BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-23, 13:07   #1411
kocimietka
Rozeznanie
 
Avatar kocimietka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 687
GG do kocimietka
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Ja farbuje raz na miesiąc. Przed farbowaniem już niestety wyraźnie widać odrosty ale nie mam sumienia częściej.

W liceum wyobraźcie sobie, że zdarzało mi się farbować co trzy tygodnie

Zawsze nakładam farbę na całe włosy. Jakoś przez ten miesiąc kolor całych włosów wyraźnie mi się zmienia Różnicę widać od razu


Moja koleżanka za dwa tygodnie bierze ślub. Od wielu lat farbuje włosy w domu na bardzo jasny kolor. Ale przed ślubem chciała iść jednak do fryzjera, który z reszta potem będzie układał jej koka. Babka jej powiedziała, że nie zafarbuje jej na blond bo ma strasznie zniszczone włosy, tylko powinna zrobić balejaż. I co? Zrobiła balejaż i jak to zwykle bywa dalej wygląda jakby miała odrosty - i to spore. Jak można komuś coś takiego zrobić przed ślubem? W dodatku kok taki, że włosy mocno ściągnięte do tyłu co potęguje efekt. Teraz fryzjerka znowu chce robić balejaż (drugi) i twierdzi że to pomoże. Nie sądzę.
Czyli jeśli będe teraz chciała ufarbować włosy, to od razu na całość? myślisz ,ze farba załąpie? ( naturalny masz ciemny blond ? )

A co do balejażu- też tak miałam,myślałam ze pomoże usunac efekt odrostów- nie pomógł .Niech farbuje całe włosy,w koncu to jej ślub!
__________________
Cele na 2016:

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 21:51   #1412
agataa121
Raczkowanie
 
Avatar agataa121
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: >
Wiadomości: 291
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

a ja jestem jeszcze ciemna blondynka... ale w środe idę do fryzjera przemalować się na jasny blond
tylko troszkę sie boje, że wyjde z salonu z jakimiś żółtymi albo białymi włosami...
a chciałabym mieć taki ładny, naturalny, jasny blond
__________________
* * *
- "A dlaczego panna młoda ma wtedy białą sukienkę?
-To jest symbol
dziedzictwa"

agataa121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 09:50   #1413
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez agataa121 Pokaż wiadomość
a ja jestem jeszcze ciemna blondynka... ale w środe idę do fryzjera przemalować się na jasny blond
tylko troszkę sie boje, że wyjde z salonu z jakimiś żółtymi albo białymi włosami...
a chciałabym mieć taki ładny, naturalny, jasny blond

w salonie jest mniejsze ryzyko, że kolor źle chwyci czy cos, w końcu tam mają profesjonalne farby a i siła robocza bardziej wykwalifikowana

kolejna jasna blondi sie tu melduje
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 15:22   #1414
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ja mam pytanie do wizażowych blondynek.. co do uzywania szamponow fioletowych eliminujacych żółty odcień na włosach. Czy myjemy wlosy najpierw normalnym szamponem a potem filoetowym czy wystarczy tylko fioletowym??

Konkretnie chodzi mi o szampon Farouka Biosilk Silver Lights... Bede wdzieczna za wszelkie rady
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 11:01   #1415
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

morellaku ostatnio robilam eksperymenty z farba 901s. ale tym razem wykazalam wiecej sprytu, i polozylam farbe poczatkowo na jedno pasmo wlosow. nastepnie zrobialm nia pare pasemek, by ukryc odrost. jak do tej pory, jest to najladnieszy odcien z ostatnio uzywanych. na odrostach mam wrazenie jednak jakby lekko wpadal w zolc, na reszcie, co naturalne- bo rozjasnionej, nie. czy wiesz moze jak zniwelowac ta zolta poswiate, moze trzeba potrzymac farbe troche dluzej na wlosach? dziekuje z gory, hiihihihiih
Dau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 11:28   #1416
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Dau Pokaż wiadomość
morellaku ostatnio robilam eksperymenty z farba 901s. ale tym razem wykazalam wiecej sprytu, i polozylam farbe poczatkowo na jedno pasmo wlosow. nastepnie zrobialm nia pare pasemek, by ukryc odrost. jak do tej pory, jest to najladnieszy odcien z ostatnio uzywanych. na odrostach mam wrazenie jednak jakby lekko wpadal w zolc, na reszcie, co naturalne- bo rozjasnionej, nie. czy wiesz moze jak zniwelowac ta zolta poswiate, moze trzeba potrzymac farbe troche dluzej na wlosach? dziekuje z gory, hiihihihiih
Można potrzymać dłużej. Albo spróbuj domieszac do dziewiątki wodę dwunastkę. Ewentualnie spróbuj położyć farbę jeszcze raz na odrosty. Napisz co wyjdzie, koniecznie! A masz fotkę?
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 12:50   #1417
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

nie ja na razie nie robialm fotek po farbowaniu 901s. tymbardziej, ze to tylko pare pasemek. zalaczylam jedynie fotke po farbowaniu 921 (bezposrednieo, czyli pare dni po farbowaniu i przezyciu szoku, hiihii) w watku "loki, loczki, fale. watek zbiorczy". ale naturalnie na zdjeciu odcien jest przeklamany.
myslisz, ze 12% woda ut. nie zniszczy strasznie wlosow- tego sie wlasnie obawiam. a staram sie je zapuszczac, co przy kreconych wlosach, jest bardzo dlugotrwala sprawa
a teraz sie zorietowalam, ze ty polecasz zmieszac dwa oksydanty 9 i 12 tak? a w jakich proporcjach 1:1?
Dau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-25, 13:15   #1418
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Dau Pokaż wiadomość
nie ja na razie nie robialm fotek po farbowaniu 901s. tymbardziej, ze to tylko pare pasemek. zalaczylam jedynie fotke po farbowaniu 921 (bezposrednieo, czyli pare dni po farbowaniu i przezyciu szoku, hiihii) w watku "loki, loczki, fale. watek zbiorczy". ale naturalnie na zdjeciu odcien jest przeklamany.
myslisz, ze 12% woda ut. nie zniszczy strasznie wlosow- tego sie wlasnie obawiam. a staram sie je zapuszczac, co przy kreconych wlosach, jest bardzo dlugotrwala sprawa
a teraz sie zorietowalam, ze ty polecasz zmieszac dwa oksydanty 9 i 12 tak? a w jakich proporcjach 1:1?
Pół na pół. Z tego co wiem, wtedy dwunastka nie będzie dwunastką, a dziewiątka podwyższy procent. Sama 12 to oczywiście zajzajer. Też się jej boję.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 13:28   #1419
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

naturalnie, ze nie bedzie 12 a praktykowalas juz na sobie?
Dau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 08:58   #1420
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Dau Pokaż wiadomość
naturalnie, ze nie bedzie 12 a praktykowalas juz na sobie?
Tak, raz. Do farby Welli Koleston Blond Special, takiego jaśniutkiego, perłowego odcienia. Z dobrym efektem. Bo ta farba rozjaśnia o 4,5 odcienia ale z wodą 12%. Tak się bałam, więc dokonałam mieszanki.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 11:26   #1421
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

witam wszystkich
ja takze chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej na temat tzw. szmponow fioletowych eliminujacych zoltawy odcien wlosow... farbuje wlosy od dawna na jasny popielaty blond i czasem sa i tak lekko zolte
czy stosowala ktoras z was takiego szmponu? daje cos?
ja ostatnoi zaopatrzylam sie w szmpon joanny, nie byl zbyt drogi jestem ciekawa czy cos pomoze...
prosze o opinie
blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-26, 20:04   #1422
mańcia
Zadomowienie
 
Avatar mańcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia;)
Wiadomości: 1 281
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Pokaż wiadomość
witam wszystkich
ja takze chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej na temat tzw. szmponow fioletowych eliminujacych zoltawy odcien wlosow... farbuje wlosy od dawna na jasny popielaty blond i czasem sa i tak lekko zolte
czy stosowala ktoras z was takiego szmponu? daje cos?
ja ostatnoi zaopatrzylam sie w szmpon joanny, nie byl zbyt drogi jestem ciekawa czy cos pomoze...
prosze o opinie

Witam wszystkie blondynki i dołączam się do wątku

Ja przy każdym myciu używam fioletowego szamponu,żeby nie przesadzić mieszam go z normalnym szamponem i zawsze mam świetny kolor(likwiduje żółty odcień). Używałam fioletu z Joanny jest całkiem dobry i tani, ale ja pozostaję przy swoim z Welli jest cztery razy droższy,ale moim zdaniem świetny.
mańcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 20:30   #1423
v_anja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam
Też mam podobny problem z "żółtym efektem" a farbuję włosy na jasny popielaty blond. Zakupiłam ostatnio szampon loreal shine blonde. Według opisu dzięki niemu znikną żółte refleksy. Opowiem o efektach jak zastosuję
v_anja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 23:34   #1424
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
tez go przez dluzszy czas stosowalam.

dziekuje morelle, to moze wyprobuje nastepnym razem

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-28 o 13:36 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycji i multicytowania.
Dau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 12:42   #1425
fanka-al
Raczkowanie
 
Avatar fanka-al
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 81
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

eh mnie sie marzy karmelowy kolor wlosow, taki jakis opalizujacy obecnie mam taki kolor wlosow jak na zdjeciach poznizej. Jedna fryzjerka powiedziala ze nie ma szans nie wyjdzie. Ja sie tak bardzo nie znam ale wydaje mi sie ze powinien wyjsc.
eej jaa tak bardzooo chce! ;d
__________________
księżniczce popsuło się życie.
zrozumiała, że materialne rzeczy nie dadzą jej uśmiechu.
I wciąż żyje w swoim amerykańskim śnie.

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 18:08   #1426
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

a cio to za kolorek ????? jaka farba uzyskam taki efekt, moze ktoras z was miala juz z tym odcieniem do czynienia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jessica-simpson-picture-6.jpg (50,8 KB, 120 załadowań)
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 20:56   #1427
MadamePoirot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
pomocy!

Pomocy!

Mój naturalny kolor włosów to brąz, dałam się skusić i zaczęłam go farbować, to były również brązy, czasem dzikie kasztany, zwykle wychodziły dość ciemne. Ostatni robiony samodzielnie w domu kolorek to był jasny szatyn z garniera. Było to kilka miesięcy temu.

Take odrosty się pojawiły, kolorek spełzł i miałam taki jasnobrązowy zrudziały + moje brązowe odrosty. Jako że nie mogłam na siebie patrzeć i chcąc ożywic i rozświetlić twarz (mam jasną cerę) podjełam decyzję żeby mi zrobiono u fryzjera już coś jakby blond ale nie z tych jasnych czy platynowych. Taki umiarkowany, na pewno ciemniejszy niż jaśniejszy.

U fryzjerki dowiedziałam się że nie jest możliwe otrzymanie takiego koloru u mnie (końce na pewno nie chwycą i że nie ma sensu). Zaproponowała baleyage i jakąs płukankę duocolor (jakoś tak).

I oto mam od dzisiaj na moim zrudziałym brązie gęste siwe pasemeczka (za, bagatela!, 185zł)! Kicz i żenada. Wyglądam jak emerytka. A myślałam może że będzie to podobny odcień do załączoneego ponizej!(jolie)

I teraz dziewczęta chcę zlikwidować probem. Kupić jakąś farbę i się farbnąć jakoś ujednolicić kolor, tylko nie wiem jaką farbę i odcień wybrać. nie chciałabym znowu przyciemniać włosów, ale też wcale nie pragnę koloru tych siwych baleyage'owych pasemeczek!

Cieszył by mnie np taki kolor jak ma Hilary swank.

Co poradzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tatpic018.jpg (74,3 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 043c32a0808d4ca0530cd08c41b24aea,10,1.jpg (22,3 KB, 73 załadowań)
MadamePoirot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 21:01   #1428
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: pomocy!

Cytat:
Napisane przez MadamePoirot Pokaż wiadomość
Pomocy!

Mój naturalny kolor włosów to brąz, dałam się skusić i zaczęłam go farbować, to były również brązy, czasem dzikie kasztany, zwykle wychodziły dość ciemne. Ostatni robiony samodzielnie w domu kolorek to był jasny szatyn z garniera. Było to kilka miesięcy temu.

Take odrosty się pojawiły, kolorek spełzł i miałam taki jasnobrązowy zrudziały + moje brązowe odrosty. Jako że nie mogłam na siebie patrzeć i chcąc ożywic i rozświetlić twarz (mam jasną cerę) podjełam decyzję żeby mi zrobiono u fryzjera już coś jakby blond ale nie z tych jasnych czy platynowych. Taki umiarkowany, na pewno ciemniejszy niż jaśniejszy.

U fryzjerki dowiedziałam się że nie jest możliwe otrzymanie takiego koloru u mnie (końce na pewno nie chwycą i że nie ma sensu). Zaproponowała baleyage i jakąs płukankę duocolor (jakoś tak).

I oto mam od dzisiaj na moim zrudziałym brązie gęste siwe pasemeczka (za, bagatela!, 185zł)! Kicz i żenada. Wyglądam jak emerytka. A myślałam może że będzie to podobny odcień do załączoneego ponizej!(jolie)

I teraz dziewczęta chcę zlikwidować probem. Kupić jakąś farbę i się farbnąć jakoś ujednolicić kolor, tylko nie wiem jaką farbę i odcień wybrać. nie chciałabym znowu przyciemniać włosów, ale też wcale nie pragnę koloru tych siwych baleyage'owych pasemeczek!

Cieszył by mnie np taki kolor jak ma Hilary swank.

Co poradzicie?
mozesz zalaczyc zdjecie?
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 21:08   #1429
MadamePoirot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

anulka262
załączam foto

Nie chcę wracać do bardzo ciemnych włosów. Gdzieś czytałam że trudno zlikwidować takie oto bardzo jasne włosy, bo gorzej chłoną pigment. Nie zależy mi na pefekcyjnie jednolitym kolorze. Gdyby nawet na moich włosach były jaśniejsze włoski byłoby ciekawiej, chodzi mi o to by zlikwidować kontrast pomiędzy moimi włosami, a tymi siwymi.

jaki odcień farby proponowałybyście?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6003402.jpg (32,3 KB, 88 załadowań)

Edytowane przez MadamePoirot
Czas edycji: 2008-07-01 o 11:38
MadamePoirot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 11:47   #1430
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Może połóż sobie na włoski jakiś Loreal Casting Creme Gloss. Zmywa się, ale ujednolici Ci trochę kolor. Ja bym tak zrobiła.
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 13:59   #1431
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez MadamePoirot Pokaż wiadomość
anulka262
załączam foto

Nie chcę wracać do bardzo ciemnych włosów. Gdzieś czytałam że trudno zlikwidować takie oto bardzo jasne włosy, bo gorzej chłoną pigment. Nie zależy mi na pefekcyjnie jednolitym kolorze. Gdyby nawet na moich włosach były jaśniejsze włoski byłoby ciekawiej, chodzi mi o to by zlikwidować kontrast pomiędzy moimi włosami, a tymi siwymi.

jaki odcień farby proponowałybyście?
mi sie podoba twoj kolor, a z czasem mysle ze odcien sie ociepli
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 15:12   #1432
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Gadzam się, po kulku myciach głowy zrobi się bardziej miodowy przynajmniej ja tak mam
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 16:57   #1433
MadamePoirot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dzięki za porady! ; )

W pierwszym momencie po ściągnięciu sebrnych folijek zobaczyłam żółte kurczacze włoski - i tego widoku chyba nie zapomnę nigdy ; )
wybielały po tych płukankach, zdaje się. Podejrzewam, że się zżółcą, ale kurczak + zrudziały brąz też nigdy nie plasował sie w moich marzeniach.

Naprawdę wyglądam jakbym nagle posiwiała. Tym bardziej, ze niestety nigdy nie przepadałam za fryzurkami gdzie ciemne włoski pokryte były jaśniutkimi pasemkami. Sa różne gusta, a taki styl nie wpisuje się w moją osobowość ; )

I teraz dylemat coś zmywalnego czy trwała farba?
wszystko w wersji domowej, do fryzjera się nie wybieram! trochę dużo mnie to kosztowało (stres + oczywiście kasa) i tracę do nich zaufanie. (najpierw w kwestii strzyzenia, a teraz jeszcze to)

chciałabym dojść do blondu, ale myślę że jak teraz puszczę na to jakiś blond (farbę bądź szampon) to nie chwyci?
jak mam to zrobić jak najmniej inwazyjnie?

bo jeśli wezmę farbę to jeśli mi znowu przyciemni całość powiedzmy do tego mojego brązu to będę w punkcie zero i ani o krok bliżej do blondu.

___________________
edit
właśnie przeczytałam na którymś z wątków jak jedna z wizażanek, Eyna, napisała że nie ma czegoś takiego jak zmywalny szampon rozjaśniający. Czyli casting by odpadł, bo chce żeby mi te rudobrązowe jednak z leksza się rozjaśniły, a siwe przyciemniły. Czyli trwała farba...
MadamePoirot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 23:13   #1434
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Moze mialyscie juz wiele pytan dotyczacych farbowani, ale ja jestem naprawde zupelnie zielona. Nigdy (Uwaga) nigdy w życiu nie farbowalam wlosow Wzięło mnie cos ostatnio na mala zmiane. Chcialabym ladny sloneczny blond. Fryzjer odpada. Wolalabym zrobic to samo w domu. Tylko nie mam zupelnie zadnego pojecia o farbach. JaK moglybyscie mi cos doradzic bylabym wdzieczna.

Załaczam moje naturalne blond wlosy ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg sss.jpeg (11,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg ss.jpeg (7,7 KB, 659 załadowań)
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 18:58   #1435
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziewczyny doradzcie prosze...Mam dylemat...farbuje na blond ale zawsze mam odrosty koloru jaja po farbowaniu...chciałabym zrobić brąz ale sie wacham...Co mam robic? Zafarbowac czy chodzic z "jajem"?
ps chodzi mi o taki kolorek,to drugie zdjecie jest moje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg am20.jpg (90,8 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0627.jpg (44,0 KB, 319 załadowań)
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 19:00   #1436
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
Malowala moze ktoras z Was wlosy farba Garnier Color naturals 7 blond ?
Ja zrobiłam kiedyś tą farbą włosy-wyszły ciemno -szaro- brązowe...Nie polecam
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 20:14   #1437
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzcie prosze...Mam dylemat...farbuje na blond ale zawsze mam odrosty koloru jaja po farbowaniu...chciałabym zrobić brąz ale sie wacham...Co mam robic? Zafarbowac czy chodzic z "jajem"?
ps chodzi mi o taki kolorek,to drugie zdjecie jest moje

hmmm braz czemu nie... choc wydaje mi sie ze lepiej wygladasz w kolorze blond co nie oznacza ze wloski pofarbowane na braz nie beda tobie pasowaly... nawet slyszalam ze bardziej uszkadza strukture wlosa farbowanie na jasniejsze kolorki niz na ciemniejsze, wiec istnieje szansa ze kondycja twoich wloskow tez by sie poprawila
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 02:03   #1438
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

strasznie fajny ten brąz...i jeszcze te pasemka
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 07:21   #1439
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzcie prosze...Mam dylemat...farbuje na blond ale zawsze mam odrosty koloru jaja po farbowaniu...chciałabym zrobić brąz ale sie wacham...Co mam robic? Zafarbowac czy chodzic z "jajem"?
ps chodzi mi o taki kolorek,to drugie zdjecie jest moje
A mnie się bardzo podoba Twój blond. Jaką farbą robisz??
Ja ostatnio dwa razy farbowałam Garnier Color Naturals 111 i wychodził fajnie, choć odrosty też były trochę bardziej żółte. Może powinnam trzymać go jeszcze dłużej niż 50 min Niestety po dwóch tygodniach włosy przy głowie były już pożółkłe
Zastanawiam się teraz nad Wellatonem 12/1. Robiłyście tą farbą? Nie żółknie tak jak Garnier?
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 11:50   #1440
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

sintagma ślicznie Ci w blondzie! Wyglądasz jak laleczka, ja bym na Twoim miejscu przy nim została.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.