Możeci mi coś doradzic????????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-12, 19:14   #1
-Moniczka-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 70
GG do -Moniczka-

Możeci mi coś doradzic?????????


witam...za 2 tygodnie skończę 18 lat w ziązku z tym obiecałm soebi ze wchodząc w dorosłe zycie chcialbym zmienić coś w swoim wyglądzie...
problem(a moze to wcale nie problem) istnieje w moich własach..mam naturalnie kręcone własy(wszyscy mi ich zazdroszczą,ale nie wiedzą ze z nimi jest tylko problem) nie mam za duzo manewru co do wyboru fryzur..mało tego mam okragła twarz i to dodatkwo sprawia ze mam ogramna głowe..chciałbym miec taka fryzurke żeby moje włosy były kręcone ..ale zebym mogła nad nimi zapanowac..i zmniejszyły optycznie moja twarz...
jeśli chodzi o makijaz to jestem zwolenniczka bardzo belikatnych kolorów...
bardzo prosze o porade dołączam swoje zdjęcia pozdrawiam
(teraz moje włosy są troszke krótsze)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Moniczka.jpg (19,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 37.jpg (39,3 KB, 10 załadowań)
-Moniczka- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 19:16   #2
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Możeci mi coś doradzic?????????

slicznie kochanie bedziesz cierpliwa, prawda ?

__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 20:28   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Możeci mi coś doradzic?????????

Witaj Moniko
To że masz kręcone włoski to nie jest Twój problem , ale atut I właśnie takimi włoskami najłatwiej optycznie zwęzić buzię. Przede wszystkim nie powinnaś zaczesywać w ten sposób włosków do góry - i jak widzę jest tam jeszcze jakaś opaska?? To błąd. Powinnaś koniecznie włosy zebrać z góry i je nieregularnie pocieniować tworząc liczne, różnej długości sprężynki na buzię. Tak powinnaś zrobić na całej długości włosków a zwłaszcza przy twarzy. Tym spowodujesz, że takie śliczne, niesforne włoski będą zachodzić zalotnie na twarz.
Nie mam idealnego zdjęcia, które oddawałoby w pełni o co mi chodzi, ale może te zdjęcia będą choć małą wskazówką.

Jeśli chodzi o makijaż to możesz, zwłaszcza na wieczór pobawić się dodatkowo w cieniowanie buzi w celu wyszczuplenia jej. Dla ułatwienia załączam rysunek. I oprócz różu i nieco ciemniejszego podkładu na policzki możesz nałożyc jeszcze odrobinę rozświetlacza. Co do kolorów, to jeśli lubisz jasne pastele to baw się nimi Nie zapominaj jednak, ze bardzo jasne cienie położone na powiekę musisz nieco wzmocnić nieco ciemniejszym cieniem, żeby oko było bardziej wyraziste i większe. Tuszu polecam zdecydowanie wydłużający

Masz poza tym śliczny uśmiech i słodkie dołeczki. Podkreślaj to Moniczko na każdym kroku

Pozdrowionka

AgaZ

PS. wszystkiego najlepszego z okazji tak ważnych urodzin
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image7.jpg (14,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image48.jpg (232,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image31.jpg (134,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image47.jpg (134,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (53,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image54.jpg (70,5 KB, 2 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-13, 07:18   #4
-Moniczka-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 70
GG do -Moniczka-
Re: Możeci mi coś doradzic?????????

super własnie o czyms takim myslałam..
moze jeszcze powiecie cos na temat koloru...nie farbuje włosów (no kilka raz szamponem) myslałam o jakis pasemka(moze czerwień albo bląd?) co o tym myślicie?
-Moniczka- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-16, 15:45   #5
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
Re: Możeci mi coś doradzic?????????

Przepraszam, że to tak długo trwało, ale nie mogłam znaleść idealnych zdjęć.
Fryzurki takie jak na zdjęciech. Kolor - myślę, że spokojnie możesz pozostać, przy naturalnych, ewentualnie zrobić pasemka bordowe lub czerwone takie jak na jednym ze zdjęć. Cięcie najlepsze moim zdaniem to takie jak u Kaji Paschalskiej, ale zalączam też inne. Jedno jest bardziej radykalne.
Czesanie: na pewno musisz zacząć zaczesywać je do przodu. Ja też jestem za wyrzuceniem opasek i spinek.
Makijaż: poczytaj o sztuczkach w wyszczuplaniu buzi przy użyciu podkładu i różu. Jakby co to pytaj.

Sto lat, sto lat! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Moniczka1.jpg (12,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Moniczka2.jpg (14,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Moniczka3.jpg (6,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Moniczka4.jpg (5,0 KB, 1 załadowań)
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-16, 16:05   #6
-Moniczka-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 70
GG do -Moniczka-
Re: Możeci mi coś doradzic?????????

moje włosy są dziwne im krótsze tym bardziej sie kręca...wiec przy króciótkich włosach mialbym baranka na głowie pozostanę przy długości do ramoin..tylko mocniej je wycieniuje...
mam jeszcze jedno pytanko: słyszałam o takim kosmetyku 'fluid zwiekszający skręt włosów' czy kots moze tego uzywał? z doświadczenia wiem ze pianki zwiekszające skręt włosów nie przynoszą pozadanego efektu-choc opzry kręconych włosach nie mozna uodólniac -każdy przypadek należy traktowac idywidualnie wiec jeśli któras z was wie cos na ten temat to proszę o kontakt
dziękuje za zyczenia!!!!!!!!!!!!
-Moniczka- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-16, 16:57   #7
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
Re: Możeci mi coś doradzic?????????

Ja używam Schwarzkopf Professional, Osis+, twist curl activator
http://www.henkel.com/int_henkel/sch....cfm?pageid=48 - to strona producenta z tym produktem (ang.)
Tylko trzeba na prawdę mało nakładać, bo inaczej poskleja włosy. Cena ok. 34 zł, ale jest świetny.
Do nabycia w salonach fryzjerskich lub sklepach profesjonalnym. Jeśli jesteś z Wawy to na priva mogę ci wysłać szczegółowe informacje jak dojechać go sklepu, gdzie na 100% go dostaniesz.
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-07-03, 12:07   #8
-Moniczka-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 70
GG do -Moniczka-
Re: Możeci mi coś doradzic?????????

hej to znowu ja ....dwa dni temu byłam u fryzjera
obciełam włosy i zrobiłam sobie czerwone pasemka moja nowa fryzurka strasznie mi sie podoba..az sama sie dziwie ze dopiero teraz zdecydowałam sie na taką zmianę dziękuje za porady w najblizszym czasie postaram sie dosłac fotke jeszcze raz wielkie dzieki
czuje sie szcześliwa..i znowu widze świat w różowych kolorach!!! pa pa
-Moniczka- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:22.