Filmiki urodowe na you tube, część XII - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-01, 16:49   #631
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Może stąd ten wydźwięk między nami, a YT i nie bez przyczyny ta krytyka, bo się różnimy
Dla mnie zdanie dziewczyn z YT nie ma żadnego znaczenia, ponieważ nie są dla mnie kompletnym autorytetem. Tak na dobrą sprawę każda z nas mogłaby wziąć kamerkę i nagrywac filmiki i mysle, że wychodziłby takie same jak nie lepsze. Wszystkie tu jesteście mega fotogeniczne, czyli wizja już na plus, a reszta kwestią osobowości. Uważam, że częśc z nas nie robi tego, bo ma ku temu powody, albo po prostu się do tego przmierza i zacznie prędzej czy później.
Ja bym się wstydziła, a do tego nie mam nic ciekawego do powiedzenia... Może gdybym skończyła Kosmetologię lub coś w tym stylu, albo jakąś dobrą szkołę charakteryzacji... Bo uważam, że jeśli nie ma się, przynajmniej kilku, oryginalnych filmików, to bezsens, bo zakupy, denka i ulubieńców może kręcić absolutnie każda dziewczyna. Nie ujęłabym nikogo swoją osobowością Do tego za mało testowałam jeszcze produktów, sama szukam odpowiedniej pielęgnacji i KWC z kolorówki, nie mam wiedzy... Więc na YouTube mnie raczej nie zobaczycie. Będę siedziała do końca życia w tym chlewiku, przy korytku, pożerała obierki i szydziła
Zresztą, uważam, że za dużo jest tych dziewczyn... Kręcenie filmków stało się modne, popatrzcie, nawet spotyka się tam 11-latki... I mam wrażenie, że teraz komuś nowemu ciężko będzie się przebić, bo wszystko już było, a i widownia jest bardziej wybredna
Nagrywanie, aby nagrywać, jest bez sensu... Naprawdę trzeba mieć talent/wiedzę, osobowość i nie budzić kontrowersji przy tym.

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Ale taki trójkącik też jest mały. Jeśli sie nie sprawdzą, możesz ich używać do cieniowania lakierów na paznokciach Sama nawet wczoraj zrobiłam coś takiego z trzech kolorów. Chodzi mi o taki efekt http://3.bp.blogspot.com/-kUHl87kBWZ...911_170519.jpg


Nie zajmuję się paznokciami, maluję na jeden kolor, zazwyczaj czerwień i wsio


Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Ja też używam do ombre na paznokciach, do jakichś prac plastycznych, nakładania farbek, klejów, itd.
No to tacie oddam
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 16:50   #632
olewa
Rozeznanie
 
Avatar olewa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 962
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Ja to mam rzęsy sztywne jak świnia, krowa i nie wiem co jeszcze
To ja też dołączę do klubu "sztywnych rzęs".



Poza tym to cześć, witajcie. Niby się czasami udzielałam, ale w sumie nigdy się nie przywitałam.
No i ofkors czytam Was od paru wątków.
olewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 16:55   #633
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Jak sobie czytam ile macie kosmetyków to dochodzę do wniosku, że chyba zostanę bjuti guru i moim pierwszym filmikiem będzie moja kolekcja kosmetyków
A tak na serio to muszę zacząć zużyć większość przez wakacje, bo nie wiem jak będę to wozić ze sobą przez Polskę
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 16:58   #634
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość



Nie zajmuję się paznokciami, maluję na jeden kolor, zazwyczaj czerwień i wsio

Ewentualnie możesz używać do nakładania korektora pod oczy o ile używasz. Ale wydaje mi się, że spodobają Ci się gąbeczki.

Cytat:
Napisane przez olewa Pokaż wiadomość

Poza tym to cześć, witajcie. Niby się czasami udzielałam, ale w sumie nigdy się nie przywitałam.
No i ofkors czytam Was od paru wątków.
Witamy
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:00   #635
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Ja bym się wstydziła, a do tego nie mam nic ciekawego do powiedzenia... Może gdybym skończyła Kosmetologię lub coś w tym stylu, albo jakąś dobrą szkołę charakteryzacji... Bo uważam, że jeśli nie ma się, przynajmniej kilku, oryginalnych filmików, to bezsens, bo zakupy, denka i ulubieńców może kręcić absolutnie każda dziewczyna. Nie ujęłabym nikogo swoją osobowością Do tego za mało testowałam jeszcze produktów, sama szukam odpowiedniej pielęgnacji i KWC z kolorówki, nie mam wiedzy... Więc na YouTube mnie raczej nie zobaczycie. Będę siedziała do końca życia w tym chlewiku, przy korytku, pożerała obierki i szydziła
Zresztą, uważam, że za dużo jest tych dziewczyn... Kręcenie filmków stało się modne, popatrzcie, nawet spotyka się tam 11-latki... I mam wrażenie, że teraz komuś nowemu ciężko będzie się przebić, bo wszystko już było, a i widownia jest bardziej wybredna
Nagrywanie, aby nagrywać, jest bez sensu... Naprawdę trzeba mieć talent/wiedzę, osobowość i nie budzić kontrowersji przy tym.[COLOR="Silver"]
Do odważnych świat należy to raz.

A dwa - myślisz, że tam większość ma jakąś wiedzę??? Nie wiele jest takich z konkretną "wiedzą". Maxi - talent, Katosu chyba jakaś szkoła, Nissiax kosmetyczka, i kto jeszcze??
Urok YT polega na tym, że jesteś zwykłym szarym ludkiem, który zaczyna coś robić na właśną rękę, z pasją lub polotem, a czasem i bez tego jak widać. Jesli chcesz mieć profesjonale programy to włącz tv, tam masz wypowiedzi specjalistów.
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:01   #636
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
Ja mam coś takiego, ale zrobiłam ze starych skórzanych kurtek z sh- więc się nie kurzy. A ja przy tym ćwiczę opieram nogi w każdej pozycji. Ze ścianą to niewygodne bo albo sciana sie brudzi albo jest za śliska. Kiedyś próbowałam z szafą, ale raz coś zgrzytnęło i już się tak nie bawię
pokażesz fotę?
Zaciekawiłaś mnie, nie powiem
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:01   #637
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 17:02   #638
olewa
Rozeznanie
 
Avatar olewa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 962
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
A do czego można użyć te gąbeczki, jeśli się nie sprawdzą? (jako minimalistka kosmetyczna i przeciwniczka marnowania pieniędzy, pytam)
Ja też właśnie używam ich do robienia ombre na paznokciach. Ale ostatnio znalazłam nowe zastosowanie - gdy chcę się odstresować, zrelaksować w szybko sposób to gniotę jaką gąbeczkę i mi lepiej.
olewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:02   #639
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Do odważnych świat należy to raz.

A dwa - myślisz, że tam większość ma jakąś wiedzę??? Nie wiele jest takich z konkretną "wiedzą". Maxi - talent, Katosu chyba jakaś szkoła, Nissiax kosmetyczka, i kto jeszcze??
Urok YT polega na tym, że jesteś zwykłym szarym ludkiem, który zaczyna coś robić na właśną rękę, z pasją lub polotem, a czasem i bez tego jak widać. Jesli chcesz mieć profesjonale programy to włącz tv, tam masz wypowiedzi specjalistów.
Ja tam bym nie mogła nagrywać.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:03   #640
olewa
Rozeznanie
 
Avatar olewa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 962
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość

Witamy
Jeee, nie gryziecie, zostaję z Wami.
olewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:06   #641
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez olewa Pokaż wiadomość
Jeee, nie gryziecie, zostaję z Wami.
Juhu

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Ja tam bym nie mogła nagrywać.
tak jak pisałam, kazdy ma swoje powody, dla których tego nie robi, i nie musi robić
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 17:10   #642
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Ja tam bym nie mogła nagrywać.
Ja doszłam do wniosku, że bym mogła, gdybym miała o czym. Ale raczej nigdy to się nie stanie - chyba za bardzo obawiałabym się reakcji ludzi z mojego otoczenia
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:19   #643
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
O, skoro mówisz, że podobny jakościowo do ecotools to sobie chętnie obejrzę następnym razem w rossmannie. Dzięki. w ogóle mam wrażenie, że te pędzle z elite to specjalnie robią takie podobne do ecotools, opakowanie prawie takie samo, bambusowa rączka, wiszą obok siebie, często łatwo je pomylić.
W sumie obie firmy bardzo lubię. Z Elite miałam jeszcze taki czarny do nakładania cieni, ale dałam go siostrze. Włosie było całkiem ok. Dla mnie te produkty są porównywalne.

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Nie mów, że się przejmujesz ich zdaniem. Chociaż przyznam, że dziwi mnie to trochę, że aż tak mało macie kosmetyków. Ale to oczywiście dobrze. Za dużo wczoraj oglądałam na YT organizacji kosmetyków, gdzie 15 latki mają mini drogerie w pokoju.
Ja mam całkiem sporo, ale głównie pielęgnacyjnych Moja kolorówka jest niewielka, bo nie używam na co dzień zbyt wielu kolorowych kosmetyków. Za to do pielęgnacji - jak najbardziej, jestem chora, jak ze sobą nie robię czegoś . O ile lubię produkty do twarzy, mam kilka ulubieńców, to chętnie kupuję nowe maski, glinki, produkty do włosów, do ciała itd. Lubię też kupować - w granicach rozsądku - produkty na zapas, jak są np. w promocji. Na allegro zawsze kupuję tylko w większej ilości. Często też kupuję coś na wyjeździe.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:22   #644
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Raz próbowałam nałożyć podkład tym płaskim, zacieki, że hej, podziękowałam
I z Hakuro miałam pędzel do podkładu, ale się rozwalił..wkurzyłam się i teraz nakladam tylko palcami
ja mam płaski do podkładu z Hakuro i się nie sprawdził, więc używam do nakładania maseczek.
Mam również z Hakuro do podkładu flat top i rączka odpadła..ale jak włożę do środka to nawet się trzyma i jest OK.



Myślę o tym z ecotools albo Maestro do różu
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:27   #645
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Pisałyście, że macie mało kosmetyków. A ile macie pędzli do makijażu? Ja mam 3. Dwa do twarzy w tym jeden - wysuwany śmierdzący po tym jak go umyłam, jakiś tani za 3zł do twarzy i jeden do oczu.
Pędzli mam z 20
Ale to dlatego, że zdarza mi się malować nie tylko siebie, ale kogoś

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Hihi
Ej, to ja mam zamiar studiować psychologię!
A właściwie neuropsychologię kliniczną/psychologię kliniczną.




Ja w zeszłym roku dostałam się na neuro na UG ale koniec końców musialam zostać w rodzinnym mieście


Cytat:
Napisane przez bzebze Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała jakiś kontakt z kosmetykami mineralnymi? Youtuberki miały okres zachwytów nad nimi, ale teraz nie widzę żeby ich uzywały. Hm.. Np. szusz kiedyś nagrała zachwalającą pod niebiosa recenzję Lily Loloi tak sie zastanawiam czy warto
Ja testuję obecnie różne golden z Annabelle Minerals, jestem zadowolona
Mają bardzo dobre oceny na KWC.


Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Pędzle EcoTools są w Naturze? Ile kosztują teraz w Londynie paletki cieni z Sleek? Zastanawiam się czy kupić je w Polsce w drogeri internetowej czy zamówić sobie u koleżanki z Londynu.

Chciałabym zobaczyć zdjęcia jak przechowujecie swoje kosmetyki. pochwali się któraś z Was?
EcoTools dostaniesz w Rossmanie oraz w Internecie. Chyba bardziej opłaca sie kupować Sleeka w Polsce

Zamówic możesz sobie paletki MUA i pomadki MUA, są boooskie
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:27   #646
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Do odważnych świat należy to raz.

A dwa - myślisz, że tam większość ma jakąś wiedzę??? Nie wiele jest takich z konkretną "wiedzą". Maxi - talent, Katosu chyba jakaś szkoła, Nissiax kosmetyczka, i kto jeszcze??
Urok YT polega na tym, że jesteś zwykłym szarym ludkiem, który zaczyna coś robić na właśną rękę, z pasją lub polotem, a czasem i bez tego jak widać. Jesli chcesz mieć profesjonale programy to włącz tv, tam masz wypowiedzi specjalistów.
No nie wiem, ja sądzę, że trzeba mieć coś ciekawego do powiedzenia, być chociaż dobrym samoukiem. Bo zakupy, ulubieńców może każdy kręcić, a co z tego? Np. Maxi jest takim samoukiem. Makijażowym.

Ty mnie tutaj nie namawiaj, bo założę kanał, będę kręciła non stop ulubieńców, denka, dostanę za darmo kupę kosmetyków i dopiero będziecie miały o czym gadać

Cytat:
Napisane przez olewa Pokaż wiadomość
Ja też właśnie używam ich do robienia ombre na paznokciach. Ale ostatnio znalazłam nowe zastosowanie - gdy chcę się odstresować, zrelaksować w szybko sposób to gniotę jaką gąbeczkę i mi lepiej.
Ooo, to coś dla mnie!
Nerwus jestem

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Ewentualnie możesz używać do nakładania korektora pod oczy o ile używasz. Ale wydaje mi się, że spodobają Ci się gąbeczki.


Mam nadzieję
Wiele dziewczyn nakłada korektor, ale ja nie. Tak samo, wiele dziewczyn na wizażu ma jasną cerę i problem z podkładem, ja nie. Wiele dziewczyn uwielbia stylizację paznokci, lakiery - ja nie Jestem inna
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:28   #647
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
Ale raczej nigdy to się nie stanie - chyba za bardzo obawiałabym się reakcji ludzi z mojego otoczenia
ja mam to samo...gdybyś ktoś z pracy by mnie znalazł zapadłabym się pod ziemię...poza tym co tu dużo mówić, osoby które nie interesują się kosmetykami uważają takie blogerki/vlogerki jako nawiedzone osoby, które nie mają co robić w prywatnym życiu tylko "tu szmineczka, tu pierdółeczka".
Oczywiście ja sama tak nie uważam...ale wiadomo - ile ludzi tyle opinii.
No i boję się hejtu, słaba psychicznie jestem do takich akcji.
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:30   #648
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Mi brakuje tematów o układaniu włosów i o zdrowym odżywianiu, albo np. jakiś ciekawostek żywieniowych. Ale z drugiej strony wszystko na ten temat jest w internecie.

Żeby zaistnieć na YT nie trzeba mieć wiedzy i talentu. Przykład? RGP i jej siostra, stylizacje, szusz, oleska. Może to dlatego, że na YT są już od dawna i konkurencja była mniejsza. Karolina- zrobiła się chodzącą reklamą, niedługo będzie nawet na YT reklamować kafelki do łazienki, szusz- kanał urodowy, a makijaż nienajlepszy, RGP- świeczki, olejki, kule do kąpieli, jakieśtam kosmetyki, ale ciekawa osobowość na początku, LS- filmiki psychologiczne(?)

Dla mnie wiedza i/ lub talent to maxineczka, katosu, digitalgirl, ciasteczko, nisiax.
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:31   #649
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ja w zeszłym roku dostałam się na neuro na UG ale koniec końców musialam zostać w rodzinnym mieście
Gratuluję
Mnie bardzo zainteresowała, miałam jeszcze ochotę na kilka kierunków, ale pomyślałam, że sobie nie poradzę... Ale czas pokaże. Lubię takie klimaty
Kiedyś chciałam iść na geologię, urbanistykę, zagospodarowanie przestrzenne... Też mnie to interesuje. Ale za cienka na to jestem

Edytowane przez 201703241651
Czas edycji: 2013-06-01 o 17:32
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 17:33   #650
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Mam nadzieję
Wiele dziewczyn nakłada korektor, ale ja nie. Tak samo, wiele dziewczyn na wizażu ma jasną cerę i problem z podkładem, ja nie. Wiele dziewczyn uwielbia stylizację paznokci, lakiery - ja nie Jestem inna
Wyróżniasz się, dawaj na YT
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:34   #651
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Mi brakuje tematów o układaniu włosów i o zdrowym odżywianiu, albo np. jakiś ciekawostek żywieniowych. Ale z drugiej strony wszystko na ten temat jest w internecie.

Żeby zaistnieć na YT nie trzeba mieć wiedzy i talentu. Przykład? RGP i jej siostra, stylizacje, szusz, oleska. Może to dlatego, że na YT są już od dawna i konkurencja była mniejsza. Karolina- zrobiła się chodzącą reklamą, niedługo będzie nawet na YT reklamować kafelki do łazienki, szusz- kanał urodowy, a makijaż nienajlepszy, RGP- świeczki, olejki, kule do kąpieli, jakieśtam kosmetyki, ale ciekawa osobowość na początku, LS- filmiki psychologiczne(?)

Dla mnie wiedza i/ lub talent to maxineczka, katosu, digitalgirl, ciasteczko, nisiax.
był czas kiedy bardzo lubiłam oglądać RGP (jeszcze jak była w Anglii) - odkąd wróciła do Polski i co drugi ...ba ..co ja mówię, w każdym filmiku jest mowa o świeczkach i kulach do kąpieli to jakoś mi się znudziła - ileż można słuchać o tym samych - i ciągle gada,że ona i jej rodzina zakochana w tych produktach,że wszędzie palą się swieczki itd....nawet w ostatnim poście w którym umieściła zdjęcia z minionego tygodnia dała zdjęcie ogniska i napisała,że wokół paliły się świeczki - no proszę Was...ileż można
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:38   #652
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Mi brakuje tematów o układaniu włosów i o zdrowym odżywianiu, albo np. jakiś ciekawostek żywieniowych. Ale z drugiej strony wszystko na ten temat jest w internecie.

Żeby zaistnieć na YT nie trzeba mieć wiedzy i talentu. Przykład? RGP i jej siostra, stylizacje, szusz, oleska. Może to dlatego, że na YT są już od dawna i konkurencja była mniejsza. Karolina- zrobiła się chodzącą reklamą, niedługo będzie nawet na YT reklamować kafelki do łazienki, szusz- kanał urodowy, a makijaż nienajlepszy, RGP- świeczki, olejki, kule do kąpieli, jakieśtam kosmetyki, ale ciekawa osobowość na początku, LS- filmiki psychologiczne(?)

Dla mnie wiedza i/ lub talent to maxineczka, katosu, digitalgirl, ciasteczko, nisiax.
Nawet jeszcze rok temu była mniejsza konkurencja... Teraz naprawdę nie łatwo jest się przebić. Do tego po wszystkich współpracach, recenzjach sponsorowanych, samych haulach/ulubieńcach/denkach/GlossyBox, aferach itp., widzowie są dużo bardziej krytyczni w stosunku do dziewczyn i uważam, że teraz trzeba przyjść z czymś konkretnym, bo jest wysp kanałów o niczym. Bo zostać obiektem hejtu i kpin jest łatwo
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:39   #653
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
był czas kiedy bardzo lubiłam oglądać RGP (jeszcze jak była w Anglii) - odkąd wróciła do Polski i co drugi ...ba ..co ja mówię, w każdym filmiku jest mowa o świeczkach i kulach do kąpieli to jakoś mi się znudziła - ileż można słuchać o tym samych - i ciągle gada,że ona i jej rodzina zakochana w tych produktach,że wszędzie palą się swieczki itd....nawet w ostatnim poście w którym umieściła zdjęcia z minionego tygodnia dała zdjęcie ogniska i napisała,że wokół paliły się świeczki - no proszę Was...ileż można
Na początku była taka śmieszna zakręcona wariatka. A teraz to szkoda gadać...
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:39   #654
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Żeby zaistnieć na YT nie trzeba mieć wiedzy i talentu. Przykład? RGP i jej siostra, stylizacje, szusz, oleska. Może to dlatego, że na YT są już od dawna i konkurencja była mniejsza. Karolina- zrobiła się chodzącą reklamą, niedługo będzie nawet na YT reklamować kafelki do łazienki, szusz- kanał urodowy, a makijaż nienajlepszy, RGP- świeczki, olejki, kule do kąpieli, jakieśtam kosmetyki, ale ciekawa osobowość na początku, LS- filmiki psychologiczne(?)

Dla mnie wiedza i/ lub talent to maxineczka, katosu, digitalgirl, ciasteczko, nisiax.
Szusz była jedną z pierwszych nagrywających. Stylizacje prowadziła ciekawy kanał, bo było dużo fryzur, które mnie osobiście się podobały, ze względu na swoją prostotę. Oleska kojarzy mi się z pieknymi paznokciami i jest po prostu sympatyczna RGP kiedyś zupełnie do mnie nie przemawiała i nie mogłam zrozumieć czemu ją ludzie oglądają, zbyt dużo charyzmy Z czasem to polubiłam, chociaż sama nie wiem czemu ją oglądałam, chyba dla samego oglądania. Teraz za dużo u niej reklamy i jakiejś wyniosłości. Laura na początku wydawała się taka nieporadna i przez to sympatyczna, ale zdaje się, że YT ją zmienił.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:40   #655
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Wyróżniasz się, dawaj na YT
Odnalazłabym się w makijażach teatralnych, kosmetykach naturalnych i testowaniu najniższej półki drogeryjnej
Cóż za oryginalna osobowość ze mnie
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:41   #656
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
był czas kiedy bardzo lubiłam oglądać RGP (jeszcze jak była w Anglii) - odkąd wróciła do Polski i co drugi ...ba ..co ja mówię, w każdym filmiku jest mowa o świeczkach i kulach do kąpieli to jakoś mi się znudziła - ileż można słuchać o tym samych - i ciągle gada,że ona i jej rodzina zakochana w tych produktach,że wszędzie palą się swieczki itd....nawet w ostatnim poście w którym umieściła zdjęcia z minionego tygodnia dała zdjęcie ogniska i napisała,że wokół paliły się świeczki - no proszę Was...ileż można

jeny, nawet nie wiesz, jak mnie to rozbawiło
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:41   #657
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez olewa Pokaż wiadomość
Jeee, nie gryziecie, zostaję z Wami.



Patinka, może RGP ma jakiś odchył na punkcie świeczek, wiesz, skrzywienie.

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2013-06-01 o 17:43
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:43   #658
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
ja mam to samo...gdybyś ktoś z pracy by mnie znalazł zapadłabym się pod ziemię...poza tym co tu dużo mówić, osoby które nie interesują się kosmetykami uważają takie blogerki/vlogerki jako nawiedzone osoby, które nie mają co robić w prywatnym życiu tylko "tu szmineczka, tu pierdółeczka".
Oczywiście ja sama tak nie uważam...ale wiadomo - ile ludzi tyle opinii.
No i boję się hejtu, słaba psychicznie jestem do takich akcji.
Ja mam wrażenie, że ludzie, którzy się tym nie interesują traktują dziewczyny, które nagrywają filmiki za puste - takie których głównym problemem jest kolor szminki. Można to zauważyć np. w parodiach blogerek/vlogerek, których pojawia się coraz wiecej.

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Mi brakuje tematów o układaniu włosów i o zdrowym odżywianiu, albo np. jakiś ciekawostek żywieniowych. Ale z drugiej strony wszystko na ten temat jest w internecie.

Żeby zaistnieć na YT nie trzeba mieć wiedzy i talentu. Przykład? RGP i jej siostra, stylizacje, szusz, oleska. Może to dlatego, że na YT są już od dawna i konkurencja była mniejsza. Karolina- zrobiła się chodzącą reklamą, niedługo będzie nawet na YT reklamować kafelki do łazienki, szusz- kanał urodowy, a makijaż nienajlepszy, RGP- świeczki, olejki, kule do kąpieli, jakieśtam kosmetyki, ale ciekawa osobowość na początku, LS- filmiki psychologiczne(?)

Dla mnie wiedza i/ lub talent to maxineczka, katosu, digitalgirl, ciasteczko, nisiax.
Filmiki o układaniu włosów oglądam od zawsze na zagranicznym yt, bo na polskim nic ciekawego na ten temat nie znalazłam
Często zastanawiam się jak niektóre vlogerki zdobyły taką popularność, nie pokazując kompletnie nic od siebie - tylko jakieś vlogi, haule, reklamy itp.

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Odnalazłabym się w makijażach teatralnych, kosmetykach naturalnych i testowaniu najniższej półki drogeryjnej
Cóż za oryginalna osobowość ze mnie
Czuję, że oglądałabym twoje filmiki
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:43   #659
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Taak, szusz jest dobrym poradnikiem makijażowym

W sumie dołączam się do pytania,bo ja też zimna blondi jestem

uwielbiam to
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:43   #660
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez ;41103601

EcoTools dostaniesz w Rossmanie oraz w Internecie. Chyba bardziej opłaca sie kupować Sleeka w Polsce

Zamówic możesz sobie paletki MUA i pomadki MUA, są boooskie


Dziękuje bardzo paletkę z MUA Heaven & Eart zamówię na 100%.
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.