rączki- tak czy nie ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-14, 21:39   #1
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084

rączki- tak czy nie ?


Hyhh..strrasznie ostatnio jestem pełna wątliwosci.. były nogi, ale męczą mnie jeszcze rączki obiecuje wiecej nie pisac o szczegółach swojej anatomii powiedzcie mi babki ..jak to teraz jest ? bo że depilacja nóg, pach,bikini, wasików- brunetki - to dla mnie jakis standard..to zastanawia mnie depilacja rąk..znaczy tak: jestem naturalną blondynką, jednak szybko sie opalam, mam ciemną oprawe oczu, itd.. jednak po tatusiu !- tato no!! odziedziczyłam sporo włosków na rekach- sa cieniutkie, srednio widoczne, ale są.. mówie o czesci zewnetrznej od dłoni do łokcia.. nigdy ich nie depilowałam, ale rozmawiałam z kumpelkami i okazuje sie, ze raczej powinno sie je depilowac.. hymm..kwestia jest czysto estetyczna, jak sadze..one mi nigdy az tak barzdo nie przeszkadzały, ale mimo wszytsko mam watpliwosci ..no nie chce byc jakąs owłosioną małpą ze sredniowiecza stąd moje pytanie powinno się depilowac wloski na rekach, czy nie ?

Nie wiem, moze moje pytanie wyda Wam sie dziwne, moze ja jestem jakas zacofana, ale troszke nie rozumiem tego całkowitego pozbywania sie owłosienia..Ti mowi ze kocha te włoski, ale.. ? własnie! ja jednak z drugiej strony nie wiem , czy to takie eleganckie je miec ?? .. dziewczyny- jak to u Was jest ? depilujecie je ? rozumiem, ze woskiem albo kremem ? no bo przeciez nie maszynką

Bede wdzieczna za wszytstkie odpowiedzi jak biedronka za kropki, gdy sie robi duzą biedronką

pomozcie rozwiac mi moje wątpliwości , z chęcią przeczytam Wasze opinie jak zawsze zresztą Dobranoc Babki

__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-14, 21:46   #2
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: rączki- tak czy nie ?

Ola, podebrałaś mi temat
Bo ja też ostatnio tak patrzę na swoje łapki i dumam i coraz częściej myślę o tym, żeby tak je na gladko przerobić... i balsam jak się wmasuje to to inaczej wygląda...
Też pytałam Misia jak mu to się widzi i mówi że wszystko jest ok, ale on się nie zna

Czekam na odpowiedzi z niecierpliwością
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-14, 21:47   #3
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: rączki- tak czy nie ?

moim skromnym zdaniem to kompletna głupota. bo idąc tym tropem, że włosy są ogólnie nieestetyczne, to należałoby usuwać też ten meszek z pleców, brzucha, czego tam jeszcze...? uważam, że nie należy popadać w paranoję.po co sobie wymyślać kolejny kłopot i dokładać obowiązków? ja bym nie goliła(czy cokolwiek)-zresztą wcale tego nie robię.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-14, 21:54   #4
julita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 180
GG do julita
Re: rączki- tak czy nie ?

Ola nie depiluj !!
Po co się męczyć skoro Ti je uwielbia??Masz jasne włoski więc nie ma sensu depilować,co innego gdybyś miała czarne długie włosiska
Zajmij się pajączkami a rączki zostaw w spokoju
julita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-14, 22:19   #5
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: rączki- tak czy nie ?

Ola skarbie ja rozumiem pajączki rozumiem mój problem z lnem ale takie liche włoski teraz Cię męczą ???
Niu niu niu
Ola ksiązeczki jakieś miłe poczytaj, do kina idz, na zakupy A nie siedzisz i wymyślasz
Olunia tak nie można bo jeszcze coś się w główce porobi

A teraz nosek do góry włoski niech sobie żyją własnym życiem

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-14, 22:51   #6
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: rączki- tak czy nie ?

No tak, ale co jeśli włoski są ciemniejsze, gęstsze i dłuższe?
Ja kiedyś - przyznaję - depilowałam, choć wyglądało to dość sztucznie - takie idealnie gładziutkie rączki.
Chyba nawet kilka cm ponad łokieć depilowałam.
Ale potem poznałam swojego męża, który kategorycznie ZABRONIŁ mi tego robić, ponieważ twierdzi, że je lubi i denerwowałyby go takie odrastające okropieństwa.
Wiem, że tylko tak mówi z miłości, bo każdemu facetowi podoba się jego kobieta taką "jak ją stworzył Bóg", ale ja sama mam wątpliwości.
Zresztą te włoski na moich rękach są liczniejsze i ciemniejsze niż na jego - zwłaszcza po tamtych depilacjach - odrosły silniejsze i ciemniejsze.
No dobra, nie jestem małpą - on po prostu ma ich bardzo, bardzo malutko i przezroczyste.
Jawna niesprawiedliwość!!!
Ale co mam robić?
Wiem, że w gabinetach kosmetycznych JEST taki zabieg, więc może faktycznie powinnam?
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-14, 23:05   #7
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
Re: rączki- tak czy nie ?

To ciesz się, że masz blond!

No trudno: powiem to. Ja ma długie i ciemne. Dotąd rzadko je depilowałam. Uznałam, że mam inne atuty i jak komuś się nie podoba, to niech nie patrzy. Ale w tym roku w autobusie widziałam jak moje łąpki wzbudziły sensację. I zrobiło mi się przykro. Na jesienie zrobię sobie trwała depilację laserem. Niedługo zacznę o to szerzej pytać. Ale żeby to zrobić, jestem zdecydowana. Szczerz mówiąc nie liczę na całkowitą depilację. mam nadzieję, że po 2ch zabiegach będzie ich mniej i będą mniejsze.
teraz depiluję pianką lub kremem veet, zależy co mam z domku. Efekt niestety stacza na jakieś 5 dni.
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-06-15, 01:03   #8
dusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 31
Re: rączki- tak czy nie ?

Czesc , ja depiluje wloski na rekach , bo mam je dlugie, sa wprawdzie jasne ale moglabym je czesac,

wyrywam je depilatorem , bol wcale nie jest taki nieznosny, a przynalmniej nie zastanawiam sie , czy zalozyc bluzke z krotkim czy dlugim rekawem,
ale to Ty sama musisz ocenic czy Twoje wloski sa az tak widoczne ,albo wyslij nam foto na wizaz i my prawde powiemy pozdrawiam
a tak na marginesie to wczoraj poznalam zupelnie nieznana mi metode pozbywania sie owlosnienia z twarzy , przy pomocy nitki pa
dusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-15, 01:36   #9
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: rączki- tak czy nie ?

Dlaczego głupota? Skoro przeszkadzają to nalezy je usunąc... Jak dziewczyna ma włoski na plecach i brzuchu i ma z tego powodu kompleksy to dlaczego miałaby sie męczyć skoro jest teraz tyle metod depilacji?
Ja depilacje rąk zaczęłam później niż nóg ale robie to od kilku lat i jestem zadowolona z efektu.
Nie widze problemu - przeszkadza - usunąć, nie przeszkadza - zostawić.
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-15, 07:39   #10
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: rączki- tak czy nie ?

Hyhyhy, ja też o tym kiedyś myślałam, ale popatrzyłam sobie na moje koleżanki... ŻADNA nie depiluje rąk. Zwłaszcza Oluś, że masz jasne. No przeca wiem co mówię, widziałam Cię, nie? Daj sobie spokój, poza tym ile to by było kasy na kremy, brrr... Poza tym całkiem gładkie są nienaturalne.

A co do facetów, to R. się moimi włosakami na rękach bawił. I nie usłyszałam złego słowa, więc nie jest źle...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-15, 09:18   #11
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: rączki- tak czy nie ?

no jeśli robimy to dla własnego dobrego samopoczucia-to proszę bardzo.jeśli marzymy o jeszcze jednym obowiązku(bo tych co już mamy nam mało)-to proszę bardzo.jeśli chcemy zawracać sobie głowę tak wydumanym(musiałam użyć tego słowa )problemem-to proszę bardzo.ale jeśli robimy to dla facetów-to mówię nie! bo to są cholernie niespostrzegawcze bestie i nawet nie odtonują różnicy,a jeśli nawet, to załóżę się że będzie im to zupełnie obojętne, czy włosy są czy ich nie ma...to nie są spece od szczegółów. ja przepraszam-ale ja zawsze miałam inne zdanie od wszystkich niemalże, w prawie każdej kwestii.proszę mnie nie linczować.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-15, 09:40   #12
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: rączki- tak czy nie ?

Olenko
Ogryzku kochany
po pierwsze ciesze sie ze sie tym razem bez żadnych sierot życiowych i zalaman w tematach obylo hyhyhy

A na poważnie - nie widać u Ciebie żadnych wloskow. To raz. Nie wiem, czy je czuc bo Cie nie glaskalam Ale skoro Ti sie podoba, Tobie nie przeszkadza samo w sobie, nie podstawiasz sie do glaskania każdej nowo spotkanej osobie to depilacja nie ma sensu jak dla mnie.

Ja szczerze mowiąc w ogole nie czuję tego problemu, bo wloski na rękach mam tak miękkie, ze w dotyku nie są wyczuwalne, a poza tym są biale wiec ich nie widać (odcinają sie tylko na opalonej skorze hehehe a nawet i to nie bardzo)
Ale mam znajomą (brunetka) ktora od dawna miala z tym problem (u brunetek to wiekszy problem bo widać czasami - a niektorym to przeszkadza) i pozbywa sie ich. Ale to nie w ramach żanej wyższej idei -tylko bo sie tak dobrze czuje.

cmoki Agencioch
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-15, 10:36   #13
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
rączki- do DominikiS i Dusi

Laseczki, a jaką metodą sobie depilujecie rączki? Może macie jakąś super metodę. Najlepiej taką co efekt długo się utrzmuje?
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-15, 14:21   #14
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: rączki- jednak nie :)

DZiekuje Wam Kobitki za opinie, za wszystkie opinie Zdecydowałam, na razie szlus- dam se na spokój Skoro lejka, Gadzina mówią, ze nic nie widac znaczy ze nie ma stresu , ze bede paradowac w krótkich rekawkach z obawą o wywiezienie w klatce do zoo

dziekuje raz jeszcze

boozzz..mi sie komp dzis buntuje jakos, blehhh..
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-15, 15:35   #15
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: rączki- jednak nie :)

Nieco spóźniona pfemmm...pfemmmm...

Chciałam właśnie Ci napisać, utrapienie Ty moje kochane , zebyś se dała spokój - jak czujesz autentyczną potrzebę, jak dziewczyny z ciemnymi włoskami- możesz depilować, ale jak to tylko dlatego, ze "wypada", "ludzie mówią, ze tak trzeba" to pluć i kichać, TOBIE ma być z tym dobrze Co se będziesz robotę robić, nie daj sie tylko macać na pierwszym spotkaniu

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-15, 15:43   #16
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: rączki- jednak nie :)

hyhy Bubu niom, se juz wybiłam młotem z głowy wizje gładkich rączul wiec ok dzieki za wpis

kurna sie zastrzele dzis z tym kompem, ide na Kw, tam mi tak nie wisi

Solenizantko jedna
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-15, 17:33   #17
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: rączki- jednak ja tak :)

a ja depiluje włoski na rączkach mi one poprostu przeszkadzają mam ich dużo,ale nie są one bardzo ciemne,ot takie szare,jak nie jestem opalona...depiluje je depilatorem i wierzcie mi włosy odrastają słabsze i jest ich coraz mniej...poza tym dla mnie to rach ciach i po kłopocie na dwa tygodnie...żadnych wrastających włosków,żadnego swędzenia,podczas odrastania,no normalnie wymarzone miejsce do depilacji zgdazam się z Wami,że to może być dla niektórych następny "kłopot",ale jeśli ktoś się żle z tym czuje,to czemu nie !poza tym mi własnie na odwrót takie owłosine łapki się nie podobają,nie mówie o takim słabiutkim i bladziudkim owłosieniu,ale o gęstym i czarnym moje wszystkie koleżanki depilują sobie rączki,oprócz jedenej,która własnie po tatusiu ma taki gąszcz włosów i wiem co o niej mówią moi koledzy,że "taka fajna,ale ręce ma odpychające"...więc nie zgodze się ,że mężczyżni to "cholernie niespostrzegawcze bestie"...mi nie raz szczena opadła,czego to oni nie wypatrzą...a już całkiem ode mnie,to napisze,że sa rózne gusta i Olu jak Tygryskowi się podobają Twoje rączki,to zostaw wszystko tak jak jest,wszak jemu musisz się podobać,a reszta niech myśli co chce

a teraz ciekawostka...moja mama ma tak naturalnie nieowłosone ręce,ba nawet uda,więc wypraszam sobie,że nieowłosione ręce,są nienaturalne dlaczego ja w tej kwesti nie wdałam się w mamcie,tylko w papcia,którego czasami można pomylic z jakimś futrzakiem
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-15, 17:52   #18
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
do Ninah

Cześć Ninah!
Boję się potraktować moje kończynki depilatorem, dlatego chciałabym zapytać, czy jakoś specjalnie o nie dbasz? Na pewno ci ni wrastają włoski. Na nóżkach mi nie rastały, ale czy ja wiem, co będzie z rączkami...
Rozumiem, że depilację robisz na wieczór, żeby czerwonych kropek nie było?
Będę bardzo wdzięczna za wszystskie odpowiedzi. Oczywiście jeśli jest coś jeszcze, o czym zdecydujesz, że powinnam wiedzieć, chętnie o tym przeczytam.
Gorąco pozdrawiam!!!
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-15, 18:24   #19
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: do Niusi

Hello !

też się bałam pierwszy raz potraktować moje łapki depilatorem,ale się odważyłam...nie powiem,że nic nie bolało ale teraz jest o wiele lepiej,tak jakby ręce się przyzwyczaiły i tylko leciutko kłuje podczas wyrywania.może powinnaś przed owym pierwszym razem,zgolić włoski,bo mi np.na nogach po dłuższym niestosowaniu depilatora,takie krótsze włoski się lepiej wyrywa i jest to mniej bolesne.depiluje wieczorem,a rano nie ma śladu po czerwonych kropkach.nie wiem,jak u Ciebie będzie,ale u mnie to naprawde wymarzone miejsce do deplilacji,ponieważ nie mam pózniej żadnych problemów typu,krostki,wrastające włoski,a efekt się długo utrzymuje i nic nie swędzi żeby tak było w przypadku nóg czy bikini ...ahhhh...wiem,że moje koleżanki używają wosku do deplilacji tej strefy,jednak mi poprostu zrywanie plastrów w tym miejscu nie wychodzi sama zdecyduj jak Ci będzie lepiej.wierz mi,jak się przyzwyczaisz to będziesz bardzo zadowolona z efektów.mi dodatkowo sama depilacja rąk zajmuje bardzo mało czasu max.10 min,inaczej mam w przypadku nog,to trwa wieczność!jesli będą jakies kłopoty np.z wrastającymi włoskami,to uważam,że peeling lub jakas ostrzejsza myjka powinna załatwic sprawe

cmok
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-15, 18:30   #20
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
do Ninah


Mam jeszcze jedno pytanie: czy przed pierwszym razem robiłaś tzw. test na kawałku łapki.

Ten pomysł, żeby nie depilować długich włosków jest świetny!!! Myślę, że można go przeszczepić też na inne grunty (nogi, bikini)!

niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-15, 18:45   #21
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: do Niusi

wiesz ja to jestem taka "nietestowa" babka i zawsze ide na żywioł ale ty oczywiście możesz tak zrobić,bo przynajmniej niczego nie będziesz żałować.

ja nigdy nie depiluje depilatoremdłuuugich włosków,bo to mordęga polecam taką metode,zwłaszcza na nogi i bikini
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-29, 21:44   #22
benny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 338
Re: Włoski :(

Ja mam ciemne i długie włosy na rękach, naprawdę bardzo widoczne przy mojej jasnej skórze
Depiluję je plastrami z woskiem, tylko nie nakładam ich tak, jak na nogach, ale 'w poprzek' zgodnie z kierunkiem włosa. Poniżej łokcia po depilacji jest OK, powyżej niestety zdażają się i krostki, i wrośnięte włosy, widocznie tam jest wrażliwsza skóra
Gdyby te włoski były jaśniejsze i trochę mniej widoczne, na pewno bym ich nie depilowała. Kłopot i wydatek
benny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-29, 22:43   #23
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Włoski :(

Ołki, czyli jak mam jasne, krótkie, cienkie i niewidoczne, to nie warto się z tym babrać? To dobrze, bo ja tam je lubię tylko zastanawiałam się, czy nawet jasne nie sa przypadkiem nieestetyczne, bo niektóre dziewczyny (np. ja) na nogach też mają jasne i słabe, a jednak na nogach trzeba golić i już Taka etykieta
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-30, 01:28   #24
benny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 338
Re: Włoski :(

Widuję wiele dziewczyn z włosami na rękach i nie mam żadnego 'ale'. Chyba, że ktoś ma takie włosy na rękach jak mężczyzna na nogach. Jak ja. Tylko nikt o tym nie wie. Oprócz mnie i tego tysiąca kobiet na forum, hihihih
benny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-30, 07:31   #25
liz@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 93
Re: Włoski :(

Dziewczyny, poruszyłyście temat bardzo interesujacydo niedawna też miałam takie dylematy:depilować czy nie.I zrobiłam to.Mam dosyć ciemną skórę ale włoski są na niej widoczne.Są delikatne,brązowe ale dość długie.Wkurzają mnie szczególnie kiedy nie jestem opalona.Nie wiem dlaczego ale wydawało mi się,że po depilacji urosną jeszcze większe.Wreszcie usunęłam je kremem i jest ok.Moje ręce wylądają znacznie lepiej i mi jest z tym teraz dobrzeUważam ,że jeśli kogoś te włosiny mają denerwować to powinien je z depilować choć raz i zobaczyć efekty.Ale bez przesady!!Małe jasne włoski można zostawić w spokoju.Acha, jeśli chodzi o kremy to warto najpierw zobaczyć czy nie uczula.Ja nigdy tego nie robiłam i dostałam za swoje.Bardzo kiepsko na mnie podziałał nowy krem Joanny"sensual" do wrażliwych miejsc,nibyTeraz mam strep i jest ok.Powodzonka!!!
liz@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-30, 09:23   #26
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk
Re: Włoski :(

Ja niestety te wszystkie wynalazki do depilowania musiałam porzucić, kremiki mnie podrażniają oj bardzo, a po depilatorku wrastają mi włośięta i jest fe. Ale golę się maszynką i na łapkach też. I jest ok, na rękach odrastają o wiele wolniej, a wygląda to o niebo lepiej niż bez golenia, szczególnie na opalonej skórze, która po posmarowaniu balsamem jest cudnie gładziutka i jakby połyskująca ( nie świecąca, tylko jakaś taka... no ładna )
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-30, 09:27   #27
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Włoski :(

ja uważam, że to bardzo indywidualna sprawa takie depilowanie rąk.

niektórzy powinni - inni nie [a raczje niektórE, innE].

mam taką koleżankę, która ma ręce owłosione bardzo gęsto, jest brunetką i na dodatek z włosków mogłaby warkocze pleść. nie jestem z nią na tyle blisko, aby zwrócic jej na to uwagę.. ale słowo daję mdli mnie jak widzę jej łapki w krótki rękawku [mimo tego, że jestem brunetką - nawet gdybym nie depilowała nóg miałabym na nich rzadsze włosy]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-30, 11:53   #28
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: rączki- tak czy nie ?

O nie, ja rączek nie ruszam. Wystarczą mi problemy z nogami i bikini: kremy nie ruszają, po depilatorze włosy wrastają i mam czerwone plamy przez 3 dni (!!!), po maszynke odrasta po 1 dniu. Więc dziękuję. Chociaż w zimie to mi wstyd krótki rękawek złożyć. W lecie słońce je rozjaśnia i nie są tak widoczne. A zimą? Ciemne, długie...Brrr! Myślałam o rozjaśnaczu- kiedyś Sally Hansen taki miała, ale nie wiem czy skutkuje i czy nadal produkują. Używał ktoś?
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.