Lipcówki 2017 ❤ cz. 2 - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-19, 13:04   #841
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Ja też to słyszę czasami Co prawda mięso jem ale zawsze odpowiadam, że jem DLA naszej dwójeczki a nie ZA No ale ja mam teraz mega apetyt to może nic aż takiego mi nie mówią
Ja też generalnie jem i na szczęście na obiady chodzimy np. raz w miesiącu, ale od dziecka byłam "zmuszana" do jedzenia i teraz działa to na mnie jak płachta na byka Zwłaszcza, że w ciąży właściwie tylko mięso jest dla mnie odpychające, choć też zależy, jak zrobione - jeśli lekko, np. na parze, w dobrej marynacie, to spoko
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 13:05   #842
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Bartek spal pod kocem ,teraz spi pod kołdrą . Niestety nietolerowal spiworkow ani otulaczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 13:22   #843
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Spoko, ja obiecałam mężowi, że przestanę chodzić na obiady do jego rodziny, jeśli jeszcze raz usłyszę "musisz jeść mięso, nałóż sobie podwójną porcję, bo z mięsa są witaminy i inaczej szkodzisz dziecku"! Dodam, że mieso to jedyna rzecz nadal budząca we mnie odrazę, zwłaszcza w formie niezbyt cienkich schabowych albo gulaszu z żyłkami, fuj.


Ja też mięsa jakoś nie mogę zjzjeść. Normalnie jadłam tylko drób ale teraz w ogole mnie nie ciągnie. Na szczęście moja mama nic mi nie mówi po za tym ze mam probować zjeść szynke lub skubnac troszke miesa dla przemycenia ale nic na siłę. Jak jestem u niej to nie gada ze jem za dwojga itp. Tesciowie troszkę marudzili ale jak powiedziałam ze na sam widok i zapach miesa slabo mi sie robi to opuscili. I jak poprosilam o chleb to dostałam z roznymi serkami.
Martwi mnie tylko ze moja waga nie rusza brzuszek owszem widać ale waga rano miedzy 57,7 a 58,2 i tak od poczatku ciąży. Wiadomo że jak szłam do lekarza popoludniu to waga była inna no i ciuszki też troche ważą.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 13:27   #844
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Ja też generalnie jem i na szczęście na obiady chodzimy np. raz w miesiącu, ale od dziecka byłam "zmuszana" do jedzenia i teraz działa to na mnie jak płachta na byka Zwłaszcza, że w ciąży właściwie tylko mięso jest dla mnie odpychające, choć też zależy, jak zrobione - jeśli lekko, np. na parze, w dobrej marynacie, to spoko
Powiedz, że jak będą Cie zmuszać to obrzygasz im stół

Ja mam dzisiaj wizytę i już boję się ważenia Szczególnie, że wywaliło mi sporo brzuszek
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 13:39   #845
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Jeśli moja waga pokazuje dobrze to przytyło mi się ponad 2 kg

Ale sprawdzę u lekarza na jego wadze bo w domu dawno się nie ważyłam :P


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 13:55   #846
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

odebrałam wyniki posiewu moczu wynik ujemny!!!!!!!!wypłukałam w końcu i te ziołowe pixy furoxin chyba pomogły jestem tak szczęśliwa dziś ,że o mamo!!!ale do lekarza idę i tak bo dalej mnie pobolewa ten bok no i chcę wiedzieć czy coś tam jest między nogami. Dziś oficjalnie zaczynam 5 miesiąc bo 18 tc stuknął

co do mięcha to ja lubię chociaż w ciąży częściej mam ochotę na bezmięsne żarełko ale dziś obiecałam Tżowi mielone ,ziemniaczki i buraczki na ciepło i zaraz się zabieram
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 13:59   #847
orangemisia
Zadomowienie
 
Avatar orangemisia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 031
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez myszowata1313 Pokaż wiadomość
Polokragle. Dostalismy caly pakiet do obejrzenia i w tym samym momencie palec powedrowal do tych samych
Takie zgodne charaktery.
Dalismy material na przetopienie i obraczki w sumie kosztowaly nas 260zl wiec bardzo malutko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to super,że jesteście tacy zgodni
U nas to ja raczej wybieram obrączki. Tż i tak będzie chyba rzadko nosił. Na pewno on będzie miał klasyczne półokrągłe. Ja jeszcze nad swoją myślę dzisiaj przymierzałam piękną obrączkę łączone białe i żółte złoto.
Jakią macie szerokość obrączek?

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Dzień dobry ale ranne z was ptaszki

Ja nadal chora, męża rozłożyło całkowicie... dziś ma imieniny dostał śniadanie do łóżka, ale chyba nawet nie kojarzy nic z tej gorączki...

Ja nadal walczę, nie wiem już co robić bo się nie poprawia zatoki zalane, gardło puchnie migdały dalej bolą... głowa pęka. Lekarz dał mi antybiotyk ale gin powiedział, że skoro nie gorączkuję to żebym spróbowała się wstrzymać i wziąć jak się pogorszy... i teraz nie wiem co robić?

myszowata - śliczne obrączki, my też mamy takie tylko grube, są efektowne i wygodne
Wracajcie szybko do zdrowia
Jaką macie szerokość obrączek?


Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
morelle powodzenia na wizytach
Ja mam dzisiaj na 18:30 gina, ciekawe czy powie mi płeć
Samych dobrych wieści
Ja miałam wizytę we wtorek. Zrobił mi usg przez brzuch i niestety dość słabo widać przez mój tłuszczyk. Poczekam na potwierdzenie płci do badania połówkowego. Odebrałam ròwnież wyniki badań krwi. Ogólnie wszystko ok. Tylko tsh wyszło mi 2,5, czyli tak na marginesie. Ginekolog przepisał mi Euthyrox 25. Zastanawiam się czy je brać. Ktoś był w takiej sytuacji?

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Nie wiem jak Wy ale ja obowiązkowo zaopatrzę się w TAKIE body
Fajne

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupujecie w ogóle pościele? U mnie trwa wojna, bo ja chcę kupić tylko prześcieradeł sporo, a do tego śpiworek na chłodniejsze dni (taki w całości rozpinany, z napami na ramionach), a matki obie (moje i męża) naciskają na pościel. Oczywiście jeśli kupią, to po prostu nie będę jej używać Ale wolałabym, żeby ogarnęły się jakoś ze swoim myśleniem. Poduszki w ogóle nie widzę potrzeby dawać, zresztą to niebezpieczne, zainwestuję tylko w klin pod prześcieradlo na wypadek ulewania. Kołdra mnie przeraża, wszelkie kocyki na noc też - widzę oczami wyobraźni dziecko, które się pod tym dusi, bo przypadkowo zarzuci na twarz. W życiu bym nie usnęła chyba. Jak to rozwiązujecie? Wszędzie w poradach tych nowszych aniżeli babcine czytam, że optymalnym wyjściem jest body/śpioszki i ew. śpiworek do tego (na chłodniejsze dni). A te z tą pościelą w kółko
Ja nie planuje kupować pościeli. I tak na początku się nie przyda. Myślę że wystarczy kocyk.

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Spoko, ja obiecałam mężowi, że przestanę chodzić na obiady do jego rodziny, jeśli jeszcze raz usłyszę "musisz jeść mięso, nałóż sobie podwójną porcję, bo z mięsa są witaminy i inaczej szkodzisz dziecku"! Dodam, że mieso to jedyna rzecz nadal budząca we mnie odrazę, zwłaszcza w formie niezbyt cienkich schabowych albo gulaszu z żyłkami, fuj.
U mnie na szczęście nikt nie czepia się tego co jem. Chociaż muszę przyznać że jem raczej tak jak przed ciążą. Może minimalnie więcej, a raczej częściej.

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Ja też mięsa jakoś nie mogę zjzjeść. Normalnie jadłam tylko drób ale teraz w ogole mnie nie ciągnie. Na szczęście moja mama nic mi nie mówi po za tym ze mam probować zjeść szynke lub skubnac troszke miesa dla przemycenia ale nic na siłę. Jak jestem u niej to nie gada ze jem za dwojga itp. Tesciowie troszkę marudzili ale jak powiedziałam ze na sam widok i zapach miesa slabo mi sie robi to opuscili. I jak poprosilam o chleb to dostałam z roznymi serkami.
Martwi mnie tylko ze moja waga nie rusza brzuszek owszem widać ale waga rano miedzy 57,7 a 58,2 i tak od poczatku ciąży. Wiadomo że jak szłam do lekarza popoludniu to waga była inna no i ciuszki też troche ważą.
Ja jak na razie od pierwszej wizyty schudłam kilogram.
__________________
Samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.



orangemisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-19, 14:03   #848
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Ja też mięsa jakoś nie mogę zjzjeść. Normalnie jadłam tylko drób ale teraz w ogole mnie nie ciągnie. Na szczęście moja mama nic mi nie mówi po za tym ze mam probować zjeść szynke lub skubnac troszke miesa dla przemycenia ale nic na siłę. Jak jestem u niej to nie gada ze jem za dwojga itp. Tesciowie troszkę marudzili ale jak powiedziałam ze na sam widok i zapach miesa slabo mi sie robi to opuscili. I jak poprosilam o chleb to dostałam z roznymi serkami.
Martwi mnie tylko ze moja waga nie rusza brzuszek owszem widać ale waga rano miedzy 57,7 a 58,2 i tak od poczatku ciąży. Wiadomo że jak szłam do lekarza popoludniu to waga była inna no i ciuszki też troche ważą.
U mnie rodzice czy teście też raczej się nie odzywają. Prym wiedzie dziadek, dla którego posiłek bez mięsa to nie posiłek. Ja z kolei mięso jadam max 2-3 razy w tygodniu, i to różne, a do tego ryby - ku zdrowotności
Co do wagi, to u mnie nie drgnęła specjalnie też, i też jestem w podobnych przedziałach. Ale lekarz kazał się nie przejmować

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Powiedz, że jak będą Cie zmuszać to obrzygasz im stół

Ja mam dzisiaj wizytę i już boję się ważenia Szczególnie, że wywaliło mi sporo brzuszek
Powiedziałam, oburzenie było przekomiczne
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 14:10   #849
KociaMatka
Raczkowanie
 
Avatar KociaMatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 381
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
na stronie mojego szpitala znalazłam takie informację:
1. Blok Porodowy.
Nowoczesny blok porodowy został oddany do użytku w 2016 roku.
W jego skład wchodzą:
sala przedporodowa (czterołóżkowa), 4 sale porodowe do porodów rodzinnych oraz sala ścisłego nadzoru poporodowego, gdzie przebywają pacjentki na obserwacji po porodach powikłanych.
Wszystkie sale posiadają własny węzeł sanitarny.
Blok porodowy dysponuje nowoczesną salą do wykonywania cięć cesarskich.
Rodząca może korzystać z aktywnych form porodu (przy braku przeciwwskazań) z użyciem:
  • worków sako,
  • piłek,
  • prysznica,
  • przyjmowania dowolnych pozycji wertykalnych,
  • relaksacji.
Przyjęcie na blok porodowy obejmuje:
  • wykonanie zapisu KTG,
  • omówienie planu porodu,
  • założenie dokumentacji medycznej.
Podczas pobytu na sali porodowej nie można jeść, można pić lub podawane są kroplówki nawadniające.
Dostępne sposoby łagodzenia bólu:
  • niefarmakologiczne: prysznic, pozycje wertykalne, masaż, relaksacja, muzykoterapia,
  • środki farmakologiczne,
  • znieczulenie zewnątrzoponowe.
Jeżeli poród kończy się zabiegowo lub przez cięcie cesarskie, osoba towarzysząca czeka w miejscu wskazanym przez personel. Ma możliwość zobaczenia noworodka i rodzącej po zabiegu.
Pacjentka po porodzie fizjologicznym pozostaje na sali porodowej z dzieckiem przez 2 godziny (obserwacja poporodowa). Następnie przekazywana jest na pododdział położniczy.
Położnica po cięciu cesarskim przebywa w sali dla pacjentek po porodach powikłanych od 6-12 godzin. Noworodek może przebywać razem z matką (jeżeli nie ma wskazań wymagających przekazania go na Oddział Noworodkowy).

2. Pododdział Położniczy.
Po porodzie pacjentki trafiają na pododdział położniczy.
Dla pacjentek po porodach zabiegowych i cięciach cesarskich w oddziale znajdują się sale dwu- i czteroosobowe, każda z dostępem do łazienki i stanowiskiem do przewijania noworodka.
Położnica może przebywać ze zdrowym noworodkiem przez całą dobę lub nakarmione dziecko może oddać na Oddział Noworodkowy pod opiekę personelu.
Położnica pozostaje na oddziale do czasu wypisu dziecka.
Na pododdziale położniczym znajdują się również dwu- i trzyosobowe sale, tzw. rooming-in, na których położnica przebywa z noworodkiem przez cały czas pobytu w szpitalu. Każda sala posiada łazienkę i stanowisko do pielęgnacji noworodka.
Badanie i ważenie noworodka odbywa się w obecności matki.
W czasie pobytu na pododdziale pacjentka uczona jest technik i zasad karmienia piersią oraz pielęgnacji noworodka.

3. Pododdział Ginekologiczny,
Na pododdziale ginekologicznym wykonuje się zabiegi diagnostyczne i lecznicze o profilu ginekologicznym oraz onkologii ginekologicznej:
  • histeroskopia,
  • laparoskopia,
  • zabiegi otwarte,
  • plastyka w zakresie narządów rodnych z zastosowaniem nowoczesnych implantów,
  • operacje przezpochwowe,
  • operacje uro-ginelokogiczne
Pacjentki przebywają na salach dwu-, trzy- i czterołóżkowych.

UWAGI OGÓLNE:
  • istnieje możliwość obejrzenia sali porodowej przed porodem,
  • prosi się pacjentki o pozostawienie w domu biżuterii i innych wartościowych przedmiotów,
  • prosi się pacjentki o zmycie lakieru z paznokci,
  • na terenie szpitala znajduje się: kaplica, bufet, depozyt odzieży, szatnia,
  • na terenie szpitala obowiązuje zakaz palenia,
  • odwiedziny odbywają się zgodnie z regulaminem oddziału (w miejscu wyznaczonym poza oddziałem).
  • obowiązuje zakaz wnoszenia kwiatów na oddział,
  • na oddziale istnieje możliwość skorzystania z opieki psychologa,
  • szpital współpracuje z bankami komórek macierzystych w zakresie pobierania krwi pępowinowej.
a torba do szpitala ma zawierać:


Kobieta w ciąży do torby do porodu powinna przede wszystkim zapakować:
- dowód osobisty
- kartę przebiegu ciąży
- oznaczenie grupy krwi i Rh
- wynik posiewu z przedsionka pochwy i odbytu w kierunku Streptoccocus agalactiae(GBS)
- wszystkie wyniki badań usg wykonane w obecnej ciąży
- wynik badania na obecność HIV
- HBS - badanie krwi na nosicielstwo antygenu wirusa żółtaczki zakaźnej, lub zaświadczenie o szczepieniu WZW B
- inne istotne wyniki badań i/lub konsultacji np.: konsultacja okulistyczna, kardiologiczna, ortopedyczna itd.
- leki (jeśli je zażywamy)
Na czas porodu i pobytu w szpitalu:
- ubranie dla mamy (1 lub 2 koszule, lub dłuższe T-shirty, szlafrok, ew. rozpinany sweter lub bluza, ciepłe skarpetki, kapcie i klapki pod prysznic))
- przybory toaletowe,ręcznik,kosmety ki
- koszula z rozcięciem, wygodna do karmienia
- kilka par majtek (najlepiej siatkowe, jednorazowe)
- staniki do karmienia i wkładki laktacyjne
Dla dziecka na pobyt może się przydać kilka pieluch jednorazowych(są one też dostępne w szpitalu),chusteczki jednorazowe ,kilka ubranek.
Resztę rzeczy uszykować w torbie na powrót do domu:
- ubranie dla mamy (pamiętaj, że Twój brzuch nie od razu stanie się płaski),
- odpowiednie do pogody ubranko dla dziecka
- krem ochronny,
- fotelik samochodowy dla noworodka
Przyda się też
- telefon komórkowy-aby poinformować najbliższą rodzinę o nowym potomku , ładowarka
- oraz aparat fotograficzny -dla chętnych
Dla taty wymagany jest zestaw jednorazowy: fartuch,ochraniacze na buty ( sprzedawane są w szpitalu)-całe 5zł

wychodzi na to że te sexi gaciorki mogę mieć
Fajny opis

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
odebrałam wyniki posiewu moczu wynik ujemny!!!!!!!!wypłukałam w końcu i te ziołowe pixy furoxin chyba pomogły jestem tak szczęśliwa dziś ,że o mamo!!!ale do lekarza idę i tak bo dalej mnie pobolewa ten bok no i chcę wiedzieć czy coś tam jest między nogami. Dziś oficjalnie zaczynam 5 miesiąc bo 18 tc stuknął

co do mięcha to ja lubię chociaż w ciąży częściej mam ochotę na bezmięsne żarełko ale dziś obiecałam Tżowi mielone ,ziemniaczki i buraczki na ciepło i zaraz się zabieram
Super, ze wynik ujemny

No i witaj w 5tym U mnie ledwo sie 4 zaczal buuu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KociaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 14:34   #850
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez KociaMatka Pokaż wiadomość
Fajny opis

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------


Super, ze wynik ujemny

No i witaj w 5tym U mnie ledwo sie 4 zaczal buuu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4 też dobrze czas leci jak szalony niedługo będziemy już mieć wielkie brzuchy i zadyszkę hehe
zawsze jak czytam Twój nick to wydaję mi się ,że widze Kocia Miętka a nie Kocia Matka hehe
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 14:37   #851
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez orangemisia Pokaż wiadomość
No to super,że jesteście tacy zgodni
U nas to ja raczej wybieram obrączki. Tż i tak będzie chyba rzadko nosił. Na pewno on będzie miał klasyczne półokrągłe. Ja jeszcze nad swoją myślę dzisiaj przymierzałam piękną obrączkę łączone białe i żółte złoto.
Jakią macie szerokość obrączek?


Wracajcie szybko do zdrowia
Jaką macie szerokość obrączek?



Samych dobrych wieści
Ja miałam wizytę we wtorek. Zrobił mi usg przez brzuch i niestety dość słabo widać przez mój tłuszczyk. Poczekam na potwierdzenie płci do badania połówkowego. Odebrałam ròwnież wyniki badań krwi. Ogólnie wszystko ok. Tylko tsh wyszło mi 2,5, czyli tak na marginesie. Ginekolog przepisał mi Euthyrox 25. Zastanawiam się czy je brać. Ktoś był w takiej sytuacji?


Fajne


Ja nie planuje kupować pościeli. I tak na początku się nie przyda. Myślę że wystarczy kocyk.


U mnie na szczęście nikt nie czepia się tego co jem. Chociaż muszę przyznać że jem raczej tak jak przed ciążą. Może minimalnie więcej, a raczej częściej.


Ja jak na razie od pierwszej wizyty schudłam kilogram.
3,5mm. My we wszystkim jestesmy tacy zgodni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-19, 14:40   #852
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Idealne :P

W ogóle czy ja jestem jakaś wybredna tylko do ubranek ? Ja chyba dziecku będę kupować same stonowane kolory żadnych dziwnych śpioszków zielonych z pieskami itp jak z lat 90.
Tu ładnie ktoś dobrał ładnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja też nie lubię takiego designu




Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Zdrówka! Też bym zrobiła CRP







Ok



Mi też się nie podobają kolorowe.


Jeszcze nie dojechałam do lekarza, a już miałam 3 zaproszenia na kawę. .. w dodatku jeden koleś miał obrączkę! Nie cierpię takich.

To ładnie!
I też nie lubię takich facetów.




Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Bylam u swojej pani ginekolog , fasolka ma 67 mm niestety u mnie rozwinęła się grzybica :-(
Po 12:30 mam dzwonic o prenatalne jeszcze dzisiaj bede miala ale nie wiem czy na oddziale czy w gabinecie prywatnie wieczorem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

kciuki za prenatalne i żeby globulki pomogły!




Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupujecie w ogóle pościele? U mnie trwa wojna, bo ja chcę kupić tylko prześcieradeł sporo, a do tego śpiworek na chłodniejsze dni (taki w całości rozpinany, z napami na ramionach), a matki obie (moje i męża) naciskają na pościel. Oczywiście jeśli kupią, to po prostu nie będę jej używać Ale wolałabym, żeby ogarnęły się jakoś ze swoim myśleniem. Poduszki w ogóle nie widzę potrzeby dawać, zresztą to niebezpieczne, zainwestuję tylko w klin pod prześcieradlo na wypadek ulewania. Kołdra mnie przeraża, wszelkie kocyki na noc też - widzę oczami wyobraźni dziecko, które się pod tym dusi, bo przypadkowo zarzuci na twarz. W życiu bym nie usnęła chyba. Jak to rozwiązujecie? Wszędzie w poradach tych nowszych aniżeli babcine czytam, że optymalnym wyjściem jest body/śpioszki i ew. śpiworek do tego (na chłodniejsze dni). A te z tą pościelą w kółko

Ja nie kupuje. Na początek wezmę lekki otulacz, a potem pewnie kocyk.




Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
odebrałam wyniki posiewu moczu wynik ujemny!!!!!!!!wypłukałam w końcu i te ziołowe pixy furoxin chyba pomogły jestem tak szczęśliwa dziś ,że o mamo!!!ale do lekarza idę i tak bo dalej mnie pobolewa ten bok no i chcę wiedzieć czy coś tam jest między nogami. Dziś oficjalnie zaczynam 5 miesiąc bo 18 tc stuknął

co do mięcha to ja lubię chociaż w ciąży częściej mam ochotę na bezmięsne żarełko ale dziś obiecałam Tżowi mielone ,ziemniaczki i buraczki na ciepło i zaraz się zabieram
Super że wyniki dobre i gratuluję 5 miesiąca!


Ja wracam do życia po ten jelitowce. Dziś rano się zwazylam i mam -2kg do stanu przed ciążą.
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 15:05   #853
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Idealne

W ogóle czy ja jestem jakaś wybredna tylko do ubranek ? Ja chyba dziecku będę kupować same stonowane kolory żadnych dziwnych śpioszków zielonych z pieskami itp jak z lat 90.
Ja w sumie nie mam jakiś oporów przed ubrankami ze zwierzątkami, z córką miałam fazę na ciuszki w ptaszki Bardziej nie przekonuje mnie ubieranie dziecka a'la "stara maleńka", strojenie w drogie ciuchy jak dla dorosłych. Podoba mi się elegancki styl w jakim ubierane są dzieci np. księżnej Kate, ale ciężko takie ubranka znaleźć Jakoś nie mam weny na przeszukiwanie internetu, nie znam też fajnego ciucha, gdzie można upolować perełki... Zwykle kupuję w h&m a tam nie zawsze jest coś fajnego... Jedyne czego jak ognia unikam to ubranek z anną i elzą, kucykami pony, hello kitty itd. Mały wybór wtedy pozostaje

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Jeszcze nie dojechałam do lekarza, a już miałam 3 zaproszenia na kawę. .. w dodatku jeden koleś miał obrączkę! Nie cierpię takich.
Czyli mega laseczka z Ciebie Ale nie wiem co mają w głowie faceci, którzy roszczą sobie prawo do zawracania głowy pięknej dziewczynie, tylko dlatego, że wpadła im w oko. W przypadku żonatego to już w ogóle dno
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 15:06   #854
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez KociaMatka Pokaż wiadomość
Fajny opis

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------


Super, ze wynik ujemny

No i witaj w 5tym U mnie ledwo sie 4 zaczal buuu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja 4 miesiąc dopiero jutro zaczynam wiec nie jesteś sama w tyle



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 15:13   #855
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
4 też dobrze czas leci jak szalony niedługo będziemy już mieć wielkie brzuchy i zadyszkę hehe
zawsze jak czytam Twój nick to wydaję mi się ,że widze Kocia Miętka a nie Kocia Matka hehe
O kurcze gdybyś nie poruszyła tematu nazwy nicka to ja od początku czytam Kocia Miętka- z góry przepraszam.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 15:30   #856
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Ja w sumie nie mam jakiś oporów przed ubrankami ze zwierzątkami, z córką miałam fazę na ciuszki w ptaszki Bardziej nie przekonuje mnie ubieranie dziecka a'la "stara maleńka", strojenie w drogie ciuchy jak dla dorosłych. Podoba mi się elegancki styl w jakim ubierane są dzieci np. księżnej Kate, ale ciężko takie ubranka znaleźć Jakoś nie mam weny na przeszukiwanie internetu, nie znam też fajnego ciucha, gdzie można upolować perełki... Zwykle kupuję w h&m a tam nie zawsze jest coś fajnego... Jedyne czego jak ognia unikam to ubranek z anną i elzą, kucykami pony, hello kitty itd. Mały wybór wtedy pozostaje



Czyli mega laseczka z Ciebie Ale nie wiem co mają w głowie faceci, którzy roszczą sobie prawo do zawracania głowy pięknej dziewczynie, tylko dlatego, że wpadła im w oko. W przypadku żonatego to już w ogóle dno
Też nie lubię ubranek z elsa i tego typu. Chociaż szwagierka czasami coś takiego przysle z Ameryki ale to rzadko. Ja takich rzeczy nie kupuję.. kocham za to szary połączony z delikatnym rozem dla corci😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 15:53   #857
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Witam się z Wami Dziewczyny
Powodzenia dla wszystkich, które mają dzisiaj wizyty
A tym chorym życzę zdrówka
My dzisiaj też odebraliśmy obrączki
Zazdroszczę tym, które czują już ruchy, sama też bym chciała
Ja się nie mogę wyspać od kiedy wróciłam do pracy ale już niedługo pójdę na zwolnienie, tylko trzeba wytrzymać do wizyty w lutym
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 16:06   #858
Adriannaa88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 197
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Oto moje dzisiejsze łowy z przeceny w Pepco
Warto się wybrać bo są duże przeceny na dziale dla dzieci. Te ciuszki kupiłam po 3 zł za sztukę. Jutro jadę po więcej. Ekspedientki dopiero zaczęły naklejać nowe ceny 😊


1484841806524.jpg1484841813463.jpg1484841819957.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01 sierpnia 2015
Adriannaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 16:16   #859
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Adriannaa88 Pokaż wiadomość
Oto moje dzisiejsze łowy z przeceny w Pepco
Warto się wybrać bo są duże przeceny na dziale dla dzieci. Te ciuszki kupiłam po 3 zł za sztukę. Jutro jadę po więcej. Ekspedientki dopiero zaczęły naklejać nowe ceny


Załącznik 6859796Załącznik 6859801Załącznik 6859806

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super ceny może sama się przejadę
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-19, 16:26   #860
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Jakie ladne ciuszki w pepko numeracja jest zanizona, warto brać rozmiar większe, rada szwagierka. Najbardziej polecala ubrania z f&f jakość jest super za nieduże pieniądze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 16:30   #861
Adriannaa88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 197
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Jakie ladne ciuszki w pepko numeracja jest zanizona, warto brać rozmiar większe, rada szwagierka. Najbardziej polecala ubrania z f&f jakość jest super za nieduże pieniądze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za radę
Jutro znów ruszam na przecenę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01 sierpnia 2015
Adriannaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 16:40   #862
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Adriannaa88 Pokaż wiadomość
Oto moje dzisiejsze łowy z przeceny w Pepco
Warto się wybrać bo są duże przeceny na dziale dla dzieci. Te ciuszki kupiłam po 3 zł za sztukę. Jutro jadę po więcej. Ekspedientki dopiero zaczęły naklejać nowe ceny 😊


Załącznik 6859796Załącznik 6859801Załącznik 6859806

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Faktycznie jak za darmo chyba przez was też się skusze na zakupy. A jakie rozmiary kupujecie?
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 16:49   #863
Adriannaa88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 197
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Ja kupilam spodenki na 56 a body 62. Akurat takie były rozmiary aktualnie. Dlatego idę jutro bo ma być coś nowego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01 sierpnia 2015
Adriannaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 16:51   #864
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Adriannaa88 Pokaż wiadomość
Oto moje dzisiejsze łowy z przeceny w Pepco
Warto się wybrać bo są duże przeceny na dziale dla dzieci. Te ciuszki kupiłam po 3 zł za sztukę. Jutro jadę po więcej. Ekspedientki dopiero zaczęły naklejać nowe ceny 😊


Załącznik 6859796Załącznik 6859801Załącznik 6859806

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piekne😍
Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Jakie ladne ciuszki w pepko numeracja jest zanizona, warto brać rozmiar większe, rada szwagierka. Najbardziej polecala ubrania z f&f jakość jest super za nieduże pieniądze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak ubrania f&F sa extra. Można prać prac i prac i nic się nie dzieje. Ja nich kupowałam od nich zawsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 16:55   #865
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Ja wczoraj wymiotowałam krwią Ponoć to wina podrażnionej śluzówki od ciągłych wymiotów. Czy któraś z Was też tak może miała?

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Spoko, ja obiecałam mężowi, że przestanę chodzić na obiady do jego rodziny, jeśli jeszcze raz usłyszę "musisz jeść mięso, nałóż sobie podwójną porcję, bo z mięsa są witaminy i inaczej szkodzisz dziecku"! Dodam, że mieso to jedyna rzecz nadal budząca we mnie odrazę, zwłaszcza w formie niezbyt cienkich schabowych albo gulaszu z żyłkami, fuj.
Widzę, że większość z nas ma awersję do mięsa. U mnie babcia jest tą wmuszającą. Na szczęście teściowa nie, wręcz przeciwnie dała nam fasolkę po bretońsku, żeby mi trochę jedzenie urozmaicić.
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 17:00   #866
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Rzeczywiście ubrania f&f są fajne i dobrej jakości Tylko czy one nie są tylko w Tesco? A Tesco chyba wycofuje się z Europy Wschodniej... Można dostać te ciuszki gdzieś poza Tesco?
Poza f&f jak dla mnie jakościowo najlepszy jest h&m. A najgorszy jak dla mnie Smyk: droższe rzeczy typu kurtki, płaszcze, swetry są ok, ale tańsze body, bluzeczki w wielopakach strasznie szybko mi się sprały i zeszmaciły.
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 17:08   #867
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Super body chyba też sie na nie skuszę. Co by mi nie prawili co i jak robić.
No moja tesciowa juz zapowiedziała ze teraz po sklepach sobie polata juz widze te wynalazki. Ja lubię brązy delikatne i beze i nawet już taką pościel widziałam i osłonki na łóżeczko muszę kupuć przed nią bo jakieś oczo☠☠☠ki dostanę.

Morelle zapisałam się dzisiaj do szkoły rodzenia w ciagu siedmiu dni musze przyjść i podpisać deklarację wyboru położnej i wtedy bede miala zajecia od. 21 lutego sześć spotkań raz w tygodniu i do tego gimnastyka. Nawet udało mi się dostać do położnej która została mi polecona wiec super.

Miałam jak pisałam wcześniej dwie szkoły rodzenia ale na jednej z grup na fb dowiedziałam się ze robią przekrety z terminami spotkań do nfz i teraz dziewczyny wzywane są na przesluchania do policji wiec zrezygnowałam.
To super

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupujecie w ogóle pościele? U mnie trwa wojna, bo ja chcę kupić tylko prześcieradeł sporo, a do tego śpiworek na chłodniejsze dni (taki w całości rozpinany, z napami na ramionach), a matki obie (moje i męża) naciskają na pościel. Oczywiście jeśli kupią, to po prostu nie będę jej używać Ale wolałabym, żeby ogarnęły się jakoś ze swoim myśleniem. Poduszki w ogóle nie widzę potrzeby dawać, zresztą to niebezpieczne, zainwestuję tylko w klin pod prześcieradlo na wypadek ulewania. Kołdra mnie przeraża, wszelkie kocyki na noc też - widzę oczami wyobraźni dziecko, które się pod tym dusi, bo przypadkowo zarzuci na twarz. W życiu bym nie usnęła chyba. Jak to rozwiązujecie? Wszędzie w poradach tych nowszych aniżeli babcine czytam, że optymalnym wyjściem jest body/śpioszki i ew. śpiworek do tego (na chłodniejsze dni). A te z tą pościelą w kółko
Ja kupuję pościel bo mi się podoba
Czy użyję, nie wiem.

Cytat:
Napisane przez orangemisia Pokaż wiadomość
No to super,że jesteście tacy zgodni
U nas to ja raczej wybieram obrączki. Tż i tak będzie chyba rzadko nosił. Na pewno on będzie miał klasyczne półokrągłe. Ja jeszcze nad swoją myślę dzisiaj przymierzałam piękną obrączkę łączone białe i żółte złoto.
Jakią macie szerokość obrączek?


Wracajcie szybko do zdrowia
Jaką macie szerokość obrączek?



Samych dobrych wieści
Ja miałam wizytę we wtorek. Zrobił mi usg przez brzuch i niestety dość słabo widać przez mój tłuszczyk. Poczekam na potwierdzenie płci do badania połówkowego. Odebrałam ròwnież wyniki badań krwi. Ogólnie wszystko ok. Tylko tsh wyszło mi 2,5, czyli tak na marginesie. Ginekolog przepisał mi Euthyrox 25. Zastanawiam się czy je brać. Ktoś był w takiej sytuacji?


Fajne


Ja nie planuje kupować pościeli. I tak na początku się nie przyda. Myślę że wystarczy kocyk.


U mnie na szczęście nikt nie czepia się tego co jem. Chociaż muszę przyznać że jem raczej tak jak przed ciążą. Może minimalnie więcej, a raczej częściej.


Ja jak na razie od pierwszej wizyty schudłam kilogram.
Ja miałam tsh 2.6.
Dostałam euthyrox 25. Teraz mam 1.4

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Ja w sumie nie mam jakiś oporów przed ubrankami ze zwierzątkami, z córką miałam fazę na ciuszki w ptaszki Bardziej nie przekonuje mnie ubieranie dziecka a'la "stara maleńka", strojenie w drogie ciuchy jak dla dorosłych. Podoba mi się elegancki styl w jakim ubierane są dzieci np. księżnej Kate, ale ciężko takie ubranka znaleźć Jakoś nie mam weny na przeszukiwanie internetu, nie znam też fajnego ciucha, gdzie można upolować perełki... Zwykle kupuję w h&m a tam nie zawsze jest coś fajnego... Jedyne czego jak ognia unikam to ubranek z anną i elzą, kucykami pony, hello kitty itd. Mały wybór wtedy pozostaje



Czyli mega laseczka z Ciebie Ale nie wiem co mają w głowie faceci, którzy roszczą sobie prawo do zawracania głowy pięknej dziewczynie, tylko dlatego, że wpadła im w oko. W przypadku żonatego to już w ogóle dno

Też tak myślę

Cytat:
Napisane przez Adriannaa88 Pokaż wiadomość
Oto moje dzisiejsze łowy z przeceny w Pepco
Warto się wybrać bo są duże przeceny na dziale dla dzieci. Te ciuszki kupiłam po 3 zł za sztukę. Jutro jadę po więcej. Ekspedientki dopiero zaczęły naklejać nowe ceny 😊


Załącznik 6859796Załącznik 6859801Załącznik 6859806

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetne! Ja głównie kupuje od 60 cm w górę.
Sama miałam 57 cm, mąż więcej.


Jeśli chodzi o mnie to ja nie umiem żyć bez mięsa.
Natomiast też ciągle słyszę: "nic nie jesz"
Pow już wszystkim, że jak nie przestaną to ja przestanę odbierać tel. Pomogło.

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Rzeczywiście ubrania f&f są fajne i dobrej jakości Tylko czy one nie są tylko w Tesco? A Tesco chyba wycofuje się z Europy Wschodniej... Można dostać te ciuszki gdzieś poza Tesco?
Poza f&f jak dla mnie jakościowo najlepszy jest h&m. A najgorszy jak dla mnie Smyk: droższe rzeczy typu kurtki, płaszcze, swetry są ok, ale tańsze body, bluzeczki w wielopakach strasznie szybko mi się sprały i zeszmaciły.

Tylko w Tesco.

Ja odebrałam dziś Zarę i jestem zadowolona.

Pepco i ff też lubię.

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Co do moich wizyt.

Dermatolog super. Lubię tą laskę. Jest rok starsza ode mnie.
Przypisała mi łagodny antybiotyk w płynie na plecy. Pow, że przecież musi być pięknie. Jak nie pomoże mam przyjść. Będziemy myśleć.
Rozmawiałam z nią o cc i ślubie. Niedawno wyszła za mąż. Miałyśmy identyczne poglądy.


Co do endokrynologa. Dotarłam, ale pan doktor miał opóźnienie i jeszcze robił sobie przerwy 15 min między każdą pacjentką...
Szczyt. Wytrzymałam 1h. Potem wyszłam i zamówiłam na recepcji euthyrox.
Jutro ma być recepta.
I tak by mi nic nowego nie pow. Wyniki tsh są ok. Usg tarczycy też.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 17:10   #868
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Dziś juz u mnie za późno na CRP ale jutro zrobię.
Xzora chlopaki mają goraczke i zawalona tchawice, wiec mają antybiotyk.
Janie mam goraczki tylko gardło i zatoki wydzielina różna, czasami.lekko ropna, wiec stad juz decyzja o antybiotyku. Ale nie wiem sama czy tonie wirus po prostu... ogolnie czuję się mega chora :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To moze być wirus, wiec antybiotyk tylko zaszkodzi, a nie pomoże. Ja tez bym się najpierw zbadała tak jak radzą dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez Adriannaa88 Pokaż wiadomość
Oto moje dzisiejsze łowy z przeceny w Pepco
Warto się wybrać bo są duże przeceny na dziale dla dzieci. Te ciuszki kupiłam po 3 zł za sztukę. Jutro jadę po więcej. Ekspedientki dopiero zaczęły naklejać nowe ceny 😊


Załącznik 6859796Załącznik 6859801Załącznik 6859806

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, a ja dzisiaj byłam w Pepco i nie było przecen. Moze w jakimś mniejszym Pepco coś będzie, bo dzisiaj byłam w CH. Ostatnio tez jak byłam w Zarze to były tez przeceny kombinezów i body, a dziasiaj juz tylko pełne ceny.

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wymiotowałam krwią Ponoć to wina podrażnionej śluzówki od ciągłych wymiotów. Czy któraś z Was też tak może miała?



Widzę, że większość z nas ma awersję do mięsa. U mnie babcia jest tą wmuszającą. Na szczęście teściowa nie, wręcz przeciwnie dała nam fasolkę po bretońsku, żeby mi trochę jedzenie urozmaicić.
Jej, wymioty krwią brzmią strasznie. Moze jakieś siemie lniane pij - podobno dobre na śluzówkę żołądka.

Ja do mięsa na szczęście nie mam awersji.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 17:16   #869
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
To moze być wirus, wiec antybiotyk tylko zaszkodzi, a nie pomoże. Ja tez bym się najpierw zbadała tak jak radzą dziewczyny.


O, a ja dzisiaj byłam w Pepco i nie było przecen. Moze w jakimś mniejszym Pepco coś będzie, bo dzisiaj byłam w CH. Ostatnio tez jak byłam w Zarze to były tez przeceny kombinezów i body, a dziasiaj juz tylko pełne ceny.


Jej, wymioty krwią brzmią strasznie. Moze jakieś siemie lniane pij - podobno dobre na śluzówkę żołądka.

Ja do mięsa na szczęście nie mam awersji.
Piję siemie, na szczęście mnie zapach nie odpycha.

Dziewczyny moim zdaniem C&A ma też niezłą jakość ciuszków dziecięcych.

Na stronie szpitala, w którym prawdopodobnie będę rodzić jest info., że średni czas pobytu pacjentki po cc to 4 dni.
__________________
Sama napiszę swoją historię

Edytowane przez emmos
Czas edycji: 2017-01-19 o 17:38
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 18:06   #870
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wymiotowałam krwią Ponoć to wina podrażnionej śluzówki od ciągłych wymiotów. Czy któraś z Was też tak może miała?



Widzę, że większość z nas ma awersję do mięsa. U mnie babcia jest tą wmuszającą. Na szczęście teściowa nie, wręcz przeciwnie dała nam fasolkę po bretońsku, żeby mi trochę jedzenie urozmaicić.
Ojej krwia to nigdy.. może ze dwa razy tymnkwasen zoladkowym ale tak to tylko jedzeniem. Wybierz się do lekarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-25 18:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.