Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-22, 11:41   #4501
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej

fajnie Wam ze chudniecie ja tylko tyję

a ja wczoraj nie moglam spac zab mnie bolal...mam plombe i do obserwacji do ew. kanalowego i chyba bedzie to kanalowe bo od kilku dni lykam nurofeny...mam wizyte na kwiecien u dentysty ale co czuje ze bede sie przepisywac...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 11:45   #4502
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
same alkoholiki widze na wątku.
Moze powinnyśmy nazwe wątku zmienic.
" alkohol pijemy i ze świata sie śmiejemy"


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
A wiecie,że ja też schudłam 5 kg i to po tym jak odstawiłam całkowicie słodycze i przerzuciłam się z jasnego pieczywa na ciemne no i nie jem makaronu z żadnym sosem, tylko ewentualnie w zupie
dostałam teraz taką wagę z bajerami, pokazuje ile w organizmie jest wody, ile tłuszczu, ile mięśni

Fajna taka waga

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jestem ZA

no i naspędzalam sie czas z tz od wczoraj jak go jedynka rozbolala to nie spal i pogonilam go juz do dentysty
ciekawe w jakim stanie wroci....
Ale pech
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Gratuluje
ja sie boje teraz jeszcze bardziej o wage, bo zamierzam od stycznia do tabletek anty wrocic
mialam rok przerwy
Kylie ale nie po każdych anty się przecież tyje. Nie martw się na zapas

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hej kochane

u mnie dzisiaj -13 stopni a ja właśnie muszę założyć rajty i sukienkę, bo jadę do TŻ spędzić z nim jego urodziny.
Wczoraj się nieźle o to pokłóciliśmy, już nie mam do niego siły, tak mnie w☠☠☠☠ia jak zwykle niczego nie zaplanował, tylko czekał aż ja coś zaproponuję, no powinien dostać po dupie jak nie wiem pół nocy nie spałam ze zdenerwowania, i generalnie chyba nie powinnam nawet do niego jechać, bo to cała historia, ale idą święta i będę mądrzejsza od tego dziada

więc idę się ogarnąć, zajrzę bardzo późnym wieczorem albo jutro, bo nie wiem o której wrócę buziaki i miłego dnia
Kitka współczuję Mimo to baw się tam dobrze, i ochrzań porządnie tż Paa
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 11:53   #4503
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

ja po cilescie nie tylam takze anty nie zawsze powoduja tycie w sensie zbierania zatrzymywania wody albo zaburzania gospodarki lipidowej
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 12:11   #4504
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Dzień dobry

Niedawno wstałam i dalej czuję się tak jak wczoraj tylko głowa nie boli...na razie.

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ahhhh, no tak mogłam na bloga zajrzeć, przepraszam
Mnie kiedys kolezanka namowila i zamiast na lekcje poszlysmy do fryzjera włosy sobie pocieniowac... matko jak ja płakałam
obrypala mi brzytwa całe włosy
taki kikuty sterczały juz 5 cm od głowy!!!!
no masakiera po prostu, ale na szczescie dawno to było, włosy juz dorosły ale ja tego nigdy nie zapomne.
Kitke mialam grubosci nici dentystycznej
Ja tyle lat cieniowałam włosy i ciągle zastanawiałam się dlaczego są one takie puchate Oświeciła mnie dopiero inna fryzjerka, mówiąc, że to właśnie przez cieniowanie sterczą mi na wszystkie strony. Od ponad pół roku nie cieniuję i nie mam zamiaru tego robić, będę tylko podcinać zniszczone końcówki i czekać aż odrosną do równej długości. Widzę, że spodnie warstwy nawet nie wymagają prostowania, już nie mogę się doczekać aż się wyrównają
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
A wiecie,że ja też schudłam 5 kg i to po tym jak odstawiłam całkowicie słodycze i przerzuciłam się z jasnego pieczywa na ciemne no i nie jem makaronu z żadnym sosem, tylko ewentualnie w zupie
dostałam teraz taką wagę z bajerami, pokazuje ile w organizmie jest wody, ile tłuszczu, ile mięśni
Gratulacje Za to ja ostatnio przytyłam 3 kg ale to przez żarcie o 23. Muszę wrócić do mojego normalnego sposobu żywienia. Lekka kolacja do 19 i wszystko wróci do normy. Słodycze jem bardzo rzadko a jak już zjem coś słodkiego to zaraz mam ochotę za kwaśne więc sobie wmawiam, że wychodzi na zero
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Gratuluje
ja sie boje teraz jeszcze bardziej o wage, bo zamierzam od stycznia do tabletek anty wrocic
mialam rok przerwy
Ja po anty to nawet schudłam a też się bałam, że przytyję bo będą wodę zatrzymywać w organizmie ale nic z tych rzeczy, te nowej generacji są o wiele lepsze niż te kiedyś, poza tym miałam dobrze dobrane

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hej kochane


u mnie dzisiaj -13 stopni a ja właśnie muszę założyć rajty i sukienkę, bo jadę do TŻ spędzić z nim jego urodziny.
Wczoraj się nieźle o to pokłóciliśmy, już nie mam do niego siły, tak mnie w☠☠☠☠ia jak zwykle niczego nie zaplanował, tylko czekał aż ja coś zaproponuję, no powinien dostać po dupie jak nie wiem pół nocy nie spałam ze zdenerwowania, i generalnie chyba nie powinnam nawet do niego jechać, bo to cała historia, ale idą święta i będę mądrzejsza od tego dziada

więc idę się ogarnąć, zajrzę bardzo późnym wieczorem albo jutro, bo nie wiem o której wrócę buziaki i miłego dnia
Ehh faceci, najlepiej dostać gotowy plan pod nos
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 12:18   #4505
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Princesska
Noo, elegancko! Gratulacje!

Kylie
Ale zamiast kanapek, możesz zrobić sobie sałatkę ! Ja Ci zazdroszczę takiej figury, ja jak zaczynam tyć, to się otłuszczam w okolicach brzucha i bioder, co wygląda jak taki pączek na dwóch wykałaczkach

Kitka
o rany, padłam ze śmiechu rozumiem powagę sytuacji, ale 'będę mądrzejsza od tego dziada' mnie położyło



Dziewczynki, zrobiłam kamerką takie biedne zdjęcie by wam zilustrować, ile tych kłaków mi leci. Po myciu tyle co jest na zdjęciu + jeszcze pół tego. A w trakcie dnia to też tak sobie powyciągam tych kłaków... gdzieś w sumie na takie zwykłe przeciągnięcie ręka, wyjdzie też tyle co na zdjęciu. To już chyba niezbyt normalne?
Biorę ten vitapil, co prawda 3 tydzień dopiero, ale i tak mam wrażenie, że nic nie pomaga
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20121222.jpg (23,1 KB, 81 załadowań)
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2012-12-22 o 12:22
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 12:22   #4506
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
ja po cilescie nie tylam takze anty nie zawsze powoduja tycie w sensie zbierania zatrzymywania wody albo zaburzania gospodarki lipidowej
Ja biorę aktualnie cilest I na początku doszło mi co prawda z 2-3kg ale teraz zeszło i mam z powrotem swoje 52-53kg
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 12:32   #4507
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość


Kylie ale nie po każdych anty się przecież tyje. Nie martw się na zapas



Kitka współczuję Mimo to baw się tam dobrze, i ochrzań porządnie tż Paa
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
ja po cilescie nie tylam takze anty nie zawsze powoduja tycie w sensie zbierania zatrzymywania wody albo zaburzania gospodarki lipidowej
Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Niedawno wstałam i dalej czuję się tak jak wczoraj tylko głowa nie boli...na razie.


Ja tyle lat cieniowałam włosy i ciągle zastanawiałam się dlaczego są one takie puchate Oświeciła mnie dopiero inna fryzjerka, mówiąc, że to właśnie przez cieniowanie sterczą mi na wszystkie strony. Od ponad pół roku nie cieniuję i nie mam zamiaru tego robić, będę tylko podcinać zniszczone końcówki i czekać aż odrosną do równej długości. Widzę, że spodnie warstwy nawet nie wymagają prostowania, już nie mogę się doczekać aż się wyrównają

Gratulacje Za to ja ostatnio przytyłam 3 kg ale to przez żarcie o 23. Muszę wrócić do mojego normalnego sposobu żywienia. Lekka kolacja do 19 i wszystko wróci do normy. Słodycze jem bardzo rzadko a jak już zjem coś słodkiego to zaraz mam ochotę za kwaśne więc sobie wmawiam, że wychodzi na zero

Ja po anty to nawet schudłam a też się bałam, że przytyję bo będą wodę zatrzymywać w organizmie ale nic z tych rzeczy, te nowej generacji są o wiele lepsze niż te kiedyś, poza tym miałam dobrze dobrane


Ehh faceci, najlepiej dostać gotowy plan pod nos
Ja brałam juz różne tabsy: Hormonet ( 5kg w tydzien)
Logest tez powodował u mnie tycie.
Cilest i Novynette powodowały stopniowe tycie, nie odrazu ale tak na przełomie roku było ok 5kg wiecej.
Dlatego bardzo sie boje o swoja wage, a gumki szczerze mnie juz denerwuja.
może po prostu ja i tak czy siak po kazdych bede tyc, szybciej lub wolniej

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Princesska
Noo, elegancko! Gratulacje!

Kylie
Ale zamiast kanapek, możesz zrobić sobie sałatkę ! Ja Ci zazdroszczę takiej figury, ja jak zaczynam tyć, to się otłuszczam w okolicach brzucha i bioder, co wygląda jak taki pączek na dwóch wykałaczkach

Kitka
o rany, padłam ze śmiechu rozumiem powagę sytuacji, ale 'będę mądrzejsza od tego dziada' mnie położyło



Dziewczynki, zrobiłam kamerką takie biedne zdjęcie by wam zilustrować, ile tych kłaków mi leci. Po myciu tyle co jest na zdjęciu + jeszcze pół tego. A w trakcie dnia to też tak sobie powyciągam tych kłaków... gdzieś w sumie na takie zwykłe przeciągnięcie ręka, wyjdzie też tyle co na zdjęciu. To już chyba niezbyt normalne?
Biorę ten vitapil, co prawda 3 tydzień dopiero, ale i tak mam wrażenie, że nic nie pomaga
Mi wypada jeszcze wiecej i tez kiedys panikowała to Bunny natychmiast sprowadziła mnie na ziemie i wysmiała
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-22, 12:36   #4508
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej

Kitka a to chyba każdy robi tą sałatkę.A włoski masz bardzo ładne i co będziesz ścinać jeszcze bardziej na boba?Miłego dnia u TŻ

Milka kuruj się żeby całkiem Cię choroba nie rozłożyła

Bunny to masz przerwę a potem dalej imprezowanie:brz ydal:

Dobra lecę dziewczyny do garów bo samo się nie zrobi .Miłego dnia wszystkim
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 12:38   #4509
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Hej

Kitka a to chyba każdy robi tą sałatkę.A włoski masz bardzo ładne i co będziesz ścinać jeszcze bardziej na boba?Miłego dnia u TŻ

Milka kuruj się żeby całkiem Cię choroba nie rozłożyła

Bunny to masz przerwę a potem dalej imprezowanie:brz ydal:

Dobra lecę dziewczyny do garów bo samo się nie zrobi .Miłego dnia wszystkim
Ta to sie napichci na Świeta
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 12:39   #4510
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Agatka
No to mnie uspokoiłaś, bo ja się zielona robię za każdym razem , jak patrzę na ilość tych kłaków, a o dziwo, jakoś w gęstości ubytków nie widać. Mimo to wydaje mi się, że kiedyś tyle ich nie było, choć może uwagi nie zwracałam..
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 12:46   #4511
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja brałam juz różne tabsy: Hormonet ( 5kg w tydzien)
Logest tez powodował u mnie tycie.
Cilest i Novynette powodowały stopniowe tycie, nie odrazu ale tak na przełomie roku było ok 5kg wiecej.
Dlatego bardzo sie boje o swoja wage, a gumki szczerze mnie juz denerwuja.
może po prostu ja i tak czy siak po kazdych bede tyc, szybciej lub wolniej
A może Qlaira będzie ok? Lekarka mi je kiedyś chciała przepisać ale to nie dla mnie, bo ja muszę mieć wszystkie tabsy jednakowe Po nich podobno się nie tyje bo są "nowoczesne"
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-22, 12:48   #4512
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A może Qlaira będzie ok? Lekarka mi je kiedyś chciała przepisać ale to nie dla mnie, bo ja muszę mieć wszystkie tabsy jednakowe Po nich podobno się nie tyje bo są "nowoczesne"
nie wiem
chciałabym sobie najpierw moze badania hormonalne zrobic ale to musiałbym prywatnie
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 13:23   #4513
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja brałam juz różne tabsy: Hormonet ( 5kg w tydzien)
Logest tez powodował u mnie tycie.
Cilest i Novynette powodowały stopniowe tycie, nie odrazu ale tak na przełomie roku było ok 5kg wiecej.
Dlatego bardzo sie boje o swoja wage, a gumki szczerze mnie juz denerwuja.
może po prostu ja i tak czy siak po kazdych bede tyc, szybciej lub wolniej
Ja najpierw brałam Yaz, nic nie przytyłam ale moje libido spadło do zera później lekarz zmienił mi na Qlairę i to był strzał w dziesiątkę, nie tylko nie przytyłam ale i schudłam, no i libido od razu wróciło do normy. Od pół roku nie biorę żadnych ale na wiosnę wracam do Qlairy, u mnie się sprawdziła

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Hej

Milka kuruj się żeby całkiem Cię choroba nie rozłożyła
Walczę z nią wszystkimi sposobami

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A może Qlaira będzie ok? Lekarka mi je kiedyś chciała przepisać ale to nie dla mnie, bo ja muszę mieć wszystkie tabsy jednakowe Po nich podobno się nie tyje bo są "nowoczesne"
właśnie, właśnie ale badania to podstawa, ja miałam robione średnio co pół roku
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 14:11   #4514
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Też się zastanawiam nad tabsami, kiedyś brałam Sylvię, Yasminelle i jakiś tam tańszy ich odpowiednik. Wszystkie z nich powodowały zatrzymanie wody, libido -10000000, cyce jak donice, cellulit.
Gdzie te badania można wykonać? Ile kosztują? Używała któraś z was plastry może?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 14:32   #4515
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
nie wiem
chciałabym sobie najpierw moze badania hormonalne zrobic ale to musiałbym prywatnie
Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Ja najpierw brałam Yaz, nic nie przytyłam ale moje libido spadło do zera później lekarz zmienił mi na Qlairę i to był strzał w dziesiątkę, nie tylko nie przytyłam ale i schudłam, no i libido od razu wróciło do normy. Od pół roku nie biorę żadnych ale na wiosnę wracam do Qlairy, u mnie się sprawdziła

Walczę z nią wszystkimi sposobami

właśnie, właśnie ale badania to podstawa, ja miałam robione średnio co pół roku
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Też się zastanawiam nad tabsami, kiedyś brałam Sylvię, Yasminelle i jakiś tam tańszy ich odpowiednik. Wszystkie z nich powodowały zatrzymanie wody, libido -10000000, cyce jak donice, cellulit.
Gdzie te badania można wykonać? Ile kosztują? Używała któraś z was plastry może?
Mnie w styczniu czekają badania, na szczęście tam gdzie chodzę do ginki mają osobno taki pokój jakby zabiegowy, i tam zbierają materiały (pobierają na miejscu krew, przyjmują mocz itp.) i wysyłają do laboratorium więc mam bezpłatnie te rzeczy

Ja miałam novynette i teraz cilest. Po novynette nawet schudłam, libido zwiększone , cycki bez zmian, ale niestety miałam zmienne nastroje, chodziłam ciągle rozdrażniona dlatego lekarka zmieniła mi na cilest. No i po nich czuję się normalnie, libido w dalszym ciągu zwiększone, cycki bez zmian , przytyłam co prawda początkowo, ale teraz ze mnie zeszło (mimo że jem ciągle tak samo!) i już jest ok Zastanawiałam się też nad implantem, albo zastrzykami, ale narazie tabletki są dla mnie najwygodniejsze.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 14:51   #4516
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Exclusive
I to u Ciebie dobierają na podstawie badań? Bo u mnie to za każdym razem sobie facio strzelał, a spróbuje Pani te, tamte..nawet nic nie wspomniał o owych badaniach.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 15:04   #4517
MartiW91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 43
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Dzień dobry

Powiedzcie mi czy od drożdży można przytyć??
MartiW91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 15:30   #4518
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Exclusive
I to u Ciebie dobierają na podstawie badań? Bo u mnie to za każdym razem sobie facio strzelał, a spróbuje Pani te, tamte..nawet nic nie wspomniał o owych badaniach.
Przy dobieraniu niestety nie Ale po 2 receptach lekarka robi zawsze badania, czy w organizmie wszystko jest w porządku, no i przy każdej wizycie się pyta o samopoczucie itp.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 16:00   #4519
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Mnie sie wydaje ze zastrzyk i implant sa fajniejsze od tabsow, a u rodzacych spiralka. tabletki jak juz pisalam maja wiele wad i tez tyle samo zalet. plaster jest ponoc jak pigulki, tyle ze wiecznie schiz czy sie nie odklei.
a jeszcze nuvaring jest super bo mniej o wiele dzialan ubocznych no ale amo jego zakladanie...wiadomo, zniecheca, przynajmniej mnie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-22, 16:56   #4520
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Mi lekarz właśnie proponował plastry, bo one niby od razu do krwi dochodzą, przez co nie ma tyle skutków ubocznych Może coś pokręciłam.

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Słyszałyście już w tv najnowsze wieści z Afganistanu? Mój tż był na tej operacji, co brudasy postrzelili tamtych żołnierzy. Już brak mi sił na to.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 17:36   #4521
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej wreszcie udało mi się ze wszystkim odrobić. Jutro tylko do babci muszę iść pomóc przy garach bo tam spędzamy Święta. Jakoś wyjątkowo opornie mi to wszystko w tym roku idzie.. nadrobiłam Was bo podczytywałam regularnie ale miałam tyle na głowie że postanowiłam się nie udzielać a teraz nie dam rady się wypowiedzieć tyle tematów mogłabym poruszyć po prostu melduję że jestem i że postaram się udzielać już na bieżąco.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 19:03   #4522
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
princeska wlasnie mi juz powiedzial ze ma malutka dziurke... czyli chyba otwarty ten zab i ze po swietach w czwartek dalej beda mu robic.
dzis zaplacil 50zl. ns wizyta chyba kolo 150, i kolejna 100(wypelnienie). no i plus antybiotyk ktory musi sobie wykupic.
ale mialas przeboje...ja to jak bralam tabsy to mi babka na pol roku wypisywala od razu 6 opakowan, bo mowila ze tyle moze na raz maxymalnie.
ale w sumie zdrowiej dla ciebie, mnie teraz tez ginka znow pouczyla ze najlepiej gumki, zebym nie chodzila ciagle w opietych dzinsach- ochrzan niezly dostalam i po domu w spodnicy obowiazkowo! a najlepiej ciagle w spodnicy bo lepsze kazde rajty niz dzinsy...tylko ten mroz i o pecherz sie boje...
Dzisiaj zapłacił za to otwieranie kanałowe to i tak kilka wizyt. A jaki ma antybiotyk? Teraz ten popularny Duomox na refundacji wychodzi chyba ok. 3 zł
mi wypisywali 2 opakowania zawsze tabsów, ja tam wole jedak gumki, łatwiej mi je kupić niż liczyć na tych ginekologów
a po domu to ja chodzę w spodniach od piżamy

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hej kochane


u mnie dzisiaj -13 stopni a ja właśnie muszę założyć rajty i sukienkę, bo jadę do TŻ spędzić z nim jego urodziny.
Wczoraj się nieźle o to pokłóciliśmy, już nie mam do niego siły, tak mnie w☠☠☠☠ia jak zwykle niczego nie zaplanował, tylko czekał aż ja coś zaproponuję, no powinien dostać po dupie jak nie wiem pół nocy nie spałam ze zdenerwowania, i generalnie chyba nie powinnam nawet do niego jechać, bo to cała historia, ale idą święta i będę mądrzejsza od tego dziada

więc idę się ogarnąć, zajrzę bardzo późnym wieczorem albo jutro, bo nie wiem o której wrócę buziaki i miłego dnia
mam nadzieję,że się pogodzicie miłego wieczoru dla Was
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość


Fajna taka waga
w biedronce ostatnio była za 40 zł ta waga, żal nie brać
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Mi lekarz właśnie proponował plastry, bo one niby od razu do krwi dochodzą, przez co nie ma tyle skutków ubocznych Może coś pokręciłam.

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Słyszałyście już w tv najnowsze wieści z Afganistanu? Mój tż był na tej operacji, co brudasy postrzelili tamtych żołnierzy. Już brak mi sił na to.
ojej współczuję
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 19:17   #4523
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dzisiaj zapłacił za to otwieranie kanałowe to i tak kilka wizyt. A jaki ma antybiotyk? Teraz ten popularny Duomox na refundacji wychodzi chyba ok. 3 zł
mi wypisywali 2 opakowania zawsze tabsów, ja tam wole jedak gumki, łatwiej mi je kupić niż liczyć na tych ginekologów
a po domu to ja chodzę w spodniach od piżamy


mam nadzieję,że się pogodzicie miłego wieczoru dla Was

w biedronce ostatnio była za 40 zł ta waga, żal nie brać

ojej współczuję
antybiotyk ma clindamycine. kosztowala cos kolo 30zl...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 19:54   #4524
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
antybiotyk ma clindamycine. kosztowala cos kolo 30zl...
mój TŻ brał to po wyrwaniu zęba
a dziura duża?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 21:36   #4525
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
mój TŻ brał to po wyrwaniu zęba
a dziura duża?
spora...nie widac bo od tylu zeba- zajrzalam- no i taka na 1/3 zeba... ale tz ma ogolnie zaniedbane bardzo zeby wiec moze tak musi byc...
grunt ze juz go mniej boli i chwilami wcale- jak reka odjal- jak wyszedl od dentystki to juz byl inny czlowiek
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 07:02   #4526
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

dzien dobry
Ehhh....niby niedziela, a ja się muszę do pracy zbierac na 10h
no trudno
Życze Wam wszystkim miłego dnia.
Odezwę sie jutro jak bedę siedziec z farba na głowie
Pa pa

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

napisze tylko jeszcze, ze moje wczorajsze wyjscie do Galerii po róż zakończyło sie fiaskiem, tzn. do galerii doszłam ale w Inglocie i nawet w Rossie były takie tłumy,że nie dało rady niczego spokojnie obejrzec
A z tego co zdażyłam luknąć i co babka mi pokazała to maja ładne odcienie, ale ta kobita co tam mnie obsługiwała chyba nie bardzo rozumie znaczenia słow "brzoskwiniowy róż"
Ciągle wciskała mi jakis cukierkowy różyk, bo jak twierdziła "jestem blondynka"
ale,że co,że blondynka?
Że można mi wszystko wcisnać, czy,że co?
Także bliżej przyjże sie im po Świętach, albo wroce do różu z Essence
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 09:24   #4527
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
spora...nie widac bo od tylu zeba- zajrzalam- no i taka na 1/3 zeba... ale tz ma ogolnie zaniedbane bardzo zeby wiec moze tak musi byc...
grunt ze juz go mniej boli i chwilami wcale- jak reka odjal- jak wyszedl od dentystki to juz byl inny czlowiek
dobrze,że od tyłu to nie widać jak bardzo boli sam z siebie to najczęściej zatruwają, jak zostawili otwarty to prawdopodobnie była ropa i zostawili,żeby wszystko się oczyściło. Jak ma ten ząbek otwarty to musi myć porządnie i najlepiej po każdym posiłku, bo to nie może się zapchać więc pilnuj go lepiej,żeby znowu nie zaczęło boleć . I pogoń do dentysty jak ma mocno zaniedbane, lepiej leczyć niż później usuwać i chodzić na kanałówki dużo więcej bólu i pieniędzy

U mnie też tłumy, wczoraj musiałam pojechać do Tesco, a tam puste półki a ludzi tyle,że na parkingu nie było nawet gdzie zaparkować
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 10:38   #4528
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Dziewczyny potrzebuje rady, bo w farbowaniu wlosow jestem zielona. Rok temu mama mi farbowała (szlag ją przy tym trafiał ) jakąś farbą palette, nie pamietam jaką, ale troche dziwne wyszly.. niby nie żółte.. takie jakby troche karmelowe?:P
No i nie wiem teraz jaką farbować, chce jakiś taki jasny w miare naturalny blond.
No i jak widać odrost mam do poziomu oczu;p I tez nie wiem jak to pofarbowac. Nie mogę po rpostu całych walnąć farbą ? musze sie bawić najpierw odrosty a po iluś minutach reszte ?

Do tego boje sie ze wyjdą mi dwa kolory, jeden na odroscie drugi na reszcie.

Myśle o farbie c10... moze a10? ale boje sie tych 12%.

Sama juz nie wiem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy1.jpg (38,4 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy3.jpg (80,0 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy2.jpg (29,6 KB, 35 załadowań)
__________________

Edytowane przez Cyska
Czas edycji: 2012-12-23 o 10:39
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 10:46   #4529
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć dziewczyny
Życzę Wam rodzinnych, szczęśliwych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Życzenia składam już teraz, bo nie wiem czy dam radę jeszcze zajrzeć przed Wigilią
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 19096_Święta.jpg (28,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mega-tapetyinfobn2.jpg (136,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg narodzenie-boze-zima-7.jpg (150,3 KB, 6 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 13:36   #4530
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Ja tez już teraz Wam składam życzenia:

Mnóstwo ciepła i radości,

Niechże w Waszym domku zagości,

Na wigilijnym stole jedzenia wszelakiego,

I picia wybornego.

Niech pieniądz wam szeleści,

A miłość niech was w życiu pieści.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.