PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-04, 09:23   #481
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

Martla chcę Ci napisać, że masz bardzo ładną figurę- taką kobiecą, a przecież przede wszystkim o to chodzi

Jeśli chodzi o zadbanie o swoje ciało, to ja osobiście stosuje taką zasadę dbania o siebie na 3 sposoby:
- od wewnątrz - czyli racjonalna dieta ( dieta - jako sposób odżywiania się) ; jeśli chcesz schudnąć, to poczytaj sobie w dziale dietetyka 10 zasad zdrowego żywienia. Tam jest wiele cennych innformacji, sama staram się wprowadzać zmiany w moim sposobie odżywiania się. Dodatkowo istotny jest tzw. bilans energetyczny. Na razie nie będę się na ten temat mądrzyć, staram się poszerzyc swoją wiedzę na ten temat
- od zewnątrz: balsamy, peelingi- jędrność na pewno się poprawi i cellulit zmniejszy
- trening- na spalenie tłuszczu najlepszy hiit i siłownia( same aeroby nie dają takiego efektu). Ale w kwestii treningu to polecam przestudiować kilka wątków na wizazu.
__________________
Aparat kryształowy górny łuk od 02.12.2006 r
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 10:15   #482
agusia1210
Raczkowanie
 
Avatar agusia1210
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

Ehh nie dałam rady z tym a6w i od dwóch dni wieczorem zamiast tego ćwiczę tak jak na rano 8abs, jakoś lepiej mi sie to ćwiczy, po kilku dniach to już sie przyzwyczaiłam i polubiłam te ćwiczenia Tylko ten kark jeszcze mnie boli Ale jak jedna z Wizażanek napisał że to minie to na pewno tak będzie
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54

START: 8.10.2009
-dieta
-rolletic
-masaże "ciepłe-zimne" wodą
i szorstką rękawicą
-krem antycellulitowy
-skakanka, brzuszki

*zapuszczam i dbam o włoski


agusia1210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 10:20   #483
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

Agusia skoro boli Cię kark to widocznie źle wykonujesz ćwiczenia, trzymając ręce za głową ciągniesz nimi za szyję, zamiast pracować mięśniami brzucha
Ja znalazłam na to sposób taki, że nie trzymam dłoni skrzyżowanych palcami na środku głowy, tylko za uszami i tylko je trzymam, nie ruszam, staram się łokciami też nie ruszać i patrzeć w sufit, pomaga, od tamtej pory mięśnie się męczą, a szyja nie boli!
Tylko trzeba się pilnować..
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 11:29   #484
agusia1210
Raczkowanie
 
Avatar agusia1210
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

nikki999 no właśnie ja ledwo co dotykam głowę rękami, a ćwiczę na wprost tablicy korkowej gdzie mam powieszone zdjęcia które mnie motywują i tam właśnie kieruje swój wzrok Może dzień przerwy by pomógł??
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54

START: 8.10.2009
-dieta
-rolletic
-masaże "ciepłe-zimne" wodą
i szorstką rękawicą
-krem antycellulitowy
-skakanka, brzuszki

*zapuszczam i dbam o włoski


agusia1210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 11:54   #485
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Ja mam podobna figure i nic mi nie dolega zdrowo sie odzywiam i nie przesadzam z fast foodami za to nie odmawiam sobie slodyczy ..codziennie
Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Bez przesady-ja taż mam cieniutkie rączki i za nic nie mogę nic na nich 'wybudować'.Tu będę każdego bronić :P. aniussia13 nie jest jeszcze jakoś chorobliwie chuda-fakt-żebra troche widać,ale nogi wcale nie wyglądają 'jakby się miały połamać'. Jeśli wygląda b. szczupło dlatego,że się odchudza, to powinna natychmiast powiedzieć sobie 'stop!', bo jest na granic. Ale jeżeli wygląda tak i normalnie je, to jest ok.

moll_y-mam tak samo
Cytat:
Napisane przez aniussia13 Pokaż wiadomość
Mam dobrą przemiane materii. raczej nie odmawiam sobie przyjemności typu słodycze itp. ale zdrowo się odżywiam i mam dużo aktywności fizycznej.
tez tak mam. Figure taka prawie ze jak aniussia13 <troche moze wiekcej tu i owdie, ale jak bylam mlodsza to tez tak mialam, teraz mam 18 lat>

mam genetyczna superszybka przemiane materii niestety a chcialabym miec troche ciałka
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 13:51   #486
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

Cytat:
Napisane przez agusia1210 Pokaż wiadomość
nikki999 no właśnie ja ledwo co dotykam głowę rękami, a ćwiczę na wprost tablicy korkowej gdzie mam powieszone zdjęcia które mnie motywują i tam właśnie kieruje swój wzrok Może dzień przerwy by pomógł??
Agusia - sprobuj (lezac na plecach, nogi zgiete, stopy na podlodze) skrzyzowac dlonie wyprostowanych ramion za glowa (tak zeby glowa spokojnie spoczywala sobie na ramionach) wtedy nie ma mowy o zadnym ruchu w okolicy odcinka szyjnego, ponadto pamietaj o tym zeby odcinek ledzwiowy byl "przyklejony" do podloza (!) lepiej wykonac 20 takich brzuszkow niz 100 byle-jakich
pozdrawiam
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 14:45   #487
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

Widzę, że dyskutujecie tu sobie o 'dolegliwościach' związanych z brzuszkami...
A powiedzcie mi, czy któraś z Was miała, ekhm, siniaki na plecach? Bo mi pojawiły się takie dwa małe siniaczki, na, hmm, nie wiem co to za kości, ale takie dwie w dole pleców, nad pupą I trochę to boli przy robieniu ćwiczeń.


Cytat:
Napisane przez Martla Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny. Jestem tu zupełnie nowa i troche zagubiona. Jak patrze na wasze piękne i opalone figury, to załamuje się . Ale postanowiłam,że też coś ze soba zrobie. Na zdjęciu jest też mój brzuszek (kiedyś w czasach liceum był przepiękny, bo robiłam brzuszki). teraz nie ma się czym chwalić. Mogłybyście popatrzeć na moją figurę i szczerze, nawet jeśli ma zaboleć podpowiedzieć jakie ćwiczenia wykonywać,żeby choć troszkę tchnąć życia w to ciałko. Do lata jeszcze troche czasu. Mam 165 wzrostu, 90 w bidrach i 66 w talii. Ale jestem cała pokryta tłuszczem. W dodatku na udach celulit. Pomożecie?
Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc do nie widzę wiele do "naprawiania", ew trochę cwiczen aerobowych by spalic lkko tkankę tłuszczową i "spręzyc" ciało. Ale wg mnie figurę masz naprawdę w porządku!
Cytat:
Napisane przez Oleńka =) Pokaż wiadomość
Martla chcę Ci napisać, że masz bardzo ładną figurę- taką kobiecą, a przecież przede wszystkim o to chodzi
Uważam tak samo jak Vivienne i Oleńka - ładna, kobieca i co ważne proporcjonalna figurka Martlo Chociaż trochę treningu oczywiście nie zaszkodzi
Ale na pewno nie masz powodów do kompleksów.
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-04, 14:55   #488
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

Cytat:
Napisane przez agusia1210 Pokaż wiadomość
Ehh nie dałam rady z tym a6w i od dwóch dni wieczorem zamiast tego ćwiczę tak jak na rano 8abs, jakoś lepiej mi sie to ćwiczy, po kilku dniach to już sie przyzwyczaiłam i polubiłam te ćwiczenia Tylko ten kark jeszcze mnie boli Ale jak jedna z Wizażanek napisał że to minie to na pewno tak będzie
powodem ból jest złą technika wykonywania ćwiczenia
podczas brzuszków głowa i szyja muszą być w lini prostej z kręgosłupem , nie wolno zbliżać brody do klatki
spróbuj robić brzuszki z rękami na klatce piersiowej
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 16:13   #489
agusia1210
Raczkowanie
 
Avatar agusia1210
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

Dziękuję za wszystkie rady, kochane jesteście Niedługo będę się zwijać i pójdę poćwiczyć wg waszych wskazówek Poćwiczę tak kilka dni i napisze jak mi poszło
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54

START: 8.10.2009
-dieta
-rolletic
-masaże "ciepłe-zimne" wodą
i szorstką rękawicą
-krem antycellulitowy
-skakanka, brzuszki

*zapuszczam i dbam o włoski


agusia1210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 09:24   #490
Martla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

Jejku dziewczyny, kochane jesteście! Nie spodziewałam się tak miłych słów - dziękuję wam wszystkim! Myślałam,że spotkam się raczej ze słowami krytyki i aż z drżeniem serca się logowałam na wizaż A tu taka miła niespodzianka. Zaczęłam już ćwiczenia na łydki i brzuszek. Nie chcę się odchudzać, tylko spalić tłuszczyk, umięśnić trochę ciałko z tej galaretki. Dołącze chyba jeszcze ćwiczenia na pupę. Tak jak napisała vicienne - by sprężyć ciało. I zmienię dietę. Ale mnie podniosłyście na duchu! Jeszcze raz dziękuję!
Martla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 09:27   #491
Martla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

Zapomniałam napisać,że ja też wkleje zdjęcie figurki w czerwcu dla porównania. Dzisiaj lecze zakwasy
Martla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 10:20   #492
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

Cytat:
Napisane przez Martla Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny, kochane jesteście! Nie spodziewałam się tak miłych słów - dziękuję wam wszystkim! Myślałam,że spotkam się raczej ze słowami krytyki i aż z drżeniem serca się logowałam na wizaż A tu taka miła niespodzianka. Zaczęłam już ćwiczenia na łydki i brzuszek. Nie chcę się odchudzać, tylko spalić tłuszczyk, umięśnić trochę ciałko z tej galaretki. Dołącze chyba jeszcze ćwiczenia na pupę. Tak jak napisała vicienne - by sprężyć ciało. I zmienię dietę. Ale mnie podniosłyście na duchu! Jeszcze raz dziękuję!
Daj spokój, sama prawda

Cytat:
Napisane przez Martla Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać,że ja też wkleje zdjęcie figurki w czerwcu dla porównania. Dzisiaj lecze zakwasy
Czekamy
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 14:51   #493
truzkawka
Rozeznanie
 
Avatar truzkawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tam, gdzie nie rosną truskawki
Wiadomości: 730
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

no i ja niesmiało wkleje swój brzuch

powiedzcie mi, co o nim sądzicie? Bo mnie troche przeraża
Blady i wogóle
Uwaga! Uwaga! Nie chodzi mi o to, że jestem za gruba. Własnie w odwrotną strone. Moim zdaniem jestem za chuda i troche tluszczyku by mi sie przydało. I tak kiedyś było gorzej, troche 'pracuje' nad nim Jest tragicznie? Ale szczerze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1310097.JPG (53,5 KB, 262 załadowań)
__________________
W byciu wyjatkowym nie chodzi żeby być lepszym od innych tylko żeby żyć w zgodzie ze sobą
truzkawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 15:40   #494
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

truzkawka, jak dla mnie twój brzuch jest s u p e r =)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 15:44   #495
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

Bardzo ładny i płaski Nie musisz tyć.
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 20:06   #496
truzkawka
Rozeznanie
 
Avatar truzkawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tam, gdzie nie rosną truskawki
Wiadomości: 730
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

Och, no to dziekuje I tak jeszcze musze przytyc
__________________
W byciu wyjatkowym nie chodzi żeby być lepszym od innych tylko żeby żyć w zgodzie ze sobą
truzkawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 20:37   #497
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

Cytat:
Napisane przez truzkawka Pokaż wiadomość
Och, no to dziekuje I tak jeszcze musze przytyc

Brzuszek cud obecnie niedużo mi do Ciebie brakuje A jak chcesz przytyć to ok, też będzie ładnie, ale nie za dużo!
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 07:55   #498
asienkaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 354
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

Cytat:
Napisane przez truzkawka Pokaż wiadomość
no i ja niesmiało wkleje swój brzuch

powiedzcie mi, co o nim sądzicie? Bo mnie troche przeraża
Blady i wogóle
Uwaga! Uwaga! Nie chodzi mi o to, że jestem za gruba. Własnie w odwrotną strone. Moim zdaniem jestem za chuda i troche tluszczyku by mi sie przydało. I tak kiedyś było gorzej, troche 'pracuje' nad nim Jest tragicznie? Ale szczerze

Ładny brzuch, ale po co masz tyc ? dobrze wyglądasz, zdrowo
asienkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 08:01   #499
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

Cytat:
Napisane przez Arethaf Pokaż wiadomość
Nie musisz tyć.
Cytat:
Napisane przez asienkaa87 Pokaż wiadomość
ale po co masz tyc ? dobrze wyglądasz, zdrowo
Też tak uważam
Bylebyś nie chudła, no!
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 09:00   #500
truzkawka
Rozeznanie
 
Avatar truzkawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tam, gdzie nie rosną truskawki
Wiadomości: 730
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

Cytat:
Napisane przez asienkaa87 Pokaż wiadomość
Ładny brzuch, ale po co masz tyc ? dobrze wyglądasz, zdrowo
Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Też tak uważam
Bylebyś nie chudła, no!
No właśnie nie moge schudnąć. Bo wiecie... na tyłku mi zależy
__________________
W byciu wyjatkowym nie chodzi żeby być lepszym od innych tylko żeby żyć w zgodzie ze sobą
truzkawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 15:49   #501
dalekoDoIdealu
Przyczajenie
 
Avatar dalekoDoIdealu
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 18
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

Teraz moja kolej, chociaz ważę aż 80 kg 2 miesiące temu ważyłam 69, w szybkim tępie przytyłam 20 kg(wina leków) przez miesiąc udało mi się zrzucic az 9 kg a oto jak moj brzuchol wyglądał gdy wazyłam 89kg oraz
obecnie przy 80

Przepraszam za jakośc zdjęc ale sama je wykonywałam a pozniej musiała przyciąc i pomniejszyc :P

Edytowane przez dalekoDoIdealu
Czas edycji: 2008-08-23 o 21:58
dalekoDoIdealu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 17:09   #502
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

Cytat:
Napisane przez dalekoDoIdealu Pokaż wiadomość
Teraz moja kolej, chociaz ważę aż 80 kg 2 miesiące temu ważyłam 69, w szybkim tępie przytyłam 20 kg(wina leków) przez miesiąc udało mi się zrzucic az 9 kg a oto jak moj brzuchol wyglądał gdy wazyłam 89kg oraz
obecnie przy 80

Przepraszam za jakośc zdjęc ale sama je wykonywałam a pozniej musiała przyciąc i pomniejszyc :P


Ojoj, ZNACZNA poprawa! oczywiście na lepsze, tudzież ładniejsze
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 17:32   #503
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

Cytat:
Napisane przez dalekoDoIdealu Pokaż wiadomość
Teraz moja kolej, chociaz ważę aż 80 kg 2 miesiące temu ważyłam 69, w szybkim tępie przytyłam 20 kg(wina leków) przez miesiąc udało mi się zrzucic az 9 kg a oto jak moj brzuchol wyglądał gdy wazyłam 89kg oraz
obecnie przy 80

Przepraszam za jakośc zdjęc ale sama je wykonywałam a pozniej musiała przyciąc i pomniejszyc :P
widac roznice
a jesli mozna wiedziec od jakich lekow ci sie przytylo?
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 17:38   #504
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

i co zmieniłaś, żeby schudnąć
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 18:05   #505
dalekoDoIdealu
Przyczajenie
 
Avatar dalekoDoIdealu
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 18
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

Więc po kolei

Przytyło mi się po tym jak nie wyleczyłam do końca grypy Miałam powikłania, dostawałam mase leków po których mój apetyt rósł nie wyobrażałam sobie że moge tak dużo jeśc gdy odstawiłam leki przeżyłam szok i wzięłam się za siebie

Po pierwsze dieta, zero słodyczy, wypijałam ok 2-3 litrów wody nawet jak mi sie nie chciało pic to i tak sięgałam po szklanke wody oczywiście żandych smażonych rzezczy wszystko gotowane na parze, dużo warzyw owoców

Po drugie, ruch ruch i jeszcze raz ruch na początek spacery z psem potem rowerek stacjonarny, A6W, hula hop, skakanka, wodny aerobik masaże brzuszka kremami wyszczuplającymi.

No i jeszcze herbatka czerwona i zielona, na początku odpychało mnie na sam widok i zapach, ale przekonałam się

I to chyba tyle, po miesiącu weszłam na wage i byłam szczęsliwsza, chociaz jeszcze daleko do mojej starej wagi :P ostatni miesiąc był straszny :P tyle wyrzeczeń mam nadzieje że dam rade
dalekoDoIdealu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 18:20   #506
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

Cytat:
Napisane przez dalekoDoIdealu Pokaż wiadomość
Więc po kolei

Przytyło mi się po tym jak nie wyleczyłam do końca grypy Miałam powikłania, dostawałam mase leków po których mój apetyt rósł nie wyobrażałam sobie że moge tak dużo jeśc gdy odstawiłam leki przeżyłam szok i wzięłam się za siebie

Po pierwsze dieta, zero słodyczy, wypijałam ok 2-3 litrów wody nawet jak mi sie nie chciało pic to i tak sięgałam po szklanke wody oczywiście żandych smażonych rzezczy wszystko gotowane na parze, dużo warzyw owoców

Po drugie, ruch ruch i jeszcze raz ruch na początek spacery z psem potem rowerek stacjonarny, A6W, hula hop, skakanka, wodny aerobik masaże brzuszka kremami wyszczuplającymi.

No i jeszcze herbatka czerwona i zielona, na początku odpychało mnie na sam widok i zapach, ale przekonałam się

I to chyba tyle, po miesiącu weszłam na wage i byłam szczęsliwsza, chociaz jeszcze daleko do mojej starej wagi :P ostatni miesiąc był straszny :P tyle wyrzeczeń mam nadzieje że dam rade


Musze Ci pogratulowac bo efekt jaki osiagnelas przez ten miesiac jest naprawde wspanialy. Gratuluje Ci silnej woli i zycze dalszej wytrwalosci
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 19:48   #507
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

dalekoDoIdealu , jakich kremow wyszczuplajacych uzywalas jesli mozna wiedziec?
__________________


Astra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 20:24   #508
agusia1210
Raczkowanie
 
Avatar agusia1210
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

dalekoDoIdealu O ja To sie nazywa samozaparcie Te dwa zdjęcia to jak niebo do ziemi za przeproszeniem Osiągnęłaś wspaniały efekt, napewno dasz sobie rade w walce z pozostałymi kilogramami które chcesz jeszcze zgubić
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54

START: 8.10.2009
-dieta
-rolletic
-masaże "ciepłe-zimne" wodą
i szorstką rękawicą
-krem antycellulitowy
-skakanka, brzuszki

*zapuszczam i dbam o włoski


agusia1210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 22:05   #509
truzkawka
Rozeznanie
 
Avatar truzkawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tam, gdzie nie rosną truskawki
Wiadomości: 730
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

Cytat:
Napisane przez dalekoDoIdealu Pokaż wiadomość
Teraz moja kolej, chociaz ważę aż 80 kg 2 miesiące temu ważyłam 69, w szybkim tępie przytyłam 20 kg(wina leków) przez miesiąc udało mi się zrzucic az 9 kg a oto jak moj brzuchol wyglądał gdy wazyłam 89kg oraz
obecnie przy 80

Przepraszam za jakośc zdjęc ale sama je wykonywałam a pozniej musiała przyciąc i pomniejszyc :P
:O tego nie umiem skomentować. Świetna zmiana na lepsze! Zazdroszcze wytrwałości i silnej woli Boże... gydbym ja była taka wytrwała
__________________
W byciu wyjatkowym nie chodzi żeby być lepszym od innych tylko żeby żyć w zgodzie ze sobą
truzkawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 22:39   #510
dalekoDoIdealu
Przyczajenie
 
Avatar dalekoDoIdealu
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 18
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D II

Trillinka, agusia1210, truzkawka dzięki serdeczne też jestem z siebie dumna skromnie mówiąc


Astra, używałam Eveline slim extreme 3D serum intensywnie wyszczuplające+ujędrniani e antycellulit oraz Ziaja rebuild Reduktor cellulitu serum drenujące. Są super stosowałam na zmianę ale bez cwiczen chyba by tak nie podziałały, ja robiłam tak:
po intesywnych cwiczeniach na brzuch poszłam się kąpac oczywiscie :P potem smarowałam się grubą warstwą balsamu wyzej wymienionego i owijałam się folią spożywczą taką przezroczystą. Obatuchałam się kocem i tak sobie wygodnie siedziałam 30-40 min Polecam
dalekoDoIdealu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.