Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-17, 14:04   #691
Darrens
Raczkowanie
 
Avatar Darrens
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 150
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez bitterheart Pokaż wiadomość
Miałam tą kakaową maskę z ziaji. Była trochę lepsza od odżywki, ale nadal zbyt lekka. No ale to było jeszcze przed włosomaniactwem, włosy były okropnie zniszczone. Możliwe, że teraz wypadłaby lepiej.

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------


A jak ona się nazywa ?
Ziaja intensywna odbudowa o ile dobrze pamiętam.
__________________
I say more dumb things before 9 am than most people say all day.
filmowo 18
książkowo 9

You are my favourite person in the world. ♥

Darrens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 16:52   #692
gusia52cc
Raczkowanie
 
Avatar gusia52cc
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 278
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

To chyba ta https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ladzajaca.html
gusia52cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 19:54   #693
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

A macie jakieś doświadczenia związane z kremowaniem włosów? Ja dzisiaj pierwszy raz nałożyłam, ciekawa jestem efektów. Nałożyłam krem Bambino (tylko to miałam w miarę pasujące do nałożenia na włosy).
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 19:55   #694
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
A macie jakieś doświadczenia związane z kremowaniem włosów? Ja dzisiaj pierwszy raz nałożyłam, ciekawa jestem efektów. Nałożyłam krem Bambino (tylko to miałam w miarę pasujące do nałożenia na włosy).
Hmm dosc ciezki abys tylko dala rade go zmyc..

Ja polecam babydream na odparzenia jalozony na mokro

Z isana kakaowa wlosy sie nie polubily.
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 20:07   #695
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Darrens Pokaż wiadomość
Ziaja intensywna odbudowa o ile dobrze pamiętam.


Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
A macie jakieś doświadczenia związane z kremowaniem włosów? Ja dzisiaj pierwszy raz nałożyłam, ciekawa jestem efektów. Nałożyłam krem Bambino (tylko to miałam w miarę pasujące do nałożenia na włosy).
Ja lubię kremować włosy przed myciem kakaową Isaną(zawiera olej kokosowy, więc uważaj, bo z tego co ostatnio widziałam, to Twoim włosom nie podpasował), nawet na skalp się nadaje Kremowanie jest równie dobre jak olejowanie, a do tego łatwiej się zmywa I jeszcze próbowałam z kremami do rąk-jak już mi się kończyły to ja waliłam na włosy

A z Bambino to bym nie próbowała, bo primo-ciężkawy dosyć dla moich cienkich włosów, secundo-w składzie ma tlenek cynku, który służy do podsuszania np.syfków na twarzy

Edytowane przez 201612060923
Czas edycji: 2015-02-17 o 20:15
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 20:08   #696
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;50291410]



Ja lubię kremować włosy przed myciem kakaową Isaną, nawet na skalp się nadaje Kremowanie jest równie dobre jak olejowanie, a do tego łatwiej się zmywa

A z Bambino to bym nie próbowała, bo primo-ciężkawy dosyć dla moich cienkich włosów, secundo-w składzie ma tlenek cynku, który służy do podsuszania np.syfków na twarzy[/QUOTE]
To samo ma sudocrem

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

I chyba ten babydream? Ale nie jestem pewna ale zawiera pantenol
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 20:35   #697
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Ciężki... wysusza.... O nieeeeeee!
Umyłam dobrze szamponem i nałożyłam maskę, zobaczymy co z tego wyjdzie. Nie będę ich suszyć suszarką, niech same wyschną.
Z myślą o włosach chciałam kupić Apis żurawinowy, ale ani w aptece, ani w drogerii go nie znalazłam. W domu mam tylko krem antycellulitowy i taki dwukolorowy balsam z Avonu ze złotymi drobinkami. Tylko te Bambino wyglądało mi na rozsądne wyjście
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-17, 20:54   #698
FleurDeCerisier
Raczkowanie
 
Avatar FleurDeCerisier
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 386
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
A macie jakieś doświadczenia związane z kremowaniem włosów? Ja dzisiaj pierwszy raz nałożyłam, ciekawa jestem efektów. Nałożyłam krem Bambino (tylko to miałam w miarę pasujące do nałożenia na włosy).
Ja kremowałam balsamem winter care dove i aqualia thermale vichy (totalnie nie pasuje mojej twarzy) i efekt mi się nie podobał, były szorstkie i szybko mi się przetłuściły. Może źle je domyłam a może nie ten krem. Ogólnie kremowałam na suche włosy i chyba spróbuję jeszcze na mokro
FleurDeCerisier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 21:06   #699
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
Ciężki... wysusza.... O nieeeeeee!
Twój avatar świetnie pasuje do tego zdania

Cytat:
Napisane przez FleurDeCerisier Pokaż wiadomość
Ja kremowałam balsamem winter care dove i aqualia thermale vichy (totalnie nie pasuje mojej twarzy) i efekt mi się nie podobał, były szorstkie i szybko mi się przetłuściły. Może źle je domyłam a może nie ten krem. Ogólnie kremowałam na suche włosy i chyba spróbuję jeszcze na mokro
Ja kremuję włosy jedynie na mokro
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 21:21   #700
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Przekopałam internety i pojawiło się kilka wypowiedzi, w których dziewczyny kremują włosy Niveą, a nawet Bambino. Ciekawa jestem jak będą się włosy prezentować na sucho...

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;50292674]Twój avatar świetnie pasuje do tego zdania[/QUOTE]
Taa
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 07:13   #701
moniaobcy
Raczkowanie
 
Avatar moniaobcy
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sprzed komputera w BB, czasem Krk
Wiadomości: 130
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

@Efkakam i jak efekty?

Ja wczoraj ze zrobiłam peeling (cukier + odżywka tybetańska, bo jak robię z szamponem to zawsze wleję za dużo i cukier rozpuszcza się w tempie ekspresowym). Później babuszkowy szampon i babuszkowa odżywka i jedwab chi. Jak tak teraz rozpuściłam (miałam koczek na noc) to mam piękne loki, które się zaraz rozprostują. Ech, urok prostowłosych.

Mam jeszcze pytanie odnośnie tego słoja z masłem isany kakaowego - to tak pachnie dość słodko, ale znośnie jak np. ten ziajowy krem czy śmierdzi intensywnie jak krem do rąk palmers (swoją drogą-po cholerę go kupiłam bez wąchania, jak ja i czekolada za sobą nie przepadamy. jednak jak się nałoży rękawiczki i trzyma z dala od twarzy to jest całkiem ok :P)

I wiecie, że nigdy nie miałam żadnej maski do włosów z ziai? Jak wykończę część rzeczy, które nakupowałam w amoku to się wybiorę po jakiś słoiczek
moniaobcy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-18, 07:30   #702
gusia52cc
Raczkowanie
 
Avatar gusia52cc
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 278
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Dziewczyny ja jaki szampon mozecie polecic do codziennego uzycia? mam ten joanny rzepa ale po nim wlosy sie robia jak go zmywam take szorstkie pozniej jak naloze odzywke jest oki no a ja poluje na maske naturvital aloesowa
gusia52cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 08:40   #703
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Darrens Pokaż wiadomość
Tę akurat kupiłam w sklepie Ziaji, bo przy okazji, ale widuję je zwykle w takich małych drogeriach, gdzie są nawet tańsze. W Hebe chyba też kiedyś widziałam.
Zastanawiam się nad jakimś delikatnym szamponem, bo właśnie kończy mi się Johnson's. Polecacie coś? Myślałam o czymś z Alterry, ale nie wiem, czy nie będą za mocne do mycia co dwa-trzy dni.
Ok rozgladne się





[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;50284962]Aloes jako nawilżacz może sprawiać, że włosy będą się puszyć np.podczas wilgoci.



Ta jest super, bardzo ją lubię i pewnie niedługo znowu kupię z przyzwyczajenia kolejny słoik[/QUOTE]


No tak o to mi chodziło




Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Hmm dosc ciezki abys tylko dala rade go zmyc..

Ja polecam babydream na odparzenia jalozony na mokro

Z isana kakaowa wlosy sie nie polubily.
Mam ten babydream ale nie używam.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 08:55   #704
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez moniaobcy Pokaż wiadomość
@Efkakam i jak efekty?
Chyba niedokładnie się zmył, bo końce włosów wyglądają jakby były lekko przetłuszczone I dalej mam lekki puch od połowy aż po końcówki.
Moje ostatnie 2 eksperymenty okazały się totalną klapą... Po oleju kokosowym miałam puch, a krem Bambino to już w ogóle...
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 10:42   #705
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez gusia52cc Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja jaki szampon mozecie polecic do codziennego uzycia? mam ten joanny rzepa ale po nim wlosy sie robia jak go zmywam take szorstkie pozniej jak naloze odzywke jest oki no a ja poluje na maske naturvital aloesowa
Szampon ma za zadanie myc a nie nawilzac
Wiec poprostu stosuj odzywke po myciu i tyle.
Od siebie polecam ziolowy lopianowy herbal care z biedry.
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 14:24   #706
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez gusia52cc Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja jaki szampon mozecie polecic do codziennego uzycia? mam ten joanny rzepa ale po nim wlosy sie robia jak go zmywam take szorstkie pozniej jak naloze odzywke jest oki no a ja poluje na maske naturvital aloesowa
Ja tam codziennie myję mocnym szamponem, a potem odżywka/maska i mam włosy gładkie oraz ogólnie w dobrym stanie.

A maska aloesowa NaturVital jest świetna, teraz czekam na jakąś promocję, bo ceny regularnej mój portfel nie zdzierży

Cytat:
Napisane przez moniaobcy Pokaż wiadomość
Ja wczoraj ze zrobiłam peeling (cukier + odżywka tybetańska, bo jak robię z szamponem to zawsze wleję za dużo i cukier rozpuszcza się w tempie ekspresowym). Później babuszkowy szampon i babuszkowa odżywka i jedwab chi. Jak tak teraz rozpuściłam (miałam koczek na noc) to mam piękne loki, które się zaraz rozprostują. Ech, urok prostowłosych.

Mam jeszcze pytanie odnośnie tego słoja z masłem isany kakaowego - to tak pachnie dość słodko, ale znośnie jak np. ten ziajowy krem czy śmierdzi intensywnie jak krem do rąk palmers (swoją drogą-po cholerę go kupiłam bez wąchania, jak ja i czekolada za sobą nie przepadamy. jednak jak się nałoży rękawiczki i trzyma z dala od twarzy to jest całkiem ok :P)

I wiecie, że nigdy nie miałam żadnej maski do włosów z ziai? Jak wykończę część rzeczy, które nakupowałam w amoku to się wybiorę po jakiś słoiczek

Skąd ja to znam? Raz miałam loki na lokówce, masa lakieru i w ogóle, po pół godzinie miałam całkiem proste.

Krem kakaowy Isany pachnie w słoiczku dosyć słodko i mocno, zaś na skórze staje się o wiele delikatniejszy. Z aromatem ziajowych kosmetyków z serii Masło Kakaowe to krem Isany nie ma nic wspólnego.

Ja mogę Ci polecić maskę ceramidową Ziai Dzisiaj mam takie błyszczące włoski, niemal taflę-dzięki niej.

W ogóle to zapomniałam Wam powiedzieć, że postanowiłam spróbować rycynować skalp(a mój skalp za olejami nie przepada). Wczoraj była pierwsza próba, wszystko poszło dobrze, bez komplikacji i skutków ubocznych. Mam zamiar teraz rycynować tak ze 2-3 razy w tygodniu, jestem ciekawa jak pójdzie
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 14:33   #707
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Szampon ma za zadanie myc a nie nawilzac
Wiec poprostu stosuj odzywke po myciu i tyle.
Od siebie polecam ziolowy lopianowy herbal care z biedry.
A ja polecam szampony Yves Rocher





[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;50302645]Ja tam codziennie myję mocnym szamponem, a potem odżywka/maska i mam włosy gładkie oraz ogólnie w dobrym stanie.

A maska aloesowa NaturVital jest świetna, teraz czekam na jakąś promocję, bo ceny regularnej mój portfel nie zdzierży




Skąd ja to znam? Raz miałam loki na lokówce, masa lakieru i w ogóle, po pół godzinie miałam całkiem proste.

Krem kakaowy Isany pachnie w słoiczku dosyć słodko i mocno, zaś na skórze staje się o wiele delikatniejszy. Z aromatem ziajowych kosmetyków z serii Masło Kakaowe to krem Isany nie ma nic wspólnego.

Ja mogę Ci polecić maskę ceramidową Ziai Dzisiaj mam takie błyszczące włoski, niemal taflę-dzięki niej.

W ogóle to zapomniałam Wam powiedzieć, że postanowiłam spróbować rycynować skalp(a mój skalp za olejami nie przepada). Wczoraj była pierwsza próba, wszystko poszło dobrze, bez komplikacji i skutków ubocznych. Mam zamiar teraz rycynować tak ze 2-3 razy w tygodniu, jestem ciekawa jak pójdzie[/QUOTE]

Tak kusicie tymi maskami Ziaji, że kupię i oliwy(ktoś mi ją polecał ale nie wiem czy to w tym wątku)i tą co polecasz
Też mam w planach nakładanie rycyny na skalp, ale tak co mycie czyli co trzy max cztery dni.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 15:01   #708
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
A ja polecam szampony Yves Rocher







Tak kusicie tymi maskami Ziaji, że kupię i oliwy(ktoś mi ją polecał ale nie wiem czy to w tym wątku)i tą co polecasz
Też mam w planach nakładanie rycyny na skalp, ale tak co mycie czyli co trzy max cztery dni.
Mam szampon z yr ale stoi w kolejce do uzycia nie lubie wszystkich kosmetykow od razu otwierac
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 15:15   #709
Darrens
Raczkowanie
 
Avatar Darrens
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 150
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Ja też polecam szampony Yves Rocher, u mnie sprawdzają się super. a to ostatnio coś mi się szybko włosy przetłuszczają, masakra, nigdy nie miałam z tym problemu.
__________________
I say more dumb things before 9 am than most people say all day.
filmowo 18
książkowo 9

You are my favourite person in the world. ♥

Darrens jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-18, 15:52   #710
FleurDeCerisier
Raczkowanie
 
Avatar FleurDeCerisier
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 386
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;50292674]Twój avatar świetnie pasuje do tego zdania



Ja kremuję włosy jedynie na mokro[/QUOTE]

A no właśnie, jak nabędę jakiś fajny krem to spróbuję jeszcze raz na mokro

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez gusia52cc Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja jaki szampon mozecie polecic do codziennego uzycia? mam ten joanny rzepa ale po nim wlosy sie robia jak go zmywam take szorstkie pozniej jak naloze odzywke jest oki no a ja poluje na maske naturvital aloesowa
Ja myję włosy co 2 dni, raz w tygodniu mocnym szamponem (nie było familijnego pokrzywowego więc kupiłam tesco value brzoskwiniowy- w sumie bardzo ładnie pachnie) a pozostałe dni myję albo mrs potters z melisą albo planeta organica cedrowy. Jak raz na tydzień nie oczyszczę to potem włosy 2 dni nie chcą wytrzymać przed każdym myciem nakładam maskę z olejami, a po jakiś balsam do włosów, jak wyschną to jeszcze olej arganowy na końcówki a długość psikam herbal care regenerującą.. Nie za dużo tego w sumie ?
FleurDeCerisier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 15:56   #711
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Na koniec juz by wystarczyl olej
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 16:09   #712
gusia52cc
Raczkowanie
 
Avatar gusia52cc
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 278
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

A olejujecie na mokre wlosy czy suche?? Bo od paru dni nakladam ppwoli na kazde pasmo na suche wlosy olej potrzymam pare godz i pozniej maska no ale wydaje mi sie ze lepiej bylo jak dawalam olej na mokre wlosy no z balsamow mam tylko green pharmacy łopianowy i drugi z pokrzywa no szukam tego z romantic i mrs potters alw nie moge znalesc

Edytowane przez gusia52cc
Czas edycji: 2015-02-18 o 16:12
gusia52cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 16:20   #713
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez gusia52cc Pokaż wiadomość
A olejujecie na mokre wlosy czy suche?? Bo od paru dni nakladam ppwoli na kazde pasmo na suche wlosy olej potrzymam pare godz i pozniej maska no ale wydaje mi sie ze lepiej bylo jak dawalam olej na mokre wlosy no z balsamow mam tylko green pharmacy łopianowy i drugi z pokrzywa no szukam tego z romantic i mrs potters alw nie moge znalesc
W lewiatanie lub spolem moze byc lub stokrotce. W kauflandzie jest ale balsam. Ja jak olejuje to na mokro
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 16:42   #714
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez gusia52cc Pokaż wiadomość
A olejujecie na mokre wlosy czy suche?? Bo od paru dni nakladam ppwoli na kazde pasmo na suche wlosy olej potrzymam pare godz i pozniej maska no ale wydaje mi sie ze lepiej bylo jak dawalam olej na mokre wlosy no z balsamow mam tylko green pharmacy łopianowy i drugi z pokrzywa no szukam tego z romantic i mrs potters alw nie moge znalesc
Może E Leclerc?
Dziewczyny jest wątek o myciu odżywka?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 19:09   #715
FleurDeCerisier
Raczkowanie
 
Avatar FleurDeCerisier
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 386
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Na koniec juz by wystarczyl olej
wiedziałam że przesadzam
FleurDeCerisier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 20:15   #716
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
W lewiatanie lub spolem moze byc lub stokrotce. W kauflandzie jest ale balsam. Ja jak olejuje to na mokro
W Stokrotce nie ma, ani Pottersa, ani Romantic. Z fajnych włosowych rzeczy jest tam cała seria ceramidowa Ziai, kilka kosmetyków z serii z takim ciemnofioletowym korkiem, jajeczny oraz żurawinowy szampon Barwy oraz Mariona szafkę tam mają(przynajmniej u mnie).

Jakie fajne oleje oraz kosmetyki do włosów znajdę w Tesco?
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 20:44   #717
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;50308651]W Stokrotce nie ma, ani Pottersa, ani Romantic. Z fajnych włosowych rzeczy jest tam cała seria ceramidowa Ziai, kilka kosmetyków z serii z takim ciemnofioletowym korkiem, jajeczny oraz żurawinowy szampon Barwy oraz Mariona szafkę tam mają(przynajmniej u mnie).

Jakie fajne oleje oraz kosmetyki do włosów znajdę w Tesco?[/QUOTE]
Maski bingo spa i szampony, kosmetyki joanny, szampony barwa, ziaja, kosmetyki timotei.
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 10:11   #718
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

A ja chcę kupić specjalnie na włosy krem żurawinowy z firmy Apis i nigdzie nie mogę go znaleźć!
Byłam w Rossmanie i 4 aptekach... Jestem wściekła już na ten krem.
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 11:38   #719
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
A ja chcę kupić specjalnie na włosy krem żurawinowy z firmy Apis i nigdzie nie mogę go znaleźć!
Byłam w Rossmanie i 4 aptekach... Jestem wściekła już na ten krem.
Ile kosztuje?
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 11:58   #720
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
A ja chcę kupić specjalnie na włosy krem żurawinowy z firmy Apis i nigdzie nie mogę go znaleźć!
Byłam w Rossmanie i 4 aptekach... Jestem wściekła już na ten krem.
Jest na doz xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-23 23:51:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.