Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-08, 21:08   #3121
makeupola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 286
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Aż sobie zajrzałam na niemieckiego Douglasa i co? Do zakupów miniatura zapachu Cartiera, na 9 próbek 3 to perfumy, a u nas co najwyżej kompas jak wydasz kilka stów na perfumy.. Niech sobie ten kompas wsadzą w 4 litery.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

I wiecie co już się wkurzam douglas to niemiecka firma więc jak ktoś zna dobrze niemiecki to niech mi da znać, wyślę im takiego maila, że im portki spadną. Do nas jakieś purchawy wysyłają bo myślą, że polaczki cebulaczki wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrr

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

W holenderskim douglasie do zakupów za 59 euro kosmetyczka estee z miniaturami https://www.douglas.nl/douglas/ a w próbkach 4 zapachy do wyboru w tym nowy LPRN Guerlain. Proponuje bojkot polskiego douglasa.

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Napisałam maila.

Temat: Wkurzona klientka. ( )
Witam. Jestem Państwa klientką od kilku lat, zawsze wybierałam Państwa perfumerie ze względu na bogatą ofertę i atrakcyjne ceny.
Od kilku tygodni planuje u Państwa złożyć większe zamówienie, w tym czasie zrobiłam jedno mniejsze bo ileż można czekać jak zmienią Państwo próbki czy prezenty niespodzianki.
Jestem osobą młodą, lubię testować nowości i nie ukrywam, że próbki czy prezenty niespodzianki są miłym dodatkiem do zakupów. Czekam i czekam aż wrzucą Państwo jakieś fajne próbki zapachów czy miniatur, a jedyne co widzę na stronie już od kilku tygodni to albo pokłady w kolorach dla murzynek, albo żele pod prysznic dla mężczyzn, albo co jeszcze lepsze kompas. Państwo chyba myślą, że klientki pracują w leśniczówce i kompas będzie im potrzebny na wypadek jak się zgubią w lesie, przepraszam ale takie mam wrażenie. Co będzie następnym razem w giftach? Latarka? To jest śmieszne ale jednocześnie smutne. W ostatnim swoim zamówieniu jako próbkę niespodziankę dostałam krem przeciwzmarszczkowy 60 +, a mam 24 lata. Przeglądając oferty Douglasa niemieckiego czy Holenderskiego często żałuję, że nie wysyłają oni do Polski. Tam jest wybór, ciekawe gifty, różnorodność w próbkach, a u nas niestety próbki podkładów dla murzynek, próbki niespodzianki w których są albo purchawy po terminie albo kremy dla starszych Pań. Ostatnio jak odebrałam takie zamówienie i zobaczyłam w próbkach niespodziankach krem Eris 60+ to naprawdę miałam ochotę zwrócić cało zamówienie. W stacjonarnych Douglasach jest jeszcze gorzej ale nie będę się koncentrować na nich bo osiwieję.
Piszę to wszystko bo mam wielką prośbę i nadzieję, że zaczną Państwo w końcu swoje klientki traktować poważnie. Nie każdy chce od razu wydawać np. 500 zł na perfumy tylko je najpierw przetestować. Zakupy powinny sprawiać przyjemność, a sprawiają jeszcze większą frajdę jak dostaje się do nich fajne dodatki które można na spokojnie przetestować w domu i na spokojnie wyrobić sobie o nich zdanie, a jak zdadzą test to je zwyczajnie kupić. Przecież o to w tym wszystkich chodzi by zachęcić nas, klientki do zakupów, a takimi giftami jak są teraz czuję się zniechęcona.
Karolina.

Przeczytałam to właśnie i padłam :p (przeczytałam też mojemu chłopaki i jak usłyszał o leśniczówce to już się tarzał ze śmiechu) Ale zgodzę się z Tobą w 100%!
__________________
Blog poświęcony leczeniu Izotretynoiną oraz kosmetykom!

Nowe wpisy

Jak zwalczyć trądzik po 20 roku życia?

Wypadanie włosów - przyczyny i co robić?

Wymiana kosmetyki
makeupola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 23:11   #3122
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Ja już miałam załadowany koszyk w loccitane, ale... Dostałam maila z prośbą o pomoc dla siepomaga. Maleńki Pawełek walczy o życie, zrobiłam przelew... Oby się udało przy okazji ryczę jak bóbr, dlaczego świat jest tak brutalny
Nie samymi kosmetykami człowiek żyje, a będziesz miała większą satysfakcję z tego, że komuś pomogłaś
Ja też jak widzę posty z prośbą o pomoc, to mało się nie poryczę, szczególnie jak dotyczy to małych dzieci Jak widzę małe dzieciaczki ciężko chore, albo tam gdzie panuje wojna, głód lub bieda, to Ja to nawet jak widzę bezpańskie zwierzaki, to jest mi strasznie smutno
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 00:24   #3123
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Douglas chyba mnie wysłuchał- dodali próbki 4 zapachów. Usunęłam jednak ten wpis z fb bo to i tak nic nie da. Napisałam maila i wystaczy. Jak nic nie zrobią to będzie trzeba napisać jeszcze.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2015-04-09 o 00:27
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 01:04   #3124
Gangola
Rozeznanie
 
Avatar Gangola
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 982
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Kochane jesteście, ze macie takie dobre
__________________
Kosmetykoholizm to JA
Gangola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 01:41   #3125
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

A ja znowu się nie opanowałam i zamówiłam za pkt Payback w Empiku "Małe zbrodnie małżeńskie", film "Paganini: uczeń diabła" i płytkę Garrett vs. Paganini Także zamówienie mnie kosztowało 3 zł - szykuje mi się uczta dla oczu i uszu za zamawianie na BP paliwa dla całej rodziny

Swoją drogą ja ostatnio w drukarni of course na swój koszt zamówiłam plakaty, które mają pomóc w poszukiwaniach Tomka Millera - ogólnie chłopak zaginął w Wawie gdzieś w okolicach pl. Wilsona, potem ponoć odnaleziono jego plecak na jednym z mostów, ale przeszukiwano Wisłę i nic. Ogólnie to już go chyba sporo portali, w tym facebook szuka, no a ja z racji tego, że często podróżuję rozwieszam plakaty w różnych miastach Polski. Na ten miesiąc to moja mini akcja. Tylko że...

W grupie na facebooku podawane są baaardzo zdawkowe informacje, rodzina nie chce z prasą gadać, wiem bo i ja i znajomi próbowaliśmy jako dziennikarze pomagać ile się da i dać od siebie kontakty do takich programów jak Uwaga, Interwencja, nie wspominając o wszelkich wiadomościach, ale rodzina sobie tego kategorycznie nie życzy. A teraz ktoś odkrył info, że na profilu tego chłopaka ktoś (być może on sam) próbował zasubskrybować, czy tam dodać do znajomych jakiegoś gościa. I sama już nie wiem co myśleć. Bo rodzina podaje baaardzo zdawkowe info, a właściwie rzecz biorąc milczy, znajomi chłopaka właściwie też. I nawet nie wiadomo jak dalej pomóc w takiej sytuacji

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2015-04-09 o 02:39
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 06:10   #3126
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość

W grupie na facebooku podawane są baaardzo zdawkowe informacje, rodzina nie chce z prasą gadać, wiem bo i ja i znajomi próbowaliśmy jako dziennikarze pomagać ile się da i dać od siebie kontakty do takich programów jak Uwaga, Interwencja, nie wspominając o wszelkich wiadomościach, ale rodzina sobie tego kategorycznie nie życzy. A teraz ktoś odkrył info, że na profilu tego chłopaka ktoś (być może on sam) próbował zasubskrybować, czy tam dodać do znajomych jakiegoś gościa. I sama już nie wiem co myśleć. Bo rodzina podaje baaardzo zdawkowe info, a właściwie rzecz biorąc milczy, znajomi chłopaka właściwie też. I nawet nie wiadomo jak dalej pomóc w takiej sytuacji
to jest taka niefajna sytuacja bo z jednej strony mogło to być zaplanowane zniknięcie o którym bliska rodzina wie (różnie bywa - długi, nieodpowiedni znajomi ) ale z drugiej rzeczywiście mogło się coś stać - wypadek, napad czy samobójstwo i w takiej sytuacji rodzina powinna chcieć chwycić się każdej możliwości w celu wyjaśnienia sytuacji (przynajmniej ja bym tak robiła gdyby to był ktoś z mojej rodziny). Ja się trochę zniechęciłam do takich "masowych" poszukiwań ze dwa lata temu - tu gdzie mieszkam tez była wielka akcja poszukiwań chłopaka który zniknął. Całe miasto szukało, przeczesywali wszystkie możliwe miejsca, angażowali się na fejsie i słyszeli tylko niemiłe komentarze od narzeczonej tego chłopaka która koordynowała całą tą akcję. W skrócie - mieli szukać i o nic nie pytać, nie interesować się tylko drukować plakaty i szukać. Okazało się że chłopak po 4 czy 5 dniach się znalazł - pokłócili się czy coś tam z ta laską i poszedł w tango. Nikt nie usłyszał od niej nawet dzięki za pomoc - dalej było tylko "to nie wasza sprawa, znalazł się i koniec akcji, nara" Nie było to miłe - ludzie się starali, poświęcali czas i pieniądze a skończylo się jak się skończyło. Mam nadzieję że ten chłopak którego szukasz też się znajdzie cały i zdrowy skoro rodzina tak skąpi informacji
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 06:36   #3127
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Ale tu się działo wczoraj Never zgadzam się ze wszystkim w 10000%
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 06:43   #3128
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ale tu się działo wczoraj Never zgadzam się ze wszystkim w 10000%
Never rządzi ciekawe jaki dziś będzie prezent w D
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 06:49   #3129
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Never rządzi ciekawe jaki dziś będzie prezent w D
Za karę dadzą dziś coś leśniczowego
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 06:51   #3130
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Za karę dadzą dziś coś leśniczowego
małą, sztuczną choinkę
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 06:55   #3131
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
małą, sztuczną choinkę
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 06:56   #3132
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
małą, sztuczną choinkę
z metką Diora, a co!
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 07:00   #3133
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
z metką Diora, a co!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 07:28   #3134
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Witam słonecznie

Dziś moja kontynuacja korespondencji z D

Ciekawe co będzie dalej
Może bonik -10% ?!
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 07:29   #3135
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Witam słonecznie

Dziś moja kontynuacja korespondencji z D

Ciekawe co będzie dalej
Może bonik -10% ?!
może tak to się skończyć
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 07:41   #3136
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
może tak to się skończyć
takim "mega" bonem nie pozbędą się mnie
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 07:42   #3137
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Dziewczyny, proszę o pomoc
Do czego może służyć pędzel ze zdjęcia myślałam, że to pędzel do korektora, bo ma długie włosie, ale teraz zgłupiałam
Włosie ma 2,5cm, jest dość miękkie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled.jpg (23,8 KB, 50 załadowań)
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 07:49   #3138
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Dziewczyny, w związku z tym, że jesteście tutaj mega wyjadaczkami jeśli chodzi o reklamacje itp to może poradzicie mi co mogę zrobić w kwestii reklamacji(?) niani elektronicznej?

Dostałam takową od mojej babci, ale niestety nie działa dźwięk - jedynie świecą się diodki, gdy ktoś mówi. Nie wiem skąd Ona ją dorwała, może kiedyś kupiła i teraz ją "odkopała" by mi ją sprezentować, gdyż...

Pisałam do Fisher Price ( zarówno na FB, jak i mailowo) i odpisali mi, że nie produkują już niań elektronicznych i nie mogą mi oferować nowej. Jak napisałam, że mogę im ją wysłać, by ktoś "od nich" ją naprawił / zobaczył co jej dolega to odpisali, że nie mają takiego serwisu w Polsce, który mógłby ją naprawić i napisali, że mogę ją próbować naprawiać na własną rękę...

Czy macie jeszcze jakiś pomysł jak tu wywalczyć jakiś "gest" z ich strony żeby mi pomogli??? - Bo ostatecznie to wyszło na to, że radź sobie Pani sama..
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 07:51   #3139
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Never, jak chcesz napisać po niemiecku do Douglas DE to mogę Ci pomóc
i gratulacje za napisanie maila
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 07:54   #3140
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o pomoc
Do czego może służyć pędzel ze zdjęcia myślałam, że to pędzel do korektora, bo ma długie włosie, ale teraz zgłupiałam
Włosie ma 2,5cm, jest dość miękkie

Rozumiem, że nie ma żadnego numeru ani oznaczeń?

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Never, jak chcesz napisać po niemiecku do Douglas DE to mogę Ci pomóc
i gratulacje za napisanie maila


---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Douglas chyba mnie wysłuchał- dodali próbki 4 zapachów. Usunęłam jednak ten wpis z fb bo to i tak nic nie da. Napisałam maila i wystaczy. Jak nic nie zrobią to będzie trzeba napisać jeszcze.
Nie widzę żadnych próbek zapachowych -same kremowe rzeczy
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 07:58   #3141
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Za karę dadzą dziś coś leśniczowego
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
małą, sztuczną choinkę
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
z metką Diora, a co!
Zawsze o tym marzyłam

Tylko błagam nie wykupcie mi wszystkiego, bo będę dopiero po 15
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 07:59   #3142
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że nie ma żadnego numeru ani oznaczeń?
Nie ma nic to pędzel z rekompensaty z C.
Patrzyłam w necie na zdjęcia i pędzle tego typu są do korektora, ale chciałabym się upewnić

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zawsze o tym marzyłam

Tylko błagam nie wykupcie mi wszystkiego, bo będę dopiero po 15
Spoko, zostawimy dla Ciebie jedną gratisową choineczkę
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 08:02   #3143
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nie ma nic to pędzel z rekompensaty z C.
Patrzyłam w necie na zdjęcia i pędzle tego typu są do korektora, ale chciałabym się upewnić

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------



Spoko, zostawimy dla Ciebie jedną gratisową choineczkę
Jak będą dodawać jakieś bombki Dolce&Gabbana czy Chanel to tyż biere
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 08:03   #3144
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jak będą dodawać jakieś bombki Dolce&Gabbana czy Chanel to tyż biere
ja też
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 08:04   #3145
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jak będą dodawać jakieś bombki Dolce&Gabbana czy Chanel to tyż biere
jo tyż
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 08:09   #3146
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jak będą dodawać jakieś bombki Dolce&Gabbana czy Chanel to tyż biere
Bombkę Chanel też biorę jak bedzie
Albo takie kulki
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 08:11   #3147
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Bombkę Chanel też biorę jak bedzie
Albo takie kulki
Chcę takie coś
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 08:15   #3148
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Albo samochodzik Guerlain La petite robe noir
obrazek 1
obrazek 2
obrazek 3
obrazek 4
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 08:16   #3149
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Albo samochodzik Guerlain La petite robe noir
obrazek 1
obrazek 2
obrazek 3
obrazek 4
to chyba do zakupów od 1 000 000 000 ojro
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 08:19   #3150
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Bombkę Chanel też biorę jak bedzie
Albo takie kulki



Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
to chyba do zakupów od 1 000 000 000 ojro
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-23 18:49:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.