Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-08, 15:32   #481
bitterheart
Zadomowienie
 
Avatar bitterheart
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 226
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Ja jutro chybs wlosy na wieczor umyje

Bitter mowilam ze suchy szampon to cudo zwlaszcza batiste
Ja mam z balei i jak psikłam za blisko to się zrobiła biała plama, ale po przeczesaniu włosów wszystko się ładnie ujednolociło

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ok kiedyś zrobię tą maseczkę a tak w ogóle Wy jak piszecie swoje maseczki to ja o zrobię sobie a potem i tak zapominam -_-

Kupiłam ocet jabłkowy i jutro płukanka pierwsza w życiu z octem
Ja ostatnio nabyłam malinowy z Mariona, ale jeszcze z nim czekam aż włosy definitywnie wydobrzeją
__________________
Włosomaniaczka od października 2014.
Dokumentacja moich poczynań włosowych.
bitterheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 15:39   #482
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez bitterheart Pokaż wiadomość
Ja mam z balei i jak psikłam za blisko to się zrobiła biała plama, ale po przeczesaniu włosów wszystko się ładnie ujednolociło

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------



Ja ostatnio nabyłam malinowy z Mariona, ale jeszcze z nim czekam aż włosy definitywnie wydobrzeją
Takie sa suche szampony
U brunetek bardziej widac jak nie dokladnie sie go wczesze ale podnosi i odswieza
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 15:48   #483
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez bitterheart Pokaż wiadomość
Ja mam z balei i jak psikłam za blisko to się zrobiła biała plama, ale po przeczesaniu włosów wszystko się ładnie ujednolociło

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------



Ja ostatnio nabyłam malinowy z Mariona, ale jeszcze z nim czekam aż włosy definitywnie wydobrzeją
Miałam kupić z Marion, ale wzięłam czysty ocet bo chcę dziś jeszcze tonik zrobić
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 16:29   #484
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Czysty ocet wydaje mi sie lepszy i taki nie tylko do plukanek
Wydajniejszy i tani

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Staralam sie zmiezyc grubosc kucyka i wydaje mi sie ze ma objetosci 4-5cm

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Myslalam ze jest mniejsza.
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 16:33   #485
FleurDeCerisier
Raczkowanie
 
Avatar FleurDeCerisier
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 386
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Czy i którego Kallosa możecie polecić?
Ja mam teraz kallos silk, fajna baza do różnych kombinacji z olejami, wcześniej miałam wersję keratin i z niej byłam bardziej zadowolona choć ma gorszy zapach
FleurDeCerisier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 16:37   #486
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Ktoś tu pisał o tym, że jest ciekawy odżywki Timotei Precious Oil. Ja mogę ją polecić z całego serca-wygładza, nawilża, nabłyszcza, nie obciąża i pachnie cudnie

Ja dzisiaj oczyszczanie sodą-->Biovax do włosów ciemnych-->płukanka z octem jabłkowym. Mam strasznie płaskie włosy, trochę już się nadbudowało tego wszystkiego i siostra się mnie pytała czy mam tak tłuste włosy
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 16:45   #487
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;50153338]Ktoś tu pisał o tym, że jest ciekawy odżywki Timotei Precious Oil. Ja mogę ją polecić z całego serca-wygładza, nawilża, nabłyszcza, nie obciąża i pachnie cudnie

Ja dzisiaj oczyszczanie sodą-->Biovax do włosów ciemnych-->płukanka z octem jabłkowym. Mam strasznie płaskie włosy, trochę już się nadbudowało tego wszystkiego i siostra się mnie pytała czy mam tak tłuste włosy[/QUOTE]
Ja mam ta odzywke ale czeka na swoja kolej kolejna odzywka do uzycia bedzie dove
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-08, 17:47   #488
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Czysty ocet wydaje mi sie lepszy i taki nie tylko do plukanek
Wydajniejszy i tani

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Staralam sie zmiezyc grubosc kucyka i wydaje mi sie ze ma objetosci 4-5cm

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Myslalam ze jest mniejsza.
Niby tak nie zdecydowanie tak





[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;50153338]Ktoś tu pisał o tym, że jest ciekawy odżywki Timotei Precious Oil. Ja mogę ją polecić z całego serca-wygładza, nawilża, nabłyszcza, nie obciąża i pachnie cudnie

Ja dzisiaj oczyszczanie sodą-->Biovax do włosów ciemnych-->płukanka z octem jabłkowym. Mam strasznie płaskie włosy, trochę już się nadbudowało tego wszystkiego i siostra się mnie pytała czy mam tak tłuste włosy[/QUOTE]

I pachnie jak kot były rolleyes:
U mnie jutro płukanka pierwszy raz.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 17:52   #489
magda2291
Wtajemniczenie
 
Avatar magda2291
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 784
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Hej
Jako, że jesteście doświadczone w pielęgnacji włosów, bardzo proszę o opinię na temat placenty. Czy stosowałyście może?
__________________

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.


"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."
magda2291 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 19:49   #490
megustastu
Raczkowanie
 
Avatar megustastu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sri lanka
Wiadomości: 190
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Wczoraj miałam jakieś spuszone i oklapniete włosy po wszystkich zabiegach. Chyba szampon za lekki -.- dziś wymylam rypaczem, dałam odżywkę gliss kura, potem plukanka octowa ♥ i trochę żelu lnianego. Wszystko w normie, szkoda tylko, że plany na wieczór się posypały, bo herasy chcą na miasto... No nic, wygadałam się

Edycja: Placenta jest świetna dla zniszczonych włosów. Jak kiedyś katowalam farbowaniem i gorącą suszarką codziennie, to przewróciła moje włosy do porządku. Bardzo polecam, robi świetną robotę, tylko nie przesadź z nią
__________________
Mówić o pensji brutto to tak, jakby mówić o długości penisa razem z kręgosłupem.
instagramy spamy

Edytowane przez megustastu
Czas edycji: 2015-02-08 o 19:52
megustastu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 19:56   #491
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Ja dzis jednak tez umylam wlosy na wieczor. Rypacz plus po myciu odzywks alterra i plukanka octowa. Na koniec delikatna stylizacja chlodnym nawiewem plus szczotka obrotowa.
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-08, 19:58   #492
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Zrobiłam mocne oczyszczanie...proszkiem do pieczenia, bo mądra ja zapomniała w sklepie o sodzie Jezu, jak to się pieni po wymieszaniu z szamponem...normalnie jak bulgot w kotle czarownicy...wykipiało mi to Włosy mi nie wypadły podczas mycia, nie zmieniły barwy, nie stały się w dotyku jak papier ścierny, więc może to dobra alternatywa dla sody?
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 21:13   #493
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez magda2291 Pokaż wiadomość
Hej
Jako, że jesteście doświadczone w pielęgnacji włosów, bardzo proszę o opinię na temat placenty. Czy stosowałyście może?
To maska Kallos?





Cytat:
Napisane przez megustastu Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam jakieś spuszone i oklapniete włosy po wszystkich zabiegach. Chyba szampon za lekki -.- dziś wymylam rypaczem, dałam odżywkę gliss kura, potem plukanka octowa ♥ i trochę żelu lnianego. Wszystko w normie, szkoda tylko, że plany na wieczór się posypały, bo herasy chcą na miasto... No nic, wygadałam się

Edycja: Placenta jest świetna dla zniszczonych włosów. Jak kiedyś katowalam farbowaniem i gorącą suszarką codziennie, to przewróciła moje włosy do porządku. Bardzo polecam, robi świetną robotę, tylko nie przesadź z nią
Skąd ja to znam? włosy i ja wyglądamy dobrze wręcz najlepiej-plany inne albo wgl,ja mam dzień paszteta a włosy dzień "nie będziemy jak tu tego chcesz"-z milion osób pisze i tyra :P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 21:15   #494
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Kallos z placenta to maska proteinowa czy humektowa czy nawilzajaca?
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 21:23   #495
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Przybywam z aktualizacją
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 08:07   #496
MalinowaMilka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: U Fioletowej krówki na herbatce :)
Wiadomości: 1 202
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Wczoraj szperałam po blogach włosomaniaczek, nie dam wam linku bo nie chcę autorki zniesławiać ale byłam w szoku Dziewczyna prezentowała swoje włosy i ich wygląd na przełomie roku 1 zdjęcie było dla mnie najbardziej zastanawiające bo nie wiem co ona robiła z naturalnymi włosami, że zaczęły wyglądać jak po nieudanej trwałej Były dosłownie spalone.
I UWAGA ostatnie zdjęcie - włosy do pasa, wstrętne, okropnie obcięte i tu autorka bardzo dumnie je prezentune twierdząc, że są w o 20 razy lepszym stanie
Ona jedynie olejowała i "niby minimalnie podcinała" w co nie wierzę. Jakość a nie długość
MalinowaMilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 08:54   #497
smocurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 30
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Hej
jestem kompletnym laikiem jeżeli chodzi o włosy:/ Niestety najgorsze jest to, że to widać mam bardzo zniszczone włosy. Od tygodnia postanowiłam o nie zadbać, zero prostownicy i suszarki na początek. Koleżanka doradziła mi żebym zaczęła stosować maseczkę z żółtka, oleju z oliwek i kilka kropel soku z cytryny. Powiedzcie mi stosowałyście coś takiego? Pomaga? Szczerze mówiąc ja jestem sceptycznie nastawiona do tego pomysłu ale jak to mówią tonący brzytwy się chwyta
smocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 09:28   #498
moniaobcy
Raczkowanie
 
Avatar moniaobcy
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sprzed komputera w BB, czasem Krk
Wiadomości: 130
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja musze zacząć dawać olej kokosowy na skalp bo mam dwa opakowania.Czyli zrobiłaś płukankę z imbiru?
Tak, płukankę z imbiru

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;50158219]Przybywam z aktualizacją [/QUOTE]

Jakie piękne <3

Mam pytanie co do sody - jak nią czyścicie? Mieszacie szampon (jaki? rypacz czy dowolny) i trochę sody i już?
Tego jeszcze nie próbowałam

A, ktoś się pytał o delikatny szampon do przetłuszczających się włosów - mi pasował ten żel do hig. intymnej facelle (ale przy krakowskiej wodzie - w bb jest za miękka i mam przylizane włosy wtedy).
moniaobcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 09:41   #499
MalinowaMilka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: U Fioletowej krówki na herbatce :)
Wiadomości: 1 202
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez smocurka Pokaż wiadomość
Hej
jestem kompletnym laikiem jeżeli chodzi o włosy:/ Niestety najgorsze jest to, że to widać mam bardzo zniszczone włosy. Od tygodnia postanowiłam o nie zadbać, zero prostownicy i suszarki na początek. Koleżanka doradziła mi żebym zaczęła stosować maseczkę z żółtka, oleju z oliwek i kilka kropel soku z cytryny. Powiedzcie mi stosowałyście coś takiego? Pomaga? Szczerze mówiąc ja jestem sceptycznie nastawiona do tego pomysłu ale jak to mówią tonący brzytwy się chwyta
Poczytaj ogólnie wątek bo w sumie nie ma sensu byśmy to wszystko Ci znów przepisywały
MalinowaMilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 10:04   #500
starliv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 77
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez moniaobcy Pokaż wiadomość
A, ktoś się pytał o delikatny szampon do przetłuszczających się włosów - mi pasował ten żel do hig. intymnej facelle (ale przy krakowskiej wodzie - w bb jest za miękka i mam przylizane włosy wtedy).
Tak, używałam tego żelu kiedyś kiedyś i mi pasował Ale był dla mnie niewydajny, za dużo go leciało i spasowałam :P Chyba, że wprowadzili inną wersję nie taką rzadką.
Dziś wrzuciłam do koszyka szampon babci agafii 17syberyjskich ziół, na składach nie znam się zbyt dobrze, ale według mojego dochodzenia jest wporządku Ale zanim za niego zapłacę pewnie będę jeszcze internety przeszukiwać
Olejowałam wczoraj włosy oliwą pomace z oliwek + kleik z siemienia + kilka kropel kwasu hialuronowego + kilka kropel oleju konopnego, potem nałożyłam biowaxa i włosy są cacy, dawno takie miękkie nie były. Jak lekko podeschły wmasowałam jeszcze od połowy długości Hairdresser'a z BB z racji lekko suchych końcówek (raczej przez szampon), jednak myślę o zakupie jedwabiu na końcówki.
starliv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 10:12   #501
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez moniaobcy Pokaż wiadomość
Tak, płukankę z imbiru



Jakie piękne <3

Mam pytanie co do sody - jak nią czyścicie? Mieszacie szampon (jaki? rypacz czy dowolny) i trochę sody i już?
Tego jeszcze nie próbowałam

A, ktoś się pytał o delikatny szampon do przetłuszczających się włosów - mi pasował ten żel do hig. intymnej facelle (ale przy krakowskiej wodzie - w bb jest za miękka i mam przylizane włosy wtedy).
Musze zrobić kiedyś
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 10:45   #502
moniaobcy
Raczkowanie
 
Avatar moniaobcy
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sprzed komputera w BB, czasem Krk
Wiadomości: 130
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Polecam to wielokrotnie już tutaj wspomniane serum z Green Pharmacy. Wrzuciłam dziś do koszyka w rossmannie i faktycznie jest CND (5,69 zł).
I jeszcze jedwab CHI (mam w pracy w szufladzie i teraz w domu też otworzyłam, żeby sobie zrobić przerwę od GP).

A co do maski z jajka - klasyczny hicior, stosowany przez nasze babcie, mamy i przez włosomaniaczki. Działa, ale wincyj to poczytaj w internetach jak i w tym wątku

@starliv facelle dalej ma taką samą konsystencję. Dla mnie jest ok (raz kupiłam w naturze ichni płyn - matko, tego to musiałam wylewać całe mnóstwo, żeby sobie umyć włosy - butla wielka, ale b. niewydajne).
moniaobcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 11:16   #503
gusia52cc
Raczkowanie
 
Avatar gusia52cc
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 278
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez moniaobcy Pokaż wiadomość
Polecam to wielokrotnie już tutaj wspomniane serum z Green Pharmacy. Wrzuciłam dziś do koszyka w rossmannie i faktycznie jest CND (5,69 zł).
I jeszcze jedwab CHI (mam w pracy w szufladzie i teraz w domu też otworzyłam, żeby sobie zrobić przerwę od GP).

A co do maski z jajka - klasyczny hicior, stosowany przez nasze babcie, mamy i przez włosomaniaczki. Działa, ale wincyj to poczytaj w internetach jak i w tym wątku

@starliv facelle dalej ma taką samą konsystencję. Dla mnie jest ok (raz kupiłam w naturze ichni płyn - matko, tego to musiałam wylewać całe mnóstwo, żeby sobie umyć włosy - butla wielka, ale b. niewydajne).


wlasnie bylam w dwoch rossmanach i nie ma tego green pharmacy poluje na niego ... chyba z neta zamowie
gusia52cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 11:54   #504
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez bitterheart Pokaż wiadomość
Właśnie użyłam po raz pierwszy suchego szamponu i jestem zachwycona ! Na pewno na stałe zagości w mojej kosmetyczce
Cały czas zastanawiam się czy kupić sychy szampon czy nie

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Czy i którego Kallosa możecie polecić?
bananowy, color, omega, blueberry
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 13:03   #505
megustastu
Raczkowanie
 
Avatar megustastu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sri lanka
Wiadomości: 190
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Ja zamiast suchego w awaryjnych wypadkach używam talku dla niemowląt
__________________
Mówić o pensji brutto to tak, jakby mówić o długości penisa razem z kręgosłupem.
instagramy spamy
megustastu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 13:41   #506
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

A ja mam takie pytanie. Zamierzam wrócić do płukanek ziołowych. Swojego czasu po umyciu włosów i po nałożeniu odżywki robiłam właśnie płukankę ziołową. Jednak był to krótki czas, więc nie zdążyłam zauważyć ani ewentualnych plusów ani minusów. Wczoraj wyczytałam gdzieś w internecie, że zioła (źle stosowane) mogą zrobić szopę i lepiej najpierw umyć, potem zrobić płukankę, a na końcu dać odżywkę. Faktycznie taka powinna być kolejność?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 13:41   #507
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Znalazlam super forum wlosowe
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 13:48   #508
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Kupiłam dziś wcierkę Seboravit kończę Joannę i biorę się za to.Zakup spontaniczny chciałam kulpol wodę brzozowa ale była innej firmy.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 14:17   #509
bitterheart
Zadomowienie
 
Avatar bitterheart
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 226
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez MalinowaMilka Pokaż wiadomość
Wczoraj szperałam po blogach włosomaniaczek, nie dam wam linku bo nie chcę autorki zniesławiać ale byłam w szoku Dziewczyna prezentowała swoje włosy i ich wygląd na przełomie roku 1 zdjęcie było dla mnie najbardziej zastanawiające bo nie wiem co ona robiła z naturalnymi włosami, że zaczęły wyglądać jak po nieudanej trwałej Były dosłownie spalone.
I UWAGA ostatnie zdjęcie - włosy do pasa, wstrętne, okropnie obcięte i tu autorka bardzo dumnie je prezentune twierdząc, że są w o 20 razy lepszym stanie
Ona jedynie olejowała i "niby minimalnie podcinała" w co nie wierzę. Jakość a nie długość
Możesz mi wysłać linka na pw ?

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez smocurka Pokaż wiadomość
Hej
jestem kompletnym laikiem jeżeli chodzi o włosy:/ Niestety najgorsze jest to, że to widać mam bardzo zniszczone włosy. Od tygodnia postanowiłam o nie zadbać, zero prostownicy i suszarki na początek. Koleżanka doradziła mi żebym zaczęła stosować maseczkę z żółtka, oleju z oliwek i kilka kropel soku z cytryny. Powiedzcie mi stosowałyście coś takiego? Pomaga? Szczerze mówiąc ja jestem sceptycznie nastawiona do tego pomysłu ale jak to mówią tonący brzytwy się chwyta
Parę stron temu do wątku dołączyła gusia. Poczytaj, dostała wtedy sporo rad.

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez gusia52cc Pokaż wiadomość
wlasnie bylam w dwoch rossmanach i nie ma tego green pharmacy poluje na niego ... chyba z neta zamowie
Zajrzyj do natury

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Cały czas zastanawiam się czy kupić sychy szampon czy nie
na awaryjne sytuacje będzie idealny. Włosy miałam już do mycia, sporo przetłuszczone i wyglądały po nim jak świeżo umyte

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Znalazlam super forum wlosowe
Pochwal się jakie

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś wcierkę Seboravit kończę Joannę i biorę się za to.Zakup spontaniczny chciałam kulpol wodę brzozowa ale była innej firmy.
Miałam kiedyś fazę, że chciałam bardzo wodę brzozową, ale mi przeszło :p
__________________
Włosomaniaczka od października 2014.
Dokumentacja moich poczynań włosowych.
bitterheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 14:18   #510
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Goodhairday
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-23 23:51:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:07.