etiaxil a depilacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-15, 13:33   #1
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia

etiaxil a depilacja


Wiem, że temat etiaxilu był już wiele razy poruszany, ale niestety nie mam czasu czytać wszystkiego. Z tego powodu bardzo was proszę, babeczki, które go używają, powiedzcie jak połączyć używanie etiaxilu do pach i depilację. No bo przecież jakoś trzeba. Powiedzcie, jak to robicie?!?
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-15, 13:40   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: etiaxil a depilacja

Ja Niusiu po prostu nie golę w dniu, kiedy mam zamiar użyć Etiaxilu. Robię to zazwyczaj rano dzień wcześniej i bardzo się staram, żeby nie skaleczyć skóry. Następnego dnia już po aplikacji mogę już bez problemu użyć maszynki.

To przynajmniej działa jak na razie u mnie.

Pozdrowionka

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-15, 14:19   #3
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: etiaxil a depilacja

Robie tak, ze wieczorem aplikuje Etiaxil, a nastepnego dnia rano delikatnie gole pachy. UWAGA! Ten patencik nie dziala podczas kilku pierwszych aplikacji, bo rano skora jest zaczerwieniona i golenie po prostu boli.
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-15, 16:13   #4
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
Re: etiaxil a depilacja

No tak sądziłam, że to trzeba mieć jakiś harmonogram. Ale co zrobić, jeśli codziennie trzeba mieć gładziutkie pachy. Czy jest sposób, żeby bezpiecznie złamać zasadę, że etiaxil można aplikować 48 h po depilacji?
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-15, 17:08   #5
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: etiaxil a depilacja

Ja tak raz zrobiłam, rano sobie wydepilowałam, sypnęłam dla pewności talkiem dla dzieci i wieczorkiem maznęłam się Etiaxilem, wysuszyłam pachę dla pewności suszarką i już prawie lisek był w ogródku, już witał się z gąskami... o 3 w nocy obudził mnie ból i straszne swędzenie pod pachami no i biegiem pod kran to zmyć musiałam. Całe miejsce pod pachami było czerwone, swędzące, jakieś krostki się porobiły (nie wiem może Etiaxil wyżarł mi skórę ) i posmarowałam to kremikiem co by tak nie bolało i piekło ale i tak noc była niespokojna. Potem musiałam poczekać dni kila aż się zagoi więc z tego wnioskuję że inaczej niż w opisie się nie da.

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-15, 17:12   #6
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: etiaxil a depilacja

Tak jak dziewczyny napisaly.. Nie Dy Ry Dy
Innego sposobu nie ma..
Ja ogolnie gole paszki po nocy z etiaxilem, ale przed nigdy, bo rzeczywiscie mozna zwariowac z bolu

Z drugiej strony odradzam codzienne golenie paszek, poniewaz juz moja jedna dobra zjaoma mnie nie posluchala i miala bardzo spore problemy z mieszkami... po czym wyladowala u lekarza z silnym jakims tam zapaleniem.. wiec trzeba z rozwaga to robic

Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.