Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-01, 14:14   #1591
ksenonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cześć jestem po 2 zabieku fotoepilacji w w gabinecie kosmetycznym FM Salon w Krakowie na starowiślnej i jestem bardzo zadowolona. Tam maja IPL+RF i ja juz u siebie widze wyniki. To nowy gabinet ale widać że dziewczyny znaja sie na tym co robia i maja super ceny 99 zł za kazda czsc ciala.Oplaca się bo w innych salonach kosztuje to majatek.
ksenonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 14:44   #1592
Juzia29
Raczkowanie
 
Avatar Juzia29
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 153
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Elegancko Mulen tylko pozazdrościc. Jakie robiłaś odstepy czasowe, pomiędzy zabiegami i czy może wiesz jaki jest minimalny???
Ksenonka ciesze się, że jesteś zadowolona z zabiegów. Mnie interesują takie w okolicach wrocławia lub B-B.
Juzia29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 17:16   #1593
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez KrimsonQueen Pokaż wiadomość
ksenonka - a jaki laser tam maja? skoro taka cena to podejrzewam, że IPLa, a jeśli tak to poczekaj na efekty pare miesiecy,wtedy pogadamy
niestety IPL nie jest tak skuteczny jak lighrsheer, wiele z nas o tym tutaj już pisało, dlatego nie skusicie nas małymi cenami
ja zapłaciłam wiecej w SL ale przynajmniej mam trwały efekt i moge głową poświadczyć ze sie utrzymuje
HMMM,bo przeciez to tylko darmowa reklama,a zabiegi to tylko naciąganie kasy.
szkoda,że niektórzy ludzie się na to nabiorą
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 05:38   #1594
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Juzia29 juz patrze w kalendarz Miedzy 1 a 2 bylo 6 tygodni, potem 7, potem 8
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 14:01   #1595
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej dziewczyny,ja jestem umówiona na poniedziałek (za tydzień) na laser bikini i brzuch w studio laser w Częstochowie. Czy jest tutej ktoś kto może mi coś o tym poeiedzieć? Czy któraś tam już robiła depilacje? bardzo prosze o odp. Aha,i jeszcze jakby ktoś mogł wytłumaczyc mniej wiecej jak daleko jest do tego studia (ul waszyngtona 58) z dworca?
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 18:13   #1596
Juzia29
Raczkowanie
 
Avatar Juzia29
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 153
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Mulen ja myślałam o 4 tygodniowej przerwie. Mam nadzieje, że nie będzie za krótka...
Zgadzam się, że duzo dziewcząt nie jest zadowolone z działania IPL
Patika 098 adres możesz wyszukac w google map, polecam
Juzia29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 09:25   #1597
ksenonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

To jest Ipl dodatkowo wzmocniony Rf i jezeli widzialam efekty juz po pierwszym razie i nastepne po drugim dlaczego mam w to watpic? Pozdrawiam
ksenonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 12:54   #1598
emidab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Zanim do Was zajrzałam, byłam dwa razy w no+vello. Po tych dwóch miesiącach byłam bardzo zadowolona z efektu, ale ze względu na urlop zrobiłam sobie dwumiesięczną przerwę i wygląda na to, że wszystkie włoski odrosły. Cieńsze, bo cieńsze, ale są na co kompletnie nie byłam przygotowana. W prawdzie Panie z gabinetu informowały mnie, że po usunięciu włosków powinno się powtarzać zabieg dwukrotnie co roku. Zrozumiałam, że teraz te które wypadły mogą się pojawić, ale dopiero za rok, a nie za dwa miesiące. W danej chwili jestem trochę podłamana, ale po przeczytaniu kilku wypowiedzi postanowiłam zwrócić się do Was o radę. Rozumiem, że nie mam po wracać do gabinetu i wyrzucać pieniądze w błoto. Mam, więc prośbę (nie mam za bardzo czasu by przejrzeć całe forum)o podanie jaka depilacja jest najskuteczniejsza i ma najdłuższe efekty oraz gabinetu znajdującego się na terenie Warszawy, który ma ją w swojej ofercie(ew. w której części forum mogę znaleźć te informacje).
emidab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 22:25   #1599
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A ja tam po przeczytaniu całego watku nic nie rozumiem ;p bo skoro włoski niektore są uśpione i rosną w różnym czasie,nawet po pół roku,to jeśli ktoś nie depiluje sie np na rekach,brzuchu,udach,twar zy,to po kilku latach gdy włosy co raz to nowsze budzą sie,powinno wyglądać sie jak małpa
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 09:18   #1600
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewczyny jakieś 2 miesiące temu robiłam sobie depilację głębokiego bikini laserem aleksandrytowym. z poprawką.
z racji tego, że wyjeżdzam na wakację drugi zabieg będę miała dopiero pod koniec sierpnia.
niepokoi mnie jednak, że jakieś 40% włosków mi już odrosło. i są to ciemne włoski, na górze szczególnie. to normalne? myślałam, że będą tylko pojedyncze a u mnie jest ich naprawdę dużo.
__________________
Szczęśliwa.

Edytowane przez Ska
Czas edycji: 2010-08-06 o 09:20
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 11:29   #1601
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez emidab Pokaż wiadomość
Zanim do Was zajrzałam, byłam dwa razy w no+vello. Po tych dwóch miesiącach byłam bardzo zadowolona z efektu, ale ze względu na urlop zrobiłam sobie dwumiesięczną przerwę i wygląda na to, że wszystkie włoski odrosły. Cieńsze, bo cieńsze, ale są na co kompletnie nie byłam przygotowana. W prawdzie Panie z gabinetu informowały mnie, że po usunięciu włosków powinno się powtarzać zabieg dwukrotnie co roku. Zrozumiałam, że teraz te które wypadły mogą się pojawić, ale dopiero za rok, a nie za dwa miesiące. W danej chwili jestem trochę podłamana, ale po przeczytaniu kilku wypowiedzi postanowiłam zwrócić się do Was o radę. Rozumiem, że nie mam po wracać do gabinetu i wyrzucać pieniądze w błoto. Mam, więc prośbę (nie mam za bardzo czasu by przejrzeć całe forum)o podanie jaka depilacja jest najskuteczniejsza i ma najdłuższe efekty oraz gabinetu znajdującego się na terenie Warszawy, który ma ją w swojej ofercie(ew. w której części forum mogę znaleźć te informacje).
Kiedy zauważyłaś, ze włoski Ci odrastaj? I co sobie depilowałaś? Przed zabiegiem dużo miałaś w tym miejscu włosów?
Ja też miałam zabieg, ale po miesiącu niewiele mi zostało w miejscach depilowanych. Ciekawe co będzie jak upłyną w sumie 2 miesiące . Przekonam się o tym we wrześniu

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
dziewczyny jakieś 2 miesiące temu robiłam sobie depilację głębokiego bikini laserem aleksandrytowym. z poprawką.
z racji tego, że wyjeżdzam na wakację drugi zabieg będę miała dopiero pod koniec sierpnia.
niepokoi mnie jednak, że jakieś 40% włosków mi już odrosło. i są to ciemne włoski, na górze szczególnie. to normalne? myślałam, że będą tylko pojedyncze a u mnie jest ich naprawdę dużo.
Jeśli chodzi o bikini to kosmetyczka mówiła że jest to normalne. Na bikini masz dużo włosów, dodatkowo po pierwszym zabiegu, jeśli włoski Ci odrastały, to po miesiącu powinnaś była zrobić kolejny zabieg. Ona mówiła że im dłużej się czeka z kolejnymi zabiegami, tym mniej jest to skuteczne. Nie wiem ile w tym prawdy ale myślę że jest to sensowne.
Acha, piszesz o poprawce, ale kiedy ta poprawka była? W jakim odstępie czasu?
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 12:11   #1602
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

olik04 poprawkę miałam po 2 tyg.
moja kosmetyczka mówi, że zabieg powinno się robić co 2 miesiące. akurat tak wypadło, że zrobię 3 tyg później, ale powiedziała, że i tak ok.
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 23:32   #1603
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
olik04 poprawkę miałam po 2 tyg.
moja kosmetyczka mówi, że zabieg powinno się robić co 2 miesiące. akurat tak wypadło, że zrobię 3 tyg później, ale powiedziała, że i tak ok.
dziwne, pierwszy raz słyszę o poprawce i to po 2 tyg! A miałaś tam jakieś włosy?
Mnie po 1 zabiegu wyrosły jakieś włoski dopiero po miesiącu
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 17:54   #1604
Juzia29
Raczkowanie
 
Avatar Juzia29
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 153
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Oliko a jakim laserem robiłaś???
Juzia29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 22:36   #1605
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Juzia29 Pokaż wiadomość
Oliko a jakim laserem robiłaś???
Robiłam w Novello. Chociaż może już taki moj urok, że tak mało wyrosło? Kosmetyczka była pozytywnie zaskoczona jak zobaczyła że tak niewiele już ich jest. Tzn. po 2 tygodniach nadal były włoski, ale jak minęły 4 tygodnie to już prawie nic nie zostało (czyli wyrosło niewiele, reszta już nie).
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 16:18   #1606
emidab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
Kiedy zauważyłaś, ze włoski Ci odrastaj? I co sobie depilowałaś? Przed zabiegiem dużo miałaś w tym miejscu włosów?
Ja też miałam zabieg, ale po miesiącu niewiele mi zostało w miejscach depilowanych. Ciekawe co będzie jak upłyną w sumie 2 miesiące . Przekonam się o tym we wrześniu
Przed drugim zabiegiem (pachy i bikini) miałam ich niewiele i były bardzo cienkie i jasne. Zgoliłam je maszynką 3 dni przed zabiegiem, ale zaczęły rosnąć strasznie wolno i naprawdę było ich 10 na krzyż (przed pierwszym zabiegiem było ich sporo (nie bardzo dużo, ale też nie mało) i rosły jak oszalałe). Tak jak pisałam byłam bardzo zadowolona i zachwalałam ten salon wszystkim znajomym.
Przed trzecim zabiegiem (po dwumiesięcznej przerwie) znów zgoliłam wszystko i dzień przed depilacją przyjrzałam się, by sprawdzić czy włoski będą odpowiedniej długości. I wtedy właśnie doznałam szoku

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Zaczęłam szukać salonów z laserem Lightsheer i doszłam do wniosku, że Warszawa jest droga jak jasna cholera. W życiu bym nie pomyślała, że bardziej się będzie opłacać pojechać pociągiem do innej miejscowości niż pójść do najtańszego salonu na obrzeżach stolicy. Co się dzieje z tym światem

Edytowane przez emidab
Czas edycji: 2010-08-09 o 16:36
emidab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 16:59   #1607
Nutria222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Wrocław-epilacja laserem.
Epilację laserem robię już od ponad 5-ciu lat we Wrocławiu. Zaczęłam na początku studiów, które już skończyłam w roku 2009. W pewnym sensie niestety mogę się uważać za ekspertkę od laserów-próbowałam epilacji 4 rodzajami laserów, po tym co przeszłam... wolałabym nie mieć już włosów wcale ale niestety...
1. Najpierw robiłam w CTL-Centrum Terapii Laserowej na ul Jaracza. (były to czasy gdy tylko CTL i Kaniowska-Derma Puls-mieli laser do włosów). Efekty-beznadziejne!!!!Na nogach po wewnętrznej stronie ud dostałam podrażnienia, wysypki, były tam czerwone krostki, które bardzo swędziały, włosy non-stop wrastały po tym laserze a oni tam... każą na to używać peelingu do stóp z Scholla!Zabieg epilacji wykonuje tam pielęgniarka. Za całe nogi+linię bikini płaciłam 1400zł. Miałam tam 3 zabiegi, po których słaby efekt był tylko na bikini. Na nogach wszystkie włosy odrosły!!!Najpierw włosy wypadały a potem wszystkie z powrotem odrastały.Na moją uwagę, że coś jest chyba nie tak, że mam wysypkę po wewnętrznej stronie ud pielęgniarka odparła,że to mi przejdzie, że to na pewno nie od lasera, bo laser ma wyłącznie działanie lecznicze...odmówiła konsultacji z lekarzem w CTL-poprosiłam, aby moje nogi obejrzał lekarz....

2.W końcu stwierdziłam że jakiś inny lekarz musi obejrzeć tą wysypke na nogach. Zadzwoniłam do Derma-Puls-właścielką jest Kaniowska-znana dermatolog, często wypowiada się m.in. w URODZIE. Obejrzała mnie tam inna dermatolog, dr Palka. Stwierdziła, że mam stan zapalny, wypisała mi 2 antybiotyki- jeden w płynie a drugi w maści. Za wizytę zapłaciłam 100zł+ ok 100 za leki. W CTL wydałam 4200zł-żadnego efektu na nogach oprócz podrażnienia, na bikini słaby efekt. Dziewczyny! Nie polecam lasera aleksandrytowego- w CTL właśnie taki mają. Czytałam już różne artykyły w gazetach na ten temat-laser aleksandrytowy to najstarszy typ lasera i nie jest polecany!!!!!Normalnie zrobiłabym wielką aferę a tym CTL, ale moi rodzice są lekarzami a właścicielka studiowała z nimi na roku, więc nie chciałam im robić wstydu. Ale wywaliłam 4200 i żadnego efektu!!!Moja mama była wściekła, ale powiedziała, że to ta znajoma jest właścicielką i żebym nie robiła afery(pragnę dodać, że nie miałam żadnej zniżki, płaciłam pełną cenę-zabieg wykonuje pielęgniarka, więc ta znajoma moich rodziców nawet nie wie, że ja tam epilację robiłam.)
Epilację kontynuowałam więc u Kaniowskiej-w Derma Puls. Robiłam tam całe nogi i bikini. Laser-Light Sheer laser diodowy. Efekt milion razy lepszy niż na Jaracza!!!Wreszcie włosów zaczęło ubywać i były słabsze.Zrobiłam tam jakoś 4 razy łydki i 4 razy uda, bikini jakoś 2 razy.Cena-ok 1000zł za całe nogi, nie pamiętam dokładnie ile, ale mniej niż w CTL.Wydałam tam prawie 5000zł, ale rezultat nadal nie był taki, jak oczekiwałam-było ok 40% mniej włosów.

3.Następnie będąc akurat w okolicy ul Traugutta zauważyłam tam nowy gabinet- Dermamed. Weszłam z cieekawości. Okazało się, że mają epilację IPL-em. Pani bardzo miła, próba IPL gratis. UWAGA!!!!DAJĄ TAM GWARANCJĘ: JAK KTOŚ ZOBI 6 RAZY EPILACJĘ NP BIKINI A JESZCZE MA JAKIŚ WŁOS, TO KAŻDY KOLEJNY ZABIEG NA BIKINI JEST ZA DARMO.TAK SAMO ZE WSZYSTKIMI INNYMI PARTIAMI CIAŁA.Nie słyszałam, żeby w jakimś innym miejscu we Wrocławiu dawali gwarancję co do efektów epilacji.Byłam już zrezygnowana po tym, co przeszłam, ale stwierdziłam, że spróbuję. Ceny:łydki:350zł. Uda:450zł. bikini robię całość i płacę 300zł.Pachy:240zł płacę. Efekt wiele lepszy niż u Kaniowskiej w Derma-Puls, ale byłam już tak zniechęcona poprzednimi zabiegami, że nie chodziłam tam zbyt regularnie (np bikini trzeba by powtarzać tak co ok 2 miesiące) Teraz przeszłam tam już 6 zabiegów na bikini, zostałam poinformowana, że następne będą za darmo!!! Włosów jest bardzo mało robiłam tam też raz pachy i kilka razy łydki i uda, ale nie doszłam jeszcze do 6-ciu. Efekt bardzo dobry.

4.Wyczytałam w "In Style'u" że otworzyli nowe gabinety-No vello, gdzie epilacja jest bardzo tania-99zł/każda część ciała. Byłam w salonie na ul Armii Krajowej. Mają tam IPL, ale inny niż na Traugutta.Były straszne kolejki, żeby się tam dostać, w tej chwili jest już 5 takich salonów we Wro więc nie ma problemu(adresy na ich stronie). Robiłam tam 2 razy pachy i raz bikini (bikini jak jeszcze nie miałam za darmo na Traugutta)Efekt:najpierw wszystkie włosy wypadają, a potem, tak po 2-óch miesiącach odrastają jasne, słabe włosy(po zabiegu w Dermamedzie na Traugutta odrosła część włosów, a część wogóle nie. Te, które odrosły, były czarne)Ja te jasne np pod pachami golę więc one wtedy robią się mocniejsze i czarne. Oni tam zalecają chodzić na zabiegi co 5 tygodni. U mnie po 5 tyg odstępu jeszcze prawie nic nie odrasta. Spytałam, ile potrzeba zabiegów, aby całkowicie pozbyć się owłosienia. Powiedzieli mi, że ok 20.Powiem tak:polecam No Vello osobom, które mają mocne, czarne włosy- zawsze to osłabi włosy, dużo pomoże, włosy po tym nie wrastają, nie ma podrażnienia. Czy jest stały efekt-nie wiem, na razie miałam tam tylko 2 zabiegi. Cena jest super. Moja przyjaciółka też chodzi do No Vello i ma podobne efekty jak ja- włosy odrastają jasne i cienkie.

Pamiętajcie-sprawdzajcie, jaki jest laser czy IPL w gabinecie, do którego się udajecie,nie bójcie się spytać czy jest jakaś gwarancja i ile potrzeba zabiegów-w każdym gabinecie jest inaczej jeśli o to chodzi. Odradzam aleksandrytowy-stary typ, wogóle nie ma efektu, nie jest polecany w gazetach, w różnych artykułach na temat laserów.Miejsca 1 i 2 w których byłam odradzam, a 3 i 4 polecam jak najbardziej!!!

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny mające problemy z epilacją.

Edytowane przez Nutria222
Czas edycji: 2010-08-09 o 17:03
Nutria222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 10:05   #1608
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej mam do was pytanie, czy mógł by mi ktoś polecić dobry salon w Krakowie? Mam problem z włoskami powyżej kolan nigdy nie miałam tam włosów, a jeśli nawet były to bardzo jasne i niewidoczne, kiedys zrobiłam duuuzy bład i przejechałam sobie po tej cząscie ud maszynką od tego czasu rosną mi tam włoski sa niestety widoczne zwłaszcza latem stosuje plastry z woskiem ale jak tylko sobie wydepiluje nóżkę to zostaja mi takie kropki blade, takie grudki. Koleżanka powiedziała mi,że mam defekt mieszków włosowych i że włoski nie mogą się przebić przez skóre. Robię peellingi ale nie pomaga, jedyny ratunek to laser Błagam doradźcie mi jakis dobry gabinet.
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 10:21   #1609
marzanna21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

jest kilka dobrych gabinetow ale chyba najbardziej renomowany to Studio Laser. Wiem ze maja 2 gabinety w Warszawie - i tam maja Lightsheera
marzanna21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 16:42   #1610
pudelek
Przyczajenie
 
Avatar pudelek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: centrum kraju
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Od kilku lat śledzę informacje o laserach. Mam bardzo mocne i ciemne włosy, jasną skórę, więc teoretycznie świetnie się nadaję. Zdecydowałam się na depilację bikini pod koniec września. Nurtuje mnie tylko pytanie, czy po depilacji można normalnie golić włosy? Wiem, że część z nich odrasta, a jak wiadomo trzeba normalnie funkcjonować do następnej depilacji. Nie chcę żeby to miało negatywny wpływ na efekty lasera. Jak dałyście sobie z tym radę?
__________________
Kiedy kobieta jest w błędzie, pierwsze co należy zrobić, to przeprosić ją za to.
pudelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 16:54   #1611
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez pudelek Pokaż wiadomość
Od kilku lat śledzę informacje o laserach. Mam bardzo mocne i ciemne włosy, jasną skórę, więc teoretycznie świetnie się nadaję. Zdecydowałam się na depilację bikini pod koniec września. Nurtuje mnie tylko pytanie, czy po depilacji można normalnie golić włosy? Wiem, że część z nich odrasta, a jak wiadomo trzeba normalnie funkcjonować do następnej depilacji. Nie chcę żeby to miało negatywny wpływ na efekty lasera. Jak dałyście sobie z tym radę?
Oczywiście że można golić. Nie można tylko depilować woskiem.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 11:37   #1612
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Jestem 5 dni po laserze diodowym i mam pytanie. Odrastają mi już włosy,krótkie ale ostre,bo całe bikini łącznie z tyłem musiałam przed zabiegiem ogolić. Niestety mam randkę z chłopakiem (również w nocy) i mam pytanie czy moge sie już ogolic tam czy musze poczekac az te włoski wypadna? Czy jak je ogole to nie stanie sie tak ze one nie beda juz wypadac bo zostaną w srodku?
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 17:45   #1613
czerwony kapturek 1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

.......

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-08-16 o 15:29 Powód: reklama.
czerwony kapturek 1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 13:20   #1614
charlotte888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Mam do was pytanie dziewczyny.otoz jestem po 3 zabiegach laserem PTF i nie widze zadnej poprawy.usuwam wloski na brodzie i bakach no i nic.babka w salonie mowi ze jeszcze co najmniej 3 zabiegi, ale czytam wasze posty i wy juz po tym trzecim zabiegu wlosy wam wypadaja, mniej rosna itd. no a u mnie kompletnie nic!jestem wsciekla i chce zmienic gabinet i tym samym laser na light sheer ktory jest przez was najbardziej chwalony.czy jest to mozliwe jesli mialam do tej pory "usuwane" wlosy laserem PTF ? i czy kuracje trzeba bedzie zaczac od poczatku czy mozna kontynuowac ??
charlotte888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 10:28   #1615
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

proszę o polecenie jakichś tanich i sprawdzonych salonów w Warszawie!
xox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:58   #1616
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja bardzo polecam studio laser,ja robiłam w Czestochowie,ale sa także dwa salony w Warszawie i jeden w Poznaniu. Pierwszy zabieg miałam niecałe dwa tygodnie temu a włosy wypadają mi jak szalone Robiłam bikini głębokie i dół brzucha,naprawde polecam
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 21:44   #1617
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny a czy w czasie zabiegu zakłada się okulary ochronne???
Pilne
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 22:01   #1618
briggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 210
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Zainteresowałam się ostatnio depilacją Light Sheer. Chciałam zapytać, bo pewnie wiecie , czy naczynka na nogach nie są przeciwwskazaniem?
briggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 08:29   #1619
emidab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez marzanna21 Pokaż wiadomość
jest kilka dobrych gabinetow ale chyba najbardziej renomowany to Studio Laser. Wiem ze maja 2 gabinety w Warszawie - i tam maja Lightsheera
Super, dziękuję bardzo za pomoc i nie zostaje mi nic innego jak zacząć oszczędzać
emidab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 08:51   #1620
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny proszę o rychłą odpowiedź czy podczas usuwania włosków laserem, pani kosmetyczka daje nam okulary ochronne???
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.