SAMODZIELNE FARBOWANIE KOSMETYKAMI PROFESJINALNYMI Wella - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-13, 12:36   #1
zelandka
Przyczajenie
 
Avatar zelandka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 26

SAMODZIELNE FARBOWANIE KOSMETYKAMI PROFESJINALNYMI Wella


Witam.

Jak rozjaśnić włosy samodzielnie w domu kosmetykami fryzjerskimi?

Farbowałam włosy u fryzjerki kosmetykami firmy Wella z serii Color Touch i teraz chciałabym zrobić to sama. Miałam rozjaśniane włosy i nadany odcień za pomocą kremu tonującego color touch w kolorze perłowo popielatym. Jakie produkty są mi niezbędne i jaki % emulsji wybrać? Na allegro są dostępne różne rodzaje emulsji np.http://allegro.pl/item759388291_well..._4_1000ml.html
Czym różnią się one od siebie i jakiej użyć do rozjaśniania a jakiej do tonowania.

Bardzo liczę na Waszą pomoc. Pozdrawiam
zelandka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 20:58   #2
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: SAMODZIELNE FARBOWANIE KOSMETYKAMI PROFESJINALNYMI Wella

to zalezy jakie masz włosi i jaki kolor chcesz uzyskac wstaw fotki odrostu to bedzie mozna cos powiedziec
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 12:36   #3
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: SAMODZIELNE FARBOWANIE KOSMETYKAMI PROFESJINALNYMI Wella

Cytat:
Napisane przez zelandka Pokaż wiadomość
Witam.

Jak rozjaśnić włosy samodzielnie w domu kosmetykami fryzjerskimi?

Farbowałam włosy u fryzjerki kosmetykami firmy Wella z serii Color Touch i teraz chciałabym zrobić to sama. Miałam rozjaśniane włosy i nadany odcień za pomocą kremu tonującego color touch w kolorze perłowo popielatym. Jakie produkty są mi niezbędne i jaki % emulsji wybrać? Na allegro są dostępne różne rodzaje emulsji np.http://allegro.pl/item759388291_well..._4_1000ml.html
Czym różnią się one od siebie i jakiej użyć do rozjaśniania a jakiej do tonowania.
Po to one sie nazywają PROFESJONALNE KOSMETYKI FRYZJERSKIE zeby używali ich profesjonaliści,chcesz sobie zrobić krzywde? Co ci z tego ze kupisz sobie farbe jak nie wiesz jakiej wody użyć, w jakich proporcjach i ile trzymać zeby efekt wyszedł taki jak chcesz. Ja na twoim miejscu jeżeli wogóle sie nie znasz na tym czym sie róznią emulsja 9 od 12 itd. to bym sie za to nie brała bo wiecej złego sobie zrobisz niż dobrego. Proporcje muszą być idealne nie mozna dac ani za dużo ani za mało. Przemyśl to jeszcze
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.

Edytowane przez martak110
Czas edycji: 2009-10-14 o 12:38
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 14:37   #4
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: SAMODZIELNE FARBOWANIE KOSMETYKAMI PROFESJINALNYMI Wella

Jesli chcesz odswiezyc kolor perlowo popielaty wystarczy oksydant 6% jesli zas masz obecnie inny kolor wlosow uzyj 9%.
Pracuje na farbach tej firmy i wiem ze nie zrobisz sobie nia krzywdy mimo iz pisze ze jest do uzytku profesjonalnego
Nalezy stosowac sie tylko do podstawowych zasad pracy i wszystko bedzie dobrze.
Nie kieruj sie tlyko zasada "im dluzej tym lepiej" pamietajcie ze farba i tak traci swoje dzialanie po 50minutach. Do odswiezenia koloru badz uzupelnienia odrostow trzymaj ja ok 20 minut, kiedy chcesz rozjasnic nie dluzej niz 35.
Co do proporcji w klasycznym farbowaniu przyjmujamy 1:1 oksydantu z farba.
Na allegro dostepne masz nietypowe stezenia oksydantow, poszukaj 6%, ostatecznie mozesz skozystac z 4%.
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 22:55   #5
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: SAMODZIELNE FARBOWANIE KOSMETYKAMI PROFESJINALNYMI Wella

Również miałam farbowane włosy tą farbą i na opakowaniu jest wszystko napisane, a mianowicie to, by użyć utleniacza 4% i mieszać w proporcjach 1:2.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 13:48   #6
zelandka
Przyczajenie
 
Avatar zelandka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 26
Dot.: SAMODZIELNE FARBOWANIE KOSMETYKAMI PROFESJINALNYMI Wella

Dzięki za pomoc. Zrobiłam już zamówienie i mam nadzieję, że mi się uda zafarbować z korzystnym efektem. Zamówiłam też WELLA SP 3.8 bo moja fryzjerka też używała tego produktu po rozjaśnianiu, aby cała chemia dokładnie się spłukała.
Osobiście również uważam, że mniej ryzykuję farbując profesjonalnymi kosmetykami świetnej jakości niż tymi zwykłymi drogeryjnymi, których jakość pozostawia wiele do życzenia (mojej koleżance rozjaśniacz spalił do połowy włosy!). Wiadomo, że lepiej gdyby zrobił to profesjonalista, ale jak na razie nie mogę sobie pozwolić na wydawanie ok. 250 zł miesięcznie

Jeszcze raz dziękuję za pomoc i pozdrawiam życzliwe mi osoby
zelandka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 16:25   #7
marylin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 9
Dot.: SAMODZIELNE FARBOWANIE KOSMETYKAMI PROFESJINALNYMI Wella

możecie coś napisać o efektach ,jakie uzyskałyście po użyciu color touch samodzielnie ?
biję się z myślami ,czy spróbować....
marylin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.