trwała na końcówkach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-09, 19:51   #1
onazadowolona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tomaszów
Wiadomości: 25

trwała na końcówkach


Witam,
mam pytanie-może okazać się, że naiwne. Słyszałam o trwałej wykonywanej na samych końcówkach(końcówkę rozumiem jako powiedzmy 15 cm włosów od końca), a nie ingerującą zupełnie we włosy u nasady. Mam idealnie proste włosy, które wyglądają jako tako 5 minut po uczesaniu przy sprzyjających warunkach pogodowych. Jako, że są idealnie gładkie, szybko robią się strąki. Chciałabym je trochę uprzestrzennić. Robię to czasem, nawijając włosy na papiloty-robią się na dole delikatne , duże skręty(góra prosta), wygląda to bardzo ładnie, ale ze względu na to, że moje włosy to uparciuchy-proste druty, loki mam może 2 godziny i to przy zużyciu litrów pianki.
Nie chcę niszczyć całych włosów, ale z chęcią zdecydowałabym się na taką trwałą częściową, jeśli jest taka możliwość. Nigdy nie miałam robionego tego typu zabiegu, więc chciałam zapytać, czy możliwe są do uzyskania takie łagodne, większe skręty- absolutnie nie spirale, bo wtedy różnica między góra prostą, a spiralami będzie dawała efekt opłakany. Dziękuję za porady. Poniżej fotki:

moje proste drutki:




efekt(mniej więcej-bardziej w kierunku zdjęcia drugiego-skręty), który chciałabym uzyskać( mniej więcej ta grubość skrętów, tylko u mnie zaczynałyby się trochę niżej)


onazadowolona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 20:04   #2
onazadowolona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tomaszów
Wiadomości: 25
Dot.: trwała na końcówkach

o-to chyba najbardziej zbliżona wizualizacja-pożyczyłam sobie zdjęcie z jednego wątku

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=3048069


http://kobieta.gazeta.pl/wysokie-obc...61,219503.html


coś o tym piszą...wiecie może, gdzie w Krakowie mogą przeprowadzić takie zabiegi?
onazadowolona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 09:18   #3
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: trwała na końcówkach

Witaj
Tak,jest coś takiego jak trwała na końcach,moja ciocia miała cos takiego ale nie było to na 15 cm tylko na samych koncach,czyli z kilka cm nie wiem dokładnie moze to było 8cm...jej zalezało na tym aby koncówki wywijaly sie na zewnatrz a nie na falach na calej dlugosci.po myciu miała te konce włosów karbowane takie drobne loczki,dlatego zawsze nawijała je na grube wałki i to sie jej długo trzymało aż do mycia,a że włosy myła raz wtygodniu to fryzruę miała non stop.
Wiem,że jeszcze jest coś takiego jak styling na całe włosywyglądają one po tym zabiegu tak jakby byly ulozone na grube wałki,jest to chyba lepsze rozwiazane niż trwała na konce no i bezpieczniejsze.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 17:14   #4
onazadowolona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tomaszów
Wiadomości: 25
Dot.: trwała na końcówkach

bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. W takim razie mnie chyba chodzi o styling Czy po takim stylingu włosy nawet po umyciu wyglądają jak nakręcone na grube wałki?
Serdecznie dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!!!
onazadowolona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 08:18   #5
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: trwała na końcówkach

Tak,styling wlosów utrzymuje się jakis czas podobnie jak trwała na włosach.Po kazdym myciu i wysuszeniu włosy będa wyglądały jakby były po wałkach na rzepy,oczywiscie najlepiej mimo wszystko troszkę je układać podczas suszenia na okrągłą szczotkę,aby nadać odpowiedni kształt fryzurze.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 13:26   #6
onazadowolona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tomaszów
Wiadomości: 25
Dot.: trwała na końcówkach

No to ja sie chyba zdecyduję. Strasznie dziękuję za informację )))))))))))))))))))))
onazadowolona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 18:06   #7
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: trwała na końcówkach

Ja bym się drugi raz nie zdecydowała . Miałam takie proste włosy jak Ty i zrobiłam trwałą od połowy włosów. Teraz chcę żeby włosiska szybko mi urosły żebym mogła to ściąć. Jeśli nie zakręcę włosów to na końcach mam siano...
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-15, 19:01   #8
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: trwała na końcówkach

Onazadowolona jakie Ty masz FANTASTYCZNE włosy : love:
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 17:32   #9
onazadowolona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tomaszów
Wiadomości: 25
Dot.: trwała na końcówkach

bardzo dziekuję za odpowiedzi, przepraszam, że dopiero teraz. Chyba sobie nie zrobię tego "kręcenia" na końcach, bo i tak w salonach, które zwiedziłam, tego nie robią PONURA- dziękuję Ci bardzo za komplement-ale ciemna strona tych włosów jest taka, że owszem-wyglądają fajnie jakieś 10 minut po uczesaniu Potem bywa naprawde różnie Także to są włosy bardzo...niepraktyczne. A krótkie fryzury z nich wykonane, to był w ogole dramat.

pozdrawiam!
onazadowolona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 18:28   #10
Marta_
Raczkowanie
 
Avatar Marta_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 110
Dot.: trwała na końcówkach

onazadowolona super wlosy!!! ile bym dala za takie prosciutkie trwala zniszczy wlosy i ukladac ladnie beda sie tez tylko na poczatku... ja bym nie ryzykowala na Twoim miejscu
__________________
When everything’s made to be broken I just want you to know who I am...
Marta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 19:15   #11
onazadowolona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tomaszów
Wiadomości: 25
Dot.: trwała na końcówkach

dzięki Marta. to pewnie działa w obie strony-bo z kolei ile ja bym dała za falowane ale z tego, co się zaczyna klarować...pewnie nie obyłoby się bez układania po każdym myciu i modelowania...a to odpada.
onazadowolona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 13:14   #12
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: trwała na końcówkach

a moze wystarczy zaplatac na noc warkocz, zeby byly takie ladne fale? Szkoda niszczyc takich pieknych włosów trwała
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 13:59   #13
onazadowolona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tomaszów
Wiadomości: 25
Dot.: trwała na końcówkach

warkocze były już zaplatane-owszem są fale...na jakieś półtorej godziny z hakiem hehe Dzięki za odpowiedź. Ja postanowiłam już sie nie przejmować i nie kombinować na siłę, bo pewnie niewiele z tego kombinowania byłoby w tym przypadku pożytku

Miłej niedzieli!!!
onazadowolona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.