jak szukać pracy na wakacje?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-02, 12:11   #31
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Praca na wakacje: prośba o rady i opinię.

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
A dziwne. Jak byk przypięty jest temat z mnóstwem wątków dotyczących poszukiwania pracy. Nawet szukać nie trzeba
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=164666
Tak, oczywiście watek przejrzałam, chodziło mi jednak bardziej o temat, który dotyczył by pracy wakacyjnej, a tak owy nie rzucił mi się w oczy
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 12:34   #32
magdzialenk@
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 327
Dot.: Praca na wakacje: prośba o rady i opinię.

Pracowac moglas juz od 16 roku zycia.
Ja mam 17 i pracuje jako kelnerka. Prace znalazlam poprostu chodzac i pytajac sie czy robota jaksas znalazlaby sie dla mnie Powiedzialam ze chce tylko na wakacje ale jak mam weekend wolny to tez ide do roboty
magdzialenk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 14:37   #33
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

A czy któraś z Was kiedykolwiek wysyłała CV to któregoś z ośrodków wczasowych np. nad morzem (500 km od domu, nie znasz nawet tego hotelu, ale jesteś gotowa na podjęcie pracy wakacyjnej w tym miejscu) po czym pracodawca zadzwonił do Was ? Wyjechałyście tam ? Zostałyście oszukane ? Co możecie powiedzieć osobie, która zamierza spróbować takiej pracy ?
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 14:53   #34
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

ja znalazlam prace jako aupair i po skonczonej sesji wyjezdzam na 3 miesiace do Anglii
w mojej okolicy ne mialabym szans na zlnalezienie czegos konkretnego, np do pizzerni czy jakis barow -owszem ale dojazdy by mnie wyniosly zapewne tyle ile bym zarobiła, nie posiadam teraz auta wiec autbusem byloby mi o wiele trudniej, dlatego opuszczam kraj na 3 miechy, podszkole jezyk i przywioze troche grosza - na jakies male autko mi wystarczy, a rodzice obiecali ze dolozą

Nektarynka tez rozwazalam taka mozliwosc! mysle ze to nie glupi pomysł i napewno bezpiecziejsza alternatywa niz wyjazd za granice. Mysle ze jesli sie zdecydujesz to powinnas moze pojechac z kims bliskim, zeby sie dobrze rozejrzec i zeby wiedzieli gdzie jestes dokładnie
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 15:01   #35
Angelika16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 286
GG do Angelika16
Wink Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Ja w tamte wakacje pracowałam rozlewając piwo na festynach,swietna robota!A także pracowałam na grilach takie wiecie robie fass foodow i pieczenie roznego typu mięska:pp dużo roboty i zmeczenia ale płaca super zobaczymy co w tym roku wykombinuje, nadal chodze do liceum wiec same wiecie jak to ciężko z robotą, myślałam nad wyjazdem nad morze, tam jest roboty multum buziaczki
Angelika16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 15:09   #36
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Wg mnie najlepiej jechać bez znajomych. Znając życie wiem, że niektórzy są zdolni żeby zostawić Ciebie na lodzie a samemu zająć dobre stanowisko pracy. Na rozmowę kwalifikacyjną owszem (siostra, brat, kuzynka) -żeby obadać teren itd., ale wcześniej wysyłasz CV do hotelu, którego nie widziałaś na oczy (nie mówię o ofertach pracy znalezionych z góry w internecie) i co dalej ? jakieś przestrogi przed nieuczciwymi pracodawcami ?
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 15:17   #37
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

biiibiii napisz troche o twojej pracy aupair bo szczerze mowiac tez sie nad takim rozwiązaniem zastanawiam ....
znasz super język?bo ja sie obawiam tego najbardziej pomimo ze troche znam.... juz wiesz ile zarobisz? z jakiegos biura znalazlas tą pracę?
agiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-26, 15:18   #38
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Cytat:
Napisane przez Nektarynka Pokaż wiadomość
Wg mnie najlepiej jechać bez znajomych. Znając życie wiem, że niektórzy są zdolni żeby zostawić Ciebie na lodzie a samemu zająć dobre stanowisko pracy. Na rozmowę kwalifikacyjną owszem (siostra, brat, kuzynka) -żeby obadać teren itd., ale wcześniej wysyłasz CV do hotelu, którego nie widziałaś na oczy (nie mówię o ofertach pracy znalezionych z góry w internecie) i co dalej ? jakieś przestrogi przed nieuczciwymi pracodawcami ?
tak tak, tez mialam na mysli kogos na chwile, tylko na peirwszy dzien - najlepiej z rodziny

a jesli chodzi i przestrogi to sama w tym roku jak pisałam jade do pracy, tez pierwszy raz i to do obcego kraju...no ale mysle ze jesli bedziesz z szefem podpisywała umowę musisz ja dokładnie przeczytac! wszystko! i najlepiej 2 razy, jesli bedziesz miala jakiekolwiek watliwosci co do tresci tej umowy nie podpisuj jej zanim nie skonsultujesz tego z kims kto sie na tym zna. i moze spytaj czy moglabys porozmawiac o warunkach pracy z innymi pracownikami? albo poprzednimi dziewczynami ktore pracowaly tam np zeszlego lata?


agiii tak naprawde super to jezyka nie znam, bo wiaodmo ze "szkolny" angielski to co innego niz obcowanie z jezykiem na codzien, ale mysle ze sobie poradze. poczatki napewno beda trudne, no ale jestem dobrej mysli i biore ze soba slownik
jade jako au-pair ale troche nie typowa... do PSA !!! hahaha nie umiem zajmowac sie dziecmi a i jakas opacznosc nademna czuwala bo udalo mi sie znalezc prace u faceta (38lat), stary kawaler, ktory nie ma czasu zajmowac sie swoim pupilem, na ktorego punkcie ma bzika!
na poczatku sie balam, i bylam niezdecydowana...w koncu samotny facet...nie wiadomo co mu przyjdzie do glowy...no ale sprawdziłam go dokładnie. Podał mi namiary na swoja firme, i rzeczywiscie pracuje tam na b.wyskim stanowisku, mial tez juz au-apir z polski co znacznie ulatwilo zadanie bo sie z nia skontaktowałam rozmawiałam tez z jego obecną au pair wiec juz czuje sie bezpieczniej. On tez mnie sprawdzał, dzwonil do mojej korepetyroki i generalne tez chcial jakies namiary.
nie polecam Ci szukania pracy jako au-pair przez agencje, bo musisz za to placic (czesto nie male pieniadze)
zaloguj sie poprstu na stronkach na ktorych rodziny szukaja operek
podaje linki: (notabene o tych stronach dowiedzialam sie wlasne z naszego forum )
http://www.aupair-world.at/index.php/
www.greataupair.com

Jesli chodzi o zarboki to ja przywioze oko 3,5 tysiaca zł. nie jest to jakas spektakularna kwota, no ale i moja praca nie bedzie ciezka tylko posprzatac, wyorac i wyporwdzic psiaka na spacerek wszelkie inne rzeczy szef mi zapewni, nie bede musiala nic wydawac ze swoich moge calosc przywizc do domu, no chybaze bede miala jakeis specjalne zachcianki

Edytowane przez biiibiii
Czas edycji: 2007-05-26 o 15:30 Powód: dopisek
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 15:28   #39
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

z dziewczynami z zeszłego lata? hmm jadąc nad morze pareset km nie sądzę żebym mogła je poznać a szef na pewno ich nie zna skoro to praca sezonowa. Mogę jedynie wtedy w przerwie przed rozmową kwalif. pogadać z jakąś dziewczyną, która już tam pracuje o przeczytaniu umowy wiem.
odważyłybyście się jechac ? tyle słyszy się o fałszywych ofertach wakacyjnych a i rozmowa z pracodawcą wcale nie musi oznajmiać uczciwego wydawania wynagrodzenia. Chlebodawca może pomyśleć, że skoro jesteś sama (bezradna) to wszystkie piórka z Ciebie poobrywa i wynocha...
Opowiadajcie o swoich sezonowych pracach, o takim charakterze.
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 18:08   #40
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

no ale jakis kontakt do nich ma, np numer telefonu. nie powinnas sie wstydzic prosic o to i on nie powinien sie dziwić - wszyscy wiemy w jakich czasach zyjemy a to ze sie tym interesujesz moze swiadczyc tylko o tym ze jestes szczerze zainteresowana ta pracą i powazna osobą
ja znam osobiscie jednego wlasciciela takiego osrodka, to znjaomy mojej ciotki - wiem, ze dziewczyny tam nie maja lekko, naprawde musze sie napracowac, niemal caly dzien na nogach, ale nie zdazylo sie jeszcze zeby im nie wyplacił wypłaty.
Moja kolezanka w zeszle wakacje pracowala nad morzem wlansie w jakims hotelu, na kuchni /stolowce. ale wytrzymala tylko 2 tygodnie, bo mowila ze to ponad jej siły. nie przyzywczajona do pracy poporstu wysiadała ze zmeczenia.
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 21:11   #41
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

biiibiii dawno temu załatwiałaś sobie wyjazd? Płaciłaś coś za to? Przechodziłaś z tym facetem jakąś rozmowę tel. (w jego ojczystym języku ) ?

Mam trochę zapału do szukania pracy, ale szybko się poddaje jeśli po długim czasie nie ma odezwu. To coś strasznego :/
Poza tym chyba jestem przewrażliwiona...wmawiam sobie, że mogą mnie spotkać jakieś niemiłe przyjemności jeśli powysyłam CV do różnych miejsc (w których nie byłam-jak przystało na pracę wakacyjną np. do wcześniej wspomnianego ośrodka nad morzem). Przecież oni będą mieli moje wszystkie dane a ja i tak mogę być bez pracy :| Hmm
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-26, 21:26   #42
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

opieka nad psem....tak to ja tez chce bo z dziecmi byloby gorzej
agiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 21:29   #43
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Nektarynko mi sie bardzo poszczescilo bo wlasciwie prace znalazłam w tydzien.
szukajac rodziny na tych stronkach ktore podalam nic nie placisz. poporstu sie tam rejestrujesz i szukasz - albo ty wysylasz swoje oferty albo rodziny do ciebie (czesto @ z tych stron przychodzily do mnie jako SPAM, jakoze nie polskie adresy)
Zanim on mi zaprpopnowal ta prace wymienilismy ze soba bardzo duzo meili (kilkanascie dziennie nawet), rozmawialismy na MSN no i zadzwonil do mnie raz. Potem tez probował, ale cos z polaczeniem jest nie tak i nie mozemy sie do siebie dodzownić. ;/

Tez sie bałam! nie jestes sama.. no ale gdyby ten strach przezwyciezyl siedzialabym cale 3 miesiace w domu i nudzilabym sie...

agiii do dzieci bym sie raczej nie nadawała cybaze do jednego ale juz "odchowanego" no ale z psem to i tak mniej roboty
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 21:35   #44
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

a czy mieszkasz u tego faceta?? czy codziennie chozisz do niego? jezeli mieszkasz u niego to wiesz jakie sa warunki?
agiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 21:36   #45
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

biiibiii mnie interesuje praca na 2 m-ce. W 3-im mam praktyki. Myślicie, że może mnie coś złego spotkać jeśli wyśle dużo CV ? :P Głupie pytanie, ale co tam
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 07:54   #46
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
a czy mieszkasz u tego faceta?? czy codziennie chozisz do niego? jezeli mieszkasz u niego to wiesz jakie sa warunki?
Tak, mieszkam u niego.
Warunki sa swietne - on mi zapewnia jedzienie i wszystko czego potrzebuje, mam swoj wlasny pokoj.
Jesli chodzi o jakies "zelazne" reguły" to takowych nie ma, mam traktowac ten dom tak jak swoj i tak tez o niego dbać. Jedynie nie chce zebym robilajakies imprezy podczasjego nieobecnosci (czasami wyjezdza na kilka dni) albo sprowadzala jakis facetow (haha nie mam zamiaru! ) i generalnie tyle z warunkow... mysle ze reszta wyjdzie w praniu.

Jesli sie bedziesz decydowac to radze sie spieszyc, bo teraz goracy okres, wakacje i duzo dziewczyn chce wyjechac za granice Czym predzej zakladaj konto na stronach i zaczynaj szukac
Ja za 35 dni wylatuje

Nektarynko mysle ze na 2 m-ce tez byc cos znalazła. Ja sama nie mam pewnosci ze na 3 zostane, bo najpierw musze zaliczyc sesje. jesli obleeje jakis egzamin musze wrocic na poprawke na poczatku wrzesnia.
Mysle ze jesli chodzi o Twoje CV to nic Ci nie grozi, przeciez oni dostaja stosy takich ofert zapewne. Jesli odrzucaja ofety to chyba niszcza w niszczarce (tak mi sie wydaje)
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 14:21   #47
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

to masz swietnie!!!! ja niestety jescze niepelnoletnia.... dopiero za rok ale przynajmniej wiem co i jak;]
agiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 14:56   #48
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Wysyłam CV do innych miejsc. Z pracodawcami nawet nie rozmawiam, wysyłam w ciemno mając nadzieję, że ktoś zadzwoni. Mam wysłać samo CV czy razem z listem motywacyjnym? Wg mnie tylko CV ale w nim nie napiszę stanowiska pracy, które mnie interesuje, prawda? Jak uważacie?
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 15:05   #49
ewelinusia222
Zadomowienie
 
Avatar ewelinusia222
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z domu ;) okolice WWA
Wiadomości: 1 946
GG do ewelinusia222
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Hej Dziewczyny szukające pracy!! jest praca dla studentow (lecz nietylko-chodzi o to abyś była osobą uczącą się ) z Warszawy i okolic w charakterze kelnerki w hotelach Warszawskich i różnych imprezach!! praca wyjątkowo wygodna ponieważ sam ustalasz sobie grafik zapisując sie do pracy kiedy możesz, chcesz. poczatkowa stawka od 7zl. wszelkie pytania proszę kierować na moj nr gg : 5436853
ewelinusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-27, 15:10   #50
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Nie jestem z W-wy i okolic. Do stolicy mam hmm pareset km, to oferta nie dla mnie Hmm takie ogłoszenia dla mnie nie są wiarygodne, bez urazy oczywiście. Chociaż mieszkając bliżej obczaiłabym tą ofertę.
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 15:36   #51
ewelinusia222
Zadomowienie
 
Avatar ewelinusia222
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z domu ;) okolice WWA
Wiadomości: 1 946
GG do ewelinusia222
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

hej sama pracuje właśnie w tej firmie jako kelnerka i mogę napisać że naprawde tak jest
ewelinusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 15:40   #52
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

co z osobami spoza W-wy ? Jest szansa na zakwaterowanie w zaistniałej sytuacji ? i jak przebiega rekrutacja ?
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 18:31   #53
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Cytat:
Napisane przez Nektarynka Pokaż wiadomość
Wysyłam CV do innych miejsc. Z pracodawcami nawet nie rozmawiam, wysyłam w ciemno mając nadzieję, że ktoś zadzwoni. Mam wysłać samo CV czy razem z listem motywacyjnym? Wg mnie tylko CV ale w nim nie napiszę stanowiska pracy, które mnie interesuje, prawda? Jak uważacie?
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 20:31   #54
ewelinusia222
Zadomowienie
 
Avatar ewelinusia222
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z domu ;) okolice WWA
Wiadomości: 1 946
GG do ewelinusia222
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

co do zakwaterowania to niejestem w stanie Ci odpowiedziec na to pytanie. poniewaz niejest to praca w jednym miejscu!! to jest tzw. wynajem kelnerow, np. hotel gdy ma impreze zamawia jakas liczbe kelnerow. rekrutacja to wypelnienie formularza, odbycie szkolenia i praca
ewelinusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 14:52   #55
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Nektarynko w CV nie piszemy jakie stanowisko pracy cię interesuje. Mówisz to na rozmowie. Napisalas juz swoje CV ? jezeli nie umiesz to w internecie jest pełno przykładowych CV
agiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 15:50   #56
basienka:)
Raczkowanie
 
Avatar basienka:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: daleko stąd:)
Wiadomości: 329
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

ja właśnie dziś byłam na rozmowie. Za półtora roku będę pełnoletnia, więc nie wszędzie mnie przyjmą. No i znalazłam pracę w...pralni. Mam tam składać ręczniki itd. Nie wiem, czy pójdę tam pracować, ale myślę że nic lepszego nie znajdę...A fajnie by było popracować, bo nie ma to jak swoja kasa

Najlepiej poszukaj w anonsach, albo na trojmiasto.pl. Na pewno coś znajdziesz. Ale teraz wszędzie wiszą ogłosenia, bo na sezon potrzebują ludzi
basienka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 17:00   #57
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
Nektarynko w CV nie piszemy jakie stanowisko pracy cię interesuje. Mówisz to na rozmowie. Napisalas juz swoje CV ? jezeli nie umiesz to w internecie jest pełno przykładowych CV
agiii o tym wiem Nie pisze pierwszy raz CV Pytałam tylko czy do losowo wybranych przeze mnie miejsc, do których chcę wysłać CV mam dołączyć list motywacyjny ?
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 17:07   #58
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Tylko nie wiem czy na odpowiedź nie jest za późno. Stwierdziłam wczoraj sama, że będę wysyłać CV bez listu.
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 18:11   #59
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

biiibiii- jejku ale masz fajnie ja uwielbiam zwierzęta tez bym chciała tak sobie wyjechać i zajmować sie czyimś psem zazdroszczę Ci bo ja do dzieci sie nie nadaję
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 19:32   #60
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: jak szukać pracy na wakacje??

Cytat:
Napisane przez Nektarynka Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was kiedykolwiek wysyłała CV to któregoś z ośrodków wczasowych np. nad morzem (500 km od domu, nie znasz nawet tego hotelu, ale jesteś gotowa na podjęcie pracy wakacyjnej w tym miejscu) po czym pracodawca zadzwonił do Was ? Wyjechałyście tam ? Zostałyście oszukane ? Co możecie powiedzieć osobie, która zamierza spróbować takiej pracy ?
Nie chcę, żeby wątek umarł. Przecież to temat nr 1 wśród osób, którzy chcą popracować na wakacjach

up
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/


Edytowane przez Nektarynka
Czas edycji: 2007-05-31 o 21:07
Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.