callanetics - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-27, 21:19   #271
LaGata
Raczkowanie
 
Avatar LaGata
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 84
Dot.: Callanetics

Łups Oczywiscie prawa reka dociskamy, bo w koncu lewa trzymamy sie krzeselka tudziez innego sprzetu domowego
LaGata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 22:10   #272
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez LaGata
I jeszcze apropo tego utrapionego cwiczenia na biodra..Kiedy siedzicie np na lewym posladku a prawa noga jest ta ktora mamy podnosic to przed podneisieniem lewa reka dociskamy miednice do przodu, a w sumie tak jakby do srodka cialaKurde ciezko tlumaczyc takie rzeczy slowami
Ale generanie chodzi o to aby wypychac miednice i oczywiscie spinac posladki-->wtedy to juz na pewno je poczujecie
Gata, masz swieta racje! To o to dziewczyny chodzi! Z pewnoscia nie wypychacie miednicy do przodu i nie wciagacie posladkow, stad wlasnie to, ze caly wysilek przenosi sie na udo Ze tez nie wpadlam.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 07:30   #273
ArBuziak!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 100
GG do ArBuziak!
Dot.: Callanetics

Dziewczyny, dziewczyny, dziewczyny! 2 cm mniej w talii i brzuszku! W udach jak narazie tylko jeden, ale to i tak jest już coś! No, teraz to tylko co tydzień miarka i odejmowanie centymetrów z własnego ciała

A z tymi ćwiczeniami na uda to ja na początku wyprawiałam przeróżne akrobacje, zanim DOKŁADNIE przeczytałam, o co w nich chodzi Pośladki bolą, ale czego się nie robi dla figury

pitahaya
Moja przyjaciółka, która ze mną ćwiczy, jest po operacji kolana i nie ma z nim problemu. Jedno ćwiczenie na biodra robi troszkę inaczej ze względu na kolano, ale tak to robi wszystko normalnie
ArBuziak! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 07:55   #274
Ditto
Rozeznanie
 
Avatar Ditto
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 621
Dot.: Callanetics

Jesteście genialne! Rzeczywiście chodzi o wypchnięcie bioder Wypróbowałam sobie teraz przez chwilkę i czułam wreszcie ten pośladek!
Dziękuję!
Ditto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 08:25   #275
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Callanetics

dziekuje za odpowiedzi,wlasnie mam problemy z kolanami i w zasadzie nie moge robic wiekszosci rzeczy ktore bym chciala dlatego pytalam...
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 12:22   #276
LaGata
Raczkowanie
 
Avatar LaGata
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 84
Dot.: Callanetics

Hmm...jest pewnien problem..myslalam ze wszystko będzie łatwo i pięknie, podziele sobie pliki i wrzuce na megauplouda...no i niby tak mogę zrobić ale ten filmik ma ponad 3 giga!!bo jest w formacie dvd...Więc musiałabym go podzielić na 15 części!!No a Wy potem te 15 czesci mysialybyscie sciagac...
I w zwiazku z tym mam pytanko: czy ktos wie jak zmienic foramat na avi?? Wtedy spedze tylko dzien przed kompem a nie tydzien
Bardzo prosze
LaGata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 12:45   #277
ArBuziak!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 100
GG do ArBuziak!
Dot.: Callanetics

LaGata wypytam mojego wszechwiedzącego braciszka i jak tylko czegoś się dowiem, to dam Ci znać
ArBuziak! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-28, 13:26   #278
KKASIA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2
Dot.: Callanetics

Dziewczyny nie jestem specjalistką w tej dziedzinie ale ćwiczę callanetics od ok. 12 lat z różnymi większymi przerwami. Ćwiczyłam z trzema różnymi instruktorkami /przeprowadzki/. Na ćwiczenia w grupie chodzę raz w tygodniu a jak się zbiorę to w domu jeszcze dwa razy w tygodniu.

Namawiam Was jeżeli macie możliwość /wiem że kosztuje/ wybrać sie na ćwiczenia do instruktorki, /choćby tylko z dwa razy/ moja obecna instruktorka podchodzi do każdego jak widzi że coś nie tak i poprawia, sprawdza ustawienie miednicy! /to jest ważne/, i nonstop powtarza co napiąć, że ruch to napiecie mięśnia i minimalne rozluźnienie.

Pozdrawiam i trzymam kciuki za wytrwanie, warto.
KKASIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 15:28   #279
LaGata
Raczkowanie
 
Avatar LaGata
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 84
Dot.: Callanetics

Czekam z niecierpliwoscia Arbuziak!
LaGata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 17:04   #280
icee_dissy
Raczkowanie
 
Avatar icee_dissy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 121
Dot.: Callanetics

I ja również
icee_dissy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 17:37   #281
redangel
Raczkowanie
 
Avatar redangel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 283
GG do redangel
Dot.: Callanetics

jejku...probowalam dzisiaj robic te cwiczenia i co sie okazalo,brzuszkow kazdych zrobie tylko (!!) po 30 powtorzen,gdzie tam 100sek....kolyska biodrami...3 razy i to nie bardzo dokladnie...cwiczen na biodra wogole nie zrobilam,nie potrafie,tak mnie boli udo,nie umiem inaczej..moze jak bedziemy mialy film to cos sie uda.cale cwiczenia dzisiaj zajely mi 25min.porazka...
redangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-28, 18:27   #282
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Talking Dot.: Callanetics

miałam 2 dni przerwy, ale dziś dzielnie połaczyłam Callanetics ze "zwycięskim treningiem"z Glamoura (oczywiście starego glamoura, z zeszłego roku)

czuje się świetnie !!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 18:28   #283
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez redangel
jejku...probowalam dzisiaj robic te cwiczenia i co sie okazalo,brzuszkow kazdych zrobie tylko (!!) po 30 powtorzen,gdzie tam 100sek....kolyska biodrami...3 razy i to nie bardzo dokladnie...cwiczen na biodra wogole nie zrobilam,nie potrafie,tak mnie boli udo,nie umiem inaczej..moze jak bedziemy mialy film to cos sie uda.cale cwiczenia dzisiaj zajely mi 25min.porazka...
nie przejmuj się , miałam to samo na początku ... to są trudne ćwiczenia, trzeba je robić dobrze ... z czasem będzie coraz lepiej, ja nadal jestem w "fazie" wstępnej !!!
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 18:38   #284
icee_dissy
Raczkowanie
 
Avatar icee_dissy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 121
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez redangel
jejku...probowalam dzisiaj robic te cwiczenia i co sie okazalo,brzuszkow kazdych zrobie tylko (!!) po 30 powtorzen,gdzie tam 100sek....kolyska biodrami...3 razy i to nie bardzo dokladnie...cwiczen na biodra wogole nie zrobilam,nie potrafie,tak mnie boli udo,nie umiem inaczej..moze jak bedziemy mialy film to cos sie uda.cale cwiczenia dzisiaj zajely mi 25min.porazka...
Rany, jakbym czytała własne słowa Wszystko się zgadza zdanie po zdaniu Następnym razem będzie lepiej A...i też mi się zdaje, że z filmikiem będzie..hm, w pewnym sensie łatwiej
icee_dissy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 19:59   #285
ArBuziak!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 100
GG do ArBuziak!
Dot.: Callanetics

Po przyciśnięciu do ściany, zastosowaniu przeróżnych tortur i przemaglowaniu totalnym, mój wielki brat stwierdził, iż nazwa programu wyleciała mu z głowy, ale jeśli bardzo mi zależy to mam wpisać w google "convert dvd to avi" i sobie poszukać... Zamorduję zwierzaka

A tak w ogóle to dzisiaj na wuefie się dowiedziałam, że schudłam Laski z klasy zauważyły, a nie wiedzą, że ćwiczę

To nic, że na początku robimy mniej ćwiczeń, niż jest napisane. Myślę, że to wszystko nam przyjdzie z czasem Grunt to się nie poddawać i wytrwać Wierzę w Was dziewczyny
ArBuziak! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 20:09   #286
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez LaGata
czy ktos wie jak zmienic foramat na avi?? Wtedy spedze tylko dzien przed kompem a nie tydzien
Bardzo prosze
Można to zrobić poprzez program WinAvi Są tam różne opcje. Z DVD na AVI też jest


Dziewczyny ja mam na kompie jakiś filmik 45 minutowy z callanetics, ale nie wiem co to jest bo jeszcze z nim nie ćwiczyłam.
Przejrzałam pobieżnie i jedynie co wiem, to to że ćwiczą jakieś babcie w takich strojach jak kąpielowe No i kopia jest marna.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 20:14   #287
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Callanetics

A mi wcale nie jest latwiej z filmiekiem, jakis on dziwnyhe he
A powiedzcie mi czy mogę co drugi dzien wyklonywac te cwiczenia? Bedą efekty?
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 20:36   #288
icee_dissy
Raczkowanie
 
Avatar icee_dissy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 121
Dot.: Callanetics

Dzięęęęęki Ci magrest! Strasznie się napaliłam na ten filmik Teraz jak LaGata stegowuje i teges to wogóle będzie cud miód i orzeszki
icee_dissy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 20:40   #289
icee_dissy
Raczkowanie
 
Avatar icee_dissy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 121
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez ma.ko
A mi wcale nie jest latwiej z filmiekiem, jakis on dziwnyhe he
A powiedzcie mi czy mogę co drugi dzien wyklonywac te cwiczenia? Bedą efekty?
Z tego co czytałam tutaj, to wskazane jest ćwiczenie co dwa dni

P.S - A ja dzisiaj po zrobieniu tej rozklekotanej przeze mnie i pogmatwanej serii [ ] i 10-15 minutach ćwiczeń wzmacniających mięśnie nóg, ledwo co chodze, i czuje mięśnie Czyli : nawet niezbyt dokładnie wykonane ćwiczenia dają efekty No, przynajmniej u mnie
icee_dissy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-28, 23:25   #290
bitn
Raczkowanie
 
Avatar bitn
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 129
Dot.: Callanetics

o matko!
właśnie skończyłam pierwszy trening. Sumiennie wszystko wykonałam tyle razy ile jest napisane (tylko że z przerwami ). Te ćwiczenia na biodra mi totalnie nie wychodziły Przy wyprostowanej nodze to prawie się pokładałam na podłodze ale jak wstałam to ledwo sie trzymałam na nogach. Pierwszy plus jaki po tym PIERWSZYM treningu zauważyłam to to ze mogę dotknąć głową do wyprostowanej nogi Wcześniej sie nie dało bo przez ostatni czas wogóle prawie się nie rozciągałam. Jutro drugie podejście
bitn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 06:13   #291
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez magrest
Można to zrobić poprzez program WinAvi Są tam różne opcje. Z DVD na AVI też jest


Dziewczyny ja mam na kompie jakiś filmik 45 minutowy z callanetics, ale nie wiem co to jest bo jeszcze z nim nie ćwiczyłam.
Przejrzałam pobieżnie i jedynie co wiem, to to że ćwiczą jakieś babcie w takich strojach jak kąpielowe No i kopia jest marna.
He he mi też się te babcie ściągnęły, ale niezłe z nich laski i to w dodatku po niemiecku
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 10:33   #292
natalja86
Raczkowanie
 
Avatar natalja86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 88
Dot.: Callanetics

Jak dla mnie te ćwiczenia są niestety
1. za nudne
2. za trudne
3. wyglądam śmiesznie w trakcie wykonywania

Te brzuszki mnie po prostu zabiły, próbowałam dalej, ale to nie dla mnie. Wolę się wyskakać, jak np do zestawu ćwiczeń z teldysku call on me . Może i dają te callaneticsy świetne efekty..... ale jednak .... jakoś ... . A wam wytrwałym życzę powodzenia
natalja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 12:14   #293
ArBuziak!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 100
GG do ArBuziak!
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez uskow
He he mi też się te babcie ściągnęły, ale niezłe z nich laski i to w dodatku po niemiecku
Ja też to mam Ale nie ćwiczę przy tym bo i jakość zła no i... jakoś tak mi się śmiać chce

Cytat:
Napisane przez bitn
Te ćwiczenia na biodra mi totalnie nie wychodziły Przy wyprostowanej nodze to prawie się pokładałam na podłodze
Ja też tak miałam Ale sobie powiedziałam, że skoro inne dziewczyny dają sobie z tym radę, to ja też I tak kombinowałam, aż mi wyszło
ArBuziak! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 12:26   #294
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Callanetics

A ja sobie dziś poćwiczyłam z tymi babciami i teraz wiem jak dokładnie robić te ćwiczenia
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 14:08   #295
Ważka
Raczkowanie
 
Avatar Ważka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 479
Dot.: Callanetics

Postanowiłam ćwiczyć razem z wami i własnie jestem po pierwszym treningu Myślałam,że jestem w dobrej kondycji a tu zonk.Najgorzej było z "brzuszkami",nie wytzrymałam tych podanych sekund,hehe a pózniej też nie obyło się bez drżących nóżek.Ja pomęczyłam się przez 45 minut.
Ważka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 14:16   #296
ArBuziak!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 100
GG do ArBuziak!
Dot.: Callanetics

Właśnie najfajniejsze w callaneticsie jest to, że po godzinie ćwiczeń nie jestem cała zlana potem i ledwo zipiąca, ale czuję, że moje mięśnie pracowały Po całej tej serii dołożyłam sobie jeszcze 20 minut hula-hopa Jak tak patrzę za okno i widzę słoneczko, to myślę sobie o plaży... I tak sobie wyobrażam, że gdy wytrwam, to na tej plaży u moich stóp będzie leżał już nie tylko piasek, ale cały męski świat Od razu chce się ćwiczyć
ArBuziak! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 15:30   #297
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Callanetics

no, ja juz po dziesiejszej serii Strasznie mi sie nie chcialo ale jak zaczelam to jakos sama ochota przyszla, pewnie przez te pogode. Albo swiadomosc,ze w sobote ide na urodziny 30te do kumpla i chce fajnie wygladac
dziwna sprawa tylko,ze im dluzej cwicze callanetics,tym szybciej sie mecze i bola mnie miesnie. Myslalam,ze bedzie na odwrot, ze miesnie sie przyzwyczaja i bedzie lzej.
W kazdym razie efekty sA
Udalo mi sie nawet zrobic to cwiczenie na posladki,tak zeby bylo faktycznie czuc posladki. Tylko,ze wychodzi mi to tylko jak mam zgieta noge a nie jak wyprostowana.
Aha, te mini-ruchy w tym cwiczeniu to maja byc ''gora-dol'' czy ''prawo-lewo'' w poziomie bo juz sie pogubilam.

pozdrawiam cieplutko wszystkie cwiczace i nie tylko
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 15:56   #298
icee_dissy
Raczkowanie
 
Avatar icee_dissy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 121
Dot.: Callanetics

A ja właśnie ściągam Callanetics z donkeya
icee_dissy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 18:16   #299
Klaudynka...a
Zadomowienie
 
Avatar Klaudynka...a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 962
Dot.: Callanetics

Czy ktoras z dziewczyn ma moze filmik z cwiczeniami Callanetics i załaczy na forum ???????
Klaudynka...a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 18:19   #300
icee_dissy
Raczkowanie
 
Avatar icee_dissy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 121
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez Klaudynka...a
Czy ktoras z dziewczyn ma moze filmik z cwiczeniami Callanetics i załaczy na forum ???????
Niewiele wątków niżej, [ kat. Fitness ] jest podobny temat i tam jedna z Wizażanek dała link na callanetics, poszukaj A jak będziesz miała kłopot ze znalezieniem to ci wyszperam
icee_dissy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-20 21:12:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.