Czy zmieniacie obuwie na uczelni?? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-21, 19:21   #61
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
u mnie nie
Oo! To ja też takich doświadczyłam i to nie tylko profesorów (wystarczy dr) - jak sie kończy przerwa to zamyka drzwi na klucz i kto nie zdązył zjeść albo sie wysikać to nie wejdzie i nie wyjdzie a on szybko sprawdza obecnośc
Wychodzi sie na przerwach bo od tego one są albo nie przychodzi sie wcale (ale wtedy nie studiuje sie na tym kierunku)

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

A jeden był taki pomysłowy,że sprawdzał obecność na wykładzie (stał przed drzwiami i spisywał nazwiska) a na ćwiczaniach robił wejściówki tym osobom których nie było
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 19:24   #62
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez fankapsychiatrii Pokaż wiadomość
Oo! To ja też takich doświadczyłam i to nie tylko profesorów (wystarczy dr) - jak sie kończy przerwa to zamyka drzwi na klucz i kto nie zdązył zjeść albo sie wysikać to nie wejdzie i nie wyjdzie a on szybko sprawdza obecnośc
Wychodzi sie na przerwach bo od tego one są albo nie przychodzi sie wcale (ale wtedy nie studiuje sie na tym kierunku)

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

A jeden był taki pomysłowy,że sprawdzał obecność na wykładzie (stał przed drzwiami i spisywał nazwiska) a na ćwiczaniach robił wejściówki tym osobom których nie było
no cóż, u mnie wejściówki są na kazdych ćwiczeniach dla wszystkich.... więc np
ale spóźnialscy są natychmiast zapamiętywani, co wiąże się zazwyczaj z różnymi nieprzyjemnościami osobiście kiedyś gdy spóźniłam się na ćwiczenia (moze 3 minuty, w każdym razie lista jeszcze była czytana) usłyszałam od pani dr że jestem... dewiantka
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 19:55   #63
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez yasminuuum Pokaż wiadomość
Tylko że niektórzy profesorowie sobie nie życzą żeby ktoś wychodził podczas wykładu/ćwiczeń bo im to przeszkadza. Juz prędzej mówią żeby w ogóle nie przychodzić ale to chyba wyjątki są
podczas ćwiczeń ok. rozumiem i u mnie np. bardzo jest pilnowane czy ktoś ma dużo nieobecności/wychodzi w połowie.

ale podczas wykładów można wyjść w każdej chwili. zwykle prowadzący mówią: "ja i tak dostaję pieniądze za ten wykład i tak, także nie obchodzi mnie czy będziecie na nim czy nie, tak samo nie obchodzi mnie czy zdacie później egzamin - to wasz problem i wasza decyzja ile chcecie się nauczyć"
raz jedynie jeden się wkurzył, ale na jego miejscu zrobiłabym to samo. pół godziny przed końcem co 2 minuty wychodziła jedna osoba. ciągle hałas skłądających się siedzeń i ciągle ktoś przechodził przed nosem. nie wiem czy tak specjalnie się ugadali czy jak no to wtedy owszem, profesorowi puściły nerwy
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 20:16   #64
yasminuuum
Zakorzenienie
 
Avatar yasminuuum
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 8 981
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
podczas ćwiczeń ok. rozumiem i u mnie np. bardzo jest pilnowane czy ktoś ma dużo nieobecności/wychodzi w połowie.

ale podczas wykładów można wyjść w każdej chwili. zwykle prowadzący mówią: "ja i tak dostaję pieniądze za ten wykład i tak, także nie obchodzi mnie czy będziecie na nim czy nie, tak samo nie obchodzi mnie czy zdacie później egzamin - to wasz problem i wasza decyzja ile chcecie się nauczyć"
raz jedynie jeden się wkurzył, ale na jego miejscu zrobiłabym to samo. pół godziny przed końcem co 2 minuty wychodziła jedna osoba. ciągle hałas skłądających się siedzeń i ciągle ktoś przechodził przed nosem. nie wiem czy tak specjalnie się ugadali czy jak no to wtedy owszem, profesorowi puściły nerwy
No też bym się wkurzyła na miejscu tego prof. Na wykładach raczej u mnie jest dowolność ale czasami trafi się taki agent że niektórzy się po prostu boją cokolwiek zrobić żeby się mu nie narazić
Wszystko zależy od prowadzącego
__________________

wymień się ze mną ciuchem >klik<


handmade blog
yasminuuum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 22:43   #65
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez yasminuuum Pokaż wiadomość
Tylko że niektórzy profesorowie sobie nie życzą żeby ktoś wychodził podczas wykładu/ćwiczeń bo im to przeszkadza. Juz prędzej mówią żeby w ogóle nie przychodzić ale to chyba wyjątki są
Myślę, że jeżeli ktoś ma nagłą potrzebę której nie mógł przewidzieć np. zrobi mu się słabo albo stwierdzi, że nie wytrzyma do końca bo się posika to mniej będzie przeszkadzał ulatniając się po cichu niż głosić się z końca sali, przerywać i pytać czy może wyjść
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 00:08   #66
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
podczas ćwiczeń ok. rozumiem i u mnie np. bardzo jest pilnowane czy ktoś ma dużo nieobecności/wychodzi w połowie.

ale podczas wykładów można wyjść w każdej chwili. zwykle prowadzący mówią: "ja i tak dostaję pieniądze za ten wykład i tak, także nie obchodzi mnie czy będziecie na nim czy nie, tak samo nie obchodzi mnie czy zdacie później egzamin - to wasz problem i wasza decyzja ile chcecie się nauczyć"
raz jedynie jeden się wkurzył, ale na jego miejscu zrobiłabym to samo. pół godziny przed końcem co 2 minuty wychodziła jedna osoba. ciągle hałas skłądających się siedzeń i ciągle ktoś przechodził przed nosem. nie wiem czy tak specjalnie się ugadali czy jak no to wtedy owszem, profesorowi puściły nerwy

u mnie na większosci wykładów sprawdzana jest obecność........
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 01:00   #67
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

u mnie na większosci wykładów sprawdzana jest obecność........
hmm to u mnie na wszystkich od 2-roku Tzn sa obowiązkowe - są do nich listy/karty zaliczeń i zazwyczaj można wykrecić sie tylko nieplanowana hospitalizacją
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 09:50   #68
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

u mnie na większosci wykładów sprawdzana jest obecność........

Aaach ta medycyna... Ja tam cie podziwiam, że to studiujesz i grzebiesz w ludziach swoją drogą, masz już jakieś pomysły, jaką specjalizację chcesz wybrać? Tak pytam, bo moja koleżanka bardzo powaznie myśli nad zostaniem patologiem, a dla mnie to jest makabryczne

U mnie, na szczęście, tylko jeden wykład był obowiązkowy, ale już się zakończył. Na kilku innych czasem obecność sprawdzają, ale nie jest to podstawą zaliczenia i raczej nie ma wpływu na ocenę.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 11:02   #69
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

u mnie na większosci wykładów sprawdzana jest obecność........
co mnie teraz już nie dziwi - z takim kierunkiem nie ma żartów
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 14:04   #70
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Aaach ta medycyna... Ja tam cie podziwiam, że to studiujesz i grzebiesz w ludziach swoją drogą, masz już jakieś pomysły, jaką specjalizację chcesz wybrać? Tak pytam, bo moja koleżanka bardzo powaznie myśli nad zostaniem patologiem, a dla mnie to jest makabryczne

U mnie, na szczęście, tylko jeden wykład był obowiązkowy, ale już się zakończył. Na kilku innych czasem obecność sprawdzają, ale nie jest to podstawą zaliczenia i raczej nie ma wpływu na ocenę.


ja wiem od zawsze- anestezjologia i intensywna terapia i robię wszystko by się to udało (całe wakacje chodziłam na OIT, w ciagu roku też zamierzam ) ale mam znajomych, którzy pasjonują się np. medycyną sądową :d to dopiero masakra
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 14:53   #71
Styczniowa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 263
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

U mnie zarówno wykłady jak i ćwiczenia są nieobowiązkowe, można studiować w innym mieście i przyjechać na same egzaminy Ale zaliczenie ćwiczeń może np. zwolnić z egzaminu
__________________



happiness is easy!



Styczniowa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 15:16   #72
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez Styczniowa93 Pokaż wiadomość
U mnie zarówno wykłady jak i ćwiczenia są nieobowiązkowe, można studiować w innym mieście i przyjechać na same egzaminy Ale zaliczenie ćwiczeń może np. zwolnić z egzaminu
Bo prawo na UJ jest swoistym tworem i z tego co wiem jedynym takim w Polsce. Aczkolwiek według mnie taki system ma równie wiele zalet co wad. Z jednej strony absolutna dowolność w układaniu harmonogramu, dowolność wybierania, na co mam ochotę chodzić, na co nie, swoboda przy studiowaniu drugiego kierunku - z drugiej zaś strony ktoś bez wewnętrznej dyscypliny zwyczajnie może olewać zajęcia.

Kiedy masz świadomość, że czegoś nie musisz, a nie jest to coś ciekawego, to często ci się nie chce. Jak masz ćwiczenia obowiązkowe i wiesz, że potem będą problemy z zaliczeniem, to zwleczesz się z łóżka o 6 rano z bolącą głową i katarem, natomiast kiedy wiesz, że nie musisz, to będzie się zdarzać, że odpuścisz.
Regularne chodzenie na zajęcia zwyczajnie pomaga potem z nauce.

Mnie się ten system zwyczajnie nie podoba, zwłaszcza, że UJ doszedł już do takiej kuriozalnej sytuacji, iż np. z przedmiotu, na który może się zarejestrować 500osób tworzy jedynie 200miejsc na ćwiczeniach, bo... no właśnie - bo ćwiczenia nie są obowiązkowe, więc kto pierwszy, ten lepszy, a jak dla ciebie miejsca już nie starczy to twój problem. Nie musisz chodzić.


A wszystko to dlatego, że UJ przyjmuje zbyt wielu studentów na prawo. Takich tłumów żadna sala nie pomieści, toteż nic dziwnego, że miejsc na ćwiczeniach nie ma.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 16:04   #73
Styczniowa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 263
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Mnie się ten system zwyczajnie nie podoba, zwłaszcza, że UJ doszedł już do takiej kuriozalnej sytuacji, iż np. z przedmiotu, na który może się zarejestrować 500osób tworzy jedynie 200miejsc na ćwiczeniach, bo... no właśnie - bo ćwiczenia nie są obowiązkowe, więc kto pierwszy, ten lepszy, a jak dla ciebie miejsca już nie starczy to twój problem. Nie musisz chodzić.
To nie jest do końca tak. Miejsca na ćwiczeniach są zawsze, może co najwyżej braknąć miejsca w grupach u najlepszych ćwiczeniowców i o najlepszych porach.
Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość

A wszystko to dlatego, że UJ przyjmuje zbyt wielu studentów na prawo. Takich tłumów żadna sala nie pomieści, toteż nic dziwnego, że miejsc na ćwiczeniach nie ma.
Przecież nie mamy jednych ćwiczeń raz w tygodniu dla całego roku w jednej sali. Ćwiczenia z danego przedmiotu są rozrzucane w całym tygodniu o różnych porach i u różnych ćwiczeniowców, np. po 40 osób.
Na przedmioty, które wybrałam (dla I roku) jest łącznie po 600 miejsc, a przyjęli 568 osób.

Co innego jest z przedmiotami specjalizacyjnymi, które można brać np od I do V roku. Wiadomo, że nikt nie otworzy na nich 25000 miejsc. Tylko, że z przedmiotów specjalizacyjnych nie ma ćwiczeń i jedynym problemem jest wykład. Ale np. miejsca na wykład na bardzo oblegany przedmiot (Kultury prawne Afryki i Azji) zapełniły się dopiero po 2,5 miesiącach rejestracji. Więc jeśli komuś zależało, to spokojnie się zarejestrował...
Z resztą na wykład może przyjść każdy, nawet osoba z ulicy.
__________________



happiness is easy!



Styczniowa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 16:48   #74
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez Styczniowa93 Pokaż wiadomość
To nie jest do końca tak. Miejsca na ćwiczeniach są zawsze, może co najwyżej braknąć miejsca w grupach u najlepszych ćwiczeniowców i o najlepszych porach.


Przecież nie mamy jednych ćwiczeń raz w tygodniu dla całego roku w jednej sali. Ćwiczenia z danego przedmiotu są rozrzucane w całym tygodniu o różnych porach i u różnych ćwiczeniowców, np. po 40 osób.
Na przedmioty, które wybrałam (dla I roku) jest łącznie po 600 miejsc, a przyjęli 568 osób.

Co innego jest z przedmiotami specjalizacyjnymi, które można brać np od I do V roku. Wiadomo, że nikt nie otworzy na nich 25000 miejsc. Tylko, że z przedmiotów specjalizacyjnych nie ma ćwiczeń i jedynym problemem jest wykład. Ale np. miejsca na wykład na bardzo oblegany przedmiot (Kultury prawne Afryki i Azji) zapełniły się dopiero po 2,5 miesiącach rejestracji. Więc jeśli komuś zależało, to spokojnie się zarejestrował...
Z resztą na wykład może przyjść każdy, nawet osoba z ulicy.

Nie, nie ma
Ale możliwe, że jeszcze tego nie wiesz, bo na szczęście nie dla każdego przedmiotu tak jest. Poczekaj trochę, to zobaczysz, jakie tam się jajca dzieją Bo wnioskuję, że dopiero zaczniesz 1 rok

Na połowie wykładów jak nie przyjdziesz odpowiednio wczesniej to będziesz siedzieć na podłodze z cudzym łokciem w żebrach. A i na ćwiczeniach może się zdarzyć, jak w sali 30osobowej zasiądzie np. 60 studentów.

A i tak - nie ma ćwiczeń w jednej sali, ale w ciągu tygodnia sale WPIAUJ muszą pomieścić 5 lat studentów dziennych i, uwaga, zaocznych (bo zaoczni też mogą chodzić na dzienne i rejestrować się na zajęcia w tygodniu), a jako że studentów dziennych i zaocznych przyjmuje się mniej więcej 1200 rocznie to warunki są, jakie są.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."



Edytowane przez Narrhien
Czas edycji: 2011-09-22 o 16:53
Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 16:52   #75
Styczniowa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 263
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość

Nie, nie ma
Ale jako że dopiero zaczynasz 1 rok, to jeszcze tego nie wiesz, bo na szczęście nie dla każdego przedmiotu tak jest. Poczekaj trochę, aż zaczniesz studia na tym kierunku, to zobaczysz, jakie tam się jajca dzieją
A Ty tam studiowałaś?
__________________



happiness is easy!



Styczniowa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 16:54   #76
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

I wiele innych rzeczy tam się dzieje Tak jak mówię, są plusy i minusy, ale ja szczerze po całej tej zabawie zdecydowanie doceniłam zwykły harmonogram na kartce papieru i kierunek z 30 studentami na roku.

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Styczniowa93 Pokaż wiadomość
A Ty tam studiowałaś?
No niestety tak

Zedytowałam trochę poprzedniego posta, wybacz
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 16:58   #77
Styczniowa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 263
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
I wiele innych rzeczy tam się dzieje Tak jak mówię, są plusy i minusy, ale ja szczerze po całej tej zabawie zdecydowanie doceniłam zwykły harmonogram na kartce papieru i kierunek z 30 studentami na roku.

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------



No niestety tak
Mnie to póki co odpowiada, bo dzięki temu fajnie sobie ustawiłam plan z dwiema szkołami językowymi Ostatnio rozmawiałam z wieloma ludźmi z tego kierunku i w guncie rzeczy wszyscy są zadowoleni, nikt się nie czuje pokrzywdzony, więc jestem bardzo pozytywnie nastawiona

I jak, pracujesz teraz w zawodzie?
__________________



happiness is easy!



Styczniowa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 17:07   #78
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Jeśli mogę coś poradzić - jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowana to zarejestruj się na lexa, to jest ujotowskie forum prawnicze, bardzo przydatne i pomocne, nie tylko w nauce ale równiez w zdobywaniu potrzebnych informacji i znajomych itd

Tak jak mówię - kierunek i jego funkcjonowanie ma tyleż zalet co i wad. Każdy ocenia to inaczej, więc i ty będziesz mieć jeszcze czas na to, by na bazie własnych doświadczeń to ocenić ja ci życze powodzenia.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 17:10   #79
Styczniowa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 263
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Lexa już znam Dzięki
__________________



happiness is easy!



Styczniowa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.