"Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-13, 21:47   #1
*~An!@~*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 1 898
GG do *~An!@~*
Angry

"Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli


Grrr...Krew mnie zalewa ! Chodzę do klasy z pewną Sabiną. Miła dziewczyna, można powiedzieć, że troszkę grubsza. Dwaj kolesie z mojej klasy docinają jej z tego powodu, a mnie szlag trafia! Puszczają teksty w stylu "Zjedz se hamburgera cielaczku" albo "Uważaj bo ci galareta spadnie" . Strasznie mnie to denerwuje. To dzieje się na lekcjach, a nauczycielki na to nie reagują ! Zszokowało mnie to...Tylko ja jestem taka dziwna ?
__________________
"Dry your eye
Soulmate dry your eye
'cause soulmates never die"
Placebo "Sleeping With Ghosts"

*~An!@~* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 21:50   #2
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: "Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli

Nie jesteś dziwna tylko normalna. A znieczulica ludzka nie zna granic. Że też nawet nauczycielka na to nie zareagowała Świństwo.
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 21:52   #3
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: "Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli

Nie takie rzeczy słyszało się na lekcji,a nauczyciele udawali głuchych.Poza wyjątkami,ale naprawdę nielicznymi.To jest na porządku dziennym,nauczycielka chce spokojnie dojść do domu,a nie patrzeć,czy jej który zza krzaków w łeb czymś nie da za to,że zwróciła uwagę.(U mnie w podstawówce cegły zza śmietników leciały:/)
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 21:57   #4
wnika
Zadomowienie
 
Avatar wnika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 991
Dot.: "Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli

docinki i glupie teksty to niestety codziennosc... wkurza mnie to maxa bo wiele osob nie zdaje sobie sprawy jak takie nieprzemyslane hasla, ktore z reguly smiesza tylko ich moga ranic ta druga osobe...

ale brak reakcji ze str nauczycieli?! przeciez nie moga udawac ze nie ma problemu! moze sprobuj delikatnie zwrocic uwage np wychowawcy na ta sprawe bo rozmowa z tymi kolesiami napewno niewiele da a moze tylko pogorszyc sytuacje
__________________

'Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć
bo przecież gdzieś tam jest ktoś, kto też w to wierzy...
On Cię wybrał, dawno temu wymyślił Cię sobie...
gdy spotkasz Go, powie Ci, że to Ty...'

wnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 22:04   #5
*~An!@~*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 1 898
GG do *~An!@~*
Dot.: "Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość
Nie takie rzeczy słyszało się na lekcji,a nauczyciele udawali głuchych.Poza wyjątkami,ale naprawdę nielicznymi.
Niestety masz rację

Cytat:
Napisane przez GosikK Pokaż wiadomość
Nie jesteś dziwna tylko normalna. A znieczulica ludzka nie zna granic. Że też nawet nauczycielka na to nie zareagowała Świństwo.
Świństwo to za mało powiedziane

Cytat:
Napisane przez wnika Pokaż wiadomość
ale brak reakcji ze str nauczycieli?! przeciez nie moga udawac ze nie ma problemu! moze sprobuj delikatnie zwrocic uwage np wychowawcy na ta sprawe bo rozmowa z tymi kolesiami napewno niewiele da a moze tylko pogorszyc sytuacje
Hmmm...jutro mam godzinę wychowawczę, więc spórubję coś zasugerować wychowawczyni .
__________________
"Dry your eye
Soulmate dry your eye
'cause soulmates never die"
Placebo "Sleeping With Ghosts"

*~An!@~* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 22:12   #6
kate6o
Zadomowienie
 
Avatar kate6o
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 924
Dot.: "Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli

Nie wiem czy moja szkoła była wyjątkowa ale u mnie by takie coś nie przeszło Niestety niektórzy nie zostali wychowani wcześniej to trzeba to zrobić teraz Nie zwlekaj z tym i mam nadzieję że zostaniesz poparta w większości klasy
__________________
http://kateart.deviantart.com/

"Bóg rozkazał
swoim aniołom

żeby Cię strzegły
na wszystkich Twoich ścieżkach"
Ps 90,11
kate6o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 22:16   #7
Motylka
Raczkowanie
 
Avatar Motylka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ZG/Glasgow
Wiadomości: 148
Dot.: "Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość
..nauczycielka chce spokojnie dojść do domu,a nie patrzeć,czy jej który zza krzaków w łeb czymś nie da za to,że zwróciła uwagę.(U mnie w podstawówce cegły zza śmietników leciały:/)
Motylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-13, 22:19   #8
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: "Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli

ja zawsze bronilam tych slabszych,w klasie czesto za to obrywalam,koledzyjak chieli mnie sie pozbyc to mowili "idz do tej swojej przyjaciolki i tu padalo imie KOLEZANKI..." albo jak bronilam takiego chlopaka z ktorego kolesie mieli z niego tylkko duzo smiuchu i to juz stawalam sie jego "narzeczona",czest sie wkurzali ze nie smieje sie razem z nimi tylko "psuje zabawe" to jest okropne miec zabawe kosztem innych,nie patrzec na drugiego czlowieka,tutaj jeszcze bulwersuje to ze nauczyciel nie reaguje,jak masz duzo sily i odwagi (ehhhh.... ) to zareaguj na to,sama bedziesz sie z tym lepiej czula ze komus starasz sie pomoc a poza tym i tak jezeli caly czas nie mozesz na to patrzec to i tak w koncu wybuchniesz kiedy i taki wybuch emocji nie zawsze dobrze dziala,dlatego namawiam Cie na reakcje z Twojej strony

Pozdrawiam

aha i informuj nas co sie dzieje

EDIT:mialam to napisac,obrywalam,obrywal am ale nie ceglami .... ;/ (katastrofa)
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 22:23   #9
*~An!@~*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 1 898
GG do *~An!@~*
Dot.: "Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli

Cytat:
Napisane przez kate6o Pokaż wiadomość
Nie wiem czy moja szkoła była wyjątkowa ale u mnie by takie coś nie przeszło Niestety niektórzy nie zostali wychowani wcześniej to trzeba to zrobić teraz Nie zwlekaj z tym i mam nadzieję że zostaniesz poparta w większości klasy
Wątpie . Już coraz więcej osób przechodzi na stronę tych chłopaków, a jak dzisiaj spytałam mojej koleżanki czemu się tak jej uczepili, a ona na to "phi znalazła sie obrończyni" .
__________________
"Dry your eye
Soulmate dry your eye
'cause soulmates never die"
Placebo "Sleeping With Ghosts"

*~An!@~* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 22:31   #10
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: "Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli

Ja proponuję kolegę przerobić na puszkę szynki
Albo ewentualnie na dużego big maca
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 22:34   #11
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: "Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli

Przechodzą na stronę silniejszych w gębie,bo sami chcą mieć spokój.Obrońca sam staje się ofiarą,każdy umywa ręce,bo jego też będą przezywać,a jak przejdzie na ich stronę,to będzie ok.
Najlepiej żeby CAŁA reszta klasy utarła nosa tym koleżkom.Przecież w grupie siła,myslę,że jeśli inni nie będą chcieli pomóc Twojej koleżance,a oni dowiedza się,że zrobiłaś to Ty,to staniesz się następną ofiarą.:/
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-13, 22:37   #12
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: "Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli

niestety ale tak to juz jest...
w podstwówce jakos tak wyszło że piłam dużo soku marchwiowego no i jakos musiałam przesadzić, czego nie zauważyłam, stałam pod tablica a baba-nauczycielka do mnie bardzo niemiło, że jak ja wyglądam taka żółta, co tak zżółkłam itp, pamietam że zrobiło mi sie strasznie głupio, bo klasa sie smiała
mogła mnie sie spytac samej a nie robic ze mnie pośmiewisko...
od tego wydarzenia bardzo uważam z sokiem marchewkowym
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 22:56   #13
shinsa
Rozeznanie
 
Avatar shinsa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 595
Dot.: "Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli

Chore, a najgorsze jest to ze nauczycielki nie reaguja Gimanzjum tak? Male pocieszenie, w liceum juz nie bedzie takich docinkow, kazdy naszczescie normalnieje w miare, a szczegolnie chlopaki, bo to co sie wyprawialo w gim. z tego co pamietam to jakies nieporozumienie. U mnie bylo podobnie, robili posmiewisko z osob biednych, otylych, albo tych ktorzy wzorowo sie uczyli.
__________________
Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : )

Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M.
shinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 09:45   #14
*~An!@~*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 1 898
GG do *~An!@~*
Dot.: "Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli

Cytat:
Napisane przez shinsa Pokaż wiadomość
Chore, a najgorsze jest to ze nauczycielki nie reaguja Gimanzjum tak? Male pocieszenie, w liceum juz nie bedzie takich docinkow, kazdy naszczescie normalnieje w miare, a szczegolnie chlopaki, bo to co sie wyprawialo w gim. z tego co pamietam to jakies nieporozumienie. U mnie bylo podobnie, robili posmiewisko z osob biednych, otylych, albo tych ktorzy wzorowo sie uczyli.
__________________
"Dry your eye
Soulmate dry your eye
'cause soulmates never die"
Placebo "Sleeping With Ghosts"

*~An!@~* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 09:51   #15
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: "Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli

Jeśli Tobie przeszkadza obrzucanie koleżanki inwektywami, ośmieszanie jej na oczach całej kasy , w tym równiez nauczycielki - to zwróć uwage tym chłopakom. Zrób to przy nauczycielce, może zrozumie, ze to najpierw ona powinna była zareagwać.

Nie raz i nie dwa obrywałam za to, że stawałam w obronie słabszych, ale przynajniej działałam zgodnie z własnym sumieniem.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 09:52   #16
pytajnik
Raczkowanie
 
Avatar pytajnik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo / Bydgoszcz
Wiadomości: 418
Wyślij wiadomość przez ICQ do pytajnik
Dot.: "Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli

i wez tu bierz przyklad z nauczyciela a niby oni maja byc naszymi wzorcami.

Moze skoro nauczycielka nie reaguje to jak jakis chlopak powie znowu tak do tej dziewczyny to odpowiedz mu cos najlepiej zeby pozniej jeszcze jakies dziewczyny sie dolaczyly i poprostu stanely w obronie bo np. mialam taka kolezanke w klasie z ktorej tak sie smiali akurat nie ze jest gruba ale wysmiewali sie to nie chciala wiecej do szkoly przychodzic.
pytajnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 09:55   #17
*~An!@~*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 1 898
GG do *~An!@~*
Dot.: "Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli

Na szczęście dzisiaj godzina wychowawcza i zagadam do wychowawczyni . Może wreszcie przestanie przymykać na to oko .
__________________
"Dry your eye
Soulmate dry your eye
'cause soulmates never die"
Placebo "Sleeping With Ghosts"

*~An!@~* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 09:55   #18
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: "Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli

Jak byłam w szkole podstawowej, dzieciaki z mojej kasy, za milczącym przyzwoleniem MOJEJ WYCHOWAWCZYNI zatłukły na smierć szczurka, który uciekł z klatki z kącika biologicznego.
Pamietam, że byłam wstrząsnięta znieczulicą nauczycielki i głupotą dzieci.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 10:22   #19
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: "Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli

mnie podobnie traktowano, "kolega" krzyczł za mną - dupa jak chałupa- ...dużo nerwów mnie to wszystko kosztowało, ofkors nauczycieli takie teksty nie interesowały.
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-14, 11:52   #20
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: "Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Jak byłam w szkole podstawowej, dzieciaki z mojej kasy, za milczącym przyzwoleniem MOJEJ WYCHOWAWCZYNI zatłukły na smierć szczurka, który uciekł z klatki z kącika biologicznego.
Pamietam, że byłam wstrząsnięta znieczulicą nauczycielki i głupotą dzieci.
Nie wiem co mam powiedzieć, wgniotło mnie w krzesło.
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 13:09   #21
shinsa
Rozeznanie
 
Avatar shinsa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 595
Dot.: "Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli

Cytat:
Napisane przez *~An!@~* Pokaż wiadomość
tak bylo. Tego to juz kompeltnie nie rozumiem ,wiesz wyzywanie od kujonow, moli ksiazkowych itd
__________________
Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : )

Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M.
shinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 13:25   #22
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: "Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli

Gimnazjum to najgorsza pora pod tym względem. W podstawówce dzieciaczki (w większości) są niewinne, w liceum (w większości) normalnieją, a w gimnazjum (w większości męskiej przeważnie) głupota nie zna granic. Za rok bedę mieć praktyki w gimnazjum i, powiem szczerze, że boję się tej 'młodzieży', ich podejścia, olewactwa. A nauczyciele może nie reagują, bo się właśnie boją? Co ich oczywiście nie tłumaczy, ale 'po co się ma narażać', a 'może tatuś dotuje budowę sali gimnastycznej', czy też 'mamusia załatwiła szkole wejściówki na basen po pół ceny'... niestety, takie realia. Potem się od dyrektora może zebrać - znam taki przypadek z mojej byłej szkoły.
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 13:28   #23
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: "Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli

obrażają i wyzywają ci, którzy potrzebują ciągłej akceptacji swojej ososby.
Jacy to oni nie sa cudowni, zabawni, inteligentni i w ogóle super.
Nauczycielce w pewnym sensie się nie dziwię bo jak ktoś już tu napisał, ona to robi dla świętego swojego spokoju. Druga sprawa to jak owa dziewczyna na to reaguje. Czasem lekceważenie takich docinek to forma obrony, więc jeśli Ty byś zareagowała to złamiesz jej obronę . Jest jeszcze jedna możliwość jeśli w klasie nikt nie zwracał by uwagi na ich zachowanie, nikt by się po cichu nie chichotał, to po pewnym czasie by im się znudziło.Wszystko zależy od sytuacji. Mimo to uważam, że chłopcom należy się upomnienie (nagana ? stara jestem więc nie pamiętam jak tam w szkole jest ) buractwo trzeba tępić.
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 13:42   #24
patrycjaaP
Rozeznanie
 
Avatar patrycjaaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 729
Dot.: "Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli

u mnie na szczęście ostro reagują nauczyciele..
__________________
PatrycjaaP

powracam!
patrycjaaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 16:18   #25
anka^^
BAN stały
 
Avatar anka^^
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 595
Dot.: "Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli

Oj tak. Sama jestem świadkiem codziennych takich zachowań w mojej klasie. Głównie powodowanych przez jednego chłopaka, za którym w ślady idą inni. Czasem zwracam uwage, próbuje im też docinać i wiem, że zaraz będzie na mnie najazd ale no cóż. Pocieszam się faktem, że to ostatni rok w tym towarzystwie.

Co do nauczycieli to są tacy u których na lekcjach panuje cisza i spokój bo mają oni temperament, są stanowczy. U niektórych totalny luz, hałas, no i właśnie sypią się ostrzeżenia ale tylko ostrzeżenia z czego nikt nic nie robi. A na hasła i przezwiska o temacie który chłopaków jak widać podnieca nauczyciele nic nie robią.
anka^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 20:32   #26
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: "Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli

Na lekcji? Przy nauczycielu? Szlag mnie trafia jak to czytam. I gdybym zobaczyła, że szanowny belfer naprawdę nie słyszy tych obelg (bo zdarza się że w tym gwarze naprawdę trzeba wytężać słuch ) to mimo że z reguły jestem nieśmiała coś by we mnie wstąpiło. Najpierw powiedziałabym coś dla nauczyciela ('Co, nie słyszy pan/pani tego? Czy po prostu nie chce się panu/pani zareagować?'). Jawnie, przy całej klasie. Później pogadałabym z Sabiną. Niech wie, że jest osoba, w której może mieć oparcie We dwie na pewno dacie radę, w kupie siła
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 20:53   #27
thaitii
Rozeznanie
 
Avatar thaitii
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 932
Dot.: "Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli

Okropne. To strasznie bezczelne ze strony tych kolegów no i nauczycieli. U mnie na lekcjach coś takiego nie miałoby miejsca. Napisz co Ci powiedziała wychowawczyni.
Najgorsze jest to że tacy ludzie widzą tylko wady innych, a siebie uważają za chodzące ideały
__________________
"Przyjaciel to ktoś do kogo możesz zadzwonić nad ranem i powiedzieć:
-Jestem w więzieniu w Meksyku.
A on odpowie:
-Nie przejmuj się, zaraz tam będę!"
thaitii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 21:08   #28
malmac23
Wtajemniczenie
 
Avatar malmac23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 008
GG do malmac23
Dot.: "Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli

Cytat:
Napisane przez Anul3k Pokaż wiadomość
Na lekcji? Przy nauczycielu? Szlag mnie trafia jak to czytam. I gdybym zobaczyła, że szanowny belfer naprawdę nie słyszy tych obelg (bo zdarza się że w tym gwarze naprawdę trzeba wytężać słuch ) to mimo że z reguły jestem nieśmiała coś by we mnie wstąpiło. Najpierw powiedziałabym coś dla nauczyciela ('Co, nie słyszy pan/pani tego? Czy po prostu nie chce się panu/pani zareagować?'). Jawnie, przy całej klasie. Później pogadałabym z Sabiną. Niech wie, że jest osoba, w której może mieć oparcie We dwie na pewno dacie radę, w kupie siła
Zgadzam się z Anu3yk Myśle że powinnaś pogadać przede wszystkim z Sabiną. Niech dziewczyna wie że nie jest sama. A swoja drogą to straszne co się dzieje w szkołach. Dzieci są coraz bardziej podłe i okrutne
__________________


Sczęście polega na tym, całe szczęście
By z prostych rzeczy nie tworzć
Intelektualnych labiryntów
Pidżama Porno

http://suwaczki.waszslub.pl/img-2006042900300330.png

malmac23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 10:38   #29
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: "Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli

Cytat:
Napisane przez malmac23 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Anu3yk Myśle że powinnaś pogadać przede wszystkim z Sabiną. Niech dziewczyna wie że nie jest sama. A swoja drogą to straszne co się dzieje w szkołach. Dzieci są coraz bardziej podłe i okrutne
dokładnie, ludzie są okrutni ...
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 19:59   #30
*~An!@~*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 1 898
GG do *~An!@~*
Dot.: "Idź zjedz sobie hamburgera i pozdrów McDonalda" i brak reakcji nauczycieli

Noo nareszcie dali jej spokój ! Wychowawczyni zaprowadziła porządek i teraz będzie już tylko lepiej .
__________________
"Dry your eye
Soulmate dry your eye
'cause soulmates never die"
Placebo "Sleeping With Ghosts"

*~An!@~* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.