Kosmetyki M.A.C - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-20, 23:13   #4051
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Kajol dziękuję

to chyba jednak warto. mam nadzieję, że będą go mieli w złotych tarasach (bez dzwonienia sprawdzania itp). Zatem muszę się wybrać jak mi moja mała z "jelitówki" wydobrzeje.
wogóle, to poszukuję - bo kocham się w cieniach holograficznych, mieniących czy opalizujących jak zwał tak zwał, i to tylko co znam to właśnie ta vanilia i loreale holographic prasowane. Może Wy mi jakiesik polecicie??? MAC jest rewelacyjny - ubóstwiam go po zakupie i przetestowaniu 15 próbek 0,5ml...
Nigdzie nie ma takiego wątku, coby wizażanki pokazywały swoje cieniowe zdobycze. A może taki otworzyć????
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 07:06   #4052
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Na poprzedniej stronce zdjecie nie chce mi sie wyswietlac, wiec wkleje jeszcze raz tutaj.

Oto moje efekty wczorajszego maziania sie pigmentem MAC'a
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hhhhhhhh.jpg (29,8 KB, 103 załadowań)
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 13:14   #4053
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Robiłem dzisiaj porządek w paletach, jakby któraś z was chciała to mam do ''oddania'' w dobre ręce wkłady do paletek: Vellum, Bitter, Steamy, Orange każdy z minimalnym ubytkiem 2-3 razy używany
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 14:59   #4054
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Robiłem dzisiaj porządek w paletach, jakby któraś z was chciała to mam do ''oddania'' w dobre ręce wkłady do paletek: Vellum, Bitter, Steamy, Orange każdy z minimalnym ubytkiem 2-3 razy używany
"oddanie" to co dokładnie znaczy bo dla mnie brzmi bardzo kusząco
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 17:06   #4055
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
"oddanie" to co dokładnie znaczy bo dla mnie brzmi bardzo kusząco
oddanie w sensie odsprzedanie cienie kupowałem ze znizka, orange i bitter wczesniej przy lepszym kursie walut płaciłem za nie 25pln czy byłyby po 22pln, a Vellum i Steamy płaciłem po 28 pln czyli byłyby 25pln, nie chce mi sie bawic w allegro, a moze ktos ma ochote na nie bo wychodzą dużo taniej niż w sklepach MAC, a są minimalnie użyte
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 18:02   #4056
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Maty są fajne, tylko trochę się ciężko nakładają bez odpowiedniego pędzlaka. Ja kocham satyny
Eee tam... 226 ślicznie mi Indian Ink w załamaniu rozprowadził

Chyba nabędę Studio Sculpt na wiosnę. Dzisiaj go wypróbowałam i pozytywnie mnie zaskoczył
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 19:04   #4057
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Chyba nabędę Studio Sculpt na wiosnę. Dzisiaj go wypróbowałam i pozytywnie mnie zaskoczył
BrandNewName, a ten podkład nie podkreślił ci suchych skórek na twarzy ( no chyba, że nie masz do nich skłonności)? I jak z kryciem, jest w stanie ukryć blizny i przebarwienia czy to raczej taki krem tonujący? Z góry dzięki za odpowiedź
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-21, 19:55   #4058
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
BrandNewName, a ten podkład nie podkreślił ci suchych skórek na twarzy ( no chyba, że nie masz do nich skłonności)? I jak z kryciem, jest w stanie ukryć blizny i przebarwienia czy to raczej taki krem tonujący? Z góry dzięki za odpowiedź
Nie mam skłonności do suchych skórek więc nie wiem.

Kryje nawet dobrze... tzn. da się go nałożyć taką kryjącą warstwą żeby przykryć niedoskonałości ale nie zrobić maski. Zaskoczyła mnie jego twałość -nałożyłam bez bazy (na nawilżacz więc może dlatego się tak fajnie rozprowadził) i na mojej cerze schodził w ciągu dnia równomiernie a nie jak Select tworzył "place". Bardzo mi przypomina konsystencją Moisture Sheer Tint Clinique'a ale mam wrażenie że jest od niego trochę bardziej kryjący.

Minusem tego podkładu jest chemiczny zapach i to że się lekko świeci (uzywam Blota więc to mi nie przeszkadza).

Co do podkładów - przetestowałam ostatnio również mineralny fluid MACa i jak dla mnie porażka .
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 20:09   #4059
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Nie mam skłonności do suchych skórek więc nie wiem.

Kryje nawet dobrze... tzn. da się go nałożyć taką kryjącą warstwą żeby przykryć niedoskonałości ale nie zrobić maski. Zaskoczyła mnie jego twałość -nałożyłam bez bazy (na nawilżacz więc może dlatego się tak fajnie rozprowadził) i na mojej cerze schodził w ciągu dnia równomiernie a nie jak Select tworzył "place". Bardzo mi przypomina konsystencją Moisture Sheer Tint Clinique'a ale mam wrażenie że jest od niego trochę bardziej kryjący.

Minusem tego podkładu jest chemiczny zapach i to że się lekko świeci (uzywam Blota więc to mi nie przeszkadza).

Co do podkładów - przetestowałam ostatnio również mineralny fluid MACa i jak dla mnie porażka .
Brzmi ciekawie, chyba będę musiała poprosić w MACu o próbkę...
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 21:06   #4060
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Brzmi ciekawie, chyba będę musiała poprosić w MACu o próbkę...
Weź koniecznie bo jest "inny" i niekoniecznie przypadnie Ci do gustu.

I mam wrażenie że jest nieco inna kolorystyka - może to kwestia właściwości podkładu ale mam wrażenie że NW15 Studio Sculpt jest delikatniej (słabo zauważalnie) cieplejszy niż NW15 Studio Fix.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 21:50   #4061
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Weź koniecznie bo jest "inny" i niekoniecznie przypadnie Ci do gustu.

I mam wrażenie że jest nieco inna kolorystyka - może to kwestia właściwości podkładu ale mam wrażenie że NW15 Studio Sculpt jest delikatniej (słabo zauważalnie) cieplejszy niż NW15 Studio Fix.
Tak, na pewno wezmę próbkę, przetestowałam już dziesiątki podkładów i żaden się nie sprawdził więc nie kupuję niczego w ciemno. Też mi się wydawało z testów w sklepie ze ten najjaśniejszy odcień jest minimalnie cieplejszy niż odpowiedniki z innych podkładów. Dzięki za odpowiedź
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 15:13   #4062
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez misiaczek187 Pokaż wiadomość
Ja też ja też a skąd zamawiałaś ??
Niestety ebay, pisze niestety bo ceny wyzsze niz w salonach MACa,.

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
zamawia i się nie pochwaliła że ma tajemne żródło ładnie to tak
Niestety nie ma tajemnego zrodla, a szkoda :P

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Weź koniecznie bo jest "inny" i niekoniecznie przypadnie Ci do gustu.

I mam wrażenie że jest nieco inna kolorystyka - może to kwestia właściwości podkładu ale mam wrażenie że NW15 Studio Sculpt jest delikatniej (słabo zauważalnie) cieplejszy niż NW15 Studio Fix.
Fakt jest inny zarowno pod wzgledem konsystencji jak i kolorystyki. Mi sie wydaje nieco jasniejszy od Studio Fix, chociaz mozliwe ze to wynik mniejszego krycia.

BTW pytanie do posiadaczy Grand Duo: czy odcien Love Rock ma w sobie choc odrobine fioletu? Co swatch to wyglada inaczej. I czy naprawde podobny jest do rozu Tippy?
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 16:44   #4063
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Niestety nie ma tajemnego zrodla, a szkoda :P
wiem, chodziło mi ze ktoś Ci z zagranicy coś sprowadza, bardzo ciekawi mnie cień ''Dear Cupcake'' myśle nad jego zakupem
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 17:00   #4064
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
wiem, chodziło mi ze ktoś Ci z zagranicy coś sprowadza, bardzo ciekawi mnie cień ''Dear Cupcake'' myśle nad jego zakupem
Wlasnie to mialam na mysli piszac o braku tajemnego zrodla ;]

Cien wyglada faktycznie fajnie, ale mi juz zachwyt MACowymi cieniami minal.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 16:33   #4065
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Czy ktoś z was zna kompakt Studio Tech? Jakieś opinie?
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 21:14   #4066
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Wiecie moze czy w Polsce bedzie dostepna kolekcja Rose Romance? Jest piekna, najchetniej przygarnelabym ja cala W USA od 23 kwietnia.

Ponizej kilka fotek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg media_rosero010.jpg (29,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg media_rosero011.jpg (52,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg media_rosero012.jpg (44,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg media_rosero016.jpg (41,2 KB, 34 załadowań)
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.

Edytowane przez Arwena84
Czas edycji: 2009-03-24 o 21:21
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 06:13   #4067
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Wiecie moze czy w Polsce bedzie dostepna kolekcja Rose Romance? Jest piekna, najchetniej przygarnelabym ja cala W USA od 23 kwietnia.

Ponizej kilka fotek.
Mam nadzieję, że będzie u nas, pudry są po prostu piękne, ciekawe, czy pachną różą Chciałabym któryś z nich Piękne kolory ma to wszystko
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 08:08   #4068
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Wiecie moze czy w Polsce bedzie dostepna kolekcja Rose Romance? Jest piekna, najchetniej przygarnelabym ja cala W USA od 23 kwietnia.

Ponizej kilka fotek.
Śliczności Ten róż po prawej na 100% będzie mój (oczywiście, jeśli w ogóle dotrze do nas ta kolekcja...)
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 08:51   #4069
alita30
Przyczajenie
 
Avatar alita30
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 26
Dot.: Kosmetyki M.A.C

nie nie będzie tej kolekcjii Rose Romance
alita30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 09:14   #4070
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez alita30 Pokaż wiadomość
nie nie będzie tej kolekcjii Rose Romance
Szkoda

BTW czy ta pomadka jest oryginalna? http://allegro.pl/item593286058_mac_...s_waga_3g.html
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 13:34   #4071
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez alita30 Pokaż wiadomość
nie nie będzie tej kolekcji Rose Romance
dlaczego? Wychodzi na to, ze wszystkie ominą PL? Ani Naked Honey, ani Sugarsweet, ani Grand Duos... Czy to pewna informacja? Do tej pory były w sumie wszystkie co większe i mniej kontrowersyjne kolorowo kolejce (nie mam tu na myśli czarnoskórej modelki z plakatu Sugarsweet ). Ale jak rozmawiałam kiedyś z dziewczynami w MACu to mówiły, że takie kolekcje z klasycznymi kolorami bardzo dobrze i szybko im zchodzą, a z kolei mało popularna była Dame Edna (tą by mogli śmiało odpuścić, zwłaszcza że w Polsce postać zupełnie nieznana).
To zastanawiam sie jaka w ogóle wejdzie do Polski teraz kolekcja? Chyba żadna. Jak też ostatnio pytałam w MACu w Krakowie co bedzie po Hello Kitty powiedziały, że nie wiedzą, że tylko HK ma być przez dwa miesiące

Edytowane przez Kajol
Czas edycji: 2009-03-25 o 13:35
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 13:54   #4072
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczeta pytam Was jako ekspertek i proszę o pomoc. Czy waszym zdaniem te palety są oryginalne? Bardzo mi zależy na odpowiedzi Jesli nie to kogo jako dobrego sprzedawce Maca mogę znaleść na All?
Oto one
http://allegro.pl/item587607077_mac_...n.html#gallery
http://allegro.pl/item587403311_mac_...i.html#gallery
i jakieś mineralne:
http://allegro.pl/item590905669_cien...a.html#gallery
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 14:09   #4073
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
dlaczego? Wychodzi na to, ze wszystkie ominą PL? Ani Naked Honey, ani Sugarsweet, ani Grand Duos... Czy to pewna informacja? Do tej pory były w sumie wszystkie co większe i mniej kontrowersyjne kolorowo kolejce (nie mam tu na myśli czarnoskórej modelki z plakatu Sugarsweet ). Ale jak rozmawiałam kiedyś z dziewczynami w MACu to mówiły, że takie kolekcje z klasycznymi kolorami bardzo dobrze i szybko im zchodzą, a z kolei mało popularna była Dame Edna (tą by mogli śmiało odpuścić, zwłaszcza że w Polsce postać zupełnie nieznana).
To zastanawiam sie jaka w ogóle wejdzie do Polski teraz kolekcja? Chyba żadna. Jak też ostatnio pytałam w MACu w Krakowie co bedzie po Hello Kitty powiedziały, że nie wiedzą, że tylko HK ma być przez dwa miesiące
To Naked Honey tez nie bedzie?

Heh irytuje mnie to, na ebayu kosmetyki sa drozsze... plus wysylka, plus oczekiwanie, nie mowiac juz o zamawianiu w ciemno. I ze jeszcze takie srednio udane kolekcje jak Dame Edna, czy Colour Ready wchodza, a hitowe jak: Sugarsweet, Grand Duos, Rose Romance nie...

sintagma - to sa ordynarne podroby. Cieni na allegro raczej oryginalnych raczej nie ma. Czasami ktos wystawi cienie z wlasnego zbioru, ale regularnie oryginalow nikt nie sprzedaje (no moze poza kontrowersyjnym sprzedawca pigmentow za 40zl, cienie od niego wygladaja na originaly... ale gwarancji Ci nikt nie da).
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.

Edytowane przez Arwena84
Czas edycji: 2009-03-25 o 14:13
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 14:18   #4074
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez alita30 Pokaż wiadomość
nie nie będzie tej kolekcjii Rose Romance
"Nie, nie będzie" czy "Nie, jeszcze nie wiadomo" bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że przez 2 miesiące nie będzie żadnej dużej kolekcji? Rozumiem "małe kolekcje"(brak Grand Duos mnie nie dziwi) ale nie "większe" i w dodatku 2 pod rząd.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie

Edytowane przez BrandNewName
Czas edycji: 2009-03-25 o 14:19
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 14:29   #4075
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
"Nie, nie będzie" czy "Nie, jeszcze nie wiadomo" bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że przez 2 miesiące nie będzie żadnej dużej kolekcji? Rozumiem "małe kolekcje"(brak Grand Duos mnie nie dziwi) ale nie "większe" i w dodatku 2 pod rząd.
No tak, te większe to były chyba wszystkie odkąd MAC pojawił się przynajmniej w Krakowie (bo nie wiem jak to wyglądało jak Wawa miała monopol ). I mniejsze niektóre też się pojawiały - nie pamiętam nazwy, ale to były te kremowe szminki , no i tych świątecznych zestawów to pojawiły się chyba wszystkie.
Aha, Viva Glam wchodzi jeszcze teraz.

A takiej dużej kolekcji miałoby zabraknąć - jeszcze z nowym zapachem? Ubolewam już straszliwie bo mam ochotę na całość kolekcji - łącznie z perfumami
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 14:34   #4076
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Arwena dziękuje Ci ślicznie Właśnie na mój nos tez coś było nie tak ale wolałam sie upewnić u specjalistek,dziekuje jeszcze raz za odpowiedz
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 15:05   #4077
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
To Naked Honey tez nie bedzie?

Heh irytuje mnie to, na ebayu kosmetyki sa drozsze... plus wysylka, plus oczekiwanie, nie mowiac juz o zamawianiu w ciemno. I ze jeszcze takie srednio udane kolekcje jak Dame Edna, czy Colour Ready wchodza, a hitowe jak: Sugarsweet, Grand Duos, Rose Romance nie...

sintagma - to sa ordynarne podroby. Cieni na allegro raczej oryginalnych raczej nie ma. Czasami ktos wystawi cienie z wlasnego zbioru, ale regularnie oryginalow nikt nie sprzedaje (no moze poza kontrowersyjnym sprzedawca pigmentow za 40zl, cienie od niego wygladaja na originaly... ale gwarancji Ci nikt nie da).
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 15:15   #4078
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C

A ma ktos w stalej ofercie na allegro oryginalne cienie MACa? Sa tylko pigmenty i to nie cale sloiczki, a miniaturowe odsypki.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 16:21   #4079
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
A ma ktos w stalej ofercie na allegro oryginalne cienie MACa? Sa tylko pigmenty i to nie cale sloiczki, a miniaturowe odsypki.
W stałej ofercie nikt nie ma, ale trafiają się pojedyncze, bo ktoś odsprzedaje używany, czy nietrafiony prezent. Nie spotkałam się do tej pory ze stałą ofertą pewnych i sprawdzonych co do oryginalności cieni.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 16:40   #4080
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Jeju, niemożliwe! Najlepszych kolekcji nie będzie?? Czyli co, następna będzie Style Warriors, czy tej też nie będzie? Trochę nie chce mi się wierzyć, może jednak nie chcą jeszcze tego ogłaszać...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.