regularne wypadnięcie miesiączki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-16, 09:37   #1
pannaM
Rozeznanie
 
Avatar pannaM
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 526

regularne wypadnięcie miesiączki


Dziewczynki, za miesiąc jade na obóz, mam problem związany z miesiączką. Miałam wszystko dość dobrze wyliczone, okres miał mi się skończyć na 3 dni przed obozem, ale przesunął się. Teraz ma wypaść 4 dni przed obozem. gdyby na prawde tak wypadł to byłabym szczęśliwa. Ale z własnego doświadczenia wiem że jak bardzo tego chce to zrobi mi na złość i sie przesunie. Miałam od kilku miesięcy regularny, dopiero ostatnią miesiączke miałam opóźnioną. Czy możliwe że to od zmiany pogody?? bo nic innego w trybie mojego życia się nie zmieniło. Chodzi mi głównie o to co zrobić, jeżeli w ogóle się da żeby wypadł ten jeden jedyny raz regularnie. Pytam się bo ja po prostu wiem że mi sie przesunie. W tamtym roku było to samo. Miał mi wypaść na tydzien przed wczasami, przesunął się o cały tydzień i przez to tydzień wakacji spaprany, bo zamiast się kąpać siedziałam i się nudziłam. Teraz zalezy mi jeszzce bardziej bo to jest obóz, gorsze warunki,itd. Czy da się coś zrobić ?? Jak myslicie czy gdybym poszla do ginekologa wymyśliłby coś?? Moglabym nawet wziąśc jakieś tabletki, ale wydaje mi sie że chyba jest już na to za późno. Wszystko przez to ze tak bardzo chce... Może znacie jakiś cudowny sposób...
pannaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-16, 09:39   #2
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: regularne wypadnięcie miesiączki

Wiesz co, moim zdaniem najlepiej będzie, jak jednak pójdziesz do tego ginekologa. W końcu to specjalista, a są rzeczy na tej ziemii, o których sie Pudernicom nie śniło.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-16, 09:43   #3
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: regularne wypadnięcie miesiączki

wybij to sobie z łebka Madzik za młodziutka jestes na piguły i ingerencje hormonalne tak ma byc i juz - sie przesunął i trudno..ale w wieku nastu lat, nie ustawiaj sobie hormonów, ze wzgledu na obóz kochanie.. i juz na ot bedzie jeszcze czas, a zdrowa bedziesz przynajmniej

co radze ? tampony i przeciwbólowe i bedzie ok, na nastepny dzien

buziaki
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-16, 10:35   #4
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
Re: regularne wypadnięcie miesiączki

Oj dziunia, na kąpiei świat się nie kończy. Nie ty pierwsza i ty ostatnia masz miesiączkę w czasie wakacji. Przecież to tylko kąpać się nie możesz. Rowerek czy kajaczek nie odpada. A jak będą grać w piłkę wodną, to poproś, żeby grali na gruncie.
Ja miałam też inny patent. Powiedz kilku dziewczynom, że woda w tym/jezirze/rzece/morzu jest bardzo brudna i źle działa na skórę i włosy. Znajdziesz koleżankę do siedzenia na brzegu!
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-16, 10:44   #5
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Re: regularne wypadnięcie miesiączki

Czegoś nie rozumiem - przecież można spokojnie się kąpać mając założony tampon - po prostu po kąpieli (kąpielach) należy go wymienić I tyle
Niestety, nie mam takiego prblemu, ponieważ z zasady nie wchodzę do wody, w której ktoś przebywał przede mną (basen, morze, jeziora). Nie kąpię się w zbiornikach wodnych ( z wyjątkiem własnej wanny) i jakoś żyję
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-16, 13:24   #6
pannaM
Rozeznanie
 
Avatar pannaM
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 526
Re: regularne wypadnięcie miesiączki

kurcze, chyba macie racje, wolałabym nie brać żadnych paskudztw, ale do ginekologa i tak się przejdę, zapytać nie zaszkodzi a może wynajdzie jakiś bezpieczny sposób

a czy wam też sie zdarza, że np macie od długiego czasu regularnie, wszystko sobie wyliczycie i w ogóle, i jak ma być coś ważnego okres się przesuwa? dzieje się z waszym organizmem tak samo? czemu tak jest?
pannaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-16, 13:43   #7
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: regularne wypadnięcie miesiączki

Magda dobrze Cie rozumiem bo kiedyś też zawsze miałam takie "szczęście" przed wyjazdem na wakacje ( w ciągu roku regularnie a w wakacje się spóźniał).Teraz biore tabletki więc nie mam takiego problemu, a jeśli mam miesiączke w czasie wyjazdu to stosuję tampony poprostu. Jeśli masz naście lat i nie współżyjesz to nie ma sensu "zatruwać" tabletkami organizmu. Ja pamietam, że moja qmpela z klasy z czasów licealnych piła herbatke z malwy i brała gorące kąpiele, nie zawsze jednak pomagało .Nie przejumuj się tym zbytnio i nie stresuj przede wszystkim, a zobaczysz, że szybko dostaniesz okres.
Pozdrawiam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-06-16, 14:29   #8
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: regularne wypadnięcie miesiączki

Herbatka z malwy przyspiesza czy opoznia ?

aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-16, 14:41   #9
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: regularne wypadnięcie miesiączki

Aggie ponoć przyspiesza, jak ją piłam to różnie to wygladało, raz działała ,a raz nie
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-07, 21:27   #10
pannaM
Rozeznanie
 
Avatar pannaM
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 526
Re: regularne wypadnięcie miesiączki

jestem przeszczęśliwa

do lekarza w końcu nie poszłam bo stwierdziłam że macie rację i nie chcę jeszcze brać żadnych hormonów i co? dostałam wczoraj, przesunął się tak, że mi się skończy akurat na obóz pierwszy raz mam miesiączkę na wakacjach tak jak chcę

za tydzień jadę : !!!!!
pannaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:22.