Lampa LED, Jaką posiadasz lampę? - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Jaką posiadasz lampę?
1. UV 36 W 116 47,35%
2. LED "rogal" 12W 17 6,94%
3. CCFL 41 16,73%
4. Kompaktową LED 9W 59 24,08%
LED 20W 12 4,90%
Głosujący: 245. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-07, 13:56   #1771
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Jesli posiadasz zele uv to nie utwatdza sie w lamie led .. najlepiej kupic lampe uv/led . Ja mam taka z indigo i bardzo jestem z niej zadowolona😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tego się właśnie obawiałam, mimo że w opisie lamp na aliexpress jest informacja że utwardzają każde, nawet twarde żele.

A w tej lampie UV/LED jak długo utwardzasz żel? Moja lampa UV nadal działa bardzo dobrze, tylko dobija mnie to że potrzebuję aż 2 godzin żeby zrobić i utrwalić wszystkie warstwy. Chętnie bym to skróciła.
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 14:37   #1772
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Tego się właśnie obawiałam, mimo że w opisie lamp na aliexpress jest informacja że utwardzają każde, nawet twarde żele.

A w tej lampie UV/LED jak długo utwardzasz żel? Moja lampa UV nadal działa bardzo dobrze, tylko dobija mnie to że potrzebuję aż 2 godzin żeby zrobić i utrwalić wszystkie warstwy. Chętnie bym to skróciła.
Takie zwykle zarowki uv utwardza wszystko wiec to jest ich plus, ale za to bardzo wolno utwardzaja.. Zeby skrocic czas najlepiej robic po jednym paznokciu i nie czekac 2minut az sie calkiem utwardzi tylko go ,,zamrozic" i tak jak bedziesz robila nastepnego to ten pierwszy bedzie sie nadal utwardzal i na koniec wloz cala dlon na 2 minuty lub dluzej zeby utwardzic wszystkie paznokcie..Ja w tej uv/led tez tak robie i to znacznie skraca czas pracy😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 14:42   #1773
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lampa LED

Lampą Sunone i Sun5 48 W utwardzam żel w 30 s 😊

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱

Edytowane przez Madzeska75
Czas edycji: 2017-02-07 o 14:43
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 14:45   #1774
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Lampa LED

Mam sunone i też utwardza żele w 30 sec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 14:59   #1775
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Lampą Sunone i Sun5 48 W utwardzam żel w 30 s 😊

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Cytat:
Napisane przez maarlin Pokaż wiadomość
Mam sunone i też utwardza żele w 30 sec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super! Bardzo dziękuję za odpowiedź, teraz tylko zostaje poczekać na promocję i zamówić lampę w fajnej cenie.

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Takie zwykle zarowki uv utwardza wszystko wiec to jest ich plus, ale za to bardzo wolno utwardzaja.. Zeby skrocic czas najlepiej robic po jednym paznokciu i nie czekac 2minut az sie calkiem utwardzi tylko go ,,zamrozic" i tak jak bedziesz robila nastepnego to ten pierwszy bedzie sie nadal utwardzal i na koniec wloz cala dlon na 2 minuty lub dluzej zeby utwardzic wszystkie paznokcie..Ja w tej uv/led tez tak robie i to znacznie skraca czas pracy😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tym nigdy nie pomyślałam, ale co tu się dziwić jak człowiek sam się wszystkiego uczy. Dzięki za radę, wypróbuję ją następnym razem.
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 15:10   #1776
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was mogłaby mi napisać wprost że lampa Sunone albo Sun5 w wersji 48W na pewno utwardza żel, nawet troszkę grubsze warstwy? Przeczytałam kilkanaście stron wątku, ale mam wrażenie że każda z Was pisze o hybrydach. Z racji tego że robię paznokcie tylko sobie to mam zachomikowany zapas żeli które utwardzam teraz zwykłą lampą UV 36W. Korci mnie zamiana na lampę LED bo chciałabym utwardzać żel szybciej, ale szkoda mi pieniędzy gdyby okazało się że i tak będę musiała każdą warstwę utwardzać po 2 minuty.

Czy któraś z Was jest w stanie powiedzieć, np. "lampą uv utwardzałam żel 2 minuty, lampą led tylko 1 minutę"?
Jesli kupisz super hiper lampę typu sun5 czy sunone to ta różnica będzie. Jeśli chcesz mieć lampę tylko trochę lepszą od tunelówki to poczujesz różnicę w skróceniu czasu utwardzania tylko przy hybrydach. Ja nie chciałam niesamowitej lampy, bo robię pazury tylko sobie i stwierdziłam, że nie będę jakąś maniaczką posiadania najlepszego sprzętu, na moje potrzeby i umiejętności wystarczy mi sun9c plus. Hybrydy robi się nią dobrze, z 2 minut utwardzania zejść na 30s to jest coś. Ale żel dalej utwardzam 2 minuty...
Jeśli robisz żele często, to słabsze lampy to zły pomysł, ja przedłużam tylko pojedyncze pazury, kiedy jakiś się złamie.
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 18:06   #1777
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
Jesli kupisz super hiper lampę typu sun5 czy sunone to ta różnica będzie. Jeśli chcesz mieć lampę tylko trochę lepszą od tunelówki to poczujesz różnicę w skróceniu czasu utwardzania tylko przy hybrydach. Ja nie chciałam niesamowitej lampy, bo robię pazury tylko sobie i stwierdziłam, że nie będę jakąś maniaczką posiadania najlepszego sprzętu, na moje potrzeby i umiejętności wystarczy mi sun9c plus. Hybrydy robi się nią dobrze, z 2 minut utwardzania zejść na 30s to jest coś. Ale żel dalej utwardzam 2 minuty...
Jeśli robisz żele często, to słabsze lampy to zły pomysł, ja przedłużam tylko pojedyncze pazury, kiedy jakiś się złamie.
Zależy mi na tym żeby maksymalnie skrócić czas który zajmuje mi zrobienie paznokci, więc wolę dołożyć trochę więcej i kupić Sunone albo Sun5. Lubię krótkie paznokcie i teoretycznie mogłabym nakładać hybrydy, ale u mnie w ogóle się nie sprawdzają. Muszę mieć twardy, sztywny żel, inaczej po dwóch lub trzech dniach muszę wszystko poprawiać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-08, 07:59   #1778
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Lampa LED

To zdecydowanie lepiej zainwestować w lampę. Ja odkąd mam 2 miesiące nową lampę, robiłam żel na 1 paznokciu i raczej się to nie zmieni, więc te kilkadziesiąt zł wolę wydać na lakiery. Chociaż jak widzę jakie dziewczyny mają kombajny lampowe, takie ładne i szybkie to moja jest przy nich jak biedna kuzynka i trochę żal :P
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 13:11   #1779
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
To zdecydowanie lepiej zainwestować w lampę. Ja odkąd mam 2 miesiące nową lampę, robiłam żel na 1 paznokciu i raczej się to nie zmieni, więc te kilkadziesiąt zł wolę wydać na lakiery. Chociaż jak widzę jakie dziewczyny mają kombajny lampowe, takie ładne i szybkie to moja jest przy nich jak biedna kuzynka i trochę żal :P
Hihi biena kuzynka to fajne porownanie😊😊 Ja uwazam ze jak ktos robi tylko sobie to taka zwykla lampa jest ok, chodzi przeciez o to zeby utwardzic paznokcie .. A jesli juz ktos robi innym osobom to dobrze zainwestowac w lepsza lampe, bo kobiety maja rozne plyki i np. mialam kiedys lampe led i robilam sobie i wszystkp bylo ok, a niektorym moim kolezankom odpadal i byla to wina lampy bo gdy zmienilam juz wszystkim sie super trzyma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 00:13   #1780
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: Lampa LED

Dziewczyny a jakie macie zdanie na temat lampy sun9x plus? Zamówiłam ją właśnie ale chciałabym wiedzieć czy ktoś ją ma i jest z niej zadowolony ☺
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012


perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 08:22   #1781
Selvaria
Raczkowanie
 
Avatar Selvaria
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 384
Dot.: Lampa LED

Miałam ją zamiar kupić, zanim kupiłam Sunone. Podobno najlepsza lampa, jeśli chodzi o mostki, tak więc, będziesz zadowolona
Selvaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-12, 12:27   #1782
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Lampa LED

Cytat:
Napisane przez perelka_np Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jakie macie zdanie na temat lampy sun9x plus? Zamówiłam ją właśnie ale chciałabym wiedzieć czy ktoś ją ma i jest z niej zadowolony
Mam i polecam. Wcześniej miałam sun9c i tez dawała rade. Sunmini kupiłam z przeznaczeniem na podróże. ImageUploadedByWizaz Forum1486902723.132131.jpgImageUploadedByWizaz Forum1486902749.292951.jpg

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2017-02-12 o 12:32
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 21:49   #1783
AnnaAleksndra
Raczkowanie
 
Avatar AnnaAleksndra
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Hihi biena kuzynka to fajne porownanie😊😊 Ja uwazam ze jak ktos robi tylko sobie to taka zwykla lampa jest ok, chodzi przeciez o to zeby utwardzic paznokcie .. A jesli juz ktos robi innym osobom to dobrze zainwestowac w lepsza lampe, bo kobiety maja rozne plyki i np. mialam kiedys lampe led i robilam sobie i wszystkp bylo ok, a niektorym moim kolezankom odpadal i byla to wina lampy bo gdy zmienilam juz wszystkim sie super trzyma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na własny użytek nawet te z żarówkami się sprawdzają. Ale gdy robi się komuś lepiej mieć bardziej profesjonalny sprzęt. Co prawda to prawda.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za dnia aniołem, w nocy diabłem.
Blog o zabiegach kosmetycznych na twarz
Moje Legginsy sportowe

AnnaAleksndra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 08:25   #1784
aska9876
Przyczajenie
 
Avatar aska9876
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez Selvaria Pokaż wiadomość
Bo ona jest 48W i 24W, ustawia się tam moc
dobrze wiem, gdzie przełącza się moc na 48w pokazywało ok. 25w, a jak przełączyłam na 24w, to równo połowę mniej. W sumie nieważne jaka jest rzeczywista moc skoro dobrze utwardza. Ale... te sunone 48w mają utwardzać hybrydę w 5 czy 10s, nieważne, jest to kompletna bujda, musiałam trzymać koło 30s. Myślę że nie warto przepłacać i kupić zwykły mostek.
aska9876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 09:05   #1785
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez aska9876 Pokaż wiadomość
dobrze wiem, gdzie przełącza się moc na 48w pokazywało ok. 25w, a jak przełączyłam na 24w, to równo połowę mniej. W sumie nieważne jaka jest rzeczywista moc skoro dobrze utwardza. Ale... te sunone 48w mają utwardzać hybrydę w 5 czy 10s, nieważne, jest to kompletna bujda, musiałam trzymać koło 30s. Myślę że nie warto przepłacać i kupić zwykły mostek.
Absolutnie się z Tobą nie zgadzam .Hybrydę zawsze w 48 W utwardzam w max 10 s

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez aska9876 Pokaż wiadomość
dobrze wiem, gdzie przełącza się moc na 48w pokazywało ok. 25w, a jak przełączyłam na 24w, to równo połowę mniej. W sumie nieważne jaka jest rzeczywista moc skoro dobrze utwardza. Ale... te sunone 48w mają utwardzać hybrydę w 5 czy 10s, nieważne, jest to kompletna bujda, musiałam trzymać koło 30s. Myślę że nie warto przepłacać i kupić zwykły mostek.
Absolutnie się z Tobą nie zgadzam .Hybrydę w 48 W zawsze utwardzam w max 10 s

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Roses help !2 razy mi dodało post

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 18:35   #1786
xxmadziulkaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 30
Dot.: Lampa LED

Pytanie do posiadaczek lampy SunOne- czy w waszych lampach słychać, że działa wiatrak? W mojej nic nie słychać i martwię się, że dostałam jakąś felerną
xxmadziulkaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 20:34   #1787
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez xxmadziulkaxx Pokaż wiadomość
Pytanie do posiadaczek lampy SunOne- czy w waszych lampach słychać, że działa wiatrak? W mojej nic nie słychać i martwię się, że dostałam jakąś felerną
Cichutko szumi

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 21:30   #1788
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez xxmadziulkaxx Pokaż wiadomość
Pytanie do posiadaczek lampy SunOne- czy w waszych lampach słychać, że działa wiatrak? W mojej nic nie słychać i martwię się, że dostałam jakąś felerną
U mnie cisza
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 21:56   #1789
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lampa LED

U mnie też nic nie słychać....

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-08, 10:12   #1790
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez xxmadziulkaxx Pokaż wiadomość
Pytanie do posiadaczek lampy SunOne- czy w waszych lampach słychać, że działa wiatrak? W mojej nic nie słychać i martwię się, że dostałam jakąś felerną
U mnie szumi lekko.
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 12:30   #1791
Selvaria
Raczkowanie
 
Avatar Selvaria
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 384
Dot.: Lampa LED

Moja też nie oddaje żadnego dźwięku...
Selvaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 19:12   #1792
xxmadziulkaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 30
Dot.: Lampa LED

Hmm, a powinna szumieć czy raczej niekoniecznie? Domina, edyta508, Selvaria - macie już długo swoje lampy? Nic się z nimi nie dzieje?
xxmadziulkaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 19:41   #1793
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez xxmadziulkaxx Pokaż wiadomość
Hmm, a powinna szumieć czy raczej niekoniecznie? Domina, edyta508, Selvaria - macie już długo swoje lampy? Nic się z nimi nie dzieje?
W kwietniu minie rok Od 2 m-cy leży nieużywana na czarną godzinę jak Sun 5 padnie 😉

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 19:57   #1794
Selvaria
Raczkowanie
 
Avatar Selvaria
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 384
Dot.: Lampa LED

Ja nie mam długo swojej, bo z 2 miesiące, 7 stycznia zakupiłam ja... Ogólnie wszystko ładnie utwardza, jestem zadowolona. W sumie, gdyby mi szumiala, to ja bym nawet się wystraszyla, że właśnie z nią coś nie tak 😛 Ale jutro z ciekawości jeszcze ja włączę i wslucham się, bo nie zwracalam nigdy uwagi na szumienie, nie szumienie, gdzie jutro jeszcze sprawdzę dokładnie 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Selvaria
Czas edycji: 2017-03-08 o 20:02
Selvaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 21:31   #1795
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez xxmadziulkaxx Pokaż wiadomość
Hmm, a powinna szumieć czy raczej niekoniecznie? Domina, edyta508, Selvaria - macie już długo swoje lampy? Nic się z nimi nie dzieje?
Z 4 miesiące, póki co wszystko jest super
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 07:44   #1796
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez xxmadziulkaxx Pokaż wiadomość
Hmm, a powinna szumieć czy raczej niekoniecznie? Domina, edyta508, Selvaria - macie już długo swoje lampy? Nic się z nimi nie dzieje?
Ja mam swoją sun one abody 48W od czerwca 2016 i super działa.
Moja lekko szumi - cichutko.
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 17:16   #1797
xxmadziulkaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 30
Dot.: Lampa LED

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi Mam w takim razie nadzieję, że pomimo tego, że nie szumi, nic się nie przepali i będzie mi długo służyć
xxmadziulkaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 10:02   #1798
kahag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: Lampa LED

Dzięki dziewczyny za wiedzę którą tu zgromadziłyście.
Od pół roku korzystam z tunelówki UV i zapragnęłam czegoś więcej. Przeczytałam większość wątku, wyrobiłam sobie opinię, zweryfikowałam ze swoimi potrzebami i możliwościami finansowymi i wybrałam. Wczoraj zamówiłam Sun 9s stąd: https://www.aliexpress.com/item/Hottest-White-color-24W-SUN9c-SUN9s-UV-LED-Nail-Lamp-Nail-Art-Manicure-Perdicure-Tool-Personal/32722287384.html i dziś jest już w drodze do mnie!

Edytowane przez kahag
Czas edycji: 2017-03-10 o 10:08
kahag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 18:09   #1799
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez kahag Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wiedzę którą tu zgromadziłyście.
Od pół roku korzystam z tunelówki UV i zapragnęłam czegoś więcej. Przeczytałam większość wątku, wyrobiłam sobie opinię, zweryfikowałam ze swoimi potrzebami i możliwościami finansowymi i wybrałam. Wczoraj zamówiłam Sun 9s stąd: https://www.aliexpress.com/item/Hottest-White-color-24W-SUN9c-SUN9s-UV-LED-Nail-Lamp-Nail-Art-Manicure-Perdicure-Tool-Personal/32722287384.html i dziś jest już w drodze do mnie!

Dobry wybor, nie bedziesz zalowac. Mialam sun9c, teraz mam sun9x plus. Nie zadna nie moge narzekac.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 10:30   #1800
KuQ
Raczkowanie
 
Avatar KuQ
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 220
Dot.: Lampa LED

Dziewczyny! Potrzebuję porady. Jestem kompletnie zielona jeśli chodzi o hybrydy, nigdy ich sama nie robiłam, nie wiem jakie są różnice między lakierami i lampami, jaka lampa jaki lakier utwardzi i tak dalej... Zamówiłam przez aliexpress lampę-mostek 9W, bo wyczytałam, że na początek jest jak najbardziej odpowiednia. Nie wiem za to jakie lakiery zamówić - czy taka lampa utwardzi tego typu lakiery https://pl.aliexpress.com/item/ROSAL....12783.72505.0 ?
Byłabym wdzięczna za wszystkie porady
__________________
Teraz, kiedy o tym myślę, widzę, że nie była to jakaś wielka decyzja. Nikt nie powiedział zostań, więc wyjechałam. I nie zastanawiałam się, dokąd jadę, ani po co, ani co znajdę tam, gdzie się w końcu zatrzymam. Po prostu pędziłam przed siebie, goniąc coś... jakieś nieokreślone marzenie.
KuQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-09 10:26:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.