Betterware - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-10, 09:41   #4201
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
Nie mam sponsora, zapisałam się na stronie oficjalnej betterware, w poniedziałek wysłałam formularz zgłoszeniowy, ale już mogę się logować w strefie przedstawiciela.

Skoro już numer przedstawiciela,możesz się zalogować i rejestrowałaś się przez stronkę to losowo Ci dali jakiegoś sponsora...Powinien on się z Tobą skontaktować albo i nie skontaktuję.Najlepiej mieć jakaś osobę upatrzoną pod którą się wpiszesz
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 10:04   #4202
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Betterware

to trochę bez sensu..to co ja mam teraz zrobić?pisać do BOK o podanie informacji o sponsorze?
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 10:26   #4203
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
to trochę bez sensu..to co ja mam teraz zrobić?pisać do BOK o podanie informacji o sponsorze?
Najlepiej zadzwoń.
Jak tak losowo przyznają sponsora to mało który się potem z nową osobą skontaktuję.Więc ja zawsze odradzam,żeby tak robić.Bo to nie chodzi,żeby się tylko wpisać.Ta osoba musi nam pomagać,mamy mieć w niej wsparcie,utrzymywać kontakt.
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 12:19   #4204
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Betterware

Dowiedziałam się,że "Po około miesiącu zostanie Pani losowo przydzielona do jednego z prężniej działających przedstawicieli w danym regionie."
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 13:27   #4205
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
Dowiedziałam się,że "Po około miesiącu zostanie Pani losowo przydzielona do jednego z prężniej działających przedstawicieli w danym regionie."
Szkoda..Teraz musisz sama działać..
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 21:23   #4206
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Betterware

dziewczyny, a ja mam jeszcze jedno pytanie, chodzi mi o tą szczoteczkę, taką wygiętą, do czyszczenia obrzeża muszli klozetowej, ona jest teraz w katalogu za 9,59 zl. Jest tam napisane, że ma rączkę do zawieszenia przy toalecie, ale czy ma jakąś osłonkę czy coś, no bo wiecie normalna szczotka do wc jest stawiana na podstawce, na którą spływa resztka wody i detergentów, a z tą jak jest? gdzie należy ją zawiesić żeby nie ciekło na płytki? ma ona jakąś osłonkę czy cos? bo nie ma nt temat zadnych informacji w katalogu
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 21:25   #4207
Ania1367
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: RUDA ŚLĄSKA
Wiadomości: 528
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a ja mam jeszcze jedno pytanie, chodzi mi o tą szczoteczkę, taką wygiętą, do czyszczenia obrzeża muszli klozetowej, ona jest teraz w katalogu za 9,59 zl. Jest tam napisane, że ma rączkę do zawieszenia przy toalecie, ale czy ma jakąś osłonkę czy coś, no bo wiecie normalna szczotka do wc jest stawiana na podstawce, na którą spływa resztka wody i detergentów, a z tą jak jest? gdzie należy ją zawiesić żeby nie ciekło na płytki? ma ona jakąś osłonkę czy cos? bo nie ma nt temat zadnych informacji w katalogu

Nie ma żadnej osłonki
__________________

Ania1367 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 22:36   #4208
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez Ania1367 Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej osłonki
kurczę, to gdzie to powiesić żeby higienicznie było? w kat pisze co prawda, że można wygodnie powiesic ją przy toalecie, no ok ale co to wszystko będzie se luźno skapywało na płytki? trochę nie dodziałana ta szczotka jest
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 12:39   #4209
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Betterware

hej dziewczyny! czy zamawiała któraś z Was kiedykolwiek ten samochodzik z narzędziami? jest wart swojej ceny? no i jakiej mniej wiecej jest to wielkosci, te autko? szukałam tutaj na forum czegoś na ten temat ale nie znalazłam odpowiedzi...
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 21:05   #4210
flamenko rzesz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: Betterware

witam,ja też jestem tutaj nowa i w listopadzie będę robić pierwsze zamówienie czy jest tutaj ktoś z Rzeszowa?co do tego autka z narzędziami też jestem ciekawa czy są mocnepozdrawiam Wszystkich i liczę na pomoc z Waszej strony kobietki
flamenko rzesz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 21:07   #4211
flamenko rzesz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: Betterware

czy jest tutaj ktoś z Rzeszowa?ja też dodaję pytanie o autko z narzędziamijestem tu nowa i liczę na pomoc od Was kobietki,zaczęłam w listopadzie rozdałam osiem katalogów ale coś czarno to widzę;(jutro ma przyjść sąsiadka złożyć pierwsze zamówienie,trzymajcie kciuki,w poniedziałek jadę sprawdzić tam gdzie katalogi zostawiłam...idą święta to dobry czaspozdrawiam wszystkich

Edytowane przez flamenko rzesz
Czas edycji: 2011-11-11 o 21:11
flamenko rzesz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 12:03   #4212
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Betterware

eh..a ja mam kichę, pokazałam kilka katalogów m.in. u mnie w pracy i ludzie praktycznie w ogóle tego nie chcą tych produktów..Nie znają firmy, twierdzą,że to podróba Tupperware..ledwo mam 30 pkt:/ kicha...twierdzą,że na zdjęciach te produkty wyglądają niczym tania chińszczyzna..a ja nawet nie potrafię ich wyprowadzić z takiego myślenia, bo nigdy żadnego produkty z Better nie miałam...

ciekawa w ogóle jestem czy te produkty są jakoś ładnie zapakowane?mają logo betterware??
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 08:36   #4213
sudiko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 15
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
Nie znają firmy, twierdzą,że to podróba Tupperware..ledwo mam 30 pkt:/ kicha...twierdzą,że na zdjęciach te produkty wyglądają niczym tania chińszczyzna..a ja nawet nie potrafię ich wyprowadzić z takiego myślenia, bo nigdy żadnego produkty z Better nie miałam...

ciekawa w ogóle jestem czy te produkty są jakoś ładnie zapakowane?mają logo betterware??
Bo ogólnie te produkty to tania chińszczyzna, brazylia czy cokolwiek innego, jak i 99% produktów na rynku z tą jedną różnicą że od taniej chińszczyzny możemy je odróżnić po gwarancji jakości oraz gwarancji satysfakcji klienta - tak więc jak mu się chińszczyzna z katalogu Betterware nie spodoba - może oddać, popsuje - może oddać, a z chińszczyzną kupowaną gdzie indziej (może i taniej) już tak dobrze nie będzie.
Produkty nie mają ładnych opakowań, muszę Cię zmartwić bo opakowania są ponoć eko....tylko pytanie czy ekologiczne czy może raczej ekonomiczne?

Nie łam się, spróbujesz, przekonasz się do jakości, a klientom zawsze możesz przypomnieć, że jeśli produkt się im nie spodoba na żywo lub się nie sprawdzi mają 14 dni na zwrócenie produktu w ramach gwarancji satysfakcji klienta (a chemię to można nawet częściowo zużytą oddać - tylko jak ktoś spróbuje to już oddać nie będzie chciał :P)
sudiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 10:13   #4214
Lilka44
Raczkowanie
 
Avatar Lilka44
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 440
GG do Lilka44
Dot.: Betterware

patinka popieram sudiko jak ktoś spróbuje naszej chemii niczego innego już nie chce,twój sponsor powinien ci podpowiedzieć co jest dobre,co warto polecić z tego katalogu-przynajmniej ja tak robię z nowymi osobami a potem to juz same wiedzą i znają produkty
__________________
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym
"Słoneczko"
Stawnica 33 77-400 Złotów

KRS 0000186434
cel:Piotr Jaśkowski 76/J
pomóż mi spełnić marzenia mojego syna i podaruj mu swój 1%

Edytowane przez Lilka44
Czas edycji: 2011-11-19 o 10:16
Lilka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 11:36   #4215
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Betterware

tyle,że ja swojego sponsora nie znam..ma mi zostać przydzielony w przeciągu miesiąca.
Opakowania ekologiczne-mogą być, z tego co kojarzę tupperware też mają w takich szarych pudełkach. A co z logowaniem produktów?bo np. tupperware ma na każdym produkcie swoje logo, czy te produkty da się rozpoznać spośród innych w sklepie?

Moje koleżanki w pracy zastanawiają się nad kulą do prania..sama nie wiem czy ich namawiać do zakupu czy też nie..nie chciałabym,żeby pierwszy ich zakup okazała się felerny bo już więcej na pewno nic nie kupią...
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 18:56   #4216
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Betterware

żadnych opinii?
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 19:20   #4217
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Betterware

ja mam ta kule i na lekkie plamy jest ok a do innych zabrudzen jej nie probowalam wiec nie wiem jedyny minus jest taki, ze rzeczy biale przy dluzszym praniu w kuli szarzeja

z tym praniem to jest trudna sprawa... bo jesli jestes bardzo eko lub masz dosc wrazliwa skore to kula jest jak najbardziej wskazana. ja ani nie jestem jakos przesadnie eko (choc swiatlo oszczedzam!) i proszki mi nie przeszkadzaja wiec ostatnio to jej nawet nie uzywam... wole jak pranie mi ladnie pachnie a po niej jest bez zapachu
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 10:15   #4218
hniaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
tyle,że ja swojego sponsora nie znam..ma mi zostać przydzielony w przeciągu miesiąca.
Opakowania ekologiczne-mogą być, z tego co kojarzę tupperware też mają w takich szarych pudełkach. A co z logowaniem produktów?bo np. tupperware ma na każdym produkcie swoje logo, czy te produkty da się rozpoznać spośród innych w sklepie?

Moje koleżanki w pracy zastanawiają się nad kulą do prania..sama nie wiem czy ich namawiać do zakupu czy też nie..nie chciałabym,żeby pierwszy ich zakup okazała się felerny bo już więcej na pewno nic nie kupią...

Witam, od kilku miesięcy działam w Bett... przyznam, że było lepiej ale jakoś po mału się kręci i przyznam, że był okres że sprzedałam bardzo dużo kul do prania, mam dwie klientki, które reklamowały je swoim znajomym, i same używają i są bardzo zadowolone. Jednak pranie nie może być bardzo brudne. Te panie używają kule prawie do wszystkiego nawet do pościeli, ale zakupiły po dwie kule, żeby prać osobno jasne i ciemne rzeczy. Jedna z nich ostatnio zwróciła mi nawet uwagę, że oszczędza wodę(co zauważyła na rachunku za wodę) bo pilnuje pranie i omija w programie pralki jedno płukanie ponieważ nie używa płynu do płukania. Ja nie używam często, używam do swetrów i bluzek, które mogę prać w pralce, swetry są wyjątkowo miękkie i pachną świeżo.
Pozdrawiam ciepło z nad morza)
hniaro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 21:17   #4219
flamenko rzesz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: Betterware

a ja dziś dostałam pierwszą paczkę i dla siebie wzięłam płyn do mycia powierzchni kuchennych jest dobry bardzo ładnie wymył zlewozmywakzobaczymy co powiedzą moje klientki na te rzeczy co zamówiły
flamenko rzesz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 20:46   #4220
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Betterware

mi ma przyjsc jutro paczka ..
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 00:37   #4221
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez sudiko Pokaż wiadomość
Produkty nie mają ładnych opakowań, muszę Cię zmartwić bo opakowania są ponoć eko....tylko pytanie czy ekologiczne czy może raczej ekonomiczne?

Nie łam się, spróbujesz, przekonasz się do jakości, a klientom zawsze możesz przypomnieć, że jeśli produkt się im nie spodoba na żywo lub się nie sprawdzi mają 14 dni na zwrócenie produktu w ramach gwarancji satysfakcji klienta )
Sudiko, bardzo trafny punkt ja jakos do tej pory nie mialam zwrotów, a działam prawie 2 lata..
Cytat:
Napisane przez Lilka44 Pokaż wiadomość
patinka popieram sudiko jak ktoś spróbuje naszej chemii niczego innego już nie chce,twój sponsor powinien ci podpowiedzieć co jest dobre,co warto polecić z tego katalogu-przynajmniej ja tak robię z nowymi osobami a potem to juz same wiedzą i znają produkty
Tak być powinno, a nie wypuszczać szare gąski na samowolę... Chociaż moja bratowa tylko wzięła kat i poprosiła mnie o wpisanie, powiedziała, że sobie poradzi, braki jej nie obce, bo zamawia tez w Ori
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 00:41   #4222
geigerka
Raczkowanie
 
Avatar geigerka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 126
GG do geigerka
Dot.: Betterware

patinka_ wysłałam Ci wiadomość
geigerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 17:14   #4223
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez geigerka Pokaż wiadomość
patinka_ wysłałam Ci wiadomość
geigerka! nie SPAMUJ!!nie jestem zainteresowana Twoją propozycją i proszę nie wysyłać mi swojego nr z betterware

-----------------------

widziałam ostatnio te produkty, na wszystkich pisze made in china:/

Edytowane przez patinka_
Czas edycji: 2011-11-25 o 17:17
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 11:50   #4224
geigerka
Raczkowanie
 
Avatar geigerka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 126
GG do geigerka
Dot.: Betterware

Przepraszam,ale pisałaś,że mają przydzielić Cię do JAKIEGOŚ przedstawiciela,więc ja zaproponowałam Ci swoją grupę.
CZY TO JEST S P A M

A zresztą oceńcie same,bo może się mylę.Wklejam wiadomość,którą wysłałam do patinki_ :
(oczywiście wykasuję swoje dane)

Cześć !
Mam na imię Gosia i jestem w Betterware od ponad roku.
Sprzedałam już kilkanaście kul do prania a sama również ich używam.
Do tej pory nie miałam żadnego zwrotu ani reklamacji.
Dla jasności warto jednak wiedzieć, że do prania z kulą nie używa się żadnej chemii (środków do prania, wybielaczy czy zmiękczaczy) dlatego osoby które uwielbiają "pachnące " pranie mogą być niezadowolone. Jest jednak na to sposób - należy po praniu wyjąć kulę i zamoczyć lub spryskać pranie płynem zmiękczającym. Po drugie, by pranie było efektywne nie można pralki załadować na 100%. Lepiej żeby pranie swobodnie się przemieszczało razem z kulą w bębnie. Po trzecie ubrania wyprane z kula "wracają" do naturalnych kolorów. Każda klientka była zachwycona kolorowym praniem po wyjęciu z pralki - kolory były nasycone i ładne. Co do białych rzeczy efekt prania z kulą nie będzie taki jak pranie z wybielaczami. Przyczyny sa oczywiste - brak środków wspomagających efekt optyczny bieli. Ja preferuję i polecam klientom pranie z zastosowaniem 2 kul do prania - szczególnie gdy pralka ma dużą pojemność bębna. Ogólnie kule bardzo dobrze sprawdzają sie przy praniu kolorów i ciemnych rzeczy. Na wypranych rzeczach nie zostaja żadne plamy , niedoprania itp. Klienci mogą być jedynie nie w pełni usatysfakcjonowani po praniu bardzo brudnych ręczników itp. bowiem prać można tylko do temperatury 60st. Ja jeszcze w swojej praktyce w Betterware pożyczam niezdecydowanym klientkom własną kulę dla próby. Wiele osób nie wierzy, że taka kula może wyprać. Dopiero po zastosowaniu i próbie wierzą w jej skuteczność. Jednak w Betterware (w odróżnieniu od innych firm jak Avon, Oriflame, Amway itp) nie ma żadnych problemów ze zwrotami produktów (do tej pory wszystkie reklamacje - nawet te wątpliwe- są pozytywnie rozpartywane) a w dodatku Betterware zwraca koszty przesyłek reklamacyjnych (ekonomiczne przesyłki).
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących produktów lub zasad działania Betterware służe pomocą. Mam już własną grupę osob zajmujących sie sprzedażą Betterware i zawsze jestem do ich dyspozycji. Dlatego mam do Ciebie propozycję :
Jeżeli nie chcesz być losowo przypisana do przypadkowego Przedstawiciela - Sponsora proponuję siebie jako osobę Sponsora. Moje dane :

Jeżeli zainteresowała by Ciebie współpraca ze mną będzie mi bardzo miło i będę do Twojej dyspozycji.
Z Twojej strony (jeśli sie zgadzasz) wymagany jest jedynie telefon do Betterware - tel. 22 668 11 11 czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00, gdzie poprosisz o wpisanie swojej osoby do mojej grupy. Potrzebne jest moje Imię Nazwisko i numer Przedstawiciela.
Ja również wtedy będę musiała tam zadzwonić podając Twoje dane (jak wyżej) wyrażając zgodę na wpisanie Twojej osoby do mojej grupy. Tak to dziła w ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ Liczę na Twoja odpowiedź.



Czy ja naprawdę zrobiłam coś nieetycznego??? Spamowałam????
Proszę Was o wypowiedź

Edytowane przez geigerka
Czas edycji: 2011-11-26 o 12:03 Powód: uzupełnienie
geigerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 09:02   #4225
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Betterware

geigerka, wg mnie nie
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 09:36   #4226
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Betterware

Za namawianie za przepisanie się można wylecieć z firmy.

Dziewczyny jak tam zamówienie z katalogu grudniowego??
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 10:23   #4227
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Betterware

wiecie może czy to COŚ na haluksy jest na obie stopy?
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 12:02   #4228
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
geigerka! nie SPAMUJ!!nie jestem zainteresowana Twoją propozycją i proszę nie wysyłać mi swojego nr z betterware

-----------------------

widziałam ostatnio te produkty, na wszystkich pisze made in china:/
Patinka to nie jest spam. To propozycja chęci pomocy tobie.
A swoja drogą to chciałabym zrozumieć postępowanie takich osób jak ty; jesteś tu na Forum juz ze 6 lat, chęci do Betterware nabrałaś napewno po czytaniu tych dyskusji tutaj, inaczej miałabyś sponsora swojego, wiesz -przynajmniej mniej więcej jak to działa bo piszesz o sponsorach, powiedz, dlaczego nie poprosiłaś kogoś z tej grupy o zasponsorowanie?
Dlaczego w tak niemiły sposób potraktowałaś geigerkę skoro chciała ci pomóc? W końcu skoro w taki niegrzeczny sposób reagujesz na maile osób stąd, to dlaczego zadajesz tu pytania i oczekujesz pomocy?

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez sudiko Pokaż wiadomość
Bo ogólnie te produkty to tania chińszczyzna, brazylia czy cokolwiek innego, jak i 99% produktów na rynku z tą jedną różnicą że od taniej chińszczyzny możemy je odróżnić po gwarancji jakości oraz gwarancji satysfakcji klienta - tak więc jak mu się chińszczyzna z katalogu Betterware nie spodoba - może oddać, popsuje - może oddać, a z chińszczyzną kupowaną gdzie indziej (może i taniej) już tak dobrze nie będzie.
Produkty nie mają ładnych opakowań, muszę Cię zmartwić bo opakowania są ponoć eko....tylko pytanie czy ekologiczne czy może raczej ekonomiczne?

Nie łam się, spróbujesz, przekonasz się do jakości, a klientom zawsze możesz przypomnieć, że jeśli produkt się im nie spodoba na żywo lub się nie sprawdzi mają 14 dni na zwrócenie produktu w ramach gwarancji satysfakcji klienta (a chemię to można nawet częściowo zużytą oddać - tylko jak ktoś spróbuje to już oddać nie będzie chciał :P)
NIe wszystko to chińszczyzna
Chemia - UK
Olejki zapachowe -Niemcy
Produkty Morza Martwego - importer z Jordanii
Sok Mega Life - UK
Pozostałe gadzety - Chiny
I to prawda - jak większość towarów na naszym i nie tylko naszym bo światowym rynku. Co do jakości chińskich towarów, hmmm jest różna... od badziewia do bardzo wysokiej.
Dla nas ważne, że jest gwarancja firmy Betterware, gdyby to był rzeczywiście chłąm, to firma by już z torbami poszła, a nie poszła. W mojej /bardzo dużej/ grupie od ponad dwóch lat zwroty stanowią bardzo nikły promil.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 14:15   #4229
geigerka
Raczkowanie
 
Avatar geigerka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 126
GG do geigerka
Dot.: Betterware

Bardzo Wam dziękuję , że mnie zrozumiałyście
Oriflame_Rybnik ja nie namawiałam do zmiany sponsora,bo patinka nie należy jeszcze do żadnej grupy.

I jeszcze pochwalę się...Jak dziś złożę zamówienie,to wskoczę na 9 %


W opakowaniu są 2 sztuki aparatu na haluksy

Edytowane przez geigerka
Czas edycji: 2011-11-27 o 14:40 Powód: odpowiedź
geigerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 14:28   #4230
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Betterware

babulenka - nie, nie nabrałam ochoty na wstąpienie do betterware po trafieniu na ten wątek..kolejność była odwrotna..nie zależy mi na sponsorze, zapisałam się głównie po to by kupować coś dla siebie jeśli okaże się,że rzeczy są warte uwagi..po ostatnim zamówieniu mam jednak wątpliwości.

Edytowane przez patinka_
Czas edycji: 2011-11-27 o 14:43
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-29 08:15:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.