pytanie do pana doktora i nie tylko powiększenie piersi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-26, 20:16   #1
teniar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4

pytanie do pana doktora i nie tylko powiększenie piersi


Jestem 2 tygodnie po operacji powiększenia piersi.Moja prawa pierś czuje się naprawdę dobrze, z lewą natomiast nie jest tak różowo, wciąż czuję w niej uczucie pieczenia i chwilami mam w niej takie uczucie jakby tam był kamień w środku. Ogólnie jest ona obolała w dotyku (prawa w dotyku nie boli) i jakby nie moja, sutki nadwrażliwe i brak czucia od wewnęcznej strony piersi i od sutków w dół. Najgorsze jest to, że nic się nie poprawia , chwilami mam wrażenie że jest nawet coraz gorzej, a jak nie gorzej to inaczej (raz to uczucie kamienia, które paraliżuje pierś-nie jest to nawet ból tylko dyskomfort, a od dzisiaj pierś znowu piecze). Jestem naprawdę załamana, ponieważ czytając forum widzę że większość dziewczyn po 2 tyg. czuje się naprawdę nieżle.Bardzo proszę o odpowiedż czy takie odczucia są normalne wtym okresie po zabiegu i jak długo taki stan może trwać. Mam małe dziecko, dotąd miałam przy nim pomoc, ale nikt nie może za mnie robić mojej roboty tak długo, a ja mam problemy nawet z ubraniem malucha.
teniar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 07:11   #2
narnia2
Przyczajenie
 
Avatar narnia2
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 23
Dot.: pytanie do pana doktora i nie tylko powiększenie piersi

Ja miałam zabieg 2,5 tygodnia temu. I mam podobne wrażenia jak Ty. To że piersi są w połowie bez czucia jest całkowicie normalne. Powinno to ustąpić w przeciągu nabliższych miesięcy. Także nie powinnać sie tym martwić. Moja prawa pierś też jest inna niż lewa, ale mam nadzieję że to się wyrówna. W końcu ostateczny kształt piersi formuje się od 4 do 6 miesięcy. Obie jednak jeszcze mnie troche bolą. A dodatkowo w lewej mam takie bardzo nieprzyjemne kłucie przy niektórych ruchach rąk. Na razie jednak się tym jeszcze tak bardzo nie martwię. Na razie cierpliwie czekam. W końcu 2 tygodnie to bardzo krótki okres czasu - nie należy się spodziewać że wszystko będzie idealnie.

Ale gdyby te dolegliwości, o których pisałaś trwały dośc długo, to radzę skonsultować się z chirurgiem, który przeprowadzał operację. Ja zresztą zrobię to samo.
narnia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.