Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-28, 20:24   #3121
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny przyszła dzisiaj przesyłka z BU i własnie skończyłam produkcję, mąż się puka w głowę. Bużka mnie piecze po nałożeniu serum flavoC, nie wiem czy to dobry objaw. Mam podobny problem jak reszta, kiedy to wszystko stosować, wypada co 3 godziny nakładac coś innego chyba
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 20:54   #3122
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Dziewczyny przyszła dzisiaj przesyłka z BU i własnie skończyłam produkcję, mąż się puka w głowę. Bużka mnie piecze po nałożeniu serum flavoC, nie wiem czy to dobry objaw. Mam podobny problem jak reszta, kiedy to wszystko stosować, wypada co 3 godziny nakładac coś innego chyba
moj kochany powiedzial,ze za to mieszanie kremow,to by mnie kiedys spalili na stosie
Flavo nakladaj tylko rano pod filtr.Piecze cie? Pewnie musisz sie przyzwyczajc do wit.C
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 21:29   #3123
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

witam i spieszę złożyć spóznione ale szczere życzenia kochanej madziusi -100lat bez plam!!!!.Niestety nie mogłam wczoraj uczestniczyć w popijawie ja podobnie jak Molly lubię whiski .Aleście wczoraj napisały.Dopiero skończyłam czytać - i o cyckach i o celulicie.Co do cycków to też mam małe-70b i też myślałam o sylikonie dopóki koleżanki sobie nie porobiły nasłuchałam się oj nasłuchałam i mówię zdecydowane nie .Co do celulitu to taz mam trochę co polecacie?Byłam dziś u dermatolożki na kontroli po botoksie i powiedziała zebym reszte maski jeszcze raz nałożyła na czoło bo zostały mi cienie ,ale chyba poczekam az upał zelżeje.Pozdro.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 21:32   #3124
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Agul Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że działa na cellulit, ale nie mam nic przeciwko temu Jam też z tych 44kg z cellulitem Po odstawieniu pigułek zauważyłam widoczną poprawę, ale jednak całkowicie nie zniknął.
Nie wiem czy można nad wodę bo:
z jednej strony stanowi on niby naturalny filtr słoneczny więc jest ochroną dla skóry,
ale z drugiej strony w zetknięciu z wodą może się zrobić glut na twarzy Krem z filtrem jest tłusty i jednak wnika jakoś w skórę i się nie spłukuje, a żel może spłynąć. Ja się nim póki co smaruję po pracy w domu, ale jutro spróbuję do pracy pod filtr
Dokladnie, dziala na cellulit tez bylam w szoku bo przeciez nie na cellulit stosuje ale o tym ze odstawilam tabsy pol roku temu to nie pomyslalam ze moze dzieki temu rowniez chwala za uswiadomienie nieuswiadomionej
Agul, bywaj czesciej, widzisz z nami jest gites (tia..odezwala sie ta co ostatnimi czasy byla wszechobecna )
..a nad jezioro tylko na opalanko,jak pisalam wczesniej - do wod krajowych nie wchodze
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 21:36   #3125
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

madziusia,widze Cie kochana,jak tam kac?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 21:46   #3126
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Niestety na bezcłówce nie udało mi się kupić tego cudownego podkładu chanela z filtrem 50 .Gdzie go kupujesz Molly?Muszę go miec!!!!Mam nadzieję że to nie jest seria tylko letnia i będzie dostępny cały rok.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 21:59   #3127
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Niestety na bezcłówce nie udało mi się kupić tego cudownego podkładu chanela z filtrem 50 .Gdzie go kupujesz Molly?Muszę go miec!!!!Mam nadzieję że to nie jest seria tylko letnia i będzie dostępny cały rok.
Ane, essential'a mozesz dostac w kazdej perfumerii typu Douglas, Sephora, Marrionaud - tyle ze koszt to 185 zl a na bezclowce o ile dobrze pamietam to ok 30 Euro, roznica spora. Ja wczoraj musialam kupic bo skonczylam 3-cie opakowanie tej chanelki ale mialam bon rabatowy z Sephory wiec 10% mniej..zawsze to cos
Ja kupowalam na bezclowce w Monachium, tam na lotnisku jest calkiem dobrze zaopatrzona perfumeria, zazwyczaj spedzam tam kilka godzin (w samej perfumerii!) jesli np czekam na dalszy lot, to potrafie przesiedziec w tej perfumerii ok 2-3 godzin no i ...czas mi jakos tak szybko leci tam

..dziewczyny kupilam Baikadent..pani z apteki miala chyba chec zapytac mnie czy wiem ze to na paradontoze


EDIT: Ane, nie, na 100% nie jest to seria letnia, spokojnie, kupîsz go nawet w styczniu ;P
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 22:05   #3128
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

dzięki molly za odpowiez u mnie u cz-wie jest tylko marionnaud ale pani w sklepie w ogóle o nim nie słyszała.Chyba mają słabe zaopatrzenie. Musze się wybrać na śląsk na zakupy.A co do godzin spedzonych w perfumerii też to uwielbiam.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 22:28   #3129
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

WITAJCIE KOCHANE.

buczacza- ty szpiegu- wszystko widzisz.No czuje sie już w miare dobrze. właśnie doczytuje to czego nie moglam zrozumieć- plamy na mózgu, teraz biust, i same chudzinki jesteście.
Chyba zacznę wnioskować że same chudzielce mają plamiska na twarzy.

Biustu to wam zazdroszcze, swego czasu też marzyłam o operacji....ale jakoś mi przeszło i ciesze sie z tego co mam 70B- z czasem też nie bedzie co opadać.

A na ten cellulit to musze jeszcze doczytać, że tak super działa.
Ja też waże 44 kg(163cm) no i mam to świństwo.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 22:40   #3130
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cały czas czekam na przesyłke z mazideł, już tydzień minął i mozliwe ze tak długo wysyłają??? Nie moge sie doczekać swojego hudrolaciku.

Poza tym to mam problem znowu z filtrami bo skończył mi sie svr100(jutro sie wysmaruje resztkami), chciałam kupić aneve50 i w żadnej aptece nie mieli. Są fitry z "vichy", "iwoston", "la rosche" i totalnie nie wiem co wybrać????? A musze jutro coś kupić, małe miasto, mało aptek i mały wybór doradzcie coś...c o mam wybrać????


Agnieszko kis- głowa do góry, bedziesz śliczna, cierpliwości do dwóch tygodni wytrzymaj. To normalne że biega sie co troche do lusta. Ale kochana ty marsz do apteki po filtry!!!!!!! Bo bez filtrów to efekt pójdzie na marne!!!!!!!!!
Jutro pierwsze co to masz kupić filtry!!!!
.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 07:07   #3131
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
WITAJCIE KOCHANE.

buczacza- ty szpiegu- wszystko widzisz.No czuje sie już w miare dobrze. właśnie doczytuje to czego nie moglam zrozumieć- plamy na mózgu, teraz biust, i same chudzinki jesteście.
Chyba zacznę wnioskować że same chudzielce mają plamiska na twarzy
Madziusia777 i dobrze wnioskujesz ze same chudzielce mają plamy, bo tak własnie jest. Mamy cieńsza skórę i barwnik znajduje się w płytszych warstwach skóry, przy nasłonecznieniu zachodzi reakcja obronna organizmu, melanina sie uaktywnia i plamy wychodzą. Aosoby puszyste mają analogicznie grubszą tkankę tłuszczowa, i barwnik znajduje sie głeboko.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-29, 07:11   #3132
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
moj kochany powiedzial,ze za to mieszanie kremow,to by mnie kiedys spalili na stosie
Flavo nakladaj tylko rano pod filtr.Piecze cie? Pewnie musisz sie przyzwyczajc do wit.C
Buczacza a czemu flavoC tylko rano ? Myślisz że sie skóra przyzwyczai do tego ? Mam jeszcze krem regenerujący liponowy to jego stosować na noc ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 07:37   #3133
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Pytanko do koleżanek, które po cosmelanie zachowały śliczne lico przez długi, długi czas...
Jak często nakładacie filtr, ile razy dziennie, co ile godzin? Chodzi mi o okres późniejszy, tak np. po roku od maski?
I jeszcze jedno, na ile miesięcy przy codziennym jednokrotnym stosowaniu wystarcza cos 2?(4,5 miesiąca?)

Gdzieś padło pytanie... "co macie pięknego?" Hmm zastanawiałam się nad tym. Ja mam chyba tylko... kosmetyki ... piękne Reszta to plamy Ale będzie lepiej, będzie pięknie

Kamilia, jak buźka, Ty chyba jutro idziesz do pracy?
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 08:50   #3134
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Pytanko do koleżanek, które po cosmelanie zachowały śliczne lico przez długi, długi czas...
Jak często nakładacie filtr, ile razy dziennie, co ile godzin? Chodzi mi o okres późniejszy, tak np. po roku od maski?
I jeszcze jedno, na ile miesięcy przy codziennym jednokrotnym stosowaniu wystarcza cos 2?(4,5 miesiąca?)



Gdzieś padło pytanie... "co macie pięknego?" Hmm zastanawiałam się nad tym. Ja mam chyba tylko... kosmetyki ... piękne Reszta to plamy Ale będzie lepiej, będzie pięknie

Kamilia, jak buźka, Ty chyba jutro idziesz do pracy?
Jestem nadal czerwono brązowo pomarańczowa ,ale nie moja rodzina nadal oczekuje mocniejszych wrażeń. Skóra schodzi, ale po posmarowaniu cos2 mniej to widać . Zimą, gdybym nosiła golf, albo jakąs chustkę itp. na szyi, byłoby znacznie mniej widać kolor twarzy, bo teraz mam b. wyraźny kontrast z białą szyją.

Agnieszko - kiedy zeszła Ci czerwonosć twarz ? mI po ilu dniach zobaczyłaś , że plamy zniknęły ? Bo ja swoje nadal widzę, chociaż niej ,ale może to przez to, że twarz czerwonawa i mniej się odznaczają
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 08:50   #3135
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Masima- co za naukowe podejcie. No ale faktycznie masz racje.

Ivonako- przy codziennym jednokrotnym używaniu cos2 sloiczek mi starcza na 4,5 miesiąca. A filtry używam tak co 2-3 godzinki jak jestem na powietrzu, i zawsze przed wyjciem z domu, i z pracy do domu. Także nonstop pod ochroną..


Dziewczyny jakie mam kupić filtry?????????prosze doradzcie coś??
W aptece mam tylko 3 do wyboru? vichy, la rosche xczy iwoston(czy innewe??) kurcze chyba pomyliłam nazwy ale jakoś tak nmiej wiecej te firmy.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 09:00   #3136
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Masima- co za naukowe podejcie. No ale faktycznie masz racje.

Ivonako- przy codziennym jednokrotnym używaniu cos2 sloiczek mi starcza na 4,5 miesiąca. A filtry używam tak co 2-3 godzinki jak jestem na powietrzu, i zawsze przed wyjciem z domu, i z pracy do domu. Także nonstop pod ochroną..


Dziewczyny jakie mam kupić filtry?????????prosze doradzcie coś??
W aptece mam tylko 3 do wyboru? vichy, la rosche xczy iwoston(czy innewe??) kurcze chyba pomyliłam nazwy ale jakoś tak nmiej wiecej te firmy.
Madziusiu - ja używałam Biodermy - 50 - tki. Są w formie lekkiego fluidu - tego używam i kremu. Takie pomarańczowe tubki. Na Vichy jestem uczulona.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 09:05   #3137
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Masima- co za naukowe podejcie. No ale faktycznie masz racje.

Dziewczyny jakie mam kupić filtry?????????prosze doradzcie coś??
W aptece mam tylko 3 do wyboru? vichy, la rosche xczy iwoston(czy innewe??) kurcze chyba pomyliłam nazwy ale jakoś tak nmiej wiecej te firmy.

No cóż, czyta się troche Ale ja zawsze tak miałam, zanim sie za coś wziełam to zglebiałam uparcie temat do samego końca, żeby nie było póżniej niespodzianek.

Z tymi filtrami.... Ivostin chwalą, że fotostabilny itd. ale mnie pomimo stosowania plamy wyłaziły i tak. Może kup ten LRP pod warunkiem że jest 50+. Albo zobacz który z nich ma najwieksze PPD, bo to to jest najwazniejsze.
Sprawdź czy w twojej aptece nie ma możliwosci zamawiania przez internet. Ja tak zaczęłam robić, tez dużo dermakosmetyków nie było dostępnych na miejscu, ale apteka należała do systemu (link ci daje poniżej, tam wpisujesz kod pocztowy i miejscowosc i w ten sposób sprawdzisz) i teraz zamawiam przez internet, potwierdzenie otrzymuje mailem, a po odbiór idę do tej apteki na następny dzień, dostawy są codzienne. Na tej stronce mozesz sprawdzić też jakie są dostępnę kremy z filtrami, masz szeroki wybór, bioderma, avene, vichy, LRP.... i sa też tańsze od tych które na miejscu w aptece mozna dostać.

Link http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteki/

Obecnie uzywam SVR 100 ultra max, ma o wiele większe PPD od SVR 50+ i dlatego się na niego zdecydowałam. Bioderma AKN MAT 40 jest fajna, niestety tylko czterdziestka, super sie wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Tej dermatolog kazała mi uzywac podczas korzystania z komputera. A Biodermy 50 to miałam tylko dwie kolorowe, obydwie tłuste, bardzo się po nich świeciłam
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 09:21   #3138
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Madziusia777 jak masz chwile na czytanie to podaje ci link na forum, gdzie porównane sa obydwa filtry Vichy i LRP. Tego jest tylko jedna strona, więc myslę że szybko przelecisz. Wybierzesz sobie ten który jest właściwszy dla twojej skóry.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=118095

Chyba sama się zainteresuje tym filtrem LRP skoro kłada go na twarz 2 ml i wchlania sie bez problemów i zachowuje jak zwykły krem a nie mazidło jakieś.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 09:37   #3139
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Ivonako- przy codziennym jednokrotnym używaniu cos2 sloiczek mi starcza na 4,5 miesiąca. A filtry używam tak co 2-3 godzinki jak jestem na powietrzu, i zawsze przed wyjciem z domu, i z pracy do domu. Także nonstop pod ochroną..


Dziewczyny jakie mam kupić filtry?????????prosze doradzcie coś??
W aptece mam tylko 3 do wyboru? vichy, la rosche xczy iwoston(czy innewe??) kurcze chyba pomyliłam nazwy ale jakoś tak nmiej wiecej te firmy.
To ja jednak za mało tych filtrów używam, bo tylko 2 razy dziennie. Będę musiała się poprawić po cosmelanie. Jeśli o filtry to lubię avene emulsję 50 ale z tych trzech które Ty masz do wyboru to vichy mi nie podchodziło, LPR emulsja "z braku laku" może być. Może wyproś próbkę z apteki a do tego czasu zamów przez internet avenkę.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-29, 09:44   #3140
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
To ja jednak za mało tych filtrów używam, bo tylko 2 razy dziennie. Będę musiała się poprawić po cosmelanie. Jeśli o filtry to lubię avene emulsję 50 ale z tych trzech które ty masz do wyboru to vichy mi nie podchodziło, LPR emulsja "z braku laku" może być. Może wyproś próbkę z apteki a do tego czasu zamów przez internet avenkę.

Ivonako 2 razy dziennie to zdecydowanie za mało. Ja tak własnie używałam i plamy na pól twarzy, do tego fluidy i pudry które destabilizowały te filtry. I chodziłam zadowolona po słoneczku ze mam taka ochronę. Teraz używam compactu tez zawierającego filtry SVR 50. Przynajmniej jak nakładam na filtr compact który ma również filtry to nie obawiam sie tak bardzo ze go zetre
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 11:15   #3141
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny ja dalej mam kaca po urodzinach Madziusi i gości na głowie Wszystko mnie boli Używajcie duuuuże ilości filtrów a ten od chanelka jest fajny Ledwo przebrnęłam te dwa dni nieczytania Biust 70B ,mały a za to nie zwisa
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 12:30   #3142
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Ivonako 2 razy dziennie to zdecydowanie za mało. Ja tak własnie używałam i plamy na pól twarzy, do tego fluidy i pudry które destabilizowały te filtry. I chodziłam zadowolona po słoneczku ze mam taka ochronę. Teraz używam compactu tez zawierającego filtry SVR 50. Przynajmniej jak nakładam na filtr compact który ma również filtry to nie obawiam sie tak bardzo ze go zetre
Używam filtru Avene głównie dlatego, że zawiera on taki rodzaj filtrów, które nie destabilizują sie pod wpływem kolorówki. A kolorówka bardzo konieczna. Z tego co wiem do tej grupy filtrów należą również Klorane. I to chyba tylko te dwa rodzaje można mieszać z każdą kolorówką.
Muszę kiedyś pomacać podkłady/kompakty z filtrem.Jakieś 6 lat temu macałam coś kolorowego SVR ale nie podobały mi się kolory itp itd. Teraz pewnie się zmieniło.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 12:43   #3143
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja dalej mam kaca po urodzinach Madziusi i gości na głowie Wszystko mnie boli Używajcie duuuuże ilości filtrów a ten od chanelka jest fajny Ledwo przebrnęłam te dwa dni nieczytania Biust 70B ,mały a za to nie zwisa

A czy ten chanelkowy aby na pewno ma stabilne filtry?

Jakiś czas temu przeglądając KWC napaliłam się na bazę MAC SPF 50. Kupiłam i było super, elegancki macik, same ochy i achy, tylko potem dowiedziałam się, że to coś ma niestabilne filtry, które dają ochronę na jakieś 1-1,5 godziny. Teraz jakoś tak z rezerwą podchodzę do innych, niż apteczne spf-ów.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 13:19   #3144
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
A czy ten chanelkowy aby na pewno ma stabilne filtry?

Jakiś czas temu przeglądając KWC napaliłam się na bazę MAC SPF 50. Kupiłam i było super, elegancki macik, same ochy i achy, tylko potem dowiedziałam się, że to coś ma niestabilne filtry, które dają ochronę na jakieś 1-1,5 godziny. Teraz jakoś tak z rezerwą podchodzę do innych, niż apteczne spf-ów.
Dziewczyny - dzięki Wam pierwszy raz czytam o czymś takim, jak stabilne filtry. Co to takiego -gdzie o tym czytać ? Może ta moja bioderma nie jest stabilna ? Obejrzałam tubkę , ale nie widze zadnej info? Czego szukać na opakowaniu ?
Napiszcie tez pełną nazwę tego ,co nazywacie "szanelkowym" - please Od piątku siedzę w domu, ew. robię krótki wypad do ogrodu na porzeczki ,wiśnie itd, ale kiedyś muszę wyjść z domu a tu to cholerne słońce.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 13:29   #3145
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ja doszlam do wniosku, ze te plamy to skutek dzialania antykoncepcji w plastrach. Teraz mam przerwe i opalalam sie 2 tyg. temu i w ten weekend i zadnych plam dodatkowych ani hu hu ... Wiec czy to efekt tych hormonow - jak myslicie? Do solarium tez laze ... ale na twarz klade gruby recznik x 2 i poduszke (dusze sie prawie) i zadnych plam tez nie ma - odpukac .... A na dzien to tez nie zawsze klade krem z filtrami, bo nawet Chanel UV 50 sprawia, ze sie blyszcze, wiec ... what's going on????
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 13:35   #3146
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ktos tam nie mogl dostac Chanel UV 50 ... podaje link, ja ostatnio tez tu kupowalam:
http://www.allegro.pl/item397094193_...sylka_0zl.html
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 14:05   #3147
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

lisiczka80 Ja doszlam do wniosku, ze te plamy to skutek dzialania antykoncepcji w plastrach. Teraz mam przerwe i opalalam sie 2 tyg. temu i w ten weekend i zadnych plam dodatkowych ani hu hu ... Wiec czy to efekt tych hormonow - jak myslicie? Do solarium tez laze ... ale na twarz klade gruby recznik x 2 i poduszke (dusze sie prawie) i zadnych plam tez nie ma - odpukac ....
lisiczka80 ja też doszłam do takich wniosków.Przez ostatni rok brałam tabsy i używałam plastrów.Bezpiecznego sexu mi się zachciało .Moja pani ginekolog powiedziala,że jeśli ktoś ma skłonność do przebarwień (miałam je podczas ciąż) to przy stosowania antykoncepcji hormonalnej mogą się one pojawić.I pojawilły się ....By ratować twarz odstawiłam hormony i znowu przyjdzie nam się stresować Nie ma jednak złego co by na dobre nie wyszło.Przez cosmelan odmłodzę i poprawię sobie cerę.Dojrzałam do tego by już jej nie opalać bo lat niestety nie ubywa.Mój mąż panikuje,że też będzie musiał coś ze sobą zrobić bo już mówią,że ma żonę małolatę
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 14:33   #3148
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Dziewczyny - dzięki Wam pierwszy raz czytam o czymś takim, jak stabilne filtry. Co to takiego -gdzie o tym czytać ? Może ta moja bioderma nie jest stabilna ? Obejrzałam tubkę , ale nie widze zadnej info? Czego szukać na opakowaniu ?
Napiszcie tez pełną nazwę tego ,co nazywacie "szanelkowym" - please Od piątku siedzę w domu, ew. robię krótki wypad do ogrodu na porzeczki ,wiśnie itd, ale kiedyś muszę wyjść z domu a tu to cholerne słońce.
O filtrach można poczytać tutaj
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=193351
http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,56373,4141899.html

Ja dokładnie nie wiem, jakie to składniki w filtrach są stabilne a jakie nie. Nie chciało mi się aż tak wnikać. Wiem, że chcąc używać wszelkiego rodzaju kolorówki nie destabilizując filtrów - muszę kupować Klorane lub Avene. I przyjęłam to jak amen w pacierzu.
Stabilne filtry są wszystkie apteczne + loreal + nivea (więcej nie pamiętam). Ale te w jakimś stopniu destabilizuje kolorówka, gdy np zawiera mikę (ale nie tylko o mikę chodzi). Więc nie powinno się na nie "tapetować". Tyle zapamiętałam.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 14:50   #3149
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie Słoneczka,


kamilia - ja stosowałam cosmelan w pierwszym tygodniu po zabiegu cos1 - 3 razy dziennie, a w następnych 2 razy dziennie

molly - pytałaś kiedyś, czy kwas hialuronowy można stosować pod oczy, w ostatnich "Wysokich Obcasach" (dodatku do GW) czytałam tekst dr Noszczyk i okazuje sie, że można, zatem trzeba popytać

buczacza - piekna już jesteś, prawda..?

buziaki dla Wszystkich
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 15:12   #3150
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez lisiczka80 Pokaż wiadomość
Ktos tam nie mogl dostac Chanel UV 50 ... podaje link, ja ostatnio tez tu kupowalam:
http://www.allegro.pl/item397094193_...sylka_0zl.html
Jeżeli to o tego chanelka chodzi to tutaj można go kupić za 102 zł. Wysyłka gratis. Sklep sprawdzony. http://pl.strawberrynet.com/productD...67178&goChar=C
http://us.strawberrynet.com/productD...67178&goChar=C
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.