BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-27, 16:18   #3031
karolcia017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 225
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

na pewno Garniera ;d ladny ten Color Naturals ;p
karolcia017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 19:15   #3032
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cześć dziewczyny Ide w środe do fryzjera i myśle nad zmianą koloru, ale jestem z natury blada i mam rumieńce, nie wiem czy taki kolorek jaki mi się podoba nie spotęguje różowych policzków i czy mi pasuje Załączam zdjęcia.
P.s. tam gdzie są 3fotki w jednaj to kolor na 1-wszej.
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 19:25   #3033
amorkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 101
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez ing_a Pokaż wiadomość
chciałabym uzyskać beżowy lub
popielaty blond i biorę pod uwagę takie farby:

LOREAL RECITAL PREFERENCE 9 (Y) HOLLYWOOD
LOREAL RECITAL PREFERENCE 9,1/Z Viking Bardzo Jasny Blond Popielaty
GARNIER COLOR NATURALS 113 - Superjasny Beżowy Blond
GARNIER NUTRISSE Farba 101 - Bardzo jasny beżowy blond
GARNIER NUTRISSE Farba 111 - Bardzo jasny popielaty blond superrozjaśniający

Czy po użyciu któreś z tych farb jest możliwe pozbycie się żółci i uzyskanie koloru jak na opakowaniach ?
Ja wybrałabym Loreal - Viking lub Garnier 111.
amorkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 20:14   #3034
karolcia017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 225
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

od Djapiro uwazam ze kolor Ci raczej nie bd pasowal


amorkaa- co do studiow [sorry ze tak z innej beki] trudno sie dostac na Twoj kierunek?
karolcia017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 20:51   #3035
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Eh, czyli pozostaje przy blondzie, a tak chciałam jakichs zmian..
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 21:21   #3036
amorkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 101
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez karolcia017 Pokaż wiadomość
amorkaa- co do studiow [sorry ze tak z innej beki] trudno sie dostac na Twoj kierunek?
Jeśli zdasz rozszerzoną maturę z biologii, chemii oraz fizyki na minimum 90% to łatwo


Djapira - bardzo ładnie wyglądasz w blondzie. Nic nie zmieniaj

Edytowane przez amorkaa
Czas edycji: 2009-11-27 o 21:25
amorkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 11:52   #3037
karolcia017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 225
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

No właśnie ja chciałabym się dostać ale się boję, ze nie podolam tylu procentom ;d
karolcia017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 17:46   #3038
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

a o jakim kierunku piszecie???
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 18:13   #3039
amorkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 101
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
a o jakim kierunku piszecie???
O medycynie.
amorkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 19:12   #3040
karolcia017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 225
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

noom ) obym sie dostala
karolcia017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 19:34   #3041
klaudynka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 65
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam, Proszę Was o poradę. Mój kolor to ciemny blond, w załaczniku jest zdjecie, i chce obie włoski pofarbowac taka farba żeby mi wyszedł średni blondzik, nie za jasny. Czy jak pofarbuje np takim kolorem jak w zalaczniku to wyjdzie mi taki jasny jak na opakowaniu czy swoje włoski rozjasnie tylko o kilka tonów?
klaudynka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 20:34   #3042
ing_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez klaudynka19 Pokaż wiadomość
Witam, Proszę Was o poradę. Mój kolor to ciemny blond, w załaczniku jest zdjecie, i chce obie włoski pofarbowac taka farba żeby mi wyszedł średni blondzik, nie za jasny. Czy jak pofarbuje np takim kolorem jak w zalaczniku to wyjdzie mi taki jasny jak na opakowaniu czy swoje włoski rozjasnie tylko o kilka tonów?

Wydaje mi się, że Ci nie wyjdzie.. chyba będziesz musiała użyć rozjaśniacza, a później nałożyć farbę.
ing_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 20:53   #3043
karolcia017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 225
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

a mi sie wydaje ze jak zrobisz to 1 to wyjdzie troszke rozjasnienie lepiej uzyc bardzo jasnej farby wtedy Ci ladnie powinno wyjsc; )
karolcia017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 11:19   #3044
Fanaberja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 17
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Elaiza186 Pokaż wiadomość
dziewczyny co to za kolor??

to są refleksy czy balejaz??
Elaiza186, gdzie znalazłaś te włoski na drugim foto???????
Od kilku lat szukam takiego kolorku, ale żadna fryzjerka nie potrafi go uzyskać!!!
Kochane wizazanki, jeśli wiecie za pomocą jakich odcieni (farby profesjonalne- fryzjerskie) można uzyskać taki kolorek, to będę dozgonnie wdzięczna!!!
Proszę pomóżcie, doradźcie

Zdjęcie włosków widać na stronie 100

Edytowane przez Fanaberja
Czas edycji: 2009-12-01 o 11:20
Fanaberja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 09:53   #3045
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziewczyny pomóżcie. Ciągle poszukuję mojego wymarzonego blondu. Aktualnie farbuję Loreal Bardzo Bardzo jasny blond naturalny. Niby ok ale chyba potrzebuję jakiejś małej zmiany. Już dorobiłam sobie kilka pasemek mahoniowych (mimo, że pasemka nie są modne), żeby złamać ten kolor.
W gazetce nr 8/2009 Skarb Rossmann na ostatniej stronie jest reklama produkótw John Frieda i na zdjęciu jest blondynka. O taki blond mi chodzi. Doradźcie jaką farbą można coś takiego osiągnąć?
Załącznik 2696920
erolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 11:49   #3046
Nina17
Raczkowanie
 
Avatar Nina17
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 94
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam serdecznie wszystkie blondyneczki
Przeczytałam prawie cały wątek i widze, że są tu kompetentne dziewczyny, które znają się na farbowaniu włosków, więc postanowiłam się do Was zwrócic z moim problemem.
Historia mojego farbowania w skrócie:
Bałam się farbowac włosy, ale wreszcie znajoma fryzjerka mnie przekonała do blondu i SPALIŁA MI WŁOSY! jestem w trakcie regeneracji, prawie odrosły, zdjecie mojego naturalnego kolorku jest poniżej i w związku z tym chciałabym żebyście doradziły mi odcień, tamta fryzjerka zrobiła mi żółc ala merlin monroe z domieszką pomarańczy, nie wiem jakim cudem bo mam szarawy, mysi odcień. Duzo czytałam o farbach majirel i majiblond, niestety nie mam w okolicy kompetentnych fryzjerów i w związku z tym chce kupic farbe i zrobic sobie sama kolor. Błagam doradźcie mi jakis odcień i oxydant, mam cienkie włosy i dośc podatne na koloryzacje, wiec myslalam o farbie majiblond 911 i oxydantem 6%, ale wolałabym żeby ktoś mi doradził w tej kwestii, wiec jeszcze raz BARDZO WAS O TO PROSZE
Nina17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 23:14   #3047
Ewuśka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 78
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Nina17 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie blondyneczki
Przeczytałam prawie cały wątek i widze, że są tu kompetentne dziewczyny, które znają się na farbowaniu włosków, więc postanowiłam się do Was zwrócic z moim problemem.
Historia mojego farbowania w skrócie:
Bałam się farbowac włosy, ale wreszcie znajoma fryzjerka mnie przekonała do blondu i SPALIŁA MI WŁOSY! jestem w trakcie regeneracji, prawie odrosły, zdjecie mojego naturalnego kolorku jest poniżej i w związku z tym chciałabym żebyście doradziły mi odcień, tamta fryzjerka zrobiła mi żółc ala merlin monroe z domieszką pomarańczy, nie wiem jakim cudem bo mam szarawy, mysi odcień. Duzo czytałam o farbach majirel i majiblond, niestety nie mam w okolicy kompetentnych fryzjerów i w związku z tym chce kupic farbe i zrobic sobie sama kolor. Błagam doradźcie mi jakis odcień i oxydant, mam cienkie włosy i dośc podatne na koloryzacje, wiec myslalam o farbie majiblond 911 i oxydantem 6%, ale wolałabym żeby ktoś mi doradził w tej kwestii, wiec jeszcze raz BARDZO WAS O TO PROSZE

Ja Ci nie doradze bonie znam tych farb...znaczy nie robilam nimi...
wtrącam się, bo chchę powiedzieć że sliczna z ciebie dziewczyna

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Chcę się spytać Was dziewczyny czy wy może macie coś podobnego jak ja czyli: gdy zmieniłam kolor włosów z czekoladowego brązu na bardzo bardzo jasny blond momentalnie zauważyłam, że ograniczyłam się z makijażem nie dla tego że tego chhce lecz dlatego ze w mocnym , przydymionym makijazu oka czuję się.....hmmm.... delikatnie mówiąc "tanio"... próbowałam juz z cieplejszymi wersjami tradycyjnego przydymionego oka np w wersji ciemnego fioletu, brązu i tak czuje sie karykaturanie Jedynie podkład, róż, kreska na dolnej powiece plus mocno wytuszowane rzęsy...ewentualnie eyeliner.
Czy wy również tak macie?
Ewuśka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 08:06   #3048
bierka83
Zadomowienie
 
Avatar bierka83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 734
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Ewuśka69 Pokaż wiadomość
Ja Ci nie doradze bonie znam tych farb...znaczy nie robilam nimi...
wtrącam się, bo chchę powiedzieć że sliczna z ciebie dziewczyna

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Chcę się spytać Was dziewczyny czy wy może macie coś podobnego jak ja czyli: gdy zmieniłam kolor włosów z czekoladowego brązu na bardzo bardzo jasny blond momentalnie zauważyłam, że ograniczyłam się z makijażem nie dla tego że tego chhce lecz dlatego ze w mocnym , przydymionym makijazu oka czuję się.....hmmm.... delikatnie mówiąc "tanio"... próbowałam juz z cieplejszymi wersjami tradycyjnego przydymionego oka np w wersji ciemnego fioletu, brązu i tak czuje sie karykaturanie Jedynie podkład, róż, kreska na dolnej powiece plus mocno wytuszowane rzęsy...ewentualnie eyeliner.
Czy wy również tak macie?

Ja mialam odwrotnie Przy blond wlosach czulam sie taka malo wyrazna,dlatego bardziej podkreslalam oczy (w ogole lubie miec konkretnie podkreslone oczy) Ale bardziej uwazalam na to co ubieram-czasem mialam wrazenie,ze wygladam zbyt wulgarnie ubierajac moje ukochane platformy,momi iz nie nosilam krotkich spodniczek czy dekoltow do pasa Chyba wszystko jest indywidualna sprawa. Taraz po zmianie kolorku nie czuje sie juz tak sztucznie i moge spokojnie szalec w doborze stroju.I kolor dodal mi tzw.pazurka
Pozdrawiam i zycze dnia milego
__________________
13.01.2012
-oficjalny kierowca-
bierka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 12:59   #3049
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Nina17 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie blondyneczki
Przeczytałam prawie cały wątek i widze, że są tu kompetentne dziewczyny, które znają się na farbowaniu włosków, więc postanowiłam się do Was zwrócic z moim problemem.
Historia mojego farbowania w skrócie:
Bałam się farbowac włosy, ale wreszcie znajoma fryzjerka mnie przekonała do blondu i SPALIŁA MI WŁOSY! jestem w trakcie regeneracji, prawie odrosły, zdjecie mojego naturalnego kolorku jest poniżej i w związku z tym chciałabym żebyście doradziły mi odcień, tamta fryzjerka zrobiła mi żółc ala merlin monroe z domieszką pomarańczy, nie wiem jakim cudem bo mam szarawy, mysi odcień. Duzo czytałam o farbach majirel i majiblond, niestety nie mam w okolicy kompetentnych fryzjerów i w związku z tym chce kupic farbe i zrobic sobie sama kolor. Błagam doradźcie mi jakis odcień i oxydant, mam cienkie włosy i dośc podatne na koloryzacje, wiec myslalam o farbie majiblond 911 i oxydantem 6%, ale wolałabym żeby ktoś mi doradził w tej kwestii, wiec jeszcze raz BARDZO WAS O TO PROSZE
ja wprawdzie uzywam majiblondu i raz majirela. niemniej nic ci chyba nie umiem doradzic. jako, ze farby z tej serii daja na moich wlosach kompletnie nieoczekiwane efekty, mocno odbiegajace od tych prezentowanych na palecie i tych jakie uzyskuja inne dziewczeta.
911 nalezy do odcieni popielatych. ale jaki da efekt na twoich naturalnych wlosach?? kto to wie?
Dau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-07, 18:51   #3050
amorkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 101
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Ewuśka69 Pokaż wiadomość
Chcę się spytać Was dziewczyny czy wy może macie coś podobnego jak ja czyli: gdy zmieniłam kolor włosów z czekoladowego brązu na bardzo bardzo jasny blond momentalnie zauważyłam, że ograniczyłam się z makijażem nie dla tego że tego chhce lecz dlatego ze w mocnym , przydymionym makijazu oka czuję się.....hmmm.... delikatnie mówiąc "tanio"... próbowałam juz z cieplejszymi wersjami tradycyjnego przydymionego oka np w wersji ciemnego fioletu, brązu i tak czuje sie karykaturanie Jedynie podkład, róż, kreska na dolnej powiece plus mocno wytuszowane rzęsy...ewentualnie eyeliner.
Czy wy również tak macie?
Dokładnie! Ja nawet eyelinera nie używam bo wydaje mi się, że dziwnie wyglądam

Za kilka dni zmieniam odcień blondu Pofarbuje włosy Vikingiem z Loreala. Ciekawe jak wyjdzie na moich baaaardzo jasnych włosach
amorkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 15:45   #3051
Nina17
Raczkowanie
 
Avatar Nina17
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 94
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Ewuśka69 Pokaż wiadomość
Ja Ci nie doradze bonie znam tych farb...znaczy nie robilam nimi...
wtrącam się, bo chchę powiedzieć że sliczna z ciebie dziewczyna

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Chcę się spytać Was dziewczyny czy wy może macie coś podobnego jak ja czyli: gdy zmieniłam kolor włosów z czekoladowego brązu na bardzo bardzo jasny blond momentalnie zauważyłam, że ograniczyłam się z makijażem nie dla tego że tego chhce lecz dlatego ze w mocnym , przydymionym makijazu oka czuję się.....hmmm.... delikatnie mówiąc "tanio"... próbowałam juz z cieplejszymi wersjami tradycyjnego przydymionego oka np w wersji ciemnego fioletu, brązu i tak czuje sie karykaturanie Jedynie podkład, róż, kreska na dolnej powiece plus mocno wytuszowane rzęsy...ewentualnie eyeliner.
Czy wy również tak macie?

Dziękuję Ci bardzo byłam u fryzjera, zrobiła mi pasemka kolorem 10,21 majirel, ale NIC KOMPLETNIE NIE WIDAĆ, są odrobinke jaśniejsze, zapłaciłam 200zł i nic nie widac... zła jestem, może kupie ten majiblond 911 i zaryzykuje


A jeśli chodzi o makijaż to ja mając jasny blond wogóle sie nie malowałam
Nina17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 20:33   #3052
Ewuśka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 78
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Nina17 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo byłam u fryzjera, zrobiła mi pasemka kolorem 10,21 majirel, ale NIC KOMPLETNIE NIE WIDAĆ, są odrobinke jaśniejsze, zapłaciłam 200zł i nic nie widac... zła jestem, może kupie ten majiblond 911 i zaryzykuje
200 zł za pasemka???? SZOK !! Dlaczego az tyle?? Cena napewno nie za renome salonu....



Dziewczyny ja każde odrosty farbuje rozjaśniaczem joanny-jest skuteczny i tani i ostatnio na allegro natrfiłam na rozjaśniacz joanny 500g za ok 24 zł oraz do tego można sobie dobrać wodę utlenioną w kremie 1000ml. Czy któraś miała "tą" joanne "fryzjerską???
Ewuśka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 14:39   #3053
Nina17
Raczkowanie
 
Avatar Nina17
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 94
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Ewuśka69 Pokaż wiadomość
200 zł za pasemka???? SZOK !! Dlaczego az tyle?? Cena napewno nie za renome salonu....
200zł bo pasemka i jakiś tam specyfik żeby nadac im odpowiedni odcien...tak mnie zszokowała ta cena ze nawet nie wiem jakim cudem az tyle, razem z podcięciem końcówek włosów.
Nina17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 20:16   #3054
Jagoda90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 1 054
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziewczyny, jaką farbą mogę osiągnąć taki efekt ?
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1186765511

to zdjęcie jednej z wizażanek, napisałabym do niej, ale od 2008 roku się nie loguje

czytałam, że używała farby Garniera 111
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219409

jak ta farba będzie zachowywała się na włosach po spray'u rozjaśniającym z Joanny?

__________________



Jagoda90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 20:32   #3055
amorkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 101
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Jagoda90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaką farbą mogę osiągnąć taki efekt ?
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1186765511

to zdjęcie jednej z wizażanek, napisałabym do niej, ale od 2008 roku się nie loguje

czytałam, że używała farby Garniera 111
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219409

jak ta farba będzie zachowywała się na włosach po spray'u rozjaśniającym z Joanny?

Tak, ona używa Garnier Color Naturals 111
amorkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 20:34   #3056
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziewczyny, niesamowicie mi sie podoba taka fryzurka i nawet kolor jak na zdjeciu. Co o tym myslicie? Wiele napewno powie, ze bardzo sztucznie. Owszem, dosc ekstrawagancki kolor. Znacie kogos kto nosi takie wloski?
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 06:30   #3057
Jagoda90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 1 054
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez amorkaa Pokaż wiadomość
Tak, ona używa Garnier Color Naturals 111
hm ale tego :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219409

czy tego:
http://www.opinie.senior.pl/Garnier-...ond,26532.html

?? bo jest ( chyba ) różnica między nimi. Jak takie farby zachowują się po sprayu rozjaśniającym? ( bo nigdy farby nie miałam na włosach)
__________________



Jagoda90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 09:28   #3058
amorkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 101
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Jagoda90 Pokaż wiadomość
hm ale tego :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219409

czy tego:
http://www.opinie.senior.pl/Garnier-...ond,26532.html

?? bo jest ( chyba ) różnica między nimi. Jak takie farby zachowują się po sprayu rozjaśniającym? ( bo nigdy farby nie miałam na włosach)
Napisałam Ci prywatną wiadomość Myślę,że teraz wszystkiego się dowiesz
amorkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 11:59   #3059
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witajcie

Potrzebuję małej pomocy, podpowiedzi...
Mój naturalny kolor włosów to średni, mysi blond. Od kilku lat farbuję włosy, najczęściej farbami rozjaśniającymi. Są to blony platynowe, bardzo jasne, raczej chłodne odcienie.

Efekt jest taki, że końcówki są mocno rozjaśnione i po kolejnym farbowaniu lekko wpadają w niebiesko - szary kolor (po tygodniu niebieskość schodzi i robi się jasny chłodny blondzik).

Chciałabym teraz wrócić do naturalnego koloru i tylko go ożywiać (podbijać). Czy dobrym rozwiązaniem będzie użycie farby profesjonalnej np. L'oreal Richesse (jakiegoś jasnego blondu) do wyrównania / stonowania tego, co mam obecnie na głowie, czy może powinnam kupić jakąś dobrą farbę średni blond, ale nie rozjaśniającą?

Czego się boję.....że po użyciu farby w kolorze średniego blondu, końcówki wyjdą mi zielonkawe, lub też ich odcień będzie znacznie różnił się od reszty włosów.... Co robić? Liczę na jakąś radę...

Edytowane przez Agamtb
Czas edycji: 2009-12-14 o 12:02
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 16:39   #3060
blond_i
Raczkowanie
 
Avatar blond_i
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 218
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez amorkaa Pokaż wiadomość
Tak, ona używa Garnier Color Naturals 111
Jagoda90 i amatorka, bardzo wam dziękuje. Od lat szukam podobnego odcienia ale nigdy nie mogłam znaleźć aż do teraz. Oby i u mnie wyszedł podobnie. Pozdrawiam was wizażystki
blond_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.