Miłośniczki Mango - cz.II - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-18, 18:36   #1771
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 189
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

[QUOTE=julka910;39828090]Ja mam tak samo. Tez sie gapie na nią mozna być dać krawcowej do taliowania ale nie wiem czy sie da z tym materiałem no i czy jest sens nie wiem ile taka usługa kosztuje.

Szkoda ze nie ma granatowej.[/QUOTE


granatowa S na allegro jest ale chyba 89zł
__________________
jestem księżniczką...
tylko oczy podkrążone
i zgubiłam gdzieś koronę...
KOCHAM <3
zapuszczam włoski

konstancja01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 20:30   #1772
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

Cytat:
Napisane przez Madam Coco Pokaż wiadomość
Ja ją mam! Kupiłam ją w sklepie stacjonarnym w tym najjaśniejszym kolorze (to nie jest czysta biel) Super się nosi, jest ładnie wykonana i ma ładny "lejący się" materiał Jestem z niej bardzo zadowolona. Jedyne do czego można byłoby się na siłę przyczepić to to, że do najdłuższych nie należy
Dziękuję za odpowiedź jutro się po nią wybiorę
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 21:43   #1773
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

Cytat:
Napisane przez tikutik Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak statusy Waszych zamówień torebek tych lakierowanych jasnych i szpilek skórzanych szarych? Moje jest nadal w przygotowaniu, przy czym wydaje mi się, że anulują bo torebki w tej wersji kolorystycznej już nie ma na stronie za to szpilki jeszcze są
ja w sobotę kliknęłam szpilki szare i dzisiaj mam status "wysłane". zamawiałam do sklepu
gosica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 22:42   #1774
tikutik
Zadomowienie
 
Avatar tikutik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 600
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

Cytat:
Napisane przez gosica Pokaż wiadomość
ja w sobotę kliknęłam szpilki szare i dzisiaj mam status "wysłane". zamawiałam do sklepu
Teraz w sobotę kliknęłaś? Ja złożyłam zamówienie 13 i nadal w przygotowaniu Może dlatego, że ze szpilkami kliknęłam torebkę, której już raczej nie ma. Rozumiem, że nawet jeżeli by torebki nie było to jest szansa, że szpilki dostanę? Tzn chodzi mi o to, że jeżeli nie ma jednej rzeczy z zamówienia to nie anulują mi całego
tikutik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 00:23   #1775
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

Cytat:
Napisane przez tikutik Pokaż wiadomość
Teraz w sobotę kliknęłaś? Ja złożyłam zamówienie 13 i nadal w przygotowaniu Może dlatego, że ze szpilkami kliknęłam torebkę, której już raczej nie ma. Rozumiem, że nawet jeżeli by torebki nie było to jest szansa, że szpilki dostanę? Tzn chodzi mi o to, że jeżeli nie ma jednej rzeczy z zamówienia to nie anulują mi całego
Ja zamawiałam 15 i także mam w przygotowaniu Ale ze szpilkami zamawiałam spodenki, może dlatego...
assicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 07:32   #1776
Klaudynka...a
Zadomowienie
 
Avatar Klaudynka...a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 962
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

Hej dziewczyny, czy któraś z Was ma tą sukienkę? bądz ją mierzyła? co myślicie o niej ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 83423557_G7.jpg (31,1 KB, 25 załadowań)
Klaudynka...a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 10:32   #1777
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

Cytat:
Napisane przez Klaudynka...a Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czy któraś z Was ma tą sukienkę? bądz ją mierzyła? co myślicie o niej ?
na zdjęciu prezentuje się fajnie, ale w sklepach stacjonarnych nie widziałam tych sukienek.
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 10:41   #1778
tikutik
Zadomowienie
 
Avatar tikutik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 600
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

Cytat:
Napisane przez assicka Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam 15 i także mam w przygotowaniu Ale ze szpilkami zamawiałam spodenki, może dlatego...
Tak jak myślałam anulowali mi dzisiaj jedną pozycję z zamówienia, oczywiście jasną lakierowaną torebkę. Zalogowałam się na stronę i widzę, że zniknęła ale buty zostały i są nadal w przygotowaniu. Mam nadzieję, że je dostanę. Jak zwrócą kasę zamówię inną torebkę. Te z załącznika mi się podobają i mam do Was pytanie czy w ostatnim czasie któraś z Was kupiła i ostatecznie odebrała w sklepie którąś z tych torebek? Dwie pierwsze są po 99 zł, reszta 59 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 73601120_02.jpg (16,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 73601120_R2.jpg (15,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 73601071_63.jpg (13,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 73601071_A5.jpg (13,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 73601036_A5.jpg (16,8 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez tikutik
Czas edycji: 2013-03-19 o 10:43
tikutik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 11:17   #1779
Madam Coco
Rozeznanie
 
Avatar Madam Coco
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 717
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

Cytat:
Napisane przez tikutik Pokaż wiadomość
Tak jak myślałam anulowali mi dzisiaj jedną pozycję z zamówienia, oczywiście jasną lakierowaną torebkę. Zalogowałam się na stronę i widzę, że zniknęła ale buty zostały i są nadal w przygotowaniu. Mam nadzieję, że je dostanę. Jak zwrócą kasę zamówię inną torebkę. Te z załącznika mi się podobają i mam do Was pytanie czy w ostatnim czasie któraś z Was kupiła i ostatecznie odebrała w sklepie którąś z tych torebek? Dwie pierwsze są po 99 zł, reszta 59 zł
Zamawiałam ostatnią i doszła do sklepu, odebrałam. Kilkanaście postów wcześniej zdawałam relację o niej

Teraz zastanawiam się jeszcze nad tą lakierowaną jasną
__________________
Finezja życia.
Madam Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 11:33   #1780
tikutik
Zadomowienie
 
Avatar tikutik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 600
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

Cytat:
Napisane przez Madam Coco Pokaż wiadomość
Zamawiałam ostatnią i doszła do sklepu, odebrałam. Kilkanaście postów wcześniej zdawałam relację o niej

Teraz zastanawiam się jeszcze nad tą lakierowaną jasną
Dziękuję za informację na razie czekam na zwrot może jeszcze inne dziewczyny się wypowiedzą i wtedy zdecyduję się na którąś
tikutik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 11:45   #1781
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

Cytat:
Napisane przez tikutik Pokaż wiadomość
Dziękuję za informację na razie czekam na zwrot może jeszcze inne dziewczyny się wypowiedzą i wtedy zdecyduję się na którąś
Ja co prawda zamawiałam tę ostatnią czarną - przyszla w idealnym stanie, ale zamówienie złożyłam 31.01 natomiast ten kuferek ze zdjęć 3 i 4 w kolorze czarnym z tego co pamiętam jeszcze w lutym albo na początku marca zamawiała jedna wizażanka z wątku miłośniczek klasyki i anulowali zamówienie po 2 tyg.
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 11:58   #1782
laktoza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 693
GG do laktoza
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

Cytat:
Napisane przez tikutik Pokaż wiadomość
Tak jak myślałam anulowali mi dzisiaj jedną pozycję z zamówienia, oczywiście jasną lakierowaną torebkę. Zalogowałam się na stronę i widzę, że zniknęła ale buty zostały i są nadal w przygotowaniu. Mam nadzieję, że je dostanę. Jak zwrócą kasę zamówię inną torebkę. Te z załącznika mi się podobają i mam do Was pytanie czy w ostatnim czasie któraś z Was kupiła i ostatecznie odebrała w sklepie którąś z tych torebek? Dwie pierwsze są po 99 zł, reszta 59 zł
Mnie anulowali lakierowne te i jeszcze czarne, dwa razy..
laktoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 13:44   #1783
alfa82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

Cytat:
Napisane przez gosica Pokaż wiadomość
ja w sobotę kliknęłam szpilki szare i dzisiaj mam status "wysłane". zamawiałam do sklepu
Ja zamawiałam tylko szare szpilki w piątek 15.03 i od wczoraj mam wysłane

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez tikutik Pokaż wiadomość
Tak jak myślałam anulowali mi dzisiaj jedną pozycję z zamówienia, oczywiście jasną lakierowaną torebkę. Zalogowałam się na stronę i widzę, że zniknęła ale buty zostały i są nadal w przygotowaniu. Mam nadzieję, że je dostanę. Jak zwrócą kasę zamówię inną torebkę. Te z załącznika mi się podobają i mam do Was pytanie czy w ostatnim czasie któraś z Was kupiła i ostatecznie odebrała w sklepie którąś z tych torebek? Dwie pierwsze są po 99 zł, reszta 59 zł
Ostatnią odbierałam w sklepie w tamtym tygodniu. Przyszła po około tygodniu od zamówienia, trochę pogięta więc narazie jest wypchana kocykami i prześcieradłem i z dnia na dzień jest lepiej.
alfa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 15:34   #1784
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

Moje szpilki szare wciąż w drodze gdzieś tam. Zostały wysłane na drugi dzien po złożeniu zamówienia. Nie wiem tylko kiedy dojdą.
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 16:18   #1785
tikutik
Zadomowienie
 
Avatar tikutik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 600
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Ja co prawda zamawiałam tę ostatnią czarną - przyszla w idealnym stanie, ale zamówienie złożyłam 31.01 natomiast ten kuferek ze zdjęć 3 i 4 w kolorze czarnym z tego co pamiętam jeszcze w lutym albo na początku marca zamawiała jedna wizażanka z wątku miłośniczek klasyki i anulowali zamówienie po 2 tyg.
Cytat:
Napisane przez laktoza Pokaż wiadomość
Mnie anulowali lakierowne te i jeszcze czarne, dwa razy..
Cytat:
Napisane przez alfa82 Pokaż wiadomość
Ostatnią odbierałam w sklepie w tamtym tygodniu. Przyszła po około tygodniu od zamówienia, trochę pogięta więc narazie jest wypchana kocykami i prześcieradłem i z dnia na dzień jest lepiej.
Dziekuję dziewczyny za te informacje Czyli ogólnie rzecz biorąc wynika z tego, że te wyprzedażowe torebki już raczej są niedostępne

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Moje szpilki szare wciąż w drodze gdzieś tam. Zostały wysłane na drugi dzien po złożeniu zamówienia. Nie wiem tylko kiedy dojdą.
To bardzo szybko jak już na 2 dzień miałaś wysłane. Moje nadal w przygotowaniu a klinięte były 13 Dziwną politykę mają w tym sklepie online, kompletnie nie widzę tu żadnej logiki
tikutik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 17:12   #1786
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

Cytat:
Napisane przez tikutik Pokaż wiadomość
Teraz w sobotę kliknęłaś? Ja złożyłam zamówienie 13 i nadal w przygotowaniu Może dlatego, że ze szpilkami kliknęłam torebkę, której już raczej nie ma. Rozumiem, że nawet jeżeli by torebki nie było to jest szansa, że szpilki dostanę? Tzn chodzi mi o to, że jeżeli nie ma jednej rzeczy z zamówienia to nie anulują mi całego
tak, teraz. na pewno nie anulują Ci całego jeśli druga rzecz będzie dostępna. ja tak miałam ostatnio: zamawiałam sukienkę z nowej kolekcji i torebkę i jeansy z przeceny, po jakimś czasie dostałam maila, że zamówienie wysłane, ale bez torebki i jeansów.
teraz zamawiałam razem ze szpilkami bluzkę z nowej kolekcji, może to dlatego tak szybko (bo nie z przeceny)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bluzka mango.jpg (30,3 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez gosica
Czas edycji: 2013-03-19 o 17:20
gosica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 17:23   #1787
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

Cytat:
Napisane przez tikutik Pokaż wiadomość
Tak jak myślałam anulowali mi dzisiaj jedną pozycję z zamówienia, oczywiście jasną lakierowaną torebkę. Zalogowałam się na stronę i widzę, że zniknęła ale buty zostały i są nadal w przygotowaniu. Mam nadzieję, że je dostanę. Jak zwrócą kasę zamówię inną torebkę. Te z załącznika mi się podobają i mam do Was pytanie czy w ostatnim czasie któraś z Was kupiła i ostatecznie odebrała w sklepie którąś z tych torebek? Dwie pierwsze są po 99 zł, reszta 59 zł
Moja zamówienie (lakierowany kuferek) zostało anulowane po 3 tygodniach
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 18:29   #1788
tikutik
Zadomowienie
 
Avatar tikutik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 600
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

Cytat:
Napisane przez gosica Pokaż wiadomość
tak, teraz. na pewno nie anulują Ci całego jeśli druga rzecz będzie dostępna. ja tak miałam ostatnio: zamawiałam sukienkę z nowej kolekcji i torebkę i jeansy z przeceny, po jakimś czasie dostałam maila, że zamówienie wysłane, ale bez torebki i jeansów.
teraz zamawiałam razem ze szpilkami bluzkę z nowej kolekcji, może to dlatego tak szybko (bo nie z przeceny)
Teraz to już wiem, torebkę anulowali a szpilki w przygotowaniu

Cytat:
Napisane przez ZlaZlosliwaZlosnica Pokaż wiadomość
Moja zamówienie (lakierowany kuferek) zostało anulowane po 3 tygodniach
Przesada, że tak długo kasę przetrzymują niepotrzebnie. Szkoda, że nie wyciągają wniosków z tego, bo tym sposobem odstraszają klientów online
tikutik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 19:39   #1789
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

moja torebkę anulowali po raz trzeci, muszę wybrać się do sklepu i wybrać jakąś na żywo
ale to przetrzymywanie kasy to nieźle
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 22:47   #1790
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
moja torebkę anulowali po raz trzeci, muszę wybrać się do sklepu i wybrać jakąś na żywo
No nie żartuj. W takim razie jakim cudem ta torebka, zamówiona przez współlokatorkę w piątek, ma od wczoraj status wysłane? Może coś innego jej wysłali?

Odchodząc już od tego tematu. Widziałyście na żywo tę baskinkę: http://shop.mango.com/PL/p0/mango/wy...=1363732236492
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 23:43   #1791
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Moje szpilki szare wciąż w drodze gdzieś tam. Zostały wysłane na drugi dzien po złożeniu zamówienia. Nie wiem tylko kiedy dojdą.
Musisz uzbroić się w cierpliwość Ja swoje zamówiłam 5 marca, a dotarły dopiero dzisiaj
Niestety - przy zamówieniach do sklepu troszkę to trwa, ale nie ma się co niecierpliwić Przy obecnej pogodzie i tak się nie przydadzą

Zresztą - ja już się przyzwyczaiłam, że dostawa do sklepu jest długa i nie przeszkadza mi to jakoś specjalnie.

Panie z Mango mnie poinformowały, że kurier przyjeżdża do nich zawsze we wtorki. Także jak mijają 2 tygodnie od zamówienia i jest wtorek, to wiem, że będę miała telefon z Mango

Poza tym myślę, że może te paczki przychodzą do Polski wcześniej, ale są powiedzmy "zbierane" z całego tygodnia i dopiero rozwożone do odpowiednich sklepów - i może przez to tak długo to trwa.

Edytowane przez Agnessa*
Czas edycji: 2013-03-19 o 23:53
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 11:00   #1792
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

Dostałam dziś telefon ze moje zamowienie jest juz w sklepie i moge odebrać szare szpilki i spodnie z wyprzedaży.

Postaram sie jutro wieczorem podjechać po nie.
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 11:22   #1793
Rvda88
Zadomowienie
 
Avatar Rvda88
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 250
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

Czy ktoś ma może tę sukienkę? Jak oceniacie materiał? Ona wypada bardzo krótka (mam 161 cm wzrostu)?
Możecie mi jeszcze powiedzieć, jak wypada rozmiarówka w Mango? W porównaniu do H&M, sukienek z Atmospgere czy River Island?
__________________

Rvda88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 12:03   #1794
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

Cytat:
Napisane przez tikutik Pokaż wiadomość

Przesada, że tak długo kasę przetrzymują niepotrzebnie. Szkoda, że nie wyciągają wniosków z tego, bo tym sposobem odstraszają klientów online
Pieniądze otrzymałam po 3 tygodnia od daty anulowania zamówienia, trochę się zniechęciłam do zakupów online
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 12:28   #1795
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

Mogłabym prosić o jakieś opinie o woskach z Mango ? Ten wosk nie spiera się szybko?
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 14:02   #1796
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Mogłabym prosić o jakieś opinie o woskach z Mango ? Ten wosk nie spiera się szybko?
Moje z początku stycznia wyprzedażowe są jak najbardziej ok ostatnio to moje ulubione
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 14:24   #1797
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Mogłabym prosić o jakieś opinie o woskach z Mango ? Ten wosk nie spiera się szybko?
mam czarne woskowane spodnie z Mango zakupione we wrześniu, w tym samym czasie kupiłam również woskowane spodnie w Zarze, muszę przyznać, że po kilku praniach o wiele lepiej wyglądają te z Mango
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 14:33   #1798
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Moje z początku stycznia wyprzedażowe są jak najbardziej ok ostatnio to moje ulubione
Cytat:
Napisane przez ZlaZlosliwaZlosnica Pokaż wiadomość
mam czarne woskowane spodnie z Mango zakupione we wrześniu, w tym samym czasie kupiłam również woskowane spodnie w Zarze, muszę przyznać, że po kilku praniach o wiele lepiej wyglądają te z Mango
Dziękuję Wam bardzo
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 16:41   #1799
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

Dziewczynki, czy widziała któraś z Was może te bluzki/sweterki ??


http://shop.mango.com/PL/p0/mango/no...=1363015729542


http://shop.mango.com/PL/p0/mango/no...=1361573674974


http://shop.mango.com/PL/p0/mango/no...=1363015729542


http://shop.mango.com/PL/p0/mango/no...=1363015729542
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 18:13   #1800
tikutik
Zadomowienie
 
Avatar tikutik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 600
Dot.: Miłośniczki Mango - cz.II

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Dostałam dziś telefon ze moje zamowienie jest juz w sklepie i moge odebrać szare szpilki i spodnie z wyprzedaży.

Postaram się jutro wieczorem podjechać po nie.
Super! A które spodnie zamawiałaś jeszcze?
tikutik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.