Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-04, 19:15   #1171
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez ungia Pokaż wiadomość
Moje zbiory kosmetyków pielęgnacyjnych :
- kosmetyki do codziennej pielęgnacji twarzy,
- maseczki do twarzy,
- wody termalne i peelingi do twarzy,
- balsamy do ust,
- balsamy, masło i oliwki do ciała,
- kosmetyki do mycia ciała,
Masz przepiękny zbiór kosmetyków!
Z chęcią bym przetestowała większość kolekcji.

A teraz do pytań:

jak oceniasz balsam do ust Dolci Baci? Kiedyś w SP był za śmieszne pieniądze, a recenzje ma średnie na KWC.
Jak sprawuje się masło do ciała Organique? Warto kupić? Ile kosztuje?
I co myślisz o mydłach tej samej firmy? Uwielbiam naturalne kosmetyki, ale niestety, krucho z kasą.

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
ungia, zaciekawiła mnie firma Organique jak sie sprawują maseczka i czysta glinka ghassoul? jak często można je stosować? używałaś może tej glinki do mycia włosów? i gdzie je kupiłaś? na ich stronce www podali adresy sklepów ale mam do nich daleko jak stoją cenowo?
O, wyprzedziłaś moje pytania o Organique.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 19:43   #1172
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Sara_m7 Pokaż wiadomość
Moja aktualizacja : (zdj robione tel )

1.włosy
2.twarz
3.zapachy
4.pod prysznic i do kąpieli
5.ciało
Przyjemna aktualizacjaJak się sprawuje szampon Ziaja Plantica? przetłuszczają się po nim włosy?

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
W koncu sie odwazylam i prezentuje moja skromna pielegnacje
Milego ogladania!
Czy to zaznaczone fioletowym kółkiem to piasek do kąpieli Afryka Bielenda?? czy może coś innego? Jak oceniasz ten produkt?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pielegnacja1.jpg (39,3 KB, 169 załadowań)
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 20:02   #1173
gabriela29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 319
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

ungia śliczne perełki kosmetyczne, widze, iz tak jak ja lubisz naturalne kosmetyki
gabriela29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 21:31   #1174
Sara_m7
Rozeznanie
 
Avatar Sara_m7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Düsseldorf
Wiadomości: 552
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Przyjemny zbiorek

Co to za szampon Ziaja Plantica? Widzę tylko ' zdrowa skóra głowy ' więc mógłby mnie się przydać. Jak się sprawuje? I jaki masz rodzaj włosów?

Jaki jest antyperspirant YR? Dobrze chroni przed poceniem?

Co sądzisz o masełku do ciała Eveline?

I osatnie - co to za masło do ciała w słoiczku? Gdzie je można dostać? Ładnie pachnie (widzę że jest ryżowe)? Dobrze nawilża, jest wydajne?



Jak oceniasz serum przeciw rozstępom Eveline? Pomaga zwalczyć świeże rozstępy? Rozjaśnia? Warto kupić?
Szampon to Ziaja Plantica do włosów zniszczonych i tłustych - włoski po nim mniej się przetłuszczają, pieni się dobrze, ogólnie to mi się podoba i napewno kupie go ponownie. A moje włosy są suche zniszczone z tendencja do przetłuszczania.

Antyperspirant YR kupiłam dla zapachu, ale miło sie zaskoczyłam jego działaniem- na mnie działa dobrze, trzeba troche poczekac az wyschnie, ale potem jeszcze dlugo czuc jego zapach, nie jest intensywny, ale przyjemny.


Masełko jest firmy Joanna - waniliowe- bardzo pachnie intensywnie (czasem za bardzo) i długo czuc jego zapach, konsystencja gęsta ale dobrze sie rozsmarowuje
i pozostawia tłusta warstwe na skórze na dlugi czas.

Masełko (krem )jest firmy Bettina Barty Botanical - Mleko ryzowe i bambus - (http://www.naturella.com.pl/index.ph...ts_line_id/299) uwielbiam je, pachnie slicznie, jest geste, rozprowadza sie wporządku, i na dłuuuugo nawilża, poprostu polecam . Ja kupilam w Lublinie w tesco w pasażu na stoisku z kosmetykami, ale tez były w galerii centrum, a w innych miastach to pewnie jakies ppodobne sklepy.

Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość
Przyjemna aktualizacjaJak się sprawuje szampon Ziaja Plantica? przetłuszczają się po nim włosy?


Czy to zaznaczone fioletowym kółkiem to piasek do kąpieli Afryka Bielenda?? czy może coś innego? Jak oceniasz ten produkt?
Szampon jak dla mnie jest dobry, wlosy po nim sie nie przetluszczaja tak szybko i nie puszcza sie tak strasznie.
Sara_m7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 23:16   #1175
ungia
Zadomowienie
 
Avatar ungia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 897
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
ungia, zaciekawiła mnie firma Organique jak sie sprawują maseczka i czysta glinka ghassoul? jak często można je stosować? używałaś może tej glinki do mycia włosów? i gdzie je kupiłaś? na ich stronce www podali adresy sklepów ale mam do nich daleko jak stoją cenowo?
Maseczki użyję jutro (będę miała trochę wolnego czasu, więc zamierzam sobie zrobić "dzień urody" ). Glinki zawsze trochę wysuszają, dlatego nie zamierzam ich stosować częściej niż raz w tygodniu.
Co do użycia glinki do włosów, to trochę się obawiam, bo włosy mam rozjaśnione i w związku z tym bardzo wrażliwe i podatne na wysuszenie, więc raczej zastosowanie do ich mycia glinki nie wchodzi w grę (ale pewnie gdyby nie były farbowane chętnie bym spróbowała).
Wszystkie kosmetyki Organique kupiłam przy okazji pobytu w Olsztynie. Mają tam stoisko tej firmy w C.CH. Alfa (na pocieszenie powiem, że ja także mam daleko do sklepów tej firmy).
Cenowo sprawa przedstawia się całkiem przyzwoicie (za wszystkie kosmetyki tej firmy zapłaciłam w sumie 200 zł).

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Masz przepiękny zbiór kosmetyków!
Z chęcią bym przetestowała większość kolekcji.

A teraz do pytań:

jak oceniasz balsam do ust Dolci Baci? Kiedyś w SP był za śmieszne pieniądze, a recenzje ma średnie na KWC.
Jak sprawuje się masło do ciała Organique? Warto kupić? Ile kosztuje?
I co myślisz o mydłach tej samej firmy? Uwielbiam naturalne kosmetyki, ale niestety, krucho z kasą.
Dziękuję .
Jeżeli chodzi o balsam Aquoliny to niestety nie mam o nim dobrego zdania, ale to przez kolor (wzięłam czekoladowy, który na ustach pozostawia brązowy odcień, co niestety nie wygląda korzystnie). W związku z tym praktycznie go nie używam dlatego nie mogę się wypowiedzieć o jego właściwościach pielęgnacyjnych.
Co do kosmetyków Organique to wszystkie obłędnie pachną (no może poza mydłem z Aleppo i Savon Noir , ale im mogę wybaczyć zważywszy na to, że są hipoalergiczne).
Masełko kupuje się na wagę, kosztuje bodajże 12 zł za 100 g. Na razie mogę nie mogę wypowiedzieć się o jego właściwościach pielęgnacyjnych, ponieważ, w chwili obecnej używam do ciała jeszcze balsamu Pat&Rub a masło zostawiłam na zdecydowanie chłodniejsze dni.

Cytat:
Napisane przez gabriela29 Pokaż wiadomość
ungia śliczne perełki kosmetyczne, widze, iz tak jak ja lubisz naturalne kosmetyki
Dziękuję . Uwielbiam naturalne kosmetyki . Ostatnio zaczęłam kupować ich coraz więcej i naprawdę ciężko jest mi powstrzymać się przed kolejnymi zakupami .
ungia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 08:03   #1176
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

ungia - bardzo fajny zbiór pielęgnacyjny. Szczególnie podobają mi się te kosmetyki z glinką
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 09:31   #1177
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Ungia swietny zbior apteczno-naturalny Akurat wczoraj ogladalam kosmetyki Organic, a dzis spadasz mi jak z nieba z opisami - czekam na relacje po dluzszym stosowaniu tych kosmetykow
Aha, mozesz porownac wode termalna LRP z Avene?
Pozdrawiam
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 10:02   #1178
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Ungia, świetny zbiór


Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Aha, mozesz porownac wode termalna LRP z Avene?
Pozdrawiam
ja nie Ungia co prawda, ale może ci pomogę. Używałam obu, na korzyść Avene, bo ma lepszy dozownik, lepszą mgiełkę daję i jest jakby delikatniejsza dla cery od LRP. Mam wrażenie, że ta avenka ma bardziej właściwości kojące. Z drugiej strony nie było u mnie małych opakowań avene (może gdzieś są) i wtedy właśnie kupowałam LRP, bo ta z kolei ma fajną wielkość do torebki.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 10:08   #1179
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Miskowa dziekuje
Ja wlasnie tych malych Avene uzywam, nie mialam innych i mnie ciekawia, zwlaszcza LRP, bo zaczynam miec fiola na punkcie tej firmy, poza zelem nawilzajacym Clinique, do pielegnacji twarzy prawie sam LRP niedlugo bedzie na polce stal
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 10:12   #1180
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Miskowa dziekuje
Ja wlasnie tych malych Avene uzywam, nie mialam innych i mnie ciekawia, zwlaszcza LRP, bo zaczynam miec fiola na punkcie tej firmy, poza zelem nawilzajacym Clinique, do pielegnacji twarzy prawie sam LRP niedlugo bedzie na polce stal
ja z kolei mam część rzeczy z LRP a część z Avene, ale te dwie firmy przeważają u mnie aktualnie
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 11:01   #1181
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

ungia, cudowny zbiorek. od razu nasuwa mi się kilka pytań.
jaką masz wersję Hydraphase LRP, jak się sprawuje?
co to za maska do włosów L'Oreal? jesteś z niej zadowolona?

fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 11:12   #1182
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez ungia Pokaż wiadomość
Wszystkie kosmetyki Organique kupiłam przy okazji pobytu w Olsztynie. Mają tam stoisko tej firmy w C.CH. Alfa (na pocieszenie powiem, że ja także mam daleko do sklepów tej firmy).
Cenowo sprawa przedstawia się całkiem przyzwoicie (za wszystkie kosmetyki tej firmy zapłaciłam w sumie 200 zł).
bardzo fajny, naturalny zbiór. tyle razy przechodziłam obok tego stoiska, zawsze wydawało mi się, że sprzedają tam tylko mydełka, a tu tyle różności. przy najbliższej okazji tam zajdę i może na coś się skuszę.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 13:32   #1183
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

ungia, dzięki za odp dopóki nie zdobędę tych glinek, zadowolę się gotowymi maseczkami
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 13:51   #1184
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Sara_m7 Pokaż wiadomość
Szampon jak dla mnie jest dobry, wlosy po nim sie nie przetluszczaja tak szybko i nie puszcza sie tak strasznie.
Dzięki
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 16:27   #1185
ungia
Zadomowienie
 
Avatar ungia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 897
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
ungia - bardzo fajny zbiór pielęgnacyjny. Szczególnie podobają mi się te kosmetyki z glinką
Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Ungia, świetny zbiór
Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
bardzo fajny, naturalny zbiór. tyle razy przechodziłam obok tego stoiska, zawsze wydawało mi się, że sprzedają tam tylko mydełka, a tu tyle różności. przy najbliższej okazji tam zajdę i może na coś się skuszę.
Dziękuję . Cieszę się, że wam się podoba .

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ungia swietny zbior apteczno-naturalny Akurat wczoraj ogladalam kosmetyki Organic, a dzis spadasz mi jak z nieba z opisami - czekam na relacje po dluzszym stosowaniu tych kosmetykow
Aha, mozesz porownac wode termalna LRP z Avene?
Pozdrawiam
Dziękuję . Oczywiście jak dłużej poużywam tych kosmetyków to chętnie podzielę się wrażeniami .
Co do różnicy w wodach to absolutnie zgadzam się z tym co napisała miskowa. Mi także Avene bardziej przypadła do gustu .

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
ungia, cudowny zbiorek. od razu nasuwa mi się kilka pytań.
jaką masz wersję Hydraphase LRP, jak się sprawuje?
co to za maska do włosów L'Oreal? jesteś z niej zadowolona?
Dziękuję .
Mam tą lżejszą wersję - Hydraphase Legere. Ja jestem z tego kremu zadowolona. Nawilża mnie odczuwalnie, nawet po kwasach. Ma fajne higieniczne opakowanie. Jedyny minus - nie łączy się z moim podkładem (używam Unifiance z tej samej firmy). Dla mnie nie robi to dużej różnicy, bo i tak pod podkład kładę filtr a kremu nawilżającego używam na noc albo jak nigdzie nie wychodzę .

Co do maski L'Oreal to jest ona z serii do włosów z pasemkami (Lumino Contrast). Ja mam delikatny baleyage na włosach, dlatego używam jej chcąc podkreślić niuanse w odcieniach włosów. Osobiście bardzo lubię tę maseczkę i ciągle do niej wracam. Nadaje włosom przepiękny połysk i rzeczywiście mam wrażenie, że różnice w tonach są bardziej widoczne.
ungia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 17:05   #1186
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Aviiieee to co zaznaczylas to balsam do ciala "Pozegnanie z Afryka", dobrze sie wchlania i ma taki lekko kadzidlany zapach, jest calkiem niezly
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 17:13   #1187
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Ł@siczk@czy mogłabyś napisać jaki to produkt, który oznaczyłam czerwoną kreską? Czy to nie jest przypadkiem jakiś balsam z drobinkami??

Kiedyś bardzo dawno temu w gazecie dostałam właśnie taki krem w podobnym opakowaniu

paula-zla odnośnie serum Eveline to polecam ze względu na fajne chłodzenie a jeśli chodzi o kwestię rozstępów to nie mogę się wypowiedzieć bo nie mam tego problemu. Moja siostra chwali sobie większość balsamów z tej serii;-)
Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
Dzieki, szkoda, ze Avon , bo opakowanie ma śliczne



moglabys napisac jak sie sprawuje serum do paznokci z lovely ?
Serum do paznokci jest naprawde swietne! Bardzo szybko regeneruje paznokcie, juz po paru chwilach sa w o wiele lepszym stanie, z calego serca polecam, no i cena zachecajaca

Deborah100 - to jest zel pod prysznic E.Arden "Splendor"

paula-zla
- serum Eveline testuje od bardzo niedawna wiec jeszcze nie moge wystawic mu opinii...

Ms.Torres - micel Ziaji jest bardzo dobry jak dla mnie, niestety nie mam porownania z innymi micelami, ale mysle, ze jakosc jest OK
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne

Edytowane przez Ł@siczk@
Czas edycji: 2008-09-06 o 17:16 Powód: dopisek :)
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 17:20   #1188
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez ungia Pokaż wiadomość
Dziękuję .
Mam tą lżejszą wersję - Hydraphase Legere. Ja jestem z tego kremu zadowolona. Nawilża mnie odczuwalnie, nawet po kwasach. Ma fajne higieniczne opakowanie. Jedyny minus - nie łączy się z moim podkładem (używam Unifiance z tej samej firmy). Dla mnie nie robi to dużej różnicy, bo i tak pod podkład kładę filtr a kremu nawilżającego używam na noc albo jak nigdzie nie wychodzę .

Co do maski L'Oreal to jest ona z serii do włosów z pasemkami (Lumino Contrast). Ja mam delikatny baleyage na włosach, dlatego używam jej chcąc podkreślić niuanse w odcieniach włosów. Osobiście bardzo lubię tę maseczkę i ciągle do niej wracam. Nadaje włosom przepiękny połysk i rzeczywiście mam wrażenie, że różnice w tonach są bardziej widoczne.
dziękuję za tak obszerną opinię.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 18:18   #1189
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

L@siczk@, dzięki za odp trzeba na sobie wypróbować ten micel, bo opinie ma podzielone

a tak w ogóle, to jak myślicie, czy samorobione olejki do mycia twarzy są tak dobre jak płyny micelarne?
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 09:15   #1190
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Aviiieee to co zaznaczylas to balsam do ciala "Pozegnanie z Afryka", dobrze sie wchlania i ma taki lekko kadzidlany zapach, jest calkiem niezly
Dzięki Musujący piasek do kąpieli "pożegnanie z Afryka" ma baardzo podobne opakowanie, ale skoro to balsam - to jeszcze lepiej
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 17:19   #1191
aagnesska22
Wtajemniczenie
 
Avatar aagnesska22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 810
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

witam,dawno juz tu nie bylam ale jutro wybieram sie do rossmana nie moge sie doczekac...
aagnesska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 12:58   #1192
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Moje kosmetyki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0127.jpg (44,7 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0128.jpg (47,8 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0129.jpg (31,4 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0130.jpg (44,9 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0131.jpg (40,7 KB, 102 załadowań)
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 14:04   #1193
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
Moje kosmetyki
Jak się sprawuje serum przeciw rozstępom Eveline?
Jak oceniasz Ziaję Planticę?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 16:47   #1194
marlen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 371
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
Moje kosmetyki

wow lubisz ziaje jak sprawuje sie krem do rak aloesowy oraz zel oczyszczajacy?
marlen92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 19:02   #1195
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Jak się sprawuje serum przeciw rozstępom Eveline?
Jak oceniasz Ziaję Planticę?
Serum Eveline według mnie działa wiadomo, lepiej, gdy rozstępy są jeszcze czerwone, ale te "starsze" też na moje oko wygładza. To juz moja 3 tubka, mogę je polecić z czystym sercem. Mocno chłodzi, dla mnie to akurat plus.
Co do szamponu, to nie mogę narazie za dużo powiedzieć, bo zużyłam dopiero tyle, ile jest na zdjęciu, może 2-3 razynapiszę, jak będę dłużej używala.

Cytat:
Napisane przez marlen92 Pokaż wiadomość
wow lubisz ziaje jak sprawuje sie krem do rak aloesowy oraz zel oczyszczajacy?
Tak, zgadza się, bardzo lubię Ziaję
Krem do rąk jest lekki, ale tłusty (mała ilośc wystarczy na wykremowanie rąk)- nie wiem, czy zrozumiale napisałam, chodzi mi o to, że łatwo się rozprowadza, ale jednocześnie zostawia warstwę "nawilżenia". Ładnie pachnie, mojej bujnej wyobraźni przypomina trochę AA Herba Fresca:rolleyes :
Żel jest fantastyczny. Ładnie oczyszcza, jest delikatny i baaaardzo wydajny. Nie wysusza mojej skóry.
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 19:26   #1196
okilju
Raczkowanie
 
Avatar okilju
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: teraz Wrocław, czasem inne miejsca z dolnośląskiej ziemi
Wiadomości: 101
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Ja mam z ziaji - zestaw mleczny(krem do rąk, twarz i do mycia) i jak na razie jestem zadowolona. Z Eveline także mam to serum ale do tej pory mało systematycznie zużywane więc na razie bez efektów.
okilju jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 10:33   #1197
1501ania
Raczkowanie
 
Avatar 1501ania
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 37
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

dziewczynki macie wprost powalające zbiory...

...gratuluje...

przyznam, że już od jakiegoś czasu śledzę wasze sposoby pielęgnacji i kilka z nich nawet wcieliłam w życie...

jak się w końcu zbiorę to też umieszczę swój zbiorek, a tymczasem pędzę popodziwiać waszą kolorówke...
1501ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 16:46   #1198
marlen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 371
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

dziewczynka87 dzieki za odp wszystko jasne juz czaje;] chyba jak moj kremik sie skonczy to ziai aloesowej poszukam;D
marlen92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 17:24   #1199
aagnesska22
Wtajemniczenie
 
Avatar aagnesska22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 810
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

moje nowosci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P9111494.JPG (21,9 KB, 93 załadowań)
aagnesska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 16:00   #1200
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

moja aktualizacja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0420.jpg (54,7 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0422.jpg (88,4 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0423.jpg (87,1 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0424.jpg (89,6 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0425.jpg (87,5 KB, 68 załadowań)
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.