Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-19, 12:54   #1
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518

Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?


Firma Wam funduje, czy może sami sobie finansujecie?

U mnie jest tak, że każdy przynosi jakąś potrawę. Nie mam ochoty iść, ponieważ bardzo mało zarabiam i nie uśmiecha mi się wydawanie pieniędzy na jedzenie dla współpracowników.

Piszcie jak to wygląda u Was.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 13:13   #2
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Firma Wam funduje, czy może sami sobie finansujecie?

U mnie jest tak, że każdy przynosi jakąś potrawę. Nie mam ochoty iść, ponieważ bardzo mało zarabiam i nie uśmiecha mi się wydawanie pieniędzy na jedzenie dla współpracowników.

Piszcie jak to wygląda u Was.

U nas wszytko funduje firma, czyli:
wygospodarowany czas z godzin pracy (żadnego zostawania po godzinach z racji imprezy firmowej, szanujemy ze ludzie chcą do domu i maja swoje sprawy po godzinach pracy), firma kupuje ciasta, napoje, kawę, wodę, dekoracje na stół, jednorazowe obrusy, naczynia + wręcza każdemu drobny upominek.

Nie robi się typowej kolacji z wigilijnymi potrawami, poczęstunek jest symboliczny, na słodko.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2016-12-19 o 13:14
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 13:28   #3
wrzecionek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 13
Dot.: Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?

U mnie jest składka na catering, godzinny poczęstunek w trakcie godzin pracy i jakieś nieduze upominki od firmy
wrzecionek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 14:37   #4
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?

Byla kolacja po pracy w restauracji z obiadem, zimna plyta i alkoholem.

Jakbym miala cos przynosic yo bym nie poszla ;p

Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 15:01   #5
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?

Typowy obiad wigilijny fundowany przez firmę.
Po godzinach.

Któregoś roku był pomysł, żeby sobie nawzajem kupić drobne upominki - do 10zł.

Jakbym miała z własnych środków gotować dla współpracowników, odmówiłabym uczestnictwa - nie stać mnie.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 15:18   #6
showmust
Raczkowanie
 
Avatar showmust
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 132
Dot.: Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?

U mnie jest tak, że każdy coś przynosił tez. To nie był dla mnie problem, że musiałam poświęcić jakieś środki na to, bo nie była to jakaś ogromną kwota, a atmosfera w pracy u mnie jest miła i się lubimy, więc tym bardziej (poza tym dostałam dodatkowy hajs na święta więc ok).



Wigilia była w godzinach po pracy, ale szczerze mówiąc często siedzę mniej niż to 8h (w zasadzie to nie ma tygodnia żeby chociaż dzień lub dwa człowiek jakoś krócej nie była) więc też nawet mi nie przyszło do głowy narzekać .
showmust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 15:32   #7
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?

Obiad w godzinach pracy w restauracji albo w centrum rozrywki. Koszt to ok. 50 zł, część pieniędzy idzie z funduszu socjalnego, 25 zł trzeba zapłacić. Nie idę, bo szkoda mi pieniędzy.
25 na obiad, na którym nie mogę wybrać co mi się podoba, z ludźmi, spośród z których normalnie rozmawiam z kilkoma, w sytuacji, gdy płacą mi tak żałośnie mało, a pracę mam tylko do lutego, to dla mnie pomyłka
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-19, 15:37   #8
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?

W jednej pracy nie miałam wcale. W drugiej dyrekcja zamówiła catering i po godzinach była wspólna kolacja. W jeszcze innej dostawaliśmy wyznaczoną pulę "z góry" i za nią musieliśmy sami wynająć sobie lokal z alko i jedzeniem, tutaj zabawa całonocna, oczywiście poza godzinami pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 15:43   #9
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?

Składka jest 5 zł, spotkanie tuż po pracy. Ja nie chodzę wcale.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 15:47   #10
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?

U nas nic takiego się nie odbywa.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 15:56   #11
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-19 o 19:45
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-19, 16:10   #12
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?

U mnie w żadnej z firm nic takiego się nie odbywało - głównie przez wzgląd na to, że były to korpo nastawione raczej na "świeckość" i zasadę, że nie będziemy świętować wigilii, skoro ktoś w tej firmie może być ateistą, muzułmaninem, protestantem itp.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 16:21   #13
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-19 o 19:45
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 16:35   #14
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?

u nas to raczej "kawa" niż wigilia.

Pracujemy w godzinach 6-14, a w ostatni dzien przed świętami konczymy prace o 12 i jest kawa i jakieś ciasto do tego. Wszystko funduje szefostwo.
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 17:06   #15
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?

u mnie z uwagi na specyfikę "działów" są dwie wigilie:
- jedna taka szersza, dla wszystkich - opłacona (taki świąteczny "obiadek" - przystawki + dania ciepłe + desery + napoje)
- druga bardziej "działowa" już składkowa - każdy coś przynosi - ale tu raczej same takie osoby, które z racji stanowisk nie powiedzą, że płaci im się tak żałośnie mało, że szkoda im iść na takie spotkanie a całość to raczej taka inicjatywa własna połączona z lekkim "team buildingiem"
oba spotkania w godzinach pracy, bez konieczności odrabiania
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 17:09   #16
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?

U nas o 15 (czyli w sumie w godzinach pracy, ale każdy i tak z grubsza chodzi do pracy w takich godzinach jak mu wygodnie z dokładnością do spotkań). Płaci firma za catering, są przystawki, dania ciepłe, desery, napoje zimne, kawa/herbata i wino. Atmosfera jest miła choć nie ma jakieś szczególnego bratania się ponad zwykle kolezenstwo.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 17:33   #17
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?

U mnie co roku jest impreza w jakims hotelu. Oficjalna kolacja +nagrody dla pracownikow a potem pląsy do rana. Nie ma opłatkow ani innych elementow religijnych. Jest to bardziej traktowane jako podsumowanie roku.

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Oczywiscie nikt niczego nie przygotowuje, jest bufet + obsluga kelnerska, alkohole itd.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 17:38   #18
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?

sobotnie drinki w knajpie z zimna plyta i didzejem.

bez wkretow religijnych bo to korporacja.
wszystko oplacone z funduszu socjalnego. Bardzo mi sie podobalo
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 18:08   #19
saab_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 502
Dot.: Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?

U mnie wielka impreza z DJ do rana, w typie wesela - najpierw kolacja, wino i wódka na stole, potem dodatkowo przekąski, generalnie 'na bogato', oczywiście w piątek, żeby móc odespać.
saab_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-19, 18:11   #20
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?

Składamy się po 5 zł (jak ktoś nie pije alkoholu) albo 15 zł (jak ktoś chce pić) i każdy przynosi coś zrobionego / kupionego przez siebie. Wcześniej się to zapisuje, żeby te przygotowane potrawy się nie pokrywały i mniej więcej balansowały jeśli chodzi o słodkie - słone.
Zawsze chodzę, jest bardzo fajnie i miło.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.





Edytowane przez Veredise
Czas edycji: 2016-12-19 o 18:12
Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 18:36   #21
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?

Chyba bardzo typowo: impreza w pubie, kolacja, a potem drinki bez ograniczen na koszt firmy. Impreze zamknelismy chwiejnym krokiem o 2giej w nocy
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 20:35   #22
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?

W czasie godzin pracy. Obiad / poczęstunek w formie ciasta i owoców (akurat w tym roku mamy wersję bardziej budżetową). Składka od kilku do kilkunastu złotych (wprowadziliśmy składkę, bo jak nie było, to ludzie się zapisywali, nie przychodzili i marnowało się sporo kasy wydanej z funduszu socjalnego). Godzina, półtorej maksimum. Trochę bla bla bla kierownictwa, życzenia "ogólne" że tak powiem, nie łamiemy się opłatkiem, nie ma podchodzenia do siebie z życzeniami. Miły, symboliczny przerywnik. Kto nie chce, nie idzie. Nie ma przymusu.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2016-12-20 o 07:18
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 20:56   #23
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?

U mnie duża impreza do rana - z DJ, koncertami, konkursami. Jest jedzenie i desery, ale tylko małe stoliczki do stania, nie ma rozsiadania się. No i open bar oczywiście Nie ma motywów świątecznych, gdyby nie nazwa, to taka impreza mogłaby się odbywać każdego dnia w roku.

Tak bardziej lokalnie, to niektóre działy bawią się w sekretnego mikołaja prezenty do 10-20 zł.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 22:09   #24
niebieska_chmura
Raczkowanie
 
Avatar niebieska_chmura
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 362
Dot.: Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?

U mnie składka 10 zł, spotkanie w czasie pracy, raczej skromne: opłatek, jakieś ciasta, śledzik, wszystko przygotowane przez wyznaczone osoby, niestety jest to obowiązkowe. Nie przepadam za takimi spotkaniami, szczególnie że jest składanie sobie życzeń i podchodzą do mnie osoby, z którymi niekoniecznie mam ochotę się ściskać i składać sztuczne życzenia.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
niebieska_chmura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 05:51   #25
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?

U mnie w trakcie godzin pracy spotkanie z pracownikami. Ciasto, soczki, jasełka (w tym roku dzieciaczki z okolicznej podstawówki). 30 minut i po sprawie.

W sumie takie same spotkania mamy co kwartał tylko zamiast jasełek dyro daje przedstawienie (wiecie sytuacja firmy, plany itp. itd.).
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 06:29   #26
anemeon
Zakorzenienie
 
Avatar anemeon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 484
Dot.: Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?

W każdej pracy to inaczej się odbywało.
W biurze - w godzinach pracy, ostatnie pół godzinki ciastko i kawa w pokoju kierowniczki - życzenia i koniec.
W w jednej szkole wręcz przymusowa wigilia po godzinach pracy z jasełkami uczniów, zastawionymi stołami, które przygotowywały panie z kuchni i potem czmychały, żeby tego nie sprzątać. Do tego zawsze przychodził proboszcz i były modlitwy, kolędy itd.
W obecnej szkole - krótko i rzeczowo. Ostatniego dnia zbieramy się na piętnaście minut, pani dyrektor składa życzenia, my sobie i koniec.
Żadna z opcji mi nie odpowiada, ale cóż.
Nie lubię łamania się opłatkiem z ludźmi, z którymi nic mnie nie łączy i muszę życzyć wyświechtane banały. O tych, których nie lubię, to nawet nie wspominam.
__________________






anemeon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 07:06   #27
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Firma Wam funduje, czy może sami sobie finansujecie?

U mnie jest tak, że każdy przynosi jakąś potrawę. Nie mam ochoty iść, ponieważ bardzo mało zarabiam i nie uśmiecha mi się wydawanie pieniędzy na jedzenie dla współpracowników.

Piszcie jak to wygląda u Was.
W godzinach pracy, każdy coś przynosi.
Nie odczuwam tego jako obciążenia finansowego.
Zrobienie miski sałatki nie jest jakieś mega kosztowne.

Poza tym to nie jest tak, ze wydajesz pieniądze na jedzenie dla współpracowników - sama chyba tez coś zjesz - no nie?
U nas zazwyczaj zostaje, więc kolejnego dnia dojadamy, czyli jeszcze przeliczając na pieniadze nie musisz wykosztowywać sie na drugie śniadanie na kolejny dzień.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 07:25   #28
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?

U mnie jest wigilia wyjazdowa dla pracowników na stanowiskach kierowniczych i biurowych. Dwa tygodnie przed świętami w piątek. Co roku w innym miejscu, tym razem był Szczyrk. Najpierw o 19 jest oficjalna kolacja, ale wódka już tam się leje, a potem impreza taneczna z open barem, każdy ma zapewniony pokój ze śniadaniem. Z uwagi na specyfikę pracy większość osób i tak na to nie może jechać. W tym roku nie pojechałam bo mi nie pasowało (jakbym chciała to bym mogła tak zrobić, żeby jednak pasowało), podobnie było u większości osób i tym samym pojechała sama `elita` dupowłazów szefa. Nie podoba mi się to, że dojazd jest we własnym zakresie i że jest to wyjazdowa wigilia. Zrozumiałabym jakby były tam jeszcze jakieś atrakcje np. kulig przed kolacją, ale sama kolacja i dyskoteka to się może przecież odbyć w tym samym mieście co siedziba firmy i przynajmniej nie trzeba by było kombinować z dojazdem.

Jak raz powiedziałam, że wolałabym premię świąteczną zamiast takiej imprezy, to od razu zostałam zbesztana przez dupowłazów szefa, że taka impreza jest lepsza od premii i jestem dziwna bo uważam inaczej.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 08:58   #29
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;68797691]U mnie jest wigilia wyjazdowa dla pracowników na stanowiskach kierowniczych i biurowych. Dwa tygodnie przed świętami w piątek. Co roku w innym miejscu, tym razem był Szczyrk. Najpierw o 19 jest oficjalna kolacja, ale wódka już tam się leje, a potem impreza taneczna z open barem, każdy ma zapewniony pokój ze śniadaniem. Z uwagi na specyfikę pracy większość osób i tak na to nie może jechać. W tym roku nie pojechałam bo mi nie pasowało (jakbym chciała to bym mogła tak zrobić, żeby jednak pasowało), podobnie było u większości osób i tym samym pojechała sama `elita` dupowłazów szefa. Nie podoba mi się to, że dojazd jest we własnym zakresie i że jest to wyjazdowa wigilia. Zrozumiałabym jakby były tam jeszcze jakieś atrakcje np. kulig przed kolacją, ale sama kolacja i dyskoteka to się może przecież odbyć w tym samym mieście co siedziba firmy i przynajmniej nie trzeba by było kombinować z dojazdem.

Jak raz powiedziałam, że wolałabym premię świąteczną zamiast takiej imprezy, to od razu zostałam zbesztana przez dupowłazów szefa, że taka impreza jest lepsza od premii i jestem dziwna bo uważam inaczej. [/QUOTE]
Z funduszu z ktorego wyjazd jet oplacony nie mozna dawac premii pracownikom.
No chyba ze cos pokrecilam to mnie poprawcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 09:08   #30
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Jak wygląda Wasza Wigilia pracownicza?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Z funduszu z ktorego wyjazd jet oplacony nie mozna dawac premii pracownikom.
No chyba ze cos pokrecilam to mnie poprawcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest wg. jakiś przepisów?

U nas w ogóle nie ma premii, więc funduszu premiowego chyba nie ma.

Poza tym to było tak rzucone z mojej strony, nie oczekiwałam, że to się wykona, ale zdziwiła mnie reakcja.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-24 09:15:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.