Gdy się kogoś zostawia... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-16, 00:14   #1
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk

Gdy się kogoś zostawia...


Szukalam podobnego tematu ale nie znalazlam.
Jesli jest to sorki, ale troche oczy mi się pocą i lekko niedowidzę...

Po dwóch latach zostawilam mojego faceta...
To nie był udany zwiazek..wiecznie się kłociliśmy, bylismy kompletnie 'niedopasowani' ( poza seksem, tu bylo cudownie), różne poglądy na świat, towarzystwo etc ......

Wiele razy w złości krzyczal ,że mnie nienawidzi, ma mnie dość, nie chce mnie widzieć... Ja to przyjmowalam wzglednie obojętnie.

I stopniowo obojętnialam...2 dni temu, po kolejnej aferze przyszedl z kwiatami i pięknymi słowami na ustach.
Ale zebralam się w sobie i powiedzialm,że to absolutny koniec.

Przyjał to ...zle. Bardzo zle.
Nie sądzilam ,ze aż tak bardzo mnie kocha, ze az tak ciezko przyjdzie mu rozstanie...

A ja kiedy slysze ,ze mnie kocha, ze za mną teskni, ze snie mu sie po nocach, ze takiej kobiety potrzebuje, ze bóg go mnie zeslal na impreze na ktorej się poznalismy, ze nic mu sie w zyciu nie udaje...
To ryczę non stop od dwóch dni.. Tak potwornie mi go żal...
I czuję się sakramencko winna....

Co powinnam zrobić by jakos mu..pomóc...?
Odciać się chyba kompletnie, prawda...?Dać mu czas na zapomnienie...?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 00:18   #2
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Gdy się kogoś zostawia...

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Odciać się chyba kompletnie, prawda...?Dać mu czas na zapomnienie...?
ano ale nie wiadomo jak to zniesie.
Ja tak zrobilam 2 razy.Za pierwszym niby malo brakowalo ,zeby sobie cos zrobil.Ale za drugim sie udalo.O tyle bylo latwo ze mieszkamy w roznych miastach.Podobno byl zly itd ale teraz mamy sporadyczny kontakt i nawet mnie lubi
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 07:40   #3
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Gdy się kogoś zostawia...

Mój eks też kiedyś próbował wzbudzić we mnie poczucie winy [z tego co mówił był w depresji i na skraju alkoholizmu ;] ], ale nie wróciłam do niego. Za to kiedy chciałam odzyskać moją pożyczoną mu kasę miłość mu jakoś przeszła, zostałam zwyzywana od chciwych bab, usłyszałam, że "dla moich zachcianek nie pójdzie przecież kraść" (nie muszę chyba dodawać, że starczało mu na wiele więcej niż chleb i wodę, regularnie imprezował i dużo pił, kupował sobie gry itp.), że "wszystkim babom chodzi o jedno" itp.
Także wg mnie takie szaleńcze porywy pt; ''zmarnowałaś mi życie'' mijają
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 08:02   #4
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Gdy się kogoś zostawia...

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Szukalam podobnego tematu ale nie znalazlam.
Jesli jest to sorki, ale troche oczy mi się pocą i lekko niedowidzę...

Po dwóch latach zostawilam mojego faceta...
To nie był udany zwiazek..wiecznie się kłociliśmy, bylismy kompletnie 'niedopasowani' ( poza seksem, tu bylo cudownie), różne poglądy na świat, towarzystwo etc ......

Wiele razy w złości krzyczal ,że mnie nienawidzi, ma mnie dość, nie chce mnie widzieć... Ja to przyjmowalam wzglednie obojętnie.

I stopniowo obojętnialam...2 dni temu, po kolejnej aferze przyszedl z kwiatami i pięknymi słowami na ustach.
Ale zebralam się w sobie i powiedzialm,że to absolutny koniec.

Przyjał to ...zle. Bardzo zle.
Nie sądzilam ,ze aż tak bardzo mnie kocha, ze az tak ciezko przyjdzie mu rozstanie...

A ja kiedy slysze ,ze mnie kocha, ze za mną teskni, ze snie mu sie po nocach, ze takiej kobiety potrzebuje, ze bóg go mnie zeslal na impreze na ktorej się poznalismy, ze nic mu sie w zyciu nie udaje...
To ryczę non stop od dwóch dni.. Tak potwornie mi go żal...
I czuję się sakramencko winna....

Co powinnam zrobić by jakos mu..pomóc...?
Odciać się chyba kompletnie, prawda...?Dać mu czas na zapomnienie...?

jezeli wyjasnilas mu powod rozstania; zalatwilas to w sposob szczery to mysle, ze nie masz powodu by czuc sie winna; imo odciecie sie calkowite jest dobrym pomyslem - latwiej zapomni
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 09:49   #5
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Gdy się kogoś zostawia...

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Mój eks też kiedyś próbował wzbudzić we mnie poczucie winy [z tego co mówił był w depresji i na skraju alkoholizmu ;] ], ale nie wróciłam do niego. Za to kiedy chciałam odzyskać moją pożyczoną mu kasę miłość mu jakoś przeszła, zostałam zwyzywana od chciwych bab, usłyszałam, że "dla moich zachcianek nie pójdzie przecież kraść" (nie muszę chyba dodawać, że starczało mu na wiele więcej niż chleb i wodę, regularnie imprezował i dużo pił, kupował sobie gry itp.), że "wszystkim babom chodzi o jedno" itp.
Także wg mnie takie szaleńcze porywy pt; ''zmarnowałaś mi życie'' mijają
jestem bardzo ciekawa o co wszytskim babom chodzi? słyszalam pare razy taki text ale go jeszcze nie rozgryzłam

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
jezeli wyjasnilas mu powod rozstania; zalatwilas to w sposob szczery to mysle, ze nie masz powodu by czuc sie winna; imo odciecie sie calkowite jest dobrym pomyslem - latwiej zapomni
zgadzam sie i popieram w 100%
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 10:05   #6
Dreamgirl
Rozeznanie
 
Avatar Dreamgirl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 813
GG do Dreamgirl
Dot.: Gdy się kogoś zostawia...

Ja też niedawno rozstałam się z osobą, z którą byłam 2 lata. Na początku było pięknie, z czasem pojawiało się coraz więcej kłótni. Nie potrafiłam z nim być, bo stopniowo zaczynało mnie wszystko w nim denerwować. I potrafił doprowadzać mnie wręcz do furii. Wiedziałam, że muszę się z tego wyrwać. To był toksyczny związek, w którym byłam odizolowana od znajomych, bo on wypełnił każdy fragment mojego życia. Wiem, że dobrze zrobiłam. Mimo to czasem jeszcze boli, czasem chciałabym tak po prostu usiąść i z nim porozmawiać. Ale wiem, że to za wcześnie. WIem też, że go w pewien sposób skrzywdziłam, ale ten związek nic dobrego nam obojgu nie przynosił, oboje trwaliśmy w nim z uporem, chwytając się go z desperacją. Ale to tak naprawdę nie miało sensu. Dlatego teraz nie mamy ze sobą w zasadzie żadnego kontaktu. Wiem że to przykre, zwłaszcza po tak długim czasie który spędziliśmy razem, ale widocznie tak musi być. Wierzę, że każdy z nas upora się na swój sposób z tym, i kiedyś będizemy jeszcze mogli usiąć razem i bez żalu rozmawiać ze sobą. Cóż, jestem idealistką
__________________
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Dreamgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 11:15   #7
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Gdy się kogoś zostawia...

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
jestem bardzo ciekawa o co wszytskim babom chodzi? słyszalam pare razy taki text ale go jeszcze nie rozgryzłam
W tym wypadku wg uroczego eksa, wszystkim nam chodzi oczywiście o kasę pewnie właśnie dlatego przez 1,5 roku z nim byłam, dla milionów, które zarabiał na stacji benzynowej
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-16, 11:22   #8
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Gdy się kogoś zostawia...

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
W tym wypadku wg uroczego eksa, wszystkim nam chodzi oczywiście o kasę pewnie właśnie dlatego przez 1,5 roku z nim byłam, dla milionów, które zarabiał na stacji benzynowej
no tak, jak ja mogłam na to nie wpaść
ale widząc podpis szczerze gratulacja
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 11:41   #9
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Gdy się kogoś zostawia...

nie-dziękuję
Ale faktycznie, zmiana Eksa na TŻ'a była jedną z najlepszych decyzji mojego życia
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 14:33   #10
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Gdy się kogoś zostawia...

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Co powinnam zrobić by jakos mu..pomóc...?
Odciać się chyba kompletnie, prawda...?Dać mu czas na zapomnienie...?
Paulo, jedyne co w moim przypadku sie sprawdzilo - odciac sie. Kompletnie. Poprosic znajomych by Tobie o nim nie mowili i by jemu nie wspominali o Tobie. Nie odbierac telefonow, maili, smsow. W razie czego odpisac, by odezwal sie za 2-3 miesiace gdy mu przejdzie.
Bedzie bolalo zarowno Ciebie jak i jego, ale to najskuteczniejsze rozwiazanie.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 14:43   #11
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Gdy się kogoś zostawia...

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
W tym wypadku wg uroczego eksa, wszystkim nam chodzi oczywiście o kasę
tia szczególnie ze ja moge policzyc wszystkie upominki oraz zaproszenia gdziekolowiek jakie dostalam od moich 2 exow na palcach JEDNEJ ręki.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-16, 15:09   #12
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Gdy się kogoś zostawia...

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
tia szczególnie ze ja moge policzyc wszystkie upominki oraz zaproszenia gdziekolowiek jakie dostalam od moich 2 exow na palcach JEDNEJ ręki.
Tja, przez poltora roku to ja placilam za kino...
Od mojego eks, przez poltora roku dostalam budzik na urodziny ^^ (dolaczyl paragon i gwarancje, budzik koszowal cale 7,5)
Ale chyba mina gdy zobaczylam prezent na moje urodziny byla bezbledna.
Mogl kupic breloczek z serduszkiem, ale budzik?!


Paula, wez sobie urlop od wszystkiego Zrelaksuj sie dziewczyno i nie zadręczaj! To nie jest niczyja wina! Po prostu, los was do siebie zle dobral i tyle. Zycie polega na sukcesach i porażkach. Może jakies olejki do kapieli? Porzadny sen?
Żal Ci go? To normalne. Ale przecież nie bedziesz z kimś, z kim związek nie dodaje Ci skrzydel...
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 15:26   #13
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: Gdy się kogoś zostawia...

Ja tez zostawiłam kilka miesięcy temu, jestem w ciągłym dołku zwłaszcza jak widzę jego opisy że mu braKuje . Zerwałam bo nie byłam tak w to zaangażowana jak on, teraz przeżywam to bardzo, za wrażliwa jestem chyba. Na pożegnanie usłyszałam że jestem egoistką, że bawię sie ludźmi jak zabawkami,ze zniszczyłam mu życie,mam tak wielkie poczucie winy że zaczynam w to wierzyć ,taka właśnie byłam a on mnie kocha ,czuje sie strasznie podle;/
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 15:27   #14
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Gdy się kogoś zostawia...

Paula pociesz sie ,ze jak faceci "nas" rzucaja to zwykle sie nie rozczulaja i nie żaluja.Szybko znajduja sobie rozrywki i nowe "kolezanki"
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 15:33   #15
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Gdy się kogoś zostawia...

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
W tym wypadku wg uroczego eksa, wszystkim nam chodzi oczywiście o kasę pewnie właśnie dlatego przez 1,5 roku z nim byłam, dla milionów, które zarabiał na stacji benzynowej


padłam
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 16:06   #16
Canilette
Raczkowanie
 
Avatar Canilette
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 109
Dot.: Gdy się kogoś zostawia...

Ja po 1.5 roku znajomosci rozstalam sie z moim exem. Wiele jego zachowan budzilo moj niepokój (lecz myślałam, że jestem przewrażliwiona...:rolley es:głupia ja..) ale dopiero podczas wspólnego dłuuugiegoooo wyjazdu obszedł się ze mną tak po hamsku, że stwierdziłam, iż z takim samolubem żyć nei będę!!
Oczywiście jak się po fakcie okazało kochał mnie straszliwie i na zabój, zaćpywał się na śmierć i to wszystko...przeze mnieeeeee! (taaaa i co jeszcze ). Jak ja mogłam tak postąpić, musze go przyjąć spowrotem! - tak płakał, ale krokodylimi łzami heh
Też wisiał mi kasę, kiedy poprosiłam o jej oddanie (oczywiście nie od razu, bo to byłoby hamskie lekko), było tego chyba z 200 zł (pożyczył sobie moją kase podczas tego wyjazdu bez pytania się o moje zdanie... no comment), powiedział, że oczwysiście (jassssne ) tylko musimy się spotkać. No to na spotkaniu po wylaniu wielu łez, obwinianiu mnie o wszystko powiedizał, że miał mi oddać kasę ale....był głodny i sobie bułki musiał kupić i nie ma tych pieniędzy.
No to ja się teraz pytam gdize sprzedają takie drogie bułki?????
Ale zostawiłam tą sprawę, bo nic się nie dało wskórać, lepiej mieć święty spokój aha i wcale się nei zaćpywał a teraz jak się widzimy to nawet pogadamy, on wie jak się ze mną obszedł (mówił mi wiele razy jak go oświeciło <szkoda, ze po czasie>), ale kasy mi nie odda heh
Orż**ł mnie na kasie jednym słowem
__________________
Chcieć zrozumiec wszystko... nawet kamień
Canilette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 16:06   #17
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Gdy się kogoś zostawia...

nie daj sie szantazowac emocjonalnie. Zycie pisze rozne scenariusze, rownie dobrze moze za miesiac isc juz z inna za reke. Jest duzy i na pewno sobie poradzi, a Ty skup sie na sobie, a nie znow kieruj bezcenna energie na Niego. Jak Mu tak zalezalo to mogl sie starac, jak mial szanse zamiast wykrzykiwac Ci jakies glupstwa.

chcesz Mu pmoc to sie nie lituj, nie zaluj Go. Takie teksty, opisy na gg to jak dla mnie niezla manipulacja. Jak Ci sie robi smutno, ze On jest taki biedny to przypomnij sobie, jak Cie traktowal.

Bedac bez Niego masz szanse poznac kogos kto Cie doceni i uszanuje. Lepiej, ze to jest teraz niz gdyby mialo byc za 10 lat i do tego bylby dzidzius.

daj czasowi czas
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 18:05   #18
Skurczebyk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 404
Dot.: Gdy się kogoś zostawia...

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
no tak, jak ja mogłam na to nie wpaść
ale widząc podpis szczerze gratulacja
nie słuchaj ich

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
bezbledna.
Mogl kupic breloczek z serduszkiem, ale budzik?!
to nie ejst taki zły prezent, jest praktyczny, MY kupujemy rzeczy praktyczne, kwiatki praktyczne nie są – breloczki też nie

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Paula pociesz sie ,ze jak faceci "nas" rzucaja to zwykle sie nie rozczulaja i nie żaluja.Szybko znajduja sobie rozrywki i nowe "kolezanki"
to nie prawda jest, zresztą macie swoich chłopaków to coś o tym wiecie, nie każdy jest z amantem z dyskoteki, zresztą kobiety też są różne... to działa w dwie strony
Ps
TŻ = chłopak
Skurczebyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 18:21   #19
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Gdy się kogoś zostawia...

Cytat:
Napisane przez Marilyn Pokaż wiadomość


padłam

teraz wpadłam jeszcze na to, ze może się oparów nawdychał
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-16, 19:01   #20
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Gdy się kogoś zostawia...

Cytat:
Napisane przez Skurczebyk Pokaż wiadomość
to nie ejst taki zły prezent, jest praktyczny, MY kupujemy rzeczy praktyczne, kwiatki praktyczne nie są – breloczki też nie
Nie dla kogoś kto wiecznie zapomina kluczy...
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 20:32   #21
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Gdy się kogoś zostawia...

Cytat:
Napisane przez Skurczebyk Pokaż wiadomość
to nie prawda jest, zresztą macie swoich chłopaków to coś o tym wiecie, nie każdy jest z amantem z dyskoteki, zresztą kobiety też są różne... to działa w dwie strony
Ps
TŻ = chłopak
eee???? a jak to sie ma do mojej wypowiedzi???widocznie nie zostawiles zadnej dziewczyny to nie wiesz.

ps nie mialam nigdy kontaktu z dyskotekowymi facetami.Ja preferuje zupelnie inne klmaty
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 22:20   #22
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Gdy się kogoś zostawia...

Cytat:
Napisane przez koKOro Pokaż wiadomość
Jak Mu tak zalezalo to mogl sie starac, jak mial szanse zamiast wykrzykiwac Ci jakies glupstwa.

chcesz Mu pmoc to sie nie lituj, nie zaluj Go. Takie teksty, opisy na gg to jak dla mnie niezla manipulacja. Jak Ci sie robi smutno, ze On jest taki biedny to przypomnij sobie, jak Cie traktowal.

Bedac bez Niego masz szanse poznac kogos kto Cie doceni i uszanuje. Lepiej, ze to jest teraz niz gdyby mialo byc za 10 lat i do tego bylby dzidzius.

Chyba masz rację...

paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 22:56   #23
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Gdy się kogoś zostawia...

wiem, ze to trudne

ale zacznij myslec o sobie, o swojej wartosci, o tym czego chcesz w zyciu

powodzenia z calego serca
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 23:02   #24
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Gdy się kogoś zostawia...

Paula,a Ty go nie kochasz?Jest ci go tylko żal,czy jeszcze dochodzi to,ze kochasz go a widzisz,ze to nie ma sensu?
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 15:30   #25
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Gdy się kogoś zostawia...

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Paula,a Ty go nie kochasz?Jest ci go tylko żal,czy jeszcze dochodzi to,ze kochasz go a widzisz,ze to nie ma sensu?
Chyba go nie ...
Choć pewności 100 % owej nie mam...

NIe wiesz jak można to sprawdzić?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 15:55   #26
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Gdy się kogoś zostawia...

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Chyba go nie ...
Choć pewności 100 % owej nie mam...

NIe wiesz jak można to sprawdzić?
mysle, ze mozemy zalozyc, ze jak sie kocha, to sie wie

nizbyt dobrze wychodza mi rozstania (moj pierwszy "powazny chlopak", z ktorym zerwalam po 3 latach nie poszedl na mature z polskiego-zamiast tego pojechal zapic smutki do krakowa. byle dalej de mnie. nasz wspolny kumpek opowiadal mi potem, ze ciagle powtarzal "zostawila mnie, zostawila mnie").

ale zgadzam sie z dziewczynami-odciac sie i to w 100%. bo jesli zdecydowalas sie z nim zerwac, co nie bylo decyzja latwa, to mysle, ze nalezy sie tego trzymac. nie spotykaj sie z nim, przez pewien czas unikaj miejsc, w ktorych mozesz go spotkac (to trudne szczegolnie jesli macie spolnych znajomych)...
to pomoze uniknac zenujacych sytuacji zwiazanych z "braniem na litosc" i seks z ex rowniez nie bedzie kusil.
mysl o sobie. tworz nowe relacje z ludzmi, moze...nowy zwiazek, kiedy przyjdzie czas.

alezadnej litosci. litosc jest zgubna.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 16:08   #27
Kooligar
Raczkowanie
 
Avatar Kooligar
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 70
Dot.: Gdy się kogoś zostawia...

A co jeżeli twój partner jest jednocześnie najlepszym przyjacielem? Wtedy zrywająć z nią/nim kontakty tracisz podwójnie.
Kooligar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 16:13   #28
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Gdy się kogoś zostawia...

Mozna utrzymywac kontakt ale dopiero po jakims czasie(rok pare miesiecy ,2 lata zalezy).Jak opadna emocje itd
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 16:19   #29
Kooligar
Raczkowanie
 
Avatar Kooligar
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 70
Dot.: Gdy się kogoś zostawia...

Nie wiem, nie wyobrażam sobie utracić kontaktów z moją dziewczyną, to tak jakbym np. wyrzekł się mojej siostry.
Kooligar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 16:52   #30
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Gdy się kogoś zostawia...

fajnie jest, gdy ex zostaja Przyjaciolmi po skonczonym zwiazku. Jest to jednak rzadkosc. Mysle, ze zdarza sie to tylko wowczas, gdy szanowali sie i znali wartosc drugiej osoby przez caly zwiazek. Gdy stwierdzili, ze sie bardzo lubia, ale jednak nie pasuja do siebie, jako partnerzy. Nie tworzmy teorii, ze kazdy po musi sie przyjaznic. Nie zawsze ma to sens, a nawet bardzo czesto go nie ma.

co do tego czy jeszcze go moze kochasz paulakrk, na pewno jakas czastka zostaje, nie wszystkie chwile i relacje byly zle. Jest tez przyzwyczajenie, sentyment. Mysle sobie, ze nie musi to jednak byc rownoznaczne z ta wlasciwa miloscia, ktora sprawia, ze chcemy z kims dzielic zycie.

coccinelle bardzo milo czytało mi sie Twoj post
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.