Pomoc a własciwie rada potrzebna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-26, 09:11   #1
Katana25
Przyczajenie
 
Avatar Katana25
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 17

Pomoc a własciwie rada potrzebna


Więc do ślubu jeszcze kawałek ale powolutku zaczynam się roglądać za sukienką. No i pogubiłam się. Co doradzicie dziewczynie 158 cm wzrostu 65 w pasie i 100 w biodrach z średnim biustem ?? Wolałabym żeby nie była to zwykła ślubna kiecka ale coś oryginalnego. Co znaleźć dla małej i grubej?? Pozdrawiam
Katana25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 07:47   #2
yuk-ka
Raczkowanie
 
Avatar yuk-ka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: w okolicy stolicy
Wiadomości: 219
Dot.: Pomoc a własciwie rada potrzebna

Zajrzyj tu:
http://www.netwesele.pl/forum/viewfo...fe0c3d9e0b8d3a

Jest tam wątek "suknie ślubne dla puszystych", ale wg informacji, które podałaś, to wg mnie nie jesteś puszysta, tylko może trochę tęga.
Ale nie martw się odpowiednia suknia ukryje co trzeba, a podkresli to co najlepsze w Tobie.
Poza tym jestm tam wiele innych wątków i mnóstwo sukni.
Chociaż na zdjęciu suknie wyglądają czasami zupełnie inaczej niż w rzeczywistości, ja poszukując sukni dla siebie, wielokrotnie doznawałam niemal szoku, gdy wymarzona suknia ze zdjęcia okazywała się koszmarna, gdy ją zobaczyłam w salonie na wieszaku i niekoniecznie wyglądalam w niej tak wspaniale jak modelka z katalogu. Zatem runda po salonach będzie nieunikniona!
Pozdrawiam
__________________
Yuk-ka
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bo ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy
yuk-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 08:11   #3
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pomoc a własciwie rada potrzebna

Nie przesadzaj z tą "małą i grubą" 65 cm w pasie to wcale nie tak dużo. Biodra ukryją się pod suknią, założysz buty na wysokim obcasie i zobaczysz, że będzie z Ciebie ekstra laska
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 08:31   #4
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Pomoc a własciwie rada potrzebna

No chyba nie jesteś "puszysta". Nie widziałam Cię, ale z Twojego opisu powiedziałabym, że jesteś "przysadzista". Sorry za to określenie.
Uważam, że powinnaś postawić na prostotę - bez falbanek, koronek, naszywek z perełek etc. - to wszystko pogrubia, jest mało eleganckie i właściwie tak wygląda większość Panien Młodych. Prosta forma, biodra "ukryjesz" pod spódnicą - PROSTĄ, bez jakiś drapowań - to optycznie skraca sylwetkę. Podkreśl talię - może gorset, ale polecam taki "zlicowany" z dołem znaczy suknia a nie spódnica z gorsetem - poprzeczne cięcia też skracają optycznie - i wyeksponuj biust, ale dekolt dobierz do swojego wyglądu. Te opuszczane na ramiona optycznie pogrubiają i skracają sylwetkę. Wskazane wysokie obcasy, ale muszą być wygodne dla Ciebie. Coś lekkiego na głowie - żadne "bezy" z tiulu. Może dłuuuuuugiiiiiiiiii prosty welon z woalem - bardzo efektowny.
Idź do sklepów i przymierzaj. Życzę powodzenia i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Aha! nie zapomnij ubrać Pana Młodego
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 12:31   #5
marlena 100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 33
Dot.: Pomoc a własciwie rada potrzebna

Koczhana nie przejmuj się ślubne suknie kryja wszystkie mankamenty figury!!! a gorset jak podkreśla talie !! głowa do góry!!
marlena 100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 22:05   #6
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Pomoc a własciwie rada potrzebna

mam 160, ważę 63. Brałam ślub w sierpniu i od fachowców otrzymałam takie porady:
- suknia jednoczęściowa, z małym trenem, prosta maksymalnie
- dekolt szpiczasty, nie okrągły
- but na obcasie
- włosy upięte, żeby odsłonić szyję
- podłużny bukiet
Miałam suknię zapinaną na szyi, odsłaniającą plecy, bo ponoć mam korzystne ramiona;-))) Ale to już sprawa indywidualna. Załączam zdjęcia, żebyś oceniła, czy udało się trochę tę tęgość zamaskować?

Edytowane przez kasia191273
Czas edycji: 2007-03-02 o 20:44
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 10:58   #7
Katana25
Przyczajenie
 
Avatar Katana25
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 17
Dot.: Pomoc a własciwie rada potrzebna

Dziękuję wszystkim za rady. Mam nadzieję że w ciągu roku uda mi się zrzucić parę kilo. Dojdę do jakiejś rozsądnej wagi jeśli ktoś ma jeszcze jakieś fajne zdjęcia to poproszę oczywiście o dodanie . Buziaki
Katana25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:07.