Betterware - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-27, 20:43   #4231
hniaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez geigerka Pokaż wiadomość
Bardzo Wam dziękuję , że mnie zrozumiałyście
Oriflame_Rybnik ja nie namawiałam do zmiany sponsora,bo patinka nie należy jeszcze do żadnej grupy.

I jeszcze pochwalę się...Jak dziś złożę zamówienie,to wskoczę na 9 %


W opakowaniu są 2 sztuki aparatu na haluksy


Witam was serdecznie. Ja miałam podobny przypadek, że zapisałam się sama na stronie firmy, jednak jak bardziej się zapoznałam z zasadami to dowiadywałam się jak można dopisać się do sponsora. Znalazłam z ogłoszeń pana z Żywca- ja jestem z Pomorza, który wytłumaczył mi telefonicznie zasady firmy, plan marketingowy i podstawa przysłał mi katalogi i inne materiały. Musiałam wysłać email z prośbą o zapisanie mnie do tego pana, on również wysłał email. I tak zostałam zapisana do grupy tego pana. Na bieżąco informuje mnie o wszystkim, wysyła mi linki z zaproszeniami na konferencje internetowe pana Ryszarda Rychlika. Są tylko plusy. Jeśli chodzi o kule do prania, to właśnie z pierwszymi katalogami dostałam jedną ulotkę o kuli, którą z katalogiem dałam znajomej i dzięki temu zamówień na kulę było dużo. Nie ma o co się stresować, warto poznać zasady a od tego jest sponsor.
Pozdrawiam serdecznie
hniaro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 18:45   #4232
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Betterware

nie wiem dziewczyny jak wy znajdujecie ludzi na te produkty:/ co zamówiłam z katalogu to jakaś lipa:/ dzisiaj mi koleżanka powiedziała,że pochłaniacz wilgoci slimline jest do dupy, dalej ma mega wilgoć, nic nie zbiera wilgoci. Koledze dzisiaj dałam "grający imbryk" też meega porażka, w domu mam nożyk do warzyw-Tż kazał mi go wyrzucić,bo się odkształcił przy obieraniu ziemniaków i wrócił do starego...ja użyłam spray do mebli konwaliowy-miał nie robić smug a zrobił mi takie plamy na szafie,że muszę drugi raz chyba na mokro ją umyć żeby to zeszło...
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 18:48   #4233
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
nie wiem dziewczyny jak wy znajdujecie ludzi na te produkty:/ co zamówiłam z katalogu to jakaś lipa:/ dzisiaj mi koleżanka powiedziała,że pochłaniacz wilgoci slimline jest do dupy, dalej ma mega wilgoć, nic nie zbiera wilgoci. Koledze dzisiaj dałam "grający imbryk" też meega porażka, w domu mam nożyk do warzyw-Tż kazał mi go wyrzucić,bo się odkształcił przy obieraniu ziemniaków i wrócił do starego...ja użyłam spray do mebli konwaliowy-miał nie robić smug a zrobił mi takie plamy na szafie,że muszę drugi raz chyba na mokro ją umyć żeby to zeszło...
a ja wklady do tego pochlaniacza sprzedaje za kazdym razem jak sa w promocji i wielka popularnoscia cieszy sie u mnie plyn do fug

a jaki nozyk? z czerwona raczka czy blekitna? bo obieraczka z blekitna raczka jest super
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/

Edytowane przez theMonique
Czas edycji: 2011-11-28 o 18:49
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 18:58   #4234
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Betterware

z czerwoną rączką...

powiedziała mi,że położyła na oknie bo skrapla jej się woda na szybach...trzyma przez cały weekend i nic...woda wciąż na oknie..ja nigdy czegoś takiego nie miałam, więc nawet nie wiem jak to działa, ale mówi,że miała kiedyś jakieś sklepowe droższe i działały..głupio mi trochę,bo to koleżanka z pracy, zaproponowałam zwrot ale powiedziała,że "trudno, nie chce robić kłopotu"..kłopot, nie kłopot-ale wiem,że już więcej pewnie nic nie zamówi...kupiła też szczotkę do okien do auta 70cm..mam nadzieję,że chociaż to jej się sprawdzi..
a jednej koleżance dałam taki wieszak na apaszki i też lipny, jeszcze dobrze z opakowania nie wyjęłam a już widziałam,że jest brzydko pomalowany,takie grube warstwy farby w niektórych miejscach-niby nie jest to do "oglądania" ale kobiety zwracają uwagę na wykonanie-ja nie dużo się przyglądając zaraz to zauważyłam...
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 22:38   #4235
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
z czerwoną rączką...

powiedziała mi,że położyła na oknie bo skrapla jej się woda na szybach...trzyma przez cały weekend i nic...woda wciąż na oknie..ja nigdy czegoś takiego nie miałam, więc nawet nie wiem jak to działa, ale mówi,że miała kiedyś jakieś sklepowe droższe i działały..głupio mi trochę,bo to koleżanka z pracy, zaproponowałam zwrot ale powiedziała,że "trudno, nie chce robić kłopotu"..kłopot, nie kłopot-ale wiem,że już więcej pewnie nic nie zamówi...kupiła też szczotkę do okien do auta 70cm..mam nadzieję,że chociaż to jej się sprawdzi..
a jednej koleżance dałam taki wieszak na apaszki i też lipny, jeszcze dobrze z opakowania nie wyjęłam a już widziałam,że jest brzydko pomalowany,takie grube warstwy farby w niektórych miejscach-niby nie jest to do "oglądania" ale kobiety zwracają uwagę na wykonanie-ja nie dużo się przyglądając zaraz to zauważyłam...
Dobre sobie, od kiedy to pochłaniacz wilgoci zapobiegnie skroplaniu się pary na oknie? Nie potrzeba wilgoci w pomieszczeniu aby para na oknie sie skropliła.
Do tego celu służy taśma zbierajaca parę wodną. A co do pochłaniacza wilgoci to owszem, skutecznie pochłania i widać to będzie po wodzie w pojemniku.

Żeby polecać produkty moja droga, to najpierw trzeba je poznać samemu, poużywać, zobaczyć co robią i jak szybko i dopiero -jesli sama sie przekonasz do nich - można z dobrym skutkiem zbierać zamówienia.
Nie kupowałam jeszcze spray konwaliowego, ale mam olejek i poprzedni spray, obydwa rewelacyjne, więc nie sądzę aby ten był gorszy. Tylko że on jest do mebli drewnianych a nie drewnopodobnych, wiec może tu jest problem.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 19:28   #4236
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Betterware

pisze,że do mebli..nic nie pisze o drewnie..
jeśli zamówienia będą to i produkty będę próbować-nie stać mnie żeby na dzień dobry zamówić pół katalogu,kupiłam to co potrzebowałam a resztę opinii zbieram od znajomych..wiadomo przecież,że jeżeli będą zadowoleni to zamówią kolejne produkty..a na razie na to się nie zanosi i moja opinia nie ma tu nic do tego, bo nikomu nic nie odradzam
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 20:05   #4237
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez Oriflame_Rybnik Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak tam zamówienie z katalogu grudniowego??
Póki co mam ok 80pp, ale może do jutra jeszcze coś dojdzie ... niestety ale kosmetyki lepiej sprzedają się niż produkty Beter :/
a u Ciebie ?
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 20:20   #4238
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Betterware

ja mam tylko jedna osobe chetna na to coś na haluksy i tyle:P
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 20:45   #4239
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Póki co mam ok 80pp, ale może do jutra jeszcze coś dojdzie ... niestety ale kosmetyki lepiej sprzedają się niż produkty Beter :/
a u Ciebie ?
Teraz mi jakoś Bett stanęło..
A znów kosmetyki idą świetnie.
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 22:54   #4240
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez Oriflame_Rybnik Pokaż wiadomość
Teraz mi jakoś Bett stanęło..
A znów kosmetyki idą świetnie.
.....bo to, na czym skupiasz uwagę rośnie....
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 07:04   #4241
Lilka44
Raczkowanie
 
Avatar Lilka44
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 440
GG do Lilka44
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
nie wiem dziewczyny jak wy znajdujecie ludzi na te produkty:/ co zamówiłam z katalogu to jakaś lipa:/ dzisiaj mi koleżanka powiedziała,że pochłaniacz wilgoci slimline jest do dupy, dalej ma mega wilgoć, nic nie zbiera wilgoci. Koledze dzisiaj dałam "grający imbryk" też meega porażka, w domu mam nożyk do warzyw-Tż kazał mi go wyrzucić,bo się odkształcił przy obieraniu ziemniaków i wrócił do starego...ja użyłam spray do mebli konwaliowy-miał nie robić smug a zrobił mi takie plamy na szafie,że muszę drugi raz chyba na mokro ją umyć żeby to zeszło...
nie denerwuj się
pochłaniacz wilgoci nie usuwa pary z okien tylko nadmiar wilgoci z pomieszczenia ( koleżanka niech rozszczelni okna para zniknie) pochłaniacz zacznie działać jak wkład ,który w nim siedzi stwardnieje i wtedy w zbiorniczku pojawi się woda-cierpliwości
obieraczka ta do warzyw jest delikatna a Twoj TŻ pewnie ją trochę za mocno potraktował,zamów sobie jak będzie w promocji tą niebieską i będziesz mega zadowolona
konwaliowy spray do mebli- tylko do drewnianych w katalogu to jest napisane i dlatego masz smugi
a tak nawiasem chemia w Better jest bardzo dobra tylko trzeba ją poznać i co najważniejsze musisz być bardziej przekonująca i nie denerwować się tak, dasz radę
__________________
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym
"Słoneczko"
Stawnica 33 77-400 Złotów

KRS 0000186434
cel:Piotr Jaśkowski 76/J
pomóż mi spełnić marzenia mojego syna i podaruj mu swój 1%
Lilka44 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-30, 19:03   #4242
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Powiedzcie, a jak odbierana jest przez waszych klientów Blue Natura? Czy same używacie, proponujecie, co w ogóle sądzicie o tych produktach?
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 19:14   #4243
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Betterware

lila-nie denerwuje się, tylko wiesz...myślałam,że będą to rzeczy dobrze wykonane a nie takie jakbym kupiła w sklepie po 2zł..serio mam takie odczucia a widziałam ponad 20 rzeczy z katalogu:/
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 09:55   #4244
Lilka44
Raczkowanie
 
Avatar Lilka44
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 440
GG do Lilka44
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
lila-nie denerwuje się, tylko wiesz...myślałam,że będą to rzeczy dobrze wykonane a nie takie jakbym kupiła w sklepie po 2zł..serio mam takie odczucia a widziałam ponad 20 rzeczy z katalogu:/
Nie jest tak źle, są rzeczy fajne takie jak pokrowce na marynarki z okładki katalogu i wszystkie inne wykonane z tego materiału, dużo rzeczy do kuchni tez jest fajnych i godnych polecenia, jest też trochę towaru, który można kupić np. w Biedrze lub gdzie indziej ale te kupione gdzieś są gorszej jakości(widziałam kiedyś w Biedrze różne woreczki do prania-porażka,nasze to są super) ale decyzje gdzie kto kupuje zawsze zostawiamy klientom a z doświadczenia wiem, że i tak wrócą.Nie łudźmy są też towary gorszej jakości, tak jak wszędzie,ale jest tego naprawdę niewiele.Powtórzę za to po raz kolejny chemia jest super.
Moje zamówionko pierwsze w tym miesiącu poszło 0 braków to lubię
__________________
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym
"Słoneczko"
Stawnica 33 77-400 Złotów

KRS 0000186434
cel:Piotr Jaśkowski 76/J
pomóż mi spełnić marzenia mojego syna i podaruj mu swój 1%
Lilka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 15:03   #4245
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Betterware

a możesz podzielić się tutaj czego nie warto kupować?
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 18:33   #4246
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
a możesz podzielić się tutaj czego nie warto kupować?
Nie ma czegoś takiego.... i zaraz ci wyjasnię; ja np. napisałabym, że nie warto kupowac kuli, bo nie cierpię prania w niej, ale zaraz znajdą sie osoby które mnie zakrzyczą, że przecież kula jest świetna, albo że nie warto kupowac kawy waniliowej, bo jest wstrętna, a przecież moja babcia bardzo ją lubi. Nigdy nie bierz za wymiernik powodzenia w sprzedaży swoich czy znajomych gustów, nie krytykuj nie porównuj. Uwierz, ile osób tyle gustów, jednemu się spodoba, innemu przyda, a inny prychnie. Produkty są przydatne w prowadzeniu domu i tyle Powiedz, czy szukałabyś w jakimkolwiek sklepie podstawki do zapinania bransoletki? Na pewno nie, wiele pań nawet nie pomyślało, że coś takiego mogłoby być, a tu proszę, otwiera katalog, trafia na str. 7 i jeszcze zdumiona, ale już wie, że to jej się bardzo przyda....
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 19:52   #4247
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
...nie warto kupowac kawy waniliowej, bo jest wstrętna, a przecież moja babcia bardzo ją lubi...
ja tez ja bardzo lubie wstretna jest dla mnie Irish Coffee bo jak zrobilam ja sobie mocniejsza to zajezdzala mi Sacholem i dziecinstwo mi sie przypomnialo
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 22:08   #4248
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
ja tez ja bardzo lubie wstretna jest dla mnie Irish Coffee bo jak zrobilam ja sobie mocniejsza to zajezdzala mi Sacholem i dziecinstwo mi sie przypomnialo
No i właśnie to dowód na to co pisałam... przedstawiciel Betterware nie musi niczego wmuszac, pokazuje katalog, a klient sam oglądając decyduje co mu potrzebne, co chce, a czego nie. Jeśli nawet jeden klient okaże niezadowolenie z jakiejś zakupionej rzeczy to nie znaczy jeszcze, że kolejny klient będzie z niej tez niezadowolony. Jaka nauka z tego wypływa chyba nie muszę już pisac
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 06:31   #4249
Lilka44
Raczkowanie
 
Avatar Lilka44
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 440
GG do Lilka44
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
a możesz podzielić się tutaj czego nie warto kupować?
o produktach jednak powinien z Tobą rozmawiać sponsor(to on powinien omówić z Tobą katalog,przynajmniej na początku, dopóki nie poznasz mniej więcej produktów) ale wiem, że go nie masz i tu jest problem

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Nie ma czegoś takiego.... i zaraz ci wyjasnię; ja np. napisałabym, że nie warto kupowac kuli, bo nie cierpię prania w niej, ale zaraz znajdą sie osoby które mnie zakrzyczą, że przecież kula jest świetna, albo że nie warto kupowac kawy waniliowej, bo jest wstrętna, a przecież moja babcia bardzo ją lubi. Nigdy nie bierz za wymiernik powodzenia w sprzedaży swoich czy znajomych gustów, nie krytykuj nie porównuj. Uwierz, ile osób tyle gustów, jednemu się spodoba, innemu przyda, a inny prychnie. Produkty są przydatne w prowadzeniu domu i tyle Powiedz, czy szukałabyś w jakimkolwiek sklepie podstawki do zapinania bransoletki? Na pewno nie, wiele pań nawet nie pomyślało, że coś takiego mogłoby być, a tu proszę, otwiera katalog, trafia na str. 7 i jeszcze zdumiona, ale już wie, że to jej się bardzo przyda....
przychylam się do Twojej opinii ilu ludzi tyle gustów a jeżeli chodzi o podstawkę do bransoletki, to nie tylko kobietki ona zainteresowała, mojemu synowi też się spodobała, tylko to męska ręka i ciekawe czy się zmieści? pożyjemy zobaczymy
__________________
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym
"Słoneczko"
Stawnica 33 77-400 Złotów

KRS 0000186434
cel:Piotr Jaśkowski 76/J
pomóż mi spełnić marzenia mojego syna i podaruj mu swój 1%
Lilka44 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-04, 09:01   #4250
szancik
Raczkowanie
 
Avatar szancik
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 155
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez Lilka44 Pokaż wiadomość
Nie jest tak źle, są rzeczy fajne takie jak pokrowce na marynarki z okładki katalogu i wszystkie inne wykonane z tego materiału, dużo rzeczy do kuchni tez jest fajnych i godnych polecenia, jest też trochę towaru, który można kupić np. w Biedrze lub gdzie indziej ale te kupione gdzieś są gorszej jakości(widziałam kiedyś w Biedrze różne woreczki do prania-porażka,nasze to są super) ale decyzje gdzie kto kupuje zawsze zostawiamy klientom a z doświadczenia wiem, że i tak wrócą.Nie łudźmy są też towary gorszej jakości, tak jak wszędzie,ale jest tego naprawdę niewiele.Powtórzę za to po raz kolejny chemia jest super.
Moje zamówionko pierwsze w tym miesiącu poszło 0 braków to lubię
Ja odkryłam ostatnio wiele produktów tych samych co w B mozna kupic na all.. po duzo niższych cenach-no niestety. Ale rozumiem jak to jest, B ma swoich pracowników, ma siedzibe, wypuszcza katalog, więc musi z czegoś to opłacić
__________________
szancik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 11:43   #4251
geigerka
Raczkowanie
 
Avatar geigerka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 126
GG do geigerka
Dot.: Betterware

A co powiecie na TO:
Bytom ,sklep SIMPLY

Edytowane przez geigerka
Czas edycji: 2014-01-10 o 00:29
geigerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 13:23   #4252
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez geigerka Pokaż wiadomość
A co powiecie na TO:
Bytom ,sklep SIMPLY
Stoiska reklamowa to świetna sprawa!
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 15:21   #4253
geigerka
Raczkowanie
 
Avatar geigerka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 126
GG do geigerka
Dot.: Betterware

Ale to jest stoisko stałe już od roku.I sprzedaje babka poniżej cen katalogowych
geigerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 15:40   #4254
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez geigerka Pokaż wiadomość
Ale to jest stoisko stałe już od roku.I sprzedaje babka poniżej cen katalogowych
Takie praktyki każdy MLM rozwalają, niestety

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez szancik Pokaż wiadomość
Ja odkryłam ostatnio wiele produktów tych samych co w B mozna kupic na all.. po duzo niższych cenach-no niestety. Ale rozumiem jak to jest, B ma swoich pracowników, ma siedzibe, wypuszcza katalog, więc musi z czegoś to opłacić
Na All wszystkie markowe produkty, nie tylko B, można dużo taniej kupic, zawsze znajdą się tacy, co chcą szybkiego zarobku, niekoniecznie zgodnie z zasadami
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 15:42   #4255
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez geigerka Pokaż wiadomość
Ale to jest stoisko stałe już od roku.I sprzedaje babka poniżej cen katalogowych

Ona musi płacić za takie stanie w sklepie,no chyba,że ma jakieś układy.
Każdy robi to co umie,i goni za pieniądzem,taka prawda...
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 18:28   #4256
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez Oriflame_Rybnik Pokaż wiadomość
Ona musi płacić za takie stanie w sklepie,no chyba,że ma jakieś układy.
Każdy robi to co umie,i goni za pieniądzem,taka prawda...
Ale umowa zabrania takiego handlu. Działalność z Betterware należy do sprzedaży bezpośredniej a nie poprzez sprzedaż w punktach handlowych i na aukcjach.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 18:44   #4257
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Ale umowa zabrania takiego handlu. Działalność z Betterware należy do sprzedaży bezpośredniej a nie poprzez sprzedaż w punktach handlowych i na aukcjach.
Dużo osób wiem,że tak robi różnego rodzaju festyny,imprezy...gdzie się da
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 19:50   #4258
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Betterware

jak to nie wolno?przecież widziałam,że w better są do sprzedania standy i stoiska całe...obrusiki itd.
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 21:12   #4259
geigerka
Raczkowanie
 
Avatar geigerka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 126
GG do geigerka
Dot.: Betterware

Z Regulaminu Betterware :

II. Regulamin Klubu Betterware
A. System Sprzedaży
1. Klub Betterware ma na celu promowanie sprzedaży bezpośredniej organizowanej przez B etterware i ułatwienie współpracy z B etterware.
2. Sprzedaż produktów B etterware nastepuje tylko poprzez sieć sprzedaży bezpośredniej, z pominięciem tradycyjnej sprzedaży detalicznej (np. sklepy, bazary, targi), hurtowej, internetowej, w tym aukcji internetowych.
3. Sprzedażproduktów B etterware w jakiejkolwiek formie sprzecznej z istota sprzedaży bezpośredniej uważane będzie za rażące naruszenie zasad uczestnictwa w Klubie B etterware.
geigerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 22:01   #4260
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
jak to nie wolno?przecież widziałam,że w better są do sprzedania standy i stoiska całe...obrusiki itd.
Tak, masz racje, są dostępne, tylko że te rzeczy przewidziane są do reklamy Firmy i prezentacji produktów podczas spotkań, a nie do sprzedaży ....

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Oriflame_Rybnik Pokaż wiadomość
Dużo osób wiem,że tak robi różnego rodzaju festyny,imprezy...gdzie się da
Pokazanie się na imprezie czy festynie - jak najbardziej, w porządku, reklamujesz swój biznes i współprace z Betterware, masz katalogi, ulotki i wystawione parę produktów w celu pokazania towaru, ale nie sprzedaż tych towarów. To jest sprzeczne z zasadami współpracy, jakie zobowiązujemy się przestrzegać, a juz sprzedaz po cenach niższych niż katalogowe to również działanie na szkodę innych przedstawicieli i swoją też.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-29 08:15:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.