Ugotowani na TVN - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-03, 17:21   #1
winterlly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 279

Ugotowani na TVN


Oglądałyście? Jak wrażenia?
Ja jestem troszkę rozczarowana... za szybko wszystko się dzieje, jakoś tak chaotycznie jest to pokazane..
Oglądałam "Zapraszam do stołu" i zdecydowanie bardziej mi sie podobało.. Fajnie pokazane przygotowywanie potraw, udane komentarze lektora, ale tam jedna kolacja była pokazana w jednym odcinku
...
__________________

Cały mój świat w Twojej osobie się streszcza

winterlly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 17:29   #2
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Ugotowani na TVN

a mi się podobało ... choć jako jedyne ale mogę się przyczepić do tego, że chyba uczestnicy nierzetelenie się oceniali bo najpierw mówili że pycha i dawali 5 a potem że ogólnie beznadzieja i że wszystko gumowe i dawali więcej.

No ale w końcu to ludzie, stres załatwia wszystko.

Pozdrawiam
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 17:37   #3
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Ugotowani na TVN

Ja się strasznie zawiodłam, byłam lekko zażenowana przez cały program tymi odzywkami i zachowaniem uczestników, straszna wiocha... A już jest lekkim nieporozumieniem dla mnie, że zwyciężył gość, którego jedzenie nikomu nie smakowało

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez winterlly Pokaż wiadomość

Oglądałam "Zapraszam do stołu" i zdecydowanie bardziej mi sie podobało.. Fajnie pokazane przygotowywanie potraw, udane komentarze lektora, ale tam jedna kolacja była pokazana w jednym odcinku
...
Czyli jednak dobrze kojarzyłam, bo byłam zdziwiona, że tu wszystko w jednym odcinku
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 17:38   #4
Nanetka26
Raczkowanie
 
Avatar Nanetka26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 362
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez winterlly Pokaż wiadomość
Oglądałyście? Jak wrażenia?
Ja jestem troszkę rozczarowana... za szybko wszystko się dzieje, jakoś tak chaotycznie jest to pokazane..
Oglądałam "Zapraszam do stołu" i zdecydowanie bardziej mi sie podobało.. Fajnie pokazane przygotowywanie potraw, udane komentarze lektora, ale tam jedna kolacja była pokazana w jednym odcinku...


Podobały mi się komentarze lektora(?)
Poza tym też uważam, że trwa to za krótko, ale cóż...Polska
W "zapraszam..." właśnie jedna osoba przypadała na 30 min, a nie na 15 stąd też lepsze wrażenia w wersji zagranicznej.

Jeśli o uczestników chodzi to pierwsza czwórka w miarę ok poza małymi wpadkami. Dziewczyny troszkę swawolne a Maciek momentami zbyt pewny siebie
Dania fajne i ciekawe-oprócz tego chłodnika
__________________
"Tylko szczęśliwi ludzie mogą dać szczęście innym...

Tylko jeśli wiesz jak być szczęśliwym jesteś w stanie nauczyć tego kogoś innego... "
SS
Nanetka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 17:39   #5
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: Ugotowani na TVN

A ja właśnie przegapiłam!
Fela,nie żenuj się Niech oni będą zażenowani, choć rozumiem widząc wcześniejsze zapowiedzi, że oglądając czułaś (nomen omen) niesmak.
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.







Edytowane przez Gregorynka
Czas edycji: 2010-10-03 o 18:10 Powód: powt.!
Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 17:41   #6
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez Gregorynka Pokaż wiadomość
A ja właśnie przegapiłam!
Fela,nie żenuj się Niech oni będą zażenowani, choć rozumiem oglądając wcześniejsze zapowiedzi, że oglądając czułaś (nomen omen) niesmak.
Nie w tym rzecz, mnie po prostu boli jak ktoś robi z siebie za przeproszeniem półgłówka w telewizji
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 18:14   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Ugotowani na TVN

Kurczę, chciałam obejrzeć i zapomniałam!
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 18:14   #8
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Ugotowani na TVN

ja to ogladalam i jestem bardzo rozczarowana. ocenianie bylo jakies... dziwne. powinni oceniac np. kazde danie z osobna, atmosfere itp. i powinna byc wyciagana srednia albo wtedy punkty sumowane. i do tego te denna zachowania - zakladanie do szafy i do tego chaos oraz GLUPIE komentarze lektora
wiecej tego ogladac nie bede, bo szkoda na to czasu
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 18:15   #9
Jubilee
Raczkowanie
 
Avatar Jubilee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 65
Dot.: Ugotowani na TVN

Program całkiem fajny, ale strasznie denerwowało mnie zachowanie tej blondynki I rzeczywiście odcinek mógłby być dłuższy...ale ogólne wrażenia pozytywne
__________________
Music is what feelings sound like

Jubilee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 18:18   #10
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
ja to ogladalam i jestem bardzo rozczarowana. ocenianie bylo jakies... dziwne. powinni oceniac np. kazde danie z osobna, atmosfere itp. i powinna byc wyciagana srednia albo wtedy punkty sumowane. i do tego te denna zachowania - zakladanie do szafy i do tego chaos oraz GLUPIE komentarze lektora
wiecej tego ogladac nie bede, bo szkoda na to czasu
No właśnie, chyba bym takich wywaliła z domu na zbity pysk gdyby mi się jakby nigdy nic rozleźli po mieszkaniu i zaczęli grzebać Co to za zachowanie w ogóle?
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 18:27   #11
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Ugotowani na TVN

Tak czytam i nie za bardzo rozumiem wasze komentarze,bo z jednej strony chwalicie wersję brytyjską,a z drugiej mówicie,że zaglądanie do szaf to porażka.To tak woli przypomnienia w Zapraszam do stołu nie dość,że zaglądali to szaf to czasami zakładali ciuchy gospodarzy,ruszali kosmetyki itp.


Co do długości trwania programu-już taka jest ramówka TVN,że ciężko byłoby robić 4 odcinki pod rząd,a jakbym miała oglądać całą rywalizację na przestrzeni 4 tygodni-jeden odcinek,jeden gospodarz na jeden tydzień to bym zwariowała. Zresztą czasami jak Zapraszam do stołu leciało po 2 odcinki to potem zdarzało się,że nie widziałam 2 kolejnych i nie wiedziałam kto wygrał,więc moim zdaniem lepiej,że w jednym odcinku wszystko się wyjaśnia
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 21:17   #12
aszkim
Rozeznanie
 
Avatar aszkim
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Islandia
Wiadomości: 744
Dot.: Ugotowani na TVN

A mnie się podobało ) A zbaczajac troszkę z tematu to bardzo podobał mi sie styl i urzadzenie apartamentu Macka
aszkim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 22:15   #13
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Ugotowani na TVN

Nie podobało mi się. Nie chodzi nawet o błyskawiczne tempo, bo pozniejsze sezony "Zapraszam do stołu" byly tak samo skonstruowane. Lektor na siłę starał się być fajny i uparcie przypominał, o tym,że przepisy na stronie. (ten oryginalny naprawdę był zabawny i stanowił doskonałe dopełnienie). W ogóle wypadło sztywno i nudno. Uczestnicy byli skrępowani i jacyś tacy... przezroczysci. Jedynie blondyna miała jakąś osobowość(Z "ZDS" do tej pory pamiętam np. Moni, która przynosiła własne wino). Ale może coś się rozkręci. "Kuchenne rewolucje" na początku też nie zachwycały.
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 23:10   #14
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Tak czytam i nie za bardzo rozumiem wasze komentarze,bo z jednej strony chwalicie wersję brytyjską,a z drugiej mówicie,że zaglądanie do szaf to porażka.To tak woli przypomnienia w Zapraszam do stołu nie dość,że zaglądali to szaf to czasami zakładali ciuchy gospodarzy,ruszali kosmetyki itp.


Co do długości trwania programu-już taka jest ramówka TVN,że ciężko byłoby robić 4 odcinki pod rząd,a jakbym miała oglądać całą rywalizację na przestrzeni 4 tygodni-jeden odcinek,jeden gospodarz na jeden tydzień to bym zwariowała. Zresztą czasami jak Zapraszam do stołu leciało po 2 odcinki to potem zdarzało się,że nie widziałam 2 kolejnych i nie wiedziałam kto wygrał,więc moim zdaniem lepiej,że w jednym odcinku wszystko się wyjaśnia
ja napisalam, ze zagladanie do szaf to porazka, ale brytyjskiej wersji nie ogladalam mogliby zrobic dluzszy odcinek, a nie kilka. nawet te 15min dluzszy i zupelnie inaczej by to wygladalo
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 07:41   #15
Lorien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 241
Dot.: Ugotowani na TVN

Nie wiem, dla mnie znowu promują bogatych ludzi, jakby już Ci zwykli i przeciętni nie mieli racji bytu. Bo kto ma takie wypasione mieszkania?? A zachowanie tej blondynki zostawie bez komentarza.
Lorien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 09:52   #16
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Ugotowani na TVN

mnie już denerwowały same reklamy tego programu
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 10:11   #17
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Ugotowani na TVN

A ja sobie dziś obejrzę powtórkę i zobaczę o co tyle szumu
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 10:26   #18
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez Lorien Pokaż wiadomość
Nie wiem, dla mnie znowu promują bogatych ludzi, jakby już Ci zwykli i przeciętni nie mieli racji bytu. Bo kto ma takie wypasione mieszkania?? A zachowanie tej blondynki zostawie bez komentarza.
Promują bogatych ludzi...?

Z tego co pamiętam, to blondynka mieszkała w kawalerce a rozmowy indywidualne z jej gośćmi musiały być prowadzone w łazience, bo nie było innych pomieszczeń , a druga pani urządzała imprezę u koleżanki bo jej własne mieszkanie było zbyt małe, sama pani była bezrobotna a wcześniej pracowała na jakimś niezbyt wysokim stanowisku...

To, że starają się urządzać program w ładnych miejscach, u osób które mogą zapewnić w miarę ładnie urządzone mieszkanie - jakoś mnie nie dziwi. Osobiście też wolę obejrzeć program odbywający się w atrakcyjnym otoczeniu, a nie np w mieszkaniu studenckim z mieszaniną rozmaitych starych mebli ściągniętych zewsząd
Poza tym dla mnie urządzenie ich mieszkań było ładne ale nie luksusowe...

Obejrzałam sobie program na VoD
Lektor rzeczywiście irytujący, taki bardzo na siłę rzucający "żarciki", moim zdaniem psuł program zamiast mu pomagać. W wersji brytyjskiej jest taki sam irytujący lektor.

A najbardziej mnie dziwili sami uczestnicy, bo miałam nieodparte wrażenie, że oni momentami sami nie wiedzą co robią, wygrał facet który przynajmniej wyglądał jakby był przygotowany do tego przyjęcia, wiedział co gotuje i jak to zrobić, że nie trafił w gusta gości za bardzo to inna sprawa, ale też obył się bez zbędnych wpadek, a ludzie zapamiętali głównie atmosferę.
Aczkolwiek co im się tam stało, że na dźwięk fortepianu się poryczeli, to nie wiem Wrażliwcy, no proszę...

Ubawił mnie ten judoka Maciek, i jednocześnie zadziwił tym, że wybrał sobie na potrawę naleśniki i nawet nie pofatygował się wcześniej, żeby się nauczyć je smażyć. Nie łapię o co z tym chodziło, dopytywał się ekipy jak się robi ciasto a naleśniki zeskrobywał z patelni. Na dodatek nie przećwiczył swojego "popisowego numeru" ze smażeniem lodów i wyszła mu katastrofa... Dziwne to dla mnie, gdybym ja miała mieć w domu telewizję, to bym z całą pewnością zrobiła próbę generalną, zanim dałabym się nagrać
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 11:48   #19
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Ugotowani na TVN

Właśnie oglądam, początek sympatyczny. Może dadzą jakiś ciekawy przepis
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 11:54   #20
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Promują bogatych ludzi...?

Z tego co pamiętam, to blondynka mieszkała w kawalerce a rozmowy indywidualne z jej gośćmi musiały być prowadzone w łazience, bo nie było innych pomieszczeń , a druga pani urządzała imprezę u koleżanki bo jej własne mieszkanie było zbyt małe, sama pani była bezrobotna a wcześniej pracowała na jakimś niezbyt wysokim stanowisku...

To, że starają się urządzać program w ładnych miejscach, u osób które mogą zapewnić w miarę ładnie urządzone mieszkanie - jakoś mnie nie dziwi. Osobiście też wolę obejrzeć program odbywający się w atrakcyjnym otoczeniu, a nie np w mieszkaniu studenckim z mieszaniną rozmaitych starych mebli ściągniętych zewsząd
Poza tym dla mnie urządzenie ich mieszkań było ładne ale nie luksusowe...

Obejrzałam sobie program na VoD
Lektor rzeczywiście irytujący, taki bardzo na siłę rzucający "żarciki", moim zdaniem psuł program zamiast mu pomagać. W wersji brytyjskiej jest taki sam irytujący lektor.

A najbardziej mnie dziwili sami uczestnicy, bo miałam nieodparte wrażenie, że oni momentami sami nie wiedzą co robią, wygrał facet który przynajmniej wyglądał jakby był przygotowany do tego przyjęcia, wiedział co gotuje i jak to zrobić, że nie trafił w gusta gości za bardzo to inna sprawa, ale też obył się bez zbędnych wpadek, a ludzie zapamiętali głównie atmosferę.
Aczkolwiek co im się tam stało, że na dźwięk fortepianu się poryczeli, to nie wiem Wrażliwcy, no proszę...

Ubawił mnie ten judoka Maciek, i jednocześnie zadziwił tym, że wybrał sobie na potrawę naleśniki i nawet nie pofatygował się wcześniej, żeby się nauczyć je smażyć. Nie łapię o co z tym chodziło, dopytywał się ekipy jak się robi ciasto a naleśniki zeskrobywał z patelni. Na dodatek nie przećwiczył swojego "popisowego numeru" ze smażeniem lodów i wyszła mu katastrofa... Dziwne to dla mnie, gdybym ja miała mieć w domu telewizję, to bym z całą pewnością zrobiła próbę generalną, zanim dałabym się nagrać
BTW z tego co wiem, to smażone lody się robi zupełnie inaczej Więc nie dziwię się, że wyszła z tego katastrofa...
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 12:05   #21
Nanetka26
Raczkowanie
 
Avatar Nanetka26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 362
Dot.: Ugotowani na TVN

Zgadzam się z lexie Nie odnoszę wrażenia aby promowano luksusowe mieszkania i bogatych ludzi. Informacje o kawalerce i łazience mówią same za siebie. Może mieszkanie Maćka było jakoś lepiej, ładnie urządzone, ale bez zbędnego szału. Foteli za 10 000 zł tam raczej nie było

No i wiadomo, że ekipa do mieszkania 3x4 by nie weszła bo nikt by się tam nie pomieścił

Ja z pewnością obejrzę kolejne odcinki chociaż przyznam, że były danie które mnie nie zachwyciły...Np. wspomniene lody smażone czy zapiekany kalafior.

Co do lodów to przepis tutaj:

http://pychotka.pl/przepisy-kulinarn...Fone-lody.html

lub:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=309033
__________________
"Tylko szczęśliwi ludzie mogą dać szczęście innym...

Tylko jeśli wiesz jak być szczęśliwym jesteś w stanie nauczyć tego kogoś innego... "
SS
Nanetka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 12:15   #22
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez Nanetka26 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z lexie Nie odnoszę wrażenia aby promowano luksusowe mieszkania i bogatych ludzi. Informacje o kawalerce i łazience mówią same za siebie. Może mieszkanie Maćka było jakoś lepiej, ładnie urządzone, ale bez zbędnego szału. Foteli za 10 000 zł tam raczej nie było

No i wiadomo, że ekipa do mieszkania 3x4 by nie weszła bo nikt by się tam nie pomieścił

Ja z pewnością obejrzę kolejne odcinki chociaż przyznam, że były danie które mnie nie zachwyciły...Np. wspomniene lody smażone czy zapiekany kalafior.

Co do lodów to przepis tutaj:

http://pychotka.pl/przepisy-kulinarn...Fone-lody.html

lub:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=309033
No to właśnie, w tych przepisach lody są zanurzane w cieście i dopiero smażone, ja mam taki, że ciasto jest inne i po prostu formuje się okrągłe placuszki, na do kładzie gałkę lodów i zlepia kulę z ciasta dookoła lodów, a następnie smaży. A tu gość wyskoczył z jakimiś już usmażonymi naleśnikami, miałam wrażenie, że przepis znalazł gdzieś w necie (i to w niespecjalnie sprawdzonym źródle...) dopiero co i niezbyt wiedział jak się za to zabrać.
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 12:44   #23
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Ugotowani na TVN

Ale ten judoka wydał mi się nieco bufonowaty
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 13:52   #24
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Ugotowani na TVN

A można gdzieś w necie zobaczyć ten odcinek?
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 13:57   #25
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
A można gdzieś w necie zobaczyć ten odcinek?
Na VOD
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 15:04   #26
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Ugotowani na TVN

Myślałam, że to bedzie fajny problem, ale niestety jak dla mnie okazał się porażką. Przede wszystkim ten komentator , cały czas miałam wrażenie, że naśmiewa się z uczestników i próbuje zrobić z nich idiotów. Sami uczestnicy też tacy niezbyt, zwłaszcza 2 panie, ich zachowanie to dla mnie lekka żenada, zwłaszcza to odciskiwanie ust na szafie?
To co jak dla mnie zdecydowanie na plus to sama potrawy, niektóre brzmiały bardzoo zachęcająco i chętnie przetestuję w domu. Zwłaszcza zupo-krem marchewkowy .
Chyba nie mogę oglądać takich programów, bo odrazu mi ślinka cieknie i muszę coś zjeść (nawet jak to piszę to robię się głodna )
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 15:07   #27
Nanetka26
Raczkowanie
 
Avatar Nanetka26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 362
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
No to właśnie, w tych przepisach lody są zanurzane w cieście i dopiero smażone, ja mam taki, że ciasto jest inne i po prostu formuje się okrągłe placuszki, na do kładzie gałkę lodów i zlepia kulę z ciasta dookoła lodów, a następnie smaży. A tu gość wyskoczył z jakimiś już usmażonymi naleśnikami, miałam wrażenie, że przepis znalazł gdzieś w necie (i to w niespecjalnie sprawdzonym źródle...) dopiero co i niezbyt wiedział jak się za to zabrać.
bardzo możliwe, że przepis widział pierwszy raz w życiu na oczy, pomyślał, że dzięki temu zabłyśnie, a tu klapa.
Ale z tymi naleśnikami to już przegięcie moim zdaniem...Facet zgłasza się do programu, którego głównym celem jest gotowanie, a nie umie naleśników usmażyć?

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Ale ten judoka wydał mi się nieco bufonowaty
Tutaj też się zgodzę. Zresztą już o tym wspomniałam Jedynie co mi sie spodobało to to, że wyraził wprost swoje niezadowolenie z zachowania dziewczyn. Też bym się wkurzyła na jego miejscu. Grzebanie grzebaniem, ale pisanie na drzwiach to już przesada...
__________________
"Tylko szczęśliwi ludzie mogą dać szczęście innym...

Tylko jeśli wiesz jak być szczęśliwym jesteś w stanie nauczyć tego kogoś innego... "
SS
Nanetka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 17:13   #28
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Ugotowani na TVN

mi się podobał rzeczywiście łysol bufonowaty.

ja się tylko nadziwić nie mogłam w jakich lokalach oni mieszkają ! nie wiem czy jakiś studenciak mógłby się załapać na ten program..
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 17:20   #29
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Ugotowani na TVN

ja się tylko nadziwić nie mogłam w jakich lokalach oni mieszkają ! nie wiem czy jakiś studenciak mógłby się załapać na ten program..[/QUOTE]

Mnie zdziwił idealny porządek, u mnie zawsze baby z dziadem brak ale walczę dzielnie
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 18:04   #30
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Ugotowani na TVN

No ale wiesz, do programu to pewnie posprzątali na błysk Możliwe też, że sam TVN "wspomógł" ich mieszkania w kwestii wyposażenia, z tego co pamiętam to przy kręceniu Superniani do rodzin przychodzili dekoratorzy wnętrz i trochę "podrasowywali" im domu i mieszkania na potrzeby programu. Więc może tutaj też.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2010-10-04 o 18:06
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-26 18:42:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.