Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-17, 11:37   #271
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Ja ten Radical używam dopiero od 2 miesięcy, nie potrafię stwierdzić, czy szybciej po nim włosy rosną. Waxa używałam tylko na końcówki bo były strasznie zniszczone domowymi dekoloryzacjami i rozjaśnianiem farbami, więc też do porostu chyba się nie przyczynił. Ponad 1cm to też nie jest źle, mojej koleżance rosną, uwaga uwaga, ok. 3mm na miesiąc
Właśnie umyłam włosy, przy spłukiwaniu byłam przerażona, taki zielono-szary kolor, użyłam szamponu fioletowego Joanny, podsuszyłam włosy i chyba nie jest już tak źle. Odrost ładnie złapało, a reszta mam wrażenie, że ściemniała (??). Zniszczył mi końcówki, a już tak ładnie je ogarnęłam do porządku No ale w końcu farba rozjaśniająca, nie mogłam się cudów spodziewać. Nałożyłam najpierw na odrosty, po 40min nałożyłam resztę farby na całość, polałam wodą i masowałam żeby pokryć wszystkie włosy. Po 10min spłukałam. Za jakąś godzinę wstawię fotki przed i po.
hmmm 3mm to nie wiele jeśli chce się zapuścić, ale jeśli chodzi o farbowanie to wielki pozytyw bo nie trzeba tego robić co kilka tygodni, tylko dopiero jak się kolor wypłucze
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 11:43   #272
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Wczoraj jak układałam włosy, tak im się przyglądałam i myślę sobie - kurcze, ładnie rosną, ciekawe ile to dokładnie.. Więc wzięłam się poświęciłam i .. wyrwałam jednego włoska Byłam w szoku -> 5 mm
od soboty (w sumie od niedzieli bo już była dwunasta) do czwartku. Łał.

A jeszcze - wysłałam na polowanie wczoraj mojego męża i kupił mi ten Alpecin co Adzi tak chwaliła zobaczymy czy wzmoży porost

a możesz przypomnieć czego używasz na porost?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 11:56   #273
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Wstawiam fotki po farbowaniu Pallete A10. Patrzę na zdjęcia, porównuję i du .. , wyszły ciemniejsze niż miałam wcześniej mam nadzieję, że kolor się wypłucze .. I w dodatku jakiś taki zielonkawy wyszedł ..
1,2. przed farbowaniem
3,4,5. po farbowaniu
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 12:02   #274
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

efcia spokojnie, on po tyg. dopłucze ci się do jaśniutkiego srebrnego a na odroście do beżowego. Każdy kolor popielaty jest lekko ciemniejszy po farbowaniu a jak szarość się zmywa to jaśnieje. Po 3 tyg. jest piaskowy jaśniutki.
Oczywiście piszę jak to wygląda u mnie bo ja myję włosy 2x w tyg.
Pamiętaj też że fioletowy szampon również przyciemnia kolor.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 12:03   #275
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a możesz przypomnieć czego używasz na porost?
Używam szamponu pharmaceris (czerwony- miał poprawić porost), przez miesiąc łykałam biourodę ze skrzypem, teraz łykam skrzypowitę, tran (około tygodnia), no ale chyba najważniejsze - ampułki do włosów Radical już 4 tydzień aplikacji rozpoczęłam. Nie wiem w sumie czego to zasługa, ale obstawiam radical, szampon może i pomaga, ale jednak radical stosuję codziennie i masuję po nim głowę Także myślę, że to on jest sprawcą
Zobaczymy jak będzie po aplecinie (alpecinie czy jak mu tam )
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 12:21   #276
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
efcia spokojnie, on po tyg. dopłucze ci się do jaśniutkiego srebrnego a na odroście do beżowego. Każdy kolor popielaty jest lekko ciemniejszy po farbowaniu a jak szarość się zmywa to jaśnieje. Po 3 tyg. jest piaskowy jaśniutki.
Oczywiście piszę jak to wygląda u mnie bo ja myję włosy 2x w tyg.
Pamiętaj też że fioletowy szampon również przyciemnia kolor.
Ja myję włosy co 2-3dni więc mam nadzieję, że będzie tak jak mówisz Podtrzymałaś mnie na duchu O tego to nie wiedziałam nt. szamponu, ale i tak myję nim bardzo rzadko. Dziękuję za wszystkie rady i porady, po tygodniu zdam relację, czy włosy zmieniają kolor
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 12:28   #277
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

efcia a ten kolor to popielaty? Popiele wychodza nistety szaro buro.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 12:30   #278
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Yattamanka, jakbys miala chwile czasu i tego Radicala pod reka moglabys wstawic sklad? 5 mm na tydzien i to po farbowaniu to naprawde dobry rezultat. Mi zazwyczaj tydzien po farbowaniu wolno rosna, w drugim tygodniu szybciej. Jak czesto masujesz skore glowy?
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 12:39   #279
lara61
Przyczajenie
 
Avatar lara61
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Malibu
Wiadomości: 26
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

ktory kolor!?? na koncu dalam brazowe zeby pokazac ze wcale nie jest tak fajnie ;p ja jestem bledsza niz tu na zdjeciach tylko to bylo po opalaniu http://img36.imageshack.us/img36/3492/blondynki.png

ps. numery podajecie od lewej do prawej poziomo!
1,2,3,4,5
6,7,8,9,10
11,12,13,14
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają.. dopiero zakupy..

Edytowane przez lara61
Czas edycji: 2010-09-17 o 12:40
lara61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 12:40   #280
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Używam szamponu pharmaceris (czerwony- miał poprawić porost), przez miesiąc łykałam biourodę ze skrzypem, teraz łykam skrzypowitę, tran (około tygodnia), no ale chyba najważniejsze - ampułki do włosów Radical już 4 tydzień aplikacji rozpoczęłam. Nie wiem w sumie czego to zasługa, ale obstawiam radical, szampon może i pomaga, ale jednak radical stosuję codziennie i masuję po nim głowę Także myślę, że to on jest sprawcą
Zobaczymy jak będzie po aplecinie (alpecinie czy jak mu tam )
ja po radicalu ampułkach nie miałam zbytniej poprawy... to samo co wcześniej... jakiej wersji używasz starej czy nowej?? a co do tego pharmaceris to się zastanawiam nad nim albo radicalem (z szamponów)

efcia90- ja jak używam fioletowej płukanki to tez zawsze mam ciemniejsze włosy mi to po 2 myciach sie wypłukuje
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 12:50   #281
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
efcia a ten kolor to popielaty? Popiele wychodza nistety szaro buro.
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja po radicalu ampułkach nie miałam zbytniej poprawy... to samo co wcześniej... jakiej wersji używasz starej czy nowej?? a co do tego pharmaceris to się zastanawiam nad nim albo radicalem (z szamponów)

efcia90- ja jak używam fioletowej płukanki to tez zawsze mam ciemniejsze włosy mi to po 2 myciach sie wypłukuje
Agatau, tak to popielaty, ale słyszałam, że ten popiel się wypłukuje i tak ..

Kotka Uff, pocieszyłaś mnie, mam nadzieję, że u mnie też się ładnie wypłucze
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 12:53   #282
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Agatau, tak to popielaty, ale słyszałam, że ten popiel się wypłukuje i tak ..

Kotka Uff, pocieszyłaś mnie, mam nadzieję, że u mnie też się ładnie wypłucze
ja tak to kiedyś zrobiłam ze wyglądałam jak stara babcia bo miałam szare włosy z przebłyskami fioletu! hehe
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 12:54   #283
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Na pewno się wypłucze Popiele tak wychodza.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 12:56   #284
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Yattamanka, jakbys miala chwile czasu i tego Radicala pod reka moglabys wstawic sklad? 5 mm na tydzien i to po farbowaniu to naprawde dobry rezultat. Mi zazwyczaj tydzien po farbowaniu wolno rosna, w drugim tygodniu szybciej. Jak czesto masujesz skore glowy?
Składu niestety Ci nie podam, bo to pudło jest wielkie (swoją drogą nie wiem po co takie wielkie dają, spokojnie by się to w mniejszym zmieściło) więc od razu je wyrzucam, a ampułki chowam do pudełka z kosmetykami.
Ale to nic, zostało mi już tylko 5 ampułek więc niebawem będę kupować nowe opakowanie, to wtedy napiszę

Co dziennie wieczorkiem przed pójściem spać aplikuję ampułeczkę i masuję parę minut dopóki ręce mi nie zwiędną

Cytat:
Napisane przez kotka17
ja po radicalu ampułkach nie miałam zbytniej poprawy... to samo co wcześniej... jakiej wersji używasz starej czy nowej?? a co do tego pharmaceris to się zastanawiam nad nim albo radicalem (z szamponów)
Chętnie bym Ci odpowiedziała na to pytanie, ale stosuję tą kurację dopiero 4 tydzień i znam tylko jedną wersję. Nie wiem czy jest stara czy nowa, ale podejrzewam, że stara bo apteki raczej nie trzymają tego na stanie w dużej ilości i sprowadzają co i rusz (no chyba, że w hurtowniach mają jeszcze zapasy starej wersji).

Tak jak napisałam, jak kupię nowe pudełko to wpiszę skład i wtedy będzie wiadomo.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 13:01   #285
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Składu niestety Ci nie podam, bo to pudło jest wielkie (swoją drogą nie wiem po co takie wielkie dają, spokojnie by się to w mniejszym zmieściło) więc od razu je wyrzucam, a ampułki chowam do pudełka z kosmetykami.
Ale to nic, zostało mi już tylko 5 ampułek więc niebawem będę kupować nowe opakowanie, to wtedy napiszę

Co dziennie wieczorkiem przed pójściem spać aplikuję ampułeczkę i masuję parę minut dopóki ręce mi nie zwiędną



Chętnie bym Ci odpowiedziała na to pytanie, ale stosuję tą kurację dopiero 4 tydzień i znam tylko jedną wersję. Nie wiem czy jest stara czy nowa, ale podejrzewam, że stara bo apteki raczej nie trzymają tego na stanie w dużej ilości i sprowadzają co i rusz (no chyba, że w hurtowniach mają jeszcze zapasy starej wersji).

Tak jak napisałam, jak kupię nowe pudełko to wpiszę skład i wtedy będzie wiadomo.
A moze ten Radical jest na KWC? Jaka to nazwa dokladnie? Gratuluje wytrwalosci z masazami - napewno duzo daja, zwlaszcza jak robisz codziennie. Ja sie w tym opuscilam jak nie wiem. Jak tak dalej pojdzie w 3 miesiace bedziesz miala 6 cm!
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 13:03   #286
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Składu niestety Ci nie podam, bo to pudło jest wielkie (swoją drogą nie wiem po co takie wielkie dają, spokojnie by się to w mniejszym zmieściło) więc od razu je wyrzucam, a ampułki chowam do pudełka z kosmetykami.
Ale to nic, zostało mi już tylko 5 ampułek więc niebawem będę kupować nowe opakowanie, to wtedy napiszę

Co dziennie wieczorkiem przed pójściem spać aplikuję ampułeczkę i masuję parę minut dopóki ręce mi nie zwiędną



Chętnie bym Ci odpowiedziała na to pytanie, ale stosuję tą kurację dopiero 4 tydzień i znam tylko jedną wersję. Nie wiem czy jest stara czy nowa, ale podejrzewam, że stara bo apteki raczej nie trzymają tego na stanie w dużej ilości i sprowadzają co i rusz (no chyba, że w hurtowniach mają jeszcze zapasy starej wersji).

Tak jak napisałam, jak kupię nowe pudełko to wpiszę skład i wtedy będzie wiadomo.
a jak wyglądają ampulki? szklane i trzeba je łamać czy szklane z plastikową zatyczką i zakładasz na to specjalny aplikator?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-09-17 o 13:07
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 13:06   #287
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...niu-wlosow.htm

Tak wygląda nowa wersja, uzywalam kilka mcy temu i włosy ruszyły super. Stara wersja tez super, ale gorsza aplikacja była.

Moja recenzja na dole strony.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 13:09   #288
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

http://www.shopmania.pl/shopping~onl...p-2303612.html
to jest stara wersja podobno lepsza

http://allegro.pl/item1137821399_far...zyp_polny.html
a to nowa wersja podobnież gorsza bo zawiera alkohol (ja używałam nowej)
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 13:14   #289
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Adzi może juz za późno na radę, ale...ja tez marzyłam o kolorze ,,Sochy'' Póbowałam castinga 801 ( wyszedł srebrno-szary i wysuszył mi włosy) oraz wspomnianej przez ciebie 8.13 Loreal na wodzie 4%, niestety nie byłam zadowolona.
Przez przypadek trafiłam na nowe ( wtedy ) farby Palette 10 minut kolor 800, i to była strzał w 10, wszyscy mówili mi: no wróciłas do naturalnego koloru . Odcien był bliski odcieniowi na pudełku farby a w świetle dziennym bardzo przypominał ten ze zdjęcia Sochy, Włosy miałam naprawde błyszczące, aż dziw bo miałam wątpliwości co do tej farby. Na watku : farba plus zdjęcia czy jakos tak jest moja fotka ze zbliżonym kolorem. Co porawda miałam wtedy krótkie włosy zerknij tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796 (na trzecim zdjęciu) co prawda farba inna ale po Palette 10 minut miałam bardzo podobny a nawet ładniejszy.
Dziękuje bardzo za rade. Ja już kupiłam farbkę 8.13 i zamierzam się wieczorem pofarbować.A ten Twój kolorek na 3 zdjęciu to super.Bardzo do ciebie pasuje.Tylko jak dla mnie ciut za ciemny ten kolorek,ale wiadomo można wybrać inny odcień.Ja mam\nadzieje ze mi tak ciemno nie wyjdzie.Będę obserwować swoje włosy co by za mocno tez nie chycilo.

Bunny dziękuje.Juz postanowione dziś nakładam ta farbkę.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 13:21   #290
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzio mam nadzieje,ze wyjdzie tak jak chcesz,ja również przymierzam sie do tej farby jestem bardzo ciekawa efektu,trzymam kciuki daj znać po farbowaniu....
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 13:29   #291
88minka88
Raczkowanie
 
Avatar 88minka88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 163
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Witam serdecznie, pozwólcie że dołączę do wątku. Przedwczoraj zrobiłam sobie blond pasemka na włosach wcześniej rozjaśnianych przez 2 lata, następnie ściemnianych przez pół roku, aż w końcu przygotowywane do pasemek poprzez delikatne rozjaśnianie Joanną Blond Reflex... Ofekty są opłakane, wyszłam od fryzjera nie płacąc, z włosami jak gumki, istna tragedia ;( A jeszcze przed rozjaśnianiem rozmawiałam o stanie włosów, tym bardziej że ten fryzjer zna mnie i moje włosy od 4 lat... Wydaje mi się, że za długo trzymał mi rozjaśniacz (6%)...

W załączniku dodaję zdjęcie włosów z dnia robienia felernych pasemek, nie wyglądają źle, ale jak tylko są mokre, to się ciągną.

Dlatego zakupiłam natychmiast cały zestaw Chenice Kerabond (Hydro Keratin Szampon, Multi Vitamin Oil olejek, Kerabonding Mask maseczkę oraz Pure Silk jedab w żelu). Właśnie jestem po kuracji, czekam aż wyschną mi włosy i liczę na cud... Zdam realcje jak wyschną jak to wygląda...

sorrki za mój fejs
88minka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 13:31   #292
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

ja sie zakochałam w tym odcieniu włosów....czy wiecie jaką farbą można uzyskać taki kolorek... spójrzcie na odrost,nie wygląda tak żle,jak dla mnie nawet fajnie,dobrze byłoby mieć taki kolor włosów,których nie trzeba byłoby niszczyc co miesiecznym farbowaniem,wyglądaja super,jest to też blond....
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-09-17 o 13:35
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 13:39   #293
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a jak wyglądają ampulki? szklane i trzeba je łamać czy szklane z plastikową zatyczką i zakładasz na to specjalny aplikator?

http://www.shopmania.pl/shopping~onl...p-2303612.html
to jest stara wersja podobno lepsza

http://allegro.pl/item1137821399_far...zyp_ polny.html
a to nowa wersja podobnież gorsza bo zawiera alkohol (ja używałam nowej)
Sądząc po opakowaniu i tym, że moje ampułki są szklane z plastikowym zamknięciem i na to nakłada się plastikowy aplikator stwierdzam jednogłośnie, że używam nowej wersji

Nie wiem czy zawiera alkohol :/ Nie wiem jak z tym składem. W poniedziałek będę kupowała to wam na pewno napiszę.

Mam jeszcze spray radicala do farbowanych, ale on właśnie zawiera alkohol ( i to na 1 miejscu składu) dlatego go nie używam, bo jak popsikam nim włosy to są takie dziwne, sztywne..

Co jednak nie oznacza, że skoro spray ma alkohol to że ampułki też będa go miały. Czas pokaże
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 13:44   #294
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Sądząc po opakowaniu i tym, że moje ampułki są szklane z plastikowym zamknięciem i na to nakłada się plastikowy aplikator stwierdzam jednogłośnie, że używam nowej wersji

Nie wiem czy zawiera alkohol :/ Nie wiem jak z tym składem. W poniedziałek będę kupowała to wam na pewno napiszę.

Mam jeszcze spray radicala do farbowanych, ale on właśnie zawiera alkohol ( i to na 1 miejscu składu) dlatego go nie używam, bo jak popsikam nim włosy to są takie dziwne, sztywne..

Co jednak nie oznacza, że skoro spray ma alkohol to że ampułki też będa go miały. Czas pokaże
mają bo je używałam stara wersja nie miała dlatego dziewczyny z wątku o zapuszczaniu zawsze szukały starej
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 13:48   #295
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
ja sie zakochałam w tym odcieniu włosów....czy wiecie jaką farbą można uzyskać taki kolorek... spójrzcie na odrost,nie wygląda tak żle,jak dla mnie nawet fajnie,dobrze byłoby mieć taki kolor włosów,których nie trzeba byłoby niszczyc co miesiecznym farbowaniem,wyglądaja super,jest to też blond....
NO ja właśnie liczę ze takie coś mniej więcej mi wyjdzie jak się ta ciemność z wlosow wypłucze( ta pierwsza po farbowaniu).Zdam relacje wieczorkiem.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 13:57   #296
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

kurcze ja ide na nocke do pracy już na 18 ale jak tylko wróce rano to włacze komp i zobacze jaki efekt.Pracuje na stacji benzynowej i juz widze jaki bedzie dziś ruch przy piatku,i tylko hot dogi beda miały branie...masakra.na wet sobie nie wyobarażacie ilu klientów przyjezdza w ciagu nocy na hot-doga i to nie raz ale po 3 lub 4 razy i tak zawsze z kolezanka gadamy niewiem czy ci ludzie maja problemy z zasnięciem,cos koło godz 12 w nocy potem koło 2 nieraz tez po 3 szookk jakby w domu jedzenia nie mieli.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 14:12   #297
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Hopemagda - mnie podobny kolor wyszedl po tym excellence 01. Bardziej cieply zwlaszcza przy lampie. Po tygodniu troche te moje cieplejsze refleksy zaczely wylazic. Z reszta zobaczcie same jak sie wymywa. Pierwsze zdjecie z lampa (jak dla mnie odcien nadal za cieply) drugie bez a ostatnie odrost. Chcialabym zostac przy tym poziomie ale jednak chlodniejszym. Ogolnie tragedii nie ma ale bardziej bylam zadowolona zaraz po farbowaniu (mylam moze ze 3 razy)
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 14:19   #298
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

dziewczyny ten tatuaż chciałabym na stopie coś takiego

ten blondzik jennifer aniston jest piękny
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-09-17 o 14:20
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 14:19   #299
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Hopemagda - mnie podobny kolor wyszedl po tym excellence 01. Bardziej cieply zwlaszcza przy lampie. Po tygodniu troche te moje cieplejsze refleksy zaczely wylazic. Z reszta zobaczcie same jak sie wymywa. Pierwsze zdjecie z lampa (jak dla mnie odcien nadal za cieply) drugie bez a ostatnie odrost. Chcialabym zostac przy tym poziomie ale jednak chlodniejszym. Ogolnie tragedii nie ma ale bardziej bylam zadowolona zaraz po farbowaniu (mylam moze ze 3 razy)
kurcze ładny ten kolorek na drugim zdjęciu podobny do tego co fotke wstawiłam jenifer hmm...taki naturalny,na pierwszym troszke cieplejszy ale drugie super,a jaką farba masz zamiar teraz pofarbować masz już coś na oku?spójrz na tą farbke też ładniutki kolorek a jak sie wypłuka pewnie bedzie akurat zdjęcie poniżej
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-09-17 o 14:26
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 14:28   #300
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

farbka niczego sobie ale jak na rozjaśnionych wyjdzie hmm
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.