Ostrzegam przed podróbkami perfum!!! - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-11, 16:14   #901
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

I powiecie mi jeszcze, że ani trochę nie ma tu sarkazmu? Chyba przerzuciłabym się wtedy na chińskie chanel, dom mody szanell no. 6, made in hong kong wersja z 1977 roku.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 16:25   #902
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Najczarniejsza wizja: kupowanie podróbki żeby pachnieć starą wersją oryginału.
Reformulacje podróbek

Swoją drogą wolałabym chyba dobrą podróbkę Addicta niż najnowsze wytwory typu Addict Sensuelle...

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
I powiecie mi jeszcze, że ani trochę nie ma tu sarkazmu? Chyba przerzuciłabym się wtedy na chińskie chanel, dom mody szanell no. 6, made in hong kong wersja z 1977 roku.
Niom. Zresztą chyba prawdą jest że pewien sławny dom mody wprowadzał do obiegu podróbki własnych produktów z Chin czy skądśtam...

A tak serio to oczywiście, przy jakiejś tam wiedzy i zachowaniu środków ostrożności można się okazyjnie (w stosunku do Sephor, etc.) uperfumować w sieci.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 17:11   #903
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
I powiecie mi jeszcze, że ani trochę nie ma tu sarkazmu? Chyba przerzuciłabym się wtedy na chińskie chanel, dom mody szanell no. 6, made in hong kong wersja z 1977 roku.
B2B... Gdzieś czytałam artykuł w którym wypowiadał się przedstawiciel jakiejś firmy dlaczego chińskie podróbki ich produktów nie są tak radykalnie tępione jak z innych krajów. Artykuł był długi, ale w skrócie chodziło o to, że:
1. Chiny to największy rynek świata i każdy chce na niego wejść - niezależnie od kosztów.
2. To najlepszy papierek lakmusowy - można zaoszczędzić na marketingu. Jeśli Chiny coś podrabiają, to znaczy, że jest to modne i oryginały będą lepiej się sprzedawały. Jeśli nie chcą podrabiać naszego produktu, to znaczy, że jest mało popularny i można go zacząć wycofywać.
3. Jeśli nabywcy zależy na oryginałach, to i tak będzie je kupował w salonach firmowych (niestety w którymś z chińskich salonów firmowych innej firmy okazało się, że sprzedawane są tylko rodzime podróbki ). Reszta jeśli kupuje i nosi podrobioną np. odzież z logo danej firmy - to i tak reklamuje markę a nie producenta podróbek.
4. Najwięcej na podróbkach tracą dystrybutorzy i to dlatego ceny np. perfum czy dodatków są tak wysokie w stosunku do kosztów produkcji, bo to oni muszą sobie na kimś odbić straty.
Generalnie odniosłam wrażenie, że firma się cieszyła, że ich podrabiają.
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 19:28   #904
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Zapewne ten Pan/Pani nawet na stanie nie maja tych cudów. Wiecej pisać chyba nie muszę .

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=26135897
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 13:33   #905
Darja_M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 28
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Jeśli chodzi o podróbki to chciałabym przestrzec Was, przed bublami jakie sprzedaje na allegro nick:msfragrance.Niestety kupiłam u niego perfumy, wiec wiem.Są to bardzo dobrze zrobione podróby i drogie dałam 240zl).Perfumy odbiegają od oryginalnego zapachu i są strasznie nietrwałe.Nie wiem tylko dlaczego ma same pozytywne komentarze?Chyba wynika to z niewiedzy kupujących,gdyż tak jak wspomniałam są to trudne do zweryfikowania podróby.

Pieniędzy nie odzyskałam.
Darja_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 13:36   #906
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez Darja_M Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o podróbki to chciałabym przestrzec Was, przed bublami jakie sprzedaje na allegro nick:msfragrance.Niestety kupiłam u niego perfumy, wiec wiem.Są to bardzo dobrze zrobione podróby i drogie dałam 240zl).Perfumy odbiegają od oryginalnego zapachu i są strasznie nietrwałe.Nie wiem tylko dlaczego ma same pozytywne komentarze?Chyba wynika to z niewiedzy kupujących,gdyż tak jak wspomniałam są to trudne do zweryfikowania podróby.

Pieniędzy nie odzyskałam.
Coś takiego nie istnieje. Wstaw prosze zdjęcia w odpowiednim wątku
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 18:37   #907
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Handel podróbkami na allegro istnieje od dawna, jednak dzisiaj podróby wkroczyły również na fejsa.

Istnieje tam grupa "Wymień, oddaj, sprzedaj!!" która działa na zasadzie naszego targowiska.

I dzisiaj w tej grupie jakaś urocza młoda kobieta spalona w solarium zarzuciła ofertą nie do odrzucenia o treści:
"Lacome Miracel
Paco Rabane - Lady Milion
Calvin Klein - Euphoria
OST TRZY SZT. 50 ml -50 zl"

Na co ja oczywiście, że to niezgodne z prawem, że karalne, bla bla bla. Ona mi mówi że przecież to oryginały są, w cenach hurtowych, prosto z Francji
Generalnie bardzo niemiły dialog się nawiązał między nami, zostałam zwyzywana że "mam problemy z własną psychiką" itp.

Myślicie że mogę coś z tym zrobić? Napisałam do administratora strony, ale on ma to gdzieś :/
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 10:43   #908
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Odp: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Witam, a ja przestrzegam przed zakupami w iperfumy sklepie internetowym , kupiłam tam róż mac , przesyłka szybka ogólnie ok , ale mam wątpliwości co do różu , kto używa to potrafi rozpoznać kosmetyk. Zaniepokoił mnie zapach różu śmierdział, etykieta też nie była zgodna z oryginalny produktem, odesłałam go teraz czekam na kasę .Kiedys zamówiłam perfumy niestety pierwszy raz ich używałam więc nie potrafie powiedziec czy byly oryginalne -więcej nie zaryzykuję zakupu w tym sklepie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 11:00   #909
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Odp: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez mg78 Pokaż wiadomość
Witam, a ja przestrzegam przed zakupami w iperfumy sklepie internetowym , kupiłam tam róż mac , przesyłka szybka ogólnie ok , ale mam wątpliwości co do różu , kto używa to potrafi rozpoznać kosmetyk. Zaniepokoił mnie zapach różu śmierdział, etykieta też nie była zgodna z oryginalny produktem, odesłałam go teraz czekam na kasę .Kiedys zamówiłam perfumy niestety pierwszy raz ich używałam więc nie potrafie powiedziec czy byly oryginalne -więcej nie zaryzykuję zakupu w tym sklepie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nie kupowałam tam nigdy kolorówki, ale perfumy owszem - nie raz i nie dwa. I ręczę za ich oryginalność. Może róż był po prostu stary, przeterminowany, zleżały niestety takie "wpadki" zdarzają się nawet najlepszym. W podróbę nie wierzę
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 11:07   #910
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Odp: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Mam dwa inne róże mac i niestety nie wygląda tak jak oryginał , kod wskazywał ze róż jest jeszcze do użycia , co do zapachu to róż po terminie tak nie śmierdzi , no coz ja odesłałam ... niestety teraz już nie kupię tam nic -takie jest moje doświadczenie z tym sklepem-dzwoniąc do nich pani konsultantka nawet nie wysilila sie żeby zaprzeczyć ze to nie podróbka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 11:30   #911
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Odp: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez mg78 Pokaż wiadomość
Mam dwa inne róże mac i niestety nie wygląda tak jak oryginał , kod wskazywał ze róż jest jeszcze do użycia , co do zapachu to róż po terminie tak nie śmierdzi , no coz ja odesłałam ... niestety teraz już nie kupię tam nic -takie jest moje doświadczenie z tym sklepem-dzwoniąc do nich pani konsultantka nawet nie wysilila sie żeby zaprzeczyć ze to nie podróbka
A brałaś pod uwagę, że mogłaś dostać produkt w starszej szacie?
Szkoda, że nie zrobiłaś zdjęć tego różu.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 11:40   #912
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Odp: Dot.: Odp: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
A brałaś pod uwagę, że mogłaś dostać produkt w starszej szacie?
Szkoda, że nie zrobiłaś zdjęć tego różu.
Wiesz róże ktore mam wyglądają tak samo (oczywiscie tylko kolory inne)etykieta itp... zapach ich jest neutralny - raczej nie zmieniaja szaty tych produktów ,a ten wizualnie odbiegal od nich , wolałam zwrócić niż caly czas zastanawiać sie czy mam podróbkę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 12:06   #913
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
A brałaś pod uwagę, że mogłaś dostać produkt w starszej szacie?
Szkoda, że nie zrobiłaś zdjęć tego różu.
ja tam nic nie moge powiedziec osobscie, ale co do Mac to dziewczyny na kosmetycznym tez chyba mialy jakies zastrzezenia:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=542
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 12:09   #914
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Odp: Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
ja tam nic nie moge powiedziec osobscie, ale co do Mac to dziewczyny na kosmetycznym tez chyba mialy jakies zastrzezenia:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=542
Dziękuję za link , jednak nie tylko ja mam wątpliwości

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 14:52   #915
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
ja tam nic nie moge powiedziec osobscie, ale co do Mac to dziewczyny na kosmetycznym tez chyba mialy jakies zastrzezenia:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=542

Ciekawe czy faktycznie mają oryginalne flaszki ale kolorówkę podrabianą? Ewentualnie tylko tego nieszczęsnego MACa.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 14:53   #916
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy faktycznie mają oryginalne flaszki ale kolorówkę podrabianą? Ewentualnie tylko tego nieszczęsnego MACa.
Ja nie mam pojęcia. Kupowałam tam chyba tylko perfumy i zawsze były bez zarzutu
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2013-08-02 o 14:55
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 14:56   #917
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja nie mam pojęcia. Kupowałam tam chyba tylko perfumy i zawsze były bez zarzutu

Nie no ja też.

Luknęłam na ich Macowe róże. Trochę bez sensu bo są chyba w bardzo podobnej cenie co w salonie. Iperfumy 71 a w salonie 75 albo 79 bodaj-dawno już nie kupowałam.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 15:11   #918
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Odp: Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Nie no ja też.

Luknęłam na ich Macowe róże. Trochę bez sensu bo są chyba w bardzo podobnej cenie co w salonie. Iperfumy 71 a w salonie 75 albo 79 bodaj-dawno już nie kupowałam.
Oj dawno teraz kosztują 100 , też chodzi o to że nie każdy mieszka blisko Maca - jechac 100km do najbliższej miejscowości gdzie jest salon Mac , nie każdy ma blisko więc nawet gdyby przebitka była rzędu 5 zl dużo osób by sie skusilo na internetowe zakupy ..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Edytowane przez mg78
Czas edycji: 2013-08-02 o 15:16
mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 20:46   #919
delilahinsomnia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 002
Dot.: Odp: Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cześć Dziewczyny, załączam zdjęcie hmmm "perfum" ktore sprzedaje mój znajomy mowiac ze to testery z anglii sprowadzone. Dlaczego jakoś to do mnie nie przemawia i dlaczego w głowie mi siedzi że to są najzwyklejsze podróbki.. wydaje mi się że znane marki nie produkują perfum w tej formie.. jak to jest?

edit: kurcze, chyba w złym wątku wkleiłam się przepraszam za zamieszanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 539711_559575357424553_1394645559_n.jpg (48,2 KB, 82 załadowań)

Edytowane przez delilahinsomnia
Czas edycji: 2013-09-15 o 20:53
delilahinsomnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-15, 20:49   #920
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Odp: Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez delilahinsomnia Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, załączam zdjęcie hmmm "perfum" ktore sprzedaje mój znajomy mowiac ze to testery z anglii sprowadzone. Dlaczego jakoś to do mnie nie przemawia i dlaczego w głowie mi siedzi że to są najzwyklejsze podróbki.. wydaje mi się że znane marki nie produkują perfum w tej formie.. jak to jest?
Tak, to podróbki.

Tylko Dali miał perfumy w tzw. "penie" a reszta to niestety podróby. Dosyć znane, że tak powiem. Nie kupuj, nie warto.
__________________



Edytowane przez kuki9
Czas edycji: 2013-09-15 o 20:50
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 20:51   #921
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Odp: Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez delilahinsomnia Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, załączam zdjęcie hmmm "perfum" ktore sprzedaje mój znajomy mowiac ze to testery z anglii sprowadzone. Dlaczego jakoś to do mnie nie przemawia i dlaczego w głowie mi siedzi że to są najzwyklejsze podróbki.. wydaje mi się że znane marki nie produkują perfum w tej formie.. jak to jest?
Te peny od lat już funkcjonują, na bazarach można je kupić. Oczywiście, że podróba. Sama pomyśl, wszystkie firmy perfumiarskie się namówiły i w takiej samej szacie zaczęli produkować perfumy.

Dali miał w penie, ale ten pen inaczej wyglądał.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 20:54   #922
delilahinsomnia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 002
Dot.: Odp: Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Te peny od lat już funkcjonują, na bazarach można je kupić. Oczywiście, że podróba. Sama pomyśl, wszystkie firmy perfumiarskie się namówiły i w takiej samej szacie zaczęli produkować perfumy.

Dali miał w penie, ale ten pen inaczej wyglądał.
Ja oczywiscie nie mam zamiaru ich kupowac aczkolwiek jak mu udowodnic ze to podróby bo on sie upiera ze są trwalsze niz normalne we flakonach np z sephory ale 100% oryginal bla bla bla
delilahinsomnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 20:55   #923
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Odp: Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość

Dali miał w penie, ale ten pen inaczej wyglądał.
No ten jego był mniejszy. Miał chyba z 7,5ml a tu jest 20
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 20:55   #924
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Odp: Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Tak, to podróbki.

Tylko Dali miał perfumy w tzw. "penie" a reszta to niestety podróby. Dosyć znane, że tak powiem. Nie kupuj, nie warto.
nie tylko Dali, Cacharel jeszcze wypuszczał ze 2-3 lata temu wersje 'cukierkowe' swoich perfum, m.in. Amor Amor, Amor Tentation, Noa.. itp.

ale wyżej pokazane to podróbki oczywiście
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 21:01   #925
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez delilahinsomnia Pokaż wiadomość
Ja oczywiscie nie mam zamiaru ich kupowac aczkolwiek jak mu udowodnic ze to podróby bo on sie upiera ze są trwalsze niz normalne we flakonach np z sephory ale 100% oryginal bla bla bla
Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
No ten jego był mniejszy. Miał chyba z 7,5ml a tu jest 20
Tu są 33ml.
A jak mu masz udowodnić, że coś nie istnieje, skoro on WIE, że ma podróby. Najwyżej możesz udowodnić potencjalnym kupującym. Po prostu nie istnieją takie pojemności tych zapachów, a każdy niedowiarek może zanieśc do którejkolwiek perfumerii (słynne sephory/douglasy na przykład), żeby panie tam uświadomiły w 10 sekund.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 21:03   #926
delilahinsomnia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 002
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Tu są 33ml.
A jak mu masz udowodnić, że coś nie istnieje, skoro on WIE, że ma podróby. Najwyżej możesz udowodnić potencjalnym kupującym. Po prostu nie istnieją takie pojemności tych zapachów, a każdy niedowiarek może zanieśc do którejkolwiek perfumerii (słynne sephory/douglasy na przykład), żeby panie tam uświadomiły w 10 sekund.
A czy sprzedaż takich podróbek jest karalna?
delilahinsomnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 21:06   #927
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez delilahinsomnia Pokaż wiadomość
A czy sprzedaż takich podróbek jest karalna?
Jak sie policja/prokuratura pofatyguje, to sprzedaż podróbek jest jak najbardziej karalna. Ale jakoś nie widziałam, żeby policja na bazarach ścigała.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 21:18   #928
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Jak sie policja/prokuratura pofatyguje, to sprzedaż podróbek jest jak najbardziej karalna. Ale jakoś nie widziałam, żeby policja na bazarach ścigała.
Ja u nas w Poznaniu kojarzę jedynie naloty na targowisko "Na Bema", ale chodziło o pirackie płyty. Z zapachów na bazarkach to widuję raczej te wszystkie Chamele i Boosy, które nie są podróbkami sensu stricto.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2013-09-15 o 21:22
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 21:28   #929
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ja u nas w Poznaniu kojarzę jedynie naloty na targowisko "Na Bema", ale chodziło o pirackie płyty. Z zapachów na bazarkach to widuję raczej te wszystkie Chamele i Boosy, które nie są podróbkami sensu stricto.
Ale tu mamy osobnika, który twierdzi, że ma oryginały. Można postraszyć, że jak ktoś kupi i się wkurzy, to może pójść na policję i jak się policja jednak przejdzie (bo wtedy chyba musi, jak ma zgłoszenie), to może mieć problemy.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 22:17   #930
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Apropos tych wstrętnych penów.

Jak mnie denerwuje coś takiego :<

__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-07 00:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.