Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-26, 18:05   #2821
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
nie ciesz sie przedwcześnie, napisane było: warunki w perfumerii ...
na pewno dorzucą takie obostrzenia, że łatwiej kredyt załatwisz niż to -20% dostaniesz

właśnie wyciągnęłam ze skrzynki katalog i to zaproszenie na -20%.
Chyba tak jak Douglas wykombinowali i teraz wyłączone z promocji są zapachy i urządzenia elektryczne. Dobrze, że nie konkretne marki. Ale piękne czasy kiedy clarisonic można było kupić -20% pewnie minęły
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 18:44   #2822
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47859531]



Frieda. Do kupienia w Rossmanach, SP, D i S. Znajoma wizazanka polecila mi sprej Joanny, ze taki efekt jak po Friedzie bedzie. Na KWC niektorzy tez tak pisza. Ja mam inne wrazenie. Po Joannie jestem mniej zlotowlosa. Widac po odrostach. Nawet jednak juz i te wysprejowane Frieda wlosy stracily nieco na zlotym odcieniu. Wlasnie musze kupic i poprawic wlosy po Joannie, ale czasu nie mam .[/QUOTE]

Dzięki
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 20:56   #2823
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość

oooo a powiedz z jakiego koloru "startujesz" z tym sprejem? dużo ciemniejsze masz swoje odrosty?
Sa nieco ciemniejsze, ale nie bardzo. Odrost widac, ale dosc delikatnie. Nie ma jakiegos mocnego przejscia miedzy kolorami. Jak chcesz to w wolnej chwili moge sprobowac zrobic fote klakow.

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dzięki
Jesli moge cos tylko podpowiedziec to pamietaj o wlasciwym uzyciu. Spryskujesz wlosy woda, sprejujesz i suszysz. Prostownica tak dobrze jak suszarka tego nie zrobisz.
Wlosy po spreju sa okropne - suche i jakies gumiaste. Nie robie tak jak inni, ze sprejuje swieze wlosy. Psikam wlosy przed myciem, susze. Podczas mycia nakladam odzywke i po myciu sa juz ladne i gotowe do pokazania ludziom.

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Testowalam dzis fixer MUFE. Fixer ssie . Niewielka roznica w tlustosci skory. Glow byl widoczny jak zwykle.


Wzielam probke bazy matujace Smashboxa, ale w sieci jada po tej nowej wersji rowno, wiec cudu sie nie spodziewam.

Dodatkowo rozpaczam, bo po Designer Cream tez sie swiece .

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Ma ktoras porownanie miedzy YSL Fusion Ink a Chanel Perfection Velvet?

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-08-26 o 20:58
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 21:32   #2824
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

tez mam teraz dylemat podkladowy.

czy posiadala ktoras z Was podklad Burberry Sheer Foundation? kolor 04 jest fajnym zoltkiem, ale w necie sa dosc skrajne opinie.. a drogawy jak nie wiem co.
co do Chanel'a mysle o podkladzie Perfection Lumiere Velvet..
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 21:35   #2825
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
tez mam teraz dylemat podkladowy.

czy posiadala ktoras z Was podklad Burberry Sheer Foundation? kolor 04 jest fajnym zoltkiem, ale w necie sa dosc skrajne opinie.. a drogawy jak nie wiem co.
co do Chanel'a mysle o podkladzie Perfection Lumiere Velvet..
Ponoc slabo kryje i daje glow. Juz lepszy Velvet ponoc.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 07:58   #2826
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
tez mam teraz dylemat podkladowy.

czy posiadala ktoras z Was podklad Burberry Sheer Foundation? kolor 04 jest fajnym zoltkiem, ale w necie sa dosc skrajne opinie.. a drogawy jak nie wiem co.
co do Chanel'a mysle o podkladzie Perfection Lumiere Velvet..
Ranko, ja tak z innej beczki. W nadchodzącej kolekcji MAC Artificially Wild ma być róż Taupe. Kolekcja niestety nie będzie dostępna we wszystkich salonach, ale zapewne będzie online.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 08:43   #2827
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
tez mam teraz dylemat podkladowy.

czy posiadala ktoras z Was podklad Burberry Sheer Foundation? kolor 04 jest fajnym zoltkiem, ale w necie sa dosc skrajne opinie.. a drogawy jak nie wiem co.
co do Chanel'a mysle o podkladzie Perfection Lumiere Velvet..

On podobno daje spore rozświetlenie, a Ty za tym nie przepadasz
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-27, 09:49   #2828
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ranko, ja tak z innej beczki. W nadchodzącej kolekcji MAC Artificially Wild ma być róż Taupe. Kolekcja niestety nie będzie dostępna we wszystkich salonach, ale zapewne będzie online.

Super dziekuje bede polowac i kupie na zapas

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
On podobno daje spore rozświetlenie, a Ty za tym nie przepadasz

Prawda ale moze to maly glow bo Guerlain niestety powodowal swiecenie ale to glow nie byl

Szukam podkladu dla cery mieszanej ale krycia duzego nie oczekuje bo wygladam jak w tapecie a poza tym na mojej 35+ zle to wyglada
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 10:08   #2829
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Prawda ale moze to maly glow bo Guerlain niestety powodowal swiecenie ale to glow nie byl

Też się na niego swego czasu napaliłam, ale mój zapał ostygł po przeczytaniu, że wzmaga świecenie. Ale wiadomo co skora to inna reakcja. I trzeba testować Ja póki co mam przerwę wakacyjna

A może poczekaj na nowości YSL i Diora ? które są dedykowane właśnie dla mieszańców ?!

Edit.: u mnie sprawę trwałości załatwił spray UD All Nighter. Makijaż trwa od rana do późnego popołudnia. Sprawdził się nawet w upałach ponad 30 stopniowych. Świetnie scala wszystkie warstwy makijażu, nie ściąga skóry a wręcz przeciwnie. Daje lekki glow.


Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2014-08-27 o 10:13
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 10:55   #2830
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47876069]Sa nieco ciemniejsze, ale nie bardzo. Odrost widac, ale dosc delikatnie. Nie ma jakiegos mocnego przejscia miedzy kolorami. Jak chcesz to w wolnej chwili moge sprobowac zrobic fote klakow.



Jesli moge cos tylko podpowiedziec to pamietaj o wlasciwym uzyciu. Spryskujesz wlosy woda, sprejujesz i suszysz. Prostownica tak dobrze jak suszarka tego nie zrobisz.
Wlosy po spreju sa okropne - suche i jakies gumiaste. Nie robie tak jak inni, ze sprejuje swieze wlosy. Psikam wlosy przed myciem, susze. Podczas mycia nakladam odzywke i po myciu sa juz ladne i gotowe do pokazania ludziom.

Ma ktoras porownanie miedzy YSL Fusion Ink a Chanel Perfection Velvet?[/QUOTE]

bardzo byłabym chętna bardzo bardzo, porównam czy mam co startować ze swoimi
Chanelka Perf Velvet dopiero zakupiłam dwa dni temu ale jeszcze nie uzyłam więc się wypowiedziec nie mogę. Mam ostatnio szał podkładowy nakupowałam jak głupia, teraz muszę to pozużywać ...
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 10:58   #2831
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
. Generalnie nie wiem o co chodzi, ale genetycznie jestem miksem tego, co najgorsze w rodzinie (za wyjątkiem charakteru ).
Ja tez tak mam, nos taty szeroki, oczy male mamy a od taty wszyscy maja taaaaaaaaakie oczy wielke, takie do malowania ah ah, a wlosy? Nie ojca aniolkowy krecony blond, nie grube czarne włosy matki, nie, mysie cienkie piórka.... :banghead:



Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Szczesciara

W SP bedzie -50% na maskary Loreal. Ruszam po nowa False Lash Wings
Weszłam wczoraj do SP tłumy straszne, i to rano i w tygodniu, zawsze się zastanawiam gdzie i jak Ci ludzie pracują, i te mile babeczki z Sp się uwijaly jak w ukropie i żeby przekonać klientki do zakupu np. tuszu i pokazywały im wszystkie szczoteczki i to nie na testerze..... Padłam. Przy okazji lakiery Essie w sp 23 zł!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-27, 11:00   #2832
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

a ja ciągle czekam aż zmienią prezent dodawany do zamówienia bo 5 próbek zapachów mało mnie interesuje liczyłam, że sobie sprawię bobika na piątkowe ćwierćwiecze, ale chyba się nie zanosi...
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 11:11   #2833
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Do zamówienia w Douglasie (kredka do brwi IsaDora i szminka MAC Fleur d'coral) jako prezent-niespodziankę dostałam śliczny kohl Rouge Bunny Rouge w kolorze Cameo, khaki. Nie używam raczej kolorowych kredek, dziwnie się w nich czuję, ale i tak jestem zadowolona Może znajdę dla niej jakieś zastosowanie. Biorąc pod uwagę wartość kredki, postarali się z prezentem i aż żałuję, że nie złożyłam jeszcze jednego zamówienia.


W Phenome dziś noc zakupów. -20% i darmowa dostawa niezależnie od kwoty. I to dobre, ale tęsknię do czasów, gdy Phenome miało promocje -40, -70%;( Miałam wtedy w łazience chyba każdą możliwą rzecz z ich sklepu
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 12:15   #2834
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość

Weszłam wczoraj do SP tłumy straszne, i to rano i w tygodniu, zawsze się zastanawiam gdzie i jak Ci ludzie pracują, i te mile babeczki z Sp się uwijaly jak w ukropie i żeby przekonać klientki do zakupu np. tuszu i pokazywały im wszystkie szczoteczki i to nie na testerze..... Padłam. Przy okazji lakiery Essie w sp 23 zł!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Też byłam: tłum ludzi, kasjerki makabryczne... Kupiłam odżywkę 4 long lashes za 39zł Świetna jest. Rzęsy mam po niej jak firany Aż ciężko je upchnąć w zalotkę Shu U. Szkoda, że ona tak mało się otwiera.
Wzięłam też wodę Uriage za 10zł. Nigdy jej nie miałam. Zastanawiam się jeszcze nad Uriage DS - ciekawe czy ograniczyłby przetłuszczanie się włosów?

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Do zamówienia w Douglasie (kredka do brwi IsaDora i szminka MAC Fleur d'coral) jako prezent-niespodziankę dostałam śliczny kohl Rouge Bunny Rouge w kolorze Cameo, khaki. Nie używam raczej kolorowych kredek, dziwnie się w nich czuję, ale i tak jestem zadowolona Może znajdę dla niej jakieś zastosowanie. Biorąc pod uwagę wartość kredki, postarali się z prezentem i aż żałuję, że nie złożyłam jeszcze jednego zamówienia.


W Phenome dziś noc zakupów. -20% i darmowa dostawa niezależnie od kwoty. I to dobre, ale tęsknię do czasów, gdy Phenome miało promocje -40, -70%;( Miałam wtedy w łazience chyba każdą możliwą rzecz z ich sklepu
Ja ostatnio lubię kolorowe kredki z czarnym linerem Super wygląda taka podwójna linia.

Też tęsknię za tymi wyprzedażami w Phenome. Kiedyś udało mi się kupić Happy za 39zł
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 14:55   #2835
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Dziewczyny, ratunku!
Kupiłam wczoraj na promocji w SP zachwalaną odżywkę do rzęs Long4lashes, użyłam raz wczoraj na noc i cały czas mam ciemne, sino czerwone okolice oczu
Miałyście tak może?
Boję się jej używać, szczególnie, że długo opierałam się odżywkom z bimatoprostem
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 14:56   #2836
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ratunku!
Kupiłam wczoraj na promocji w SP zachwalaną odżywkę do rzęs Long4lashes, użyłam raz wczoraj na noc i cały czas mam ciemne, sino czerwone okolice oczu
Miałyście tak może?
Boję się jej używać, szczególnie, że długo opierałam się odżywkom z bimatoprostem

może alergia?
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 15:01   #2837
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Też byłam: tłum ludzi, kasjerki makabryczne... Kupiłam odżywkę 4 long lashes za 39zł Świetna jest. Rzęsy mam po niej jak firany Aż ciężko je upchnąć w zalotkę Shu U. Szkoda, że ona tak mało się otwiera.
Wzięłam też wodę Uriage za 10zł. Nigdy jej nie miałam. Zastanawiam się jeszcze nad Uriage DS - ciekawe czy ograniczyłby przetłuszczanie się włosów?



Ja ostatnio lubię kolorowe kredki z czarnym linerem Super wygląda taka podwójna linia.

Też tęsknię za tymi wyprzedażami w Phenome. Kiedyś udało mi się kupić Happy za 39zł
O, dzięki, dobry pomysł. Wypróbuję na pewno w ten sposób kredkę, jak oczy mi dojdą do normalnego stanu.
Happy akurat marny był jak dla mnie Ale fakt, poniżej 50zł wychodziła większość kosmetyków.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
może alergia?
No to właśnie była moja pierwsza myśl, ale ani mnie nie piecze, ani nie swędzi, nic. Dopiero się przestraszyłam po spojrzeniu w lusterko. Czytałam, że okolice przy linii rzęs mogą robić się ciemniejsze, ale chyba nie o to chodziło. Nieciekawie to wygląda.
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 16:03   #2838
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
bardzo byłabym chętna bardzo bardzo, porównam czy mam co startować ze swoimi
Chanelka Perf Velvet dopiero zakupiłam dwa dni temu ale jeszcze nie uzyłam więc się wypowiedziec nie mogę. Mam ostatnio szał podkładowy nakupowałam jak głupia, teraz muszę to pozużywać ...
Postaram sie zrobic .

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ratunku!
Kupiłam wczoraj na promocji w SP zachwalaną odżywkę do rzęs Long4lashes, użyłam raz wczoraj na noc i cały czas mam ciemne, sino czerwone okolice oczu
Miałyście tak może?
Boję się jej używać, szczególnie, że długo opierałam się odżywkom z bimatoprostem
Bimatoprost to lek, ktory dla zdrowych ludzi jest syfem. Narod sie do nauki nie garnie, wiec na co drugim blogu bimatoprost spotkasz . Dokladnie tak wyglada podraznie po bimatoproscie: mozliwe lzawienie, skora sie podsuszy, a oczy beda wygladac jakbys przez ostatnie 48 godzin non stop siarkofruta pod smietnikiem pila.

Idz do apteki, kup ampulki z sola fizjologiczna, przemywaj przez kilka dni 2 razy dziennie. Nie nakladaj tapety. Zrezygnuj z kremow. Jesli za 3 dni nic sie nie polepszy to wizyta u okulisty jest konieczna.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-08-27 o 16:05
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 20:21   #2839
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ratunku!
Kupiłam wczoraj na promocji w SP zachwalaną odżywkę do rzęs Long4lashes, użyłam raz wczoraj na noc i cały czas mam ciemne, sino czerwone okolice oczu
Miałyście tak może?
Boję się jej używać, szczególnie, że długo opierałam się odżywkom z bimatoprostem
Niestety moze uczulac Moze tez powodowac zmiane koloru teczowki. U mnie na szczescie jest ok. Zero reakcji. A jestem alergikiem o wrazliwych oczach. Bimatoprost nie robi na mnie wrazenia.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-27, 21:06   #2840
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ratunku!
Kupiłam wczoraj na promocji w SP zachwalaną odżywkę do rzęs Long4lashes, użyłam raz wczoraj na noc i cały czas mam ciemne, sino czerwone okolice oczu
Miałyście tak może?
Boję się jej używać, szczególnie, że długo opierałam się odżywkom z bimatoprostem
Biedna Mnie nie uczula ani nie podrażnia, no i służy mi znakomicie, nigdy nie miałam tak długich rzęs, niestety idą tylko w długość, odzywka ich nie zagęszcza. Kupiłam dziś zapas
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 21:10   #2841
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Biedna Mnie nie uczula ani nie podrażnia, no i służy mi znakomicie, nigdy nie miałam tak długich rzęs, niestety idą tylko w długość, odzywka ich nie zagęszcza. Kupiłam dziś zapas
Ja czekam teraz az stana sie trendy tonik z benzyny i peeling z Persila .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 21:25   #2842
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Biedna Mnie nie uczula ani nie podrażnia, no i służy mi znakomicie, nigdy nie miałam tak długich rzęs, niestety idą tylko w długość, odzywka ich nie zagęszcza. Kupiłam dziś zapas
a czy jest może na opakowaniu jakaś informacja, nt używania odżywki w ciąży i podczas karmienia piersią ?
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 21:29   #2843
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Dziewczeta, mam nowy maly plyn do szkiel See L'eau. Gdyby ktoras chciala to prosze mowic. Ja tez marki nie cierpie, bo mi podraznia czy, ale wiem, ze sa fani. Chetnie podaruje.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
a czy jest może na opakowaniu jakaś informacja, nt używania odżywki w ciąży i podczas karmienia piersią ?
Nie wolno uzywac. Bimatoprost zakwalifikowany jest jako substancja nie nadajaca sie w tym czasie (kategoria C). Klasyfikacja oczywiscie FDA. Proby na zwierzetach zakonczyly sie zle. Pojawiala sie chocby teratogenność plodu i niestety pare innych.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 21:31   #2844
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47892452]Ja czekam teraz az stana sie trendy tonik z benzyny i peeling z Persila .[/QUOTE]

Szyderco Ty niedobry
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 21:32   #2845
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Szyderco Ty niedobry
A zdziwisz sie jak niedlugo na przebarwienia zamiast kwasow bedzie Vanish popularny . Wspomnisz me slowa .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 21:39   #2846
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47892869]A zdziwisz sie jak niedlugo na przebarwienia zamiast kwasow bedzie Vanish popularny . Wspomnisz me slowa .[/QUOTE]

cóż mogę napisać, generalnie rozumiem Twoje stanowisko i co więcej nawet je popieram, ale gdyby produkt okazał się nieskuteczny zdecydowanie łatwiej byłoby mi się za nim opowiedzieć Póki co cieszę się że jest niedrogi i działa
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 21:59   #2847
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47892730]Dziewczeta, mam nowy maly plyn do szkiel See L'eau. Gdyby ktoras chciala to prosze mowic. Ja tez marki nie cierpie, bo mi podraznia czy, ale wiem, ze sa fani. Chetnie podaruje.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------



Nie wolno uzywac. Bimatoprost zakwalifikowany jest jako substancja nie nadajaca sie w tym czasie (kategoria C). Klasyfikacja oczywiscie FDA. Proby na zwierzetach zakonczyly sie zle. Pojawiala sie chocby teratogenność plodu i niestety pare innych.[/QUOTE]

Dziękuję za odpowiedź
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 22:13   #2848
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
cóż mogę napisać, generalnie rozumiem Twoje stanowisko i co więcej nawet je popieram, ale gdyby produkt okazał się nieskuteczny zdecydowanie łatwiej byłoby mi się za nim opowiedzieć Póki co cieszę się że jest niedrogi i działa
O Vanishu mowa czy o bimatoproscie?

Wiesz, ja jestem bardzo otwarta na eksperymenty. Bywa, ze lecze sie sama. Suplementy sama sobie ordynuje w dziwacznych dawkach. Mimo tego nawet na moja fantazje bimatoprost na rzesy to za wiele. Sama uzywalam bimatoprostu do brwi. Co prawda z zerowym skutkiem, ale do brwi. Kusilo mnie, aby na rzesach sprobowac, ale sie nie zdecydowalam. Wchlanialnosc jest zupelnie inna i, o ile malowac brwi sobie moge, to rzesy juz nieszczegolnie.

Cala ta akcja z Lumiganem, pozniej Latisse siega lat wstecz. Przedziwne akcje z FDA i badaniami nad produktem sie dzialy. Ja wiem, ze walka o zgode FDA czasami przypomina teorie spiskowa dziejow, ale Latisse pobilo wszystko.
Znane sa sytuacje, ze ludziom pogarszal sie wzrok, mieli problemy z oczami (cisnienie). O zmianie koloru teczowki czy zabarwionej skorze mowi nie bede. Badan na ludziach oczywiscie jako takich nie ma. Hitlerowskie Niemcy dawno nie istnieja, totez takich badan nie bedzie. Fascynuje mnie jednak, ze sa badania na zwierzetach, ktore ludzie olewaja (ba, ekolozki nawet i milosniczki zwierzat). Chocby szpikowanie zwierzat w ciazy bimatoprostem prowadzilo do okropnych wad plodu, zmniejszalo zywotnosc plodu, prowadzilo do ich smierci. Ogolnie badan jeszcze sie pare znajdzie. A ludzie jak bezmyslne muly kupuja. Co innego jak ktos to robi swiadomie, co mnie jednak i tak bardzo dziwi. Niemniej ile osob poswiecilo te godzinke, aby z tematem sie zapoznac?

Wiesz, kazdy jest dorosly i robi co chce. Nie zmienia to faktu, ze ilosc lemingow, ktore zrobia wszystko byle lepiej wygladac nie wiedzac co dokladnie robia jest zatrwazajaca.


Zeby nie bylo nie pije do Ciebie Sosiak. Sadze, ze na Wizazu jestes jedna z niewielu osob, ktora wie, co robi. Ogolnie stwierdzam po prostu, ze pacykowanie sie bimatoprostem bez chocby minuty refleksji jest przerazajace.
Na Wizazu nie jestes od dzis. Pamietasz pewnie durna mode na kupowanie soczewek powiekszajacych oko na Ibeju nie wiadomo od kogo, bez atestu. Od lat moda na bimatoprost. Niedlugo jakas kolejna nowosc poparta "madroscia" nadejdzie. Moj glos idzie na Vanisha .

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź
Prosze .

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

W kwestii rzes rzekne jeszcze, ze sobie norki zakladam. Polecicie jakas maskare, ktora do norek sie nadaje?

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-08-27 o 22:05
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 09:25   #2849
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

James, mam to samo podejście do tematu tych odżywek. Nie wszystko za każdą cenę. Ryzyko niewarte zachodu, zwłaszcza że i efekt trwały tylko przy stosowaniu
wolę w tusz zainwestować niż kłaść sobie do oczu coś, o czym wiadomo że szkodliwe, a dziewczyny używają na zasadzie - a jakoś to może będzie...


czekam na fotki bo wiesz jak mnie już ręka swędzi do kliknięcia????
w takim amoku chodzę, że wczoraj w sklepie kupiłam peeling, zapłaciłam I GO NIE WZIĘŁAM durna ja. Pojadę dziś może się nad głupolem ulitują ...
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 09:38   #2850
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ja używam xlash i jestem bardzo zadowolona, mam naprawdę piękne rzęsy.

Ale nie o tym chciałam nie wiem czy pisałam, kupiłam everlastinga w Douglasie, dzisiaj go nałożyłam pierwszy raz, bardzo lejący podkład, ma piękne krycie a w ogóle go nie widać na twarzy, bardzo ładnie się stopił z moją skórą,odcień chyba najlepszy ze wszystkich podkładów jakie użytkowałam. Nie chcę zapeszać ale jak na razie DW estee lauder się chowa przy nim, chociaż też pięknie krył i był bardzo trawły, to w porównaniu do Everlastinga, bardzo było widać go u mnie na twarzy.
Zobaczymy kiedy zacznę się świecić, nie przyklepałam go żadnym utrwalaczem. Myślałam,żeby dokupić sobie skin illusion bo też fajnie wygląda u mnie na buzi ale mam wrażenie,że dają dość podobny efekt matu i ogólnie wyglądu u mnie na twarzy, tylko SI ma mniejsze krycie. Także chyba bez sensu.
Dziewczyny ile macie podkładów w swojej kosmetyczce? Ile wam wystarcza? Ja lubię mieć możliwość wyboru ale też nie chcę przesadzać. Miałam niedawno z 6 i dla mnie to było za dużo, sprzedałam już wszystkie włącznie z Mackiem studio fix, który zaczął mnie zapychać. zainwestowałam w dwa nowe,których nigdy nie używałam i chyba mi starczy ?
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 10:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.