Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-01, 18:44   #511
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
łe, to nawet nie duzo zaplacilas !!! a mozesz zamiescic zdjecie fryzurki jaka Ci zrobili ?
Nie mam teraz aparatu cyfrowego, więc ze zdjęcia nici.
Może za jakis czas.
Fryzura- kręcone włosy wycieniowane do połowy szyi, wyprostowana ukośna grzywka.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 19:31   #512
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Fryzjer Poznan

a ja mam mega-wypasioną fryzurkę
i powiem wam,że Hupałło z Czajką mogą się schować
polecałam już tego człeka na forum to Zbyszek ze Studia Daga na Zeylanda-polecam dalej,bo nigdy nie byłam tak zadowolona
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 11:53   #513
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam
Wczoraj byłam w Lovely Look ściąć się. Obcinał mi włosy taki niski pan w ciemnych włosach (poszłam do niego, bo wcześniej moja mam u niego była i była bardzo zadowolona).
Poszłam w ogóle bez pomysłu na fryzurke. Wiedziałam tylko, że chcę się ściąć A ten pan zrobił mi śliczną fryzurkę Bardzo mi się podoba. Jest to pierwszy fryzjer, z którego tak naprawdę jestem zadowolona Szczerze go polecam
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-06, 08:02   #514
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Fryzjer Poznan

Hey dziobaki......
ja u Fryzjerka byłam w Emistyle u Pauliny
po wyjściu byłam bardzo zadowolona, wszystkim się bardzo podobało, mój TŻ nie mógł oderwać oczu strasznie mu się podobało generalnie to wszyscy byli zachwyceni!!!!....!!!!!
dziś też wyglądam dobrze, już się przyzwyczaiłam , no i nie dokonca udaje mi się zrobić taką fryzurkę jak miałam po wyjściu (będę nad tym pracować) ale jest ok, zawsze to coś innego, no i w końcu wyglądam inaczej.
Ale niemniej BARDZO POLECAM!!!!!
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-06, 08:12   #515
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

no to w koncu kasiug-01 bylas u fryzjera .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-06, 08:22   #516
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
no to w koncu kasiug-01 bylas u fryzjera .
w końcu dotarłam
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-06, 08:41   #517
bonheur
Rozeznanie
 
Avatar bonheur
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 673
GG do bonheur
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
Hey dziobaki......
ja u Fryzjerka byłam w Emistyle u Pauliny
po wyjściu byłam bardzo zadowolona, wszystkim się bardzo podobało, mój TŻ nie mógł oderwać oczu strasznie mu się podobało generalnie to wszyscy byli zachwyceni!!!!....!!!!!
dziś też wyglądam dobrze, już się przyzwyczaiłam , no i nie dokonca udaje mi się zrobić taką fryzurkę jak miałam po wyjściu (będę nad tym pracować) ale jest ok, zawsze to coś innego, no i w końcu wyglądam inaczej.
Ale niemniej BARDZO POLECAM!!!!!
__________________
Zawiadamiam, że znudził mi się ser na pierogi. Pokażę rogi, za walutę. - Ślimak


bonheur jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-10, 20:17   #518
gizela
Raczkowanie
 
Avatar gizela
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 92
Dot.: Fryzjer Poznan

Witm. Dziewczyny mam pytanko - która z was orientuje się gdzie w Poznaniu i który fryzjer robi chemiczne prostowanie włosów? Z góry dzięki za odpowiedź
gizela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 10:09   #519
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez gizela Pokaż wiadomość
Witm. Dziewczyny mam pytanko - która z was orientuje się gdzie w Poznaniu i który fryzjer robi chemiczne prostowanie włosów? Z góry dzięki za odpowiedź
ja robilam w dwoch miejsach -w salonie Kadusa chyba na wielkiej odchodzacej od starego rynku i w salonie Kadusa na osiedlu pod lipami....
ale jesli moge Ci cos poradzic.. to nie rob tego ;(
mialam krecone wlosy, a razej strasznie puszace sie i chcialam, ba = marzylam o prostych wlosach, o trwalej.. zrobilam.. najpierw tam n awielkiej gdzie wykonali mi ja o wiele lepiej niz na osiedlu pod lipami - ale slowo Ci daje - po 1 - nie byly tak proste jak po uzyciu prostownicy (oczywiscie jak wyszlam od fryzjera byly, tyle ze w domu juz nie moglam sobiez nimi dac rady) ale najgorsze bylo co innego.. po paru tygodniach wlosy zaczely mi tak strasznie wypadac ( z natury mam bardzo mocne, grube wlosy) ze nie moglam tego opanowac!! zrobily sie sianowate, przesuszone, okropnie matowe i w ogole straznie wygladaly... rok dochodzily do siebie.. po czy,m na nastepne wakacje mama dala mi pieniazki i powiedziala ze mam isc sobie zrobic jak chce raz jeszcze... nie bylam przekonana ale mowie sobie e tam moze zle mi ostatnio zrobili - mylilam sie ! bylo jeszcze gorzej !! wlosy praktycznie sie nie zmienily a wydalam ponad 200 zł !!!!!!
naprawde szczerze Ci odradzam !
przynajmniej trwala Kadusa!! totalnie niszczy wlosy mimo ze obiecuja co innego..
mowie Ci - lepiej zainwestuj w porzadna prostownice i odpowiednie srodki do ochrony wlosow a i tak bedziesz miala mniej zniszczone niz po tej trwalej !
buziaki !
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 20:02   #520
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

znowu bylam na smochowicach u piaseckich i jestem zadowolona . zatem polecam .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 07:21   #521
gizela
Raczkowanie
 
Avatar gizela
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 92
Dot.: Fryzjer Poznan

Nafie! Wielkie dzięki za informacje. Otóż z tego co piszesz to już mi się odechciało trwałego prostowania a co do prostownicy to mam porzadną bo włoskiego Kaylooka ale muszę codziennie prostować ,ale przez takie prostowanie już od bardzo dłuższego czasu zauważyłam ze jakoś mi się włosy skróciły choć miałam dłuższe i bez podcinania poprostu jakby się końcówki kruszyły i się same skracały.I dlatego myślałam że chemiczne prostowanie nie znszczy mi włosów aż tak bardzo jak prostownica w temperaturze 200 stopni bez tych 200 stopni inaczej nie będę miała idealnie wyprostowanych i dlatego musze używać takiej temperatury.Pozdrawiam
gizela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-13, 08:13   #522
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Fryzjer Poznan

Gizela i Nafie

o kurcze mi się też już odechciało prostowania chemicznego (prostej trwałej),a myslalam o tym bardzo intensywnie.
Włoski prostuję jak narazie na porzyczonej prostownicy(bo ową fryzurkę mam od niedawna)
Mam do Was prośbę, skoro znacie się na prostowaniu włosów i dlużej i lepiej niż ja, czy mogłybyście doradzić mi DOBRĄ prostownicę, na co miałabym zwrócić największa uwagę przy kupnie.(mam grube włosy i tą która teraz prostuję-stary model-metalowe nakładki-idzie mi dość ciężko)
Nie koniecznie musi to być tania prostownica z marketu, generalnie chodzi mi o jakość w rozsadnej cenie

Edytowane przez kasiag-01
Czas edycji: 2006-11-13 o 10:42
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 17:44   #523
gizela
Raczkowanie
 
Avatar gizela
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 92
Dot.: Fryzjer Poznan

Kasiag-01 Ja ze swojej strony moge ci polecić właśnie tego włoskiego Kaylooka do niedawna mówiono na niego mercedes wśród prostownic wkładki pracują jak gabka na amortyzatorach,szczerze polecam
gizela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 19:59   #524
Dreamgirl
Rozeznanie
 
Avatar Dreamgirl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 813
GG do Dreamgirl
Dot.: Fryzjer Poznan

Dziewczyny, chciałabym zrobić baleyage, dotychczas nie farbowałam włosków, więc nie mam pojęcia gdzie zrobią mi to fachowo i nie wyciągną całęj kasy z portfela. Polecicie coś?

I jeszcze jedno - mam cienkie włosy, puszące się, falujące, zazwyczaj fryzjerzy nie dają sobie z nimi rady - fryzura nie układa się jak powinna, włosy dalej napuszone, znacie fryzjera który potrafi ściąć takie włosy tak, aby się dobrze układały?
__________________
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Dreamgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 03:03   #525
redd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
Dot.: Sprawdzony Fryzjer Stylista - Poznań

siema dziewczyny
nie wiecie może, czy ten p. Grzegorz 'tnie' również facetów? wyglądam już jak straszydło, a to dlatego, że chyba nie trafiłem jeszcze na fryzjera, po wyjściu od którego byłbym zadowolony :/ później kupuję czapki i chowam się po kątach, żeby nikt nie zauważył nie wiem dlaczego, ale większość męskich fryzjerów nie potrafi obcinać dłuższych włosów. toż to jawna dyskryminacja!
redd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 12:10   #526
martappp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 15
Angry Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

BARDZO BARDZO ODRADZAM Dom Fryzur I Urody JABBAR w szczegolności fryzjerów(ponieważ jest tam też kosmetyczka a nie wiem jak ona się spisuje) Znam kilka osób które wyszły tam z nie taką fryzurą jak chciały. Natomiast ja mam ogromny problem na głowie, który to pozostał mi po odwiedzinach tegoż salonu. mianowicie po pierwszej wizycie polegającej na rozjaśnieniu włosów na bląd ok byłam zadowolona mimo że ciągneły się! ale wszyscy(fryzjeży tam) mówili że to normalne ok. Więc chodziłam 1 w tygodniu na sałny regenerujące włosy przez długi czs(kosztowne ale co się nie robi) ok, były naprawdę w fajnym stanie ogulnie nikt by nie stwierdził że są nie zdrowe. Aż do czasu gdu pojawiły się odrosty które tzeba było rozjaśniż i tu zaczol się koszmar rozjaśniono mi odrosty (w trakcie myślałam że skóra na głowie mi się spali okropne pieczenie palenie wręcz- za długo jak się dowiedziałam po czasie) następnie zrobiono mi płukankę i było by ok gdybym wiedziała że ta płukanka zawiera rozjaśniacz bo oprócz odrostów nic innego niechciałam przecież nadarmo niewydawałam mnustwo pieniędzy na sałnę włosów + ułożenie 1 w tygodniu co najmniej 80zł. po tyj płukance na granicy gdzie był początek odrostu ok 3cm od głowy popękała mi połowa włosów. więcej tam nigdy nie pujdę i niepolecam nikomu takiej wpadki. Byłam zaryczana i jestem nada, moje włosy choć miną długi czas wuglądają jak słoma nie przyjmują żadnych odżywek, maseczecz ani innych kuracji odbudowywujących włosy, nadal się łamią ciągną i pękają. Niemam pojęcia co zrobić ale wiem napewno że musze ostrzec inne dziewczyny przed taką dezyzją skorzystania z usług JABBAJ Dom Fryzur i Urodu na ul. Szelągowskiej
martappp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 12:45   #527
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

polecam podforum 'dobry fryzjer' Jesli kilka watkow o poznanskich fryzjerach
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 18:35   #528
330ac05f58e92fb009c16c728075bdbac5dfe64a_5eb9d9034ca21
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 57
Dot.: Fryzjer Poznan

hm....podzielę się swoimi doświadczeniami z wizyty w salonie Laurent na drugim piętrze Kupca, byłam pod koniec listopada, panie fryzjerki "rozwalone " na kanapce tak, że klient nie ma gdzie usiąść; zacznę od plusów: fryzjerka - Laura zapytała jak noszę włosy na codzień, zapytała o kawę itp, ale wykazała zero inwencji twórczej, stylizacja w jej wydaniu bardzo kiepska to samo dotyczyło koloru, minusem był też oczekiwania na zmycie farby, pani w tym czasie "obrabiała" inną klientkę do mnie nie zajrzała, a ja martwiłam się czy aby nie za długo siedzę z farbą!!!!, podczas mycia straszne szarpanie i ogólnie przy cięciu też, plusy - Pani starała się być miła
Ogólnie: balayage dwa kolory, ścięcie, prostowanie =175 zł.....ale raczej tam nie wrócę, widać że dziewczyny chyba idą na ilość a nie na jakość.....
330ac05f58e92fb009c16c728075bdbac5dfe64a_5eb9d9034ca21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 20:57   #529
ja27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Ja jak najbardziej polecam Dom Fryzur i Urody Jabbar,ponieważ chodzę tam często jak również moje koleżanki i koledzy i są bardzo zadowoleni.
Pani Marta jest trudną klientką (bo akurat miałam okazję być przy koloryzacji).Za wszelką cenę chciała mieć platynowy blond,ale fryzjerzy odradzali a ona na swoje.Więc na odpowiedzialność jej zrobili.
Cóż więcej pisać czasami zdarzają się nawiedzeni klienci.
ja27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-11, 12:18   #530
martappp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 15
Cool Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Akurat przy tej sytuacji nikogo nie było ale to nieważne.
Ja chciałam tylko odrosty czyli droga JA27, nie cały centymetr od skóry głowy Czy może się mylę? ile cm może odrosnąć włosa po 3 tygodniach? hmmmmm
No cóż jeżeli Pani uważa inaczej to radze dokładnie wytłumaczyć co ma Pani namyśli mówiąc odrosty. Bez mojej wiedzy i zgody rozjaśniono mi pozostałą długość włosów powiedziano mi -a teraz zrobimy płukankę!- Czy wie Pani co to jest płukanka? bo kogo nie zapytam z fryzjerów i nie tylko to twierdzą, że jest to mieszanka składników które regenerują, odzywiają włosy itd. dlatego każdemu, nazwa PŁUKANKA nie kojaży się z płynem który zawiera rozjaśniacz czy utleniacz w każdym bądz razie rozjaśnia włosy a MI NIE O TO CHODZIŁO!!!!
Fryzjer(-ka) który(-a) mi to zrobił(-a) przyznał(-a) się do błędu więc niewiem dlaczego Pani Pan podważa moją wiarygodność? !!!!!(umyślnie niechcę wskazać kto zrobił mi to cudo bo prócz tego incydentu do dej osoby nie czuje urazy i szczerze pozdrawiam, proszę tylko aby następni klienci byli uprzedzani informowani co będą mieć robione z włosami)
Jeżeli ktoś chce tam chodzić, to jego decyzja i ma do tego prawo, tak jak ja mam prawo do wypowiedzi na ten temat i ujawnienia szczegowów jak również opini na ten temat i tyle!!!
Jeszcze jedno, po pierwszym rozjaśnianiu byłam bardzo zadowolona, ponieważ nałożono mi na to kolor, który bardzo mi się podobał, żadnych refleksów żółtego koloru , chodziłam co tydzień na saunę rewitalizującą włosy plus zawsze modelowanie, drogie ale chciałam ponieważ odpowiadało mi to więc bez żalu wydawałam pieniądze i moje włosy wyglądały super po kuracjach .Niestety wszystko przepadło przy "zrobieniu odrostów" po 3-4 tygodniach. Minęło już ok 1,5 miesiąca od tego incydentu a wiecie co ja mam na głowie? HORROR połowa włosów mi odpadła, chodzę na rewitalizację 1 w tygodniu i nic nic się nie polepsza, ciągną się tak że nawet gdybym lekko pociągnęła za włosy, to zostały by mi tylko te włosy które zdązyły odrosnąć ok 1,5 cm Niewiem co Pani wygaduje za głupoty, że ja wyraziłam zgodę i chciałam mieć platynę!!! przecież miałam, zresztą jako dowód mam zdjęcia i nagrania wideo jakie miałam włosy przed zrobieniem tego czegoś co zniszczyło mi włosy wię proszę nie kłamać, bo tylko się Pani lub Pan pogrąża !!!!!! Poza tym sądze że pisała to Pani kierowniczka lub Jabar!! no cóż trochę za póżno o dbanie o wizerunek firmy i klienta !!!!!!!!!!!!!!!!!
martappp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 12:19   #531
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Fryzjer Poznan

dziewczyny macie moze tel. do salonu trendy na bukowskiej ???
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 12:21   #532
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Fryzjer Poznan

Trendy
ul. Bukowska 76
61-843 69 86

a powiedz ty jeszcze nigdzie nie byłaś u fryzjera?
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 13:56   #533
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
Trendy
ul. Bukowska 76
61-843 69 86

a powiedz ty jeszcze nigdzie nie byłaś u fryzjera?
dzieki, umowilam sie na dzisiaj

jak jeszcze nigdzie bo nie rozumiem ?
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 14:21   #534
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Fryzjer Poznan

w ostatnich Twoich postach tez się decydowałaś pojśc do fryzjera, pytam o to czy w tenczas gdzieś dotarłaś???
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 21:43   #535
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Fryzjer Poznan

nie niestety w ogole nie znalazlam czasu wiec wygladalam jak zarosnieta owca :/

a dzis.. no po prostu szok ! jestem ogromnie zadowolona!!! bylam w salonie Trendy na bukowskiej, polecam Kasię - ścięła mnie fantastycznie ! czuje sie o wiele lepiej niz jak bylam u innych fryzjerow
i na pewno tam wroce kto wie moze maja kolejna stałą klientke naprawde Wam polecam, super atmosfera, bardzo czysto estetycznie,no po prostu bombka !
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 13:39   #536
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

nafie wklej swoje zdjatka z nowa fryzura .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 00:25   #537
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Fryzjer Poznan

no Aniu na Twoja prosbe o 1.30 w nocy

z przodu mam mocno pocieniowane - pazurki natomiast tyl u gory jest krotszy a doł zostawila mi dluzszy, tylko piszcie szczerze czy moze byc teraz ten tyl mnie zaczyna denerwowac i sie zastanawiam czy moze moglam przyciac, ale jej wlasnie chodzilo o to zeby bylo troszke "inaczej"

sorry za wyglad ale bylo pozno i bez make-upu :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg r.JPG (92,9 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oo.JPG (79,6 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg o.JPG (102,9 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bok.JPG (105,5 KB, 61 załadowań)
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 00:36   #538
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
no Aniu na Twoja prosbe o 1.30 w nocy

z przodu mam mocno pocieniowane - pazurki natomiast tyl u gory jest krotszy a doł zostawila mi dluzszy, tylko piszcie szczerze czy moze byc teraz ten tyl mnie zaczyna denerwowac i sie zastanawiam czy moze moglam przyciac, ale jej wlasnie chodzilo o to zeby bylo troszke "inaczej"

sorry za wyglad ale bylo pozno i bez make-upu :P
Bardzo ladnie Ci w tej fryzurze
A wlosy mialas prostowane czy masz takie gladkie naturalnie? Ja niestety zeby wygladac jak czlowiek musze prostowac

Moja kolezanka byla pare razy w Trendy na Bukowskiej i raz wychodzila zadowolona, innym razem mniej, ale nie pamietam imiona fryzjerki, ktora ja obcinala.
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 06:58   #539
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

nafie super fryzurka . bardzo fajniasto masz sciete te wlosk.i nic juz tam nie kombinuj . teraz masz taka fajna fryzurke . pamietam poprzednie Twoje wcielenie i nasza rozmowe na spotkanku . dla mnie bomba .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 13:26   #540
anis24
Raczkowanie
 
Avatar anis24
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 42
Dot.: Fryzjer Poznan

Bardzo mi się podoba, powiedz tylko Nafie czy masz jakiś problem z ich ułożeniem po myciu?
anis24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.