wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-12, 22:10   #4111
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość


Ja poluję na filtr od Misshy, bo ma cudowną konsystencję. Ale czy jest stabilny to nie mam pojęcia.
A jak myślisz, będzie się zgrywał z bb kremem tak żeby w efekcie miało to ręce i nogi i dało się wyjść z domu bez wstrętnej maski?

Ja też muszę oczywiście zwracać uwagę na to by ten filtr mnie nie zapchał. Do tej pory jedynie spraye mnie nie zapychały, a wszelkiego rodzaju kremowe filtry czy też w postaci mleczka itp. robiły na mojej cerze masakrę.
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:47   #4112
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

A ja z innej beczki, czy jak kupujecie na ebay to staracie sie nie robić za wiele zakupów w jednym czasie ze wzgledu na urząd celny czy raczej nie ma to za wielkiego znaczenia? Czy może przesadzam trochę?
Tak sie intensywnie zastanawiam żeby przypadkiem nie trzeba było jakis podatków czy ceł płacic... a że doświadczenie mam żadne...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 06:26   #4113
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Mowi sie, ze do 50$ nie lapia. Ale to nie regula, bo potrafia zlapac nawet koperte z probka (jak to ktoras z nas spotkalo).
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 07:55   #4114
seattle
Raczkowanie
 
Avatar seattle
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 142
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

iamsolucky to rozjaśnienie jest po demakijażu. Bez make-up'u wyglądam jak zombie. Zwykle uzywałam podkładów typu : natural, natural beige , ale teraz niestety nawet te są dla mnie za ciemne..widocznie moja cera jest podatna na wybielające działanie bb...
__________________
wymiana :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=668309


seattle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 09:02   #4115
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja miałam raz przesyłke złapaną przez urząd celny z tylko jednym kremem bb, sprzedający jako wartość podał 10$. Na szczęście nic nie płaciłam tylko ostęplowali ją całą i poobklejali. Chyba nie ma na to reguły.
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:12   #4116
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Poczytalam troche watek, zachecacie Czy jest gdzies na wizazu spis BB cremow? do jakiej cery , jakie, tonacje, itp? Bo jak czytam te wszytskie nazwy dalej nie ogarniam tematu.Chcialabym sprobowac, ale nie wiem od czego zaczać.
Uzywam REvlona Colorstay, chociaz im dluzej wcale lepiej moja cera nie wyglada Szukalam zastepczego podkladu, ale zaden nie kryl tak dobrze i nie byl tak trwaly. Chociaz RC calkwocie nie kryje moich niedoskonalosci...
Moze zostala mi jeszcze nadzieja w BB cremach
Cere mam mieszana, w strefie T tlusta, najbardziej policzki i nos ale czesto odczuwam , że jest sucha w okolicy brody, policzków. Nawet problem z kremem do twarzy mam. Albo wysuszaja, albo przetluszczaja, idealu nie znalazlam.
Mam tez blizny - nie dziury, ale przebarwienia, takie ciemne plamki na twarzy. Generalnie jestem bardzo blada. Na dzien dzisijeszy uzywam jednego z prawie najjasniejszych odcieni revlona Buff 150. Cere mam wpadajacą w zolty kolor. Rozowe toncje nie dla mnie.

Mozecie doradzic od jakich probek zaczac swoja przygode z BB ?Proszę...

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2012-03-13 o 11:19
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:41   #4117
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Czelz Pokaż wiadomość
A jak myślisz, będzie się zgrywał z bb kremem tak żeby w efekcie miało to ręce i nogi i dało się wyjść z domu bez wstrętnej maski?

Ja też muszę oczywiście zwracać uwagę na to by ten filtr mnie nie zapchał. Do tej pory jedynie spraye mnie nie zapychały, a wszelkiego rodzaju kremowe filtry czy też w postaci mleczka itp. robiły na mojej cerze masakrę.
Powinien
Ten filtr z Misshy jest bardzo lekki i całkowicie sie wchłania. Miałam próbkę i mi się spodobał.
Ale jak pisałam, nie wiem jak z jego stabilnością.
Chociaż filtry w bb niby są niestabilne, a bb BRTC chronił mnie lepiej niż niby stabilny filtr z Roc Minesol. Mam przebarwienia i po nich widzę, czy coś chroni dobrze czy nie. Przy normalnym filtrze ciemniały, a przy BRTC nie.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 12:35   #4118
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Poczytalam troche watek, zachecacie Czy jest gdzies na wizazu spis BB cremow? do jakiej cery , jakie, tonacje, itp? Bo jak czytam te wszytskie nazwy dalej nie ogarniam tematu.Chcialabym sprobowac, ale nie wiem od czego zaczać.
Uzywam REvlona Colorstay, chociaz im dluzej wcale lepiej moja cera nie wyglada Szukalam zastepczego podkladu, ale zaden nie kryl tak dobrze i nie byl tak trwaly. Chociaz RC calkwocie nie kryje moich niedoskonalosci...
Moze zostala mi jeszcze nadzieja w BB cremach
Cere mam mieszana, w strefie T tlusta, najbardziej policzki i nos ale czesto odczuwam , że jest sucha w okolicy brody, policzków. Nawet problem z kremem do twarzy mam. Albo wysuszaja, albo przetluszczaja, idealu nie znalazlam.
Mam tez blizny - nie dziury, ale przebarwienia, takie ciemne plamki na twarzy. Generalnie jestem bardzo blada. Na dzien dzisijeszy uzywam jednego z prawie najjasniejszych odcieni revlona Buff 150. Cere mam wpadajacą w zolty kolor. Rozowe toncje nie dla mnie.

Mozecie doradzic od jakich probek zaczac swoja przygode z BB ?Proszę...
To może pomarańczowy Skin79, jasny i żółty. Scandal też chyba by się nadał (też od Skin79). Z kryjących to Dr Jart Silver, bardzo dobre krycie i jest to beż wpadający w żółć. Ale ja się nie wypowiadam, bo żółtych unikam jak się tylko da.

Natomiast skoro Revlon CS nie kryje do końca Twoich "potrzeb" to sam BB może sobie nie poradzić. Jednak nie ma co się zrażać. Ja w gorsze dni mieszam BB z podkładem Bourjous Perfect Flower 51 i mam pełne krycie, ale jeszcze nie takie photoshopowe (wbrew pozorom efekt ten nie jest wcale pożądany bo wygląda się bardzo sztucznie, ale to moje zdanie )
Albo pozostaje zakupić dobry korektor i średnio kryjący BB. Choć przy wielu niedoskonałościach to bardzo czasochłonna zabawa

Jak już się na coś zdecydujesz to lepiej kupuj na ebayu, ceny na allegro itp. są mocno zawyżone. To tak jakby co, by nie przepłacać. ^^

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Powinien
Ten filtr z Misshy jest bardzo lekki i całkowicie sie wchłania. Miałam próbkę i mi się spodobał.
Ale jak pisałam, nie wiem jak z jego stabilnością.
Chociaż filtry w bb niby są niestabilne, a bb BRTC chronił mnie lepiej niż niby stabilny filtr z Roc Minesol. Mam przebarwienia i po nich widzę, czy coś chroni dobrze czy nie. Przy normalnym filtrze ciemniały, a przy BRTC nie.
Właściwie to w BB znajdziemy przeważnie te filtry: Ethylhexyl Methoxycinnamate (chroniący przed UVB, jest to filtr niestabilny, czyli po jakimś czasie przestaje nas chronić), poza tym filtry mineralne czyli titanium dioxide i zinc oxide (te są stabilne, ochrona przed UVA do 25, ale mogą ulec ścieraniu, ponieważ nie wnikają do wnętrza naskórka i nie ulegają reakcjom chemicznym a jedynie odbijają światło). Czasem są i inne. Ale tak z głowy to nie powiem. Ciekawa jestem koreańskich filtrów. Muszę wyszperać jakieś składy. Jak coś wiecie w tym temacie (chemia kosmetyczna) to piszcie, ja się posiłkuję tylko tym co znajdę za pośrednictwem google ;P
PS. Avene wszystko takie ma, tłuste i ciężkie, ale wg mnie ich kremy do pielęgnacji są najlepsze.
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 12:42   #4119
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
Właściwie to w BB znajdziemy przeważnie te filtry: Ethylhexyl Methoxycinnamate (chroniący przed UVB, jest to filtr niestabilny, czyli po jakimś czasie przestaje nas chronić), poza tym filtry mineralne czyli titanium dioxide i zinc oxide (te są stabilne, ochrona przed UVA do 25, ale mogą ulec ścieraniu, ponieważ nie wnikają do wnętrza naskórka i nie ulegają reakcjom chemicznym a jedynie odbijają światło). Czasem są i inne. Ale tak z głowy to nie powiem. Ciekawa jestem koreańskich filtrów. Muszę wyszperać jakieś składy. Jak coś wiecie w tym temacie (chemia kosmetyczna) to piszcie, ja się posiłkuję tylko tym co znajdę za pośrednictwem google ;P
PS. Avene wszystko takie ma, tłuste i ciężkie, ale wg mnie ich kremy do pielęgnacji są najlepsze.
Ja teorię całą znam. Tylko w praktyce okazało się zupełnie inaczej więc na teorię przestałam zwracać uwagę.
Używam filtrów żeby nie ciemniały mi plamy. A skoro po super stabilnych filtrach, nakładanych kilka razy dziennie w przepisowych ilościach plamy ciemnieją, a po byle jakim niestabilnym bb kremie nałożonym rano, nie ciemnieją, to teoria przestała mnie interesować.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 13:04   #4120
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
To może pomarańczowy Skin79, jasny i żółty. Scandal też chyba by się nadał (też od Skin79). Z kryjących to Dr Jart Silver, bardzo dobre krycie i jest to beż wpadający w żółć. Ale ja się nie wypowiadam, bo żółtych unikam jak się tylko da.

Natomiast skoro Revlon CS nie kryje do końca Twoich "potrzeb" to sam BB może sobie nie poradzić. Jednak nie ma co się zrażać. Ja w gorsze dni mieszam BB z podkładem Bourjous Perfect Flower 51 i mam pełne krycie, ale jeszcze nie takie photoshopowe (wbrew pozorom efekt ten nie jest wcale pożądany bo wygląda się bardzo sztucznie, ale to moje zdanie )
Albo pozostaje zakupić dobry korektor i średnio kryjący BB. Choć przy wielu niedoskonałościach to bardzo czasochłonna zabawa
Jak już się na coś zdecydujesz to lepiej kupuj na ebayu, ceny na allegro itp. są mocno zawyżone. To tak jakby co, by nie przepłacać. ^^
Dzieki za odp. ;-) Wlasciwie to korektora i tak uzywam i wtedy jest ok. Tragedii na buzi nie mam, alenie lubie tych przebarwien. W kazdym badz razie, peeleinguje i wiele z nich znika po czasie Najgorzej jak kremy, czy podklad zapycha bo jak cos mi wyskoczy to dlugo sie goi...
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 18:49   #4121
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Mój pomarańczowy skin 79 dotarł
Ale cieszę się na razie samym awizo
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 21:18   #4122
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Mowi sie, ze do 50$ nie lapia. Ale to nie regula, bo potrafia zlapac nawet koperte z probka (jak to ktoras z nas spotkalo).
Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Ja miałam raz przesyłke złapaną przez urząd celny z tylko jednym kremem bb, sprzedający jako wartość podał 10$. Na szczęście nic nie płaciłam tylko ostęplowali ją całą i poobklejali. Chyba nie ma na to reguły.
O widzicie... hmmm no zobaczymy co u mnie będzie... Moje zamówienie jest chyba na niecałe 40$ miejmy nadzieję, ze mi go nie zatrzymają bo jeszcze nie wysłane nawet a mi juz slina cieknie!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Mój pomarańczowy skin 79 dotarł
Ale cieszę się na razie samym awizo
łuuuhu - super. Ja w przyszłym tyg jak dobrze pójdzie będę miałą tydzien przesyłek (ale na razie bez BB - inne rzeczy przybędą )
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 18:36   #4123
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Najnowsze swatche.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...0&postcount=44
Wraz z pomarańczowym Skin79
Jeszcze nie nakładałam na twarz, ale jak na razie jestem zachwycona kolorem.
Nie jest ekstremalnie jasny. Po utlenieniu na przedramieniu zrobił się podobny do Baviphat Magic Girls. Czyli nie taki bardzo jasny.
Jutro testy na paszczy.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2012-03-14 o 19:23
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 21:48   #4124
Kotusia
Raczkowanie
 
Avatar Kotusia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 37
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Drogie BB fanki
Czy któraś z Was kupowała może kosmetyki BB na ebay'u ?
Jesteście w stanie polecić jakiegoś rzetelnego sprzedawcę?

Mam chrapkę na Lioele...
Kotusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 22:27   #4125
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Hej, a kupował ktoś od Tego sprzedawcy? coś tanio w porównaniu z innymi aukcjami
http://www.ebay.pl/itm/BRTC-JASMINE-...item41613a444b
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 23:26   #4126
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kotusia Pokaż wiadomość
Drogie BB fanki
Czy któraś z Was kupowała może kosmetyki BB na ebay'u ?
Jesteście w stanie polecić jakiegoś rzetelnego sprzedawcę?

Mam chrapkę na Lioele...
Właściwie tylko na ebay z małymi wyjątkami
Generalnie każdy sprzedawca się stara, czasem, jak w życiu, zdarzy się i wpadka. Kupowałam u różnych, zarówno tych ze stażem jak i u świeżynek i generalnie nie miałam problemów. Swego czasu dziewczyny narzekały na ruby-ruby, choć osobiście nie miałam z nią problemów.

Często kupowałam u Bello-girl, idealseller.kr.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 09:48   #4127
Alishia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 66
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Na ebayu warci polecenia są zdecydowanie ideaseller_kr i bigclothcraft, ale też sporo innych.
Warto sprawdzić kto ma najlepszą ofertę na ten produkt którego szukasz i po prostu zerknąć na komentarze albo zapytać tutaj czy ktoś kupował u tej osoby.
Alishia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 11:19   #4128
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Właśnie przyszedł mój Skinfood od ideaseller_kr . Szybciutko jak zwykle , przesyłka bezpłatna.. Już widze że kolorek ładny, naturalny, krycie chyba małe. Good afternoon peach green tea1
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 12:16   #4129
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny, możecie mi tak dosłownie w 3 zdaniach napisać jaki kolor ,konsystencjie, krycie daja kremy z BRTC - będę wdzięczna za odpowiedź (z tego co widziałam jest w granatowym,fioletowym i białym opakowaniu)
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 13:49   #4130
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, możecie mi tak dosłownie w 3 zdaniach napisać jaki kolor ,konsystencjie, krycie daja kremy z BRTC - będę wdzięczna za odpowiedź (z tego co widziałam jest w granatowym,fioletowym i białym opakowaniu)
Miałam tylko granatowy czyli BRTC Gold Caviar ale z tych trzech jest na pewno najciemniejszy-tak wynika ze swatchy i opini. Jest dość gęsty,kremowy ale nie ma problemu z rozsmarowaniem, jest odżywczy,kojący nawilżający i moim zdaniem nie zapycha. Ma dość ciemny ale ładny oliwkowy kolor i nie pomarańczowieje.
Fioletowy- Jasmin Water jest ponoć dosyć jasny, lekki i nawilżający-opinie ma całkiem dobre.
Biały to chodzi pewnie o Blemish Recover jest też raczej z jaśniejszych, ale czytałam dużo negatywnych opini o nim, że łatwo z nim o maskę, że zapycha.
BRTC jest jeszcze niebieski i różowy, dziewczyny na pewno testowały przynajmniej fioletowy i biały to coś może napiszą

ja mam pytanie, czy miałyście Misshe Perfect Cover #13 i Misshe Signature Real Complet #13 jednocześnie i czy czasem ta Signature nie jest jasniejsza? I o ile?

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2012-03-15 o 13:53
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 19:51   #4131
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Fioletowy BRTC ma konsystencję leciutką, idealną na lato. Bardzo fajnie nawilża, wyrównuje koloryt, ładnie maskuje rozszerzone pory, krycie ma słabe i jest dość jasny w kierunku różowego - zdecydowanie.
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 20:33   #4132
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja kupowałam od spicygoods, 2b-gentler i ideaseller_kr. Wszyscy godni polecenia. Wszyscy wrzucają jakiś drobiazg dodatkowo.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 21:08   #4133
Kotusia
Raczkowanie
 
Avatar Kotusia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 37
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dzięki za podpowiedzi, dziewczyny
Kotusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 00:26   #4134
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Najnowsze swatche.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...0&postcount=44
Wraz z pomarańczowym Skin79
Jeszcze nie nakładałam na twarz, ale jak na razie jestem zachwycona kolorem.
Nie jest ekstremalnie jasny. Po utlenieniu na przedramieniu zrobił się podobny do Baviphat Magic Girls. Czyli nie taki bardzo jasny.
Jutro testy na paszczy.
Dzięki za swatcha Ale szkoda, że z tej listy mam tylko Oriental Gold Plus i tylko do niego mogę porównać Pomarańczowego Skina Oriental Gold Plus jest dla mnie ekstremalnie różowy.
Kurczę, zależy mi na tym, żeby porównać go do SF Peach Sake Pore... Bo wszyscy piszą, że Peach Sake Pore to ładny żółciak i tak też wyglądał na zdjęciach - w rzeczywistości tak nie było Boję się, że z Pomarańczowym Skinem może być taka sama sytuacja.
nhung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 10:04   #4135
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Dzięki za swatcha Ale szkoda, że z tej listy mam tylko Oriental Gold Plus i tylko do niego mogę porównać Pomarańczowego Skina Oriental Gold Plus jest dla mnie ekstremalnie różowy.
Kurczę, zależy mi na tym, żeby porównać go do SF Peach Sake Pore... Bo wszyscy piszą, że Peach Sake Pore to ładny żółciak i tak też wyglądał na zdjęciach - w rzeczywistości tak nie było Boję się, że z Pomarańczowym Skinem może być taka sama sytuacja.
Mi na skórze oriental gold plus robi się taki bardziej neutralny. Ta różowość gdzie znika. Bo wyciśnięty z tubki faktycznie jest koszmarnie różowy. Na początku długo go nie używałam bojąc się właśnie tego różowego koloru. Ale Pomarańczowy Skin79 jest wybitnie żółty w porównaniu z orientalem.
Wieczorem może wkleję zdjęcia jak wygląda na mojej twarzy.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 11:00   #4136
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

dziękuję za odpowiedź chyba sobie sprwię jaśminowego
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 15:00   #4137
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Mi na skórze oriental gold plus robi się taki bardziej neutralny. Ta różowość gdzie znika. Bo wyciśnięty z tubki faktycznie jest koszmarnie różowy. Na początku długo go nie używałam bojąc się właśnie tego różowego koloru. Ale Pomarańczowy Skin79 jest wybitnie żółty w porównaniu z orientalem.
Wieczorem może wkleję zdjęcia jak wygląda na mojej twarzy.
A nie jest taki jak Peach Sake Pore? Peach Sake Pore wg wielu jest zolty, ale wg mnie jest jasno-pomaranczowy... Brzoskwinkowy Taki o:

http://www.bigdrum.co.uk/getting/images/formboxpic.gif

a na swatchach rzeczywiscie wychodzi zolty trzeci od prawej
http://media11.onsugar.com/files/201...918.xlarge.JPG
nhung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 15:19   #4138
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
A nie jest taki jak Peach Sake Pore? Peach Sake Pore wg wielu jest zolty, ale wg mnie jest jasno-pomaranczowy... Brzoskwinkowy Taki o:

http://www.bigdrum.co.uk/getting/images/formboxpic.gif

a na swatchach rzeczywiscie wychodzi zolty trzeci od prawej
http://media11.onsugar.com/files/201...918.xlarge.JPG
Skinfoody są brzoskwiniowe a nie żółte, może się takie wydają przy jakiś różowawych bb creamach ale solo to mocna brzoskwinka jak dla mnie, no oprócz Platinum Grape Cell #1 który faktycznie jest żółty czy Red Bean #1 który jest dość jasny i neutralno różowawy.
Tu na swatchu Skin79 Orange wygląda na przyjemnie jasno żółty
http://2.bp.blogspot.com/-Ja4m0Yh7p2...79scandal5.jpg

A tutaj w peach sake widzę łososiowe tony
http://hawaiianpunchie.blogspot.com/...sake-pore.html

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2012-03-16 o 15:28
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 17:20   #4139
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

a widziałyście TO http://www.ebay.pl/itm/New-SKIN79-Sn...item20c3c61d11


i jeszcze jakaś nowa firama kolorówka wygląda zachęcająco http://www.ebay.com/itm/VIDI-VICI-Br...-/180815985513

Edytowane przez lukrecja1
Czas edycji: 2012-03-16 o 17:25
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 19:38   #4140
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
a widziałyście TO http://www.ebay.pl/itm/New-SKIN79-Sn...item20c3c61d11


i jeszcze jakaś nowa firama kolorówka wygląda zachęcająco http://www.ebay.com/itm/VIDI-VICI-Br...-/180815985513
ten Skin to nie nowość, od jakiegoś czasu już jest ale o Vidi Vici nie słyszałam/czytałam
http://cosmetic-candy.com/haul-from-...ici-cosmetics/
http://www.luuux.com/health-beauty/k...-styler-review
http://plainfaceangel.blogspot.com/2...ght-prism.html
za jakiś czas powinno się trochę recenzji pewnie pojawić
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.