Ma³y biust- ma³y problem, du¿y biust- tragedia!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i u¿ytkowników w zakresie mody. Wejd¼ i poznaj odpowiedzi na nurtuj±ce pytania. Zadaj w³asne.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-06-28, 13:45   #31
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 2 702
Dot.: Ma³y biust- ma³y problem, du¿y biust- tragedia!!!

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Poka¿ wiadomo¶æ
Proponuje nie popadaæ w skrajno¶ci.
Nie popadam, wyra¿am swoje zdanie poparte do¶wiadczeniem Nie napisa³am, ¿e wszyscy, a ¿e znaczna wiêkszo¶æ.
tiramisu_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-28, 13:57   #32
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 3 892
Dot.: Ma³y biust- ma³y problem, du¿y biust- tragedia!!!

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Poka¿ wiadomo¶æ
Te wszystkie laski Ci najzwyczajniej zazdroszcz±. Ale bêd± wko³o obgadywaæ, ¿e masz wymiona, a same chcia³yby mieæ taki ekstra biust zamiast swoich wisienek, ale musz± siê dowarto¶ciowaæ Ja mam 1,53 wa¿e 50 kg i mam biust 65g/gg (brytyjska rozmiarówka) i komentarzami zakompleksionych lasek siê nie przejmujê a z facetów to mi siê ¶miaæ chce, tak im te cycki w g³owie potrafi± zawróciæ, ¿e to a¿ zabawne jest Prawda jest taka, ¿e znaczna wiêkszo¶æ facetów woli duuuuu¿y biust, ale czê¶æ swoim laskom ¶ciemnia, ¿e woli ma³y:P
Nie popisa³a¶ siê elokwencj± i taktem.
W³a¶nie przez takie bzdurne, stereotypowe i wyssane z palca opinie wiele kobiet popada w kompleksy.

A wisienki to s± bardzo apetyczne owoce
blekitne_niebo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-28, 14:32   #33
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 2 702
Dot.: Ma³y biust- ma³y problem, du¿y biust- tragedia!!!

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Poka¿ wiadomo¶æ
Nie popisa³a¶ siê elokwencj± i taktem.
W³a¶nie przez takie bzdurne, stereotypowe i wyssane z palca opinie wiele kobiet popada w kompleksy.

A wisienki to s± bardzo apetyczne owoce
Nie uwa¿am, aby okre¶lenie "wisienki" by³o obra¼liwe
Skoro popadaj± w kompleksy, to oznacza, ¿e same widz±, ¿e ich biust nie jest taki jak by chcia³y..
I co niby stereotypowego jest w mojej opinii? Mo¿esz przebadaæ grupê facetów: poka¿ im zdjêcia du¿ego, jêdrnego biustu i malutkiego i spytaj który im siê bardziej podoba..Zobaczymy, cyz teroia siê potwierdzi
tiramisu_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-28, 15:26   #34
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 3 892
Dot.: Ma³y biust- ma³y problem, du¿y biust- tragedia!!!

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Poka¿ wiadomo¶æ
Nie uwa¿am, aby okre¶lenie "wisienki" by³o obra¼liwe
Skoro popadaj± w kompleksy, to oznacza, ¿e same widz±, ¿e ich biust nie jest taki jak by chcia³y..
I co niby stereotypowego jest w mojej opinii? Mo¿esz przebadaæ grupê facetów: poka¿ im zdjêcia du¿ego, jêdrnego biustu i malutkiego i spytaj który im siê bardziej podoba..Zobaczymy, cyz teroia siê potwierdzi

Wedle Twojej wcze¶niejszej wypowiedzi i tak mi sk³ami± ¿e wol± ma³y wiêc to bez sensu Stereotypowe jest w³asnie to ¿e zak³adasz ¿e wszyscy faceci ¶linia sie do du¿ych piersi a swoim kobietom k³ami± ¿e wol± ma³e. Czy to tak ciê¿ko zrozumieæ ¿e ka¿dy ma w³asny gust i upodobania? To tak jakbym ja powiedzia³a ¿e kobiety lec± na kasê, a jak mówi± ¿e nie to k³ami±
Jednym s³owem dziecinada i niedojrza³o¶æ. A mo¿e lubisz tak dogryzaæ innym?

Ja tez nie uwa¿am ¿e to obra¼liwe, powiem wiêcej to i tak najmilsze co napisa³a¶ w swoim po¶cie
blekitne_niebo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-28, 15:38   #35
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 2 702
Dot.: Ma³y biust- ma³y problem, du¿y biust- tragedia!!!

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Poka¿ wiadomo¶æ
Wedle Twojej wcze¶niejszej wypowiedzi i tak mi sk³ami± ¿e wol± ma³y wiêc to bez sensu Stereotypowe jest w³asnie to ¿e zak³adasz ¿e wszyscy faceci ¶linia sie do du¿ych piersi a swoim kobietom k³ami± ¿e wol± ma³e. Czy to tak ciê¿ko zrozumieæ ¿e ka¿dy ma w³asny gust i upodobania? To tak jakbym ja powiedzia³a ¿e kobiety lec± na kasê, a jak mówi± ¿e nie to k³ami±
Jednym s³owem dziecinada i niedojrza³o¶æ. A mo¿e lubisz tak dogryzaæ innym?

Ja tez nie uwa¿am ¿e to obra¼liwe, powiem wiêcej to i tak najmilsze co napisa³a¶ w swoim po¶cie
Czytaj uwa¿nie co kto¶ pisze, a potem komentuj. Napisa³am, ¿e nie WSZYSCY a WIÊKSZO¦Æ, a to chyba jest ró¿nica? I wiele razy spotka³am siê z tym, ¿e kolesie swoim laskom gadali jedno a przy kolegach lub biu¶ciastych kole¿ankach mówili drugie. A dlaczego faceci mieliby w takim badaniu k³amaæ? Wyraziliby swoje preferencje bez konsekwencji.
I przy okazji: wiadomo, ¿e jak siê kogo¶ kocha, to kocha siê i jego piersi nie wa¿ne jakie s±, ale to akurat nie o to teraz chodzi
tiramisu_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-28, 15:44   #36
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 4 298
Dot.: Ma³y biust- ma³y problem, du¿y biust- tragedia!!!

Zachowanie tych ludzi przera¿aj±ce, ¿e akurat trafi³a¶ na takie osoby... nie wiem w czym rzecz, pewnie w zazdro¶ci. Kobiety tak maj±, ¿e nie lubi± gdy inne pokazuj± swoje atuty, ¶miej± siê z ma³ych mimi, wysokich szpilek itd to norma, duzy biust - super, ma³y minus- trudniej trafic z ubiorem, nie mo¿na siê ubraæ tak, jak bardzo szczupla laska z ma³ym biustem, co u niej nie rzuca siê w oczy i wyglada ok, u Ciebie mo¿e wygl±daæ wyzywaj±co. Dlatego ostroznie z ubiorem
dalej nie mogê zrozumiec zachowania tamtych kobiet, robienie zdjec <???> paranoja, mo¿e o co¶ innego chodzilo, nie o biust?

tiramisu - nie chcê nic mowic, ale piszesz tak, jakbys sama chciala sie dowartosciowac tez my¶lê, ¿e wpadasz w stereotypy,
zreszt± facet my¶l±c o du¿ym biu¶cie ma trochê inne wyobra¿enie....raczej widzi piêkny, kszta³tny, du¿y biust, Rzeczywistosc same wiemy jest inna ze stanikiem i bez stanika (no moze nie u wszystkich, niewiem ) Ja tam twierdzê ¿e naj³adniejsze bêdzie zawsze po ¶rodku, czyli ¶redniej wielko¶ci biust Kiedys bylo przeprowadzane badanie na ten temat, ankietowano mê¿czyzn, duzy biust wygral wsrod mieszkancow wiosek i osob pracuj±cych fizycznie a inni mêzczyzni , Ci z wyksztalceniem i mieszkancy miast, odrzucali duze biusty i stawiali na ¶rednie byle kszta³tne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2010-06-28 o 15:45
inc0rrect jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-28, 15:51   #37
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 2 702
Dot.: Ma³y biust- ma³y problem, du¿y biust- tragedia!!!

Piszê na podstawie W£ASNYCH obserwacji i wyra¿am swoje prywatne zdanie.
I je¶li uwa¿asz, ¿e du¿y biust bez stanika koniecznie jest sflacza³y i nieapetyczny, to twoje my¶lenie jest stereotypowe
tiramisu_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 15:53   #38
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 1 020
Dot.: Ma³y biust- ma³y problem, du¿y biust- tragedia!!!

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Poka¿ wiadomo¶æ
Prawda jest taka, ¿e znaczna wiêkszo¶æ facetów woli duuuuu¿y biust, ale czê¶æ swoim laskom ¶ciemnia, ¿e woli ma³y:P
Dawno takiej g³upoty nie s³ysza³am... Nie generalizuj.
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja ¿yjê RAPEM.


Ercola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-28, 15:54   #39
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 3 892
Dot.: Ma³y biust- ma³y problem, du¿y biust- tragedia!!!

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Poka¿ wiadomo¶æ
Czytaj uwa¿nie co kto¶ pisze, a potem komentuj. Napisa³am, ¿e nie WSZYSCY a WIÊKSZO¦Æ, a to chyba jest ró¿nica? I wiele razy spotka³am siê z tym, ¿e kolesie swoim laskom gadali jedno a przy kolegach lub biu¶ciastych kole¿ankach mówili drugie. A dlaczego faceci mieliby w takim badaniu k³amaæ? Wyraziliby swoje preferencje bez konsekwencji.
I przy okazji: wiadomo, ¿e jak siê kogo¶ kocha, to kocha siê i jego piersi nie wa¿ne jakie s±, ale to akurat nie o to teraz chodzi
Jesli cos takiego zaobserwowa³as to wspó³czujê otoczenia i "kolesiów" z którymi masz styczno¶æ. Jednak to nie usprawiedliwia Twoich bzdurnych uogólnieñ.

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Poka¿ wiadomo¶æ
Zachowanie tych ludzi przera¿aj±ce, ¿e akurat trafi³a¶ na takie osoby... nie wiem w czym rzecz, pewnie w zazdro¶ci. Kobiety tak maj±, ¿e nie lubi± gdy inne pokazuj± swoje atuty, ¶miej± siê z ma³ych mimi, wysokich szpilek itd to norma, duzy biust - super, ma³y minus- trudniej trafic z ubiorem, nie mo¿na siê ubraæ tak, jak bardzo szczupla laska z ma³ym biustem, co u niej nie rzuca siê w oczy i wyglada ok, u Ciebie mo¿e wygl±daæ wyzywaj±co. Dlatego ostroznie z ubiorem
dalej nie mogê zrozumiec zachowania tamtych kobiet, robienie zdjec <???> paranoja, mo¿e o co¶ innego chodzilo, nie o biust?

tiramisu - nie chcê nic mowic, ale piszesz tak, jakbys sama chciala sie dowartosciowac tez my¶lê, ¿e wpadasz w stereotypy,
zreszt± facet my¶l±c o du¿ym biu¶cie ma trochê inne wyobra¿enie....raczej widzi piêkny, kszta³tny, du¿y biust, Rzeczywistosc same wiemy jest inna ze stanikiem i bez stanika (no moze nie u wszystkich, niewiem ) Ja tam twierdzê ¿e naj³adniejsze bêdzie zawsze po ¶rodku, czyli ¶redniej wielko¶ci biust Kiedys bylo przeprowadzane badanie na ten temat, ankietowano mê¿czyzn, duzy biust wygral wsrod mieszkancow wiosek i osob pracuj±cych fizycznie a inni mêzczyzni , Ci z wyksztalceniem i mieszkancy miast, odrzucali duze biusty i stawiali na ¶rednie byle kszta³tne
No w³a¶nie, trochê tu dowarto¶ciowaniem zalatuje. A co Twojej dalszej czê¶ci to nie twierdzi³abym ¿e najpiêkniejszy jest du¿y/ma³y/¶redni biust bo nie lubiê uogólnieñ. A co do podzia³u na inteligentnych i tych ze wsi to juz dla mnie kompletna ¿enada i naprawdê nie wierzê ¿e takie wyniki zosta³y osi±gniête bo upodobanie co do wielko¶ci biustu nijak ma siê do inteligencji
Ja tylko chcê powiedzieæ ¿e czêsto zauwa¿am ¿e to kobieta kobiecie jest najwiêkszym wrogiem - Ty Tiramisu mówisz ¿e czasami wychwytujesz z³o¶liwo¶ci którymi pod³o¿em jest zazdro¶æ o Twój biust a sama robisz to samo - jeste¶ z³osliwa w stosunku to osób o ma³ym biu¶cie i jeszcze dajesz ¶mieszne argumenty ¿e jak ch³opak mówi ¿e podoba mu siê ma³y biust to k³amie... To przedstawia Ciê w bardzo z³ym ¶wietle.
Trochê rozwagi ¿yczê. Po co raniæ inne osoby i wpêdzaæ je w kompleksy?

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Poka¿ wiadomo¶æ
Piszê na podstawie W£ASNYCH obserwacji i wyra¿am swoje prywatne zdanie.
I je¶li uwa¿asz, ¿e du¿y biust bez stanika koniecznie jest sflacza³y i nieapetyczny, to twoje my¶lenie jest stereotypowe
To te¿ bzdurny stereotyp - biust w ka¿dym rozmiarze mo¿e byæ piêkny i zadbany

Edytowane przez blekitne_niebo
Czas edycji: 2010-06-28 o 15:56 Powód: dopisek
blekitne_niebo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-28, 15:59   #40
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 2 702
Dot.: Ma³y biust- ma³y proble?m, du¿y biust- tragedia!!!

Cytat:
Napisane przez Ercola Poka¿ wiadomo¶æ
Dawno takiej g³upoty nie s³ysza³am... Nie generalizuj.
Nie generalizujê. Napisa³am wiêkszo¶æ, nie wszyscy. Owszem, czê¶æ facetów woli mniejszy biust, no i?

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Poka¿ wiadomo¶æ
Ty Tiramisu mówisz ¿e czasami wychwytujesz z³o¶liwo¶ci którymi pod³o¿em jest zazdro¶æ o Twój biust a sama robisz to samo - jeste¶ z³osliwa w stosunku to osób o ma³ym biu¶cie i jeszcze dajesz ¶mieszne argumenty ¿e jak ch³opak mówi ¿e podoba mu siê ma³y biust to k³amie...
Przekszta³casz to, co napsia³am. Mo¿e nieprecyzyjnie siê wyrazi³am. Nie chce mi siê ju¿ powtarzaæ, co mia³am na my¶li

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Poka¿ wiadomo¶æ
To te¿ bzdurny stereotyp - biust w ka¿dym rozmiarze mo¿e byæ piêkny i zadbany
Oczywi¶cie, z tym siê jak najbardziej zgadzam
tiramisu_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-28, 16:04   #41
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 3 892
Dot.: Ma³y biust- ma³y proble?m, du¿y biust- tragedia!!!

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Poka¿ wiadomo¶æ
Nie generalizujê. Napisa³am wiêkszo¶æ, nie wszyscy. Owszem, czê¶æ facetów woli mniejszy biust, no i?

No i fajnie

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Poka¿ wiadomo¶æ
Przekszta³casz to, co napsia³am. Mo¿e nieprecyzyjnie siê wyrazi³am. Nie chce mi siê ju¿ powtarzaæ, co mia³am na my¶li
Co¶ dla od¶wie¿enia pamiêci:

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Poka¿ wiadomo¶æ
Prawda jest taka, ¿e znaczna wiêkszo¶æ facetów woli duuuuu¿y biust, ale czê¶æ swoim laskom ¶ciemnia, ¿e woli ma³y:P
Mi³e to nie by³o, raczej bardzo z³o¶liwe...

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Poka¿ wiadomo¶æ
Oczywi¶cie, z tym siê jak najbardziej zgadzam
To mi³o ¿e przynajmniej w tym siê zgadzamy
blekitne_niebo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 16:07   #42
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 2 702
Dot.: Ma³y biust- ma³y proble?m, du¿y biust- tragedia!!!

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Poka¿ wiadomo¶æ
Mi³e to nie by³o, raczej bardzo z³o¶liwe...
Nie ma obowi±zku pisania tylko mi³ych rzeczy. Napisa³am, ¿e CZÊ¦Æ facetów tak w³a¶nie robi, bo to zaobserwowa³am.
EOT
tiramisu_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-28, 16:25   #43
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 5 934
Dot.: Ma³y biust- ma³y problem, du¿y biust- tragedia!!!

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Poka¿ wiadomo¶æ
Prawda jest taka, ¿e znaczna wiêkszo¶æ facetów woli duuuuu¿y biust, ale czê¶æ swoim laskom ¶ciemnia, ¿e woli ma³y:P
czy¿by¶ mia³a przyjemno¶æ spotykaæ siê ze wszystkimi mê¿czyznami na ca³ym ¶wiecie, ¿e wyci±gasz tak daleko id±ce wnioski? grupa facetów, z którymi siê spotyka³a¶, czy którzy Ci powiedzieli takie co¶, jest jaka¶ wybitnie reprezentatywna i prezentuje pogl±dy ca³ej mêskiej populacji?

do autorki w±tku: nie przejmuj siê opiniami i spojrzeniami takich osób. przecie¿ takie zachowania nie ¶wiadcz± ¼le o Tobie, a o nich i nie rozumiem, czemu uwa¿asz, ¿e to z Tob± jest co¶ nie tak. jak byk widaæ, ¿e to tamte laski empati± ani specjaln± tolerancj± nie grzesz±. cosmopolitany i inne damskie gazety zrobi³y im zwyczajnie wodê z mózgu i teraz ka¿d± figurê odbiegaj±c± od narzuconego im przez media obrazu idealnej kobiety bêd± po prostu piêtnowaæ.
a naprawdê przykre to jest to, ¿e ludzie nie akceptuj±cy innych, nie akceptuj± tak naprawdê siebie. wspó³czuæ im trzeba, a nie przejmowaæ siê jakimi¶ niedojrza³ymi docinkami. jeste¶ piêkna i jedyna w swoim rodzaju, zamiast zwracaæ uwagê na gnojowate zachowania, ciesz siê ¿yciem, bo szkoda i Twoich nerwów, i Twojego czasu
motyla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-28, 16:33   #44
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 2 827
Dot.: Ma³y biust- ma³y problem, du¿y biust- tragedia!!!

tiramisu gada takie g³upoty ¿e a¿ g³owa boli ;O


ka¿dy facet ma swoje upodobania, a wiêkszo¶æ woli proporcjonalne do sylwetki i jêdrne biusty. Niewa¿ne czy du¿y czy ma³y, po prostu pasuj±cy do sylwetki i nie przypominaj±cy flaczka. Tyle.
__________________
CZYTAJ SK£AD ! ! !


masz prawo wiedzieæ co jesz.

BJean jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-28, 19:47   #45
Maith
Raczkowanie
 
Avatar Maith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Ma³y biust- ma³y problem, du¿y biust- tragedia!!!

Xandra, spokojnie

Po pierwsze, wejd¼ od razu na Lobby Biu¶ciastych
http://biusciaste.prv.pl
Tam dzia³a mnóstwo dziewczyn z du¿ym biustem i my ju¿ od dawna nie mamy opisanych przez Ciebie problemów.

W skrócie to jest tak.
Najpierw dobierasz stanik. Dziêki czemu biust wygl±da miêdzy innymi na mniejszy
http://stanikomania.blox.pl/2007/08/...-rozmiaru.html

Po drugie, zostawiasz za sob± ¶wiat koszul rozje¿d¿aj±cych siê na piersiach i bluzeczek nie mieszcz±cych piersi, albo mieszcz±cych dziêki elastanowi i podje¿d¿aj±cych na biu¶cie, a uznajesz, ¿e zas³ugujesz na ubrania dopasowywane osobno w talii a osobno w biu¶cie. Nie, nie mam na my¶li krawca, tylko BiuBiu i Bravissimo.
O BiuBiu nawet ostatnio pisa³am
http://bra-fitting.eu/firma-niemozliwa-biubiu/

Po trzecie, jak ju¿ trafisz na Lobby Biu¶ciastych, to dostrzegasz, ¿e dzia³a tam te¿ siostrzane Lobby Ma³obiu¶ciastych i jako¶ siê nie k³ócimy. Wrêcz przeciwnie, doradzamy sobie w przyjaznej atmosferze i bez ¿ó³ci w ¿adn± stronê.
Czego swoj± drog± warto siê nauczyæ.
Ja np. te¿ mam naprawdê du¿y biust, a ju¿ od daaaawna nie przypominam sobie ¿adnej negatywnej reakcji od dziewczyn z ma³ym biustem. Bo to czê¶ciowo jest kwestia samospe³niaj±cych siê przepowiedni, a czê¶ciowo poprostu niewiedzy, sk±d wzi±æ ubrania na swoj± figurê. A dziewczyny z LB i LMB nie maj± problemu ani z jednym ani z drugim

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Dodam jeszcze w kwestii ubioru, bo widzê tam propozycje...
Tylko nie tuniczki i rurki.
Rurki przy wiêkszej górze zwiêkszaj± wra¿enie nieproporcjonalno¶ci.
A tuniczki przy du¿ym biu¶cie s± w stanie daæ wra¿enie niezgrabno¶ci i pogrubiæ. To nie jest dobry pomys³ moim zdaniem.
Maith jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-28, 19:57   #46
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 5 650
Dot.: Ma³y biust- ma³y problem, du¿y biust- tragedia!!!

A ja sie zgadzam z dziewczynami
Moj facet zawsze mi mowil,ze kocha moje duze 'A' (jestesmy razem 9 lat). Mimo wszystko dla samej siebie zrobilam operacje powiekszenia piersi, mam teraz 70e/f (przy 45kg wagi i niecalym 1.60 wzrostu) a on wciaz uwaza,ze tamte byly lepsze
Takze nie kazdy lubi wielki biust
__________________
15.10.2010-

Edytowane przez foxy123
Czas edycji: 2010-06-28 o 20:14
foxy123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-28, 20:16   #47
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 3 875
Dot.: Ma³y biust- ma³y problem, du¿y biust- tragedia!!!

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Poka¿ wiadomo¶æ
Nie popisa³a¶ siê elokwencj± i taktem.
W³a¶nie przez takie bzdurne, stereotypowe i wyssane z palca opinie wiele kobiet popada w kompleksy.

A wisienki to s± bardzo apetyczne owoce
W zupe³no¶ci siê zgadzam.
chocolate_monster jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-29, 17:08   #48
xandra23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 674
Dot.: Ma³y biust- ma³y problem, du¿y biust- tragedia!!!

Ej dziewczyny spokojnie!!!! Wyluzujcie, ka¿de piersi s± piêkne... tylko, ¿e w odpowiednio dobranym biustonoszu i przy wyprostowanych plecach.
Ostatnie zachowanie dziewczyn w stosunku do mnie- wiem, sk±d siê wziê³o. Uwielbiam oryginalne nakrycia g³oy i wtedy mia³am fiku¶ny kapelusik, do tej pory nikt nie zwracal na to uwagi, a dzi¶ jecha³m trasa ko³o swojego miasta, gdzie non stop stoj± "panienki" i co druga z nich mia³a kapelusz w tym stylu, co ja w ostatni weekend. Trasa bardzo uczêszczana, kazdy je widzi. Z tym, ¿e ja nosi³am go ju¿ dawno, ale jako¶ skojarzy³am, ¿e jakbym zobaczy³a dziewczynê w kapeluszu na g³owie wieczorem na mie¶cie, a w dzieñ bym jecha³a t± drog± i co druga by taki mia³a to w ten sam sposób bym sobie dziewczyny skojarzy³a, z tym, ¿e ja bym nie by³a chamska.
Wiec przypadkowo wysz³am na... lekk± panienkê.
__________________
"Bycie pozytywnie nastawionym mo¿e nie rozwi±¿e wszystkich Twoich problemów, ale wkurzy wystarczaj±ca liczbê ludzi, by warte by³o zachodu".
xandra23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-06, 17:22   #49
ania_rm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Ma³y biust- ma³y problem, du¿y biust- tragedia!!!

Xandra - ale Ci siê uda³o z tym kapelusikiem

A odno¶nie biustu. Jaki nosisz rozmiar biustonosza?
Polecam lekturê Lobby Biu¶ciastych - www.biusciste.prv.pl tu na pewno zaakceptujesz swój biust i znajdziesz sposoby jak odci±æ siê od g³upich komentarzy niekulturalnych ludzi
Podam Ci mój przyk³ad - biust 70GG/H brytyjskie, jeszcze 3 lata temu nienawidzi³am swojego biustu i wstyd mi by³o, ¿e jest wiêkszy od biustów kole¿anek. Teraz, po prawid³owym ostanikowaniu - prowdz± swój sklep internetowy z biustonoszami w szerokim zakresie rozmiarów, a biust uwa¿am za swój najwiêkszy atut
ania_rm jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Moda


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.