . wie chyba sila rzeczy sie oplaca. Ewentualnie kupic do tego baze i top z semilaca i wtedy kazdy kolor pojdzie .
Ja rzucilam palenie 4 lata temu z mysla przeznaczenia tej kasy na swoje zainteresowania a to wale malo nie wychodzi bo palilam 1,5 paczki dziennie ;/ (tak sobie policzylam wg fajek ktore lubilam to na chwile obecna miesiecznie nawet 675zl oszczedzam )
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 18:00   #455
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez karchola Pokaż wiadomość
Naprawdę myślicie, że wydajemy pieniądze bo takie mamy hobby? Nie można zjeść ciastka i mieć ciastko albo chcę i płacę albo marzę i tyle Jedyne o czym słyszałam, że ma znośną trwałość to sally hansen niby o trwałości hybyrdy, jest w drogeriach koszt to chyba ponad 30zł z tego co pamiętam - z racji ceny ale oszczędność nie? )
Nikt nic takiego nie powiedział, chociaż niektóre z pań na pewno wydają pieniążki ze względu na swoje zamiłowanie. Chodziło mi o to, że nie mam drygu do robienia sobie paznokci, a nie oczekuje profesjonalnego efektu za grosze szukam lakieru o trwałości hybrydy/żelu, który nada się nawet dla takiego laika jak ja
Zabieram się za poszukiwanie informacji o tym Sally Hansen, brzmi dobrze
Od jakiegoś czasu też nie jem słodyczy i odkładam pieniążki do skarbonki

Edytowane przez grapelollipop
Czas edycji: 2015-03-02 o 18:03
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 18:27   #456
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez grapelollipop Pokaż wiadomość
Nikt nic takiego nie powiedział, chociaż niektóre z pań na pewno wydają pieniążki ze względu na swoje zamiłowanie. Chodziło mi o to, że nie mam drygu do robienia sobie paznokci, a nie oczekuje profesjonalnego efektu za grosze szukam lakieru o trwałości hybrydy/żelu, który nada się nawet dla takiego laika jak ja
Zabieram się za poszukiwanie informacji o tym Sally Hansen, brzmi dobrze
Od jakiegoś czasu też nie jem słodyczy i odkładam pieniążki do skarbonki
Moja znajoma używa lakierów vinylux. Trzymają sie jej bez uszczerbku tydzień. Moze to byłaby dobra opcja ?
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 19:08   #457
Olaszek
Raczkowanie
 
Avatar Olaszek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 225
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

A Miracel gel od Sally Hansen ktoś używał? Bo bardzo mnie ten lakier ciekawi i szukam opinii na jego temat. Cena zestawu lakier plus top to ok 70 zł - więc jedna wizyta u kosmetyczki, a wiadomo, że starczy nam na wiele razy.
__________________
www.mojaszufladka.blogspot.com
Olaszek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-05, 09:23   #458
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

O, poszperałam trochę w necie o tym Miracle gel i rzeczywiście jest nad czym się zastanawiać, w zasadzie to byłby lakier idealny czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z tym lakierem?
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 10:18   #459
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

nie ten wątek. Tu rozmawiamy o hybrydach a nie lakierach.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 10:37   #460
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

wg mnie ten miracle gel z SH to tylko chwyt marketingowy - poczytajcie sobie o nim opinie w internecie jeśli chcecie lakiery o trwałości hybrydy, to kupcie hybrydy żaden zwykły lakier nie da wam takiej trwałości i takiego połysku jak manicure hybrydowy kupno niedrogiej lampy i hybryd ze średniej półki cenowej będzie lepsza inwestycją niż SH
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 18:57   #461
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
wg mnie ten miracle gel z SH to tylko chwyt marketingowy - poczytajcie sobie o nim opinie w internecie jeśli chcecie lakiery o trwałości hybrydy, to kupcie hybrydy żaden zwykły lakier nie da wam takiej trwałości i takiego połysku jak manicure hybrydowy kupno niedrogiej lampy i hybryd ze średniej półki cenowej będzie lepsza inwestycją niż SH
myślisz, że tania lampa i średnie hybrydy dadzą mi zadowalający efekt? ja zwyczajnie czuję, że brak mi zdolności by pracować na tych specjalistycznych materiałach i chyba bezpieczniej byłoby nie inwestować w takie sprzęty bo co z tym zrobię jeśli mi nie wyjdzie? bez sensu trochę, stąd też poszukiwania czegoś mniej skomplikowanego, do ogarnięcia w domu nawet dla takiego laika jak ja a równie trwałego
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-07, 19:02   #462
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Tyy no jak js ogarnelam a ja antyplastyczna jestem to kazdy ogarnie.

Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 21:27   #463
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Pisałam tez o vinylux około 80 zł za komplet kolor i top z tego co sie orientuje wyniesie ale nie bedzie raczej trwałością zbliżone fo hybrydy bo hybrydą nie jest.

Ja mam np tania lampę uv i tanie lakiery, top i bazę z cosmetics zone i efekt nawet ten po pierwszej próbie był jak dla mnie zadowalający bardzo. Cieżko powiedzieć z czego Ty bedziesz zadowolona.
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 11:50   #464
MalgorzataD
Zadomowienie
 
Avatar MalgorzataD
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 316
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez Kolorowa_Kredka87 Pokaż wiadomość
myślisz, że tania lampa i średnie hybrydy dadzą mi zadowalający efekt?
Ja swego czasu kupiłam sobie zwykłą lampę z allegro, kosztowała 109 zł jakoś. W tej chwili są tańsze i wyglądają tak:

http://allegro.pl/lampa-uv-36w-lcd-0...125286264.html

Do tego fakt, kupiłam sobie na początek zestaw CND Shellac (nie ukrywam, dość drogie lakiery), ale efekt dają bombowy. Jakiś czas temu na Targach Kosmetycznych zaproponowano mi lakiery hybrydowe SEMILAC (cena 25-27 zł), wzięłam na spróbowanie, bo mają ładną gamę kolorów i co? Równie dobrze mi się nimi maluje i trzymają się równie dobrze jak CND Shellac, a kosztują dużo taniej.

I też wszystkiego sama się nauczyłam. Za pierwszym razem zrobiłam oglądając filmiki na youtube, a im więcej ćwiczyłam na koleżankach, tym ten maniciure wygląda każdego razu coraz lepiej. Wierzę, że i Ty sobie poradzisz To nie jest takie trudne.
MalgorzataD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 11:57   #465
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez Kolorowa_Kredka87 Pokaż wiadomość
myślisz, że tania lampa i średnie hybrydy dadzą mi zadowalający efekt? ja zwyczajnie czuję, że brak mi zdolności by pracować na tych specjalistycznych materiałach i chyba bezpieczniej byłoby nie inwestować w takie sprzęty bo co z tym zrobię jeśli mi nie wyjdzie? bez sensu trochę, stąd też poszukiwania czegoś mniej skomplikowanego, do ogarnięcia w domu nawet dla takiego laika jak ja a równie trwałego
Jak nie chcesz kupować całego sprzętu to zainwestuj w bazę nailtek foundation 2 lub eveline 8w1, dowolne lakiery kolorowe i top poshe lub seche vite, bo na pewno lepiej na tym wyjdziesz niż na Sh miracle gel. Poza tym skompletowanie podstawowego zestawu do hybryd na własny użytek to koszt 200-300zl
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 12:24   #466
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

to jeszcze zależy co kompletujesz bo jak dodasz lepszą lampę, baze i top to wyjdzie więcej ja hybrydy traktuję jako hobby ( i uzależnienie poniekąd) i chyba wydałam już na to ze 2000zł jak i nie więcej (na przestrzeni ok. 2 lat)
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 12:30   #467
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Eh, no ja kupuję nowe rzeczy dopiero jak naskładam $ z robienia komuś paznokci a tak mnie korci parę kolorów, że coś no ale jak to mówią "no money no funny"
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 19:16   #468
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
to jeszcze zależy co kompletujesz bo jak dodasz lepszą lampę, baze i top to wyjdzie więcej ja hybrydy traktuję jako hobby ( i uzależnienie poniekąd) i chyba wydałam już na to ze 2000zł jak i nie więcej (na przestrzeni ok. 2 lat)
o rany, jakie szalone pieniądze! no właśnie tego się boję, że zamiast oszczędności (na nie pojawianiu się u kosmetyczki i skupieniu się na paznokciowej alternatywie ) wyjdzie jeszcze większa inwestycja jak tak zebrać to wszystko do kupy
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 07:08   #469
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez Kolorowa_Kredka87 Pokaż wiadomość
o rany, jakie szalone pieniądze! no właśnie tego się boję, że zamiast oszczędności (na nie pojawianiu się u kosmetyczki i skupieniu się na paznokciowej alternatywie ) wyjdzie jeszcze większa inwestycja jak tak zebrać to wszystko do kupy
Jeżeli, ale podkreślam, jeżeli będziesz w stanie kupić tylko lampę, bazę, top i powiedzmy 3 kolory to zaoszczędzisz. Ale po przestanie na 3 kolorach brzmi bardzo trudno. Ja miałam taki plan, ale to wciąga. ......:sly: zupełnie jak czuszka82 napisała. Chce się więcej i więcej. miałam mieć 3 lakiery, mam 13 i kolejne chyba 10 w drodze do mnie
Ale to bardzo przyjemne uzależnienie
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-18, 17:48   #470
Purplepink
Przyczajenie
 
Avatar Purplepink
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pod Wawa
Wiadomości: 14
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Mam pytanie- jestem świeżynka- zakupiłam sobie zestaw startowy EM Nail i zrobiłam dziś pierwsze paznokcie, ale nie ukrywam mam chrapkę na Semilac , w związku z tym rodzi sie pytanie czy na baże EM Nail idzie położyć semilaca? A następnie położyć na niego ponownie top EM nail.? Baza i Top to jedno w EM Nail. Proszę o podpowiedź.
Purplepink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 20:04   #471
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

a używałaś już tej bazy/topu em nail? Z tego co kojarzę to nie mają za dobrych opinii. Bazę i top można łączyć z innymi firmami, ale najważniejsze żeby to właśnie one były najlepsze w całym zestawie. W tym przypadku Semilac ma lepszą bazę i top. Zobacz jak będzie się trzymał ten em nail
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 21:02   #472
Purplepink
Przyczajenie
 
Avatar Purplepink
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pod Wawa
Wiadomości: 14
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Dzięki za odpowiedź, dam znać. Jeżeli ta niesława polega na krótkotrwałości to mnie nie zniechęca - bo czekanie na tyle czasu aż zmienię kolor to masakra jakaś
Purplepink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 07:11   #473
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

ale zdejmowanie co kilka dni acetonem to nie jest dobry pomysł-aceton wysusza i niszczy komórki tłuszczowe. Dlatego najrozsądniej nosić dobrej jakości hybrydy przez 10-14 dni, później zrobić odnowy a aceton używac jak najrzadziej się da. Odnowę zrobisz tylko wtedy gdy poprzednią starą warstwę masz bez odprysków. Reasumując powołam sie na Roverkową z innego wątku i zacytuję: "jakość kosztuje".
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 07:28   #474
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

A ja nadal zamiast typowego acetnu wole zmywacz ten z kwiatkiem. Nie wyszusza skorek. Niby ma wyciąg z nagietka i wit F. Tak jak ostatnio 3 minuty i po wszystkim.
Ja wiem ze wykończenia bazę i top z CZ mimo długiego czasu utwardzania. A jak się skończą to pomysle nad semilackiem. Naradzie znalazłam sposób na to co powiadam a na moje potrzeby to starcza.

Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 07:57   #475
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

ja też używam zmywacza acetonowego isana, jednak mniejsze czy większe stężenie to aceton tam jest
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 08:01   #476
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Ale im dłużej trzymas tym dłużej działa na skórki itd .
Fajnie jak to nie jest właśnie sam aceton wtedy tal nie niszczy

Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 08:36   #477
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

isanę muszę i tak trzymać 15 min i to jeszcze w lampie podgrzewać bo inaczej nie chce złazić więc nie wyobrażam sobie zdejmować co kilka dni jak pisała Koleżanka powyżej. Tym bardziej że to ogromna strata czasu a o to w hybrydzie chodzi żeby czas właśnie zaoszczędzić.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 08:56   #478
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

I dlatego ja maluje baza plus top a na to zwykły lakier. Znudzi się to zmywam bezacetonowym lakier i inny nakładał. Schnie szybko i trzyma ładnie. Nawet lakiery z kat 2-3 zł trzymają np 5 dni

Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 08:59   #479
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

jakieś rozwiązanie to jest ale zwykły lakier nie zastąpi hybrydy- nie ten połysk i nie to poziomowanie, krycie lakieru
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 09:06   #480
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Możliwe. Ale czasem można sobie poszalec. Bo po co kupować nowe jak się ma dużo normalnych i można je w końcu po ludzku wykorzystac

Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-21 07:38:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.