Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Pokaż wyniki sondy: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą?
Tak 98 70,50%
Nie 41 29,50%
Głosujący: 139. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-29, 20:52   #121
Lekkapedofilia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 8
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Ludzie, trochę samodzielnego myślenia.
Bez przesady! To forum dla kobiet
Lekkapedofilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 20:52   #122
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

A i jakiś taki facet 27 letni na innym forum tak fascynuje się nim, aż tak mocno, że nawet te niefajne cytaty o kobietach Korwina ma w sygnaturze i się nimi szczyci. No to nie, z kimś takim, to nie mogłabym być, przesada, nie dość, że czułabym, że ktoś taki nie potrafi sam myśleć, to jeszcze promuje takie niefajne cytaty, nieważne czy właśnie tutaj Korwin miał coś innego na myśli, ale i tak to promuje i tym samym we mnie taki gość powodowałby mocny niesmak.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 20:53   #123
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez Dzesika69 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, powiem tak, sama jestem anarcho-syndykalistką, a mój chłopak sympatykiem partii tego niepoprawnego łobuza Korwina. I muszę powiedzieć, że nasz seks jest świetny. W łóżku jest bardzo zdecydowany i dominujący, ale tak w granicach rozsądku. Czasami jakieś kajdanki czy coś. Powiem szczerze, że mój poprzedni chłopak był lewakiem i w łóżku był niezbyt kreatywny, wręcz nieporadny;/
Jeszcze dziś powiem mojemu TŻ, że jego fantastyczne łóżkowe umiejętności biorą się z popierania Korwina W skrócie dziewczęta, szukajcie korwinistów
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 20:55   #124
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez Lekkapedofilia Pokaż wiadomość
Bez przesady! To forum dla kobiet
- to może jednak zniknij z tego "forum dla kobiet" i pogwałć jakieś dzieci powyżej 10 roku życia, skoro jesteś Lekkapedofilia?
madana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 20:57   #125
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez bizarrella Pokaż wiadomość
po pierwsze: osoba niepełnosprawna jest także konsumentem. Przedsiębiorca ma także wybór. Jeżeli miałabym sklep, na pewno byłby w nim podjazd dla osób niepełnosprawny. I miałabym pewne stałe grono klientów. Nie mam nic do gejów. Ja nie afiszuję się, że jestem osobą heteroseksualna, a cały czas słyszę krzyki homoseksualistów. Jeżeli są parady gejów, proponuję także parady osób które kochają parasolki, rączkę prysznicową i nogi od krzesła. Jak równośc to równość? Po pierwsze korwin nie jest za przemocą. Jeżeli facet tłucze kobietę, ona powinna skorzystac z prawa do obrony własnej. W dzisiejszym chorym systemie, kobieta idzie za kratki jeżeli broni siebie lub dzieci. Trochę wypociłam o problemach społecznych, może wykażesz się odrobiną sympatii, i wypowiesz się na tematy gospodarcze?
Po co? od kiedy wizaż jest miejscem do gadania o gospodarce?

Osoby niepełnosprawne są zbyt małą grupą osób by opłacało się przedsiębiorcom montowanie podjazdów itp, znaczy to, że mają z domu nie wychodzić?
Tak długo jak prawo nie widzi osób hetero i homoseksualnych jako równych, tak długo nie będzie pełnej równości w sensie rzeczywistym.
Tak długo jak będą dyskryminowani tak długo będą narażeni na ataki na ulicy. Potwierdzają to wszelkie statystyki, we francji zakazano zasłaniania twarzy -> wzrosła ilość ataków na muzułmanów, w Rosji wprowadzono zakaz "propagandy" homoseksualnej -> wzrosła ilość ataków, analogicznie jest w momencie liberalizacji przepisów.
Co do faceta tłuczącego żonę to nawet się nie wypowiem, bo rozumie to każdy znający choć trochę psychologię. Nikt nie idzie za kratki za samoobronę, może w ameryce coś się czasem udać, ale nie w Polsce, nie czerp wiedzy z Faktu, nie polecam.
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 20:59   #126
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;46238561]Jeszcze dziś powiem mojemu TŻ, że jego fantastyczne łóżkowe umiejętności biorą się z popierania Korwina W skrócie dziewczęta, szukajcie korwinistów [/QUOTE]

Mój jak pisałam jako polityka lubi Kaczyńskiego, a też świetny w łóżku Może Kaczyński też świetny jest w łóżku i bierze z niego przykład? Taki żarcik Tak mi się skojarzyło haha

Edit: To video pokazuje moim zdaniem, że Korwin nie jest taki najgorszy i nie myśli tak źle o kobietach tak powszechnie się sądzi po tych cytatach i co ja kiedyś też sądziłam :http://www.youtube.com/watch?v=dpR15qy08Qc Nie chodzi mi o tytuł filmu, tylko o to co tam mówi, jak widać docenia to co robią kobiety, to nie do końca jest tak "kobiety do garów". Z innego artykułu wynikało też, że on chyba jak dobrze zrozumiałam po prostu nie jest przeciwny pracy zawodowej kobiet, ale jest przeciwny jak kobieta pracuje na siłę, wiecie, tak "nie chcę pracować, ale muszę", jak się męczy, bo uważa, że jeśli np może się nie męczyć i przyjemność sprawi jej zostanie z dzieckiem w domu, to nie ma nic złego, żeby w domu została. No i że jest trochę propaganda teraz jakby chyba sugerował, że kobietę niepracującą nazywa się leniem itp, a to też niefajne. Tutaj mogę się z nim zgodzić.

Edit: Tzn do końca się z nim nie zgadzam, ale w pewnych kwestiach się zgadzam, dlatego myślałam kiedyś, że jest gorszy, a nie jest tak najgorzej. Owszem, nadal wiele do mnie argumentów nie przemawia i moim zdaniem nie powinien wartościować np pracy dziennikarki w tym wideo i kobiety pracującej w Biedronce, bo to dla mnie bez sensu, powinien też zwrócić uwagę jakie mamy czasy i że dla wielu kobiet, w tym mnie każda praca będzie lepsza (no oprócz prostytucji hehe) będzie lepsza od braku pracy. Co do reszty jednak trochę zgodzić się z nim mogę, że np bycie z dzieckiem też rozwija, daje wiele nowych doświadczeń. Tylko powinien on też zrozumieć wiadome, że co innego opiekować się rok dzieckiem czy parę lat, a co innego dłużej, że kobiecie może to nie odpowiadać itp. Dla mnie to normalne, on może nie do końca to rozumie

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2014-04-29 o 21:22
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 21:03   #127
Lekkapedofilia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 8
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- to może jednak zniknij z tego "forum dla kobiet" i pogwałć jakieś dzieci powyżej 10 roku życia, skoro jesteś Lekkapedofilia?
Nie kobieto - lekka pedofilia to nie jest gwałt czy gwałcenie. Pedofilia z greckiego w klasycznym rozumieniu to uwielbienie dzieci.
Będę tu zaglądał nadal, bo szukam odpowiedzi na pytanie co to jest kobieca logika
Lekkapedofilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 21:05   #128
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez Lekkapedofilia Pokaż wiadomość
Będę tu zaglądał nadal, bo szukam odpowiedzi na pytanie co to jest kobieca logika
To śmieszne. Każda kobieta jest inna, podobnie jak każdy mężczyzna. Nie istnieje coś takiego jak uniwersalna jedna jedyna logika dotycząca wszystkich kobiet. Ale zapewne mało ich w życiu poznałeś, żeby to zauważyć
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 21:05   #129
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Borze zielony, cóż za wątek!

Chętnie się wypowiem.

JKM lubię za poglądy gospodarcze, w sprawach światopoglądowych jest już różnie. Natomiast swego czasu zainteresowany manipulacją w mediach poszperałem i to było aż straszne, że można tak pozmieniać czyjąś wypowiedź, by go oczernić. Plus przekręcanie jego wypowiedzi, która pięknie się udała i widać to tutaj:

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Nigdy nie zagłosuje na kogoś kto w obecności osoby niepełnosprawnej mówi że niepełnosprawni to idioci czy też debile (nie pamiętam już dokładnie jakiego określenia użył). Po prostu nie.
Oczywiscie JKM nigdzie tak nie powiedział, ale tabloidy już tak. Wyjaśniać nie będę jak było, bo zostało to pokazane już wyżej. Inna sprawa, że JKM nie ma wyczucia i "debil" nie oznacza dziś już osoby z IQ poniżej 60, a jest po prostu obrazą.

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Do zagożałych obrońców Korwina (jak i wielu innych przedstawicieli politycznych) - polityka, a zwłaszcza bycie twarzą partii zobowiązuje. Osoba która pcha się na to stanowisko, a nie potrafi wyrażać swoich poglądów tak, by było to zrozumiałe dla więcej niż miniaturowej garstki osób (sami zwolennicy Korwina maniakalnie używają hasła "nie to miał na myśli" więc przyznają, że nie umie się komunikować z wyborcami) nie nadaje się do tej pracy. Korwin może mieć najmądrzejsze poglądy na świecie, ale nadal jest i będzie beznadziejnym politykiem.
Raczej próbują wytłumaczyć to, co zostało faktycznie przekręcone, jak wspomniany "debil niepełnosprawny". Ale zgadzam się, do czego doszedłem sam z 9 lat temu, że politykiem jest marnym. Problem w tym, że nie tylko zachowuje się jak raptus, że nie zna dzisiejszych czasów, że niepotrzebnie podkłada się mediom (Hitlery i inne takie). Problem w tym, że nie jest populistą. Że jest gospodarczo prawicowy. I to się mści w naszym państwie okrutnie na każdym, kto próbuje takich "fanaberii". Niestety, państwo opiekuńcze jeszcze długo będzie się miało dobrze, bo zbyt wielu ludzi ma dzięki temu pracę, lub zbyt wiele osób trzepie na tym gruby bilon. Smutny fakt.

Cytat:
Napisane przez bizarrella Pokaż wiadomość
dołożę jeszcze trochę piany, do jakże interesującego wątku...
może należy skupić się na gospodarce, ekonomii? Czy może jest to temat zbyt dla Was trudny? Łatwiej jest rozmawiać o niepełnosprawnych, gejach, lesbijkach innych duperelach, niż skupić się na sednie sprawy, czego ten wątek jest dobitnym przykładem.
To kolejna kwestia. JKM nie rozumie, że powinien skupiać się na kwestiach gospodarczych, a światopoglądowe zostawić w spokoju, bo często są zbyt kontrowersyjne (nie mówię, że głupie/mądre, bo to w moich oczach już różnie bywa).

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy Twoje zdanie podzieli dziewczyna, para gejów, która boi się o własne życie gdy wieczorem chce iść razem ulicą, osoba niepełnosprawna, która nie może skorzystać z toalety bo nie ma dostosowanej, albo kobieta, którą mąż tłucze bo przecież może. Ale nie, gospodarka przecież ważniejsza
Och, droga zacietrzewiona Belo, potrafisz jakoś udowodnić to co napisałaś? Czy ot tak rzucasz emocjonalną papką? Bo JKM nigdy nie miał nic przeciwko gejom. Szok, wiem, bo nie tak mówią w tv. Jest przeciwko natomiast osobom homoseksualnym, które NA SIŁĘ wpychają swoje poglądy, które chcą wywalczyć RÓWNIEJSZE prawa od reszty.

Jeśli mówicie cokolwiek o tym, że JKM uważa kobiety za podludzi, to proszę link do PEŁNEGO artykułu, na którym opieracie swoje tezy. PEŁNEGO wywiadu, w którym to mówi. Wycinki, zdania wyrwane z całej wypowiedzi niestety możecie wyrzucić do kosza, bo tam ich miejsce, gdzie reszta manipulacji medialnych. Chętnie to zobaczę.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 21:06   #130
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez Lekkapedofilia Pokaż wiadomość
Nie kobieto - lekka pedofilia to nie jest gwałt czy gwałcenie. Pedofilia z greckiego w klasycznym rozumieniu to uwielbienie dzieci.
Będę tu zaglądał nadal, bo szukam odpowiedzi na pytanie co to jest kobieca logika
czemu mam wrażenie, że jesteś fanboyem jakiejś wrogiej Korwinowi partii i podszywasz się pod jego wyznawcę by jak najbardziej ośmieszyć i zohydzić jego poglądy?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 21:08   #131
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość

Och, droga zacietrzewiona Belo, potrafisz jakoś udowodnić to co napisałaś? Czy ot tak rzucasz emocjonalną papką? Bo JKM nigdy nie miał nic przeciwko gejom. Szok, wiem, bo nie tak mówią w tv. Jest przeciwko natomiast osobom homoseksualnym, które NA SIŁĘ wpychają swoje poglądy, które chcą wywalczyć RÓWNIEJSZE prawa od reszty.
przepraszam, ale inaczej nie mogę i skomentowałam już to wyżej.
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 21:11   #132
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
przepraszam, ale inaczej nie mogę i skomentowałam już to wyżej.
Co jest tak śmiesznego w tym, co napisał Leszy?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 21:12   #133
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
przepraszam, ale inaczej nie mogę i skomentowałam już to wyżej.
Czyli rozumiem, że nie potrafisz przytoczyć ani jednej, pełnej wypowiedzi polityka, ale jeździsz po nim, bo wyrwane z kontekstu zdania go szkalują?

Nie, nie skomentowałaś tego wyżej i co więcej nawet nie przeczytałaś ze zrozumieniem tego co napisałem, co jawnie pokazuje, jak kiepskim dyskutantem jesteś.

Edit: Powiem więcej w kwestii gejów: Kościół Katolicki też na nich nie najeżdża, ba w KKK jest powiedziane że należy im się szacunek. Wystarczy poszukać. A JKM jest religijny i wątpię, by stawał okoniem wobec swojej religii.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30

Edytowane przez Leszy
Czas edycji: 2014-04-29 o 21:16
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 21:13   #134
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Co jest tak śmiesznego w tym, co napisał Leszy?
To, że geje jako jakaś nieznana magicznie działająca grupa chcą wszystkim innym narzucać swoje poglądy. To, że chcą być równiejszy. To, że napisałam wg niego, że korwin jest homofobem o czym nie wiem, wiem, że nie popiera związków partnerskich lub innego zrównania prawnego związków hetero i homo.

I moja wypowiedź, którą Leszy cytuje nie odnosi się do wypowiedzi Korwina tylko do teorii, ze gospodarka jest ważniejsza.

Edytowane przez Bela03
Czas edycji: 2014-04-29 o 21:14
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 21:14   #135
pienkny_umysl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 11
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Fascynuje mnie to jak możesz głosować na osobę która uważa, że Tobie się to prawo głosu nie należy nawet?

No bo Korwin uważa, że kobiety nie powinny mieć praw wyborczych.

Więc jak, z pełną premedytacją, możesz głosować na osobę, która w przypadku dojścia do władzy odebrałaby Ci możliwość za pomocą której została wybrana?

Bo wiesz, nie możesz sobie zagłosować tylko na jeden z jego poglądów politycznych, bo akurat Ci pasuje.
takie teksty z pierwszej łapanki

Korwin mówi nie tylko o kobietach, ale o wszystkich. Generalnie chodzi o to ze osobnik pijacy wino do śniadania, k...as bijący żonę i dziecko ma tak samo ważny głos jak pan profesor doktor habilitowany czy prezydent ;-)
Monarchistą był od zawsze, a głośno o prawach do głosowania zrobiło się za czasów tarczy antyrakietowej i głosowań gdzie pytali (p)osłów za czym głosowali, 95% nie czytała tych kilku kartek. Dlaczego ktoś kto nie ma pojęcia co się dzieje ma mieć prawo głosu?

Strasznie strzelacie w płot, miałyście kiedyś w ręce najwyższy czas? zobaczcie na skład redakcji Sporo kobiet, czym się zajmuje małżonka Korwina? czy jest aktywna zawodowo, gdzie działa, można sprawdzić

Mało tego Korwin jest wielkim ale to wielkim fanem Margaret Thatcher, jako jeden z pierwszych w wolnej Polsce powołał do życia fundacje na rzecz osób niepełnosprawnych.

Można się zgadzać z Korwinem lub nie, ale większość nieprzychylnych komentarzy to jest całkowicie oderwane od tego co JKM głosi
pienkny_umysl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 21:15   #136
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Co jest tak śmiesznego w tym, co napisał Leszy?
No ja też się zastanawiam
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 21:15   #137
bizarrella
Rozeznanie
 
Avatar bizarrella
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 796
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
Po co? od kiedy wizaż jest miejscem do gadania o gospodarce?

Osoby niepełnosprawne są zbyt małą grupą osób by opłacało się przedsiębiorcom montowanie podjazdów itp, znaczy to, że mają z domu nie wychodzić?
Tak długo jak prawo nie widzi osób hetero i homoseksualnych jako równych, tak długo nie będzie pełnej równości w sensie rzeczywistym.
Tak długo jak będą dyskryminowani tak długo będą narażeni na ataki na ulicy. Potwierdzają to wszelkie statystyki, we francji zakazano zasłaniania twarzy -> wzrosła ilość ataków na muzułmanów, w Rosji wprowadzono zakaz "propagandy" homoseksualnej -> wzrosła ilość ataków, analogicznie jest w momencie liberalizacji przepisów.
Co do faceta tłuczącego żonę to nawet się nie wypowiem, bo rozumie to każdy znający choć trochę psychologię. Nikt nie idzie za kratki za samoobronę, może w ameryce coś się czasem udać, ale nie w Polsce, nie czerp wiedzy z Faktu, nie polecam.

nie rozumiem. Czyli na wizażu nie można popisac o gospodarce? Przecież to dyskryminacja! Jestem już jakiś czas na wizażu, i wiem że są wątki na temat kultury, nawet samochodów.
Zacznę od tyłu.
za kratki poszła moja była sąsiadka. Od zawsze było wiadomo że mąż ją tłucze. I nie są to fakty z faktu. Sorrry.
Ludzie nie są równi, i nigdy tacy nie będą. W państwie socjalistycznym, w ktorym tak Ci wygodnie. Mam znajomego geja, którego bardzo lubię. Śmieszy jego ta cała propaganda.
Przedsiębiorcom nie opłaca się oczywiście montować podjazdów. Jednak, jeżeli państwo nie wpierdzia... by się w jego sprawy, nakładało chorych podatków, wtedy miałby więcej pieniędzy go gospodarowania. Nie myśl za przedsiębiorców.
bizarrella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 21:16   #138
201605131805
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 172
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Nie skreśliłabym.

A to, że większość zrobiłaby inaczej, jest chyba dość oczywiste.
201605131805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 21:18   #139
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Oj tak
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 21:21   #140
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez Skruszony Pokaż wiadomość
Jak w tytule.

Wątek powstał dlatego, bo jestem ciekawy jak dany temat wygląda. Liczę na kulturalne posty, gdyż wątek nie ma na celu nikogo skłócić, ani tworzyć internetowych wojenek, zresztą byłoby to niezgodne z regulaminem forum. Zwykła chęć poznania opinii kobiet w tym temacie.

Dział mam nadzieję, że wybrałem odpowiedni, w końcu chodzi o wybór potencjalnego partnera. Jeśli moderatorowi się nie podoba to proszę o usunięcie/przeniesienie wątku.
Hm... co do samego Korwina to boję się psychicznych. Ten facet tak zupełnie normalny to nie jest, jeśli postrzegamy go poprzez pryzmat głoszonych poglądow na temat kobiet i osob niepełnosprawnych (jego słynna wypowiedź o tym, że paraolimpijczyków nie należy pokazywać w telewizji- jasne, najlepiej udawać, że niepełnosprawni nie istnieją a wszyscy ludzie powinni być wiecznie mlodzi, zdrowi i piękni). Chyba bałabym się, że mój potencjalny facet-korwinista ma zbliżone poglądy a to by go skresliło z miejsca.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 21:21   #141
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez pienkny_umysl Pokaż wiadomość
Mało tego Korwin jest wielkim ale to wielkim fanem Margaret Thatcher, jako jeden z pierwszych w wolnej Polsce powołał do życia fundacje na rzecz osób niepełnosprawnych.

Można się zgadzać z Korwinem lub nie, ale większość nieprzychylnych komentarzy to jest całkowicie oderwane od tego co JKM głosi
Niestety, ale mało kto o tym wie. Ważniejsze jest ośmieszenie.

Czy czasem JKM nie wspiera też niepełnosprawnych w grach typu brydż/szachy? Bo przyznaję, że nie pamiętam, a obiło mi się coś takiego o uszy.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 21:21   #142
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
To, że geje jako jakaś nieznana magicznie działająca grupa chcą wszystkim innym narzucać swoje poglądy. To, że chcą być równiejszy. To, że napisałam wg niego, że korwin jest homofobem o czym nie wiem, wiem, że nie popiera związków partnerskich lub innego zrównania prawnego związków hetero i homo.

I moja wypowiedź, którą Leszy cytuje nie odnosi się do wypowiedzi Korwina tylko do teorii, ze gospodarka jest ważniejsza.
Bo tak się (oczywiście niektórzy, nie cała grupa) zachowują. Czym innym są parady równości, itd? Czy heteroseksualni chodzą na takie parady ze swoimi partnerami? Jakby ktoś hetero to zrobił to od razu, że homofob, że do więzienia, że olaboga, jak on śmiał!
Wiesz, nic do homoseksualnych osób nie mam. Nawet bardzo nie mam. Jednak jak równość, to równość. Nie "my teraz będziemy trochę bardziej równi, bo mamy gorzej, ok?"
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 21:21   #143
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez bizarrella Pokaż wiadomość
nie rozumiem. Czyli na wizażu nie można popisac o gospodarce? Przecież to dyskryminacja! Jestem już jakiś czas na wizażu, i wiem że są wątki na temat kultury, nawet samochodów.
Zacznę od tyłu.
za kratki poszła moja była sąsiadka. Od zawsze było wiadomo że mąż ją tłucze. I nie są to fakty z faktu. Sorrry.
Ludzie nie są równi, i nigdy tacy nie będą. W państwie socjalistycznym, w ktorym tak Ci wygodnie. Mam znajomego geja, którego bardzo lubię. Śmieszy jego ta cała propaganda.
Przedsiębiorcom nie opłaca się oczywiście montować podjazdów. Jednak, jeżeli państwo nie wpierdzia... by się w jego sprawy, nakładało chorych podatków, wtedy miałby więcej pieniędzy go gospodarowania. Nie myśl za przedsiębiorców.
Ten wątek nie jest do gadania o gospodarce, tylko do tego czy facet korwinista jest dobrym materiałem na partnera.
Za co poszła do tego więzienia?
Jakim znowu państwie socjalistycznym? Nigdzie nie pisałam, że jestem socjalistką.

A co do Leszego to wyżej skomentowałam, dlaczego brak działania ku zrównaniu praw homo i hetero jest dla nich szkodliwy. Nie odniosłam się też nigdzie do jego poglądów nt LGBT, skomentowałam tylko, że gospodarka nie jest najważniejsza w życiu codziennym wielu ludzi. Nie widzę dalszego powodu gadania na ten sam temat.

A co do parad to inny temat, ale ja jakoś widzę regularne przemarsze osób religijnych (stanowiących większosć w tym kraju) przez środek miasta, protesty smoleńskie, górników, pielęgniarek, matek dzieci niepełnosprawnych i innych. Codziennie ktoś protestuje i jakoś nikt nie mówi o narzucaniu swoich praw, a jak raz w roku przejdzie kilka osób i pomacha tęczowymi flagami to jest afera.
A propos, wg badań, parady równości itp przyczyniają się do zwiększenia się tolerancji takich osób w społeczeństwie.

Edytowane przez Bela03
Czas edycji: 2014-04-29 o 21:25
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 21:23   #144
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Ja też jestem przeciwna homoseksualistom chcących praw jakby byli heteroseksualistami. No kurde psa w kota nie zamienisz i na odwrót. I tak mają dobrze, gdyby się tak nie rzucali z tymi chorymi paradami to ludzie mieli by do nich dużo lepszy stosunek niż mają, bo te parady, czy lalusie w rurkach i grzywkach zwyczajnie zniechęcają do homoseksualistów.
Ale i tak nie popieram Korwina, to że z czymśtam się zgadzam nic nie znaczy.

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
A co do Leszego to wyżej skomentowałam, dlaczego brak działania ku zrównaniu praw homo i hetero jest dla nich szkodliwy. Nie odniosłam się też nigdzie do jego poglądów nt LGBT, skomentowałam tylko, że gospodarka nie jest najważniejsza w życiu codziennym wielu ludzi. Nie widzę dalszego powodu gadania na ten sam temat.
Jak to nie jest? Chyba ważniejsze dla takiego homoseksualisty, żeby dobrze zarabiał, niż żeby zarabiał 1200, ale za to mógł sobie wziąć ślub?

Taki odpychający, ostentacyjny homoseksualizm masz w swoim podpisie. Cały Wizaż wie, że Demi93 jest homo, czy tam bi, że przerabiała numerki kobietami itd. Sorry, ale nie ma się czym chwalić, a ona o tym opowiada (choćby cytat w Twoim podpisie) jakby to był powód do dumy. Właśnie tacy nachalni, natrętni i niezbyt rozumni homo (i wszelkie inne mniejszości) zniechęcają do całej sprawy.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2014-04-29 o 21:25
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 21:23   #145
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Hm... co do samego Korwina to boję się psychicznych. Ten facet tak zupełnie normalny to nie jest, jeśli postrzegamy go poprzez pryzmat głoszonych poglądow na temat kobiet i osob niepełnosprawnych (jego słynna wypowiedź o tym, że paraolimpijczyków nie należy pokazywać w telewizji- jasne, najlepiej udawać, że niepełnosprawni nie istnieją a wszyscy ludzie powinni być wiecznie mlodzi, zdrowi i piękni). Chyba bałabym się, że mój potencjalny facet-korwinista ma zbliżone poglądy a to by go skresliło z miejsca.
Wiadomo, że słynna, bo wyrwana z kontekstu
Coś mi się zdaje, że dalej było, że paraolimpiady są bez sensu - ktoś kto jest bardziej niepełnosprawny dostaje więcej punktów za swoje kalectwo. Jaka to rywalizacja? Dupna, taka rywalizacja. I co to daje? Nic nie daje. Jakie wzorce pokazuje? Jesteś większym inwalidą - masz lepiej.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 21:26   #146
Martini69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

a ja z kolei nie rozumiem wybiórczości co poniektórych z Was, glosując na niego głosuje się na wszystkie jego fanaberie, nie można oddać ćwierć głosu tylko i wyłącznie na poglądy gospodarcze.

Wierze że Ziemia kręci się wokół słońca ale uważam iż jest sześcianem.
gówno prawda -też prawda.
Martini69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 21:27   #147
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Ja zadałam sobie trud i zobaczyłam sobie Tomasz Lis na żywo z JKM, Korwin-Piotrowską i Krzysztofem Cegielskim. Zdania o tym człowieku nie zmieniłam.
Akurat Lis to jeden z największych, medialnych manipulatorów, więc ja na jego programie bym się nie opierała nigdy.

Sama uważam, że jego niektórych poglądów nie można brać całkiem na poważnie i do serca, bo po pierwsze oczywistym jest, że takie coś nie przejdzie, a po drugie on czasem naprawdę tak się gubi we własnych myślach, że wychodzi, jak wychodzi. Mam zamiar na niego głosować w wyborach, no chyba, że właśnie znajdzie się cokolwiek innego niż wszyscy ci, którzy swoje stołki już od lat grzeją, a niczego pożytecznego tak naprawdę nie mają zamiaru robić.
Do tego uważam, że lepiej się gubić w tych słowach, niż mówić schludnie, ale same kłamstwa. Ach, jak ten Obama w co drugim zdaniu pięknie mówi o tej sprawiedliwości... Jaki on jest doskonały i sprawiedliwy... Nienawidzę czegoś takiego. Takiego Obamy to ja w ogóle słuchać nie mogę, bo to aż denerwujące jest, jak się widzi, jak naprawdę USA postępuje. To samo tyczy się wielu naszych polityków, ale w nieco innym sensie.

Co do edukacji seksualnej w szkołach to po książkach jakie widziałam na jednej stronie, które są do takiej nauki stwierdziłam ,ze jestem bardziej niż przeciwna! I to jeszcze w wieku, kiedy dzieci w ogóle nie myślą o takich rzeczach. Uważam, że to jest akurat rola rodzica, a nie szkoły. W szkole to może być, jak dotychczas, że trochę pokażą filmów o dojrzewaniu w piątej klasie podstawówki i tyle. A nie takie zboczone książki jakie widziałam i to dla pierwszoklasistów.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 21:28   #148
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Ja też jestem przeciwna homoseksualistom chcących praw jakby byli heteroseksualistami. No kurde psa w kota nie zamienisz i na odwrót. I tak mają dobrze, gdyby się tak nie rzucali z tymi chorymi paradami to ludzie mieli by do nich dużo lepszy stosunek niż mają, bo te parady, czy lalusie w rurkach i grzywkach zwyczajnie zniechęcają do homoseksualistów.
Ale i tak nie popieram Korwina, to że z czymśtam się zgadzam nic nie znaczy.
Niestety, taka jest prawda. Zupełnie inaczej patrzy się na homoseksualistów, którzy nie afiszują się wszem i wobec swoją seksualnością. Mnie mało interesuje życie seksualne innych ludzi, nieważnej jakiej są orientacji. Jak poznam jej dziewczynę / jego chłopaka - bardzo miło, zaprzyjaźnimy się, ale nie muszą o tym trąbić wszędzie, że on lubi do ust i to ja jestem ograniczona, że nie podoba mi się słuchanie tego.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 21:28   #149
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Czyli rozumiem, że nie potrafisz przytoczyć ani jednej, pełnej wypowiedzi polityka, ale jeździsz po nim, bo wyrwane z kontekstu zdania go szkalują?

Nie, nie skomentowałaś tego wyżej i co więcej nawet nie przeczytałaś ze zrozumieniem tego co napisałem, co jawnie pokazuje, jak kiepskim dyskutantem jesteś.

Edit: Powiem więcej w kwestii gejów: Kościół Katolicki też na nich nie najeżdża, ba w KKK jest powiedziane że należy im się szacunek. Wystarczy poszukać. A JKM jest religijny i wątpię, by stawał okoniem wobec swojej religii.
JKM jest religijny? Z tego co wiem to ma za sobą rozwód i obecnie jest w drugim związku, nie wiem czy to jest zgodne z naukami KK (piszę to bez cienia ironii).

Mój chłop jest korwinistą, ja co do Korwina nie mam zdania (aczkolwiek lubię jego ostry język i bezpośredniość), ale trochę mnie zniechęca podejście jego "wyznawców". Niby JKM kobiet nie obraża, nie uważa za głupie - a większość jego obrońców popisuje się w tym temacie swoją wyższością nad głupimi babami. Dziwny sposób na pozyskanie elektoratu.
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 21:34   #150
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
JKM jest religijny? Z tego co wiem to ma za sobą rozwód i obecnie jest w drugim związku, nie wiem czy to jest zgodne z naukami KK (piszę to bez cienia ironii).

Mój chłop jest korwinistą, ja co do Korwina nie mam zdania (aczkolwiek lubię jego ostry język i bezpośredniość), ale trochę mnie zniechęca podejście jego "wyznawców". Niby JKM kobiet nie obraża, nie uważa za głupie - a większość jego obrońców popisuje się w tym temacie swoją wyższością nad głupimi babami. Dziwny sposób na pozyskanie elektoratu.
Jest w tym dużo racji. Nikt nie robi gorszego PRu Korwinowi niż jego małe kuce. Wystarczy wejść na parę stron gdzie jest dużo jego czcicieli, a nawet zerknąć na niektórych wizażowych chłopców Przeklinają, wyzywają, obrażają, zamiast zastosować jakikolwiek argument. To takie małe kółko wzajemnej adoracji połączone w swym wielkim hejcie do "lewaków" I kobiet :P Chyba że kobieta to z założenia lewak :P
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-30 12:09:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.