Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-26, 12:12   #871
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Udało mi się zdać w poniedziałek za 2 razem...ale ważne, że już po...teraz nie mogę się doczekać plastiku w portfelu
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 12:20   #872
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 256
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez Atoska Pokaż wiadomość
Dzwoniłam do wordu (wow ! odebrali! ) i powiedzieli mi ze dokumenty do starostwa wysłali 16 marca. Tak wiec mam nadzieje, ze juz tez poszły do warszawy. Jutro znajomy, ktory ma mame w wydziale komunikacji w starostwie ma zadzwonic w mojej sprawie i dowiedziec sie co jest grane...

Na stronie nadal 0 informacji wiec nie wiem...

Pewnie już poszły do Warszawy .
A stronki pewnie ktoś nie uaktualnił i stąd brak informacji .
Jutro jak znajomy zadzwoni, to będziesz wiedzieć więcej


Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
Udało mi się zdać w poniedziałek za 2 razem...ale ważne, że już po...teraz nie mogę się doczekać plastiku w portfelu

Super - gratuluję zdania egzaminu
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 12:25   #873
wiewioora1
Zakorzenienie
 
Avatar wiewioora1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zakochanie
Wiadomości: 10 621
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez adzipersik Pokaż wiadomość


Tylko nie bijcie za moje podejście aleeee... ja też jutro może dołączę do Waszego grona! I też mam już dosyć tych egzaminów! Ale wierzę, że w końcu i do mnie uśmiechnie się szczęście, choć też najchętniej bym sobie odpuściła. Nie po to jednak już taką kasę w to zainwestowałam, żeby rezygnować. Nie poddawajcie się, proszę... Wszystkie w końcu, pewnego dnia zdamy!!!
Bić nie będę... booo... nie dosięgnę
ale jak jeszcze raz powiesz, że Ci się odechciewa i że najchętniej byś sobie odpuściła to lanie w dupkę murowane
A poważnie, nie ma co zakładać że się nie uda!!
Przecież musi się w końcu udać, oby to było jutro


patinka GRATULUJĘ
__________________
tylko Ty i ja - najmniejsze państwo świata


"Hee-hee"

Dance...
It's all I wanna do
!



wiewioora1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 12:29   #874
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

gratulujee to super kolejna kierowniczka :P hehe ja sobie wlasnie dokupilam godziny i zaraz sie zpaisze na nastepny
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 12:36   #875
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
gratulujee to super kolejna kierowniczka :P hehe ja sobie wlasnie dokupilam godziny i zaraz sie zpaisze na nastepny
dziękuję ja tam się nazywam kierowajka....heh, dobrze tylko ze nie kierownica:PP
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 12:38   #876
Dottie_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

zgłasza się kolejna aspirantka do prawa jazdy niestety to już jutro- zdaję w katowicach. niestety to mój 1 raz, czyli w sam raz do odstrzelenia i do kolejeczki na 2 miesiące czytam fora o egzaminie w katowicach żeby zobaczyć na czym najczęściej uwalają ludzi - chyba nic innego mi nie pozostało
najbardziej boję się parkowania, łuku (generalnie wychodzą mi te rzeczy ale stres robi swoje). modle się żeby nie musieć robić koperty, bo najczarniejszy sen z moich koszmarów miasta o dziwo boję się mniej- będę mieć oczy do okoła głowy,starać się nie ścinać zakrętów i pamiętać o wrzucaniu 1 po zatrzymaniu - ile to ja razy ruszałam z 3-ki
niestety zdaję na grande punto - nie cierpię tego auta, cały czas mi gaśnie (kurs miałam na normalnym punto). będę wobec tego gazić ile wlezie - byle nie zgasło
boję się też ruszać pod górkę (nie na ręcznym)- instruktor zawsze mi przytrzymywał nogą hamulec bo się bał o własne auto no i nie umiem ruszać pod górę
Dottie_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 12:41   #877
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
Udało mi się zdać w poniedziałek za 2 razem...ale ważne, że już po...teraz nie mogę się doczekać plastiku w portfelu

gratulacje

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

[1=72f264f1cd165e2b94e3888 8adc60ec5afe5a0b8_658382a 5e67ad;11633446]Pewnie już poszły do Warszawy .
A stronki pewnie ktoś nie uaktualnił i stąd brak informacji .
Jutro jak znajomy zadzwoni, to będziesz wiedzieć więcej [/quote]

oby oby
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 12:56   #878
madiaa
Raczkowanie
 
Avatar madiaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 368
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Agape widze, że jesteś z ZG . Miło

Edytowane przez madiaa
Czas edycji: 2009-03-26 o 12:57
madiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 13:39   #879
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 256
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez Dottie_1988 Pokaż wiadomość
zgłasza się kolejna aspirantka do prawa jazdy niestety to już jutro- zdaję w katowicach. niestety to mój 1 raz, czyli w sam raz do odstrzelenia i do kolejeczki na 2 miesiące czytam fora o egzaminie w katowicach żeby zobaczyć na czym najczęściej uwalają ludzi - chyba nic innego mi nie pozostało
najbardziej boję się parkowania, łuku (generalnie wychodzą mi te rzeczy ale stres robi swoje). modle się żeby nie musieć robić koperty, bo najczarniejszy sen z moich koszmarów miasta o dziwo boję się mniej- będę mieć oczy do okoła głowy,starać się nie ścinać zakrętów i pamiętać o wrzucaniu 1 po zatrzymaniu - ile to ja razy ruszałam z 3-ki
niestety zdaję na grande punto - nie cierpię tego auta, cały czas mi gaśnie (kurs miałam na normalnym punto). będę wobec tego gazić ile wlezie - byle nie zgasło
boję się też ruszać pod górkę (nie na ręcznym)- instruktor zawsze mi przytrzymywał nogą hamulec bo się bał o własne auto no i nie umiem ruszać pod górę

Witamy serdecznie

Mimo Twoich obaw co do wyniku jutrzejszego egzaminu pamiętaj - masz szansę zdać .
Będziemy jutro trzymać kciuki
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 13:51   #880
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

znowu gratuluje i 3 mam kciuki

ja mialam dzisiaj 2 godzinki w tym godzine micra, ale dziwnie mi sie jechalo, sprzeglo jest calkiem inne niz w corsie, a myslalam ze nie bede takich rzeczy czuc
__________________

Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 13:56   #881
agape9999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 41
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez madiaa Pokaż wiadomość
Agape widze, że jesteś z ZG . Miło
a jestem jestem, Ty również? byłam się umówić na 2 egzamin ... haha 18 maj i to jeszcze dzień przed ustną z polskiego ale jak szczęście dopisze to może zwolni się jakieś miejsce i wtedy się wcisnę
agape9999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 14:00   #882
Assiiaa20
Raczkowanie
 
Avatar Assiiaa20
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Chrzanowa
Wiadomości: 100
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Ja czekałam na przyjście moich dokumentów do Starostwa ponad tydzień ale na szczęście na prawko już długo nie musiałam czekać bo tylko dwa dni jutro idę odebrać tylko szkoda bo narazie nie mam czym jeździć muszę kupić samochodzik
Assiiaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 14:02   #883
madiaa
Raczkowanie
 
Avatar madiaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 368
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez agape9999 Pokaż wiadomość
a jestem jestem, Ty również? byłam się umówić na 2 egzamin ... haha 18 maj i to jeszcze dzień przed ustną z polskiego ale jak szczęście dopisze to może zwolni się jakieś miejsce i wtedy się wcisnę
Ja jestem z okolic. Ale egzamin bede zdawać w ZG. Dopiero zaczynam nauke. Dzisiaj druga godzina jazdy, ale poki co u mnie w miescie.
madiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 14:16   #884
agape9999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 41
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez madiaa Pokaż wiadomość
Ja jestem z okolic. Ale egzamin bede zdawać w ZG. Dopiero zaczynam nauke. Dzisiaj druga godzina jazdy, ale poki co u mnie w miescie.
a to widzę, że dopiero początek przed Tobą duuuuuuuużo nauki, ale i mam nadzieję radości z jazdy jak będziesz chciała znać jakieś szczegóły odnośnie egzaminu to służę pomocą. Jeden plus niezdania egzaminu za pierwszym razem to jest taki, że idę do WORD- u i wiem już przynajmniej co i jak tzn. gdzie iść i w które drzwi wejść haha
agape9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 14:29   #885
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
Udało mi się zdać w poniedziałek za 2 razem...ale ważne, że już po...teraz nie mogę się doczekać plastiku w portfelu
Gratuluję!

Cytat:
Napisane przez Dottie_1988 Pokaż wiadomość
zgłasza się kolejna aspirantka do prawa jazdy niestety to już jutro- zdaję w katowicach. niestety to mój 1 raz, czyli w sam raz do odstrzelenia i do kolejeczki na 2 miesiące
Będziemy trzymać kciuki Powodzenia!
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 14:42   #886
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
Udało mi się zdać w poniedziałek za 2 razem...ale ważne, że już po...teraz nie mogę się doczekać plastiku w portfelu
Gratuluję
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 14:51   #887
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez Dottie_1988 Pokaż wiadomość
zgłasza się kolejna aspirantka do prawa jazdy niestety to już jutro- zdaję w katowicach. niestety to mój 1 raz, czyli w sam raz do odstrzelenia i do kolejeczki na 2 miesiące czytam fora o egzaminie w katowicach żeby zobaczyć na czym najczęściej uwalają ludzi - chyba nic innego mi nie pozostało
najbardziej boję się parkowania, łuku (generalnie wychodzą mi te rzeczy ale stres robi swoje). modle się żeby nie musieć robić koperty, bo najczarniejszy sen z moich koszmarów miasta o dziwo boję się mniej- będę mieć oczy do okoła głowy,starać się nie ścinać zakrętów i pamiętać o wrzucaniu 1 po zatrzymaniu - ile to ja razy ruszałam z 3-ki
niestety zdaję na grande punto - nie cierpię tego auta, cały czas mi gaśnie (kurs miałam na normalnym punto). będę wobec tego gazić ile wlezie - byle nie zgasło
boję się też ruszać pod górkę (nie na ręcznym)- instruktor zawsze mi przytrzymywał nogą hamulec bo się bał o własne auto no i nie umiem ruszać pod górę
Hej Pamiętaj, że łuki w Katowicach są na lekkiej górce, więc bezpieczniej będzie ruszyć z ręcznego. Znam parę osób, które tak oblały, bo auto pojechało to tyłu i bum w słupek.. Co do samochodów, mi znów lepiej jeździło się na Grande
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 14:51   #888
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez Atoska Pokaż wiadomość
o kurde co za ciolki u mnie tez nadal zero inf na stronie.. jutro zadzwonie do starostwa jak nic nie bedzie wiadomo dalej to bede sie w poniedzialek kontaktowac z wordem
No masakra, będę teraz czekać sobie na plastik, a fajnie by było na święta mieć. No ale cóz, jak to mówi mój wykładowca "nie można mieć wszystkiego"

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
Udało mi się zdać w poniedziałek za 2 razem...ale ważne, że już po...teraz nie mogę się doczekać plastiku w portfelu
Gratulacje! Chyba jeszcze nie było tak obfitego w zdane egzaminy miesiąca, prawda?
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 15:21   #889
madiaa
Raczkowanie
 
Avatar madiaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 368
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez agape9999 Pokaż wiadomość
a to widzę, że dopiero początek przed Tobą duuuuuuuużo nauki, ale i mam nadzieję radości z jazdy jak będziesz chciała znać jakieś szczegóły odnośnie egzaminu to służę pomocą. Jeden plus niezdania egzaminu za pierwszym razem to jest taki, że idę do WORD- u i wiem już przynajmniej co i jak tzn. gdzie iść i w które drzwi wejść haha
Hehe. Ile optymizmu w Tobie I tak trzymaj P ilu niezaliczonychh egzaminach jesteś? Na czym cie uwalili?
madiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 15:23   #890
Dottie_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

dzięki dziewczyny! co do tej 'górki' to nigdy nie używałam na łuku ręcznego, po prostu robiłam tak że najpierw puszczałam sprzęgło powoli (trzymając hamulec) a jak auto drgnęło to puszczałam hamulec - i jechało. mam nadzieję że tak się tam da.
najbardziej mnie chyba będą denerwować 'gapie' na placu manewrowym - ci którzy czekają na swoją kolej. jak byłam w wordzie to nieciekawie to wyglądało.
dużo osób czekało wzdłuż ściany tej poczekalni, jakby czekali na egzekucję
Dottie_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 15:38   #891
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez nati360 Pokaż wiadomość
Toż to zbrodnia w biały dzień. Tak się rzopisywali, że trzeba skrócić egzamin, że to zmniejszy kolejki itp. to niech go do cholery skrócą w końcu a nie tylko gadają!
[1=72f264f1cd165e2b94e3888 8adc60ec5afe5a0b8_658382a 5e67ad;11626017]

Termin - MASAKRA .
A niby miał się skrócić czas oczekiwania jak znieśli egzaminy łączone ...
Coś czuję, że zdawalność jest mała, przez to takie terminy ...

Obiecuję uroczyście, że 2 czerwca nie będę się pokazywać w Tychach [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez carri_esce Pokaż wiadomość
O zgrozo! Juz dalszych terminow nie potrafia wymyslec Jak tak dalej pojdzie to niebawem w co niektorych Wordach trzeba bedzie czekac pol roku. Niech to wkoncu zmienia, bo ludzi mozna wpedzic w depresje
No masakra, gdyby tfu tfu mi się nie udało to muszę znów teorię zdawać ;/
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 15:58   #892
agape9999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 41
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez madiaa Pokaż wiadomość
Hehe. Ile optymizmu w Tobie I tak trzymaj P ilu niezaliczonychh egzaminach jesteś? Na czym cie uwalili?
całe szczęście tylko jeden za mną, i może ostatni przede mną pewnie, że dużo optymizmu, wczoraj po powrocie z WORD-u nie byłam taka radosna, ale cóż .... jazda samochodem to nie jakaś filozofia i każdy się może nauczyć. A łuk, przez który oblałam, też uda się pokonać, jak się poćwiczy tj. nauczy się robić na kilka sposobów

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

[1=72f264f1cd165e2b94e3888 8adc60ec5afe5a0b8_658382a 5e67ad;11629652]powodzenia na egzaminie

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------



To czekamy dzisiaj na Twój termin .
Miesiąc to i tak nieźle, tam gdzie ja zdawałam (Tychy) - są ponad dwa miesiące czekania ...[/quote]

z opóźnieniem, ale melduję. Termin drugiego egzaminu : 18 maj. Oczywiście wstępnie
agape9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 16:05   #893
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
Udało mi się zdać w poniedziałek za 2 razem...ale ważne, że już po...teraz nie mogę się doczekać plastiku w portfelu
dopisałam do listy kolejną kierowniczkę gratuluję

Cytat:
Napisane przez Dottie_1988 Pokaż wiadomość
zgłasza się kolejna aspirantka do prawa jazdy
melduję dopisanie do listy i trzymam jutro kciuki

Czy wiecie, że w marcu (poza 14 i 18) codziennie zdawała przyjnajmniej jedna wizażanka! czyż to nie radosna i podnosząca na duchu wiadomość?
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 16:26   #894
carri_esce
Raczkowanie
 
Avatar carri_esce
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 191
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

A ja dzisiaj bylam w wydziale komunikacji dokonac oplaty za prawko U mnie to jest tak jakos (przepraszam za wyrazenie) od dupy strony - najpierw sie placi, a dopiero po tym moga wyslac dokumenty do Warszawy pani powiedziala ze ok 3 tygodni trzeba bedzie czekac, wiec przed swietami pewnie nie da rady..
Wogole to tak dziwnie, ze ta cala procedura odbywa sie bez zadnych dokumentow w moich rekach, ani zadnych potwierdzen ani zadnych podpisow. Czasem sie zastanawiam czy ja rzeczywiscie zdalam to prawko, bo wlasciwie uwierzylam tylko na slowo egzaminatora, nawet nic nie podpisywalam (w przeciwienstwie do mojej siostry ktora swoj podpis skladala). Moze tylko sobie cos uroilam

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
Udało mi się zdać w poniedziałek za 2 razem...ale ważne, że już po...teraz nie mogę się doczekać plastiku w portfelu
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez Dottie_1988 Pokaż wiadomość
zgłasza się kolejna aspirantka do prawa jazdy niestety to już jutro- zdaję w katowicach. niestety to mój 1 raz, czyli w sam raz do odstrzelenia i do kolejeczki na 2 miesiące czytam fora o egzaminie w katowicach żeby zobaczyć na czym najczęściej uwalają ludzi - chyba nic innego mi nie pozostało
najbardziej boję się parkowania, łuku (generalnie wychodzą mi te rzeczy ale stres robi swoje). modle się żeby nie musieć robić koperty, bo najczarniejszy sen z moich koszmarów miasta o dziwo boję się mniej- będę mieć oczy do okoła głowy,starać się nie ścinać zakrętów i pamiętać o wrzucaniu 1 po zatrzymaniu - ile to ja razy ruszałam z 3-ki
niestety zdaję na grande punto - nie cierpię tego auta, cały czas mi gaśnie (kurs miałam na normalnym punto). będę wobec tego gazić ile wlezie - byle nie zgasło
boję się też ruszać pod górkę (nie na ręcznym)- instruktor zawsze mi przytrzymywał nogą hamulec bo się bał o własne auto no i nie umiem ruszać pod górę
Witamy! No no podziwiam wszystkich zdajacych w K-cach, te wszystkie jednokierunkowe waskie uliczki brr i inne dziwne miejsca. Jednak pod tym wzgledem DG jest chyba troszke latwiejsza. Ale egzaminatorow mamy chyba wspolnych (nie wiem czy wszystkich i jak te ich tranfery wygladaja) ale moze trafi Ci sie ten mily Pan R., ktory mnie sie przytrafil, albo przynajmniej jakis jego sympatyczny kolega I nie mysl, ze jak pierwszy raz to w sam raz do odstrzalu, jestem zywym i swiezym przykladem ze to niesluszna teoria Jutro bede w K-cach wiec wszystkie eLki egzaminacyjne bede omijac szerokim łukiem Bedzie dobrze!
A co do tych gapiow na placu- nie masz sie co przejmowac, z tych emocji nawet nie bedziesz miala czasu zwracac na nich uwagi. Ja tez sie tego balam, a bylam w takim amoku, ze nic innego oprocz mojego auta i egzaminatora mnie nie interesowalo

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Hej Pamiętaj, że łuki w Katowicach są na lekkiej górce, więc bezpieczniej będzie ruszyć z ręcznego. Znam parę osób, które tak oblały, bo auto pojechało to tyłu i bum w słupek.. Co do samochodów, mi znów lepiej jeździło się na Grande
Nawet nie wiedzialam ze tam sa takie łuki. Nie powinno byc takich haczykow.. Na placu mojego osrodka nauki jazdy byl wlasnie taki łuk pod gorke, a gorka wcale nie byla taka mała (duzo wieksza niz wzniesienie w WORDzie) tak wiec z garazu wyjezdzalam z recznego a do garazu wjezdzalam na hamulcu. Nic fajnego, ale przez to na egzaminie łuk wydawal mi sie duzo prostszy i jakis taki szerszy, bardziej przejrzysty. Wspolczuje tych krzywych łuczkow.

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez strawberka Pokaż wiadomość

Czy wiecie, że w marcu (poza 14 i 18) codziennie zdawała przyjnajmniej jedna wizażanka! czyż to nie radosna i podnosząca na duchu wiadomość?
Wow niesamowite Jestesmy Wielkie A tu jeszcze cudowny miesiac marzec sie nie skonczyl
__________________

"...Never give up! It's such a wonderful life..."


27.02.2004r.
27.06.2010r. - PIERWSZE "TAK"
15.07.2010r. - MGR!



Edytowane przez carri_esce
Czas edycji: 2009-03-26 o 16:24
carri_esce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 16:47   #895
justysia1304
Raczkowanie
 
Avatar justysia1304
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Książenice k. Rybnika
Wiadomości: 44
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Witam serdecznie drogie Wizazanki -gratuluje wszystkim ktore zdaly Ja niestety oblalam moj pierwszy egzamin (18.01.2009) wiec czekam na kolejny (21.04) Łuk mnie pokonał za pierwszym razem mi powiedział ze nie bylo plynnosci jazdy, a drugi raz płynnie wjechalam w pachołek , i niestety czekam na nastepna szanse... Chociaz im blizej tym bardziej sie boje ...
__________________
Justysia 11.09.2009-Zdany egzamin
09.16.09-Przyjęto wniosek-trwa postępowanie administracyjne:jup i: 21.09.09-Dokument do odbioru w urzedzie
justysia1304 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 16:52   #896
Dottie_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez strawberka Pokaż wiadomość
Czy wiecie, że w marcu (poza 14 i 18) codziennie zdawała przyjnajmniej jedna wizażanka! czyż to nie radosna i podnosząca na duchu wiadomość?
o, to jutro ja muszę koniecznie zdać bo chyba nikt inny nie meldował że ma egzamin

aha, i nie wiecie czy nie można zrobić tak że najpierw wszyscy robią plac manewrowy, a potem wszyscy po kolei miasto? bo niestety mam nazwisko na 'w' i będę musiała czekać i się denerwować przez 3 godziny , przynajmniej moja siostra tak miała.
Dottie_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 16:54   #897
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez justysia1304 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie drogie Wizazanki -gratuluje wszystkim ktore zdaly Ja niestety oblalam moj pierwszy egzamin (18.01.2009) wiec czekam na kolejny (21.04) Łuk mnie pokonał za pierwszym razem mi powiedział ze nie bylo plynnosci jazdy, a drugi raz płynnie wjechalam w pachołek , i niestety czekam na nastepna szanse... Chociaz im blizej tym bardziej sie boje ...
Mało osob zdaje za pierwszym razem, chociaz nie mowie ze takich zdolniach nie ma! Ale wiesz, stres robi swoje, za pierwszym razem nie wiesz dokladnie co cie czekac moze... ja nie zdalam za pierwszym wlasnie przez stres... za drugim z głupoty,mam nadzieje ze za trzecim zdam
Nie poddawaj sie i walcz do konca!
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 16:55   #898
0lkaa
Raczkowanie
 
Avatar 0lkaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 163
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Nie wiem dlaczego robią z wydaniem tego prawka dla was tyle problemów
Ja tak jak pisałam. Zdałam 19, tydzień temu. We wtorek (24) było postępowanie administracyjne w toku, a dziś w dzień Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie. - no i odebrałam, wracałam już do domu samochodem i zaraz znowu idę pojeździć
Kurs teoretyczny zaczęty około 20 października, jazdy przed świętami z tym że miałam przerwy na święta i ferie, pierwszy egzamin 06.03, drugi egzamin 19.03. A w międzyczasie osiemnastka

Dottie_1988 u mnie nie wyczytywali wg kolejności alfabetycznej tylko przypadkowo po nazwiskach!
0lkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 17:02   #899
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez 0lkaa Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego robią z wydaniem tego prawka dla was tyle problemów
Ja tak jak pisałam. Zdałam 19, tydzień temu. We wtorek (24) było postępowanie administracyjne w toku, a dziś w dzień Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie. - no i odebrałam, wracałam już do domu samochodem i zaraz znowu idę pojeździć
Kurs teoretyczny zaczęty około 20 października, jazdy przed świętami z tym że miałam przerwy na święta i ferie, pierwszy egzamin 06.03, drugi egzamin 19.03. A w międzyczasie osiemnastka

Dottie_1988 u mnie nie wyczytywali wg kolejności alfabetycznej tylko przypadkowo po nazwiskach!
o jak ja Ci zazdroszczę.. zdałam 20-go i u mnie jeszcze nie ma info.. mam nadzieję, że dostanę je od wielkanocnego króliczka

u mnie też nie nazwiskami.. wyprowadźcie mnei z błędu, ale wydaje mi się, że w całej Polsce i kursanci, i egzaminatorzy losowani są komputerowo
__________________
nadzieja umiera ostatnia....

Edytowane przez strawberka
Czas edycji: 2009-03-26 o 17:04
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 17:02   #900
mysiunia85g
Zadomowienie
 
Avatar mysiunia85g
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez Dottie_1988 Pokaż wiadomość
zgłasza się kolejna aspirantka do prawa jazdy niestety to już jutro- zdaję w katowicach. niestety to mój 1 raz, czyli w sam raz do odstrzelenia i do kolejeczki na 2 miesiące czytam fora o egzaminie w katowicach żeby zobaczyć na czym najczęściej uwalają ludzi - chyba nic innego mi nie pozostało
najbardziej boję się parkowania, łuku (generalnie wychodzą mi te rzeczy ale stres robi swoje). modle się żeby nie musieć robić koperty, bo najczarniejszy sen z moich koszmarów miasta o dziwo boję się mniej- będę mieć oczy do okoła głowy,starać się nie ścinać zakrętów i pamiętać o wrzucaniu 1 po zatrzymaniu - ile to ja razy ruszałam z 3-ki
niestety zdaję na grande punto - nie cierpię tego auta, cały czas mi gaśnie (kurs miałam na normalnym punto). będę wobec tego gazić ile wlezie - byle nie zgasło
boję się też ruszać pod górkę (nie na ręcznym)- instruktor zawsze mi przytrzymywał nogą hamulec bo się bał o własne auto no i nie umiem ruszać pod górę
Witam zdająca w Katowicach, ja tez będę zdawać w Katowicach J
Byłam dziś w wordzie zapisać się na egzamin i mam teorie 24 kwietniaL dla mnie to i tak długo!
Spokojnie Grande Punto też da się lubić ja na kursie 15h jeździłam Puntem2 i 15h Grande Punto, wolałam Punto2, ale do Grande już się przyzwyczaiłamJ te auto nie jest takie złe, jak się wydaje!
Jeśli chodzi o łuki w wordzie, to faktycznie mają lekki spad, miałam okazję się przyjrzeć im dzisiaj, więc łuk postaraj się robić jak najwolniej, szczególnie przy cofaniuJ
Na mieście uważnie zwracaj uwagę na znaki, uważaj szczególnie na uliczki jednokierukowe, bo niektóre z nich w pewnym momencie robią się dwukierunkowe np.ul. sienkiewicza.
Jest też pare ulic, na których rusza się z ręcznego np. Francuska zaraz za wordem, Strzelecka, Graniczna(przy dojeździe do 1-go Maja)
Będę mocno trzymać kciuki, aha i pamiętaj nie stresować się i nie zwracać uwagi na stojących w poczekalni, oni tez się stresują i czeka ich to samo, głowa do góry


Cytat:
Napisane przez carri_esce Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj bylam w wydziale komunikacji dokonac oplaty za prawko U mnie to jest tak jakos (przepraszam za wyrazenie) od dupy strony - najpierw sie placi, a dopiero po tym moga wyslac dokumenty do Warszawy pani powiedziala ze ok 3 tygodni trzeba bedzie czekac, wiec przed swietami pewnie nie da rady..
Wogole to tak dziwnie, ze ta cala procedura odbywa sie bez zadnych dokumentow w moich rekach, ani zadnych potwierdzen ani zadnych podpisow. Czasem sie zastanawiam czy ja rzeczywiscie zdalam to prawko, bo wlasciwie uwierzylam tylko na slowo egzaminatora, nawet nic nie podpisywalam (w przeciwienstwie do mojej siostry ktora swoj podpis skladala). Moze tylko sobie cos uroilam
U nas w Katowicach jest tak samo, też się płaci najpierw za prawko a potem wysyłają papiery do Warszawy, trochę to dziwne, ale cóż....
mysiunia85g jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.