Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-04, 19:50   #3961
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
wybacz ale

u mnie mama to samo krzyczala a lubię je LEKKO poprawic
Oj no takie subtelne wybrakowanie, w zasadzie jak dobrze przyczeszę to nie widać. nie moja wina, że nie wiedziałam iż to Daiso tak mocno łapie. Teraz uważam.
Wiesz co w sumie bym w ciemno to Inisfree od Ciebie wzięła na testy. Tylko co byś za to chciała
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 20:00   #3962
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

no i ? nic nie doradzicie?

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

za jasny ten lioele czy nie na zdjęciu jest?
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 20:08   #3963
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
no i ? nic nie doradzicie?

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

za jasny ten lioele czy nie na zdjęciu jest?
Ha! dziewczyno, Ty potrzebujesz rozowych pod-tonow
czekaj, oceniam Twe zdjecia
a powiedz mi jeszcze, zyly od spodu nadgarstka masz w kolorze niebieskim czy zielonym?
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 20:11   #3964
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Ha! dziewczyno, Ty potrzebujesz rozowych pod-tonow
czekaj, oceniam Twe zdjecia
a powiedz mi jeszcze, zyly od spodu nadgarstka masz w kolorze niebieskim czy zielonym?
Miałam to pisac, ale bałam się kompromitacji, bo średnio się znam na tym Ten Lioele na niej jest żółciutki, a na mnie szarawobrązowy, a przecież mi żółty i tak średnio służy.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 20:20   #3965
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Ha! dziewczyno, Ty potrzebujesz rozowych pod-tonow
czekaj, oceniam Twe zdjecia
a powiedz mi jeszcze, zyly od spodu nadgarstka masz w kolorze niebieskim czy zielonym?
cholera wie...ni to zielony ni to niebieski - ale juz bardziej niebieski jest. A zyły maja znaczenie?

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

czyli dobrze czułam że ten triple nie dla mnie? i co - teraz nowa tubeczka 2 razy uzywa buuuuuuu

czyli krok do ptrzodu - wiemy że różowe, i pewnie zgodzicie sie ze mna że ciut ciemniejsze? ten jest dla mnie za blay wyglądam na zmęczona i staro jakos. mimo że może i revlon był dla mnie niespecjalnie dopasowany to jednak odcien miał opalony to jednak do mojej urody lepiej w ciemniejszym niz w takim bledziochu.

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Miałam to pisac, ale bałam się kompromitacji, bo średnio się znam na tym Ten Lioele na niej jest żółciutki, a na mnie szarawobrązowy, a przecież mi żółty i tak średnio służy.
a ja myslałam że do mnie własnie zołty pasuje.. a tu widać jednak nie. Zdardźcie mi tajemnice- po czym poznajecie że akurat do mnie róże a nie żółte pasują?
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 20:21   #3966
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Miałam to pisac, ale bałam się kompromitacji, bo średnio się znam na tym Ten Lioele na niej jest żółciutki, a na mnie szarawobrązowy, a przecież mi żółty i tak średnio służy.


Beth, Ty calkiem jasna jestes! Nie wyobrazam sobie, jak ktos Ci mogl revlona jak dla czekoladki dobrac x_x
Ja proponuje dorwac probki:
-It's Skin Prestige Creme D'escargot (ale on kryje lekko i daje efekt wilgotnej cery)
-Ginvera Green Tea Nude Cover rowniez
- mysle, ze pasowalby Ci rowniez Skinfood Honey&Black Tea w odcieniu #2
-Etude House Precious Mineral (mocne krycie, zdjecie ponizej) - na razie tyle mi do glowy przychodzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1481.jpg (82,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1511.jpg (79,2 KB, 10 załadowań)
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 20:22   #3967
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
cholera wie...ni to zielony ni to niebieski - ale juz bardziej niebieski jest. A zyły maja znaczenie?

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

czyli dobrze czułam że ten triple nie dla mnie? i co - teraz nowa tubeczka 2 razy uzywa buuuuuuu

czyli krok do ptrzodu - wiemy że różowe, i pewnie zgodzicie sie ze mna że ciut ciemniejsze? ten jest dla mnie za blay wyglądam na zmęczona i staro jakos. mimo że może i revlon był dla mnie niespecjalnie dopasowany to jednak odcien miał opalony to jednak do mojej urody lepiej w ciemniejszym niz w takim bledziochu.

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------


a ja myslałam że do mnie własnie zołty pasuje.. a tu widać jednak nie. Zdardźcie mi tajemnice- po czym poznajecie że akurat do mnie róże a nie żółte pasują?
Jak niebieskie to znaczy, ze masz chlodny odcien cery i takich odcieni BB tez szukaj
Po prostu masz ewidentnie rozowy odcien skory Ja mam jasna zolta karnacje, wiec mi sie to rzuca w oczy od razu
Jak natrafie na cos jeszcze, to dam Ci znac W kazdym razie nie poddawaj sie za szybko, na pewno znajdziesz cos dla siebie

A BB sprzedaj na allegro :P

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2013-04-04 o 20:26
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 20:22   #3968
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Spójrz jak ta żółc kontrastuje z Twoją skórą.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 20:32   #3969
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Odp: Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Ja mam i dla mnie on w ogole nie kryje<font color="Silver">
A mi mushroom robi maskę i lioele też. To może taki "niekryjący" współgra z moją cerą uzyłam go kilka razy ale nawet nie umiem powiedzieć ile, bo chciałam się do niego przekonać, z 5 może?
odada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 20:38   #3970
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Odp: Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
A ja już dawno chciałam kupić bb tony moly petite
to jeżeli byłabyś chętna, to dawaj na priv, jakoś się doagadamy
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 20:42   #3971
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość


Beth, Ty calkiem jasna jestes! Nie wyobrazam sobie, jak ktos Ci mogl revlona jak dla czekoladki dobrac x_x
Ja proponuje dorwac probki:
-It's Skin Prestige Creme D'escargot (ale on kryje lekko i daje efekt wilgotnej cery)
-Ginvera Green Tea Nude Cover rowniez
- mysle, ze pasowalby Ci rowniez Skinfood Honey&Black Tea w odcieniu #2
-Etude House Precious Mineral (mocne krycie, zdjecie ponizej) - na razie tyle mi do glowy przychodzi
ja jasna jestem? ale ja mam ciemna dość karnację.... naprawdę! chyba że jasna w sensie innym niz ocień skóry.

Dziekuje baaardzo za te typy dorwe próbki - pewnie na tym asianstore . mam te przebarwienia wiec musze miec dobrze kryjący i na długo utrzymujący sie.

Może któras chce mój dokładnie 2 razy uzyty Lioele triple???

będe szuakć, mam jeszcze takie pytanie
czy może te BB sa jdnak dla młodszych osób? może ktos kto dobiega prawie 40tki i ma juz zmarchy i jeszcze przebarwienia nie powonien bawic sie w BB tylko uzywac podkładu i już? bo w sumie dlaczego BB a nie dobry podkład? bo może sie tylko niepotrzebnie uparłam na ten BB a ze względu na problematyczna skórę BB nie jest wcale dla mnie i żaden nie spełni moich oczekiwań.....

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

ide juz spac - jutro 5 rano pobódka. Pewnie te bebiki będa mi sie po nocach śniły ale ciesze sie że mam te 2-3 typy i do was trafiłam jeszcze raz dziekuję, jutro rano doczytam - spojonej nocy!!!
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 21:07   #3972
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
ja jasna jestem? ale ja mam ciemna dość karnację.... naprawdę! chyba że jasna w sensie innym niz ocień skóry.

Dziekuje baaardzo za te typy dorwe próbki - pewnie na tym asianstore . mam te przebarwienia wiec musze miec dobrze kryjący i na długo utrzymujący sie.

Może któras chce mój dokładnie 2 razy uzyty Lioele triple???

będe szuakć, mam jeszcze takie pytanie
czy może te BB sa jdnak dla młodszych osób? może ktos kto dobiega prawie 40tki i ma juz zmarchy i jeszcze przebarwienia nie powonien bawic sie w BB tylko uzywac podkładu i już? bo w sumie dlaczego BB a nie dobry podkład? bo może sie tylko niepotrzebnie uparłam na ten BB a ze względu na problematyczna skórę BB nie jest wcale dla mnie i żaden nie spełni moich oczekiwań.....

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

ide juz spac - jutro 5 rano pobódka. Pewnie te bebiki będa mi sie po nocach śniły ale ciesze sie że mam te 2-3 typy i do was trafiłam jeszcze raz dziekuję, jutro rano doczytam - spojonej nocy!!!
Na tych zdjeciach Twoja cera wyglada dosc jasno...
Uwierz mi, ze nie ma zadnych ograniczen wiekowych co do BB, a ja goraco popieram ich uzywanie zamiast podkladow - bo nawet przy mocniejszym kryciu wygladaja duzo naturalniej i lepiej wtapiaja sie w cere, dzieki czemu nie postarzaja (a wrecz odwrotnie, moim zdaniem wyglada sie mlodziej i b. swiezo, zwlaszcza z tymi odbijajacymi swiatlo czy z efektem 'wilgotnej cery'), poza tym jest ogromny wybor odcieni i naprawde ciezko nie znalezc w koncu idealnego BB, ktory idealnie stapialby sie z odcieniem Twojej cery Poza tym BB sa wlasnie przede wszystkim dla problematycznych cer
Aha, i pamietaj, ze w przeciwienstwie do podkladow BB maja (ograniczona, ale jednak) zdolnosc do wtapiania sie w rozne (o ile sa w tym samym pod-tonie) odcienie cery, wiec nie zniechecaj sie jasnymi odcieniami bo a nuz jakis Ci swietnie przypasuje, mimo, ze bys go o to nie podejrzewala
Aha, probki mozesz tez dorwac u Azjatyckiego Cukru (na azjatyckibazar.com), tam tez mozesz poczytac sobie recezje.
A, i jeszcze dorwij probke Gowoonsesang BB
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 21:15   #3973
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Eirenn nakladam na slimaka z HA flat topem

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
ale revlon kto mi dobierał? w douglasie dwa razy byłam....
mówie Wam że mam juz swoje lata a podkładu uzywam od wielu wielu i nigdy nie tarfiłam na tki żebym mogłs powiedziec to jest to - albo zmywał sie po chwili albo nie krył albo krył za bardzo albo odcien nie ten masakra jakas. Revlon o tyle zajefajny jest że utrzymuje sie cały calutki dzien i pieknie kryje!
Ale licze na was bardzo że zamiast podkładu będe uzywac tylko BB i mi pomożecie go dobrać.
Ten co mam na zdjęciach to jest lioele triple oczywiście nie revlon!!!!!!
Tak, chodzilo mi o to kto Ci dobieral revlon! Okropnie ciemny w porownaniu do Ciebie.

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Oj no takie subtelne wybrakowanie, w zasadzie jak dobrze przyczeszę to nie widać. nie moja wina, że nie wiedziałam iż to Daiso tak mocno łapie. Teraz uważam.
Wiesz co w sumie bym w ciemno to Inisfree od Ciebie wzięła na testy. Tylko co byś za to chciała
Tez mam jedna bardziej gestą od drugiej

A zrob mi jakas odlewke albo odsypke albo cos?

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Ha! dziewczyno, Ty potrzebujesz rozowych pod-tonow
czekaj, oceniam Twe zdjecia
a powiedz mi jeszcze, zyly od spodu nadgarstka masz w kolorze niebieskim czy zielonym?
ja mam chyba niebieskie co to znaczy

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
cholera wie...ni to zielony ni to niebieski - ale juz bardziej niebieski jest. A zyły maja znaczenie?

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

czyli dobrze czułam że ten triple nie dla mnie? i co - teraz nowa tubeczka 2 razy uzywa buuuuuuu

czyli krok do ptrzodu - wiemy że różowe, i pewnie zgodzicie sie ze mna że ciut ciemniejsze? ten jest dla mnie za blay wyglądam na zmęczona i staro jakos. mimo że może i revlon był dla mnie niespecjalnie dopasowany to jednak odcien miał opalony to jednak do mojej urody lepiej w ciemniejszym niz w takim bledziochu.

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------


a ja myslałam że do mnie własnie zołty pasuje.. a tu widać jednak nie. Zdardźcie mi tajemnice- po czym poznajecie że akurat do mnie róże a nie żółte pasują?
Nie powiedzialabym, ze lioele jest dla Ciebie za blady. On po prostu ma zly kolor dla Ciebie
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 07:22   #3974
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

dzien doberek
ok wszystko wiem zatem przystępuję dzisiaj to zapisku tych BBików poleconych, dorwe próbki najlepiej u jednego sprzedawcy, i dam na pewno znac jak przyjdą.
chiao Tobie dziękuję podwójnie za wskaznaie konkretów i analize mojej cery

a teraz pytanie z innej beczki - czy ma znaczenie dla trwałości i wyglądu nałozonego BB co nbakładam pod niego tzn jaki krem?

i czy w ramach tego że jesteście pewnie bardziej w branży kosmetycznej niz możecie jakis dobry ale na prawde dobry przeciwzmarszczkowy nawilżający krem pod oczy polecić? Choć wiem że to pewnie nie ten wątek.... ale może akurat z tych azjatyckich któras jest mega zadowolona z efektów?

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

a wieczorem jeszcze wstawie fotkę z paskiem revlona na buzi powiecie jak to wygląda. Dzisiaj musiała go nałożyc bo BB juz nie używam bo jak chce sprzedać to musi byc cały - kurde że tez opakowanie wyrzuciłam.....
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 07:51   #3975
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Co się dzieje z tym wizazem? Wczoraj wieczorem znowu nie mogłam wejść... Jak dzisiaj nie przyniesie mi nic listonosz to się delikatnie zdenerwuje. W ogóle mam masakrę na twarzy, wczoraj nalozylam krem nawilzajacy ziajki i szybko musiałam go zmywac, bo całą Buziak mnie piekła. Na noc miałam sleeping packa z wazeliny nareszcie jakaś ulga. Zaczynam się martwić tym moim buziakiem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 08:13   #3976
deluce
Rozeznanie
 
Avatar deluce
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 898
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

to ja się może wypowiem na temat tych żyłek, co to mają być niebieskie albo zielone, bo jestem żywym przykładem, że nie zawsze można na nich polegać na początku mojej przygody mineralnej też się kierowałam zasadą, że niebieskie żyły- skóra o chłodnym odcieniu i zakupiłam próbki samych ziemistych brzoskwinek. można się domyślić jak wyglądała prosiaczkowa twarz do oliwkowo-żółtej szyi dlatego polecam obejrzeć sobie w dobrym świetle szyję przede wszystkim ja na ten przykład mam problem z naczynkami, więc moja twarz jest niestety różowawa, ale absolutnie nie mogę tego różu podbijać dodatkowo różowymi bebikami, tylko raczej staram się dopasować ją do szyi i wtedy wszystko gra zdecydowanie lepiej. chyba znowu się nieco rozpisałam
deluce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 09:24   #3977
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
dzien doberek
ok wszystko wiem zatem przystępuję dzisiaj to zapisku tych BBików poleconych, dorwe próbki najlepiej u jednego sprzedawcy, i dam na pewno znac jak przyjdą.
chiao Tobie dziękuję podwójnie za wskaznaie konkretów i analize mojej cery

a teraz pytanie z innej beczki - czy ma znaczenie dla trwałości i wyglądu nałozonego BB co nbakładam pod niego tzn jaki krem?

i czy w ramach tego że jesteście pewnie bardziej w branży kosmetycznej niz możecie jakis dobry ale na prawde dobry przeciwzmarszczkowy nawilżający krem pod oczy polecić? Choć wiem że to pewnie nie ten wątek.... ale może akurat z tych azjatyckich któras jest mega zadowolona z efektów?

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

a wieczorem jeszcze wstawie fotkę z paskiem revlona na buzi powiecie jak to wygląda. Dzisiaj musiała go nałożyc bo BB juz nie używam bo jak chce sprzedać to musi byc cały - kurde że tez opakowanie wyrzuciłam.....
Tak, to co dasz pod spod ma znaczenie bo to moze np zwarzyc BB albo sprawic, ze bedzie sie szybko swiecil, lub bedzie podkreslal suche partie twarzy, itp. Dlatego dobrze jest potestowac z tym, co ma byc pod spodem.
Co do kremow przeciwzmarszczkowych pod oczy, ja mam The Face Shop The Smim Eye Cream i on jest dobry, ale nie wiem czy moze nie potrzebujesz czegos innego... co jest Twoim priorytetem w kremie pod oczy? Samo prewencyjne nawilzanie czy rozprasowanie linii, czy moze cos mocniejszego z adenozyna, peptydami, itp?

Cytat:
Napisane przez deluce Pokaż wiadomość
to ja się może wypowiem na temat tych żyłek, co to mają być niebieskie albo zielone, bo jestem żywym przykładem, że nie zawsze można na nich polegać na początku mojej przygody mineralnej też się kierowałam zasadą, że niebieskie żyły- skóra o chłodnym odcieniu i zakupiłam próbki samych ziemistych brzoskwinek. można się domyślić jak wyglądała prosiaczkowa twarz do oliwkowo-żółtej szyi dlatego polecam obejrzeć sobie w dobrym świetle szyję przede wszystkim ja na ten przykład mam problem z naczynkami, więc moja twarz jest niestety różowawa, ale absolutnie nie mogę tego różu podbijać dodatkowo różowymi bebikami, tylko raczej staram się dopasować ją do szyi i wtedy wszystko gra zdecydowanie lepiej. chyba znowu się nieco rozpisałam
Dzieki za uwage, w sumie to masz racje Ja np mam cere jasno-zolta ale bardziej w kierunku jasnej , natomiast szyja to taki zolcioch .. dlatego kazdy BB z rozowymi podtonami tak sie odznacza od mojej szyi, ze szok. Jedynie It's Skin prestige d'escargot, mimo delikatnych rozowych tonow jakos wyglada i bardzo mnie to cieszy, bo go uwielbiam

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Co się dzieje z tym wizazem? Wczoraj wieczorem znowu nie mogłam wejść... Jak dzisiaj nie przyniesie mi nic listonosz to się delikatnie zdenerwuje. W ogóle mam masakrę na twarzy, wczoraj nalozylam krem nawilzajacy ziajki i szybko musiałam go zmywac, bo całą Buziak mnie piekła. Na noc miałam sleeping packa z wazeliny nareszcie jakaś ulga. Zaczynam się martwić tym moim buziakiem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum
Moze za duzo dobrego naraz... nie powinno sie co chwile testowac nowych kosmetykow i mieszac tego wszystkiego, bo skora wariuje... daj jej troche odpoczac
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 09:33   #3978
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Tak, to co dasz pod spod ma znaczenie bo to moze np zwarzyc BB albo sprawic, ze bedzie sie szybko swiecil, lub bedzie podkreslal suche partie twarzy, itp. Dlatego dobrze jest potestowac z tym, co ma byc pod spodem.
Co do kremow przeciwzmarszczkowych pod oczy, ja mam The Face Shop The Smim Eye Cream i on jest dobry, ale nie wiem czy moze nie potrzebujesz czegos innego... co jest Twoim priorytetem w kremie pod oczy? Samo prewencyjne nawilzanie czy rozprasowanie linii, czy moze cos mocniejszego z adenozyna, peptydami, itp?


Dzieki za uwage, w sumie to masz racje Ja np mam cere jasno-zolta ale bardziej w kierunku jasnej , natomiast szyja to taki zolcioch .. dlatego kazdy BB z rozowymi podtonami tak sie odznacza od mojej szyi, ze szok. Jedynie It's Skin prestige d'escargot, mimo delikatnych rozowych tonow jakos wyglada i bardzo mnie to cieszy, bo go uwielbiam


Moze za duzo dobrego naraz... nie powinno sie co chwile testowac nowych kosmetykow i mieszac tego wszystkiego, bo skora wariuje... daj jej troche odpoczac
Właśnie taki mam zamiar. Dzisiaj wysypka znikła, troszkę pod nosem zostało I jeden placek przy skroni. Dam buziakowi odpocząć do poniedziałku, tylko wazelina na noc. Potrzebuje kremu mocno nawilzajacego I natluszczajacego.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 09:36   #3979
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
W ogóle ciężko jest znaleźc dziewczynę, która ma dobrze dobrany podkład. Dzisiaj na ulicy znowu minęłam kilka czekoladek i marchewek... Czy one się w lustrze nie widzą?
ja tak wyglądałam, dopóki nie przeniosłam lustra w bardziej oświetlone miejsce. z wygody malowałam się przed dużym lustrem, ale w pomieszczeniu, które nie najlepiej było oświetlone i zawsze wydawało mi się, że podkład jest idealnie nałożony, brzegi roztarte. a potem wychodziła marchewa.


kupiłam swój pierwszy pełnowymiarowy bb skin 79 gold vip. chciałam jeszcze kupić maskę pomidorową z Tonymoly, ale jeszcze się wstrzymam, bo może ktoś wspomni o czymś innym, żebym mogła w czymś powybierać.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-05, 09:43   #3980
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

ide sie spotkac z aszuelka i zobaczyc jak leżą na niej bb
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 09:44   #3981
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Odp: Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez deluce Pokaż wiadomość
to ja się może wypowiem na temat tych żyłek, co to mają być niebieskie albo zielone, bo jestem żywym przykładem, że nie zawsze można na nich polegać na początku mojej przygody mineralnej też się kierowałam zasadą, że niebieskie żyły- skóra o chłodnym odcieniu i zakupiłam próbki samych ziemistych brzoskwinek. można się domyślić jak wyglądała prosiaczkowa twarz do oliwkowo-żółtej szyi dlatego polecam obejrzeć sobie w dobrym świetle szyję przede wszystkim ja na ten przykład mam problem z naczynkami, więc moja twarz jest niestety różowawa, ale absolutnie nie mogę tego różu podbijać dodatkowo różowymi bebikami, tylko raczej staram się dopasować ją do szyi i wtedy wszystko gra zdecydowanie lepiej. chyba znowu się nieco rozpisałam
Jakbym czytała o sobie. Twarz naczynkowa, ale jak ma lepszy dzień to czysto beżowa, szyja jasnozolta, żyłki i niebieskie i zielone Z czymś jasnozoltym na twarzy wyglądam najlepiej. Nawet odrobina różu w bb i jestem prosiaczek

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 09:50   #3982
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Asmenka a ja sprawdze Jak te Twoje pory

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 10:19   #3983
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Tak, to co dasz pod spod ma znaczenie bo to moze np zwarzyc BB albo sprawic, ze bedzie sie szybko swiecil, lub bedzie podkreslal suche partie twarzy, itp. Dlatego dobrze jest potestowac z tym, co ma byc pod spodem.
Co do kremow przeciwzmarszczkowych pod oczy, ja mam The Face Shop The Smim Eye Cream i on jest dobry, ale nie wiem czy moze nie potrzebujesz czegos innego... co jest Twoim priorytetem w kremie pod oczy? Samo prewencyjne nawilzanie czy rozprasowanie linii, czy moze cos mocniejszego z adenozyna, peptydami, itp?


dla mnie najwazniejsze jest to żeby jakos zniwelował (o ile to mozliwe) a jesli nie to wyprasował jako efekt liftingujący zmarchy i aby działał na tyle odzywczo (poprzez choćby peptydy czy dipeptide lub tripeptide) aby przeciwdziałac pojawieniu sie nowym. Żeby skóra była spręzyska i bardziej jęddrna. nie mam problemów z sińcami czy opuchnięciami. Tylko wydaje mi się że mam skóre wiotką po prostu i dlatego zmarchy sie robią. A jeszcze jestem na kuracji retinoidami (wt A) i skora przez to że od środa wysuszona tez straciła na kondycji.

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ja tak wyglądałam, dopóki nie przeniosłam lustra w bardziej oświetlone miejsce. z wygody malowałam się przed dużym lustrem, ale w pomieszczeniu, które nie najlepiej było oświetlone i zawsze wydawało mi się, że podkład jest idealnie nałożony, brzegi roztarte. a potem wychodziła marchewa.
ja jak sobie podład nałożę w domu to tez wydaje mi sie że ladnie, a pote w świetle dzinnym w lusterku auta jak patrze albo w pracy w lusterko w świele sztucznym to juz widzę róznice między szyja a twarzą. No i pod oczami nałożony fluid powoduej że zmarchy bardziej widac wiec pod oczy staram się fluidu nie nakładac tylko sam BB.

Edytowane przez Beth77
Czas edycji: 2013-04-05 o 10:21
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 10:38   #3984
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
ja jak sobie podład nałożę w domu to tez wydaje mi sie że ladnie, a pote w świetle dzinnym w lusterku auta jak patrze albo w pracy w lusterko w świele sztucznym to juz widzę róznice między szyja a twarzą. No i pod oczami nałożony fluid powoduej że zmarchy bardziej widac wiec pod oczy staram się fluidu nie nakładac tylko sam BB.
ja wszystko co na twarz, nakładam tez trochę na szyję. i jak widzę, że kolor się różni od skóry, to znaczy, że muszę poszukać innego odcienia.


pytanie do dziewczyn z Londynu, bo ja też stąd czy kupię stacjonarnie kremy BB?
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 11:44   #3985
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

więc mam tak:
- gowoonssang
ginvera green Tea nude
-skin food honey and black teak nr 2 (nigdzie nie widze próbek)
- etude house precious mineral (ale jaki odcień?????????????)
- i chciałam zobaczyc lioele super gold snail nr 2

chiao możesz mi podpowiedziec jaki odcien mam wziąć tego etude?

problem mam z próbkami - na azjatyckim bazarze były 3 z nich wiec sie ucieszyłam ale zamienili juz dwa na inne i zostal jeden, a na asianstore jest tylko lioele i ginvera nie wiem gdzie mam to wszystko zamówić.
Orientujecie sie jaki jest koszt wysyłki bazaru? nigdzie nie mogłam znaleźc informacji.
Probki mam wybrane (choc niektóre z nich diametralnie sie róznią ale kto próbuje ten nie ma) i teraz problem gdzie je dostac tak żeby w jedym miejscu kupić choć ze 3 razem......

Edytowane przez Beth77
Czas edycji: 2013-04-05 o 11:46
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:05   #3986
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
więc mam tak:
- gowoonssang
ginvera green Tea nude
-skin food honey and black teak nr 2 (nigdzie nie widze próbek)
- etude house precious mineral (ale jaki odcień?????????????)
- i chciałam zobaczyc lioele super gold snail nr 2

chiao możesz mi podpowiedziec jaki odcien mam wziąć tego etude?

problem mam z próbkami - na azjatyckim bazarze były 3 z nich wiec sie ucieszyłam ale zamienili juz dwa na inne i zostal jeden, a na asianstore jest tylko lioele i ginvera nie wiem gdzie mam to wszystko zamówić.
Orientujecie sie jaki jest koszt wysyłki bazaru? nigdzie nie mogłam znaleźc informacji.
Probki mam wybrane (choc niektóre z nich diametralnie sie róznią ale kto próbuje ten nie ma) i teraz problem gdzie je dostac tak żeby w jedym miejscu kupić choć ze 3 razem......
na ebay sa probki (może oprócz snail lioele) z darmową przesyłką. Także ja nie widzę problemu żadnego
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:21   #3987
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
więc mam tak:
- gowoonssang
ginvera green Tea nude
-skin food honey and black teak nr 2 (nigdzie nie widze próbek)
- etude house precious mineral (ale jaki odcień?????????????)
- i chciałam zobaczyc lioele super gold snail nr 2

chiao możesz mi podpowiedziec jaki odcien mam wziąć tego etude?

problem mam z próbkami - na azjatyckim bazarze były 3 z nich wiec sie ucieszyłam ale zamienili juz dwa na inne i zostal jeden, a na asianstore jest tylko lioele i ginvera nie wiem gdzie mam to wszystko zamówić.
Orientujecie sie jaki jest koszt wysyłki bazaru? nigdzie nie mogłam znaleźc informacji.
Probki mam wybrane (choc niektóre z nich diametralnie sie róznią ale kto próbuje ten nie ma) i teraz problem gdzie je dostac tak żeby w jedym miejscu kupić choć ze 3 razem......
Beth, dziewczyny przeprowadziły Ci kompletną analizę kolorystyczną, doradziły konkretne kremy, powiedziały gdzie kupić, ale szukanie tego wszystkiego to już Twoja działka Ja rozumiem, że ktoś jest zielony kompletnie w temacie, bo sama jeszcze niedawno byłam, ale bez przesady...
Wejdź na ebay, wklep to czego szukasz, załóż paypala i kupuj.
Co do azjatyckiego bazaru - to przecież koszty wysyłki są podane przy każdym produkcie i wynoszą chyba coś koło 30zł, co umówmy się, jest lekko chorą ceną.
Poza tym chyba dziewczyny pisały, że mamy swój polski sprawdzony sklepik, gdzie też można dostać dużo próbek - asianstore.pl

------------------------------
wczoraj zaczęłam kurację kozierdaką - na skalp i jako tonik, maziam też nią wrogów. I powiem, że jestem w szoku. Wczoraj mi się taki paskudny zrobił, a po nocy jest 3 razy mniejszy i wysuszony
__________________
Wymianka

Edytowane przez metice
Czas edycji: 2013-04-05 o 12:23
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:27   #3988
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
Beth, dziewczyny przeprowadziły Ci kompletną analizę kolorystyczną, doradziły konkretne kremy, powiedziały gdzie kupić, ale szukanie tego wszystkiego to już Twoja działka Ja rozumiem, że ktoś jest zielony kompletnie w temacie, bo sama jeszcze niedawno byłam, ale bez przesady...
Wejdź na ebay, wklep to czego szukasz, załóż paypala i kupuj.
Co do azjatyckiego bazaru - to przecież koszty wysyłki są podane przy każdym produkcie i wynoszą chyba coś koło 30zł, co umówmy się, jest lekko chorą ceną.
Poza tym chyba dziewczyny pisały, że mamy swój polski sprawdzony sklepik, gdzie też można dostać dużo próbek - asianstore.pl

------------------------------
wczoraj zaczęłam kurację kozierdaką - na skalp i jako tonik, maziam też nią wrogów. I powiem, że jestem w szoku. Wczoraj mi się taki paskudny zrobił, a po nocy jest 3 razy mniejszy i wysuszony
byłam na asianstore - i napisałam że tam sa dwa z tych poszukiwanych. A miałam nadzieje że u jednego sprzedawcy kupie więcej niż 2 ale chyba niemozliwe. Przeszukałam tez allegro i tez nic - sa ale pojedyncze sztuki czyli 1 sprzedawca 1 sztuka.
Jesli na ebayu jest darmowa przesyłka to pewnie cenowo wyjdzie mi to samo jak zamówie próbki u róznych sprzedawców bo w polsce musze dodac do ceny jeszcze przesyłkę. Więc pewnie tak zrobie że zamówie na ebayu tylko musze sie pobawic w to logowanie i ta całą otoczke ale może jeszcze mi sie przyda. czekam tylo na odp w kwestii numeru tego etude i zamawiam na ebayu


no i nie ma na ebayu próbek - znalazłam tylko jedną

Edytowane przez Beth77
Czas edycji: 2013-04-05 o 12:38
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:51   #3989
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
byłam na asianstore - i napisałam że tam sa dwa z tych poszukiwanych. A miałam nadzieje że u jednego sprzedawcy kupie więcej niż 2 ale chyba niemozliwe. Przeszukałam tez allegro i tez nic - sa ale pojedyncze sztuki czyli 1 sprzedawca 1 sztuka.
Jesli na ebayu jest darmowa przesyłka to pewnie cenowo wyjdzie mi to samo jak zamówie próbki u róznych sprzedawców bo w polsce musze dodac do ceny jeszcze przesyłkę. Więc pewnie tak zrobie że zamówie na ebayu tylko musze sie pobawic w to logowanie i ta całą otoczke ale może jeszcze mi sie przyda. czekam tylo na odp w kwestii numeru tego etude i zamawiam na ebayu


no i nie ma na ebayu próbek - znalazłam tylko jedną
to ciekawe skąd w takim razie my próbki bierzemy bo napewno nie z kosmosu... Sprawdz DOKŁADNIE. Dla chcącego nic trudnego..
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 13:07   #3990
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
to ciekawe skąd w takim razie my próbki bierzemy bo napewno nie z kosmosu... Sprawdz DOKŁADNIE. Dla chcącego nic trudnego..
nie musisz byc złosliwa - wiadomo że nie z kosmosu - wpisz sobie pierwsza lepsza która szukam- gowoonsesang albo drugą ginvera green Tea i zobacz że nie ma. jakby miało sie komus z Korei albo USA opłacac wysyłac do mnie próbkę za 5 zł? więcej za przesyłke zapłaci. Ale nie wnikam cy sie opłaca czy nie, nie mój biznes. - po prostu nie ma.
Wpisuje w przeszukiwarke naz zaznaczam cały świat i zaznaczam darmowa przesyłka i wyskakuja tylko pełne kremy a próbek brak.
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.