Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-26, 09:09   #391
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
Życze powodzenia w walce

U mnie minął tydzień kuracji i nic sie nie poprawia za to jest gorzej wyskakują mi codziennie nowe krostki i to takie bolące fakt że szybko wysuszają się. Na plecach zauważyłam poprawę i to sporą.
To akurat normalne . U mnie największa przeszkoda to zaskórniki, ropne rzako, przed okresem, lub jak jakiś kosmetyk zaszkodzi.
Dziękuję dopiero jutro będę miała lek. Mam teraz nieco cięższy dostęp do wizażu, siedzę na tablecie bo mój laptop niestety nieco szwankuje, ale dobrze jest mieć obok informatyka więc jeśli będzie bałagan na forum to nie bądźcie złe, za kilka dni powinnam już mieć z powrotem moje miejsce pracy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 10:49   #392
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
I dermatolog normalnie spełnia Twoje prośby

Jeszcze lepiej- to jest dermatolog NFZ
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 10:55   #393
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość

Jeszcze lepiej- to jest dermatolog NFZ
Ja też mam na NFZ, Pani mnie zaskoczyła swoim rockowym wyglądem, skórzana ramoneska, i czarne, długie kręcone włosy, mocno spsikane lakierem
Chora jestem, na zajęciach wczoraj nie było połowy osób bo jakaś grypa panuje, katar, kaszel, bóle brzucha.. Mnie tylko boli brzuch i mam katar, rano lekko gardło bolało. Obym jakoś wyszła z tego
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 11:15   #394
Hiraska
Raczkowanie
 
Avatar Hiraska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 467
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja też mam na NFZ, Pani mnie zaskoczyła swoim rockowym wyglądem, skórzana ramoneska, i czarne, długie kręcone włosy, mocno spsikane lakierem
Chora jestem, na zajęciach wczoraj nie było połowy osób bo jakaś grypa panuje, katar, kaszel, bóle brzucha.. Mnie tylko boli brzuch i mam katar, rano lekko gardło bolało. Obym jakoś wyszła z tego
Zdrówka życzę

Można się do was przyłączyć?
Od półtora miesiąca leczę się u dermatologa. Mam trądzik od 15 lat najpierw młodzieńczy, a teraz w wieku 27 lat zmiany ropne na policzkach i żuchwie.
Leczyłam się u wielu lekarzy, ale dopiero teraz widzę małe ale jednak efekty.
Właśnie w poniedziałek byłam na 4 peelingu chemicznym (salicylowy) i wyskoczyło mi znowu parę nieprzyjaciół, do tego dołączyła miesiączka ale widzę, że koloryt ładnie się wyrównuje i zmiany szybciej się goją.
Dermatolog kazał spryskiwać mi twarz wodą termalną i nakładać przez kilka dni kremik Avene Cicalfate Post Acte (lżejsza wersja Cicalfate). Na noc smaruje się Isotrexinem, a w dzień Dalacin (pod makijaż), lub jak siedzę w domu Glamidem.
Niestety nie mogę przyjmować żadnego antybiotyku doustnego, zaraz reaguje wymiotami i biegunkami, do izoteku też się nie kwalifikuje bo trochę wątroba mi szwankuje w marcu idę na rezonans magnetyczny głowy (żeby wykluczyć mikrogruczolaka przysadki mózgowej-mam wysoki poziom prolaktyny i ona też często przyczynia się do powstawania trądziku).
Jak tylko skończę serię peelingów (zostały mi jeszcze 2) to wstawię zdjęcie przed i po i ocenicie czy są jakieś zmiany
Hiraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 11:21   #395
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Hiraska Pokaż wiadomość
Zdrówka życzę

Można się do was przyłączyć?
Od półtora miesiąca leczę się u dermatologa. Mam trądzik od 15 lat najpierw młodzieńczy, a teraz w wieku 27 lat zmiany ropne na policzkach i żuchwie.
Leczyłam się u wielu lekarzy, ale dopiero teraz widzę małe ale jednak efekty.
Właśnie w poniedziałek byłam na 4 peelingu chemicznym (salicylowy) i wyskoczyło mi znowu parę nieprzyjaciół, do tego dołączyła miesiączka ale widzę, że koloryt ładnie się wyrównuje i zmiany szybciej się goją.
Dermatolog kazał spryskiwać mi twarz wodą termalną i nakładać przez kilka dni kremik Avene Cicalfate Post Acte (lżejsza wersja Cicalfate). Na noc smaruje się Isotrexinem, a w dzień Dalacin (pod makijaż), lub jak siedzę w domu Glamidem.
Niestety nie mogę przyjmować żadnego antybiotyku doustnego, zaraz reaguje wymiotami i biegunkami, do izoteku też się nie kwalifikuje bo trochę wątroba mi szwankuje w marcu idę na rezonans magnetyczny głowy (żeby wykluczyć mikrogruczolaka przysadki mózgowej-mam wysoki poziom prolaktyny i ona też często przyczynia się do powstawania trądziku).
Jak tylko skończę serię peelingów (zostały mi jeszcze 2) to wstawię zdjęcie przed i po i ocenicie czy są jakieś zmiany
Pewnie, witamy serdecznie
U mnie antybiotyk też by się nie kwalifikował, dostaję takie alergie na niektóre leki że
Ja mam ochotę kupić Cicalfate, ale na razie mam krem nawilżający, więc nie będę kupować na zapas. Moja skóra lubi się przesuszać latem, więc myślę że wtedy po niego sięgnę.
A tak na marginesie chciałam zaznaczyć, że to nie moje hormony spowodowały wysyp, tylko filtr z Ziaji. Teraz się wszystko leczy. Nigdy więcej nie kupię nic z Ziaji.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 11:29   #396
Hiraska
Raczkowanie
 
Avatar Hiraska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 467
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Pewnie, witamy serdecznie
U mnie antybiotyk też by się nie kwalifikował, dostaję takie alergie na niektóre leki że
Ja mam ochotę kupić Cicalfate, ale na razie mam krem nawilżający, więc nie będę kupować na zapas. Moja skóra lubi się przesuszać latem, więc myślę że wtedy po niego sięgnę.
A tak na marginesie chciałam zaznaczyć, że to nie moje hormony spowodowały wysyp, tylko filtr z Ziaji. Teraz się wszystko leczy. Nigdy więcej nie kupię nic z Ziaji.
Mi dermatolog powiedział, żebym nie zmieniała kosmetyków jeśli te co używałam do tej pory mi służą. Apteczne potrafiły mnie zapychać (oprócz wspomnianego Avene) więc kurczowo trzymam się tych, które stosowałam do tej pory
Hiraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 11:41   #397
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Hiraska Pokaż wiadomość
Mi dermatolog powiedział, żebym nie zmieniała kosmetyków jeśli te co używałam do tej pory mi służą. Apteczne potrafiły mnie zapychać (oprócz wspomnianego Avene) więc kurczowo trzymam się tych, które stosowałam do tej pory
Ja spróbuję tego Cicalfate, jak się uda to będę go kupować. Szampony kupuję często takie same, bo większośc mnie podraznia, odżywki tylko zmieniam. Jeśli chodzi o twarz, to tonik który był dobry do mojej tłustej cery, ale do mojego rumienia nie to płyn micelarny z Biodermy, Sebium. Szukam toniku który byłby dobry zarówno dla rumienia, jak i mojej tłustej cery. Jakieś sugestie ? Najchętniej bym przyjęła coś micelarnego. Mam hydrolat z róży, ale jak dla mnie to poza zapachem nie ma w nim nic fajnego..
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 11:44   #398
karlikowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 12
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Dziewczyny, chciałam Was jeszcze zapytać, czy stosujecie jakieś filtry obecnie, jak tak to jakie? Bo byłam u nowej pani dermatolog, i mam przepisane kremy na dzień Hascoderm, i na noc Differin, i gdzieś czytałam że nie można wystawiać twarzy na działanie promieni słonecznych. Kolejną wizytę u pani mam dopiero za miesiąc, więc nie wiem co mam zrobić, czy sama coś kupić jakiś filtr, czy przeczekać ? Pytanie też czy ten filtr nie będzie dodatkowo zapytał ?
karlikowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 11:46   #399
Hiraska
Raczkowanie
 
Avatar Hiraska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 467
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja spróbuję tego Cicalfate, jak się uda to będę go kupować. Szampony kupuję często takie same, bo większośc mnie podraznia, odżywki tylko zmieniam. Jeśli chodzi o twarz, to tonik który był dobry do mojej tłustej cery, ale do mojego rumienia nie to płyn micelarny z Biodermy, Sebium. Szukam toniku który byłby dobry zarówno dla rumienia, jak i mojej tłustej cery. Jakieś sugestie ? Najchętniej bym przyjęła coś micelarnego. Mam hydrolat z róży, ale jak dla mnie to poza zapachem nie ma w nim nic fajnego..
Ja używam duetu z kanebo lekki nawilżający lotion i na to emulsję i jestem mega zadowolona. Są mega wydajne. Jedyny minus to kosmiczna cena za lotion ok 200zł a emulsję 250zł (kupuję przez internet) w douglasie jest bardzo drogo.
Hiraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 11:47   #400
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez karlikowo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam Was jeszcze zapytać, czy stosujecie jakieś filtry obecnie, jak tak to jakie? Bo byłam u nowej pani dermatolog, i mam przepisane kremy na dzień Hascoderm, i na noc Differin, i gdzieś czytałam że nie można wystawiać twarzy na działanie promieni słonecznych. Kolejną wizytę u pani mam dopiero za miesiąc, więc nie wiem co mam zrobić, czy sama coś kupić jakiś filtr, czy przeczekać ? Pytanie też czy ten filtr nie będzie dodatkowo zapytał ?
Mnie dotąd zapchał tylko jeden filtr- Ziaji, a był on tani więc myślę że warto zainwestować. SVR są bardzo dobre, Vichy także. W obecnej chwili mam SVR Lysalpha, do skóry tłustej i trądzikowej. Dobierz filtr do typu cery .
P.S. można wiedzieć dlaczego taki nick? Bo Karlikowo to taka wieś niedaleko mnie, ale i też dzielnica Sopotu .
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 14:28   #401
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Hiraska Pokaż wiadomość
Zdrówka życzę

Można się do was przyłączyć?
Od półtora miesiąca leczę się u dermatologa. Mam trądzik od 15 lat najpierw młodzieńczy, a teraz w wieku 27 lat zmiany ropne na policzkach i żuchwie.
Leczyłam się u wielu lekarzy, ale dopiero teraz widzę małe ale jednak efekty.
Właśnie w poniedziałek byłam na 4 peelingu chemicznym (salicylowy) i wyskoczyło mi znowu parę nieprzyjaciół, do tego dołączyła miesiączka ale widzę, że koloryt ładnie się wyrównuje i zmiany szybciej się goją.
Dermatolog kazał spryskiwać mi twarz wodą termalną i nakładać przez kilka dni kremik Avene Cicalfate Post Acte (lżejsza wersja Cicalfate). Na noc smaruje się Isotrexinem, a w dzień Dalacin (pod makijaż), lub jak siedzę w domu Glamidem.
Niestety nie mogę przyjmować żadnego antybiotyku doustnego, zaraz reaguje wymiotami i biegunkami, do izoteku też się nie kwalifikuje bo trochę wątroba mi szwankuje w marcu idę na rezonans magnetyczny głowy (żeby wykluczyć mikrogruczolaka przysadki mózgowej-mam wysoki poziom prolaktyny i ona też często przyczynia się do powstawania trądziku).
Jak tylko skończę serię peelingów (zostały mi jeszcze 2) to wstawię zdjęcie przed i po i ocenicie czy są jakieś zmiany
Witaj Ja dopiero wchodzę w etap leczenia a mam 25lat więc troche późno za to sie wzięłam i coraz bardziej mi ten problem przeszkadza. A antybiotyk do smarowania może taki byłby lepszy niż tabletki? Mi dermatolog nie zlecił żadnych badań a może warto by było zrobic jaka jest przyczyna trądziku. Chętnie zobaczę efekty peelingów

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja też mam na NFZ, Pani mnie zaskoczyła swoim rockowym wyglądem, skórzana ramoneska, i czarne, długie kręcone włosy, mocno spsikane lakierem
Chora jestem, na zajęciach wczoraj nie było połowy osób bo jakaś grypa panuje, katar, kaszel, bóle brzucha.. Mnie tylko boli brzuch i mam katar, rano lekko gardło bolało. Obym jakoś wyszła z tego
Zdrówka życzę
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 14:30   #402
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
Witaj Ja dopiero wchodzę w etap leczenia a mam 25lat więc troche późno za to sie wzięłam i coraz bardziej mi ten problem przeszkadza. A antybiotyk do smarowania może taki byłby lepszy niż tabletki? Mi dermatolog nie zlecił żadnych badań a może warto by było zrobic jaka jest przyczyna trądziku. Chętnie zobaczę efekty peelingów

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------


Zdrówka życzę
Dziękuję już się lepiej czuję, ale kicham wciąż :\

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 14:31   #403
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Ja uzywam filtra z ducray'a
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 14:36   #404
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez karlikowo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam Was jeszcze zapytać, czy stosujecie jakieś filtry obecnie, jak tak to jakie? Bo byłam u nowej pani dermatolog, i mam przepisane kremy na dzień Hascoderm, i na noc Differin, i gdzieś czytałam że nie można wystawiać twarzy na działanie promieni słonecznych. Kolejną wizytę u pani mam dopiero za miesiąc, więc nie wiem co mam zrobić, czy sama coś kupić jakiś filtr, czy przeczekać ? Pytanie też czy ten filtr nie będzie dodatkowo zapytał ?
Ja mam filtr vichy 50 teraz używam go w słoneczne dni, a jeśli nie ma słońca to mam podkład z filtrem 15 obecnie wystarczy ale jak zrobi sie cieplej to codziennie będę używać vichy 50
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 20:40   #405
karlikowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 12
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Mnie dotąd zapchał tylko jeden filtr- Ziaji, a był on tani więc myślę że warto zainwestować. SVR są bardzo dobre, Vichy także. W obecnej chwili mam SVR Lysalpha, do skóry tłustej i trądzikowej. Dobierz filtr do typu cery .
P.S. można wiedzieć dlaczego taki nick? Bo Karlikowo to taka wieś niedaleko mnie, ale i też dzielnica Sopotu .
Co do nicku to tak nazywali mnie w dzieciństwie
Dziękuje za odpowiedzi, poszukam więc coś fajnego by ochronić tą twarz
karlikowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 13:17   #406
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Te filtry się tak szybko kończą ;/. Ale to chyba znak że używam jego odpowiednią ilość. SVR raczej nie kupię więcej, bo dość mocno bieli, i podkreśla suche skórki. Bardzo go widać w ciągu dnia.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 20:28   #407
delilahinsomnia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 002
Epiduo + tetralysal POMOCY

Czesc

5 dni temu byłam u dermatologa, mam taką kaszkę na czole i zapalone "gule" w niektorych miejscach. Przepisala mi epiduo zewnetrznie tertalysal 450mg. Po 3 dniach stosowania (podejrzewam epiduo) nie jestem w stanie wytrzymać, twarz jest buraczana cholernie piecze tak ze łzy mi podchodzą do oczu nie stosuje juz tego od dwoch dni bo wierzcie mi nie umiem wytrzymac, rumien utrzymuje sie cały czas a do tego kazala mi stosowac po tym zelu tonik z 2% kwasem migdalowym z pharmaceris a na to effaclar duo.. czuje wewnetrznie ze jak to zastosuje razem to spale sobie twarz doslownie, bo teraz jak nawet nałoze zwykly tonik nawilzajacy badz nawet cetaphil to piecze jak skurczybyk a mi płakac sie chce z bólu... co jest nie tak co mam robic?
delilahinsomnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 20:48   #408
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: Epiduo + tetralysal POMOCY

Epiduo, tonik z kwasem i Effaclar duo W ulotce zdaje się, że napisali żeby ostrożnie stosować z innymi preparatami złuszczającymi i podrażniającymi.
Odstaw to jak najszybciej, nawilżaj teraz, spróbowałabym na Twoim miejscu Alantanu albo czegoś podobnego z apteki. Dodam tylko, że też używałam Epiduo, ale nie miałam takich problemów, bardzo fajnie na mnie działało.
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 20:52   #409
delilahinsomnia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 002
Dot.: Epiduo + tetralysal POMOCY

Cytat:
Napisane przez nynka_1987 Pokaż wiadomość
Epiduo, tonik z kwasem i Effaclar duo W ulotce zdaje się, że napisali żeby ostrożnie stosować z innymi preparatami złuszczającymi i podrażniającymi.
Odstaw to jak najszybciej, nawilżaj teraz, spróbowałabym na Twoim miejscu Alantanu albo czegoś podobnego z apteki. Dodam tylko, że też używałam Epiduo, ale nie miałam takich problemów, bardzo fajnie na mnie działało.
No właśnie mam wrażenie że tą kobiete popierniczyło i to jeszcze prywatnie bylam w jednym z gabinetow dr ireny eris.. narazie biore tylko tabletki a tego zelu juz sie nie chwytam. problem w tym ze teraz cokolwiek nie naloze na twarz to zaraz zmywam bo ból niemiłosierny
delilahinsomnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-30, 17:06   #410
krakowianka1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 70
Dot.: Epiduo + tetralysal POMOCY

spróbuj może wysmarować buzie kremem dla dzieci bambino...ja kiedyś tez doprowadziłam sobie twarz do takiego stanu,że nie mogłam w nocy spać bo mnie poduszka urażała. Po cetapilu też mnie strasznie szczypało..a ten bambino może nie jest idealny dla cery z problemami, ale z podrażnioną skórą radzi sobie dobrze (bynajmniej mi naprawdę pomaga)
krakowianka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 18:44   #411
delilahinsomnia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 002
Dot.: Epiduo + tetralysal POMOCY

Dzięki, spróbuje
delilahinsomnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 12:07   #412
maryska80
Raczkowanie
 
Avatar maryska80
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 238
Dot.: Epiduo + tetralysal POMOCY

Hej, ja od tygodnia uzywam tego samego zestawu ale mi moja pani dermatolog NAKAZALA przy tym OBOWIĄZKOWO uzywac nawilżającego kremu, w dodatku najlepiej z duzym filtrem (mało tego, fluid też powinnam uzywac z filtrem). Tak wiec po prostu przy tych lekacg twarz należy nawilżać, nawilżać i jeszcze raz nawilżać a nie wysuszac jeszcze bardziej!
__________________


Bo jeszcze nie pora na tych
Co przed złem uciekają
maryska80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 14:39   #413
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Epiduo + tetralysal POMOCY

Jest tu kto jeszcze?
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 19:01   #414
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Epiduo + tetralysal POMOCY

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Jest tu kto jeszcze?
jeest
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 06:57   #415
Ruruthia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 20
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Hej
Od wczorajszego wieczora biorę Tetralysal 300mg (+ osłonowe), rano i wieczorem cienka warstwa Clindacne, rano na to filtr, a wieczorem Effaclar Duo, w razie przesuszenia mam smarować Cetaphilem Dermoprotektorem.

Wieczorkiem napiszę coś więcej o sobie
Ruruthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 18:45   #416
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Ruruthia Pokaż wiadomość
Hej
Od wczorajszego wieczora biorę Tetralysal 300mg (+ osłonowe), rano i wieczorem cienka warstwa Clindacne, rano na to filtr, a wieczorem Effaclar Duo, w razie przesuszenia mam smarować Cetaphilem Dermoprotektorem.

Wieczorkiem napiszę coś więcej o sobie
Dermatolog przepisała mi dokładnie to samo, ale ja nie wykupię recepty . W każdym razie powodzenia.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 21:44   #417
Wherever_I
Przyczajenie
 
Avatar Wherever_I
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 26
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

ja mam przepisany Brevoxyl - tego jeszcze nie wykupiłam, poza tym balsam z serii Cetaphil i tabletki z cynkiem
nie używam zadnego podkładu, a ten balsam mnie zabija, swiecę się, poza tym kiedy jestem w cieniu jest w miarę ok, ale jak wyjde na słonce z lusterkiem widze sporo drobnych suchych skórek, macie jakiś pomysł na lepszy nawilzacz, ewentualnie jeszcze jakiś podkład?
Wherever_I jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 15:13   #418
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Ruruthia Pokaż wiadomość
Hej
Od wczorajszego wieczora biorę Tetralysal 300mg (+ osłonowe), rano i wieczorem cienka warstwa Clindacne, rano na to filtr, a wieczorem Effaclar Duo, w razie przesuszenia mam smarować Cetaphilem Dermoprotektorem.

Wieczorkiem napiszę coś więcej o sobie
Czekamy i witamy

Ja powoli zbliżam się do końca drugiej terapii Tetra (zostały mi jeszcze dwa opakowania). Od wczoraj stosuję EffaclarDuo (+) na noc, postanowiłam zabrać się na serio za moje przebarwienia. Zobaczymy czy pomoże. A tak to bez zmian:

oczyszczanie: Vichy Normaderm, albo mydło owsiane
nawilżenie: Emolium / AlantanDermoline niebieski
czasami Sudocrem punktowo, albo olej tamanu
no i od wczoraj Effaclar

Póki co się sprawdza
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 15:52   #419
majkaaaaa24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
pielęgnacja twarzy w kuracji dermatologicznej.

Witam, byłam dzisiaj u dermatologa, który przepisał mi 2 maści - pierwszą na rano jest żel normaclin z kolei drugą na wieczór izotziaja. Moje pytanie dotyczy tego czy podczas stosowania owych maści mogę wykonywać pielęgnację twarzy tak jak robiłam to dotychczas, czyli rano i wieczorem myję twarz żelem, tonizuję ją a następnie nakładam maści? Moje drugie pytanie dotyczy tego czy na normaclin mogę nakładać krem tonujący, puder, etc?
Z góry dziękuję za wszelakie odpowiedzi i liczę na wyrozumiałość gdyż jest to moja pierwsza kuracja owymi maściami
majkaaaaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 16:45   #420
Father of Dragons
Raczkowanie
 
Avatar Father of Dragons
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 426
Dot.: pielęgnacja twarzy w kuracji dermatologicznej.

Cytat:
Napisane przez majkaaaaa24 Pokaż wiadomość
Witam, byłam dzisiaj u dermatologa, który przepisał mi 2 maści - pierwszą na rano jest żel normaclin z kolei drugą na wieczór izotziaja. Moje pytanie dotyczy tego czy podczas stosowania owych maści mogę wykonywać pielęgnację twarzy tak jak robiłam to dotychczas, czyli rano i wieczorem myję twarz żelem, tonizuję ją a następnie nakładam maści? Moje drugie pytanie dotyczy tego czy na normaclin mogę nakładać krem tonujący, puder, etc?
Z góry dziękuję za wszelakie odpowiedzi i liczę na wyrozumiałość gdyż jest to moja pierwsza kuracja owymi maściami
Radzę się dodatkowo zaopatrzyć w filtr 50+ i mocno nawilżający krem. Przy izotziai mogą być problemy z makijażem, bo skóra się dość mocno łuszczy
__________________
Jesus is a biscuit.
Father of Dragons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-22 13:55:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.