Makijaż mamy panny młodej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-26, 19:48   #1
glammyx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8

Makijaż mamy panny młodej


Ja znowu po poradę do doświadczonych wizażystek
Dopiero zaczynam, więc moje doświadczenie jest praktycznie zerowe a tu trafiła mi się osoba, kobieta ok 50tki, którą muszę pomalować na wesele i oczywiście chcę to zrobić jak najlepiej.Dlatego mam kilka pytań:
1> Jakichpodkładów używacie dla takiej cery?Na chwilę mam revlon photoready, ale mam wątpliwości,czy jest odpowiedni.
2. Jak zatuszować zmarszczki? Korektorami rozświetlającymi w pędzelku? A może sprawdzą się dermacolor camouflage kółka kryolanu?Malutko, pędzelkiem i wypełnić zmarszczki?
Podpowiedzcie proszę, no i z góry Wam dziękuję
Jakie kolory cieni oprócz fioletów/sliwki? Braz wydaje mi się smutny, choćz pewnością klasyczny....
ratujcie
glammyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 21:06   #2
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż mamy panny młodej

Cytat:
Napisane przez glammyx Pokaż wiadomość
1> Jakichpodkładów używacie dla takiej cery?Na chwilę mam revlon photoready, ale mam wątpliwości,czy jest odpowiedni.
Wiele zależy od cery kobietki, ale dla mnie podstawa to dobry krem lub baza, lub to i to Często robię tak, że każę Pani iść umyć buzię, po czym nakładam jej krem kawiorowy, maluję Pannę Młodą i dopiero wracam do mamy... wszystko po to aby krem się dobrze wchłonął

Ja używam podkładów lekkich, nawilżających - Helena Rubinstein Color Clone lub dla cery bardzo suchej Chanel Vitalumiere. Dla mnie Revlon jest za ciężki, musiałabyś nakładać cieniutką warstwę na dobrą bazę a i tak nie jestem pewna, czy nie będzie za ciężki, zwłaszcza jak cera jest bardzo zniszczona i wysuszona.

Cytat:
Napisane przez glammyx Pokaż wiadomość
2. Jak zatuszować zmarszczki? Korektorami rozświetlającymi w pędzelku? A może sprawdzą się dermacolor camouflage kółka kryolanu?Malutko, pędzelkiem i wypełnić zmarszczki?
Nie zatuszujesz zmarszczek... nie zapchasz ich korektorem, wręcz jeszcze bardziej je uwydatnisz... ale nie próbowałam, to pewna nie jestem, ale na pewno nie kółko Kryolanu do tego Tutaj wracamy do 1 punku - jak nałożysz dobry krem i bazę, to cera będzie dobrze nawilżona i zmarszczki się tak nie uwidocznią po nałożeniu podkładu i pudru. Pudru używaj jak najmniej, delikatnie omieć nim buźkę.

Ja używam poza kremem kawiorowym bazy nawilżającej Smasbox lub serum nawilżające Make Up For Ever - świetnie działają, lekko uwypuklają zmarszczki, napinają cerę przez co zmarchy są mniej widoczne, a buźka jest gładsza.

Cytat:
Napisane przez glammyx Pokaż wiadomość
Jakie kolory cieni oprócz fioletów/sliwki? Braz wydaje mi się smutny, choćz pewnością klasyczny....
ratujcie
Brązy jak najbardziej, zależy jaki brąz wybierzesz Kolor zasadniczo może być każdy, byle nie perłowy i nie z brokatem, no może też nie wściekły róż dużo zależy od tego jak bardzo pomarszczone jest oko klientki Ja często używam cieni satynowych, nie tylko matowych jak wiele osób mówi aby tylko maty używać do cery dojrzałej.

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2011-09-26 o 21:10
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 06:09   #3
glammyx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Makijaż mamy panny młodej

Dziękuję bardzo
Tym kryolanem zasugerowałam się oglądając na youtube filmik jakiejs dziewczyny ze szkoły z warszawy i ona kamuflowała te zmarszczki kryolanem!Też mnie to zdziwiło, no ale cóż...słucha się bardziej doświadczonych...
Prawdopodobnie zdecyduję się na chłodny brąz, śmietankę, coś błyszcczącego na środek oka i kępki (jeżeli uroda na to pozwoli) czyli delikatnie i lekutko.
Mimo to czekam dalej na porady, bo co kilka głów to nie jedna
glammyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 11:28   #4
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Makijaż mamy panny młodej

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Wiele zależy od cery kobietki, ale dla mnie podstawa to dobry krem lub baza, lub to i to Często robię tak, że każę Pani iść umyć buzię, po czym nakładam jej krem kawiorowy, maluję Pannę Młodą i dopiero wracam do mamy... wszystko po to aby krem się dobrze wchłonął

Ja używam podkładów lekkich, nawilżających - Helena Rubinstein Color Clone lub dla cery bardzo suchej Chanel Vitalumiere. Dla mnie Revlon jest za ciężki, musiałabyś nakładać cieniutką warstwę na dobrą bazę a i tak nie jestem pewna, czy nie będzie za ciężki, zwłaszcza jak cera jest bardzo zniszczona i wysuszona.



Nie zatuszujesz zmarszczek... nie zapchasz ich korektorem, wręcz jeszcze bardziej je uwydatnisz... ale nie próbowałam, to pewna nie jestem, ale na pewno nie kółko Kryolanu do tego Tutaj wracamy do 1 punku - jak nałożysz dobry krem i bazę, to cera będzie dobrze nawilżona i zmarszczki się tak nie uwidocznią po nałożeniu podkładu i pudru. Pudru używaj jak najmniej, delikatnie omieć nim buźkę.

Ja używam poza kremem kawiorowym bazy nawilżającej Smasbox lub serum nawilżające Make Up For Ever - świetnie działają, lekko uwypuklają zmarszczki, napinają cerę przez co zmarchy są mniej widoczne, a buźka jest gładsza.



Brązy jak najbardziej, zależy jaki brąz wybierzesz Kolor zasadniczo może być każdy, byle nie perłowy i nie z brokatem, no może też nie wściekły róż dużo zależy od tego jak bardzo pomarszczone jest oko klientki Ja często używam cieni satynowych, nie tylko matowych jak wiele osób mówi aby tylko maty używać do cery dojrzałej.

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam

Pogrubione i podkreślone to najważniejsze przy makijażu starszej cery. Bez tego nic się nie uda. Pozostałe rady też oczywiście świetne.
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 11:40   #5
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Makijaż mamy panny młodej

Dobry krem to podstawa, gdy skóra jest odpowiednio przygotowana podkład i inne kosmetyki będą wyglądać o wiele lepiej.
Unikam ciężkich i kryjących podkładów. Stawiam na korektory rozświetlające, lekki nawilżający podkład, minimalne ilości pudru. Cienie najczęściej satynowe, całkowity mat czy perła uwydatniają zmarszczki. Lubię dać lekko połyskujący akcent cieniami wypiekanymi, mimo ze połysk jest odradzany kobietom dojrzałym
Rzadko sięgam po eyelinery, kreski robię raczej miękkie-kredką lub cieniem.
Nie używam intensywnych i ciemnych kolorów cieni, raczej te stonowane (choć zrobiłam w tym roku typowy makijaż przydymiony oka pani po 50-ce, dokleiłam kępki i wyglądała genialnie)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 13:55   #6
glammyx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Makijaż mamy panny młodej

To, co mnie jeszcze zastanawia to ilość pudru. Na szkole bardzo pilnowali tego,żeby powieka i całą twarz była dobrze przypudrowana, tzn żeby palec nie kleił się do twarzy.Wiadomo, puder się wchłania i musi coś zostać. No a jak z taką cerą? nie wejdzie to w zmarszczki? Pudrujecie oczy ?
glammyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 16:15   #7
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż mamy panny młodej

Cytat:
Napisane przez glammyx Pokaż wiadomość
To, co mnie jeszcze zastanawia to ilość pudru. Na szkole bardzo pilnowali tego,żeby powieka i całą twarz była dobrze przypudrowana, tzn żeby palec nie kleił się do twarzy.Wiadomo, puder się wchłania i musi coś zostać. No a jak z taką cerą? nie wejdzie to w zmarszczki? Pudrujecie oczy ?
Mnie też tak uczyli.... tony pudru Teraz wiem, że to głupota... a na początku tak robiłam i się dziwiłam, czemu zmarszczki wychodzą bo choć puder mam bardzo dobry to przy dojrzałej cerze i tak właził w zmarchy Teraz unikam okolic oczu jak ognia, ani powiek górnych ani pod oczami nie pudruję Skóra jest tam taka cienka i delikatna. Jak maluję, to używam puszka i nie dotykam cery klientki i nie ma problemu, puszek śladów nie robi

Cytat:
Napisane przez glammyx Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo
Tym kryolanem zasugerowałam się oglądając na youtube filmik jakiejs dziewczyny ze szkoły z warszawy i ona kamuflowała te zmarszczki kryolanem!Też mnie to zdziwiło, no ale cóż...słucha się bardziej doświadczonych...
Prawdopodobnie zdecyduję się na chłodny brąz, śmietankę, coś błyszcczącego na środek oka i kępki (jeżeli uroda na to pozwoli) czyli delikatnie i lekutko.
Mimo to czekam dalej na porady, bo co kilka głów to nie jedna
Wiesz, może ta kobitka też doświadczona, różne ludzie mają techniki, czasami wystarczy inny pędzelek i już zupełnie inaczej korektor się zachowuje... mimo wszystko Kryolan dla mnie jest za ciężki, ale to moje zdanie i ja do starszej cery nie polecam Z czasem wyrobisz sobie własne techniki, pokochasz pracę z konkretnymi produktami, wyrobisz sobie opinię o różnych kosmetykach i sama będziesz innym udzielała rad
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2011-09-27 o 16:18
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 18:09   #8
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Makijaż mamy panny młodej

Cytat:
Napisane przez glammyx Pokaż wiadomość
To, co mnie jeszcze zastanawia to ilość pudru. Na szkole bardzo pilnowali tego,żeby powieka i całą twarz była dobrze przypudrowana, tzn żeby palec nie kleił się do twarzy.Wiadomo, puder się wchłania i musi coś zostać. No a jak z taką cerą? nie wejdzie to w zmarszczki? Pudrujecie oczy ?
Nie jesteś czasem po Biar Beauty?

Dziewczyny, czy jest jakoś wątek na wizażu dla profesjonalnych wizażystek w których można powymieniać się doświadczeniami, popytać o produkty itd? Jeżeli nie to może taki założymy?
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2011-09-27 o 19:39
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 19:47   #9
glammyx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Makijaż mamy panny młodej

Zgadłaś. Jestem po biar.
Dzięki wielkie, jesteście niezwykle pomocne a ja uczę się na każdym kroku.
Dzisiaj robiłam makijaż dziewczynie, wszystko fajnie wyszło, noale po trandparentym kryolanie szybko zaczęła się błyszczeć.Potraktowałam ją pudrem ryżowym i... wyszła mega blada. a niby puder mabyć niewidoczny i stapiać sie ze skórą.
ciekawa jestem co zrobiłam źle...Kto wie?

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Fajnie byłoby założyć taki wątek, bo kto lepiej doradzi ,jak nie osoby, które testują produkty w kontakcie z klientem?A pomyłki się zdarzają...
Dopiero zaczynam, aspekt finansowy jest dla mnie ważny, a wiadomo,że nie wszystko co drogie jest dobre.Np jestem zadowolona z cieni sleek. Kupiłam kilka paletek, wypróbowałam i jest ok.Polecam wszystkim błyszczyk lip duo inglota, bo pasuje do każdej karnacji i do smokey jest jak znalazł.Duraline - cudo.Podkłady Revlonu Photoready HD są niby ok, ale wkurzają mnie te drobinki złota, które widać na zdjęciach!! Cienie Maca są świetnie kolorystycznie, dobrze się rozprowadzają, jednak cena, zwłaszcza dla początkujących może być zaporowa, zwłaszcza,że jedna kasetka nie wystarczy. Tak więc czekam na wątek, wypowiadać się jako specjalista nie będę, jednak przeczytam od deski do deski,żeby móc nauczyć się od koleżanek-profesjonalistekDobrz e,że jesteście.
glammyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 19:49   #10
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Makijaż mamy panny młodej

ja profesjonalistką nie jestem ale taki wątek super pomysł
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 20:23   #11
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Makijaż mamy panny młodej

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja profesjonalistką nie jestem ale taki wątek super pomysł
Aga zmiłuj sie ja wiem że ty skroma jestes ale wszyscy wiemy co potrafisz
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 21:05   #12
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż mamy panny młodej

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja profesjonalistką nie jestem ale taki wątek super pomysł
Aga, jak Ty nie jesteś profesjonalistą, to nikogo tak nazwać nie można Tak jak Ty czarujesz pędzelkiem to mało kto

Ja tam jestem za takim wątkiem, wyżalę się Wam na pudry HD MUFE i nowy puder Smasbox
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 21:17   #13
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Makijaż mamy panny młodej

Cytat:
Napisane przez glammyx Pokaż wiadomość
Zgadłaś. Jestem po biar.
Dzięki wielkie, jesteście niezwykle pomocne a ja uczę się na każdym kroku.
Dzisiaj robiłam makijaż dziewczynie, wszystko fajnie wyszło, noale po trandparentym kryolanie szybko zaczęła się błyszczeć.Potraktowałam ją pudrem ryżowym i... wyszła mega blada. a niby puder mabyć niewidoczny i stapiać sie ze skórą.
ciekawa jestem co zrobiłam źle...Kto wie?

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Fajnie byłoby założyć taki wątek, bo kto lepiej doradzi ,jak nie osoby, które testują produkty w kontakcie z klientem?A pomyłki się zdarzają...
Dopiero zaczynam, aspekt finansowy jest dla mnie ważny, a wiadomo,że nie wszystko co drogie jest dobre.Np jestem zadowolona z cieni sleek. Kupiłam kilka paletek, wypróbowałam i jest ok.Polecam wszystkim błyszczyk lip duo inglota, bo pasuje do każdej karnacji i do smokey jest jak znalazł.Duraline - cudo.Podkłady Revlonu Photoready HD są niby ok, ale wkurzają mnie te drobinki złota, które widać na zdjęciach!! Cienie Maca są świetnie kolorystycznie, dobrze się rozprowadzają, jednak cena, zwłaszcza dla początkujących może być zaporowa, zwłaszcza,że jedna kasetka nie wystarczy. Tak więc czekam na wątek, wypowiadać się jako specjalista nie będę, jednak przeczytam od deski do deski,żeby móc nauczyć się od koleżanek-profesjonalistekDobrz e,że jesteście.
Poznałam, bo chyba tylko Aga mówi na beżowe cienie 'śmietanka'. No i te wszechobecne kępki

A jeżeli możesz to powiedz mi czy egzamin był ciężki? Nie chcę konkretnych pytań bo jestem na etapie nauki (zdaję w niedzielę), ale taki ogólny zarys Bo niestety tylko Gosia ze stylizacji podpowiada jakie dodała pytania ...

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja profesjonalistką nie jestem ale taki wątek super pomysł
Aga, Aga

To która zakłada?
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2011-09-27 o 21:19
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 12:09   #14
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Makijaż mamy panny młodej

omg, Kamil, Kolciu, Gosiu-dzięki nie napisałam tego w celu wyłudzenia jakichś komplementów taka prawda, co z tego ze wiele potrafię jak działam instynktownie, jedyna teoria to ta poznana w necie a tu mało jest profesjonalnych technikach .
Ale to nie temat na ten wątek

To kto zakłada ?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 12:16   #15
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Makijaż mamy panny młodej

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
omg, Kamil, Kolciu, Gosiu-dzięki nie napisałam tego w celu wyłudzenia jakichś komplementów taka prawda, co z tego ze wiele potrafię jak działam instynktownie, jedyna teoria to ta poznana w necie a tu mało jest profesjonalnych technikach .
Ale to nie temat na ten wątek

To kto zakłada ?
Załóz, załóż
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 12:38   #16
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Makijaż mamy panny młodej

mam problem z tytułem
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 12:57   #17
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Makijaż mamy panny młodej

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
omg, Kamil, Kolciu, Gosiu-dzięki nie napisałam tego w celu wyłudzenia jakichś komplementów taka prawda, co z tego ze wiele potrafię jak działam instynktownie, jedyna teoria to ta poznana w necie a tu mało jest profesjonalnych technikach .
Ale to nie temat na ten wątek

To kto zakłada ?
Wydaje mi się, że w tym wypadku znajomość suchej teorii nie jest głównym czynnikiem określającym czyiś profesjonalizm, a raczej właśnie efekty pracy wynikające m.in. ze świetnego instynktu, talentu i doświadczenia.
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 13:40   #18
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Makijaż mamy panny młodej

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
mam problem z tytułem
Właśnie dlatego ja go nie założyłam ...
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 18:16   #19
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Makijaż mamy panny młodej

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
mam problem z tytułem
Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy' ?

Wiecie, że też czekałam na taki temat?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 18:21   #20
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Makijaż mamy panny młodej

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy' ?

Wiecie, że też czekałam na taki temat?
Powiem szczerze że myślałam zawsze że taki temat już jest

Tytuł według mnie świetny
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 18:24   #21
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Makijaż mamy panny młodej

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy' ?

Wiecie, że też czekałam na taki temat?
jako autorka nazwy masz pierwszeństwo-zakładaj

Gosiu, wydaje mi się że generalnie profesjonaliści za bardzo nie są chętni do dzielenia się na otwartym publicznym forum takimi informacjami. Pamiętam dawno temu ktoś chciał założenia zamkniętego działu dla profesjonalistów
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2011-09-28 o 18:25
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 18:29   #22
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Makijaż mamy panny młodej

Zrzekam się praw do tytułu
niech jedna z naszych profesjonalistek założy, póki co ja się za taką nie uważam - sam kurs wizażystki ze mnie jeszcze nie robi
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 18:44   #23
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Makijaż mamy panny młodej

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
jako autorka nazwy masz pierwszeństwo-zakładaj

Gosiu, wydaje mi się że generalnie profesjonaliści za bardzo nie są chętni do dzielenia się na otwartym publicznym forum takimi informacjami. Pamiętam dawno temu ktoś chciał założenia zamkniętego działu dla profesjonalistów
Agnieszko, dla mnie np. jest to obojętne czy piszę na publicznym czy prywatnym Podzielenie się paroma trickami czy opinią o produkcie to chyba nie żadna zbrodnia czy ujawnianie swoich wielkich sekretów Chociaż nie powiem, zamknięte forum dla profesjonalistów mi się podoba. Tylko na jakiej zasadzie dostęp do forum byłby udzielany? Przecież nie jedna teoretyczna amatorka (Aga ) maluje lepiej niż teoretyczna profesjonalistka (patrz ja ).

Zakładajcie bo ja założę
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2011-09-28 o 18:52
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 18:49   #24
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Makijaż mamy panny młodej

to nie był mój pomysł by gadać w ukryciu

tadam klik
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 18:52   #25
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Makijaż mamy panny młodej

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
to nie był mój pomysł by gadać w ukryciu

tadam klik
Ja wiem że nie Twój, a ja tylko napisałam co myślę o tym pomyśle
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.