Betterware - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-23, 12:19   #4321
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
ja probowalam kuli i swoja opinie umieszczalam pare stron temu
na lekkie pranie jest spoko, biale rzeczy szarzeja po kilku/kilkunastu praniach
jak ktos jest bardzo eko albo alergiczny to dla niego spoko, ale ja wole jak mi pranie pachnie
Dzięki za te informacje, w katalogu nie jest napisane,że do białych jest beee, a u mnie kulę wzięła kobitka, która nosi sie tylko na biało.Lepiej odebrać od niej i oddać? Co ja jej teraz powiem?????
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 19:38   #4322
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Betterware

moze niech ktos jeszcze wypowie sie o tej kuli czy im tez biale rzeczy szarzaly

wiecie moze jak bedzie wygladala akcja rekrutacyjna w lutym? jakie prezenty i oplata?
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 10:54   #4323
mini101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 18
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
ja nosze jeszcze Avon i Oriflame
i moja sponsorka naciaga mnie na cos jeszcze, ale nie wiem co to bo tylko wspomniala poki co

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

myslalam tez o firmie Bonii, ale czakam na tansze wpisowe
ja wpisałam sie za 0zł
mini101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 00:24   #4324
geigerka
Raczkowanie
 
Avatar geigerka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 126
GG do geigerka
Dot.: Betterware

theMonique
4 strony temu napisałam coś takiego :

" Sprzedałam już kilkanaście kul do prania a sama również ich używam.
Do tej pory nie miałam żadnego zwrotu ani reklamacji.
Dla jasności warto jednak wiedzieć, że do prania z kulą nie używa się żadnej chemii (środków do prania, wybielaczy czy zmiękczaczy) dlatego osoby które uwielbiają "pachnące " pranie mogą być niezadowolone. Jest jednak na to sposób - należy po praniu wyjąć kulę i zamoczyć lub spryskać pranie płynem zmiękczającym. Po drugie, by pranie było efektywne nie można pralki załadować na 100%. Lepiej żeby pranie swobodnie się przemieszczało razem z kulą w bębnie. Po trzecie ubrania wyprane z kula "wracają" do naturalnych kolorów. Każda klientka była zachwycona kolorowym praniem po wyjęciu z pralki - kolory były nasycone i ładne. Co do białych rzeczy efekt prania z kulą nie będzie taki jak pranie z wybielaczami. Przyczyny sa oczywiste - brak środków wspomagających efekt optyczny bieli. Ja preferuję i polecam klientom pranie z zastosowaniem 2 kul do prania - szczególnie gdy pralka ma dużą pojemność bębna. Ogólnie kule bardzo dobrze sprawdzają sie przy praniu kolorów i ciemnych rzeczy. Na wypranych rzeczach nie zostaja żadne plamy , niedoprania itp. Klienci mogą być jedynie nie w pełni usatysfakcjonowani po praniu bardzo brudnych ręczników itp. bowiem prać można tylko do temperatury 60st. Ja jeszcze w swojej praktyce w Betterware pożyczam niezdecydowanym klientkom własną kulę dla próby. Wiele osób nie wierzy, że taka kula może wyprać. Dopiero po zastosowaniu i próbie wierzą w jej skuteczność. "



I jeszcze jedno.Może pamiętacie ,że walczyłam ze stoiskiem Betterware w sklepie w Bytomiu.Doczekałam się w końcu jego likwidacji!!! A żeby było śmieszniej ,to od razu miałam zamówienie na 10 kul do prania.Oczywiście od Klientek ,które tam kupowały.

Edytowane przez geigerka
Czas edycji: 2014-01-10 o 00:29
geigerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 08:43   #4325
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez geigerka Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno.Może pamiętacie ,że walczyłam ze stoiskiem Betterware w sklepie w Bytomiu.Doczekałam się w końcu jego likwidacji!!! A żeby było śmieszniej ,to od razu miałam zamówienie na 10 kul do prania.Oczywiście od Klientek ,które tam kupowały.
GRATULACJE!!!
i troche zazdraszczam
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 09:45   #4326
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Betterware

Jak tam zamówienia na luty?
Ciekawe za ile będzie wpisowe i jakie nagrody dla nowych przedstawicieli
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 23:09   #4327
moncia_07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 34
Dot.: Betterware

Hej!
Przyłączam się do pytania, jak tam sobie dziewczyny radzicie z zamówieniami na luty? CZy tylko ja odczuwam ten "kryzys"??
Wiem, że może nie powinnam się tutaj pytać o takie sprawy, ale gdzie szukać nowych osób?? ;D ;D Bo ja już nie mam pomysłów...
Troszkę mam doświadczenia, bo jestem konsultantką Ori, i zaliczyłam akcje typu kosmetyczki fryzjerzy, pokazy, sklepy spożywcze... teraz weszłam do Betterware, ale przychylniej osoby patrzą na Ori niż na Betterware;(
__________________
Konsultantka Oriflame
Konsultantka Betterware
R-sko, łódzkie, Cała Polska
moncia_07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 09:21   #4328
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez geigerka Pokaż wiadomość

I jeszcze jedno.Może pamiętacie ,że walczyłam ze stoiskiem Betterware w sklepie w Bytomiu.Doczekałam się w końcu jego likwidacji!!! A żeby było śmieszniej ,to od razu miałam zamówienie na 10 kul do prania.Oczywiście od Klientek ,które tam kupowały.
Super, jak sprzedaż bezpośrednia to bez wyjątkow. Ładne zamowienie na kule, ja też tak chcę.

Cytat:
Napisane przez moncia_07 Pokaż wiadomość
Hej!
Przyłączam się do pytania, jak tam sobie dziewczyny radzicie z zamówieniami na luty? CZy tylko ja odczuwam ten "kryzys"??
Wiem, że może nie powinnam się tutaj pytać o takie sprawy, ale gdzie szukać nowych osób?? ;D ;D Bo ja już nie mam pomysłów...
Troszkę mam doświadczenia, bo jestem konsultantką Ori, i zaliczyłam akcje typu kosmetyczki fryzjerzy, pokazy, sklepy spożywcze... teraz weszłam do Betterware, ale przychylniej osoby patrzą na Ori niż na Betterware;(

Ja mam w lutym zamowienie na ponad 200 punktów i zastanawiam sie czy to rozbić na nową osobę? Opłaca sie? Liczyłam na lepszy prezent za wprowadzenie na początku lutego, bo na tą suszarkę do sałaty nie mam miejsca w kuchni. Niestety nie mogę czekać z zamowieniami, bo musze te rzeczy mieć na już ( przed feriami).
A nowe klientki, to tylko można znależć w miejscach, gdzie jeszcze firmy typy Betterware nie dotarły, a pracuje dużo kobiet gotujących i sprzątających. Mnie sie udało znależć takie środowisko, ale zdaję sobie sprawę ,że to nie trwa wiecznie. I za jakiś czas nastąpi tam nasycenie tymi produktami. U mnie Betterware teraz lepiej sprzedaje sie niż Avon.Z tego wynika,że nigdy nic nie wiadomo. Może nagle natrafisz na jakąś niszę , czego Ci serdecznie życzę.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:31   #4329
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Betterware

"Już w lutym rusza dwumiesięczna akcja lojalnościowa, w której nagrodzimy Wasze 120 punktowe zamówienia."
ciekawe czym nagrodza
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 11:20   #4330
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Betterware

2 deski sa prezentem za 2 x 120 punktow przez luty i marzec.

U mnie ludzie coraz mniej zamawiaja - mysle ze to z tego wzgledu ze jest malo praktycznych nowosci - jedynie co chemia schodzi w miare.

W zeszłym roku byłam na 9 % miałam ok 500zł rabatu grupowego co miesiac + zarobek z marży , w tej chwili mam 10 razy mniej , jestem tylko na początku 6%...
rabat starczy tylko na katalogi.
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 18:48   #4331
Lilka44
Raczkowanie
 
Avatar Lilka44
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 440
GG do Lilka44
Dot.: Betterware

kurcze u mnie też jest gorzej i chyba dam sobie trochę przerwy,niech za mną zatęsknią i za naszą chemią
__________________
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym
"Słoneczko"
Stawnica 33 77-400 Złotów

KRS 0000186434
cel:Piotr Jaśkowski 76/J
pomóż mi spełnić marzenia mojego syna i podaruj mu swój 1%
Lilka44 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 11:57   #4332
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Betterware

ja też mam kichę, w styczniu miałam bardzo małe zamówienie i żadnego zysku nie miałam, jak już miałam tego kuriera jeszcze zapłacić...ale zamówiłam,bo lepiej wyjść na zero i mieć ruch w interesie niż ludziom odmawiać...
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:39   #4333
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Betterware

Dziewczyny i chłopaki jestescie zadowoleni z czasu jaki firma księguje wpłaty??
Ja przewaznie robie przelew albo ide do banku BZWBK wiec pieniadze maja w 30 minut na koncie a na ksiegowanie musze czekac 3 dni!
W Ori robia to w pól dnia a jak przesle sie dowód wpłaty to od razu płatność odznaczaja i mozna zamiawiac na kredyt.
Jestem wściekał bo musze dzis najpóźniej jutro zrobic zamówienie żeby dostac przed feriami - przesłałam dowód wpłaty i mam czekac 3 dni!!!
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 13:08   #4334
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny i chłopaki jestescie zadowoleni z czasu jaki firma księguje wpłaty??
Ja przewaznie robie przelew albo ide do banku BZWBK wiec pieniadze maja w 30 minut na koncie a na ksiegowanie musze czekac 3 dni!
W Ori robia to w pól dnia a jak przesle sie dowód wpłaty to od razu płatność odznaczaja i mozna zamiawiac na kredyt.
Jestem wściekał bo musze dzis najpóźniej jutro zrobic zamówienie żeby dostac przed feriami - przesłałam dowód wpłaty i mam czekac 3 dni!!!
Z tym się z Tobą zgadzam...Jest to bardzo utrudnione.
Działam też w Ori,i pieniądze mam odhaczone w tym samym dniu.
Może warto by było do nich napisać,wyrazić swoją opinie,co nam szkodzi.
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 06:17   #4335
monia.ch
Raczkowanie
 
Avatar monia.ch
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: malownicza miejscowość
Wiadomości: 245
Dot.: Betterware

Witam, szukam przedstawicielki betterware z okolic Jastrzębie-Zebrzydowice.
Potrzebuję pilnie zamówić termometr do żywności, jeśli ktoś mógłby mi pomóc to bardzo proszę o kontakt na priv.
__________________
szczęśliwa żonka 29.08.2009r.

monia.ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 07:22   #4336
Ania1367
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: RUDA ŚLĄSKA
Wiadomości: 528
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez monia.ch Pokaż wiadomość
Witam, szukam przedstawicielki betterware z okolic Jastrzębie-Zebrzydowice.
Potrzebuję pilnie zamówić termometr do żywności, jeśli ktoś mógłby mi pomóc to bardzo proszę o kontakt na priv.

Hej jestem zRudy ale jak chcesz mogę ci taki wysłać 20 zł+ koszty wysyłki
Pozdrawiam
__________________

Ania1367 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 07:39   #4337
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez monia.ch Pokaż wiadomość
Witam, szukam przedstawicielki betterware z okolic Jastrzębie-Zebrzydowice.
Potrzebuję pilnie zamówić termometr do żywności, jeśli ktoś mógłby mi pomóc to bardzo proszę o kontakt na priv.

Napisałam Ci na PW
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 20:55   #4338
ania_wielkopolanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16
Dot.: Betterware

czy ktoś z Was widział może te lustrzane ramki na zdjęcia,kod 61526? Ciekawa jestem rozmiarów,bo podają dwa, m.in 15x10,tylko czy to jest wymiar zdjęcia czy całej już ramki, bo jeśli całej ramki to strasznie malutkie to zdjęcie w środku musi być. proszę o opinie, podobają mi się te ramki,ale trochę kosztują i nie chcę żałować zakupu i później reklamować
ania_wielkopolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 20:19   #4339
MySSaaa
Zadomowienie
 
Avatar MySSaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 1 694
Dot.: Betterware

czy ktoś z Was móglby dodac cennik na marzec??
MySSaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 12:25   #4340
geigerka
Raczkowanie
 
Avatar geigerka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 126
GG do geigerka
Dot.: Betterware

Cennik jest w strefie przedstawiciela w zakładce "Dokumenty firmowe i aktualności"
geigerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 19:40   #4341
MySSaaa
Zadomowienie
 
Avatar MySSaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 1 694
Dot.: Betterware

dziękuję już sobie poradziłam
MySSaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 16:06   #4342
mini101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 18
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez ajtek Pokaż wiadomość
To Bonii to co ma?
Kosmetyki Spa&Wellness
mini101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 14:58   #4343
Anna1987
Zakorzenienie
 
Avatar Anna1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 770
GG do Anna1987
Dot.: Betterware

Powiedzcie mi czy któraś z Was miała ten uniwersalny odkamieniacz do AGD w proszku? Dobry jest czy to bubel? Nie wiem czy zamawiać czy nie
__________________
.
Anna1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:00   #4344
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez Anna1987 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi czy któraś z Was miała ten uniwersalny odkamieniacz do AGD w proszku? Dobry jest czy to bubel? Nie wiem czy zamawiać czy nie

Nie wiem ,nie miałam go i nie znam o nim opinii.
Uważajcie na te płyny w promocji z nanotechnologią, mają datę ważności do kwietnia tego roku. Dlatego tak zeszli z ceną, na zapas nie opłaca się ich brać.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 12:41   #4345
gegania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 56
Dot.: Betterware

.

Edytowane przez gegania
Czas edycji: 2012-02-24 o 09:34
gegania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 13:05   #4346
gegania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 56
Dot.: Betterware

Ankoro, spójrz dokładnie na te płyny. Data ważności jest do kwietnia 2013, a nie że zaraz się kończy. Na moich płynach, które dziś dostałam jest data produkcji 12.04.11., a termin ważności to 2 lata od daty produkcji.
Betterware na pewno nie sprzedaje starych, a tym bardziej przeterminowanych produktów. A te 2 płyny z nanotechnologią są świetne, wypróbowane już przez moich przedstawicieli i klientów.
gegania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 16:14   #4347
jolanteczka123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 737
Dot.: Betterware

Witam. Jestem od połowy ubiegłego roku w ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ Dużo fajnych gadżetów, doskonałe środki czystości. Muszę przyznać, że na początku składałam duże zamówienia. Moi znajomi nie znali zupełnie firmy. Ja zresztą też nie. Dowiedziałam się o niej od koleżanki zupełnie przypadkowo i tego samego dnia weszłam w to. Nie żałuję, ale..No właśnie to "ale". Było super, a zaczyna być tak sobie. Zaczęłam nawet budować strukturę. Początkowo ludzie z mojej struktury składali zamówienia, a potem jakby zamilkli. Nie wiem czy to nie kwestia niezapłaconych faktur. Odroczony termin płatności dla niektórych okazał się dobrą okazją na przywłaszczenie sobie cudzych pieniędzy. Stąd myślę ten brak składania zamówień przez osoby, które przez 2, czy 3 miesiące robiły to. Może ktoś ma jakieś podobne doświadczenia w tym temacie. I jeszcze jedno. Jakie produkty(konkretnie) najlepiej Wam się sprzedają? Mnie spray do czyszczenia piekarników i grilla, spray Power Cleaner, pianka do mycia ekranów. Ogólnie chemia. Zobaczymy co z tego wyniknie. Ja sie nie poddaję. W tym miesiącu złożyłam zamówienie na ponad 150 pkt. Mało, ale myślę, że będzie ok. Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Nie wiem dlaczego nazwa mi się tak dziwnie wpisała. Ciemniara ze mnie.
jolanteczka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 09:58   #4348
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez gegania Pokaż wiadomość
Ankoro, spójrz dokładnie na te płyny. Data ważności jest do kwietnia 2013, a nie że zaraz się kończy. Na moich płynach, które dziś dostałam jest data produkcji 12.04.11., a termin ważności to 2 lata od daty produkcji.
Betterware na pewno nie sprzedaje starych, a tym bardziej przeterminowanych produktów. A te 2 płyny z nanotechnologią są świetne, wypróbowane już przez moich przedstawicieli i klientów.

Spojrzałam dokladnie i co widzę - to co przedtem. Data produkcji 12.04.11, ale kochana zużyć do 12 miesięcy, a nie jak piszesz dwa lata.Jest wyraźnie napisane na tylniej stronie, aby zużyć do roku!!!!!!
Betterware sprzedaje stare produkty, bo to już mój nie pierwszy taki przypadek.


Cytat:
Napisane przez jolanteczka123 Pokaż wiadomość
Witam. Jestem od połowy ubiegłego roku w ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ Dużo fajnych gadżetów, doskonałe środki czystości. Muszę przyznać, że na początku składałam duże zamówienia. Moi znajomi nie znali zupełnie firmy. Ja zresztą też nie. Dowiedziałam się o niej od koleżanki zupełnie przypadkowo i tego samego dnia weszłam w to. Nie żałuję, ale..No właśnie to "ale". Było super, a zaczyna być tak sobie. Zaczęłam nawet budować strukturę. Początkowo ludzie z mojej struktury składali zamówienia, a potem jakby zamilkli. Nie wiem czy to nie kwestia niezapłaconych faktur. Odroczony termin płatności dla niektórych okazał się dobrą okazją na przywłaszczenie sobie cudzych pieniędzy. Stąd myślę ten brak składania zamówień przez osoby, które przez 2, czy 3 miesiące robiły to. Może ktoś ma jakieś podobne doświadczenia w tym temacie. I jeszcze jedno. Jakie produkty(konkretnie) najlepiej Wam się sprzedają? Mnie spray do czyszczenia piekarników i grilla, spray Power Cleaner, pianka do mycia ekranów. Ogólnie chemia. Zobaczymy co z tego wyniknie. Ja sie nie poddaję. W tym miesiącu złożyłam zamówienie na ponad 150 pkt. Mało, ale myślę, że będzie ok. Pozdrawiam.
Nie wiem dlaczego nazwa mi się tak dziwnie wpisała. Ciemniara ze mnie.
Na początku jest fajnie , ludzie biorą te gadżety, ale one są tak słabej jakości, że wiele osob się zraża i już więcej nie zamawia. Miałam taki przypadek z aparatem na halluksy, sporo sprzedałam , a potem sporo zwracałam. Po jednym użyciu silikon odpadał , aparat uwierał i nie nadawał sie do niczego. Nikt z tych osób już więcej u mnie z Betterware nie zamowił nic. A chemia owszem dobra, ale droga choć wydajna więc też nie sprzedaje sie non stop. Przy małych zamowieniach koszty kuriera i katalogów zżerają zarobek i przestaje sie to opłacać.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 10:03   #4349
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez jolanteczka123 Pokaż wiadomość
Witam. Jestem od połowy ubiegłego roku w ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ Dużo fajnych gadżetów, doskonałe środki czystości. Muszę przyznać, że na początku składałam duże zamówienia. Moi znajomi nie znali zupełnie firmy. Ja zresztą też nie. Dowiedziałam się o niej od koleżanki zupełnie przypadkowo i tego samego dnia weszłam w to. Nie żałuję, ale..No właśnie to "ale". Było super, a zaczyna być tak sobie. Zaczęłam nawet budować strukturę. Początkowo ludzie z mojej struktury składali zamówienia, a potem jakby zamilkli. Nie wiem czy to nie kwestia niezapłaconych faktur. Odroczony termin płatności dla niektórych okazał się dobrą okazją na przywłaszczenie sobie cudzych pieniędzy. Stąd myślę ten brak składania zamówień przez osoby, które przez 2, czy 3 miesiące robiły to. Może ktoś ma jakieś podobne doświadczenia w tym temacie. I jeszcze jedno. Jakie produkty(konkretnie) najlepiej Wam się sprzedają? Mnie spray do czyszczenia piekarników i grilla, spray Power Cleaner, pianka do mycia ekranów. Ogólnie chemia. Zobaczymy co z tego wyniknie. Ja sie nie poddaję. W tym miesiącu złożyłam zamówienie na ponad 150 pkt. Mało, ale myślę, że będzie ok. Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Nie wiem dlaczego nazwa mi się tak dziwnie wpisała. Ciemniara ze mnie.
Masz rację, bardzo ale to bardzo duzo osób tak zrobiło jak piszesz, stąd i brak kolejnych zamówień, stąd tez zmiana w zasadach przyznawania kredytu od jutra.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 10:45   #4350
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Betterware

Jaka zmiana kredytu?
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-29 08:15:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.